Statenvergadering Vlissingen-Breskens IN BEROEP Milieutijdingen COMMISSIES Visie H III H I Abdij Nieuws is de II I I - I^L I informatierubriek van Vrijdag 12 november komen provinciale staten bijeen om de begroting voor het volgend jaar vast te stellen. De vergadering is openbaar. Belangstellenden kunnen vanaf de publieke tribune de debatten volgen. Ouderen Gevonden Allerlei Sport Directie Milieu en Waterstaat Bekendmaking Provincie Zeeland Voornemen intrekking vergunning P. Goedbloed te Middelburg Woensdag 3 november 1993 DE FAAM 9 Abdij Nieuwss Foto's van vroegere veerboten, van de bouw van de 'Prinses Ire ne', de veerpleinen van voor en na de oorlog en een paneel met ma teriaal van de in 1958 gevoerde actie 'Vrije Veren: dit is een greep uit de onderwerpen die zijn te zien op de tentoonstelling Veerdienst viissingen-Breskens. Behalve fo to's bestaat de expositie uit prent briefkaarten en drukwerk. De ten toonstelling is gemaakt ter gelegenheid van het in de vaart Vrijdag 5 november, aanvang 09.00 uur, is er een hoorzitting over een bezwaarschrift in het ka der van de Wet Arob. De commis saris van de koningin had in een eerder stadium beslist geen spoedshalve bijstandsuitkering te verstrekken aan een inwoner van de gemeente Middelburg. Betrok kene is het niet eens met het be sluit van de commissaris, vandaar het bezwaarschrift. Om 14.00 en 14.20 uur behandelt de tweede kamer uit gedeputeer de staten een beroepschrift van een inwoner uit Vlissingen en één van een inwoner uit Hulst. Betrok kenen hadden bij hun gemeente bestuur een bijstandsuitkering aangevraagd waarop niet is be komen van de nieuwe veerboot 'Koningin Beatrix' en is te bezichti gen in het Zeeuws Documentatie centrum, gevestigd in de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg. De tentoonstelling duurt tot 14 de cember en de openingstijden zijn: maandag van 17.30 - 21.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 - 21.00 uur en zaterdag van 10.00 -13.00 uur. slist zoals zij wensten. Vandaar dat de men in beroep is gegaan bij gedeputeerde staten. In de derde kamer uit gedeputeer de staten komt om 14.40 uur een beroepschrift aan de orde dat is gebaseerd op de Drank- en hore- cawet. Een inwoner van de ge meente Reimerswaal had om een vergunning gevraagd die is gewei gerd door burgemeester en wet houders van die gemeente. Be trokkene is het niet eens met het standpunt van zijn gemeentebe stuur en doet nu een beroep op gedeputeerde staten. Een adviescommissie voor gs hoort om 15.00 uur een inwoner van de gemeente Sas van Gent. B en W van deze gemeente had den voor deze inwoner een verkla ring van geen bezwaar op grond Het pas verschenen zesde num mer van Milieutijdingen gaat over de Zeeuwse Milieufederatie, het gebruik van bestrijdingsmiddelen in het grondwaterbeschermings gebied Sint Jansteen, de nieuwe legesverordening van de provincie Zeeland, het KWS-2000-project (over koolwaterstoffen) en de ver vuiling van het Veerse Meer. Mi lieutijdingen is een informatieblad van de provincie en verschijnt eens in de twee maanden. In het blad komen onderwerpen aan bod die gaan over natuur en milieu en die te maken hebben met het pro vinciaal beleid. Milieutijdingen is te bestellen bij het Informatiecentrum van de pro vincie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 01180-31400. Het is mogelijk kosteloos een abonnement op het blad te nemen. Het volgende num mer verschijnt in december. Woensdag 10 november verga dert de commissie vove (volwas senen onderwijs en volwassenen educatie). De bijeenkomst begint om 14.00 uur. De volgende onderwerpen staan op de agenda: advies scholenge meenschapsvorming in het voort gezet onderwijs, perspectief deel tijdlerarenopleiding, reorganisatie ondersteuining volwasseneneduca tie en de wet educatie en beroeps onderwijs. De vergadering is openbaar en vindt plaats