'Het volkstoneel hebben we wel gehad' Absurde humor en leed in 't Beest Dag van de kunstuitleen in teken van realisme Gestoorde Nederlandse gitaarrock in 't Beest Masterclass acteren Voormalige wonderkinderen verzorgen Najaarsconcert Rotary in Vlissingen TONEELVERENIGING STEC BRENGT 'EEN GAST TEVEEL De ernst van Seymour Likely in de Vleeshal 4 T/M 10 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND Woensdag 3 november 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 m Wïï M WE M Hkï De regisseur is tevreden. Nee, ongeduldig. „Het wordt tijd dat we het gaan uitvoeren," vindt Burt van der Waals, regisseur van STEC, Souburgs Toneel en Caba ret. Na bijna een half jaar oefenen kennen de acteurs het stuk zo goed dat tijdens de laatste repeti ties de aandacht wat begint te verslappen. Ondanks een onder breking voor de zomervakantie en een plotselinge, tijdelijke ver vanging van de regisseur zijn de spelers klaar voor de uitvoerin gen op 6, 13 en 20 november in verenigingsgebouw Het Zwaan tje in Oost-Souburg. De toneelvereniging uit Oost- Souburg telt zo'n 25 leden en brengt twee produkties per jaar: in het voorjaar een drama en in het najaar een komedie of een blijspel. „We proberen de stukken zo uit te zoeken dat iedere acteur een keer aan de beurt komt," ver telt hoofdrolspeelster en regie assistente Bella Mijnsbergen. „Maar bij STEC komt het aan op méér dan alleen acteren. We doen alles zelf, dus ook de de cors, de grime, de kleding, van al les wat." De najaarsproduktie, het blijspel, wordt naast de vaste opvoeringen, regelmatig buiten de deur gespeeld, voor wijk- of buurtverenigingen of in een be jaardenhuis. Naar de wat zwaar dere voorjaarsproduktie wordt nooit gevraagd. Mijnsbergen: „Als mensen een avondje uit gaan willen ze toch lachen, denk ik". Het voorliggende stuk 'Een gast teveel' is een komische thriller, dat zich afspeelt in een derde rangs hotel. Behalve een aantal t Bella Mijnsbergen en Izaak Wondergem in hun rollen van de hoteleigenares en de journalist. vaste gasten, betreedt op een dag een journalist 'De Zeven Ka bouters' en vanaf dat moment gebeuren in het hotel de meest vreemde dingen. Mijnsbergen en Van der Waals prijzen beide hun nieuwe leden, waarvan drie in 'Een gast teveel' debuteren. „Een prachtig resultaat," vindt Mijns bergen. „Ze hebben keihard ge werkt" vult Van der Waals aan, die in één adem zijn regie assistente prijst. Mijnsbergen moest in juni, zonder al te veel er varing, de regie overnemen, toen Van der Waals voor enkele maan den in het ziekenhuis werd opge nomen. „Zij heeft echt veel werk verzet. Nog nooit een regie ge daan en nu in een keer in het die pe. Ze heeft de routine bij de spelers erin gehouden." Toen Van der Waals terugkwam, zag hij wat dingetjes die hij toch graag wilde Rijschaven. „Ik vroeg Bella of ze beledigd zou zijn als ik de regie zou overnemen. Ze zei van niet." Mijnsbergen: „Ik was juist blij, want ik had het hartstik ke druk met mijn eigen rol." Hoewel Van der Waals een lange regie-ervaring heeft, schrikt hij Net als alle andere Kunstuitlenen in Nederland houdt ook de Kunstuitleen Vlissingen zaterdag 6 november een open dag rond het thema 'Hedendaags Rea lisme'. Kunstrecensent Nico Out houdt tijdens die 'Dag van de Kunstuitleen' om 14 uur, aan de hand van een groot aantal wer ken uit het hedendaags realisme, een lezing in de openbare biblio theek in Vlissingen. In de afgelopen decennia, waarin de moderne non-figuratieve op vatting hoogtij vierde, was rea lisme min of meer taboe. In de jaren tachtig begonnen onder an deren de 'jonge wilde' Duitse en Italiaanse schilders hun opmars tegen deze, volgens hen 'pu- blieksonvriendelijke' abstracte traditie. Sinds enige jaren is er weer een realistische tendens te bespeuren in de beeldende kunst. Verguisde klassieke ont werpen als stilleven, landschap en portret keren terug. De kunstenaars bestuderen oude meesters of verwijzen direct naar een periode of werken uit de kunstgeschiedenis. Het realisme van nu laat echter een grote verscheidenheid zien. In wezen becommentariëren de kunstenaars vanuit hun eigen persoons- en cultuurgebonden opvattingen, de beelden die de mens heeft voortgebracht. Tijdens de 'Dag van de kunstuit