Grote belangstelling voor tweede Ster van Valkenisse Deze week: ^0?4 fglia9 fgl?.97 Speelstad Vlissingen in teken van strips Sport Verenigingen Gevonden Ouderen SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Allerlei Cultuur STEUN DE STICHTING DUINBEHOUD Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 29 juni 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 COC - De Nederlandse Vereni ging tot Integratie van Homosek sualiteit COC afdeling Midden Zeeland houdt vrijdag 1 juli een jongerenavond voor iedereen tot en met 26 jaar. Er is muziek en er zijn diverse COC-jongeren met informatiemateriaal aanwezig om eventuele vragen te beant woorden. Het COC-pand in Mid delburg is open vanaf 21 uur. Verder zoekt de bargroep van het COC versterking in de vorm van dj's en barmensen. Zondag 3 juli is er vanaf 20 uur een infor matieavond voor nieuwe vrijwilli gers die actief willen worden in de bargroep van het COC. Zeker gezien het aanstaande zomer festival in juli en augustus heeft het COC hulp nodig. Zomerfeest - Medewerkers en vrijwilligers in en om het verzor gingshuis Sint Willibrord in Mid delburg verzorgen zaterdag 9 juli van 10 tot 17 uur een zomer feest. Gedurende de dag vinden er diverse activiteiten plaats. Doel van de dag is om van de opbrengst nieuwe tuinmeubelen te kunnen aanschaffen en om in contact te komen met mensen die het vrijwilligerscorps van Sint Willibrord kunnen versterken. Tij dens de dag zijn er onder meer een rommelmarkt, verloting, muziek en een boekenstand te vinden rond Sint Willibrord. Ook exposeren Anky Kienhuis (kera miek), David Heygelaar (schilde rijen), Corry Oosterloo, Bep Huy- bregtse en Jan Hendriksen (fotos') hun werk. Fietstocht - De gezamenlijke ANBO-afdelingen op Walcheren houden donderdag 21 juli een fietstocht op Walcheren. Opstap- en controleplaatsen zijn in Middelburg, Oost-Souburg, Vlissingen, Koudekerke, Westka- pelle, Domburg en Grijpskerke. De tocht is ongeveer vijftig kilo meter lang. Er kan gestart wor den tussen 10 en 13 uur en op alle opstap- en controleplaatsen kan een pauze worden ingelast en een comsumptie worden gebruikt. :;;c 7.:/;:;x::x 'W Hof Domburg Domburg, wekelijks Candlelight Bow- lingtoernooi vanaf 12 jaar, inschrijven voor 18 uur bij receptie de Parel, aanvang 20 u. Vismarkt Middel burg, wekelijkse antiek markt, 9 u. Abdijkerken Middelburg, Lange Jan project, wekelijks minicon- cert, 15.30 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendae- le, Activiteiten Centrum Middelburg, gezelligheids middag ter afsluiting van het seizoen, 13.30 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonu menten en Zeeuws Land schap, vertrek vanaf bovenste parkeerplaats Delta Expo, 19 u. Alde- gonde Vlissingen, praat- en dansavond 25-plussers, 20.30 u. De Schuur Oost-Souburg, Buurtvereniging Van Duy- venvoorde, Country Westernavond mmv. Arrows en Mac-Lee's, 20.30 u. Driewegenhof Middelburg, rommelmarkt Middelburgs Muziekkorps MKK tbv. uniform- en in strumentenkorps, 12 u. Imkerij Poppendamme Grijpskerke, workshop 'Provengaalse lavendel stokjes maken', informatie 01189-1948. Hof Domburg, wekelijkse rondleiding door kuurcen trum, 11.30 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonumenten en Zeeuws Landschap, ver trek vanaf bovenste par keerplaats Delta Expo, 10 u. Heer Hendrikshuis 's-Heer Hendrikskinderen, bijeenkomst Ypsilon - ver eniging van familieleden van psychotische en schi zofrene mensen, 19.30 u. Hof Domburg, wekelijks squashtoernooi, inschrij ven voor 11 u, aanvang 13 u. Camping Scheldeoord Baarland, Stichting Educa tief Toerisme Oranjezon, inleiding over en fietstocht door Zak van Zuid-Beve land, dagprogramma, 10 u. Knuffeleendje - Tussen 10 en 17 juni zijn bij de politie in Mid delburg de volgende voorwer pen afgegeven: goudkleurige schakelarmband (slot is kapot); zwart adressenboekje; veelkleu rige damesbril; blauwe kralen ketting; blauw/rode baseballpet 'Giants'; wit dameshorloge; zil verkleurig dameshorloge; wed strijdpas tnv. H. Nuis; lichtgroe ne herenjas; papieren zakje met twee pantykousen; diverse para plu's; bruin/beige damessjaal met bloemmotief; groene sjaal; kindersokje met diverse gekleur de figuurtjes; atletiek-medaille; paarse herenfiets; zwarte opoe- fiets; violet