Russische kunst in Watertoren Schotse dans in Grote Kerk Veere Piek-programma Straatfestival Cilinder in Middelburg WEERZIEN NA VIER JAAR IN OOST-SOUBURG 4 T/M 10 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND In het Centrum voor Hedendaagse Kunst De Watertoren in Oost-Souburg hangen de hele maand augus tus schilderijen van twee Russische kun stenaars: Alexander Rodin en Valery Mar tinchyk. Zij zien elkaar na vier jaar weer terug op deze tentoonstel ling. Verbouwing FOTO VAN DIA Woensdag 3 augustus 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Hjf We Ha ië? Hsf ®iï lüf Vrouwen moeten hard werken en krijgen de kans niet om zich mooi aan de kleden en vrou welijk te zijn". Als symbool voor het onder het communis tisch regime dom gehouden volk is een houten telraam neergezet. „In Rusland wordt geen rekening gehouden met de mensen. Er is wel geld voor grote projecten in de ruimte vaart, maar niet voor het wel zijn en de ontwikkeling van het volk zelf. Niet voor de slacht offers van Tsjernobyl. Het is tegengesteld aan de Westerse wereld waar alles juist om de mensen draait". Kalmaeva verliet Rusland enkele jaren geleden, zonder enig bezit. „Wanneer je weggaat, reali seer je pas hoe weinig je eigenlijk hebt. Alles wat er in mijn huis stond was van de staat. Geen schilderijtje mocht ik meenemen naar het buiten land. Ik had het bij wijze van spreken wel mogen verbran den, maar meenemen.... nee!" De tentoonstelling van Valery Martinchyk en Alexander Rod in is nog tot en met 4 septem ber te bezichtigen. Schotse volksdans. slag van het water op de muren. Er is aan gedacht om vanaf de A58 een uitrit naar De Watertoren te maken en om een parkeerplaats aan te leg gen om het expositiegebouw beter bereikbaar te maken. Maar deze ideeën zijn nog in de ontwikkelingsfase. Sinds enkele maanden wordt het watervat ook als expositie ruimte gebruikt. Uit de dikke ronde muur is een deur gezaagd. Till we meet again1 is het thema van de tentoon stelling die de twee Russen er als symbool van hun weerzien hebben opgebouwd. Aan de wand hangen de portretten van de presidenten die achter eenvolgens de Sovjet Unie en later Rusland regeerden. Aller lei voorwerpen die herinneren aan de tijd van het communis me liggen uitgestald op een tafel. Zo staan er twee kinder schoenen van Lenin. Detail: het zijn twee rechterschoenen - karakteristiek voor de ideolo gie van Lenin. Er ligt een ijze ren borstel voor de wenkbrau wen van Breznjev. Een hoopje stevig vrouwenondergoed is er neergelegd om de rol van de vrouw aan te geven. Ludmila Kalmaeva: „In Rus land wordt gezegd dat vrou wen en mannen gelijk zijn. Maar dat kan ook niet anders. Zoals inmiddels gebruike lijk verzorgt het jongeren centrum De Piek ook dit jaar een programma tijdens het Vlissingse Straatfesti val. Zo zal donderdag 4 augustus de bluesrock-for- matie Take it for granted optreden. Vrijdag 5 augus tus is er een optreden van de rockband Matipa. Zater dag 6 augustus ten slotte is er een optreden gepland van Agroma. Deze band maakt Afrikaanse muziek. Alle concerten beginnen om 22 uur. Take it for granted maakte al twee cd's en was onder meer de begeleidingsband van Rosa King en Hans Dulfer. Onlangs verscheen de tweede cd, 'Sometimes two', waarop invloeden terug te vinden zijn van Herman Brood, Janis Jop- lin, Jimi Hendrix en Van Halen. Spil van de band is het duo John Dirven en Netty Dries- sen. Dirven neemt het gitaar- werk voor zijn rekening en ver zorgt de meeste vocalen. Als Netty Driessen zingt, doet zij volgens de Piek-programmeur denken aan Janis Joplin. Daar naast staat zij in groeiende kring bekend als de beste bas- siste van Nederland. De band wordt gecompleteerd door Peter van Schadewijk. Matipa is ontstaan in 1991. De groep laat zich inspireren door onder anderen Jimi Hendrix, Vitesse, Living Color en Gary Moore. De bandleden van de uit Middelburg afkomstige groep zijn Alvin Manuhuwa (drums), Njonky Manuhuwa (gitaar en zang), Benno Titihe- ru (gitaar) en Giovanni Patty (bas en