leen' hebben belangstellenden de kans een grote collectie kunst werken te zien. Bovendien wordt een speciaal ontworpen lino van de Middelburgse kunstenaar Jan peter Muilwijk verkocht. Muilwijk is een vertegenwoordiger van een nieuwe figuratieve kunst met een spirituele uitstraling. Zijn ver stilde doeken en lino's doen aan bijbelse taferelen denken. De mens is altijd het centrale the ma in zijn werk. Net als de kunstenaars uit de door hem be wonderde schiderkunst van de middeleeuwen en de Renaissan ce wil Muilwijk door zijn werk de essentiële vragen des levens ter sprake brengen. Een bepaalde mate van lichtvoetigheid en iro nie is in zijn werk echter niet vreemd. Door zijn onderwerpen niet louter vanuit een starre hou ding of invalshoek te benaderen, voorkomt hij dat zijn werken ver vallen in een schoolmeesterachti ge belerendheid. Swindle. Foto Bert van Leerdam. In Podium 't Beest in Goes staan op 6 november de Nederlandse bands Moonlizards en Swindle. Samen verzorgen de bands een stevig avondje gitaarrock en punkcovers. De Moonlizards werden vier jaar geleden in Groningen opgericht door vier (prettig) gestoorde war hoofden met een psychiatrisch verleden. Hun dampende gitaar rock slaat tot nu toe vooral aan in het buitenland. De band toerde door Europa met onder meer de Rythm Pigs, All en de Lemon- heads. Deze bands en de Afghan Wings vormen de muzikale in vloeden van de band. De tweede cd Stradivarius Transitor ver scheen vorige maand op het Top Hole label. Gedreven gespeelde en gezongen, pakkende en meeslepende popsongs met mooie melodieën. Daarmee mo gen ze tot de beste Nederlandse bands worden gerekend. Als support-act treedt de in Zee land niet onbekende band Swind le op. Deze punkrockers uit Middelburg en Visingen spelen alleen covers uit de hoogtijdagen van de punk, eind jaren zeventig, van bands als Undertones, Clash, Saints, Dead Boys, Ivy Green en Kids. Het optreden in't Beest be gint om 22 uur. ervoor terug amateurs gelijk te behandelen als professionele ac teurs. „Er is tegenwoordig een trend om de twee niet meer te scheiden, maar amateurs hebben er geen behoefte aan om semi- intellectueel met hun spel bezig te zijn. Je moet niet vreselijk ar tistiekerig gaan doen. Voor veel zaken bestaat een trucje. Je moet je wel bedenken dat deze men sen het voor de lol doen. Die wil len het vooral gezellig houden. Gewoon spelen en eventueel iets meepikken." Volgend jaar bestaat STEC vijfen veertig jaar. Voor het najaar staat dan een heuse jubileumproduktie op het programma. „Waarvoor we trouwens nog een aantal mannelijke spelers kunnen ge bruiken," zegt Mijnsbergen na drukkelijk. Van der Waals verheugd zich er al op. „Ik wil nu echt eens flink uit de bus komen, een ambitieus, buitenlands literair stuk, met kostuums en alles erop en eraan. Daar kunnen we trou wens wel wat sponsors voor ge bruiken. Nee, ik zeg niet welk stuk. Het idee moet nog langs het bestuur en bovendien als ik het noem, gaan anderen het vast ook opvoeren. Maar het volksto neel, de Heijermansen en de Kniertjes, hebben we nu wel ge had. Ik wil niet teveel tradities doorbreken, het blijft een stuk met veel humor, maar wel naar een hoger niveau." Acteur en regisseur Helmert Woudenberg geeft 5, 6 en 7 no vember zijn, voor theaterliefheb bers inmiddels beroemde, masterclass in het Vestzakthea ter in Vlissingen. Boeiend voor acteurs, een leerzaam en uniek kijkje in de keuken der acteer- kunst voor het publiek. Woudenberg was een van de vaste kernleden van het Werk theater, daarna acteur bij Baal en artistiek leider van de toneel groep Theater. Nu is hij actief als schrijver, regisseur, docent en ac teur in tal van films, tv- en thea- terprodukties, waaronder zijn solovoorstelling gebaseerd op de elementen vuur, aarde, water en lucht. De vier elementen vormen ook het uitgangspunt voor de master class. Hun verhouding tot elkaar bepalen het menselijk gedrag: hartstochtelijk, koel, sterk, zwak, gevoelig of hard. Voor acteurs en actrices is het de kunst de vier elementen afzonderlijk te kunnen herkennen en uit te spelen. Zestien amateur-acteurs en actrices zullen proberen zich Woudenbergs methode eigen te maken. Het publiek kan vanaf de tribune hun verrichtingen volgen. Vrijdag