damesmodel citybi- ke; bordeauxrode portemonnee met bankpas; bordeauxrode por temonnee; blauwe kinderporte monnee; ov-jaarkaart; zilveren ring; gouden broche; goudkleuri ge oorhanger; diverse sleutels; tennisbal; stoffen speelbal; geel knuffeleendje; zwarte dames handtas; rode nylon boodschap pentas; linnen tasje met opfdruk 'Beertje'. Shanty - De tail-ships en de verwachte bezoekers van Sail '94 worden 1 juli in Vlissingen ontvangen met shanty-melo- dieën van het carillon in de Sint Jacobstoren. Stadsbeiaardier Van Putten speelt die dag van 11 tot 12 en zaterdag 2 juli van 10 tot 11 uur. Het recent geïnstal leerde computerspeelwerk in de Stadhuistoren speelt sinds 16 juni ieder kwartier de Blauw Geruite Kiel, Blow the man down, A Rowing Maid of Sacra mento. De melodieën zijn speci aal voor Sail '94 bewerkt door Léon Bours, dirigent van het Scheldenloodsenkoor. Gerard de Waard speelde de shanty's in op een speciaal daarvoor ontwikkel de beiaard. Juliana - Het Juliana Welzijn- fonds heeft aan Stichting Vrijwil- ligersplatform in de Maatschap pelijke Dienstverlening in Vlissin gen een bijdrage gegeven van 2500 gulden voor de aanschaf van kantoorinventaris voor het project praktische thuishulp. Het Juliana Welzijn Fonds onder steunt jaarlijks ruim duizend pro jecten op het gebied van maat schappelijk welzijn. Hoofdterrei nen daarbij zijn 'hulp en zorg' en 'sociaal-cultureel werk'. Belastingkantoor - Het nieu we kantoor van de Belasting dienst in Middelburg is dinsdag 28 juni officieel geopend. In het kantoor worden fiscale aangele genheden van particuliere belas tingplichtigen uit Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Middel burg, Valkenisse, Veere, Vlissin gen en Westkapelle behandeld. De Belastingdienst was lange tijd gevestigd aan de Lange Noordstraat. Omdat de monu mentale huisvesting niet langer voldeed aan de eisen van een modern kantoor, betrok de Belastingdienst 9 mei het nieu we gebouw aan de Kousteense- dijk, een ontwerp van de Middel burgse architect Ben Gillissen. Veerse Meerdag - De Onder nemersvereniging Kamperland houdt zaterdag 9 juli in Kamper land de Veerse Meerdag. De bra derie wordt geopend om 11 uur. Vanaf 13 uur kunnen ouderen een uurlange boottocht maken ov.er het Veerse Meer. Ook om 13 uur begint een muzikale tocht door het dorp. Een uur later begint de kinderzeskamp en ver zorgt accordeonclub Concertina een uur durend concert. Tussen 15 en 17 uur treedt Walacra op en rond 16 uur verzorgt de vrij willige brandweer van de gemeente Wissenkerke een brandweerdemonstratie. Om 19 uur begint de zeskamp voor vol wassenen. De Veerse Meerdag wordt besloten met vuurwerk. Vis - Zaterdag 2 juli houden de samenwerkende GGD-en in Zee land en Noord-Brabant op de Oude Markt in Vlissingen tussen 11.30 en 15 uur een vismanifes- tatie. Er zijn diverse activiteiten waaronder een karaoke-show, een demonstratie visbereiding, een elektronisch visspel en voor lichting over vis. Voor wie nog meer over vis wil weten ligt het opleidingsschip Koningin Juliana in de binnenhaven. Tijdens bezichting van het schip kan het publiek kennis maken met aller lei soorten vistuig. Ekologisch - Op initiatief van Atelier de Schapekop uit Veere houden ondernemers uit Veere, Middelburg en omstreken in de maanden juli en augustus elke dinsdag van 11 tot 17 uur een mini-ekologische markt op de Markt in Veere. In zes kramen zijn onder meer onbespoten groente en fruit, natuurlijke huid- verzorgingsprodukten en zuivere wol en katoen te koop. Met ingang van 1 juli is er op de zelf de tijd en plaats elke vrijdag in juli en augustus een mini-antiek en brocante markt, van eveneens zes kramen. Tennis - In juli en augustus wordt een jarenlange tennistradi- tie voortgezet: op de woensda gen van 6, 13 en 27 juli en 3, 10 en 24 augustus vindt op tennis park de Veste in Middelburg het Arneville City Rummertoernooi plaats. Het is een open toernooi, dus toegankelijk voor iedere ten nisser. De wedstrijden beginnen om 10 uur en worden uitsluitend in dubbels (dames, heren en gemengd) in poulesysteem gespeeld. De dagprijzen worden uitgereikt rond 17 uur. Inschrij ving staat open sinds 24 juni, op telefoonnummer 01180-13676 of in het clubhuis van de Middel burgse Lawn Tennis Club. Per speeldag kunnen