in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De agenda en vergaderstukken liggen ter in zage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middel burg. van de wet ruimtelijke ordening en woningwet aangevraagd. Gs heb ben geweigerd de verklaring af te geven. De Sassenaar is het niet eens met dit besluit en heeft een bezwaarschrift ingediend. De zittingen zijn openbaar en wor den gehouden in het provincie huis, Abdij 6 in Middelburg. Provinciale staten van Zeeland ver gaderen vrijdag 12 november. De vergadering gaat over de begro ting voor het volgend jaar, met an dere woorden, waar gaat de pro vincie het geld aan uitgeven. Ruim 360 min. is in het geding. De bijeenkomst begint met de zo geheten algemene beschouwin gen. De fracties van de verschil lende politieke partijen in provinciale staten komen dan aan het woord om hun visie te geven op de grote lijnen voor het provin ciaal beleid in 1994. Als regel houden de fractievoorzitters deze betogen. Vaak maken de voorzit ters van de gelegenheid gebruik nog even terug te blikken op het afgelopen jaar en verder in de toe komst te kijken dan het jaar 1994 Gedeputeerde staten hebben een voorzet gegeven voor zo'n politie ke discussie, want dat zijn de al gemene beschouwingen ook, door een begrotingsbrief te schrijven. In deze 'brief', een boekwerkje van bijna veertig bladzijden, geeft gs zijn visie op het komend jaar over onderwerpen als algemeen be stuur, openbare orde en veilig heid, verkeer en vervoer, water huishouding, milieubeheer, recreatie, economische en agrari sche zaken, welzijn en ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. Op veel van deze terreinen zijn dit en het vorig jaar beleidsnota's ver schenen waarin dieper op de zaak wordt ingegaan dan tijdens de be handeling van de begroting moge lijk is en waarin de beleidslijnen voor vaak een reeks van jaren is vastgelegd. Deze beleidsnota's zijn vastgesteld door provinciale staten die de uitvoering er van hebben opgedragen aan hun da gelijks bestuur, gedeputeerde sta ten. Vandaar dat een begrotings brief veelal een bevestiging is van door de staten vastgesteld beleid met hier en daar de nadruk op een accent. In de sector algemeen bestuur geeft de provincie ruim 12 min. uit. Voor wat de staten zelf betreft gaat het dan om de vergoeding aan statenleden, reis- en verblijfs kosten en vergoeding aan de ver schillende fracties. Deze kosten komen iets boven het miljoen uit. Aan apparaatskosten, onder meer salarissen voor ambtenaren alge mene zaken, is de provincie 1,5 miljoen gulden kwijt. Alle ruim 600 ambtenaren teza men trouwens, kosten jaarlijks on geveer 50 min. Gs willen bezui nigen op deze kosten, dus minder ambtenaren. Vandaar dat van het personeel een flexibele inzet wordt gevraagd en de bereidheid intern te verkassen. Voorts zegt gs onder meer een herijking van het huidige subsidiebeleid te wil len. In openbare orde en veiligheid, bij na 1 min., komt onder meer de nadruk te liggen op samenwerking tussen de regio's binnen Zeeland en samenwerking over de gren zen. Bij verkeer en vervoer, 138 min., blijft de vaste oeververbin ding Westerschelde uitgangspunt, vraagt het onderhoud van het Ka naal door Walcheren veel aan dacht en is het de bedoeling ver der te werken aan de verkeersveiligheid. Veiligheid door de waterkeringen, concentratie van de waterschappen en een ge zonde waterhuishouding staan centraal in het onderdeel water huishouding. De kosten bedragen 9,5 min. Aan milieubeheer geeft de provin cie jaarlijks 23,5 min. uit. Het gaat daarbij onder meer om her gebruik van afval, bescherming van de (water)bodem, saneringen en natuur en landschap. In de sector recreatie gaat jaar lijks bijna 2 min. om. Behoud van de kwaliteit en versterking van de positieve economische- en wel- zijnseffecten staan voorop. Bij economische en agrarische za ken, 8 min., ligt de nadruk op het