Allerlei Beurs Buurt/wijk Gezondheid SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG" Cursus/onderwijs Rommelen Clubs Verenigingen Er op uit Woensdag 30 maart 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 31 Kunst - In samenwerking met Le Collectionneur in Middelburg wordt van 8 tot en met 10 april in de Zeelandhallen in Goes voor de tweede keer een Antiek-, Kunst- en Verzamelbeurs gehou den. Standhouders uit het hele land leveren een breed, aanbod van antiek, kunst, curiosa en ver zamelobjecten. Tijdens de dagen zullen Zeeuwse kunstenaars hun werk exposeren. Net als vorig jaar is er zaterdagavond vanaf 19 uur een antiek- en verzamelvei- ling. Tijdens de beursdagen bestaat de mogelijkheid meege brachte goederen gratis te laten taxeren door een deskundige en ze eventueel te laten veilen. De beurs is geopend 8 april van 17 tot 22 uur, 9 en 10 april van 10 tot 18 uur. Kleding - De Unie Van Vrijwilli gers in Middelburg houdt woensdag 6 april een zomerkle- dingbeurs voor kinder- en heren kleding. De kleding kan worden ingeleverd tussen 9.30 en 11,30 uur, de verkoop is tussen 13.30 en 15.30. Dameskleding kan worden ingeleverd maandag 11 april tussen 13.30 en 15.30. De verkoop hiervan vindt plaats 12 april van 9.30 tot 14 uur aan de Herengracht 52 in Middelburg. Pasen - Kinderboerderij de Klepperhoeve in Middelburg houdt samen met wijkvereniging Middelburg Zuid een paasactivi- teit voor kinderen van 4 tot en met 10 jaar. Maandag 4 april kun nen de kinderen op de zolder van de kinderboerderij tussen 10 en 12 uur knutselen en eieren zoe ken en daarmee prijsjes winnen. Revalidatie - Het Nationaal Revalidatie Fonds stelt 27 dui zend gulden beschikbaar voor de ondersteuning en deskundig heidsbevordering van (organisa ties van) mensen met een handi- Westkapelle Herrijst West- kapelle, thema-middag thuiszorg, 14 u. Aldegonde Vlissingen, praat-dansavond voor 25- plussers, 20.30 u. Klompekot Ovezande, Paaswandeltocht Kaspar- go, 5, 10 of 15 km, start vanaf 10 u. VTV Clubge bouw Vlissingen, Paasbin- go, de Doordouwers, 20 u. Ontmoetingscentrum Dauwendaele Middelburg, Paasbingo-dansant, wijk vereniging Dauwendaele, 19.30 u. Theater de Parel Domburg, dansavond met live-muziek, 20.30 u. Res taurant de Parel Domburg, Mexicaans themabuffet, 18 u. De Schuur Oost-Sou burg, buurtvereniging Van Duyvenvoorde, paasbingo, 20.30 u. Winkelcentrum Vlissingen, Evenementen Commissie, concert orkest Olé, 13 u. Restaurant de Parel Dom burg, paasfamiliebuffet, 12 u. The Duke Middelburg, Irish Afternoon, Van Fraas- sen Holland International Reisburo, 14 u. Dorpsplein Koudekerke, LAVA-fietstocht voor vrou wen, 30 km, aansluitend Engelse theetafel, opgave 01189-3095 of 01180-16301, 12 u. Hof Domburg, grote paaseierenzoektocht met paashazen en fanfare, 11.30 u. Restaurant de Parel Domburg, paassurp- risebuffet, 18 u. De Schuur Oost-Souburg, buurtvereniging Van Duy venvoorde, paaseiparade voor kinderen tot 10 jaar, 8.30 u. De Schuur Oost- Souburg, wijkvereniging Van Duyvenvoorde en Atle- tica, prestatieloop, inschrij ven vanaf 9.30 u., start van af 10.30 u. VCV Clubgebouw Vlissin gen, Prijsklaverjassen, de Doordouwers, 20 u. Hof Domburg, Domburg, rond leiding Kuurcentrum de Parel, 11.30 u. Ter Reede Vlissingen, 'Het is een schone dag geweest', Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, 14.30 u. Hof Domburg, Domburg, squashtoernooi, inschrij ven voor 11 uur, aanvang 13 u. cap in de provincie Zeeland. Het NRF is een onafhankelijk particu lier fonds. Met de toekenning van het geld heeft het NRF gehoor gegeven aan een subsi dieaanvraag van de Zeeuwse Stichting voor Gehandicaptenbe leid. Het is de bedoeling dat met het geld een aanzet wordt gege ven tot het opzetten van een consulentenstructuur in de diver se regio's