Bekende meezingers in 'Herfst' Oudste koor van Rusland concerteert in Zeeland Boeiende Kunst Regionaal tot internationaal vertegenwoordigd in de Piek Pieten verdwaald in Mini-theater Concert Oude Muziek DEELNEMERS BRENGEN ODE AAN MAJORAAT 2 T/M 8 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Woensdag 1 december 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 ®jï m MM Ui? De leden van de Vlissingse ge meenteraad waren wegens de al gemene beschouwingen verhinderd, maar Campus de Ruyter was vrijdagmiddag des ondanks flink gevuld. In de men sa aan de Van Hogendorpweg, waar het ondersteuningsproject voor 55-plussers van de Stich ting Majoraat huis houdt, voer den elf deelnemers met zichtbaar genoegen de deels zelfgemaakte musical 'Herfst' op. De musical is bedacht en opge voerd in het kader van het Euro pees Jaar van de Ouderen en het éénjarig bestaan van de Stichting Majoraat. De titel is een verwij zing naar de herfst van het leven, die volgens de spelers, net als het seizoen met zijn mooie kleu ren, heel plezierig kan zijn, als je er maar wat van maakt. 'Herfst' is vooral een verzameling bekende liedjes, zoals 'Daar bij de waterkant' en 'Twee reebruine ogen' en enkele plaatselijke klas siekers als 'Geef ons maar de boulevard', die alle enthousiast door het publiek werden meege zongen. De liedjes werden aan el kaar gepraat door de elf spelers die in twee groepen waren ver deeld: één vrolijke, actieve club ouderen en één die somber en passief rond de tafel zat. Door het zingen van liedjes kwamen de twee dichter bij elkaar en na men ze ten slotte het besluit sa men het ontmoetingscentrum van de Stichting Majoraat te be zoeken. De spelers waren al voor de zo mervakantie met het idee geko men een musical op te voeren. „In het begin was iedereen en thousiast, maar er vielen toch nog wel wat mensen af, die het eng vonden om op te treden," vertelt een van de initiatiefne mers, de gitarist Polman. Maar de mensen die waren overgebleven, hadden volgens Polman, ondanks de zenuwen, veel plezier gehad en alles gegeven. Een van de uit blinkers was de heer Klink, die gevoelig, als een Pavarotti van de lage landen, twee Italiaanse lie deren ten gehore bracht. De musical 'Herfst' wordt op 8 december nogmaals opgevoerd in verzorgingstehuis 'Ter Reede' in Vlissingen en bij blijvende be langstelling mogelijk nog elders. Polman hoopt in elk geval dat het optreden een staartje krijgt en misschien zal resulteren in een nieuwe voorstelling in het voor jaar. „Voor de mensen die komen kijken, is het een uitje en voor de Scene uit de musical 'Herfst'. spelers is het een uitdaging om te proberen zich te verbeteren. En misschien durven straks wat meer mensen mee te doen." FOTO ANDA VAN RIET Door de eeuwen heen heeft het koor onder invloed gestaan van verschillende muzikale stromin gen. In de eerste plaats is het koor altijd verbonden geweest met de Russische Orthodoxe kerk en haar muzikale traditie. Vanaf het begin van de achttien de eeuw heeft het koor onder meer de Mattheus-Passion van Handel, het Requiem van Cheru- bini, Mozart en Berlioz en de 9de Symphonie van Beethoven uitge voerd. Na de revolutie van 1917 brak een nieuwe periode aan. De Russische religieuze muziek werd van het repertoire genomen en hiervoor in de plaats kwamen ar beidsliederen en bewerkingen van Russische volksliederen. In 1922 heeft de toenmalige diri gent Klimov het koor uitgebreid met vrouwen- en kinderstemmen en aan het repertoire folkloristi sche muziek toegevoegd. Tijdens het Stalin-regime bestond het re pertoire hoofdzakelijk uit parade- muziek. Het koor telt op dit moment 63 professionele zangers en maakt onder leiding van dirigent Wla- dislaw Chernuschenko jaarlijks grote tournees door Duitsland, Frankrijk, Italië en Polen. Het koor brengt per seizoen vijf verschil lende concertprogramma's, zo wel a-capella als met symphonie-orkest. Op het pro gramma tijdens deze tournee staan voor de pauze kerstliederen