Rockcircus in Goes 1.495,- Als de verveling toeslaat Retourtje Jakarta Zevende wapensysteem voor stadshaven Goes 28 JULI T/M 3 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND Vliegtickets. Regel 't op het postkantoor KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester Woensdag 27 juli 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 mmmw® Het Rockcircus doet in een toernee langs de Nederlan- de kust 3 en 4 augustus Goes aan. In een grote cir custent op het Molenplein treedt die dagen een aantal roek-artiesten uit de jaren zestig op. Als extra attrac tie zal tijdens het vier uur durende concert Joris Lutz optreden met zijn formatie T-Bone. De cirsuctent van het Rockcir cus herbergt een podium, een tribune en een dansvloer. De concerten beginnen om 19 uur. Het rockconcert wordt geopend door Shocking Blue met zangeres Mariska Veres. De Haagse formatie scoorde jaren geleden wereldwijd met hits als Venus en Mighty Joe. Andy Tielman - vroeger van de Tielman Brothers - is na een langdurig verblijf in Australië weer terug in Nederland. Vorig jaar zond de NOS een ander half uur durende documentai re uit over de 'keizer van de Indo-rock'. Tielman treedt in het Rockcircus aan met een zeven man sterke band. Gillende meiden en jongens met vetkuiven bevolken het verleden van Johnny Lion en The Jumping Jewels. In 1961 scoorden de Jumping Jewels met Wheels hun eerste wereldhit. Het nummer Dear One dat Johnny Lion het jaar daarop met hen opnam, prijkte op vele internationale hitlijsten. In het Rockcircus brengen de rockers hun toppers van toen ten gehore, waarbij het hitje So- phietje van Johnny Lion voor de gelegenheid in een roek- jasje is gestoken. Joris Lutz is vooral bekend van zijn rol als eigenzinnige zoon in de tv-serie Ha, die Pa!, waar in hij samen met zijn vader Luc Lutz was te zien. Zijn hart ligt vanaf p.p. Informeer naar onze 2750 andere bestemmingen. Telefonisch boeken is mogelijk. Vlissingen, Aagje Dekenstraat 10, tel. 01TS4 - 17510 Andy Tielman. echter bij de muziek en onlangs richtte hij met Syl- vano Orlandi en Iwan de Reus de groep T-Bone op. Deze zomer verschijnt hun eerste cd Rare. In het Rockcircus is T- Bone de schakel tussen toen en nu. Ook het echte circus is in het Rockcircus vertegen woordigd in de vorm van een muzikaal slapsticknummer uit het Staatscircus van Moskou. Het trio Shahnin verandert de bühne in een chaos met uitel- kaar vallende instrumenten. Antipodiste Mariska vertoont haar voetjongleerkunsten. Badrit - Kasteel van Batavia in Westkapelle is woensdag 27 juli het startpunt van de Badrit Westkapelle. Deze avond-puz- zelrit kan met de auto of per fiets worden verreden. De eerste deelnemer start om 19.30 uur. Inschrijven in Kasteel van Bativia is mogelijk tussen 19 en 20 uur. Het kostte enige moeite. Maar met de hulp van een in de buurt werkzaam kraanbedrijf is vorige week na een aantal pogingen aan de stadshaven in Goes met succes een tachtig ponds kanon geplaatst op een zogenaamd 'rolpaard- affuit'. De gemeente Goes heeft het ruim vijfduizend kilo wegende kanon in 1989 geschonken gekre gen maar had tot nu toe geen geschikte manier gevonden om het te plaat sen. Het kanon dateert uit 1811 en was ooit in gebruik als kustge- schut. Voortaan dient het wapen als stukje verfraaiing van de Goese binnenstad en zal het - net als zijn collega bij de Sint Maartensburg - ter hoogte van de Zouterij vooral dienen als achtergrond voor vakantiekiekjes. Met de twee kleine kanonnen aan de Van der Goeskade en de drie bij jachthaven De Werf staan er nu zeven wapensyste men aan de stadshaven. Goes heeft het wapen in 1989 gekregen van T. van Son. Hij was in het bezit gekomen van het kanon via een visser die het wapentuig in zijn netten kreeg. De vraag was echter wat met het kanon te doen. De conservator van het Leger- en Wapenmuseum verklaarde dat een kustaffuit - de stellage waarop een dergelijk stuk geschut hoort te rusten - een vrije opstelling nodig heeft van negen meter en dat deze zo'n twintigduizend gulden zou kosten. Zowel financieel als ruimtelijk bleek dat een pro bleem. Een rolpaardaffuit was vol gens de conservator een bruik baar alternatief. Het hardhou ten affuit is gemaakt door A.P. Dierkx, adjunct-directeur van Groot Stelle, die bij onderde len van