maxiamaal tachtig personen meedoen. Noormannen - De Tilburgse voetbalvereniging Willem II van technisch directeur Jan Reker komt van 6 tot en met 13 juli op trainingskamp in Westkapelle. Zij zijn te gast bij voetbalvereniging De Noormannen. In het kader van dit trainingskamp en de voor bereiding van het Nederlands UEFA-elftal voor deelname aan de Europese Kampioenschap pen wordt donderdag 7 juli de wedstrijd Willem II - Nederlands UEFA-elftal gespeeld op het sportterrein van de Noormannen in Westkapelle. De wedstrijd begint om 19 uur. Tippelaars - Wandelsportver eniging De Vrolijke Tippelaars houdt 2 juli de eerste duin- en strandtocht over de afstanden vijf, tien, vijtien, twintig en dertig kilometer. Het startbureau is bij de Kanovijver in Vlissingen. De start voor de dertig kilometer is tussen 9 en 11 uur, de overige afstanden starten tussen 9 en 13 uur. De routes lopen over het strand, langs het duin en door het bos. Koorschool - De Zeeuwse Koorschool geeft vanaf dinsdag 5 juli om 11 uur de traditionele toeristenconcerten in de Maria Magdalenakerk in Goes. Tot en met 9 augustus is het jongens koor iedere dinsdagochtend te beluisteren. Ook zingen de jon gens vanaf 7 juli tot en met 7 augustus iedere donderdagoch tend een toeristenconcert in de De wielerklassieker de Ster van Valkenisse zal zater dag 2 juli voor de tweede keer worden weggescho ten in de Kerkhoflaan in Koudekerke. De amateur wedstrijd is na een succes volle eerste aflevering vorig jaar opgenomen op de kalender voor clubploe- gen van de Koninklijke Nederlandse Wieier Unie en wordt dit jaar ook verreden door nieuwelingen. De belangstelling onder ama teurs en nieuwelingen is zo groot dat de inschrijving begin juni al is stopgezet, meldt de organiserende Stichting Wieier Comité Koudekerke. De amateurrenners in de twee de Ster van Valkenisse rijden een route over 124,8 kilometer en worden om 14.30 uur weg geschoten door burgemeester A.C. de Bruijn van Valkenisse. Ten opzichte van de vorige editie is de route van de wie lerklassieker over Walcheren iets veranderd. De renners in de zogenaamde van stad tot stad-wedstrijd doen dit jaar ook de kernen van Mariekerke aan en passeren een groot aantal mini-campings. De organisatie wil hiermee ook de Koorkerk in Middelburg. Ook deze concerten beginnen om 11 uur. Het repertoire van de Koor school bestaat uit koormuziek door de eeuwen, hedendaagse kerkmuziek en volksliedjes. Het jongenskoor staat onder leiding van Evert Heijblok. Manteling - De Stichting Edu catief Toerisme Zeeland Oranje zon en de VW Domburg-Oostka- pelle verzorgen 5 juli een mid dagprogramma 'Landgoederen in de manteling - Op Walcheren is het rijk wonen'. Het program ma begint om 13.30 uur met een diapresentatie in het Studiecen trum Oranjezon in Oostkapelle en omvat verder een excursoie naar de landgoederen Zeeduin en Overduin. toeristen de kans geven de klassieker een stukje mee te maken. De eerste Ster van Valkenisse werd door zovelen als succes beschouwd dat de Stichting Wieier Comité Koudekerke dit jaar heeft besloten, naast de klassieker voor amateurs, ook een wedstrijd voor nieuwelin gen te organiseren. Op die manier krijgt ook de jeugd een kans om aan een grote klassie ker in Zeeland deel te nemen, zo redeneerde de organisatie. De klassieker voor nieuwelin gen over 81,8 kilometer wordt in de ochtenduren verreden en begint om 10.30 uur. Door de erkenning van de KNWU hebben zich deelne mende ploegen uit heel Neder land gemeld. Bij de nieuwelin gen hebben zich 38 ploegen van elk drie deelnemers inge schreven. Bij de amateurs zul len veertig ploegen drie man sterk aan de start verschijnen. Onder de amateurs bevinden zich onder anderen Henk Havik (winnaar Omloop van Heeren veen), R. Peters (winnaar Omloop van het Ronostrand) en de Zeeuwse renners Wim Oosse en John de Rijke uit Middelburg. Aangezien de Nederlandse Kampioenschap pen in de week voorafgaand aan de Ster van Valkenisse worden gehouden, verwacht de organisatie' ook de Kam pioenen van Nederland in bei de wedstrijden aan de start. De eerste en enige doorkomst van de nieuwelingen in de Kerkhoflaan wordt ongeveer een uur na de start verwacht. De amateurs passeren twee keer het start- en finishpunt, alvorens rond half zes defini tief