in Zeeland. Door per regio consulenten in te zetten hoopt de ZSG met name de werkgroepen gehandicaptenbe leid die in de Zeeuwse gemeen ten actief zijn van deskundige begeleiding te kunnen voorzien. Voor de vervulling van de consu lentenfuncties worden zoveel mogelijk mensen met een handi cap aangezocht, Het is de bedoeling dat met de bijdrage van de NRF gemeenten worden aangezet een consulentenfunc tie te bekostigen. Indonesisch - Stichting Educa tief Toerisme Oranjezon in Oost- kapelle begint 13 april met een vervolgcursus 'Wij koken Indonesisch', bestaande uit drie lessen van 17.30 tot 20.30 uur. Per les wordt een Indonesische lekkernij en een groente-, vlees- of kipgerecht klaargemaakt. Om de gerechten goed te kunnen bereiden is enige vaardigheid vereist. Caravan - De afdeling Middel burg en omstreken van Veilig Verkeer Nederland houdt een cursus Veilig caravannen. De cursus beslaat twee theorie avonden (11 en 18 april) van twee uur. Tijdens die avonden wordt alles behandeld wat te maken heeft met papieren, bela ding, technische staat en derge lijke. De lessen worden gegeven door een caravandeskundige en leden van de technische dienst van de politie, in het gebouw der Regiopolitie in Middelburg. Daar naast is er een praktijkoefendag op het grote parkeerterrein van de Hooizolder in Westkapelle op zaterdag 23 april. Deelnemers worden daar bekend gemaakt met en krijgen aanwijzingen over eventuele moeilijkheden. De technische politie zal de caravan die dag grondig keuren, waarvan rapport wordt opgemaakt. Ook de partner waarmee deelnemers de caravanreis gaan maken kan voor hetzelfde cursusgeld de les sen volgen. Aanmelden op telnr. 01180-29064/14496/12129. Hypnose - De Zeeuwse Stich ting voor Toegepaste Hypnose verzorgt vanaf 13 april een ver volgcursus Hypnose. De cursus bestaat uit vier thema-avonden: Omgaan met weerstand, De ver warringsmethode van Erickson, Regressie en Neuro Linguistisch Programmeren. Voor meer infor matie 01180-16839. Pastoraal - In Goes verzorgen de hervormde, gereformeerde en rooms-katholieke kerk vanaf september een cursus theologi sche en pastorale vorming. Doel stelling van de cursus is per soonlijke geloofsvorming en bezinning en toerusting tot taken in de gemeente, parochie of samenleving. De cursus vraagt vooral betrokkenheid; iedereen kan meedoen. De cursus duurt maximaal drie jaar en elk jaar zijn er ruim dertig lesavonden. Meer informatie bij J. Crucq, 01180- 15914. Massage - In de Vier Elemen ten in Middelburg begint woens dag 13 april een cursus ontspan ningsmassage van zes avonden. Oefeningen, beweging en mas sages geven de mogelijkheid ontspanning te leren ervaren in lichaam en gedachten. De cur sus wordt begeleid door een bio- dynamisch massagetherapeute. Voor informatie 01180-25526. Vogelgeluiden - De Zeeuwse Volksuniversiteit in Middelburg verzorgt vanaf 6 april een cursus vogelgeluiden. De cursus omvat zeven woensdagavonden van 18.30 tot 21 uur en wordt gege ven in het Biologisch Museum in Oostkapelle. Doel is het leren herkennen van vogels in het bos, veld en rond het huis aan de hand van hun zang en roep. The orie en praktijk worden gecombi neerd. Vrouw - Vrouw en Werk Zee land organiseert samen met het CBB en het arbeidsbureau een oriëntatiecursus Vrouw en Tech niek, bedoeld voor vrouwen die willen onderzoeken wat de tech niek hen te bieden heeft. Naast de lessen in verschillende tech nische richtingen wordt ook aan dacht besteed aan de beroeps mogelijkheden voor vrouwen in de techniek. Er worden excur sies georganiseerd zodat de cur sisten een beeld kunnen krijgen van het werk dat ze zouden kun nen doen. De cursus duurt drie maanden en wordt uitgevoerd op het CBB in Middelburg. Spelen - In Centrum San Bao in Middelburg begint 5 april de groep Speel je