verminderen van werkloos heid, vernieuwen van producten en verbeteren van het vestigingkli maat. Aan welzijn besteedt de provincie ieder jaar zo'n 132 rnln. Het motto luidt: toegankelijkheid van bijvoorbeeld voorzieningen op het gebied van cultuur en volksge zondheid, bejaardenzorg en jeugd hulpverlening. Optimale spreiding over de provincie kan belangrijk zijn. Wat het onderwijs betreft richt de provincie zich vooral op behoud en versterking van de hui dige onderwijsvoorzieningen. In de ruimtelijke ordening gaat jaarlijks ruim ƒ21 min om. In het streekplan wil men dwarsverban den gaan leggen naar andere be leidsvelden. Voorts wil men onder meer voorrang geven aan het wegwerken van achterstanden in bijvoorbeeld het woonwagenbeleid en in de stads- en dorpsvernieu wing. Na de algemene beschouwingen en de begroting 1994 komt de meerjarenraming 1994 t/m 1997 aan de orde. Vervolgens de eer ste wijziging op de begroting 1994, de najaarsnota, de 19e wij ziging begroting 1993 en de 2e wijziging 1994. De begrotingen NV Westerschelde-oeververbinding en Provinciale Stoombootdiensten en het eindrapport provinciale kerntaken besluiten de reeks voor stellen van het dagelijks provincie bestuur. De agenda en de vergaderstukken liggen ter inzage in het informatie centrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Handwerk - De Creatieve Groep Bachten Reede van de Stichting Welzijn Ouderen Vlissingen houdt donderdag 11 november van 13.30 tot 16 uur in Welzijns- centrum Bachten Reede een gro te opruimingsverkoop van hand gemaakte kussens, sokken, kerstartikelen en dergelijke. Alleen - Alleenstaande vijftig plussers kunnen elkaar elke dins dagavond van 18.30 tot 21.30 uur ontmoeten in Soos 50 i in Bachten Komme in Vlissingen. Seniorenfestival - De gemeente Middelburg houdt op 13 novem ber in het kader van het Europees Jaar van de Ouderen een 'Senio renfestival voor jong en oud', tus sen 9.30 en 17 uur in de Stadsschouwburg. Hoofdthema is 'solidariteit tussen de genera ties'. Behalve filmvoorstellingen en optredens met dans, muziek en cabaret is ook de hele dag ene informatiemarkt te bezoeken, met demonstraties, gezond heidstests en videofilms. Het festival is gratis toegankelijk. Ouderen kunnen vanaf 9 uur een gratis taxi reserveren bij Taxicen trale Middelbrug. Lezing - De stichting Welzijn Ouderen Middelburg organiseert samen met H. Mandemaker een lezing en dia-presentatie over 'De Mantelinge'. De lezing begint donderdag 11 november om 14 uur in wijkpost 'Woelige Werf' en de toegang is gratis. Ontmoeting - Voor iedereen vanaf zestig jaar organiseert de Stichting Welzijn Ouderen Platte land Walcheren een ontmoe tingsmiddag op woensdag 10 november van 13.30 tot 17 uur, in de Halve Maan in Oostkapelle. De middag begint met aerobic oefeningen. Daarna volgt een spelentienkamp, waarvoor de deelnemers in groepen worden verdeeld. Aan het eind van de middag volgt de prijsuitreiking. Alleenstaand - De Alleenstaan- denclub 'Alleen-Samen' organi seert iedere eerste een derde donderdag van de maand om 19.30 uur bijeenkomsten in het gebouw van de Stichting Welzijn Ouderen Middelburg. Deze maand is iedere alleenstaande van vijftig jaar en ouder welkom op 4 en 18 november. Het doel van de bijeenkomsten is het ge zellig samenzijn en het maken van uitstapjes naar evenementen, theaterbezoek, fietstochten, spel letjesavonden of het gezamenlijk bereiden van de maaltijd. Lezing - Mr. P. Matthijssen, werkzaam op het notariskantoor Janse de Jonge en Van Wouwe, houdt op uitnodiging van de Stichting Welzijn Ouderen Platte land Walcheren op 5 november om 14 uur een lezing in de Weg wijzer in Zoutelande. Hij zal iets vertellen over het doen van schenkingen aan de kinderen, over het vermogen en de oude dag en over testamenten. Op 8 november houdt M. Bakker, dië tiste van de Stichting Thuiszorg, een lezing met de titel 'Wat is ge zonde voeding?'