over de streep te gaan. Meteen na de finish worden de nummers één, twee en drie gehuldigd. Burgemeester De Bruijn zal de amateur-win naars de bekers uitreiken. Bij de doorkomsten in de Kerkhof laan en in de dorpen Grijpsker ke, Meliskerke, Zoutelande en bij de Kaasboer in Biggekerke kunnen bij een tussensprint punten worden verzameld voor het puntenklassement. Daarnaast wordt een ploegen- klassement opgemaakt en zijn er prijzen voor de strijdlustig- ste en de meest pechvolle ren ner. De bekendmaking van de einduitslag en de uitreiking van de overige prijzen vindt plaats in de kantine van VCK- sportterrein de Stoofwei in Koudekerke. Tegen inlevering van uw Gouden Munf één van deze topprodukten voor de 1/2 prijs! RODI PENS Pak 400 gram 1,49 HERO FRUITSPRING DQDHQZL- □(SmaST tropical of apple/lemon HS 2 flessen 1 liter 3,98 LIBRESSE jdwiïlE' INLEGKRUISJES pak 36 stuks 3,49 ANNABEL APPELCOMPOTE 2 potten 340 gram VASELINE INTENSIVE CARE BODYLOTION flacon 200 ml 5,95 SUPERMARKTEN O) 10 rg Bel vandaag nog 071-131800/140548 voor meer informatie De werkgroep Speelstad verzorgt van 25 tot en met 30 juli een zomeracti- viteit voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Op het bunkerterrein aan de Lan ge Leenweg in Vlissingen wordt dagelijks van 9 tot 16 uur een Kleuterdorp en een Stripstad georga niseerd. Thema van deze 22ste editie van Speelstad Vlissingen is dit jaar 'strips'. Voor de kin deren van 4 tot 6 jaar is er op een apart deel van het terrein het Kleuterdorp Toontown ingericht. De kinderen kun nen zich daar vermaken met het bouwen van hun eigen droomhut. Verder kunnen ze brood bakken, een stukje voor de Speelstadkrant schrijven of tekenen, mee doen aan diverse wedstrijd jes of hun gezicht laten teke nen door een silhouet-teke naar. Voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar is er een pro gramma onder de naam Stripstad. Ook de wat grote re kinderen kunnen een hut bouwen, ze mogen stok brood bakken, gebruik maken van de superwater- glijbaan, pottenbakken, fiets- crossen en dergelijke. Naast de vertrouwde activi teiten in de Speelstad zijn er dit jaar ook een paar nieuwe. Zo kunnen kinderen een excursie maken, deelnemen aan een zeskamp of aan een van de andere sportactivitei ten. Verder is er in de Speel stad een striptekenaar die kinderen strips leert maken en is er een modehoek. De organisatoren van Speelstad verwachten zo'n vijfhonderd kinderen per dag. Om de dagen een succes te laten worden, zoeken zij nog enke le vrijwilligers. Belangstel lenden kunnen contact opne men met de organisatie op telefoonnummer 01184 - 11748 of 12709. Medelingen voor deze rubriek melden voor vrij dag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: M. v.d. Poll. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 uur: A. Heij, 15 uur: A. Schaap. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: G.J. v.d. Linde, 19 uur: J.F. Enzinga. Volle Evangelie-gemeente "Immanuel", Westdijk- straat 5-7, samenkomst Do. 20 uur, Zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hen/ormde Kerk. Markt 8. Zo.: geen opgave ont vangen. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. zaterdag 19 uur en zondag 10 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: P. Noordam, gez. dienst in de Herv. Kerk, 19 uur: P. Noordam. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25, Zo. 10 uur: P. Noordam. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: W. Grootenboer, 19 uur: A.G. Baas, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P. den Braan- ker, 19 uur: A.G. Baas. HÖÖGÉLANDË Christengemeenschap, Zo. 10.30 uur: dienst. Kapel van St. Maarten. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonenboom. kerk, Koorkerkhof, Zo. 10 uur: G.M. van Wijk. Ont- moetingskerk, Oosterscheldestraat, Zo.: zie Getuigeniskerk. Engelse Kerk, Simpelhuisstraat, Zo. 19 uur: M. van Luijk. Thomaskapel, Zo. 9.30 uur: zie Hoeksteen. Oostkerk, Oostkerkhof, Zo. 10 uur: H.G. Fonteijn. Wijkgemeente Geref.Bond, (in de Nieuwe Kerk) Zo. 10 uur: J.A. v.d. Meijden, 18.30 uur: W. van Gorsel. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Lange Noordstraat 62, Za.: 10 uur: Bijbelstudie, 11 uur: Eredienst. R.H. Dingjan. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: R. Pippel. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: A. van Klaveren. Nederlands Gereformeerde Kerk, Gebouw Engel se Kerk, Simpelhuisstraat 10. Zo. 9.30 uur: G. Nieuwburg. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Remon stranten. Koorkerk, Zo. 10 uur: G.M. van Wijk. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 17 uur. Zo. 10 uur. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo. 11.30 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente "De Wijngaard". Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur: P. Westerbeke. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren, Olmen laan 8, Zo. 9.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 10-12 uur, Do. van 19.30-21.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 16-18 uur, Di. van 19.30-21.30 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: J.A. Murre. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: C.F.H. van Tuyll, 19 uur: P. Boekeste- ijn, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4, Zo. 10 uur: A.C. den Hollander, 19 uur: P. Boekesteijn. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. KOUDEKERKE RITTHEM Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: E.V.E. Wijnands. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo. 9.30 uur: B. de Haan. Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: J.A. Murre. SEROOSKERKE MELISKERKE Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25. iedere zondag om 9.30 uur en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Kalksma, 19 uur: L.C. Manuputty. Hervormde Kerklo.: geen opgave ontvangen. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: A. Spaans-Mole naar, 19 uur: M.J. Geuze, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: A. Spaans-Molenaar, gez. dienst in de Geref. Kerk, 19 uur: M.J. Geuze. ST.LAURENS MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avonden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Her- berdsland 11 Baptisten Gemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Centrum Middelburg. Segeerstraatkerk, Zo. 9.30 uur: leesdienst, 14 en 18.30 uur: C. Hogchem. Evangelische Baptisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur: Br. Goemaire. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur: J.G. Schenau. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62. Zo. 10 uur: P. v.d. Laarse. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30 uur, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Getuigeniskerk, Adr. Lau- werijszstraat 6, Zo. 9.30 uur: O. Elseman, 19 uur: C. Brakema. Hofpleinkerk, Zo. 9.30 uur: C. Brake- ma, 14.30 uur: P.A. Trimpe. De Hoeksteen, Roozenburglaan 22, Zo. 9.30 uur: B.J.W. Schel haas, SOW-doopdienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt).K\ein Vlaande ren 75, Zo. 9.30 en 16.30 uur: A. de Snoo. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43, Wo. bijbelstudie. Dam 6, 19.30 uur. Hervormde Gemeente. S.O.W. Nieuwe Kerk, Groenmarkt, Zo. 9.30 uur: G.H. Offringa. Koor- Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cit- tersstraat 69. Zo. 10 uur: St. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 en 19 uur: B.J. Heussinkveld. straat 2, Zo. 9.30 uur: leesdienst, 16.30 uur: A.J. van Zuijlekom. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur, Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt, Zo. 10 uur: J.W. Glashouwer. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, Zo. 9.30 uur: A.G. Baas. Johanneskerk, Bonedijke- straat 165, Zo.: geen dienst. Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Zo. 9.30 uur: A. Poppe. De Schaapskooi, Papegaaienburg, Zo. 9.30 uur: J.W. Genuit. Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer. Ter Reede, Zo. 19 uur: Q v.d. Vrie. Jehova's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534. Do. van 19 tot 20.45 uur, Zo. van 10 tot 12 uur. Jehova's Getuigen gemeente 'Souburg Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534, Zo. van 15.30 tot 17.30 uur. Di. van 19 tot 20.45 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Bossenburgh. Za. van 17.30 tot 19.30 uur. Wo. van 19 tot 20.45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. iedere Zo. 