Damplein decor voor Zeeuwse rock Feenbrothers spelen met Louis van Dijk Dubbelconcert in de Piek Vesperdienst in Veere CONCERT 'VOOR EN DOOR KLANTEN ROCKDESSERT' Til w% jjjf SÊÊËÈ fel!®! ÉSplSi ~!fe| Goese binnenstad opgesierd door kunst 'En Passant' Eenakters in Vestzaktheater 12 MEI T/M 18 MEI IN MIDDEN ZEELAND Het Damplein in Mid delburg is zaterdag 28 mei het decor voor Damrock. In het kader van de Nationale Muziekdag spelen vijf Zeeuwse rockbands op een podium voor café Rockdessert. „Het is een unieke kans om weer eens wat te orga niseren op het plein," zegt initiatiefnemer Bo Westdorp van Rock dessert. BfÜ JMHi De Middelburgse Feenbrothers spelen vrijdag 13 mei samen met pianist Louis van Dijk in de Concert- en Gehoorzaal in Middel burg. Het concert is georganiseerd door de Stichting Petra ten bate van twee projec ten ter verbetering van de levensomstandig heden van straatkinde ren in Brazilië. Het vijf de benefietconcert van de Feenbrothers be gint om 20 uur. Woensdag 11 mei 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Vorig jaar werden diverse potentiële organisatoren in Zeeland aangeschreven door de Stichting Popmuziek Zee land met de vraag of ze aan dacht wilden besteden aan de Nationale Muziekdag. Het idee achter de dag is lokale bands de gelegenheid te geven ten minste één keer per jaar 'op de hoek van de straat' muziek te maken, zonder zich bezig te hoeven houden met het aan vragen van vergunningen en dergelijke. Rockdessert ver zorgde vorig jaar samen met een aantal andere cafés het programma op het Damplein. Het was geen onverdeeld suc ces. ,,Over de hele dag zijn er denk ik zo'n twee- tot driehon- B vmT-TxM. :,.J~''Z h, pn m The Emmerroyts. derd mensen geweest," vertelt Bo Westdorp. „Als gevolg van het slechte weer was er veel verloop. Door de drankver koop hebben we net quitte gedraaid." Desondanks heeft Westdorp ook dit jaar een programma samengesteld, deze keer zon der de hulp van andere café houders. „Op het Damplein BPfe' 1 HL- -■"> - x Clemens van der Feen. Foto: J. Binsma De broers Mark, Matthijs, Paul en Clemens van der Feen leer den pianist Louis van Dijk ken nen tijdens de masterclass die ze bij hem volgden. De master class was hen toegekend na het behalen van de eerste prijs tijdens het Prinses Christina Concours voor Zuid-Neder land, in januari. Vorig jaar maakte het jonge kwartet (hun leeftijden variëren van 13 tot 22 jaar) naam tijdens een optreden op het North Sea Jazzfestival. Pianist Mark van der Feen trad vele jaren geleden op tijdens het radio-programma Für Eli- se, waar Louis van Dijk een gastoptreden verzorgde. Na jaren studie aan het Amster damse Sweelinckconservatori- um hoopt het talent Mark van der Feen de meester Van Dijk volwaardig tegenspel te kun nen leveren als zij achter hun vleugels plaatsnemen om hun improvisatietalenten ruim baan te geven. De Feenbrothers zullen tijdens het concert diverse nummers ten gehore brengen van hun recent verschenen cd Free. De cd wordt tijdens het concert aangeboden aan Louis van Dijk en verkocht ten bate van de straatkinderen in Brazilië. Nog een muzikale telg uit de Van der Feen-familie Prisca van der Feen (12) zal, als klas sieke zangeres leerlinge van zangpedagoge Titia Dijkstra, Schuberts 'Rastlose Liebe' en 'Der Musensohn' ten gehore brengen. Verder zingt zij de negrospiritual 'Sometimes I feel like a motherless child', onder muzikale begeleiding van Mark van der Feen aan de piano. Tijdens het concert zal in de Concert- en Gehoorzaal een foto-expositie te zien zijn over Braziliaanse straatkinderen, samengesteld door de Klaren- beek CTS in Middelburg. Leer lingen van de balletschool van het Middelburgs Instituut voor Kunstzinnige Vorming zullen twee dansen uitvoeren. De choreografie daarvan is gemaakt door Irma van Wes ten, lerares aan de Zeeuwse Balletschool in Middelburg. Kaarten voor het benefietcon cert zijn verkrijgbaar bij de Stichting Petra in Middelburg en bij de Schouwburg en de Concert- en Gehoorzaal. De Stichting Project Via- dana verzorgt donderdag 