. De lezing wordt gehouden in het verenigingsge bouw in Gapinge en begint om 14 uur. L. Phernambucq, direc teur van de Stichting Thuiszorg, geeft op 9 november vanaf 14 uur in de Gereformeerde kerk van Grijspkerke informatie over alles wat de Thuiszorg voor inwoners, en in het bijzonder de ouderen, van Grijpskerke kan betekenen. Ambtenaren - Het gemeente bestuur van Middelburg ontvangt dinsdag 9 november om 15 uur gepensioneerde ambtenaren in de Burgerzaal van het stadhuis. De ontvangst begint met een toespraak van burgemeester C. Rutten over de reorganisatie van het binnenlands bestuur en de gemeentelijke herindeling. Na de inleiding zal de film 'Middelburgs Mozaiek 1992' worden vertoond. Sinds 1985 ontvangt het ge meentebestuur elk jaar in novem ber alle ambtenaren die vanwege hun leeftijd de gemeente hebben verlaten. WOUW-vrouwen - De WOUW- vrouwen (Wijzer Ouder Worden) houden zaterdag 6 november een kennismakings- en ledenwqrfdag voor maatschappijkritische vrou wen van 55 jaar en ouder. Tij dens de dag wordt, tussen de koffie, soep en lunch door, gedis cussieerd over betaald en onbe taald werk en over hoe vrouwen kunnen voorkomen onderge sneeuwd te raken in besturen, commissies en dergelijke. De dag zal worden gehouden in Goes op een nog onbekende lokatie. De entree bedraagt tien gulden, maar de reiskosten worden ver goed. Belangstellenden kunnen zich aanmelden op telefoonnum mer 01102-43571 en 01184-13993. Gordijnband - In de periode van 9 tot 22 oktober zijn bij de politie in Middelburg de volgende voor werpen afgegeven: bankbiljetten; zwart horloge, merk QQ; bruin portemonneetje met klein geld en sleuteltjes; gouden oorbelletje; diverse sleutels; zwarte regen broek, maat M; bordeaux rood regenpak, in 'Super-tasje; veel kleurig meisjesjack, maat 164; klittebandportemonnee, op naam van Sacha Becker; bruin suede linker trimschoen, maat 40; euro- cheque; bruine map met muziek- papieren; babyflesje met speen; zes meter gordijnband (Hema); gehoorapparaat; blauw 'Drum etui, met diverse papieren; goud kleurig dameshorloge; lichtblau we handdoek, met de letters HHNV; bruine herenpet; zwart knip-portemonneetje met geld; donkerrode damesportemonnee met 'Jamin'-bonnen; zwarte leren portemonnee met drie sleutels; blauwe klitteband-portemonnee, met junior-blauwpas; zwarte da mesportemonnee, met bonnetjes van juwelier en foto's; klitteband portemonnee met telefoonkaart en geld; paarse portemonnee 'Eiffeitoren', met geld; linker vier- kleurig babyslofje; gouden arm bandje met naamplaatje, begint met YOJ; badtas met zwemspul len, zeer klein zwart 'leren' schoudertasje; zwarte leren schoudertas met twee bijbels. Bij het asiel zijn een blonde golden retriever, een rode kater, een zwartwit konijn, een mager wit/grijs/bruin poesje en een apri cot poedel gebracht. Heksenfiguur - Op politiebureau Serooskerke zijn tussen 10 en 28 oktober de volgende zaken aan gebracht uit het district Walche ren: een klein zwart-wit hondje met halsband; vier autovelgen; een lappen heksenfiguur; een stamkaart voor de bus van Ro bert Nellen; een metallic bruine Duitse vouwfiets; een blauwe ge breide sjaal met bloemetjes; paarse nylon portemonnee met bankpasje van Monika Vorbeck; zwart leren damesportemonnee van Schniewind Ingeborg; nylon klitteband portemonnee van Ma- der Gerrit; Alfred J. Kwak porte monnee; portemonnee van A. Tak uit Moergestel; wit met geel gouden schakelarmband; glad gouden creoolse oorring; vier huissleutels aan ring; twee au tosleutels; Audi-sleutels aan han ger; fietssleutel merk ASSA; twee sleutels aan label 'fiets Lo- dewijk'; donkerblauwe da mestas; tienertoerkaart van Hanneke Bodeweg. Wereldwinkel - De Wereldwin kel in het Guushuus in Oost- Souburg houdt woensdag 10 no vember een open dag van 10 tot 17 uur. De winkel verkoopt onder meer koffie, thee, kruiden en cho colade, maar