zang). Agroma maakt Afrikaanse muziek waarbij zang en per cussie de belangrijkste ingre diënten vormen. Door het gebruik van diverse percussie instrumenten verzorgt Agro ma een ritmisch swingende afsluiting van de Piek-Straat- festival-optredens. Beide schilders zijn afkomstig uit de Wit-Russische hoofd stad Minsk. Martinchyk verliet deze plaats vier jaar geleden en streek, na een kort verblijf in Polen, neer in Londen, waar hij tot vandaag de dag woont. Rodin leeft en werkt nog steeds in Minsk en is nu twee maanden in Zeeland. De twee hebben ieder duidelijk een eigen stijl van schilderen. Waar Martinchyk harde, felle kleuren gebruikt en geometri sche vormen, werkt Rodin met sombere, donkere tinten. „Een onderscheid dat misschien sprekend is voor de totaal ver schillende samenlevingen waarin de kunstwerken vorm hebben gekregen", meent Rodin. Samenlevingen met andere toekomstverwachtin gen. "Wie is de mens en hoever rijkt zijn geest?", vraagt Rodin zich af. Het schilderij 'Who are we?' toont een ineengedoken persoon omgeven door cir kels. „Het symboliseert de mens die tot de kern van din gen wil gaan. Die geïnteres seerd is in de innerlijke wereld", beschrijft de maker zijn creatie. „De kennis van de persoon wordt uitgebeeld als een cirkel, maar er zijn ook visies van anderen die weer in aparte cirkels gevat worden. Het is een proces dat eeuwig doorgaat. De kennis is het voedsel van de mens". De volksdansgroep The Galloways uit het Schotse Woodthorpe geeft dinsdag 9 augustus om 14 uur een dansdemonstratie in de Grote Kerk in Veere. The Galloways, ambassadeurs van Schotse dans en muziek, zijn in Zeeland ter gelegenheid van het Internationale Volks- dansfestival in Borsele. De volksdansgroep onder leiding van Stuart McWilliams is opgericht in 1972. The Galloways bestaat uit Schotse 'County and High- land'-dansers, pipers, zangers en musici. Apocalypse (The end of the world) is het grootste schilderij van Rodin. Het is een drieluik dat zijn beeld van het leven in een grote stad weergeeft en hoe de inwoners proberen te ontsnappen aan deze 'mon sterlijke creatie' die zij gescha pen hebben. Apocalypse is waarschijnlijk het grootste schilderij dat ooit vanuit Rus land naar het buitenland ver voerd is", veronderstelt de Russische Ludmila Kalmaeva. Via deze in Arnemuiden wonende kunstenares kwam Leon Riekwel van het Centrum voor Hedendaagse Kunst (CHK) in contact met het werk van Rodin. Zij speelde een video af met daarop beelden van een verjaardagsfeest van Rodin waarop een aantal van zijn schilderijen was te zien. Het transport van de kunstwer ken liep niet van een leien dak je. „Als de ene tegenslag ver holpen was diende de volgen de zich aan", vertelt Kalmaeva. De schilderijen werden ver voerd door een hulporganisa tie die kinderen van Tsjernobyl naar het buitenland brengt. Toen het gezelschap wilde ver trekken bleek de accu te zijn gestolen uit de bus. Nog in Rusland werd de wagen aan gehouden bij een road-block. Het rijbewijs van de chauffeur bleek niet in orde - een Duitse vriend die in eerste instantie zou rijden, was kort voor het vertrek overleden. Een bejaar de man ontpopte zich als red der in nood. Hij bezat wel de juiste papieren en mocht het stuur overnemen. Bij de Duitse grens, in Hannover, zorgde de handelsacte die moest worden ingevuld voor de nodige pro blemen omdat niemand Duits sprak. Bij aankomst in Vlissin- gen was een aantal van de schilderijen licht beschadigd. Door het oprollen van het doek waren dikkere lagen verf afge broken. Kleine restauraties waren noodzakelijk. De Schotse County-dans is afgeleid van twee hoofdvor men: de Scotch Reels, een levendige dans met afwisse lend ingewikkelde danspassen op de plaats en beweging, en ballroomdansen uit de zeven tiende eeuw. De langzame dans de Straspey komt uit Schotland. De overige dansen worden ook elders in de wereld gedanst. Het is echter de speci fieke stijl waarmee de passen en figuren worden uitgevoerd, het ritme en het tempo van de muziek die deze dansen