is de masterclass van 20 tot 23 uur, zaterdag van 10 tot 23 en zondag van 10 tot 17 uur. DONDERDAG 4 NOVEMBER Het Zeeuws Orkest, solisten: Jaap van Zweden en Harro Ruij- senaars, Scheldekwartier, Vlis singen, aanvang 20 uur. Slagerij van Kampen met het theaterconcert 'Link', Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Damestrio 'Het lege wiegje'. Vestzaktheater, Vlissingen, aan vang 20.30 uur. Theatergroep Het Volk, 'Het laat ste Kievietsei', 't Beest, Goes, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 5 NOVEMBER Concert, Brass Band en Jeugdor kest Onda, Concert- en Gehoor zaal, Middelburg, aanvang 19.30 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Jenny Arean, 'De dame zet zich schrap'. Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 20 uur. Het Zeeuws Orkest, solisten: Jaap van Zweden en Harro Ruij- senaars. Grote Kerk, Goes, aan vang 20 uur. Nixtrix, Bluesrock, De Piek, Vlis singen, aanvang 22 ui/r. ZATERDAG 6 NOVEMBER Poppentheater 'Sim Bolus', voor stelling: 'De koning is -bloot, leve de koning', Ambachtscentrum, Goes, aanvang 14.30 uur. Concert, 'Exaudi', Nederlands Hervormde Kerk, Westkapelle, aanvang 19.30 uur. Concert, Christelijk Nationaal Koor en Christelijk Gemengde Zangvereniging 'de Lofstem', Nieuwe Kerk, Middelburg, aan vang 19.30 uur. 'One love reggea concert', De Piek, Vlissingen, aanvang 20 uur. Galaconcert, Het Zeeuws Orkest, solisten: Jaap van Zweden en Harro Ruijsenaars, Concert- en Gehoorzaal, Middelburg, aan vang 20 uur. Voorstelling door Toneelvereni ging 'Kunstvrienden', Prins van Oranje, Goes, aanvang 20 uur. Finale Zeeuwse Belofte, Brogum, Zierikzee, aanvang 21.30 uur. Dubbelconcert, Moonlizards en Swindle, 't Beest, Goes, aanvang 22 uur. ZONDAG 7 NOVEMBER Hongaarse volksmuziekgroep 'Téka', Arsenaaltheater, Vlissin gen, aanvang 16 uur. DINSDAG 9 NOVEMBER Carrillonbespeling, Sjoerd Tam- minga, Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Jeans, muzikale theatershow 'Music in Motion', Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22 uur. WOENSDAG 10 NOVEMBER Jeans, muzikale theatershow 'Music in Motion', Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20 DOMBURG Dood en vergankelijkheid. Je moet er mee leren leven en dat lukt best, vindt toneelgroep Het Volk, door te spotten met de ba naliteit van het bestaan. Het Volk staat op 4 november in podium 't Beest in Goes met 'Het laatste kievitsei'. Het Volk noemt 'Het laatste kie vitsei' een existentialistisch ka merdrama, vol absurde humor en leed. Drie halfbroers van middel bare leeftijd zien zich plotseling. geconfronteerd met de vraag naar de zin van hun leven en vooral hoe het daarmee verder moet, nu hun moeder is overle den. Wat voor de één betamelijk lijkt, is voor de ander aanstootge vend. Een brandend waxinelicht je op tafel wordt uitgeblazen onder het motto 'Het is geen feest, Coi'. Na de eerste schok over de ontstane leegte, ontdek ken de drie broers de vrijheid. De voorstelling begint om 20.30. Toneelgroep Het Volk. In de Vleeshal in Middelburg heeft de kunstenaarsgroep Sey mour Likely een installatie/sculp tuur gerealiseerd, waaruit dit keer minder ironie en dwarse houding spreekt dan tot nu toe gebruikelijk was in hun werk. Het lijkt de drie Amsterdamse kunstenaars met 'Men, women, children' bijna ernst te worden. Het werk van Seymour Likely ba lanceert doorgaans op de rand van ironie en platvloersheid, als een aankondiging van een Ita liaanse derderangs-film. In 'Men, women, children' is daar weinig van overgebleven. Binnen het pa troon van een reoimiuw nyyen ogenschijnlijk wanordelijk man nen, vrouwen en kinderen door elkaar heen. Ze lijken te drijven op de plavuizen van de hal. Wat hen verbindt zijn zware kettingen waaraan de figuren met grote sloten zijn vastgeketend. Hier en daar, precies een driehoekige compositie vormend, verheft zich een figuur die verbaasd peinzend om zich heen kijkt. Het restje ironie in dit werk zit hem in het gebruik van etalage poppen en de 'versiering': tussen de figuren liggen tientallen zwar te en witte ballonnen en het ge heel zit verstrikt in een wirwar van kleurige confettierepen. Als of de figuren zijn bezweken on der de gevolgen van een vrolijk begonnen