30 juni een uitvoering van de herontdekte vesper dienst Salmi a quattro cho- ri (1612) van Lodovico Viadana (1560-1627) in de Grote Kerk in Veere. De uit voering begint om 20 uur. Lodovico Giovanni da Viadana geldt als een van de belangrijk ste componisten uit het begin van de zeventiende eeuw. Hij is bekend geworden als uitvin der van de basso continuo, maar was ook een meester van de meerkorigheid, de 'chori spezzati'-techniek. Zijn Salmi a quattro chori is in de muziek geschiedenis eigenlijk alleen bekend gebleven om zijn voor woord, waarin voor het eerst over het dirigeren wordt gesproken. Na eeuwenlang verborgen te zijn geweest, werd het werk een aantal jaren aan de vergetelheid van een bibliotheek in Bologna ontrukt door de Nederlandse musico loge Kitty Holtrop. In tegenstelling tot wat de titel van het werk doet vermoeden, ging het echter niet om een manuscript van enkel psal men, maar bleek het bij nadere bestudering een zeldzame, want compleet gecomponeer de vesperdienst te zijn. Het werk is geschikt gemaakt voor hedendaagse uitvoering door musicoloog Gerhard Wielak ker in samenwerking met de Universiteit van Amsterdam. In zijn toelichting beschrijft Wielakker deze vespers als een fascinerende compositie, die getuigt van een unieke compo- neerstijl, muzikale originaliteit en vitale zeggingskracht van de tekstbehandeling. Voor de uitvoering van de ves perdienst zijn vier koren voor geschreven: een favoriet koor (leden van het vocaal ensem ble Quink), een kapel koor (Capella Breda), een hoog en een laag koor. De instrumenta le ondersteuning wordt ver zorgd door een uitgebreid con tinuo bestaande uit drie orgels, Tijn van Eijk op clave- cimbel, een gamba consort, drie zinken en het Daniël Speer Trombone Consort. De vier koren en de instrumentale ensembles worden op aanwij zing van de componist op ver schillende plaatsen in de kerk opgesteld, wat aan de uitvoe ring een bijzonder ruimtelijk effect geeft. Het geheel staat onder leiding van Daan Man neke. Met het plaatsen van de 'stembus' in de hal van lun- ch-café het Stadhuis in Goes heeft Ron Berks, voorzitter van de Goese Middenstands Centrale (GMC), het startsein gege ven voor het kunstproject Goes En Passant. Diverse winkels in de binnenstad van Goes zullen tot en met 4 juni worden opgesierd met beeldende kunst. Goes En Passant is een initia tief van kunstenares Ilse van Loo-Remijn, die vorig jaar eigen werk exposeerde in de binnenstad. Dit jaar werkt zij samen met drie andere kunste naars: Jack Willemsen, Margr- eet Leydekker en Ronald Deb- baut. Het winkelend publiek kan in de binnenstad van Goes 'en passant' kennismaken met hun werk. Donderdags van 14 tot 15.30 uur en zaterdags van 11 tot 12.30 uur verzorgt de Provinciale VVV een rondlei ding langs de geëxposeerde kunstwerken en verstrekt ach tergrondinformatie. Als afslui ting van Goes En Passant hou den de vier kunstenaars een overzichtstentoonstelling van hun werk in de Grote Kerk in Goes. Met Goes En Passant wil de Goese middenstand ruimte geven aan beeldend kunst- naars om op verrassende wijze - in de winkeletalages - hun werken te exposeren. Om de samenwerking tussen kunste naars en middenstand te onderstrepen, heeft de GMC een publieksprijs ingesteld. Het winkelend publiek maakt kans - door op een deelname strookje het favoriete kunst werk te noteren en het strookje in de stembus te deponeren - het betreffende kunstwerk in bezit te krijgen. Behalve de publieksprijs zijn door sponsors diverse extra prijzen ter beschikking gesteld om de belangstelling voor de beeldende kunst extra aan te wakkeren. Het Van Gogh- museum in Amsterdam bij voorbeeld heeft twintig gratis entreebewijzen beschikbaar gesteld. De deelnemende kun stenaars op hun beurt stellen ieder gratis een jaar een kunst werk ter beschikking. De prijs winnaars worden 4 juni bekend gemaakt. Roestvrijstalen sculptuur van Jack Willemsen. gelden speciale regelingen wat betreft de geluidsoverlast van cafés en dergelijke. Daar door hebben we niet zo vaak de mogelijkheid