typisch Schots maken. Alexander Rodin. „De Watertoren is met zijn kolommen, roosters en trap pen een geschikte omgeving voor het eposeren van moder ne kunst", meent Rodin. De afgelopen maanden zijn onder meer de roosters en de verlich ting aangepast. De roosters zijn vergroot zodat de kunst werken met een nieuw aange schaft hijswerktuig naar de verschillende verdiepingen kunnen worden getakeld. In plaats van de bouwlampen die voorheen de kunstwerken belichtten, zijn nu tl-lampen opgehangen en op de eerste en tweede verdieping is een aantal wanden bijgeplaatst. Het CHK heeft plannen om vanaf september met het gro tere werk te beginnen, zoals onder meer het verbouwen van de begane grond. De bedoeling is om bij de entree een glaswand te plaatsen waar achter een documentatiehoek zou moeten komen. Tevens moet een toilet worden gebouwd en stromend water en verwarming worden aange legd. De vloer wordt geëgali seerd en bedekt met een gra- nietlaag. De wanden worden geverfd in de gelige roestkleur die ook terug te vinden is in het waterreservoir. Daar is de roesttint ontstaan door de aan- G. de Kok, de Zeeuwse gedeputeerde met cultuur in zijn portefeuille, opent 6 augustus om 16 uur bij het Zeeuws Museum in Middel burg de tentoonstelling van Roger Raveel in de Cilinder. De Kok zal tijdens de opening zijn visie uit eenzetten over het belang van beeldende kunst voor de samenleving en voor de politiek in het bijzonder en welk mogelijk belang de politiek heeft voor de beel dende kunst. De Cilinder is een mobiele ten- Vogels - Vanaf 1 september is het mogelijk om de goudvink, barmsijs, zanglijster en ringmus in de volière te houden. Vogel liefhebbers hebben hierom jaren bij het ministerie van landbouw, natuurbeheer en visserij gevraagd. Momenteel zijn er nog zeven Europese vogelsoorten toegestaan voor in de volière. De wijzigingen van de Vogelwet houdt een belangrijke verande ring in voor mensen die Europe se vogels in bezit hebben, omdat na 1 maart 1995 alleen nog maar geringde vogels gehouden mogen worden. Daarna kunnen ongeringde Europese vogels in beslag worden genomen. toonstellingsruimte waarin beeldende kunst is opgesteld. Het is een gele stalen cilinder van drie meter hoog en drie meter in doorsnee. Het gewicht van de cilinder is vier ton. Het tentoongestelde kunstwerk is te aanschouwen door een aantal patrijspoorten in de cilinder. De Cilinder is een paradox die aan de ene kant kunst tussen de mensen brengt en tegelijk de kunst door een eigen plek in de cilin der isoleert. De Cilinder is een kunstproject van Trechter 5, een stichting die initiatieven van beeldende kunstenaars steunt en waar mogelijk uitvoert. Tot nu toe heeft Trechter 5 een aantal kunstmanifestaties georgani seerd. Kenmerkend voor de manifestaties was het gebruik van de ruimte, zowel binnen als buiten. Trechter 5 laat de keuze voor een locatie onder meer bepalen door de dage lijkse gang van mensen. De Cilinder staat vanaf 6 augustus opgesteld op de Balans in Middelburg. Het geëxposeerde kunstwerk van Roger Raveel heet 'Het karretje van de ruimte'. 'domburg Rabobank, 'Karolingische burchten in Zeeland'. Katholiek Kapel 'St. Willebror- dus'. Art St. Petersburg, olieverf, boekbindkunst, patchwork, fabergé stijl juwelen, miniaturen, bronzen en houten beelden, geopend van 11-21 uur ('s maandags gesloten). ELLEWOUTSDUK Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS', textielvoorwerpen, aquarellen, zijde schilderingen, patchwork, cementen tuinschalen en kleding. GOES Luchcafé Stadhuis, Jac Smolders, zeefdrukken, geopend di. t/m za. 9-18 uur Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzichtstentoonstelling. Magnolia, Jan Snoey, foto-exposi tie brandbestrijding Galerie 'Mi Parti', Hil Driessen (textiel). Wout Wessemius (meu bels), Joris Baudion (tuinmeubilair) en Ineke Otte (schaal- en vaasobjec ten), 'Zomers buitenleven'. Oosterscheldeziekenhuis, Recen te Nederlandse Grafiek, etsen, zeef- drukkken, steendrukken maar ook minder bekende technieken van ruim twintig zeer bekende kunstenaars. HOOGELANDE Consistorie, naast de Kapel van St. Maarten, Jan G. Nolst Trenité, schil derijen en collages, geopend: dage lijks van 14-18.30 uur, maandags gesloten (vanaf 6 augustus). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner-Krumne, sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Agnes Taen en Wim Truyen, olieverven, aquarellen en Japans keramiek. MEIllSKERKE Gemeentehuis, T. Sinke-Prins, aquarellen en olieverfschilderijen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noord straat 56), schilderijen, tel. 01180- 29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', overzichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, De jaren 30: Tholen in beeld, foto-expositie. Artico Galerie, Vera de Deurwaer- dere; portretten en landschappen, Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. Vleeshal, Moniek Toebosch, 'Zomeraanbieding', geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Delta Nutsbedrijven, Joh. den Herder, 'Boten, bakens en buurt'. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototentoonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geallieerde invasie in Normandië. geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30-16.30. Zeeuwse Bibliotheek, 'In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842-1870. Zeeuwse Bibliotheek, Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Zeeuwse Bibliotheek, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, grafiek en ikonen. Jazz Eetcafé Desafinado, Koor kerkstraat 1, Edwin Glazer, foto expositie, selectie uit diverse jazz optredens. Galerie 't Haentje te Paart, Jan van Dijk; schilderijen en zeefdrukken, Eduard van Rooy; beeldhouwwerken binnen en in de tuin. Openingstijden do., za. en zo. 14-16.30 uur en op afspraak. Galerie Het Gouden Briefke, Marian Kwaaitaal; olieverfschilderij en, Anette Arzoni; poppen en mario netten en Annemoon Mulder; hand- bedrukte stoffen en kimono's. Multi Colour, Jaqueline Glerum, hondekoppen getekend met pastel krijt en stillevens in aquarel techniek met granietstift (t/m 6 augustus). Zeeuwse Centrale Discotheek, Janita de Jong, 'Een Universum'. ABN-AMRO Bank, Markt 7, D. Heijgelaar, pastelkrijttekeningen, geopend op werkdagen van 9-17 uur. Balans, Roger Raveel, De Cilinder (vanaf 6 augustus). NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Wind energie. tentoonstelling windener gie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuseum West-Overijssel, 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Sophie Visser-Dem- mink, stillevens en landschappen, DONDERDAG 4 AUGUSTUS Koorkerk, Middelburg; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Stadhuistoren, Veere; Carillonbe speling Lucy Huygens, 15-16 uur. Dijktheater, Vlissingen; Strak Vlak, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Brothers Grimm, 19 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardconcert Frank Meijer, 19.30-20.30 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Novosibirsk Philharmonic Orchestra, 20 uur. Moriakerk, Westkapelle; Conti nental Singers: 'Dreamer, The Story of Joseph', 20 uur. Dijktheater, Vlissingen; Chris Daniëls The Kings, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Despe rado, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; 'Take it for granted', 22 uur. vrijdag 5 augustus St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Jan E. Dekker, 12 uur. Scheldeplein, Vlissingen; De Gebroeders Flint 'De Overval', 19 uur. Dijktheater, Vlissingen; Pretty Poison, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Tuna, 19 uur. Nederlands Hervormde Kerk, Grijpskerke; Petra Schuren en Ad van de Wege, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Vara Kindersongfestival, 20.15 uur. Lutherse Kerk, Middelburg; Orgelconcert Stanislas Deriemaeker, 20.30 uur. Dijktheater, Vlissingen; Le Rue, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Cham pagne Charlie, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Matipa, 