de werkzaamheden assistentie kreeg van enkele van zijn leerlingen. De gemeente heeft alleen de materiaalkosten op zich geno men. Het nieuwtje is er af. De vakantie is alweer 'gewoon' en bij sommige kinderen dringt de vraag zich alweer op, wat ze nu eens moeten gaan doen. Als antwoord op die vraag geeft deze aflevering wat suggesties voor een aan tal 'Doeboeken'. Erg veel materiaal is daar over het algemeen niet bij nodig. Laten we maar beginnen met een paar boeken, die de kinderen aan het werk zetten met papier. Uitgeverij Usborne is op de markt gekomen met de serie 'Ouder en kind', bedoeld om met alledaagse dingen een aantal ideeën te geven voor activiteiten om samen te doen. Eén van deze delen heet Spelen met Papier. Echt een boek waarmee ouder en kind samen aan het werk gaan. Knippen, vouwen, meten, plakken, het komt allemaal aan bod. Een paar voorbeelden? Een portemon nee met geld, een vlot, pop pen, cadeautjes en vermom mingen. Naast veel tekenin gen worden er ook nog extra tips voor de ouders bij gege ven. En steeds is er bovenaan de bladzijde te zien wat er nodig is voor een bepaald object. Voor een slak-mobiel is dat bijvoorbeeld: papier, hobbyschaar, lijm, zwarte viltstift, bamboestokje, wol en een gordijnring. Wie het wat eenvoudiger wil houden kan goed uit de voe ten met Papier uit de serie 'Speelplezier' van uitgeverij Van Holkema en Warendorf. Met alleen papier, een schaar en lijm kan een kind al met dat boek aan de slag. Duide lijke voorbeelden die vrij gemakkelijk te maken zijn zoals versierde vissen, een wapperende waaier of een bos bloemen. Met of zonder hulp van ouders kan elk kind hiermee al aan de slag, zodra hij de schaar en de lijmpot kan hanteren. En wie daarna iets anders wil, pakt uit dezelfde serie het boek Verf. Behalve het 'gewone' verven van patronen komt hier ook een aantal andere technieken met verf, zoals stempelen, spatten en schilderen met een rietje aan de orde. Over het algemeen kan een jong kind met het boek aan de slag, maar dan liefst wel op een plek, waar flink gespet terd mag worden en waar ook de kleding meegeverfd kan worden, want dat is natuurlijk het leukst. Nog zo'n serie van twee: onder de titel Doos Vol Ple zier kwam uitgeverij Van Reemst op de markt met twee boeken, samen in één doos. Allereerst Meer Plezier met Papier waarin je ook weer flink wat voorbeelden vindt om zelf te maken. Wat moeilijker dan het voorgaan de, maar voor kinderen die dat leuk vinden toch heel goed te doen. Vooral ook omdat achter in het boek van een aantal 'objecten' de patronen zijn te vinden. Ver der is heel goed stapsgewijs weergegeven, hoe de papie ren bloemen, de vingerpop petjes, de vogelmobiel enzo voorts gemaakt moeten wor den. En ook hier dus weer een alternatief, voor als je daarna wat anders wil: Meer Plezier met Boetseren geeft om te beginnen een aantal tips voor het verkrijgen van een goed resultaat; adviezen over het bakken van klei, het beschilderen van figuren of vernissen. Daarna geeft het boek ook hier weer aan hoe je stap voor stap een aantal werkstukken kan maken, van fruitbroches tot visseknopen. En dat zal voor de meeste kin deren niet moeilijk zijn dank zij de duidelijke voorbeelden. Wat oudere kinderen die vooral houden van een mooi resultaat kunnen aan de slag met de Modelbouwboeken van Usborne. Je hebt er alleen maar een schaar of mes en lijm voor nodig en niet te vergeten een behoor lijk inzicht of hulp van een handige ouder. Maar dan kan je met deze boeken ook prachtige modellen maken van een dorp, een kasteel of dinosauriërs. Het voor- en achterblad geven de instruc ties, de rest moet je zelf doen. Nog zo'n boek, waarbij voor de echte knutselaars een mooi resultaat te behalen is en waarvoor je verder niets meer nodig hebt is Origami Dieren van Papier. In het boek zo'n vijftien vouwplaten van dieren, van de Afrikaanse olifant tot de bultrugwalvis. Van elk dier is een beschrij- ~t>KAC\EN AAHKLEOEN WAS SE A/ BORSTELEN ~bENKEN STRIJKEN llustratie uit 'Zo Teken je door Peter Maddocks. ving, zodat je een heleboel kan vertellen over de door jou gemaakte dieren. Om de dieren te vouwen moet je de instructies aan het begin van het boek opvolgen. En dan is het een kwestie van de cijfers volgen die op de modellen te vinden zijn, om een prachtig