Starship in de Walk-lnn Kawinamuziek in de Piek ANTIEK - KUNST VERZAMELBEURS 8-9-10 APRIL Jaarlijkse uitvoering Onda in Concertzaal Arabische wereld centraal op Festival Gekleurd Cultureel Ambachtelijk drukwerk tentoon in bibliotheek ZEELANDHALLEN - GOES Puntige rock in 't Beest Open huis in muziekschool 7 APRIL T/M 13 APRIL IN MIDDEN ZEELAND De toneelvereniging STEC in Oost-Souburg speelt op de zaterdagen 9 en 16 april Huis zon der Vensters van Richard Reich. De uitvoering kan tevens gezien worden als een jubileumpro- duktie, STEC bestaat namelijk 45 jaar. Volgens regisseur Burt van der Waals is de keuze voor dit stuk nogal hoog gegrepen. Maar hij belooft: „Gezien de ontwikkeling en de kwaliteit van de spelers zullen we iets goeds op de planken zet ten". Tel. 01100-21020 Woensdag 6 april 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 (te is» te te uj te STEC speelt drama Van der Waals is vol lof over de voorbereiding. Over het algemeen, zo legt hij uit, „wordt altijd veel meer naar de Zeeuwse Komedie in Vlissin- gen en het Middelburgs Theater gekeken. Ik denk dat STEC zo langzamerhand net zo serieus genomen kan worden. De afgelopen jaren hebben we keihard aan ontwikkelingen gewerkt. Scholingen en cur sussen en allerlei oefeningen hebben ons meer inzicht gege ven in de mogelijkheden die toneelspelen biedt". De keuze van het stuk is daar volgens Van der Waals een voorbeeld van. „Er is nu eens gekozen voor een drama en niet voor een dijenkletser, hoe wel die stukken ook heel leuk zijn. Het stuk heeft ook een boodschap. Het toont hoe je met je eigen frustraties en onrrïacht omgaat en hoe die onzekerheid je eigen leven kan verzieken", meldt Van der Waals. Huis zonder Vensters gaat over een oude vrijster die jaren geleden haar broer kwijt raakte aan een vrouw. Niette min wonen ze nog onder een dak. En dat leidt tot botsingen. De confrontaties verzieken de sfeer in huis. Jaloezie en ach terdocht spelen de hoofdrol in het bestaan van de familie. De man ontwikkelt een afschuwe lijk plan dat niemand en niets ontziet. „Dan wordt pas getoond tot wat een mens in staat is als het brein verziekt is", verwoordt Van der Waals de kern van het toneelstuk. De rollen worden gespeeld door: Wout en Riëtte van de Wekken, Kees Wielemaker, Carla van der Meule, An de Vries, Viona Coster en Izaak Wondergem. Zoals gebruike lijk bij STEC is er dansen na de voorstelling, die plaatsvindt in De Zwaan in Oost-Souburg, aanvang 20 uur. Kaarten zijn onder meer verkrijgbaar bij Dick Schinkel Assurantiën aan de Paspoortstraat in Oost-Sou burg. Starship Intercourse. Foto: E. te Groen. In podium de Walk-lnn in Vlissingen staat vrijdag 8 april Starship Intercourse op de planken. Het concert begint om 21.30 uur. Starship Intercourse is voort gekomen uit Saffron. Na een optreden tijdens de Zeeuwse Belofte is de band de studio ingegaan om te werken aan eigen repertoire. De band speelt 'melodieuze-symfoni- sche rock met diverse in vloeden'. Verder brengt Star ship Intercourse covers van bands als Toto, Pearl Jam en Whitesnake. Ruim 3000 m2 met antiek, kunst en verzamelwaardige zaken. Exclusieve expositie door Zeeuwse kunstenaars. Meegebrachte goederen kunnen gratis door een deskundi ge worden getaxeerd. Veiling door Veilinghuis Nimar op zaterdagavond 19.00 uur. Kijkdagen op vrijdag en zaterdag tijdens open uren. Openingstijden: Vrijdag: 17.00 - 22.00 uur. Zaterdag en zondag: 10.00 - 18.00 uur Toegang: 7,50 p.p.; kinderen tot 12 jaar 3,50 Info: Le Collectionneur, 01180-38595 Nimar 01150-16004 Zeelandhallen 01100-21020 Wout van de Wekken en Carla van der Meule in Huis zonder Vensters. De Kawinagroep Me Oso Es Mikas treedt zaterdag 9 april op in de Piek in