ook houten voor werpen uit Indonesië, glaswerk uit Guatemala en diverse nijver heidsartikelen. Alle artikelen ko men uit de Derde Wereld. Door het betalen van een rechtvaardi ge prijs wordt de producent voor zijn dagelijkse arbeid eerlijk be loond. De Wereldwinkel in de Zandput in Serooskerke viert za terdag 6 november haar eerste lustrum. Ter ere hiervan wordt die dag een feestmiddag georgani seerd, die om 13 uur officieel wordt geopend wethouder Brou wer. De Sportvereniging Seroos kerke houdt een jazzdans, de textielwerkplaats Khadi een mo deshow en voor de kinderen is er een poppenkast en een kleur- en tekenwedstrijd. Gedurende de hele middag, tot 17 uur, worden artikelen uit de Wereldwinkel verkocht. Roosevelt - In New York zijn, in aanwezigheid van de Zeeuwse Commissaris der Koningin, de Franklin D. Roosevelt Four Free doms Awards uitgereikt - een Nederlands-Amerikaanse onder scheiding voor personen die de vier vrijheden uitdragen die presi dent Roosevelt in 1941 heeft ge formuleerd. Sinds de honderdste geboortedag van Roosevelt (1982) worden deze onderschei dingen jaarlijks afwisselend in New York en Middelburg uitge reikt, omdat Roosevelts familie oorspronkelijk uit Zeeland afkom stig is. De Awards zijn dit jaar uit gereikt aan Cyrus Vance, oud-minister van buitenlandse zaken van de VS en voormalig VN-onderhandelaar, toneelschrij ver Arthur Miller voor zijn strijd voor vrije meningsuiting in de pers, Theodore Hesburgh, voor malig president van de Ameri kaanse Notre Dame-universitet, voor zijn strijd tegen racisme en klassejustitie, aan Sargent Shri- ver en Eunice Shriver-Kennedy voor hun inzet voor de verbete ring van de levensomstandighe den van geestelijk gehandicapten en aan George Ball, onder minister van buitenlandse zaken van de VS voor het helpen vor men van politieke en economi sche relaties tussen Amerika en Europa en voor zijn oppositie tij dens de Vietnam-oorlog. Dierenbescherming - De jaar lijkse collecte van de werkgroep Dierenbescherming Middelburg, gehouden in de week van 4 tot 10 oktober, heeft in totaal f12.540,55 opgeleverd. Tafeltennis - Tafeltennisvereni ging 't Zand viert op 6 november haar 25-jarig bestaan. De vere ning houdt die dag vanaf 19.30 uur een receptie in tafeltennis- centrum De Zandkuil in Middel burg Voetbal - De werkgroep Betaald Voetbal in Zeeland houdt op 5 november om 20 uur een promotie- en kennismakingsbij eenkomst in het danstheater Cosmo in Vlissingen. De bijeen komst wordt ingeluid door Ben van Damme. De stand van zaken en de voortgang in het totstand komen van betaald voetbal in Zeeland worden toegelicht door voorzitter van de werkgroep Huib Joossens. De technisch directeur van PSV, Aad de Mos, is even eens aanwezig. Kortingenboekje - Sportgede- puteerde G. de Kok overhandigt woensdag 10 november het eer ste kortingenboekje aan Tweede Kamerlid en oud-Zeeuws top- voetballer J. Lilipaly in Sportpunt Zeeland in Goes. Die dag wordt ook de landelijke naam onthuld van het kortingenboekje, dat pas in de loop van 1994 in de rest van Nederland wordt geïntro duceerd. Het kortingenboekje be vat lezenswaardige artikelen over de sport, interviews met sporters en een fotowedstrijd, naast vijftig kortingsbonnen van Zeeuwse winkels, restaurants, sporteve- nemten en dergelijke. Alle sport verenigingen kunnen dit boekje verkopen. Tweederde van de op brengst is voor de sportvereni ging zelf, de rest gebruikt de Zeeuwse Sportraad voor projec ten als gehandicaptensport en Sport voor Ouderen. Rammekens - Sportvereniging Astrow uit Oost-Souburg heeft voor zaterdag 13 november de Rammekensloop op het program ma staan. Deze prestatieloop, die voor de twintigste keer wordt ge organiseerd, start om 14 uur bij het clubgebouw van sv Atlas in Ritthem. Deelnemers kunnen kie zen uit afstanden van vier en ne gen kilometer. Damesturnen - De regio Zee land van de