resultaat te krijgen. Er kwamen al verschillende boeken aan de orde waarbij het te verwerken materiaal erbij geleverd wordt. Dat is ook het geval met Zo Teken je Stripfiguren en Cartoons. Een boek boordevol praktische tips en slimme trucs. Stap voor stap leren kinderen hoe ze door een kleine verande ring een heel nieuw figuurtje kunnen creëren. Een boek bovendien, dat ook voor kin deren die niet zo van tekenen houden heel leuk is om te bekijken en te lezen. Vanzelf zullen ze ook mee gaan doen, want het wordt op een zeer aantrekkelijke manier gebracht. En je kunt gelijk beginnen dankzij het bijge voegde oefenschrift. Een boek dat ongetwijfeld voor urenlang tekenplezier gaat zorgen. DUWEN Stripfiguren en Cartoons' Al eerder had ik meerdere boeken uit één serie in deze aflevering. Hier komt nog zo'm voorbeeld. De serie heet: 'Mijn boeken' en ik koos er ook hier weer twee uit. Allereerst: Mijn Handpoppen- boek. Met behulp van dit boek leren kinderen hoe ze zelf hand-, vinger- en stok- poppen kunnen maken met materialen als vilt, papier en stof. Zowel gemakkelijke voorbeelden als heel inge wikkelde worden in dit boek gegeven en er wordt dan ook niet ten onrechte aangeraden altijd even samen met het kind een nieuw te maken ont werp te bekijken. Mijn Leukste Schminkboek is ongetwijfeld een leuk vervolg op de talloze evenementen waarbij kinderen geschminkt kunnen worden. Met dit boek kunnen ze daarna met een )j klein beetje hulp zelf aan de slag. Ze leren niet alleen de kneepjes van het vak, maar ook geeft het boek een hele boel voorbeelden met duide lijke tekeningen. Het blijft ook niet bij het schminken alleen. Zo vinden we bij het gezicht van Paultje Piraat ook een voorbeeld van een piraten- pet, bij de vlinder ook de voelsprieten en bij de vam pier een vleermuishoed. Een uitgave waarmee je niet alleen talloze kinderfeestjes maar ook een vakantiedag zeker kunt laten slagen. Wie tenslotte bij dit alles niet kon slagen en gewoon iets heel anders wil, kan ik Sterke Staaltjes aanbevelen. Dit boek uit de serie 'Stap voor stap' van uitgeverij Zirkoon bevat een aantal verrassende proeven om zelf te doen. Hoe maak je een vulkaan in een fles, of een weerstation. Hoe laat je kleuren verdwijnen en weer verschijnen. Maak zelf vingerafdrukken of breek het licht. Tenslotte leer je ook nog hoe je papier kunt laten vliegen en met die 'proef' zijn we dan weer terug waar we begon nen. Bij het werken met papier. Spelen met Papier door Ray Gibson en Jenny Tyler, uit geverij Usbome/M&P, Weert, f12,90 Serie 'Speelplezier', delen 'Papier' en 'Verf' door Sara Lynn Diane James, uitgeverij Van Holkema Waren dorf, Houten, f9,90 Meer Plezier met Papier door Pauline Butler en Meer Ple zier met Boetseren door Cheryl Owen, samen in 'Doos van plezier', uitgeverij Van Reemst, Weert, f32,50 Modelbouwboeken: Maak zelf een kasteel/dorp/dinosau riërs, uitgeverij Usborne/M&P, Weert, f 14,90 per stuk Origami Dieren van Papier door Dominique Simon en Oli vier Massina, Gottmer, Haarlem, f19,90 Zo Teken je Stripfiguren en Cartoons door Peter Mad docks, M&P, Vv'eert, f22,50 Mijn Handpoppenboek en Mijn Leukste Schminkboek door respectievelijk Lyn Orton, Marion Elliot en Belinda Hodson, M&P Creatief, Weert, f29,90 per stuk Sterke Staaltjes door Angela Wilkes, serie Stap voor Stap, uitgeverij Zirkoon, Amsterdam, f27,50 DOMBURG Rabobank, 'Karolingische burchten in Zeeland'. Katholiek Kapel 'St. Willebror- dus'. Art St. Petersburg, olieverf, boekbindkunst, patchwork, fabergé stijl juwelen, miniaturen, bronzen en houten beelden, geopend van 11-21 uur ('s maandags gesloten). ELLEWOUTSDIJK Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS', textielvoorwerpen, aquarellen, zijde schilderingen. patchwork, cementen tuinschalen en kleding. GOES Luchcafé Stadhuis, Paula Koere- weer, diverse technieken (t/m 31 juli), Jac Smolders, zeefdrukken (vanaf 1 augustus), geopend di. t/m za. 9-18 uur Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzichtstentoonstelling. Magnolia, Jan Snoey, foto-exposi tie brandbestrijding Galerie 'Mi Parti', Hil Driessen (textiel), Wout Wessemius (meu bels), Joris Baudion (tuinmeubilair) en Ineke Otte (schaal- en vaasobjec ten), 'Zomers buitenleven'. Oosterscheldeziekenhuis, Recen te Nederlandse Grafiek, etsen, zeef drukken, steendrukken maar ook minder bekende technieken van ruim twintig zeer bekende kunstenaars. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTEN DUKE Galerie Nona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner-Krumne, sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Agnes Taen en Wim Truyen, olieverven, aquarellen en Japans keramiek. MELISKERKE Gemeentehuis, T. Sinke-Prins, aquarellen en olieverfschilderijen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noord straat 56), schilderijen, tel. 01180- 29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', overzichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, De jaren 30: Tholen in beeld, foto-expositie. Artico Galerie, Vera de Deurwaer- dere: portretten en landschappen. Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. Vleeshal, Moniek Toebosch, 'Zomeraanbieding', geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Delta Nutsbedrijven, Joh. den Herder, 'Boten, bakens en buurt'. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototentoonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geallieerde invasie in Normandië. geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30-16.30. Zeeuwse Bibliotheek, 'In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842-1870. Zeeuwse Bibliotheek, Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Zeeuwse Bibliotheek, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, grafiek en ikonen. Jazz Eetcafé Desafinado, Koor kerkstraat 1, Edwin Glazer, foto expositie, selectie uit diverse jazz optredens. Galerie 't Haentje te Paart, Jan van Dijk; schilderijen en zeefdrukken, Eduard van Rooy; beeldhouwwerken binnen en in de tuin. Openingstijden do., za. en zo. 14-16.30 uur en op afspraak. Galerie Het Gv. "den Briefke, Marian Kwaaitaal; olieverfschilderij en, Anette Arzoni; poppen en mario netten en Annemoon Mulder; hand- bedrukte stoffen en kimono's. Multi Colour, Jaqueline Glerum, hondekoppen getekend met pastel krijt en stillevens in aquarel techniek met granietstift. Zeeuwse Centrale Discotheek, Janita de Jong, 'Een Universum'. ABN-AMRO Bank, Markt 7, D. Heijgelaar, pastelkrijttekeningen, geopend op werkdagen van 9-17 uur. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Wind energie. tentoonstelling windener gie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuseum West-Overijssel, 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Sophie Visser-Dem- mink, stillevens en landschappen, geopend na telefonische afspraak 01188-1507. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, H. Stok, hout schilderingen, P. de Jong, schilderij en. Watertoren, Alexander Rodin; schil derijen/installatie, Valery Martin- chyk, schilderijen/installatie. DONDERDAG 28 JULI Koorkerk, Middelburg; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Stadhuistoren, Veere; Carillonbe speling Kees van Eersel, 15-16 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardconcert Carl van Eyndhoven, 19.30-20.30 uur. Parking Kasteel Batavia, Westka pelle; Normaal, 21.30 uur. VRIJDAG 29 JULI St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Henk G. van Putten, 12 uur. Camping De Pekelinge, Oostka- pelle; Circus Bongo, 19 uur. Oostkerk, Middelburg; Orgelcon cert Leen de Broekert, 20.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Voorstelling 'Gekookt Ei', 21 uur. Danstheater Cosmo, Vlissingen; Two brothers on the fourth floor, 24 uur. ZATERDAG 30 JULI Centrum, Vlissingen; Internationa le Straattheaterdag met diverse optredens, 13-17 uur. Bellamypark, Vlissingen; Frank van de Berg, 19 uur. Camping De Zandput, Vrouwen polder; Circus Bongo, 19 uur. Stadhuistoren, Veere; Carillonbe speling Henk G. van Putten, 19-20 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Kees van Eersel, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Voorstelling 'Gekookt Ei', 21 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Martien Groeneveld Trio, 21 uur. Strandpaviljoen Piet Hein, Kou- dekerke; Natchez Steamboat Jazz band, 21 uur. Bellamypark, Vlissingen; Ritmiek, 21.30 uur. Dijktheater, Vlissingen; Humain Plastikos 'Junkyard Angels', 22 uur. ZONDAG 31 JULI Bellamypark, Vlissingen; Zomer- orkest Nederland, 14 uur. Dijktheater, Vlissingen; On the