Vlis singen. Het concert begint om 22 uur. Het optreden van de van oor sprong Surinaams/Antilliaan se Kawinagroep is geprogram meerd in het kader van de manifestatie Cultureel Ge kleurd, die deze maand in de drie zuidelijke provincies plaats vindt. Kawina is een oude Surinaamse muzieksoort die vroeger alleen door man nen werd beoefend, in het bin nenland van Suriname. Sinds enkele jaren is de popu lariteit van de muziek toegeno men en werd deze onmisbaar op Surinaamse feestjes. Bij Kawinagroepen wordt veel gebruik gemaakt van percus sie-instrumenten als de timbal, de harie kawina, de kotie kawi na, de bangie en de zigzag. De percussie vormt met de diver se zangstemmen een ritmisch geheel. Me Oso Es Mikas is drie jaar geleden opgericht en bestaat uit acht zangeressen en acht percussionisten. De groep geniet grote bekendheid onder de Surinaamse en Antilliaanse mensen in Nederland. De Christelijke Brass Band Jeugdorkest Onda Mid delburg houdt vrijdag 8 april de jaarlijkse uitvoe ring in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Het Jeugdorkest onder leiding van Piet Baan zal het spits afbijten. De jeugdleden spelen onder meer de 'Free World Fantasy' van Jacob de Haan. De uitvoering is voor hen een voorbereiding op het topcon- cours van de basisklasse in Arnhem, dat de volgende dag wordt gehouden. De Brass Band onder leiding van Hugo Verweij heeft onder meer een xylofoonsolo op het programma staan, naast wer ken van Benjamin Britten, Ray Woodfield, Ivanov en de muziek van Jurassic Park door John Williams. v Het Brass Kwintet van Onda treedt op met een vernieuwde bezetting: Walter Minderhoud (cornet), Ellen Baan (flugel en cornet), Rudi Boone (althoorn), Ronny de Troije (euphonium) en Keimpe Paulus (es-bas). Verder is de Spaanse Flamen- cogroep Lacandela aangetrok ken om een deel van het pro gramma voor hun rekening te nemen. De uitvoering begint om 20 uur. In de expositieruimte van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is van 11 april tot en met 14 mei de ten toonstelling 'Wat baard dent Druk, Niet al Geluk!' te zien, met werk en mate rialen van De Ammoniet. De tentoonstelling is gewijd aan de thuisdrukker Gerard Post van der Molen die met zijn pers De Ammoniet sinds 1978 op oude ambachtelijke wijze diverse soorten druk werk het licht laat zien: (kin derboeken, demonstratie- drukken en allerhande gele genheidsdrukwerk. Ook zullen op de expositie enkele oude druktechnische voorwerpen uit de collectie van De Ammo niet worden getoond. De tentoonstelling wordt 8 april om 16 uur geopend in de aula van de Zeeuwse Biblio theek met een inleiding van Paul Hoftijzer, onder de titel 'Drukkers in de marge als his torisch verschijnsel'. Woens dag 27 april en dinsdag 10 mei verzorgt Gerard Post van der Molen tussen 11 en 16 uur in de hal van de bibliotheek een demonstratie met zijn proef- pers. De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. m Voor de vierde keer heeft het Centrum voor Ontwik kelingssamenwerking Zee land (COS) de Zeeuwse poot van het Festival Cultu reel Gekleurd georgani seerd. Van 10 tot en met 24 april biedt het festival een gevarieerd aanbod van mu ziek, dans, film, theater, beeldende kunst en litera tuur van allochtonen en niet-westerse artiesten. Dit jaar staan kunst en cultuur uit de Arabische wereld centraal. Het van oorsprong Brabantse festival - daar zijn ze inmiddels aan de achtste editie toe - heeft een vaste plaats gevonden op de Zeeuwse kalender. Doel van het Festival Cultureel Gekleurd is zoveel mogelijk mensen op verschillende manieren en diverse locaties te laten kennismaken met de cultuur van anderen. Op Wal cheren zijn Vlissingen en Mid delburg de deelnemende