vrij. Door speelse technieken kunnen deelnemers werken aan een bewuster, crea tiever en meer ontspannen leven. Voor inlichtingen en opga ve: 01180-16193. Paashaas - De Middelburgse ondernemers hebben de afgelo pen weken tienduizend paas haasmaskers uitgedeeld. Kinde ren tussen 2 en 12 jaar die hun ingekleurde masker zaterdag 2 april op de Markt in Middelburg aan de paashaas laten zien, krij gen een prijs. Er lopen die dag verschillende paashazen door de binnenstad die paaseieren uitde len, terwijl een paashazenorkest voor een passende sfeer zorgt. ZWN - Streekvervoer Zuid- West-Nederland (ZWN) heeft samenwerkingsovereenkom sten gesloten met taxibedrijven om in Zeeland, in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandi capten, de markt voor kleinscha lig vervoer te bereiken. De samenwerking kan zich ook uit strekken tot andere gebieden van kleinschalig vervoer. Op Walcheren zal Walcheren Com- bitax, waarin ZWN deelneemt met Carlier en Taxi Blaakman, zich richten op het vervoer in het kader van de WVG. ZWN en de taxiondernemingen verwachten hiermee in te spelen op de behoefte van gemeenten om het vervoer in het kader van de WVG te gunnen aan grotere bedrijven, die in staat zijn alle elementen van het gehandicaptenvervoer aan te bieden. VUT - Theo Goossens maakt per 1 mei gebruik van de 40- dienstjaren VUT-regeling en zal dan de dienst van de gemeente Vlissingen verlaten. Goossens was voor 1 september 1990 hoofd van de afdeling onderwijs en welzijn. Na die datum bekleedde hij de functies van projectleider sociale vernieuwing en adviseur burger- en bestuurs- contacten bij de sectie Commu nicatie van de sector. Vrijdag 15 april krijgt Goossens vanaf 15.30 uur in de burgerzaal van het stad huis in Vlissingen een afscheids bijeenkomst aangeboden. Zierikzeesche Nieuwsbode - Het nieuwsblad de Zierikzee sche Nieuwsbode bestaat hon derdvijftig jaar. Uitgever drukkerij Lakenman Ochtman in Zierik- zee besteedt hieraan de komen de maanden aandacht door extra uitgaven en diverse festiviteiten. Als enige nieuwsblad in Neder land verschijnt de Zierikzeesche Nieuwsbode vier keer in de week. De krant is een zelfstandi ge krant en heeft een betaalde oplage van ruim vijfduizend exemplaren. Van de dertigdui zend inwoners van Schouwen Duiveland leest volgens hoofdre dacteur A. van den Nouweland ruim negentig procent de Zierik zeesche Nieuwsbode. Karolingen - Deze week wordt in opdracht van de gemeente Vlissingen een begin gemaakt met de reconstructie van de Karolingische Burg. In grote lij men omvat het herstel het com pleteren van de aarden wal in cir kelvorm, aanleggen van twee kruispaden, egaliseren, draine ren en inzaaien, reserveren van een segment voor historisch onderzoek, maken van een hou ten poort in de wal in het ver lengde van de Kanaalstraat, aan leggen van een schapenweide, een drinkvijver voor schapen, een afrastering, een schelpen pad en twee trappen in de west zijde van de wal. De werkzaam heden zullen enkele maanden in beslag nemen. Accordeola - Accordeonvere niging Accordeola uit Vlissingen organiseerde kortgeleden een accordeonweekeinde, waaraan ruim veertig muzikanten uit heel Nederland deelnamen. De jong ste deelnemer was 11 jaar, de oudste 65+. Vrijdagavond werd de muziek uitgedeeld en begon het instuderen van twaalf stuk ken in diverse stijlen. Het bijzon dere van het weekeinde was vol gens de organisatie dat zoveel muzikanten die nog niet eerder samen hadden gespeeld, met elkaar in vriendschappelijke sfeer een muziekweekeinde maakten. Het resultaat was te beluisteren tijdens het slotcon- cert op zondagmiddag in het Arsenaaltheater. Het is volgens Accordeola de bedoeling het muziekweekeninde jaarlijks te laten terugkeren. Poppendamme - Het bezoe kerscentrum van Imkerij Pop pendamme opent 1 