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 163, Za.: 9.30 uur: Eredienst, 10.30 uur: Bijbelstudie. R.H. Dingjan. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 uur: leesdienst, 16 uur: C.J. Meeuse. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: C. Bijl. Pinkstergemeente Vlissingen e.o., Vrijdomweg 1, Zo. 15 uur: A. Scheermeijer. Christelijk Centrum Zeeland. Open Hof, Alexander Gogelweg 57. Zo. 14.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Zo. 10 uur: dienst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolische Genootschap. Singel 190-194 Zo. 9.30 uur, Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente "De Blinkende Morgenster". Dr.Stavermanstraat 61Zo. diensten om 10 en 17 uur. Rooms Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke 2e, 4e en 5e zaterdag v.d. maand om 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: D. van Boven. Lieve Vrouwe Kerk, Singel (nabij stadhuis). Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Wo. 9 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81Za. 15 uur Open Hof (Paauwenburg). A. Gogelweg 59. Zo. 11.15 uur. Di. 9 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: C. Kleij. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Nauta, kindernevendienst. 19 uur: Simons. weg 13, Middelburg, tel. 01180-15810. zondag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 01184-61212. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zater dag en zondag: R. Ubels en M.J.J. Helmes, 't Plein 2, Serooskerke, tel. 01189-1212. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag t/m zondag: F. van Eede, De Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggeker ke, tel. 01185-2190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: zaterdag en zondag: A.A. Paul, Doornenburg 31, Vlissingen, tel. 01184-78811. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Stro- menwijk 't Zand, Maasstraat 58, tel. 35565. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Souburg, C. van Perestraat, Oost-Souburg, tel. 61593. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: S. v.d. Kaaden, tel. 68791. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: J. Drijdijk, tel. 26045. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag en zondag: A.L. Hoogveld en R.B.M. Meesters, Korte Noordstraat 61, Middelburg, tel. 01180- 37077. Spreekuren zonder afspraak: za. en zo. 11- 12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 01189-2838. OVERIGE DIENSTEN ZOUTELANDE OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk, Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk, Zo. 9.30 uur: J.H. Meijer, 19 uur: J.C. Mesu. Bejaardentehuis "De Zoute Viever", Dongestraat 1, elke 1e en 3e zaterdag om 9 uur. Zo. 19 uur: N.H.J.E. Boomer. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Volle Evangeliegemeente Sion, Ritthemsestraat 43 (gebouw De Blazer), Zo. 10 uur: lofprijzings- dienst. Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Willi- brordusplein 2. Zo. 9.30 uur: P. Boekesteijn. Emmaus-Toeristenkerk. Dishoek. Zo. 10 uur: A. v.d. Poel. Do. 30 juni t/m wo. 6 juli HUISARTSEN VEERE Gereformeerde kerk. Zo. 9.30 uur: J. Langebeeke, gez. dienst in de Herv. Kerk, 19 uur: P. Noordam. Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Langebeeke. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 9.30 uur: Sea Sunday Service, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1. Wo. 19.30 uur: bidstond en Zo. 9 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo.: dienst in Middelburg. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- Middelburg: zaterdag tot 24 uur: F.J. Heere. J.H. Huyssenstraat 15, tel. 39933. zondag tot 24 uur: A.P. Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 39933. Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. 71017. zondag tot 24 uur: A.J. Mijnlieff, N. Beetslaan 15, tel. 12525. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg- Zuid(praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag tot 24 uur: P. Kodde, Oude Vlissingse- Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404. Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 01180-84000, Vlissingen, 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11, overige assistentie aanvragen 01180-33333.

de Faam | 1994 | | pagina 15