gemeenten, de festivallocaties variëren van schouwburg tot wereldwinkel en van biblio theek tot asielzoekerscentrum. Dit jaar is er speciale aandacht voor de Arabische cultuur. Vol gens het COS niet alleen omdat in de Nederlandse mul ticulturele samenleing de Ara bische component nadrukke lijk aanwezig is. Maar ook omdat de Arabische cultuur van oudsher een rijke schake ring laat zien van invloeden uit andere culturele tradities, die onderling verwant zijn maar ook nadrukkelijk van elkaar verschillen. Het COS denkt erin geslaagd te zijn een aantal bijzondere voorstellingen naar Zeeland te hebben gehaald, onder wie de Berberzangeres Houria Aïchi uit Algerije. Aïchi zet de tradi tie voort van de 'azriyat', de vrouwelijke troubadour in de Arabische gemeenschap. Zij staat vrijdag 22 april in het Arsenaaltheater in Vlissingen. In hetzelfde theater is zaterdag 16 april Kanda Bongo Man te zien, volgens COS een meester is de soukous en de kwassa kwassa: populaire dansmuziek uit Zaïre. Drie dagen later, 19 april, is in het muziektheater Pir Sultan Abdal te zien en te horen. In een tragikomische' monoloog worden Turkse en Nederlandse elementen met elkaar verbonden. De eerder aangekondigde Cosmic-pro- duktie 'Stampij' - die oorspron kelijk 14 april stond gepland in het Arsenaaltheater - is wegens 'problemen in het artistieke werkproces' afge zegd en verschoven naar de periode september-oktober. Zaterdag 23 april is de laatste Cultureel Gekleurd-voorstel ling in Vlissingen. In de Willem lll-kazerne wordt dan een Antilliaanse film- en muziek avond gehouden. De eerste activiteit in het kader van het festival is 9 april een Turkse avond in Ontmoetings centrum Dauwendaele in Mid delbrug, met medewerking van de volksdansgroep Kavak en de theatergroep ADS. In de Zeeuwse Bibliotheek wordt tij dens het festival uitvoerig aan dacht besteed aan de eigen Arabische collectie. Dinsdag 12 april draait in de bibliotheek de Tunesische film Halfaouine en zaterdag 23 april is er een thema-ochtend met Arabische muziek en kalligrafiekunst. Het asielzoekerscentrum de Een dracht in Middelburg houdt diezelfde dag van 14 tot 17 uur open huis, met rondleidingen, muziek, hapjes en drankjes uit andere culturen. DONDERDAG 7 APRIL Jaarlijkse uitvoering van Onda Middelburg, Concert en Gehoorzaal, Middel burg, aanvang 20 uur. Het Zwevend Genootschap met hun poëzie-kabaret 'Vrij Zweven', Vestzak theater, Vlissingen, aan vang 20.30 uur. Dansgroep Krisztina de Chatel brengt 'Facetten', Stadsschouwburg, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Jazzavond, 'Plusfour', Arsenaaltheater, Vlissin gen, aanvang 21 uur. VRIJDAG 8 APRIL Jamsessie, De Piek, Vlis singen, aanvang 20 uur. Theater van het Oosten speelt 'Lief zijn voor Sloane', Stadsschouwburg, Middelburg, aanvang 20 uur. Starship Intercourse, melo dieuze symphonische rock, Walk-lnn, Vlissingen, aan vang 21.30 uur. ZATERDAG 9 APRIL Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei, ei, dit ben jij'. Ambachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Concert Normaal, voorpro gramma: Wolfclan Sister, Sporthal Souburg, Oost- Souburg, aanvang 20 uur. Toneelvereniging Stee, 'Huis zonder Vensters', De Zwaan, Oost-Souburg, aan vang 20 uur. La Parra met 'Una Fiesta Flamenca', Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Jazz 'n Blues on the Beach '94, optreden van 'Petit Pleur Jazzorkestje', Strandpaviljoen Piet Hein, Koudekerke, aanvang 20.30 uur. Me oso es mikas (Kawina), De Piek, Vlissingen, aan vang 22 uur. Concert door 'Southern Culture On The Skids', 't Beest, Goes, aanvang 22 uur. DINSDAG 12 APRIL Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 13 APRIL Karin Bloemen met haar