Cover, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Duo Top 100, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Tradi- son, 21.30 uur. Dijktheater, Vlissingen; Rita Chia- relli, 21.30 uur. MAANDAG 1 AUGUSTUS De Parel, Domburg; Clown Snab bel, 19 uur. Camping De Zandput, Vrouwen polder; Circus Bongo, 19 uur. Dijktheater, Vlissingen; Kam je Haar, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Barber shop, 19 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; De Nieuwe Snaar, 'Best Of...', 21 uur. Dijktheater, Vlissingen; De Drie Wijzen, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Matipa, 21.30 uur. DINSDAG 2 AUGUSTUS- Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Leo-Hans Koornneef, 12.30-13 uur Grote Kerk, Goes; Carillonbespe ling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Sportveld van Hof Domburg; Cir cus Bongo, 19 uur. Dijktheater, Vlissingen; Septem ber 80, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; Tuna, 19 uur. Nieuwe kerk. Middelburg; Orgel concert Herman van Vliet, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Ana Maria Conrado Y Grupo, 21 uur. Dijktheater, Vlissingen; Dezz, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; The Beets Brothers, 21.30 uur. WOENSDAG 3 AUGUSTUS Dijktheater, Vlissingen; The Emmerroyts, 19 uur. Bellamypark, Vlissingen; In Geval van Nood, 19 uur. Dorpskerk, Oostkapelle; Yolanda van der Valk en Marieke Bettmann, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Sampling 'Grupo Vocal Cuba', 21 uur. Dijktheater, Vlissingen; Cham pagne Charlie, 21.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; The Handsome Harry Company, 21.30 uur. RITTHEM Fort Rammekens, tentoonstelling in de twee kazematten, geopend di. t/m zo. van 13-17 uur. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden. archiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gelder, aquarellen, geo pend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. Stadhuis, 'Een Nederlandse Ameri kaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. Grote Kerk, Modern Yunnan Art, moderne kunst uit China, Renée Mink, beeldhouwwerken (vanaf 30 juli). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en don derdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie (beeld van Zee land als vakantieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Schelderegle- ment. Milieu-Educatie-Centrum, Koren bloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeeklei landschap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30-16.30 uur. Stedelijk Museum, 'Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijne- convent'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Klaas Boonstra, schilderijen in gemengde techniek. DONDERDAG 28 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Deans' 20 uur. VRIJDAG 29 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Little Buddha' 20 uur. 'A Few Good Men' 22.30 uur. De Schelp Domburg, 'The Firm' 21 uur. ZATERDAG 30 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 uur. 'Beverly Hillscop III' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Basic Instinct' 20 uur. 'Falling Down' 22.30 uur. ZONDAG 31 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Gandhi' 20 uur. MAANDAG 7 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance" 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Drowning by Numbers' 20 uur. DINSDAG 2 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Basic Instinct' 20 uur. WOENSDAG 3 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'The Flintstones' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Stri king Distance' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Beverly Hillbillies' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'True Romance' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Beverly Hillbillies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Little Buddha' 20 uur. VRIJDAG 29 JULI De Schelp Domburg, 'Bambi' 19 uur. ZATERDAG 30 JULI Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 31 JULI Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Duime- lijntje' 14 uur. WOENSDAG 3 AUGUSTUS Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Duime- lijntje' 14 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 9