iets te organi seren. Dit is gewoon een unie ke kans. Daarbij was het Dam plein vroeger hèt horecaplein van Middelburg. Ik vind het een beetje mijn taak om dat weer wat terug te halen." De bijdrage van de Stichting Popmuziek Zeeland aan de Muziekdag bestaat uit het regelen van een vergunning. Verder doen de organisatoren alles, zoals het laten maken van affiches en het bouwen van een podium, zelf. Dat hij op het Damplein door het afhaken van de andere cafés nu in zijn eentje voor de orga nisatie opdraait, vindt West dorp geen nadeel. „Met ande re cafés moet je rekening hou den met ander publiek en andere muzieksstijlen. Nu is het allemaal rock. Wel ver schillende vormen, maar als je van de ene soort houdt, kan je de andere ook wel aanhoren." De bands die tussen 12 en 18 uur te beluisteren zijn op het Damplein zijn Shaved Fish (grunge-covers), Starship Intercourse (symfonische rock), Miles Browning (funk rock) en net als vorig jaar Butcher for President (toen nog A No.1, hard rock) en The Emmerroyts (blues-rock). A No.1/Butcher for President („Of misschien hebben ze inmiddels al weer een andere naam") is een aantal jaren geleden - in een iets andere samenstelling - uitgeroepen tot Zeeuwse Belofte. „The Emmerroyts hebben net hun eerste cd 'Emmerroyts Blues' uitgebracht en fungeren daar door een beetje als publieks trekker. Het leuke is dat de bands allemaal klanten zijn van Rockdessert. Ze treden belangeloos op, want er is toch niets leukers dan spelen recht voor je 'eigen' café. Een concert voor en door de klan ten dus." Mocht het weer - net als vorig jaar - niet willen meewerken, dan zal Damrock zich geheel afspelen binnen de muren van café Rockdessert. DONDERDAG 12 MEI 'Klomp Pop' met Mau Mau, 20 Brothers House, The Pil grims, Easy Meat en vele anderen. De Stenge, Hein- kenszand, aanvang 12 uur. Carillonbespeling door Kees van Eersel, Stadhuis toren, Veere, 15-16 uur. Herman van Veen met een internationale show. Stads schouwburg, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Jazz-avond met Easy Swing, Grand-café Arse naal, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Concert door Urban Dance Squad, 't Beest, Goes, aan vang 22 uur. VRIJDAG 13 MEI Benefietconcert door Louis van Dijk de Feenbro thers, Concert- en Gehoor zaal, Middelburg, aanvang 20 uur. Concert door Urban Dance Squad, 't Beest, Goes, aan vang 22 uur. ZATERDAG 14 MEI 'Rhythm Blues festival' met Dragline, Grandpa Nick's Blues Band, Chicago Bob Band en Tex, Voet balveld, Kwadendamme, aanvang 19 uur. Deshima Ensemble, een internationaal jazzensem- ble. Kloveniersdoelen, Mid delburg, aanvang 20.30 uur. Concert door Urban Dance Squad, 't Beest, Goes, aan vang 22 uur. Dubbelconcert, Rusty Pawn en Whroumm, De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZONDAG 15 MEI Concert door fanfare 'De Echo', Manhuistuin, Goes, aanvang 12 uur. Sara Grey, Amerikaanse Folkzangeres, Arsenaal theater, Vlissingen, aan vang 16 uur. DINSDAG 17 MEI Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 18 MEI Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei, ei, dit ben jij'. Ambachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Whroumm Rusty Pawn en Whroumm verzorgen zaterdag 14 mei in De Piek in Vlissingen een dubbelconcert. Beide bands maken gitaargeo- riënteerde rock. Het dub belconcert begint om 22 uur. Rusty Pawn is een Beve- lands/Walcherse driemans- groep die in 1992 ontstond. De oprichters Dirk-Jan Balkenen de, Edwin Theenaart en Ruud van Luyk speelden al een keer in De Piek tijdens het hardrock- weekeind ter ere van Bon Scott. Ze lieten daar een goede indruk achter met muzikale invloeden van Jimi Hendrix, Deep Purple en Living Colour. Ruud van Luyk is inmiddels vervangen door Patrick Nelis. De Amsterdams/Hilversumse band Whroumm speelde vorig jaar al eens in De Piek. Dat beviel zo goed dat De Piek besloot het kwartet nogmaals uit te nodigen. De band doet momenteel een try-out-tour door Nederland om nieuwe nummers te testen. Aan de hand van de publieke reacties kiest de