theatershow 'La Bloemen', Stadsschouwburg, Middel burg, aanvang 20 uur. De Amerikaanse band Sou thern Culture On the Skids speelt zaterdag 9 april in 't Beest in Goes. Het optre den begint om 22 uur. Southern Culture On the Skids is vooral een liveband. Het trio speelt een soort rock&roll waarin invloeden zijn te bespeuren van rockabilly, rhythm&blues, roots, surf- punk, psychedelica en garage- rock. De liedjes zijn kort, pun tig en rammelend en met hui verend gezongen refreinen als 'My daddy was a preacher and my mama was a GoGo-girl' plaatst he; trio zich in de tradi tie van do Cramps, Reverend Horton Heat en Gibson Bro thers. De Zeeuwse Muziekschool regio Walcheren houdt zaterdag 9 april een open dag in het muziekschoolge bouw aan de Kuiperspoort in Middelburg. De school zet die dag de deu ren open voor een ieder die is geïnteresseerd in de opleidin gen, cursussen en samenspel mogelijkheden die de Zeeuwse Muziekschool ver zorgt. Praktisch het hele activi teitenprogramma van de muziekschool wordt die dag gepresenteerd. Daarnaast kunnen belangstel lenden kennis maken met instrumenten als de viool, blokfluit, harp, akkordeon en clavecimbel. Bovendien zijn diverse ensembles en leden van muziekverenigingen aan wezig die in opleiding zijn bij de Zeeuwse Muziekschool. GOES Galerie van den Berge, Eveline van Duyl, solopresentatie, (vanaf 10 april). Galerie 'Mi Parti', kasten en meu belprojecten van één of meerdere vormgevers. Decoratievormen en accessoires, thema-tentoonstelling. Luchcafé Stadhuis, Marloe Pluy- maekers, olieverven, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Lunchcafé "De Bult", Gasthuisstraat 22, Toon Stobbelaer, aquarellen Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Lodewijk Karei Bruckman, 'Uit wat vergaat ontstaat steeds iets nieuws'. Gezondheidscentrum Magnolia, Lode Rijks, expositie 'Het geloof in de vooruitgang'. KAMPERLAND Restaurant Papil Ion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Cor v.d. Padt, olie verfaquarellen en pastels. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noord straat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, tentoon stelling over leven en werk van drie Roosevelts. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Delta Nutsbedrijven, Dicky Gast- Koning, bloemenstillevens in aquarel. Galerie "'t Haentje te Paart", Span jaardstraat 19, Yolanda Roosen, kera miek en Nico van Burg, schilderijen, geopend do. t/m zo. 14-16.30 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Ansel Sandberg; realistische olieverfschilde rijen, Mare van Meegen; bronzen beel den, Tineke v.d. Broek; kikkerkeramiek, Noor Laupman; variaties is glas, Wim Phaff; kikkers en padden in brons. Rabobank, Lange Geere 3, K. Flipse, olieverfschilderijen. Zeeuws Museum, een selectie door Geer Pouls, Huis (centrum van ener gie) Tuin (centrum voor bezinning). Zeeuwse Bibliotheek, Johan de Koning, 'Thuis in de Stad', laboratori um voor architektuur in Berlijn. Zeeuwse Bibliotheek, De Ammo niet, Gerard Post van der Molen, 'Wat baard den Druk, Niet al Geluk', (vanaf 11 april). Multi Colour, Judith Briars, baby- en kinderpoppen. De Vleeshal, Vladimir Kokolia, schilder en Arjanne van der Spek, beeldhouwer, 'Het Avontuur', (t/m 10 april). ABN-AMRO bank. Markt 7, André Groenenberg, pentekeningen én acryl. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid-Beveland', Kapelle, Biezelinge, Schore, Wemeldinge en Hansweert. Concertzaal, Trees Verwittigen, mengtechnieken en olieverven. Kuiperspoort 22, Kees Wijker, 'Op Weg', geopend di. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, tentoonstel ling 'Geld uit de Belt', voorwerpen die zijn gevonden tijdens archeologisch onderzoek in de bouwput van de gemeentelijke parkeerkelder en het belastingkantoor. Stadsschouwburg, Addie Nieuwen- kamp, theater-aquarellen. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats le- penoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de pre parateur. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, W.N. de Jong, houtsnijwerk en Lou Willboordse. vlin der tekeningen. Bibliotheek, Enie Pieper, origami en kalligrafie. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden. De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, expositie van een 15 tal authentieke oude Zeeuwse boe renwagens en enkele werktuigen. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten, ge opend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Podium 2x2 kwadraat. Lange Zelke 91, Ursula Troost, 'Euro Packer', ge opend wo. t/m vr. 12-17 uur en do. 18- 20 uur. (t/m 10 april). Stedelijk Museum, 225 jaar Koninklijk Zeeuws Genootschap, "ma. t/m vr. 10 -17 uur, za. en zo. 13-17 uur. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Joost Kraak, collages en litho's, ge opend vr., za, en zo. 14-17 uur. Ziekenhuis Walcheren, 'Hart te Kijk', expositie over hart- en vaatziek ten. (vanaf 12 april). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks WOLPHAARTSDUK Galerie 'De Hoekweide', Leo de Jong, schilderijen en tekeningen, (t/m 9 april). DONDERDAG 7 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. "Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act 2' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 20 uur. "t Beest Goes, 'House of the Spirits' 20.30 uur. VRIJDAG 8 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 20.15 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Groundhog Day' 19 uur. 'Mrs. Doubtfire' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 19 uur. 'The Three Mus keteers' 21.30 uur. *'t Beest Goes, 'House of the Spirits' 20.30 uur. ZATERDAG 9 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 20.15 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ters Act 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Free Willy' 14 uur. 'Ground hog Day' 19 uur. 'Mrs. Doubt- fire' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 en 19 uur. 'The Three Musketeers' 21.30 uur. 'Kloveniersdoelen Middel burg, 'Ascenseur pour l'écha- faud' (Lift naar het schavot) 20.30 uur. ZONDAG 10 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 14 en 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Free Willy' 14 uur. 'Ground hog Day' 19 uur. 'Mrs. Doubt- fire' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14en 19 uur. 'TheThree Musketeers' 21.30 uur. MAANDAG 11 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act 2' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 20 uur. DINSDAG 12 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act 2' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Irma la Douche' 19.30 uur. WOENSDAG 13 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Sis ter Act 2' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'On Deadly Ground' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Free Willy' 14 uur. 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 en 20 uur. DONDERDAG 7 APRIL De Schelp'' Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZATERDAG 9 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Ha- nekam de Rocker' 14 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'A- laddin' 14 uur. ZONDAG 10 APRIL 'Alhambra Vlissingen III, 'A- laddin' 14 uur. WOENSDAG 13 APRIL 'Alhambra Vlissingen I, 'Ha- nekam de Rocker' 14 uur. "Alhambra Vlissingen III, 'A- laddin' 14 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 7