22 uur. ZATERDAG 6AUGLJSTUS Stadhuistoren, Veere; Carillonbe speling Aimée Lombart, 19-20 uur. Dijktheater, Vlissingen; Trio Has- jee, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Hoek van Holland, 19 uur. Strandpaviljoen Piet Hein, Kou- dekerke; Blue Two Plus Two, 21 uur. Dijktheater, Vlissingen; Ted Hawkins, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Kaz Lux/El Kroppo, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Agroma, 22 uur. ZONDAG 7 AUGUSTUS Dijktheater, Vlissingen; Bob's Sessieband, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Schrob- belaer, 19 uur. Dijktheater, Vlissingen; Doug Duffy, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Blöf, 21.30 uur. MAANDAG 8 AUGUSTUS De Schelp, Domburg; Marionet tentheater Walters en Walters, 19 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Basily, 21 uur. DINSDAG 9 AUGUSTUS Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Rinus Verhage, 12.30-13 uur Grote Kerk, Goes; Ca'illonbespe- ling Sjoerd Tamminga, 13 30-14.30 uur. Grote Kerk, Veere; Schotse Volks dansgroep, 14 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgel concert Bram Beekman, 20 uur. Dijktheater, Vlissingen; Wadaiko Ichiro, 21.30 uur. WOENSDAG 10 AUGUSTUS Manhuistuin, Goes; Seniorenor kest Zeeland, 14.30-15.30 uur. Dorpskerk, Oostkapelle; Rien Bal kenende en Saskia Gerritsen, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Pep Bou 'Bufaplanetes', 21 uur. geopend na telefonische afspraak 01188-1507. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, H. Stok, hout schilderingen, P. de Jong, schilderij en. Watertoren, Alexander Rodin; schil derijen/installatie, Valery Martin chyk, schilderijen/installatie. RITTHEM Fort Rammekens, tentoonstelling in de twee kazematten, geopend di. t/m zo. van 13-17 uur. VEERE Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gelder, aquarellen, ge opend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. Stadhuis, 'Een Nederlandse Ameri kaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. Grote Kerk, Modern Yunnan Art, moderne kunst uit China, Renée Mink, beeldhouwwerken. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en don derdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie (beeld van Zee land als vakantieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Schelderegle- ment. Milieu-Educatie-Centrum, Koren bloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeeklei landschap'. geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30-16.30 uur. Stedelijk Museum, 'Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijne- convent'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Klaas Boonstra, schilderijen in gemengde techniek. r V t r F DONDERDAG 4 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Striking Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Under the Vulcano' 20 uur. VRIJDAG 5 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Passion Fish' 20 uur. 'All that Jazz' 22.30 uur. De Schelp Domburg, 'A Per fect World' 21 uur. ZATERDAG 6 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Glegarry Glen Ross' 20 uur. 'Easy Rider' 22.30 uur. ZONDAG 7AUGUSTUS- Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Betty Blue' 20 uur. MAANDAG 8 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'All The Presidents Men' 20 uur. DINSDAG 9 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Easy Rider' 20 uur. WOENSDAGTQ A UGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Passion Fish' 20 uur. VRIJDAG 5 AUGUSTUS De Schelp Domburg, 'Belle en het Beest' 19 uur. ZATERDAG 6 AUGUSTÜS~ Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 7 AUGUSTUS Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Duime- lijntje' 14 uur. WOENSDAG 10 AUGUSTUS Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Duime- lijntje' 14 uur. FOTO VAN FOTO FOTO DIRECT VAN - VOORWERP(EN) I'lll-iltli"!:! FOTO VERSCHOORE Middelburg, Lange Geere 28 01180-34225 Goes, Grote Markt 7 01100-16159

de Faam | 1994 | | pagina 11