feest. Het werk roept talloze herinnerin gen op: de peinzende figuren lij ken op de denker van Rodin, die de stroom verdoemden onder zich weg ziet tuimelen. Zou de hele sculptuur niet op de grond liggen maar staan, dan dringt de vergelijking zich op met talloze 'Laatste Oordeel-schilderijen uit de middeleeuwen en de renais sance. Tegelijk roept de rang schikking van de figuren in een rechthoekige vorm herinneringen aan het werk van Richard Long op. De sculptuur/installatie is tot en met 28 november te zien in de Vleeshal in Middelburg. Twee Nederlandse topviolisten. Herman Krebbers en Theo Olof, verzorgen samen met het Arion Ensemble op 13 november een najaarsconcert in de Sint- Jacobskerk in Vlissingen. Het concert wordt georganiseerd door Rotary Vlissingen en begint om 20 uur. Krebbers en Olof zijn leerlingen van Oskar Back, de befaamde pedagoog. Zij waren beide won derkinderen en stonden in 1958 als dertigers op het podium om hun 25-jarig jubileum als vioolso listen te vieren. In 1950 werden beiden benoemd tot eerste con certmeester van het Residentie- Orkest. Krebbers werd in 1962 eerste concertmeester van het Concertgebouworkest en Olof vertrok in 1971 als eerste con certmeester naar Amsterdam. Bij een gezamenlijk afscheidscon cert vorig jaar verklaarden beide violisten niet meer samen op te treden. Tot genoegen van J. Slemmer van de Rotary Vlissin gen, zijn ze die belofte al weer vergeten. Slemmer noemt het bij zonder dat de twee, inmiddels semi-gepensioneerde, violisten zowel het Dubbelconcert van Vi valdi als dat van Bach brengen. Het Arion Ensemble is in 1979 opgericht uit een groep strijkers van het Residentie-Orkest. Het ensemble maakte onder leiding van de Roemeen Alexandru La- scae naam in binnen- en buiten land. Het repertoire van het Arion Ensemble is zeer veelzijdig en be vat werken vanaf de vroege ba rok tot aan de hedendaagse muziek. Het heeft samengewerkt met een keur van solisten, onder wie Ronald Brautigam, Karin Lechner, Jaap van Zweden en Emmy Verheij. Dirigent Lascae is sinds 1989 tevens vaste gastdiri- gent van de Roemeense Opera en van de Philharmonie van Jasi. Daarnaast is hij als docent ver bonden aan het conservatorium van Tilburg. Op het programma op 13 novem ber staan werken van Vivaldi, Grieg, Dvorak, Geminiani/Corelli en Bach. Na afloop is er in het Arsenaaltheater een gezellig sa menzijn dat muzikaal wordt om lijst door het strijkje van de Marinierskapel van de Koninklijke Marine. De opbrengst van het na jaarsconcert is voor de aanschaf van instrumenten voor de Ko ninklijke Harmonie 'Ons Genoe gen' en voor het bouwen van vier schoonwaterreservoirs op Midden-Java. Als dit tweede na jaarsconcert, na een voorzichtig aanzetje vorig jaar, aanslaat, hoopt de Rotary Vlissingen er een jaarlijks terugkerend evene ment van te maken, met een pro grammering op een vergelijkbaar niveau. VVV, Gery Boneschansker, schilderij en (t/m 5 november). GOES V.d Spiegelstraat, Ford Ad Hoe, kunstmanifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafé Stadhuis Goes, T. Peeters, gemengde moderne technieken, ge opend di. t/m za. van 9-18 uur. Promo Art Galerie 'Mi Parti', 'Basic Furniture', meubelontwerpen. Oosterscheldeziekenhuis, Truike van Mourik, diverse technieken, Lode Rijks, olieverven. De Stadsschuur, Rie Baauw, schilde rijen, dagelijks geopend. Galerie v.d. Berge, Peter Schoutsen, sculpturen, Roel Achterberg, 'De Overzichtstentoonstelling', geopend wo. t/m za. van 13-17 uur en op af spraak (t/m 6 november). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, 'Het is maar spel', expositie over de geschiedenis van oor logsspeelgoed. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDUKE Galerie llona, Hona Schmit, naï-ve schilderijen, geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG NEELTJE JANS DONDERDAG 4 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Piano' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 20 uur. Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Achter de Houttuinen 50, Martin Ri chardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galery Vincent, (St. Janstraat 3), Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 uur en op afspraak. Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, (Abdij), permanente tentoonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basi seducatie, Lidmila Kalmaeva, posters. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw plastieken, geopend na tel. af spraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over diverse kerken in Mid delburg. Zeeuwse Bibliotheek, Ko de Jonge, 'arts/start'. Zeeuws Museum, Flup Ju, Bedrijf 20 jaar. Koningklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht, ten toonstelling. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Delta Nutsbedrijven, Michiel Her- msen, olieverfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, len van den Berg, geweven wandkleden. Het Middelburgs Koffiehuis, Piet van Hooydonk, schilderijen, Henk Lichten- dahl, pentekeningen. Kuiperspoort 22, 'Keuzes' eigen col lectie I, tentoonstelling. Galerie "t Haentje te Paart', Span jaardstraat 19, Carmen Milhous- Arendt, gobelins, Eliénne Veldkamp- Knook, beelden. Galerie Het Gouden Briefke, F. v.d. Berg, keramiek: paddestoelen, R. Leefsma, gouaches: bosfiguren, J. Roverts, naï-even, T. Scheepens, hek sen, Y. Eveleens, etsen, L. Kroese, pa- piermaché schalen. De Vleeshal, Seymour Likely, men, women, children. Zeeuwse Bibliotheek, Dorinde van Oort, schrijvers in beeld. Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergie Ramp '53 expositie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 uur. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats le- penoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, De Ker- kuil in Nederland, tentoonstelling. OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis De Zoute Viever, cursisten van Els Hollebrandse, schil derijen, Ria Ruedisueli-de Jong, beeldjes. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. geopend ma. t/m za. 12-17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten, ge opend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek', 'De laatste der hanekammen', ten toonstelling. De Cilinder, Bellamypark, Guido Gee- len, dagelijks te bezichtigen. Watertoren Vlissingen/Oost- Souburg, Nederland-Vietnam, een di aloog, tentoonstelling (vanaf 6 no vember). Stedelijk Museum, oog in oog met Vietnam, fotografie (vanaf 6 no vember). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide'. N. Houtman, keramiek, tekeningen uit de nalaten schap van H.M. v.d. Spoel. The Fugitive Grand theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. 't Beest Goes, 'Les Nuits Fau- ves' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Daens' 20 uur. VRIJDAG 5 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Piano' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Les Nuits Fau- ves' 20.30 uur Stichting Cinema Middelburg, 'Daens' 20 uur 'Glengarry Glen Ross' 22.30 uur. ZATERDAG 6 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Piano' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 14, 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Glengarry Glen Ross' 20 uur 'Daens' 22.30 uur. ZONDAG 7 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Piano' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, Viet nam '93 'The Goldseeker' en 'Portrait of Ho Chi Minh' 14 uur 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Daens' 20 uur. MAANDAG 8 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Piano' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. DINSDAG 9 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Thé Piano' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 20 uur. Grand Theater Goes, Jurassic Park' 20 uur. WOENSDAG 10 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nió- ja's' 14 uur 'The Piano' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Fugitive' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14 en 20 uur. 't Beest Goes, 'Decamerone' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Daens' 20 uur. ZATERDAG 6 NOVEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur. ZONDAG 7 NOVEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur. MAANDAG 8 NOVEMBER 'De Schelp' Domburg, 'Teken filmfestival' 19 uur. WOENSDAG 10 NOVEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur. Herman Krebbers

de Faam | 1993 | | pagina 7