Rowwen Heze: Limburgs feest met buitenlandse invloeden Blikken Tinus en de tramezel Christelijke Oratorium Vereniging bereidt zich voor op kerstconcert Olieverfschilderijen in Deltan-galerie Topsolisten uitgenodigd door Het Zeeuws Orkest Dubbelconcert Christelijk Nationaal Koor en Lofstem 28 OKTOBER T/M 3 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND ïm GELEZEN DE FAAM - DE VLISSINGER 9 m MMMMMM DOMBURG VVV. Gery Boneschansker, schil derijen. GOES V.d Spiegelstraat, Ford Ad Hoe. kunst manifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafé Stadhuis Goes. W. Velle- koop, abstracte werken/acrylschilderij- en (t/m 30 oktober). Lunchcafé Stadhuis Goes, T. Peeters, gemengde moderne technieken, ge opend di. t/m za. van 9-18 uur (vanaf 2 november). Prorho Art Galerie 'Mi Parti', 'Basic Fur niture'. meubelontwerpen. Oosterscheldeziekenhuis. Truike van Mourik, diverse technieken. Lode Rijks. olieverven. De Stadsschuur, Rie Baauw, schilderij en, dagelijks geopend. Galerie v.d. Berge, Foeter Schoutsen. sculpturen, Roel Achterberg. 'De Over zichtstentoonstelling', geopend wo. t/m za. van 13-17 uur en op afspraak. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. 'Het is maar spel', expositie over de geschiedenis van oor logsspeelgoed. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzie ningen Zeeland, G. Roodhart, potten- bakkersartikelen (t/m 29 oktober). KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, ge opend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Ilona Schmit. naï-ve schil- derijen, geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Achter de Houttuinen 50. Martin Ri chardson. Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galery Vincent, (St. Janstraat 3), Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 uur en op afspraak. Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, (Abdij), per manente tentoonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basise ducatie. Ludmila Kalmaeva. posters. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Me de 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan. tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, Ko de Jonge. 'arts/start'. Zeeuws Museum. Flup Ju, Bedrijf 20 jaar. Koningklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht, ten toonstelling. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kle- verskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Delta Nutsbedrijven. Frans Bliek, aqua rel en olieverf (t/m 29 oktober). Delta Nutsbedrijven, Michiel Hermsen, olieverfschilderijen (vanaf 1 november). Concertzaal Middelburg, Els Hubrecht, 22 werken (t/m 31 oktober). Multi Colour, Henk Lichtendahl, pente keningen en sculpturen, Piet van Hooy- donk, olieverf schilderijen (t/m 30 oktober). Zeeuwse Bibliotheek, ten van den Berg, geweven wandkleden. Het Middelburgs Koffiehuis, Piet van Hooydonk, schilderijen, Henk Lichten dahl, pentekeningen. Huis 's Hertogenbosch, tentoonstelling van moderne beeldende kunst, ge opend wo. t/m zo. 13-17 uur (t/m 30 oktober). Kuiperspoort 22, 'Keuzes' eigen collec tie I, tentoonstelling. Galerie "t Haentje te Paart'. Span jaardstraat 19, Carmen Milhous- Arendt, gobelins, Eliënne Veldkamp- Knook, beelden. Galerie Het Gouden Briefke, F. v.d. Berg, keramiek: paddestoelen. R. Leefsma, gouaches: bosfiguren, J. Ro- verts, naï-even, T. Scheepens, heksen, Y. Eveleens, etsen. L. Kroese, papier- maché schalen. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie. van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo (koffieshop). Piet Visscher, schilderijen, dagelijks geopend van 10-17 uur (t/m 31 oktober). OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe noord, Olga Westrate. keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, De Ker kuil in Nederland, tentoonstelling. Zeeuws Biologisch Museum, Kijk op dorpen op Walcheren, tentoonstelling (t/m 31 oktober). OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis De Zoute Viever. cursisten van Els Hollebrandse, schilde- rijen, Ria Ruedisueli-de Jong, beeldjes. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 51, Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Museum De Schotse Huizen, Frits van TH, tentoonstelling 'Potato Fields' (t/m 30 oktober). Grote Kerk. Iris de Leeuw, affiches en zeefdrukken (t/m 31 oktober). VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten, geopend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek'. 'Afval, duur betaald', tentoonstelling over het voork-a2-men van huishoude lijk afval, (t/m 30 oktober) 'De laatste der hanekammen', tentoonstelling. Hedendaagse Kunst Bellamy 19. Y. Né, tekeningen en schilderijen (t/m 31 oktober). De Cilinder. Bellamypark, Guido Gee ten. dagelijks te bezichtigen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend DONDERDAG 28 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 14 en 20 uur. Grand theater Goes, 'Jurassic Park' 14 en 20 uur. 't Beest Goes, 'Salo' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Enchanted April' 20 uur. VRIJDAG 29 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 14, 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Teorema' 20.30 uur Stichting Cinema Middelburg, 'Enchanted April' 20 uur 'Deca- merone' 22.30 uur. ZATERDAG 30 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 14, 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Teorema' 20 uur 'Enchanted April' 22.30 uur. ZONDAG 31 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras-. sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 14, 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Enchanted April' 20 uur. MAANDAG 7 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. DINSDAG 2 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. WOENSDAG 3 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Onge lofelijke Reis' 14 uur 'The Firm' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, '3 Nin- ja's' 14 uur 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Piano' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14 en 20 uur. 't Beest Goes, 'Decamerone' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Enchanted April' 20 uur. MAANDAG 1 NOVEMBER 'De Schelp' Domburg, 'Teken- filmfestival' 19 uur. Uitverkoop - De Unie van Vrij willigers houdt, ter afsluiting van haar 25-jarig jubileumjaar, op donderdag 28 oktober een uit verkoop van dames-, heren-, en kinderkleding. Van 13.30 tot 14.30 kunnen belangstellenden hun slag slaan in het gebouw aan de Herengracht in Middelburg. Paperassen - De afdeling Zee land van de Nederlandse vereni ging 'De Verzamelaar' organiseert op 6 november van 10 tot 16 uur een grote ansichtkaarten- en paperassen- beurs in de Stadsschouwburg in Middelburg. De liefhebber kan daar terecht voor ansichtkaarten, boeken, postzegels, prenten, munten en dergelijjke. Bij Uitgeverij Deboektant is het tweede deel verschenen in de serie over het railvervoer op Walcheren. Het eerste deel handelde over de stoomtram op Walcheren, het tweede over de tramlijn tussen Middelburg en Vlissingen. Aan de hand van ongeveer negentig foto's vertelt samensteller Leen Boe- re de geschiedenis van dit be langrijke vervoermiddel. Die geschiedenis begint in 1874 als C. Pieterson, onderdi recteur van de Haagse Tram way Maatschappij, de concessie voor een paar- despoorweg van Vlissingen, Veere en Domburg naar Mid delburg vraagt. Die komt er niet, maar de aanvraag resul teert in 1881 in de aanleg van een stoomtramlijn tussen Vlis singen en Middelburg. Samensteller Boere heeft ge probeerd de tram zoveel moge lijk in zijn omgeving te laten zien. Een foto uit 1895 toont de stoomtram die rustig zijn rondjes rijdt rond de kramen op de Markt in