uit de Russische Othodoxe kerk, veelal in zetting van rond de eeuwwisseling van componisten als Rachmaninov, Kastalski, Sviri- dov en Bortnianski. Na de pauze zijn Russische volksliederen en bewerkingen daarvan aan de beurt. Het concert in Vlissingen begint om 20.15 uur, dat in Goes om 20 uur. Het Koor Capeiia St. Petersburg. Het wereldberoemde Koor Capei ia St. Petersburg, het voormalige Glinka Koor, brengt in december een bezoek aan Nederland. Op 11 december treedt het koor op in de Sint Jacobskerk in Vlissin gen en 17 december geeft het een concert in de Grote Kerk in Goes. Het Koor Capella St. Petersburg is het oudste en beroemdste koor uit Rusland. Tsaar Iwan de Derde heeft het koor, dat aanvankelijk alleen uit mannen bestond, opge richt in 1479. Het koor verzorgde de missen in de Kathedraal Maria-Hemeivaart en gaf privé- voorstellingen aan het hof van de Tsaar in Moskou. Tsaar Peter de Eerste trok in 1703 dertig buiten landse vocalisten aan en bracht het koor naar Sint Petersburg. Hij legde daarmee de grondslag voor het huidige Koor Capelle St. Pe tersburg, dat thans tot de belang rijkste a-capellakoren van Europa gerekend kan worden. Het koor verzorgde concerten in de Phil- harmonie van St. Petersburg, werkte mee aan Italiaanse en Russische operavoorstellingen aan het keizerlijk hof en gaf pre mieres van werken voor koor en orkest van diverse componisten. Het gaf onder meer de eerste uit voering van de Missa Solemnis van Beethoven op 7 april 1824. FOTO ANDA VAN RIET In het gebouw van SPD-Zeeland in Middelburg zijn kunstwerken te zien van verstandelijk gehandicapten. Het werk is te zien in de infor matieruimte en draagt de titel Boeiende Kunst. De naam is ontleend aan De Lichtboei in Zierikzee waar de cursussen werden gegeven. El ke zaterdag komen daar twee groepen cursisten bij elkaar. Mini-theater - In het Mini- theater in Middelburg gaat vrij dag 17 december om 20.30 uur een nieuwe avondvullende pro- duktie van de Middelburgse to neelgroep 'Voorheen de B' in premiere. De thriller 'Een moorde naar in de groep' van Philip King en John Boland is ook nog te zien op 18 december om 20.30 en 19 december om 14.30 uur. Het stuk draait om een toneelgroep die een thriller instudeert. Het re petitieproces verloopt niet geheel vlekkeloos. Kaarten kunnen wor den gereserveerd tussen 10 en 18 uur op tel. 01185-2735. Boeken - In de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg is tot 30 de cember de reizende tentoonstelling 'Books around the world' te zien. De ten toonstelling is een initiatief van Carola van der Heijden. Kunste naars uit de hele wereld stuurden haar op verzoek 'mail-art' (post- kunst) met het thema 'het boek'. In de expositie is werk opgeno men van kunstenaars als Jürgen Olbrich uit Duitslnad, Clemente Padin uit Uruguay en Carlos Urbi- na uit Spanje. De Culturele Raad Goes en het Brabants Conservatorium heb ben enkele jaren geleden een concertserie kamermuziek opge zet om jonge beroepsmusici de kans te geven een uitvoering te verzorgen. Zaterdag 11 decem ber vindt het derde concert in de ze reeks plaats, om 20 uur in de Muziekschool in Goes. Sopraan Naomi Hanai treedt dan op onder begeleiding van Tetsuro Hanai en Freek Borstlap, op klavecimbel en viola da gamba. Naomi Hanai is geboren in Japan en studeerde zang in Tokyo. In Nederland studeerde zij barok- zang ?an het Koninklijk Conser vatorium in Den Haag en vroeg-vocale muziek aan het Bra bants Conservatorium in Tilburg. Dankzij haar specialisatie in de vocale muziek van middel eeuwen tot barok en haar flexibe le geluid heeft zij inmiddels veelvuldig zowel solistisch als in diverse ensembles opgetreden. De eveneens uit Japan afkomsti ge Tetsuro Hanai studeerde orgel en klavecimbel aan het Swee- linck Conservatorium in Amster dam. Hij studeerde koor- en orkestdirectie in Rotterdam en di rigeert inmiddels diverse Amster damse koren. Freek Borstlap is geboren in Den Haag. Hij is als le raar verbonden aan het Stedelijk Conservatorium van Zwolle en concerteerde onder meer met het Nederlands Kamerkoor, het Ne derlands Philharmonisch Orkest en Ton Koopman. Tijdens het concert zullen werken van Pur- cell, Hume, Simpson, Couperin en Clérambault worden uit gevoerd. DONDERDAG 2 DECEMBER Conny Jansen danst. Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Johannes Kemkens, 'Nescio de Uitvreter', 't Beest, Goes, aan vang 20.30 uur. 'Blood on the Saddle', Ameri kaanse country-punk, 't Beest, Goes, aanvang 22.30 uur. VRIJDAG 3 DECEMBER Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Paul van Vliet, reprise van zijn theatershow 1992/1993, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Coos Houwing, 'Ode aan Wim Sonneveld', Vestzaktheater, Vlis singen, aanvang 20.30 uur. Burma Shave (crossover). De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZATERDAG 4 DECEMBER Poppentheater 'Sim Bolus', voor stelling: 'De koning is bloot, leve de koning'. Ambachtscentrum, Goes, aanvang 14.30 uur. Het Nieuw Vlaams Symfonie Or kest, Concertzaal, Middelburg, aanvang 19.30 uur. Paul van Vliet, reprise van zijn theatershow 1992/1993, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Die Hard, akoestische rock. De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. Belgische band 'Soapstone', 't Beest, Goes, aanvang 22.30 uur. ZONDAG 5 DECEMBER Kindervoorstelling: 'De verdwe nen zakken', 'Mini Theater', Ver- werijstraat 53, Middelburg, aanvang 14.30 uur. DINSDAG 7 DECEMBER Carillonbespeling, Sjoerd Tam- minga. Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Sikulu, the Warrior, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22 uur. WOENSDAG 8 DECEMBER Marijke Boon, 'Vandaar dat ik ween', Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 20 uur. DOMBURG Den Haag, Zuid-Beveland, Wal cheren en Jamaica zijn binnen kort muzikaal vertegenwoordigd in de Piek in Vlissingen. Vrijdag 3 december treedt de Haagse cross-over formatie Burma Shave op in de Piek, 4 december is het podium vrij voor een akoestisch optreden van de Zeeuwse band Die Hard en 9 december komt de Jamaicaanse Yellowman langs met zijn Sagittarius band. Burma Shave trad eerder in maart op in de Piek. Volgens de pro grammeurs van de Piek kan het optreden tot de drie beste van het afgelopen seizoen worden gerekend. Burma Shave is opge richt in 1984. Na optredens in Finland en Scandinavië kwamen de bandleden in contact met drummer Michel Schoots (Magie Stick) van de Urban Dance Squad. Schoots produceerde de eerste cd van Burma Shave en gaf het plaatje de vertrouwde UDS-sound mee, die nog werd versterkt door de overeen komsten in muziekstijl tussen de twee formaties. Beide spelen een mengeling van jazz, funk, rap en rock. Die hard is een rockband uit Zuid- Beveland en Walcheren die naast stevige rock ook een akoestisch repertoire beheerst. De band bestaat uit Annemieke van de Kraats (zang), Jacco Minnaard (gitaar en zang), Ronald de Prieel- Ie (bas en zang) en Collin Hoon- dert (drums). Hoogtepunten in de geschiedenis van de band tot nu toe zijn het uitbrengen van de de mo 'Epicentre' en een optreden tijdens de nacht van Pinkpoop, voorafgaand aan het Pinkpop festival. Yellowman, de Jamaicaanse albi no reggaezanger, is in Europa op tournee en doet op 9 december de Piek aan. Yellowman, die eigenlijk Winston Foster heet, werd op Jamaica geboren en was in zijn tienerjaren dj bij open lucht en dancehall parties. Hij im proviseerde raps en zang op instrumentale platen en zette la ter zijn gedichten en raps op ei gen muziek. Yellowman verwerkt diverse reggaestijlen op zijn pla ten, van roots, via dubs naar rag- ga muffin. Kaartjes voor zijn optreden op 9 december zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij X- rayzaken in Middelburg, Vlissin gen en Goes. Yellowman in december in de Piek. In het Mini-theater in Middelburg wordt op 5 december de kinder voorstelling 'letsiepietsie en de verdwenen zakken' gespeeld. De