april opnieuw de deuren. Het voor het publiek toegankelijke gedeelte is met honderd vierkante meter uit gebreid. In het nieuwe deel is onder meer een tentoonstelling over bestuiving ondergebracht. Verder is het centrum nu volledig toegankelijk voor minder validen. Op de trap is een plateaulift geplaatst, zodat ook rolstoelge bruikers de educatieve program ma's of workshops kunnen vol gen. In de educatieve ruimte is een ringleiding voor slechthoren den aangebracht. Bedrijvenclubs - De Arne- steinse Bedrijven Club en de Ramburgse Bedrijven Club gaan fuseren. Alle bedrijven op het Middelburgse bedrijventerrein kunnen nu lid worden van de Middelburgse Bedrijven Club. De nieuwe ondernemersvereni ging houdt zich bezig met het behartigen van de belangen van de leden, voornamelijk ten opzichte van gemeente en pro vincie. De vereniging telt meer dan honderd leden. Het gemeen tebestuur van Middelburg heeft vijftienduizend gulden beschik baar gesteld voor nieuwe indus triële bewegwijzering op het industriegebied Arnestein. Met de huidge wegwijzers is een aantal bedrijven slecht te vinden. Intentie - Burgemeester C. Rut ten van Middelburg zal donder dag 31 maart om 9 uur samen met vertegenwoordigers van een aantal organisaties van ondernemers een intentieverkla ring tekenen, waarbij de onderte kenaars uitspreken zich te zullen inspannen om per zaterdag 15 april 1995 de Markt in Middel burg permanent autovrij te heb ben. Bankbiljet - Bij de politie van Middelburg zijn tussen 12 en 24 maart de volgende zaken afge geven: bankbiljet; chroomkleuri- ge bril in blauw etui; look-over leesbril met koordje; twee video banden; bruin-beige linkerhand schoen; zwartleren linkerhand schoen; wit dameshorloge; blau we regenjas; blauw/groen regen pak; doosje medicijnen; zwarte damesportemonnee; cashmir- motief damesportemonnee; di verse sleutels; lappenpopje; plastic tas met boek, foto's en papieren; wit met rood gestreep te kinderfiets; zwart etui met vul pennen; grijze wollen sjaal; zwar te kinderbivakmuts; blauwe Benetton muts; kinderportemo- nee Alfred J. Kwak; gouden das speld; kentekenplaat; zwarte poes met witte pootjes; Muziek - Het Middelburgs Muziekkops MMK houdt zater dag 2 april een rommelmarkt ten bate van het uniform- en instru mentenfonds. Vanaf 12 uur is aan de Driewegenhof weer van alles te koop, waaronder boe ken, kleding, muziek en derge lijke. De Zeeuwen - Auto- en Motor club De Zeeuwen uit Vlissingen houdt maandag 4 april de tradi tionele Paasrit in de gemeente Borssele. Inschrijving is mogeijk voor leden en niet-leden is de A- of B-klasse, van 13 tot 15 uur in sporthal De Stenge in Heinkens- zand. Museum - Leden van de Ver eniging Vrienden van Het Stede lijk Museum en het Gemeentear chief Vlissingen vergaderen vrij dag 15 april om 19.30 uur in het Museum. Op de agenda staan onder meer het aftreden en de opvolging van voorzitter W van Nassau-Damen en bestuurslid M. van der Sluis-Janssens. Na de pauze verzorgt Marijn de Valk, restaurateur en boekbinder bij het Rijksarchief, een dialezing. Vanaf 21 uur nemen de leden afscheid van voorzitter Van Nas sau en secreataris Van der Sluis. COC - De Nederlandse Vereni ging tot Integratie van Homosek sualiteit COC Midden Zeeland begint een gespreksgroep voor meiden en vrouwen. Donderdag 14 april is de introductiebijeen komst. Het is de bedoeling dat de groep acht keer wekelijks bij een komt om te praten over allerlei onderwerpen. De intro ductieavond in het COC-pand in Middelburg begint om 20.15 uur. Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden op maandag en woensdag bellen tussen 20 en 21 uur naar 01180-12280. Het COC-café is gesloten van maan dag 4 april tot en met zondag 10 april, omdat de gemeente tijdens die dagen een nieuwe vloer in het pand zal aanbrengen. Op tweede paasdag 4 april is ook het kantoor gesloten. Woensdag 6 april is het kantoor open van 20 tot 21 uur. Voor de tijdelijke slui ting houdt het COC nog een paascafé en paasbal op respec tievelijk vrijdag 1 april en zondag 3 april. Beide avonden zijn vrij toegankelijk en de aanvang is om 20 uur. Paasdienst - In de Schaaps kooi in Vlissingen wordt op eer ste paasdag een kerkdienst gehouden door de Federatieve Wijkgemeente Lammerenburg in samenwerking met de Evan gelische Broedergemeente en de Stichting Surinamers, Antillia- nen en Arubanen. Het kerkkoor Lammerenburg onder leiding van Tineke van Netten verleent medewerking, Herbert Veira doet de vertelling, voorganger is A. de Nooij. Roefeldag - Het Nationaal Jeugdfonds van Jantje Beton organiseert zaterdag 25 juni de tweede Jantje Beton Roefeldag. Honderden bedrijven zetten die dag hun deuren open voor kinde ren van 6 tot 12 jaar. De kinderen mogen in de bedrijven rondkij ken (roefelen is Vlaams voor snuffelen, onderzoeken) en ech te klusjes doen. Mensen die wil len helpen zoveel mogelijk bedrijven bij de dag te betrek ken, die de promotie rond de Roefeldag of de begeleiding van de kinderen willen verzorgen, kunnen zich aanmelden als (mede-)coördinator in de eigen gemeente bij het Nationaal Jeugdfonds, Gemma de Vetter, 030-447000 (tussen 13 en 17 uur). Medelingen voor deze rubriek melden voor vrij dag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: A.E. de Bruijn. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: M. van der Poll. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Vr. 19.30 uur: M. Goudri- aan. Zo. 9.30 uur: M. Goudriaan, 15 uur: P. v.d. Kraan. Ma. 9.30 uur: M. Goudriaan. Gereformeerde Kerk. Vr. 19 uur: J. Bakker. Zo. 9.30 uur: J. Bakker, 14.30 uur: B. Ridder. Volle Evangelie-gemeente "Immanuel", Westdijk- straat 5-7, samenkomst Do. 20 uur, Zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Vr. 20 uur: Manu- putty. Za. 19 uur: Manuputty. Zo. 10.15 uur: Beze- mer. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Do. 19 uur: M. van der Poll. Vr. 19 uur: A. van Westen. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: N.J. Dekker. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. eerste, derde en vijfde zaterdag v.d. maand om 19.15 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Vr. 19 uur: W.P. Jansen (gezamelijke dienst). Zo. 10 uur: A.J. Bijl (in de Herv. Kerk), 14.30 uur: C. Brakema. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25, Vr. W.P. Jansen (in de Geref. Kerk). Zo. 10 uur: A.J. Bijl (gezamenlijke dienst). GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7, Vr. 19 uur: J. Bezemer (gezamelijke dienst). Zo. 9 en 10.30 uur: B. Ridder, 19 uur: J. Bakker (gezamen lijke dienst). Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: J. Bezemer (in de Geref. Kerk). Zo. 9 en 10.30 uur: B. Ridder, 19 uur: J. Bakker (in de Geref. Kerk). HOOGELANDE Christengemeenschap, Kapel van St. Maarten. Ma. 10.30 uur: paasdienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Vr. 19 uur: P.C. Schoonenboom. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonenboom. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Do. 19.30 uur: H.A. in de Geref. Kerk. Vr. 19.30 uur: dienst in de Herv. Kerk. Za. 19.30 uur: paaswake in de Geref. Kerk. Zo. 9.30 uur: E.V.E. Wijnands. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Do. 19.30 uur: H.A. in de Geref. Kerk. Vr. 19.30 uur: dienst in de Herv. Kerk. Za. 19.30 uur: paaswake in de Geref. Kerk. Zo. 9.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25. iedere zondag om 9.30 uur en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Vr. 19.30 uur: R.G. van der Zwan. Zo. 10 en 19 uur: R.G. v.d. Zwan. Hervormde KerkVr. 