Circus Bongo wil typisch familiecircus zijn Confrontatie van muziek en dans STICHTING WIL MEER VARIATIE IN AANBOD 7 JULI T/M 13 JULI IN MIDDEN ZEELAND Al suggereert de naam wat anders: de Zeeland Cultuurmaand duurt dit jaar zes weken - van 30 augustus tot en met 15 oktober - en zal vervol gens naadloos overgaan in de geplande activi teiten van het Mondriaanjaar. Vorige week pre senteerde drs. H. van Gelder-Wiggers het eerste exemplaar van het Cultuurmaand-magazine 1994 aan gedeputeerde drs. G. de Kok en maak te daarmee de plannen voor de komende Cul tuurmaand bekend. Het aanbod moet gevarieer der worden en waar nodig zal de Stichting Zee land Cultuurmaand sturend of initiërend optre den, aldus voorzitter Van Gelder. Kunsteiland Burghwels Greenaway Woensdag 6 juli 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Cultuurmaand: van oude muziek tot avant-garde In voorgaande jaren was de Zeeland Cultuurmaand afhan kelijk van wat de diverse cultu rele organisaties aanboden te doen in september. Inmiddels omvat de Cultuurmaand een aantal niet meer weg te den ken vaste onderdelen maar het kan evenwichtiger, vindt Van Gelder, voorzitter van de Stich ting Zeeland Cultuurmaand. „Vorig jaar gebeurde niets op het gebied van de beeldende kunst en was er veel muziek. Dit jaar is er wel een beelden de kunstproject en volgend jaar willen we meer theater als vast onderdeel in het program ma krijgen." Het kunstproject Atol is een gezamenlijk initiatief van de Stichting Trechter 5, de Cultu rele Raad Vlissingen, Galerie van den Berge in Goes en de Stichting Beeldende Kunst Middelburg. Atol heeft een aantal beeldend kunstenaars uit België uitgenodigd om op diverse plaatsen in Zeeland een werk te installeren. Tijdens de opening van de tentoon stelling in de Watertoren in Oost-Souburg op 17 septem ber, zal een manifestatie plaatsvinden met een verwij zing naar het concept van Atol: 'een communicatief eiland in de wereld van de kunst'. Kun stenaars en publiek kunnen per fax, telefoon, video en radio discussiëren met men sen uit de wereld van de kun sten. Verder wil de Stichting Zee land Cultuurmaand eenmalige projecten zoveel mogelijk laten aanhaken bij de vaste onderdelen van de Cultuur maand, zoals het Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen en het Filmfestival. De diverse onder delen van het programma moeten elkaar als een soort estafette afwisselen. Door datumcoördinatie wil de Stich ting Zeeland Cultuurmaand zoveel mogelijk voorkomen dat meerdere evenementen op één avond staan geprogram meerd. Daarnaast moet de Cultuurmaand op zich een dui- Net als vorig jaar verzorgt Lilian Bouté een jazz-kerkdienst tijdens Jazz Down by the Sea in Domburg. Circus Bongo presenteert ook hondennummers.- delijker uitstraling krijgen, zodat de bezoeker precies weet wat onder die noemer valt. De stichting wil daarom meerjarenafspraken maken met culturele organisaties en door een nieuwsbrief aan bedrijven in de toeristische en recreatieve sector duidelijk maken hoe zij kunnen inhaken op de Zeeland Cultuurmaand. Ten slotte wil de stichting het 'typisch Zeeuwse aspect' van de Cultuurmaand benadruk ken, onder meer door bijzon dere evenementen te pro grammeren op historische of anderszins typisch Zeeuwse lokaties, zoals de Vierschaar in Zierikzee of het voormalig werkeiland Neeltje Jans. Van Gelder onderstreepte nog eens het seizoensverlengende karakter van de Cultuurmaand, maar zette daarbij de kantteke ning dat de Cultuurmaand op zich niet voldoende is om mensen naar Zeeland te trek ken. „De Zeeland Cultuur maand is een extra argument voor een verblijf in Zeeland. De toekenning vorig jaar van de Promotie Trofee van het Nederlands Bureau voor Toe risme bevestigt dat." Dinsdag 30 augustus verzorgt het Orkest van de Achttiende Eeuw onder leiding van Gustav Leonhardt het ope ningsconcert in de dan geheel gerestaureerde Sint Nicolaas- kerk in Brouwershaven. Soliste is de sopraah Cyndia Sieden. Daarna neemt het vierde Kamermuziekfestival het stok je over met vijf concerten op Schouwen-Duiveland en Tho- len van 3 tot en met 10 sep tember. Eveneens 10 september brengt de muziektheatergroep Flup Ju Bedrijf het spektakel 'Burghwels', gebaseerd op de oude Zeeuwse sage die ver haalt van een driekoppig zee monster dat steden als Middel burg, Vlissingen en Terneuzen in de vijftiende eeuw in zijn greep hield. De eenmalige voorstelling vindt plaats op en rond de Binnenhaven in Mid delburg. Vanaf 8 september strijkt het Flu Ju Bedrijf op het terrein