muzikale voorstelling begint om 14.30 uur, duurt een klein uur en is bedoeld voor kinderen van 4 tot 12 uur. In de kindervoorstelling draait het om de zwarte pieten Patsaldreo en Ietsepietsie. Ze zijn de weg kwijt, maar moeten er wel voor zorgen dat de kinderen hun sin terklaascadeautjes op tijd krijgen. De pieten vragen de weg aan een paar voorbijgangsters. Dan blijkt opeens dat de zakken met ca deautjes zijn verdwenen. De voorbijgangsters proberen ieder op hun eigen manier Patsaldreo en Ietsepietsie te helpen, totdat August, de vrolijke clown, in het spel komt en zijn steentje bij draagt. De voorstelling is geregisseerd door Dick Vermeulen, de spelers zijn Peter Adriaanse, Heieen Wolf, Roelie van de Velde, Joke Baijens, Sitah Lampert en Leo Ras. Kaar ten zijn verkrijgbaar bij Loek's boekhandel in Middelburg en aan de zaal. VVV kantoor, Ric Baauw. 'In het spoor van Mondriaan'. |t/m 4 december). GOES V.d Spiegelstraat. Ford Ad Hoe, kunstma nifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafé Stadhuis Goes, Sylvia Boele, olieverven, geopend di. t/m za. van 9-18 uur. Promo Art Galerie 'Mi Parti', 'Basic Furni ture', meubelontwerpen. Oosterscheldeziekenhuis, 'Honderd Gul den Expositie', m.m.v. 20 kunstenaars. De Stadsschuur, Rie Baauw, schilderijen, dagelijks geopend. Galerie v.d. Berge, Loek Grootjans, 'Re trospective Imaginaire', Dave Meyer, schil derijen 'X2/X', geopend wo. t/m za. van 13-17 uur en op afspraak. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Stadsplattegronden van Goes. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland. Foto club 'De Spinne', foto's. Bibliotheek, Johan Deumens, 'Taal in Beeld/Beeld in Taal'. REC, (Zusterstraat 11), Miep van As, wer ken met gescheurd papier. 'De Pijlers'. Lydia Klop-Steendijk, schil derijen. De Jager Tolhoek, Saskia Eggink, etsen. Oosterscheldeziekenhuis, 'Van dag tot dag, leven met een chronische ziekte', ten- toonstelling. (vanaf 7 december). GRIJPSKERKE Imkerij Poppendamme. El/ie Texer-van Ree, schilderijen: illustratie van het boek 'Mijn vriend Franciscus'. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie Nona, llona Schmit, naï-ve schilde rijen, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes. Alie Bekenes, olieverven, aquarellen en pastels. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Achter de Houttuinen 50. Martin Richard son, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galery Vincent, (St. Janstraat 3), Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 uur en op afspraak. Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastie- ken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan. tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek. Ko de Jonge, 'arts/start'. Zeeuws Museum. Flup Ju, Bedrijf 20 jaar. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Kousteensedijk 7, Mid delburg in vogelvlucht, tentoonstelling. Meubeltoonzaal Jan Alink. Nieuwe Kle- verskerkseweg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Delta Nutsbedrijven, Michiel Hermsen, olieverfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, ten van den Berg, geweven wandkleden, (t/m 4 december) Galerie "t Haentje te Paart', Span jaardstraat 19, Willy Leynse, keramiek, Joyce Steyvers, schilderijen. Galerie Het Gouden Briefke, F. v.d. Berg, keramiek: paddestoelen, R. Leefsma, gou aches: bosfiguren, J. Roverts, naleven, T. Scheepens, heksen, Y. Eveleens, etsen, L. Kroese, papiermaché schalen. Zeeuwse Bibliotheek, Dorinde van Oort, schrijvers in beeld, (t/m 4 december). ABN-AMRO Bank, Markt 7. werk van cur sisten van het Middelburgs Instituut voor Kunstzinnige Vorming, (t/m 3 december) Concertzaal, Ineke Streef/and, aquarellen en pastels. Multi Colour, Gerda v.d. Linden, sierpop pen, Gert Verschraegen, droogbloemdeco raties. Stadsschouwburg, Anneke Ruimschotel, touw- en staalplastieken. SPD-Zeeland, Singelstraat 9-11, 'Boeiende Kunst, Boeiend', kunst gemaakt door men sen met een verstandelijke handicap. Rabobank, Lange Geere 3, Addie Nieuwenkamp-Midavaine, textielschilderij en en aquarellen. Zeeuwse Bibliotheek, Books around the world, tentoonstelling van Mail-art en Art Books. NEELTJE JANS Delta Expo, wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, ten toonstelling windenergie. Ramp '53 expo sitie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 uur. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe- noord, Olga Westrate. keramiek. Ko van Drie!; beelden. OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis De Zoute Viever. Ine Veenendaal, schilderijen, Ria Ruedisueli-de Jong, beeldjes. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veer se verleden. De gilden, archiefstukken, ge opend ma. t/m za. 12-17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptie ten, amfibieën en insekten, geopend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek', 'De laatste der hanekammen', tentoonstelling. Watertoren Vlissingen/Oost-Souburg. Nederland-Vietnam, een dialoog, ten toonstelling. Stedelijk Museum, 'oog in oog met Viet nam', fotografie Stadhuishal, Amateur Beeldende Kunste naars Zeeland, expositie. Galerie Hannelore Meyaard, Tim Hinter ding, grafiek en schilderijen, geopend vr„ za. en zo. van 14-17 uur en op afspraak. De Kleine Galerie, (Koudenhoek 32), Karin Starmans, olieverfschilderijen, geopend vr., za. en zo. van 14-17 uur. Notariskantoor Mr. A.J. Sauer, Loes Müller-Kouwe, schilderijen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderij en, dagelijks geopend WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', N. Houtman, ke ramiek, tekeningen uit de nalatenschap van H.M. v.d. Spoel, (t/m 4 december). DONDERDAG 2 DECEMBER Alhambra Vlissingen 1, 'Hard Target' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'House of the Spirits' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 20 uur. Grand theater Goes, 'The Firm' 20 uur. 't Beest Goes, 'Red Rock West' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Raining Stones' 20 uur. VRIJDAG 3 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Juras sic Park' 19 uur 'House of the Spirits' 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Where Angels Fear to Thread' 20 uur 'The Cement Garden' 22.30 uur. ZATERDAG 4 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Juras sic Park' 14 en 19 uur 'House of the Spirits' 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The snapper' 20 uur 'Enchanted April' 22.30 uur. ZONDAG 5 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Juras sic Park' 14 en 19 uur 'House of the Spirits' 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Hear My Song' 20 uur. MAANDAG 6 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'House of the Spirits' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. DINSDAG 7 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'House of the Spirits' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. WOENSDAG 8 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Hard Target' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Tina - What's love got to do with it' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Juras sic Park' 14 uur 'House of the Spirits' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Rising Sun' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Firm' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Much Ado About Nothing' 20 VRUDAG 3 DECEMBER Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 19 uur. ZATERDAG 4 DECEMBER Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 en 19 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. ZONDAG 5 DECEMBER Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 en 19 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. MAANDAG 6 DECEMBER 'De Schelp' Domburg, 'Teken- filmfestival' 19 uur. WOENSDAG 8 DECEMBER Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur.

de Faam | 1993 | | pagina 7