Koninklijke Neder landse Gymnastiek Bond houdt 6 november tussen 14.30 en 17 uur turnwedstrijden voor dames in sportzaal De Poel in Goes. Bij de wedstrijden zijn zes verenigin gen en zeventig deelneemsters betrokken. Bij de dameswedstrij den betreden de wat oudere turnsters, over het algemeen re- kreanten, de wedstrijdvloer. De dames komen in vier categorieën tegen elkaar uit in de disciplines brug, lange mat, evenwichtsbalk en ringen. De leden van sv Vol harding uit Goes geven tot slot een demonstratie vrije of ritmi sche oefening. Vergoedingen - De Zeeuwse Sportraad houdt 11 november vanaf 19.30 in 'Ons Dorphuis' in Kruiningen een thema-avond over sport en financiën, waarin de vergoeding aan het sportkader centraal staat. Het is gebruikelijk dat een vereniging een vergoe ding betaalt aan trainers en soms ook schoonmakers, kantineper- soneel en dergelijke. Over welke rgeling je kunt afspraken zonder in problemen te komen met de belastingdienst en bedrijfsvere- nigngen gaat de theam-avond. Van diverse mogelijkheden wor den voor- en nadelen nader beke ken. Belangstellenden dienen zich voor 5 november op te ge ven bij de Zeeuwse Sportraad. Korfbal - Het eerste team van de korfbalvereniging Swift uit Mid delburg zal op 20 november voor de tweede keer in haar zestigjarig bestaan deelnemen op het hoog ste niveau van de zaalkorfbal- competitie. De ploeg zal zijn thuiswedstrijden in de Hoofdklas se spelen in de sporthal Voor- borch in Middelburg. Voorafgaand aan de start van de zaalcompetitie presenteert het team zich aan de buitenwereld, op 12 november om 20 uur in het clubhuis op het sportcomplex aan de Breeweg. Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 13.26 iid 1 van de Wet milieubeheer bekend dat zij voornemens zijn tot intrekking over te gaan van de vergunning van P. Goedbloed te Middelburg. De ver leende vergunning betreft het oprichten en in werking hebben van een inrichting, bestemd voor het bewaren en bewerken van autowrakken annex autobedrijf en autohandel, opslag en handel in non-ferro metalen. De inrichting is gelegen aan de Oostperkweg 35-37 te Middelburg. Intrekking. De reden voor deze intrekking is gelegen in het feit, dat de heer P. Goedbloed bij brief van 4 augustus 1993 heeft medegedeeld dat hij zijn bedrijf heeft verkocht aan de heer Stouten te Serooskerke. Artikel 8.25, lid 1 van de Wet milieubeheer bepaalt dat het bevoegd gezag een vergunning voor een inrichting kan intrekken in gevallen als aangewezen bij of krachtens artikel 8.20, tweede of derde lid: indien de vergunninghouder niet meer degene is, die de inrichting drijft artikel 8.25, lid 1, onder d). Uit het feit dat de heer Stouten met ingang van 1 september 1993 de onderhavige inrichting gaat drijven kan geconcludeerd worden dat de heer Goedbloed, als vergunninghouder, met meer degene is die de inrichting drijft. Om die reden en tevens om het mogelijk te maken dat de heer Stouten voor de onderhavige inrichting een ver gunning kan krijgen wordt de vergunning van 18 septem ber 1990 van de heer P. Goedbloed ingetrokken. Bezwaren Tot en met 17 november 1993 kan een ieder schrifte lijke bezwaren indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, directie Milieu en Waterstaat, Postbus 165 4330 AD Middelburg. Indien u hierom vraagt in het bezwaarschrift worden uw persoonlijke gegevens met bekendgemaakt. Het Groene Woud 1, postbus 165, 4330 AD Middelburg Schaaktoernooi - De Schaak club Souburg houdt zaterdag 4 december het Ato- Pepernotentoernooi, voor de jeugd tot en met 19 jaar. Er zal in vijf leeftijdsgroepen worden gespeeld. Het toernooi wordt tussen 10.30 en 17 uur gehou den in Hotel Britannia in Vlissin gen. Deelnemers dienen zich voor 1 december en onder ver melding van de geboortedatum schriftelijk op te geven bij J. Kool hoven, Adriatischezeestraat 11 in Oost-Souburg.

de Faam | 1993 | | pagina 9