neer. Van 29 augus tus tot en met 17 september is in de Zeeuwse Bibliotheek de tentoonstelling 'Burghwels, de ontkenning van een feno meen' te zien met recente en historische vondsten en gravu res. Het Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen, dat duurt van 10 september tot en met 2 okto ber, zet de menselijke stem als instrument centraal. Het festi val, dat onder meer het Bra bants Orkest en Greetje Bijma heeft geprogrammeerd, beperkt zich tot de klassieke muziek, met uitstapjes naar de jazz en Indiase muziek. In Domburg is van 16 tot en met 18 september weer het Jazz Down by the Sea bij te wonen. Net als vorig jaar verzorgen Lilian Bouté and her Music Friends op zondagochtend een jazz-kerkdienst in de Zionskerk in Oostkapelle. Het zondag middagconcert in het nieuwe Badhotel in Domburg staat in het teken van Piet Mondriaan en de muziek van zijn tijd. Op het programma staan werken die zich op het grensvlak bevinden van de jazz en modern-klassiek. hierop aansluit is de 'wissel werking tussen film en beel dende kunsten'. In november gaat in Amsterdam de opera Rosa van Peter Greenaway en Louis Andriessen in première. Tijdens de Cultuurmaand- manifestatie zal Andriessen een programma wijden aan de totstandkoming van de opera en de samenwerking met Greenaway. Daarnaast ver zorgt hij een openbare repeti tie samen met hoofdrolspeel ster de sopraan Miranda van Kralingen. DONDERDAG 7 JULI Stadhuistoren Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 15-16 uur. Grote Kerk Goes; Beiaard concert Gideon Bodden, 19.30- 20.30 uur. VRIJDAG 8 JULI St. Jacobskerk Vlissingen; Orgelconcert Jaco Simons, 12- 12.30 uur. Danstheater Cosmo Vliss ingen; Cartouche, 21 uur. Molukse Wijk Oost-Sou burg; Jimi Bellmartin Band, 23 uur. ZATERDAG 9 JULI Stadhuistoren Veere; Caril- lonbespeling Kees van Eersel, 19-20 uur. Kloveniersdoelen Middel burg; Moos d' Herripon en Kees Wieringa, 21 uur. Strandpaviljoen Piet Hein Koudekerke; Blues Two Plus Two, 21 uur. Danstheater Cosmo Vliss ingen; D.J. Gijs Staverman, 22 uur. ZONDAG 10 JULI Manhuistuin Goes; Ooster- landse Fanfare, 12-13 uur. MAANDAG 11 JULI De Schelp Domburg; Clown Antoon, 19 uur. DINSDAG 12 JULI Rooms Katholieke Kerk Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk Goes; Orgelcon cert Jan Hage, 12 uur. Grote Kerk Goes; Carillonbe speling Jos Vogel, 13.30-14.30 uur. Nieuwe Kerk Middelburg; Orgelconcert Klaas Jan Mul der, 20 uur. De Zeeland Cultuurmaand 1994 wordt 15 oktober afgeslo ten met een uitvoering van 'La Soledad de América Latina' van Dirk Brossé door het Zeeuws Orkest in de Grote Kerk in Veere. 's Middags diri geert Brossé het Zeeuws Orkest in een uitvoering van 'Eriks Wonderbaarlijke Reis': een jeugdconcert gebaseerd op Bomans' 'Erik of Het klein insektenboek', verteld door Edwin Rutten. Dit concert is ook te horen tijdens het Festi val van Zeeuwsch-Vlaanderen. DOMBURG Circus Bongo is onderweg. In juli en augustus trekt het gezelschap langs een groot aantal Zeeuwse campings. Als het straks is geïnstal leerd met de feestelijke, blauw-gestreepte tent en de fraaie ouderwetse cir cuswagens zal er weer een onweerstaanbare aantrek kingskracht van uitgaan. Het familiecircus Bongo richt zich op de jeugd, maar menige vader of grootvader zal de kinderen begeleiden om zelf nog eens dat wonder te bele ven, dat het circus voor kinderen betekent. „Geen televisievoorstelling en geen jeugdtheater kan op tegen de mystiek van het cir cus, die immers zo goed aan sluit op de belevings- en fanta siewereld van het kind," oor deelt Tine Biks van Circus Bon go. „De jeugd beleeft hier een droom en de volwassenen worden geboeid door de pres taties van mens en dier. Want ook hierin is het circus uniek: de voorstelling kan niet steu nen op nep, dubbele bodem of playback. Het publiek zit rond om de piste en iedere voorstel ling opnieuw zijn de artiesten het middelpunt van de kriti sche toeschouwers." Wat zich in de piste van Circus Bongo afspeelt kan de kritiek zeker doorstaan. Het nieuwe programma is een boeiend schouwspel vol afwisseling. In de vijftien jaar van zijn bestaan veroverde Circus Bongo een geheel eigen plaats. Het bedrijf onderscheidt zich van andere circussen door de bewuste keuze van de formule: een kwaliteit circusprogramma in een nostalgische sfeer, waarin jong en oud een feestelijk gevoel over zich krijgen. „Wij hebben in de loop der jaren een vast publiek gekre gen dat een hechte basis vormt voor exploitatie," meldt Bongo-directeur Ben Diks. „Wij streven ernaar de