band de nummers voor de tweede cd. Whroumm brengt gitaarwerk in de trant van Gary Moore, Thin Lizzy en Led Zeppelin. Toneelgroep De Zeeuwse Komedie houdt zondag 15 mei een klein eenakterfes tival in het Vestzaktheater in Vlissingen. Vanaf 15 uur brengen drie Zeeuwse ama teurgezelschappen, die in april te zien waren op het driedaagse Eenakterfesti val in Zierikzee, een eenak ter op de planken. Achtereenvolgens zijn in het Vestzaktheater te zien de Ama teur Comedie Zierikzee met het stuk 'Vaderdag' van Frank van Eersel, Tejater Marrein uit Zeeuwsch Vlaanderen met 'Even Rusten' van David Campton en Toneelgroep de Zeeuwse Komedie met 'Russi sche Roulette' van Ben Heuer. Kaarten zijn woensdag 11 mei tussen 12 en 14 uur te bestel len (01184-65624) en indien voorradig zondag 15 mei vanaf 14.30 uur verkrijgbaar aan de kassa van het theater. ELLEWOUTSDIJK Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS', textiel- objecten, aquarelen, zijdeschilderingen, patchwork, potten, bloemschikkingen en kleding. GOES Galerie 'Mi Parti', Decoratievormen en accesoires. thema-tentoonstelling. Luchcafé Stadhuis, Frans en Willem van der Kop. decoupeertechnieken en papierfantasiën, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beve- land, Lodewijk Karei Bruckman. 'Uit wat vergaat ontstaat steeds iets nieuws'. Gezondheidscentrum Magnolia, Lode Rijks, expositie 'Het geloof in de vooruit gang'. Stichting PZZ, Mathisse Arendsen, olie verfschilderijen. Bibliotheek, Amnesty International, ten toonstelling (t/m 16 mei). Binnenstad, Ronald Debbaut, Jack Wil lemsen, Margreet Leydekker en Ilse van Loo, 'En Passant', kunst in de binnenstad. Centrum de Pijlers, van Dusseldorp- straat 1-9, Toon Stobbelaar. aquarellen en tekeningen. De Jager Tolhoek, Nico van Welzenes, schilderijen GRUPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1. Guky en Adri van Hoegee. Zijde-expositie, ope ningstijden wo. t/m za. 14-18 uur. HOOGELANDË Consistorie, Brian Bosch; schilderijen. Steijn Eijsbroek; beeldhouwwerk, dage lijks geopend van 13-18 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steen- dijk. aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur. zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit. naïeve schil derijen. U+S Zölner-Krumne. sieraden, geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, tentoonstel ling over leven en werk van drie Roos evelt s. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66. 01180-16323, staal- en touwplas- tieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17. Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie "'t Haentje te Paart", Span jaardstraat 19. Maria Bemelmans. schilde rijen, keramiek, plastisch/ruimtelijke sculpturen, geopend do. t/m zo. 14-16.30 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Ansel Sandberg; realistische olieverfschilderij en, Marc van Meegen; bronzen beelden, Tineke v.d. Broek; kikkerkeramiek, Noor Laupman. variaties is glas. Wim Phaff: kik kers en padden in brons (t/m 14 mei). Rabobank, Lange Geere 3, Tonny Kraak, olieverfschilderijen. Zeeuws Museum, een selectie door Geer Pouts, Huis (centrum van energie) Tuin (centrum voor bezinning). Zeeuwse Bibliotheek, De Ammoniet, Gerard Post van der Molen. 'Wat baard den Druk. Niet al Geluk' (t/m 14 mei). Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid- Beveland'. Kruiningen en Yerseke. Stadsschouwburg, Addie Nieuwen- kamp, theater-aquarellen (t/m 14 mei). Artico Galerie, Lucien Audenaert, ten toonstelling, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ankie Kien- huis, keramiek. Vleeshal, Christine Irene Hohenbüch- ler, 'To knit 2. Purl 2'. Het Middelburgs Koffiehuis, Senad Alic, olieverfschilderijen, geopend ma. t/m za. 10-18 uur, zo. 12-18 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedi- sueli, beeldengroep 'Opera'. Zeeuwse Bibliotheek, Walcherse Art sen Senioren Creatief, premietentoonstel- ling ten behoeve van Artsen zonder gren zen. FNV-kantoor, Dam 2. Janita de Jong, 'Het Universum' (kleurpotlood). Delta Nutsbedrijven, Jac Smolders, zeefdrukken. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie. van en over kaarten. Windenergie, ten toonstelling windenergie, dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe- noord, Olga Westrate. keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepara teur. Studiecentrum Oranjezon, School straat 4, Sophie Visser-'Demmink, stille vens en landschappen, geopend ma. t/m do. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Watertoren, Teja van Hoften; beelden. Marinus van Dijke; schilderijen (vanaf 15 mei). VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Hans Keukelaar. 'Nehalen- nia, een godin in Zeeland'. Museum De Schotse Huizen, Fietje Vaarzon-Morel, olieverven, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur (vanaf 14 mei). VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende rep tielen, amfibieën en insekten, geopend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische pro motie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stodelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement. Galerie Hannelore Meyaard, Ron Flem- mings, Amerikaanse landschappen en jazzportretten, olieverfschilderijen (t/m 17 mei). Notariskantoor A.J. Sauer, Lucie Kolff, diverse technieken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Met- te Veeninga, schilderijen, tekeningen en mignonnettes. Stadhuishal, kursisten van de kursus Tekenen en Schilderen, tentoonstelling. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilde rijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Adrianus van Otterloo, schilderijen en werken op papier. WOENSDAG 11 MEI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 14 en 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Wayne's World 2' 20 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. DONDERDAG 12 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Way ne's World 2' 20 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. VRIJDAG 13 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 ei. 21.30 uur. 'Horrornight' 24 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Way ne's World 2' 19 uur. 'De Flat' 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. 'Libera' 22.30 uur. ZATERDAG 14 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 20.15 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Way ne's World 2' 19 uur. 'Schind ler's List' 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. 'Libera' 22.30 uur. ZONDAG 15 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Wayne's World 2' 19 uur. 'De Flat' 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. MAANDAG 16 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Way ne's World 2' 20 uur. DINSDAG 17 MEI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Peli can Brief' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 20 uur. 'Grand Theater Goes, "Way ne's World 2' 20 uur. WOENSDAG 18 MEI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. •Alhambra Vlissingen III, 'Tra- hir' 20.15 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'In the Name of the Father' 14 en 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Wayne's World 2' 20 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'Naked' 20 uur. WOENSDAG 11 MEI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bam- bi' 14 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Hanekam de Rocker' 14 uur. DONDERDAG 12 MEI *"De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZA TERDA G 14 MEI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bam- bi' 14 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Hanekam de Rocker' 14 uur. ZONDAG 15 MEI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bam- bi' 14 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Hanekam de Rocker' 14 uur. WOENSDAG 18 MEI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bam- bi' 14 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Hanekam de Rocker' 14 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 11