Middelburg. Op marktdagen trok de lokomotief vaak niet minder dan zes rijtui gen. Ook van de elektrische periode van de tramlijn heeft Boere een groot aantal foto's verzameld. Een bijzondere foto toont de tram klaar voor ver trek bij de Leeuwentrap. Omdat op dit punt, vlakbij het strand, regelmatig zand op de rails te- In de Deltan-galerie, in het hoofd kantoor van de Delta Nutsbedrij ven in Middelburg, is van 1 november tot 31 december een expositie te zien van Michel Hermsen. Hermsen schildert zo'n twee uur per dag en wil zich niet vastpin nen op een bepaalde stijl. De in 1948 geboren autodidact is over dag werkzaam bij een groothan del in stalen buizen en besteedt zijn vrije tijd aan het maken van olieverfschilderijen. Zijn grote voorbeelden zijn Dali, Johfra en Magritte. Volgens Hermsen is hij op het idee gekomen te gaan schilderen, toen hij op zijn vijftiende zag dat er op een veiling aardige bedra gen werden geboden voor schil derijen. Hermsen schildert voornamelijk semi-figuratief met neigingen naar het occulte. Zijn werken lijken soms visioenen, een andere wereld met opmerke lijke kleuren en sferen die een soort bovennatuurlijk karakter dragen. Zelf zegt Hermsen dat hij het aan de toeschouwer overlaat om het werk op zijn eigen manier te interpreteren. DINSDAG 2 NOVEMBER Carrillonbespeling, Sjoerd Tam- minga. Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Cabaretgroep Purper, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22 uur. WOENSDAG 3 NOVEMBER John Lanting's Theater van de Lach, 'Kink in de kabel'. Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20 uur. Met het eeuwfeest nog vers in het geheugen viert Het Zeeuws Orkest met de najaarsserie 1993 het 105-jarig bestaan met so listen van naam, onder wie violist Jaap van Zweden. Jaap van Zweden geldt inmiddels internationaal als topsolist. Naast zijn gedeelde concert meestersplaats in het Koninklijk Concertgebouworkest, heeft hij een internationale solistische car rière opgebouwd. De tweede so list die door Het Zeeuws Orkest is uitgenodigd is Harro Ruijse- naars. Hij was tot 1989 solocel list bij het Concertgebouworkest en vertrok toen, om zich verder te wijden aan zijn solocarrière en pedagogische werkzaamheden aan de Conservatoria van Go thenburg en Aarhus. Ruijsenaars woont in Zweden. Op het programma staan de Aka- demische Festouverture en het Concert voor viool, cello en or kest van Joh. Brahms. Na de pau ze is van Dvorak de symphonie no 8 te beluisteren. Een program ma, waar ook zij die niet zo vaak een concert bezoeken, volgens de organisatie, plezier aan zullen beleven.- Gastdirigent bij Het Zeeuws Or kest is de jonge, talentvolle 23-jarige Lawrence Renes. In juli slaagde hij cum laude voor het eindexamen directie aan het Con servatorium in Den Haag, met onder meer een optreden met het Haags Residentieorkest. Voor de komende tijd staan gastdirec- ties met de meeste Nederlandse orkesten, maar ook met orkesten in België, Duitsland, Engeland, Venezuela en Japan gepland. Het eerste openbare concert van Het Zeeuw Orkest en gasten is op 4 november in het Schelde- kwartier in Vlissingen. Het twee de is op 5 november in de Grote Kerk in Goes en de laatste op 6 november is een galaconcert, dat wordt gegeven in de Concertzaal in Middelburg. Alle concerten be ginnen om 20 uur. Het Christelijk Nationaal Koor is in maart 1989 officieel opgericht en telt zo'n zeventig leden, af komstig uit het hele land. Ze re peteren een keer per maand in Veenendaal. De overige studie wordt door de koorleden thuis gedaan, met behulp van een cas sette. Het koor staat onder lei ding van Bert Moll. Moll is sinds 1973 organist van de Nederlands Hervormde Kerk in Huizen en is als dirigent verbonden aan diver se koren. De vaste organist van het koor is Klaas Jan Mulder. Mulder geeft jaarlijks een groot aantal concer ten en