bezoe kers meer te geven dan ze ver wachten. En als ik dan na afloop van de voorstelling blij heid bij de kinderen en ontroe ring bij de volwassenen zie dan geeft mij dat een fijn gevoel..." Het Zesde Filmfestival Zeeland wordt gehouden van 6 tot en met 14 oktober in het Schut tershoftheater in Middelburg. Het festival bestaat uit een aantal voorpremières, een reeks korte animatiefilms van Paul en Menno de Nooijer, een retrospektief en een bijpro gramma. Het retrospektief omvat - in het kader van het Mondriaanjaar - een aantal films van John Fernhout. Ver der staat de Cubaanse en Afro- Cubaanse film centraal in 'Muestra de Cine Cubano'. Het bijprogramma is een vier dagen durende manifestatie met gasten en bijzondere pro gramma's rond de veelzijdigde kunstenaar Peter Greenaway. Het Greenaway-programma organiseert de Stichting Film festival Zeeland samen met de Stichting Forum en de Stich ting Nieuwe Muziek. Forum verzorgde tussen 1977 en 1987 spraakmakende manifestaties 'op het grensgebied tussen beeldende kunst en theater, architectuur en muziek'. De drie stichtingen willen de Forum-traditie nieuw leven inblazen. Dit jaar staat 'het theatrale in de hedendaagse kunst' centraal. Een thema dat De Stichting Zeeland Cultuurmaand wil meer gebruik maken van typisch Zeeuwse locaties, zoals bijvoorbeeld Neeltje Jans. •In de Kloveniersdoelen in Middelburg is zaterdag 9 juli om 21 uur de voorstel ling What You See Is What You Get, afgekort tot WYSIWYG, te zien. WYSIWYG is een produktie voor een danseres en een klassiek geschoolde pia nist en wordt uitgevoerd door Moos d'Herripon en Kees Wieringa. De produk tie is gebaseerd op de com positie Soloduiveldans van de Nederlandse componist Simeon ten Holt. Moos d'Herripon danste sinds 1987 diverse dansvoorstellin gen. Als choreograaf was zij actief bij het Zuidelijk Toneel, Danswerkplaats en Indepen- dance. Pianist Kees Wieringa studeerde in 1986 af aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Hij heeft onder meer een aantal cd's opgeno men met muziek van Simeon ten Holt, Morton Feldman en Jacob ter Veldhuis. d'Herripon en Wieringa werkten al eerder samen in theatervoorstellin gen van Wies Merkx. In 1991 hebben zij voor Independance hun eerste gezamenlijke voor stelling gemaakt: Soloduivel dans op muziek van Simeon ten Holt. WYSIWYG kan wor den gezien als vervolg op Soloduiveldans. What You See Is What You Get is een confrontatie tussen twee personages. De een manifesteert zich door muziek, de ander door beweging. Soms volgen ze elkaar, soms dagen ze elkaar uit. Het machtsspel van actie en reac tie van pianist en danseres levert een theatraal schouw spel op dat wordt gekenmerkt door rauwe, kale bewegingen. Er is geen uitgedachte verhaal lijn, er zijn geen verborgen the ma's. WYSIWYG is een zoek tocht naar een evenwichtige verhouding tussen muziek, dans en theater. Rabobank, 'Karolingische burchten in Zee land'. GOES Luchcafé Stadhuis, Paula Koereweer, diver se technieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzicht stentoonstelling. ABN-AMRO bank. Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13, schilderijen gemaakt door men sen met een verstandelijke handicap. Kassen TV-toren, Wido Blokland, Tom Claassen en Ratfael Rheinsberg, kunstmani festatie van de Culturele Raad Goes 'De Kas sen'. Wijngaardstraat, First Floor, expositie 'The Corridor'. Molenplein en J.A. van de Goeskade, Fra mework Invitation, stalen constructies. J.A. van de Goeskade/St. Maartensbrug. Trechter 5. 'De Cilinder'. Magnolia. Jan Snoey, foto-expositie brand bestrijding Galerie van den Berge, voorzaal, Wido Blok land; recente beelden, achterzaal, Thorvaldur Thorsteinsson; schetsen voor 'The Corridor' Galerie 'Mi Parti', Hil Driessen ItextielI. Wout Wessemius (meubels), Joris Baudion tuinmeubilairen Ineke Otte schaalen vaas objecten), 'Zomers buitenleven'. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee. Zijde-expositie (kleding, rupsen en historie), openingstijden di. t/m za. 13-18 uur. HOOGELANDE Consistorie, Loes Bredius, collages, dage lijks geopend van 13-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur. zo. v.a. 