19 uur: Manuputty. Zo. 10 uur: Manuputty. MIDDELBURG Groenmarkt, Zo.: geen opgave ontvangen. Koor kerk, Koorkerkhof, Zo. 10 uur: gezamenlijke dienst in de Lutherse kerk. Ontmoetingskerk, Ooster- scheldestraat, Zo.: geen opgave ontvangen. Engelse Kerk, Simpelhuisstraat, Zo.: geen opgave ontvangen. Thomaskapel, Zo.: geen opgave ont vangen. Oostkerk, Oostkerkhof, Zo.: geen opgave ontvangen. Wijkgemeente Geref.Bond, (in de Oostkerk) Zo.: geen opgave ontvangen. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten Lange Noordstraat 62, Za.: 10 uur Bijbelstudie, 11 uur Eredienst, A.E. Dingjan. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Vr. 10 uur: samenkomst in Goes, 19 uur: R. Pippel. Zo. 10 en 17 uur: R. Pippel. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Za. 10 uur: T.K. van Dam. Nederlands Gereformeerde Kerk, Gebouw Engel se Kerk, Simpelhuisstraat 10. Zo. 9.30 uur: R. Brands, 17 uur: W. Riemens. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Remon stranten. Koorkerk. Vr. 19 uur: K. Hendrikse. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1, elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 19 uur, Do. 19.30 uur, Vr. 19.30 uur. Za. 21 uur. Zo. 10 uur. Ma. 10 uur. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo. 10.30 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo. 16.30 uur: J. Chardard. Evangeliegemeente "De Wijngaard". Klarenbeek LTS. Zo.: geen opgave ontvangen. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren, Olmen laan 8, Zo. 9.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 10-12 uur, Do. van 19.30-21.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 16-18 uur, Di. van 19.30-21.30 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: P. Barmentlo. Zo. 9.30 uur: P. Barmentlo. sen (gezamenlijke dienst). Zo. 9.30 uur: W.P. Jan sen (in de Geref. Kerk). VLISSINGEN OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Do. 19.30 uur: F.C. van Dijke. Vr. 19.30 uur: F.C. van Dijke. Za. 19.30 uur: F.C. van Dijke. Zo. 10 uur: F.C. van Dijke, 19 uur: Oostkappel zingt in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4, Vr. 19 uur: A.C. den Hollander. Zo. 6 uur: A.C. den Hollander, 10 uur: A.C. den Hollander, 19 uur: paaszang- dienst. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Vr. 16 uur: Th. van Stuyvenberg. Zo. 10 uur: leesdienst, 14.30 uur: Th. van Stuyvenberg. Ma. 14.30 uur: Th. van Stuyvenberg, 19 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Vr. 10 uur: gezamelijke dienst te Nieuw en St. Joosland. Zo. 11 uur: P. Barmentlo. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Vr. 19 uur: G. Warner. Zo. 9 uur: H.W.J. Faassen (in de Herv. Kerk), 10.30 uur: H.W.J, Faassen (gezamenlijke dienst). 19 uur: G. Warner (gezamenlijke dienst). Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Vr. 19 uur: H.W.J. Faassen. Zo. 9 uur: H.W J. Faassen (geza menlijke dienst), 10.30 uur: H.W.J. Faassen (in de Geref. Kerk), 19 uur: G. Warner (in de Geref. Kerk). ST.LAURENS Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avonden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Her- berdsland 11. Baptisten Gemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Centrum Middelburg. Segeerstraatkerk, Zo.: geen opgave ontvangen. Evangelische Baptisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Vr. 19.30 uur: J.G. Schenau. Zo. 9.30 en 19.30 uur: J.G. Sche- nau. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62. Vr. 19.30 uur: C. Rezel- man. Zo. 10 uur: C. Rezelman (gezamenlijke dienst in Goes). Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30 uur, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Getuigeniskerk, Adr. Lau- werijszstraat 6, Zo.: geen opgave ontvangen. Hof- pleinkerk, Zo.: geen opgave ontvangen. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo.: geen opgave ont vangen. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt).Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur: A. de Snoo. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. Evangelisatie- dienst 'Zondag half twaalf', De Vergulde Baars, Baarsjesstraat 43, 15.30 uur. Wo. bijbelstudie, Dam 6, 19.30 uur. Hervormde Gemeente. S.O.W. Nieuwe Kerk, Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cit- tersstraat 69. Do. 19.30 uur: St. Spanjer. Vr. 19.30 uur: St. Spanjer. Za. 21.30 uur: St. Spanjer. Zo. 10 uur: St. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Vr. 19 uur: van Meggelen. Zo. 9.45 uur: P. Joosse, 19 uur: Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Vr. 12 uur: Conducted Meditation. Zo. 10.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Eve ning Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1. Wo. 19.30, Vr. 19.30 en Zo. 14.30 uur: lofprijzingsdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo.: geen opgave ontvangen. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo. 9.30 uur. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2, Vr. 19.30 uur: H. Mostert. Zo. 9.30 uur: H. Mostert, 16.30 uur: A. de Snoo. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur, Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt, Zo. 10 uur: J.D. de Boer. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, Zo. 9.30 uur: A.G. Baas. Johanneskerk, Bonedijkestraat 165, Do., Vr. en Za. 19.30'uur: A.G. Baas, J.D. de Boer en J.W. Glashouwer. Zo. 10 uur: J.W. Glashou wer. Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Do. 20.15 uur: C A. Schoorel. Vr. 19.30 uur: G. Kalks- ma. Zo. 9.30 uur: C A. Schoorel en G. Kalksma. De Schaapskooi, Papegaaienburg, Do. 19 uur: A.V. de Nooij. Vr. 19 uur: A.V. de Nooij. Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer en C. van Rosma len. Ter Reede, Vr. 19 uur: A. Spaans-Moolenaar en T.J. van Hecke. Zo. 19 uur: Q. v.d. Vrie. Jehova's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534. Do. van 19 tot 20.45 uur, Zo. van 10 tot 12 uur. Jehova's Getuigen gemeente 'Souburg Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534, Zo. van 15.30 tot 17.30 uur. Di. van 19 tot 20.45 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Bossenburgh. Za. van 17.30 tot 19.30 uur. Wo. van 19 tot 20.45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. iedere Zo. 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 163, Za. 9.30 uur: Eredienst, 10.30 uur: Bijbelstudie, A.E. Dingjan. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41Do. 19.30 uur: L. Huisman. Zo. 9.30 en 16 uur: lees dienst. Leger des Heils. Dr Stavermanstraat 39. Vr. 19 uur: C. Bijl. Zo. 10 uur: C. Bijl. Pinkstergemeente Vlissingen e.o., Vrijdomweg 1, Zo. 15 uur: A. Scheermeijer. Christelijk Centrum Zeeland. Open Hof, Alexander Gogelweg 57. Zo. 14.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Vr. 19.30 uur: avondmaal. Zo. 10 uur: gezinsdienst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uui: samenkomst. Het Apostolische Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente "De Blinkende Morgenster". Dr.Stavermanstraat 61Zo. diensten om 10 en 17 uur. Rooms Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke 2e, 4e en 5e zaterdag v.d. maand om 10.30 uur. Vr. 19 uur: J. Herweyer. Zo. 19 uur: J. Her- weyer. Lieve Vrouwe Kerk, Singel (nabij stadhuis). Do. 19.30 uur. Vr. 15 uur. Za. 21 uur, Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81 Vr. 17 uur. Za. 17 uur Open Hof (Paauwenburg). A. Gogelweg 59. Do. 17 uur. Vr. 19.30 uur Za. 21.30 uur. Zo. 11.15 uur. S. Koops. VROUWENPOLDER OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk, Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk, Do. 19.15 uur: L.A. Woltering. Vr. 19.15 uur: R.E.R. van Buiren. Za. 19 uur: paaswa ke voor de kinderen, 22 uur: R.E.R. van Buiren. Zo. 9.30 uur: R.E.R. van Buiren. Bejaardentehuis "De Zoute Viever", Dongestraat 1elke 1 e en 3e zaterdag om 9 uur. Za. 10.45 uur. Zo. 19 uur: J.C. Mesu. Martinuskerk. Kerklaan 19. Do. 19 uur. Vr. 19 uur. Za. 21 uur. Zo. 10 uur. Volle Evangeliegemeente Sion, Ritthemsestraat 43 (gebouw De Blazer), Zo. 10 uur: lofprijzings dienst. Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: J. de Boer, Zo. 6 uur: J. Lukasse (paasvroefdienst), 10 uur: J. Lukasse. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Vr. 19 uur: ds. Spaans. Zo. 9.30 uur: Ds. Spaans, 17 uur: Geref. predikant. ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Willi- brordusplein 2. Vr. 19.30 uur: P. Boekesteijn. Zo. 9 en 10.30 uur: P. Boekesreijn, 19.30 uur: Paas- zangdienst. VEERE Gereformeerde kerk. Do. 20 uur: W.P. Jansen (in de Herv. Kerk). Vr. 19 uur: J. Lukasse (gezamenlij- ke dienst). Za. 21.30 uur: J. Lukasse en W. Jansen (in de Herv. Kerk). Zo. 9.30 uur: W.P. Jansen (gezamenlijke dienst), 14.30 uur: C. Brakema. Hervormde Kerk. Do. 19 uur: W.P. Jansen (geza menlijke dienst). Vr. 19 uur: J. Lukasse (in de Geref. Kerk). Za. 21.30 uur: J. Lukasse en W. Jan- Do. 31 maart t/m wo. 6 april HUISARTSEN Middelburg: zaterdag tot 24 uur: A.P. Bruijnzeel, Herengracht 18, tel. 39933. zondag tot 24 uur: F.J. Heere, J.H. Huyssenstraat 15, tel. 39933. maan dag tot 24 uur: A.P. Bruijnzeel, Herengracht 18, tel. 39933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: W.N. Osterman, de Kempernaerstraat 2, tel. 79791. zondag tot 24 uur: A.J. Mijnlieff, N. Beetslaan 15, tel. 12525. maandag tot 24 uur: W. van Ouwerkerk, Gerbran- dylaan 6, tel. 65498. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuid(praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag en zondag tot 12 uur: J.C. Ponten, Oude Rijksweg 6, Nieuw- en St. Joosland, tel. 01182- 1340. zondag vanaf 12 uur en maandag: A.G. Bouwmeester, Stationsplein 1, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: van vrij dag 18 uur t/m maandag 24 uur: G.C.M. Rullens en M.J.M.E. Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 12 uur: AA van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. van zondag 12 uur t/m maandag 24 uur: W. Spek- horst, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. West- en Midden-Walcheren: zaterdag t/m maandag: A Stutterheim, Sivertstraat 40, Melis kerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: vrijdag t/m zondag: W.J. de Haes, Duinenburg 9, Domburg, tel. 01188-2304. maandag: C. West- veer, Loskade 27. Middelburg, tel. 01180-26694 APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur) Apotheek Stro- menwijk 't Zand, Maasstraat 58, tel. 35565. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Paauwenburg, Troelstraweg 2a, tel. 70717. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 79678. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: M. de Jonge, tel. 16761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag t/m maandag: E. v.d. Akker, Kanaalstraat 3, Oost- Souburg, tel. 01184-60860. Spreekuren zonder afspraak: za. en zo. 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. OVERIGE DIENSTEN Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389 Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404. Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 01180-84000, Vlissingen, 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur van 8.30-9 uur, 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015 Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877 Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 01180-33333. I Weerbericht 06-9775 I Waterstanden 06-9771

de Faam | 1994 | | pagina 31