werkt mee aan diverse kooruitvoeringen. Voor zijn muzi kale verdiensten ontving Mulder een Koninklijke Onderscheiding. Het repertoire van het Christelijk Nationaal koor loopt uiteen van Bach tot gospel, van Handel tot Verdi en het geestelijk lied. Alleenstaanden - Vriendenkring Kapasi organiseert voor zaterdag 30 oktober een dansavond voor alleenstaanden tot 45 jaar. De dansavond wordt gehouden in De Spinne in Goes en begint om 21.30 uur. Dirigent Lawrence Renes Het Christelijk Nationaal Koor geeft samen met de Christelijke Zangvereniging De Lofstem uit St. Laurens op 6 november een concert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Het concert begint om 19.30 uur. recht kwam, had de tram hier nogal eens problemen bij het wegrijden. Omdat de wielen geen grip kregen op de rails, moest met een wisselijzer con tact worden gemaakt met de aarde, waarna de tram met enig vuurwerk in beweging kwam. Boere besteedt in het fotoboek ook enige aandacht aan de mensen op de tram. Aan Jan Wink, die 42 jaar bij tramlijn werkzaam was, eerst als sto ker, later als machinist en van af 1910 als bestuurder van de 'blikken Tinus', zoals de elektri sche tram werd genoemd. Maar ook aan de visvrouwen, die vanwege hun 'onfrisse geur' genoegen moesten ne men met een plekje in de goe derenwagon. En aan Karei Brouwer, de 'stokloper', die in de bebouwde kom van Middel burg voor de tram uitliep om te voorkomen dat iemand onder de wielen zou komen. Loper en tram waren door een stok met elkaar verbonden, zodat het leek alsof Brouwer de stoom tram voort trok. De Middelbur gers noemden hem dan ook gekscherend de 'tramezel'. Maar Karei haalde er wel de Amerikaanse kranten mee. Tenslotte verhaalt de sa mensteller van het einde van de tramlijn, dat wordt ingeluid door de Amerikaanse bom menwerpers die in 1944 zeedij ken stukgooien om de Duitsers te verjagen. De tram komt op weg naar Vlissingen, nabij de ijsbaan, in het water tot stilstand om daar niet meer te vertrekken. Hij wordt ter plekke gesloopt. De trams die de oor log overleefden, deden nadien dienst als fietsenstalling en schaftlokaal bij de firma Polak in Middelburg. Een ander schopte het tot zomerhuisje en enkele werden ingezet op de lijn Utrecht-Zeist. Toen het laat ste trammaterieel in 1946 was verkocht, werd begonnen met het opbreken van de lijn. Sinds dien rijdt er een bus tussen Vlissingen en Middelburg. De tramlijn op Walcheren, deel 2. Samenstelling Leen Boere. Uitgeverij Deboektant Klaas waal. Gebonden f.34,95. Het best bewaarde geheim van Limburg. Tot voor kort kon Row wen Heze aanspraak maken op die dubieuze titel. In het eigen Limburgse land speelde de band al voor menige uitverkochte zaal, maar in de rest van Nederland had slechts een enkeling van hen gehoord. De hit 'Bestel mar' bracht daar verandering in. Op 19 november komen de Limbur gers naar De Stenge in Hein- kenszand. Sinds het overtuigende optreden voor 55 duizend man op Pinkpop 1992 is de uitzondelijk krachtige en feestelijke muziek van Row wen Heze ook in de rest van Ne derland een begrip. Tex Mex, polka en Ierse folk, gezongen met een Limburgs accent, gespeeld op accordeon, elektrische gitaar, bas, drums en trompet. 'Live' staat de groep als een huis. Het live-album 'In de wei'getuigt daarvan. Met duidelijk enthou siasme en spelplezier en een ste vige sound komt Rowwen Heze op de nietsvermoedende luiste raar over als een stoomtrein. On der de liefhebbers bevindt zich jong en oud, van folk tot punk. Vooraan bij het podium een vro lijk pogoënde massa, iets naar achter de uit volle borst meezin gende rest. Met haar feestmuziek met warm kloppend hart bewijst de groep dat een accent geen beperking hoeft te zijn in de popmuziek, als de zeggingskracht er is, eerlijk en overtuigend. Dat bleek op vele festivals, waaronder Sneeuwpop, Marktrock, de Lokerse Feesten, Bevrijdingspop, Oerol, de