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderij en, U+S Zölner-Krumne, sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes, diverse tech nieken en onderwerpen. MELISKERKE Gemeentehuis, T. Sinke-Prins, aquarellen en olieverfschilderijen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richards on, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7. Middel burg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Klever- skerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', over zichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid- Beveland', Krabbendijke, Waarde, Rilland- Bath en Oostdijk (t/m 9 juli). Artico Galerie, Vera de Deurwaerdere; por tretten en landschappen, Co van Driel; bron zen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman;keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Vleeshal, Moniek Toebosch, 'Zomeraanbie- ding', geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Delta Nutsbedrijven, Joh. den Herder. 'Boten, bakens en buurt'. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herden king van de geallieerde invasie in Normandiè. geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30- 16.30. Zeeuwse Bibliotheek, 'In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842- 1870. Zeeuwse Bibliotheek. Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Zeeuwse Bibliotheek, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, grafiek en ikonen. Zeeuwse Bibliotheek, Centrum Vakoplei ding en Zeeuws Netwerk Vrouwen en Meisjes in Techniek, vrouwen in technische opleidin gen en beroepen. Het Middelburgs Koffiehuis, Kiki Laboyrie- van der Zeeuw, 'Kiki's Keuze'. Jazz Eetcafé Desafinado, Koorkerkstraat 1, selectie uit diverse jazz optredens, foto-expo sitie. Rabobank, Lange Geere 3, D. Heygelaar, pas telkrijt- en pentekeningen. Galerie 't Haentje te Paart, Jan van Dijk; schilderijen en zeefdrukken, Eduard van Rooy; beeldhouwwerken binnen en in de tuin. Ope ningstijden dri., za. en zo. 14-16.30 i afspraak uur en op NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', exposi tie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate. keramiek. Ko van Driel. beel den. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuse um West-Overijssel, 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Sophie Visser-'Demmink, stillevens en land schappen, geopend na telefonische afspraak 01188-1507. OOST-SOUBURG De Zoute Viever. H. Stok. houtschilderingen, P. de Jong, schilderijen. Watertoren, Alexander Rodin; schilderijen/installatie, Valery Martinchyk, schilderijen/installatie (vanaf 8 juli). VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5), Veerse verleden. De gilden, archiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk. Jits Bakker, beelden en schilde rijen. Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gelder, aquarellen, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. Stadhuis, 'Een Nederlandse Amerikaan'. leven en werk van Hendrik Willem van Loon. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wis- sellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schel de; 150 jaar Scheldereglement. ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6, schilde rijen gemaakt door mensen met een verstan delijke handicap. Podium twee x twee kwadraad. Lange Zel- ke 91. W.G. Stock, 2D 3D Bilder. Milieu-Educatie-Centrum, Korenbloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeekleilandschap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30- 16.30 uur. Stedelijk Museum, 'Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijneconvent'. DONDERDAG 7 JULI - Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Bram Stoker's Dracula' 20 uur. VRIJDAG 8 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 19 uur. 'Naked Gun 33 1/3' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'De Noorderlingen' 20 uur. '34 Charing Cross Road' 22.30 uur. De Schelp Domburg, 'The Fugutive' 21 uur. ZATERDAG 9 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 19 uur. 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Waterdance' 20 uur. 'Bram Stoker's Dracula' 22.30 uur. ZONDAG 10 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 19 uur. 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Les Amants du Pont Neuf' 20 uur. MAANDAG 11 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Kafka' 20 uur. DINSDAG 12 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Malcolm X' 20 uur. WOENSDAG 13 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'De Noorderlingen' 20 uur. VRIJDAG 8 JULI WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks De Schelp Domburg, 'Meet the Muppet' 19 uur. ZATERDAG 9 JULI Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 10 JULI 'Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. WOENSDAG 13 JULI 'Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 11