Uit markt en natuurlijk Pinkpop. Het eerste album 'Boem' stond ruim een jaar genoteerd in de cd-top 100 en de singels 'Bestel mar' en 'Kronenberg' vonden beide snel hun weg naar de hitlijsten. Eenvoudige teksten met vaak Zanger en accordeonist van Rowwen Heze. een fikse dosis humor, maar ook af en toe een serieuze toon, in de beste traditie van Tex Mex, maak ten van Rowwen Heze een in bre de kring geliefde band. Boudewijn de Groot noemde zan ger Jack Poels zelfs een van de beste tekstschrijvers van Neder land: simpel, maar karakteristiek en trefzeker. Hun vakbekwaam heid werd nog eens onderstreept door de uitreiking van de Zilveren Harp, door de Stichting Cona- vanaf half negen, wordt gevuld het Zeeuws en Zuidbevelands. mus. door de Zeeuwse dialect- Begin dit jaar bracht de band een De band staat 19 november in De rockband Surrender. De band cd uit met de treffende titel Stenge. Het voorprogramma, bestaat vijftien jaar en zingt in 'Oans bin de Zeeuwen'. De Christelijke Oratorium Vereni ging 'Exultate Deo' uit Voorscho ten verblijft 5, 6 en 7 november in Jeugdherberg 'Westhove' in Oostkapelle, ter voorbereiding op het kerstconcert op 23 decem ber. Zondag 7 november zingt het koor om 10 uur in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Tijdens de kerkdienst zal het koor de volgende werken zingen: 'With the sound of Trumpets' van John Peterson, 'Orlington' van John Campbell, 'Holy Lord' van Beethoven, Agnus Dei uit de Messe Solennelle van Chaahrles Gounod en 'Lob und Preis' van Bach. Peter Siereveld bespeelt het orgel en het geheel staat on der leiding van Sander van Marion. 'Exultate Dei' werd in 1882 op gericht en heeft vorig jaar het honderdtienjarig bestaan gevierd. Het koor telt 115 leden. Van Mari on is sinds 1962 dirigent. Naast oratorium- en kerstconcerten in Nederland, deed het koor ook van zich horen in Londen, Sand- hausen en Salzburg, waar het koor vorig jaar voor een uitver kochte Franziskanerkerk onder meer de Messe Solennelle van Charles Gounod uitvoerde. DONDERDAG 28 OKTOBER Poppentheater 'Sim Bolus', voorstelling: 'De koning is bloot, leve de koning'. Ambachtscen trum, Goes, aanvang 14.30 uur. The Deep River Quartet, Prins van Oranje, Goes, aanvang 20 uur. Mirandolina door Theater De Korre, Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 20 uur. Jan Steen en Frans van der AA, 'Meningen van een Clown', 't Beest, Goes, aanvang 20.30 uur. Mark van de Veerdonk met zijn cabaretprogramma 'De Schaduw van een Pygmee', Arsenaalthea ter, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 29 OKTOBER Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Mexicaanse trio 'Los Camperos De Valles', 't Beest, Goes, aan vang 21 uur. ZATERDAG 30 OKTOBER Koor- en samenzangavond met VOX Jubilans, Nieuwe Kerk, Mid delburg, aanvang 19.30 uur. 'Hohe Messe' van J.S. Bach door de Nederlandse Cantorij en het barokorkest 'Collegium Musi- cum', Grote Kerk, Goes, aanvang 20 uur. Operette, 'Gr-84-fin Mariza', Stadsschouwburg, Middelburg, aanvang 20 uur. Sappho, toneelstuk van Jan Veldman, Vestzaktheater, Vlissin gen, aanvang 20.30 uur. Popparty, Blöf en Mother Van- denberg. Jongerencentrum 'De Klomp', Ovezande, aanvang 21.30 uur. Amerikaanse Blues-rockband 'Monti Amundson Band', Jonge rencentrum De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. Groningse band 'Nerve' en in het voorprogramma: 'Timpanic Membrane', 't Beest, Goes, aan vang 22 uur. ZONDAG 31 OKTOBER Roemeens Ensemble 'Nicolae Pirvu', Café-Chantant, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 15.30 uur. Grandpa Nick Sessionband, Countryzanger Rick Dean en gi tarist Peter de Smet, Schuttershof-café, Middelburg, aanvang 17 uur. Williams Fairey Engineering Band, Theater 'De Parel', Dom burg, aanvang 17 uur. De elektrische tram van Middelburg naar Vlissingen.

de Faam | 1993 | | pagina 9