Concert De Dijk in Heinkenszand Haagse gitaarrock in Middelburg Koudekerke 1930-1960 in foto's gevangen Metalweekend in De Piek 30 SEPTEMBER T/M 6 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND GELEZEN Woensdag 29 september 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Vijfde Filmfestival Zeeland biedt commercie en kunst Het Vijfde Filmfestival Zeeland: negen dagen lang genieten van een mix van avant-premieres, muziek, commerciële en niet- commerciële films, op smaak ge bracht met een vleugje zuidelijk temperament. Vrijdag 1 oktober om 20.30 uur in Café 't Schut tershof wordt het festival ge opend door Commissaris der Koningin W. van Gelder. I\la de voorpremière van The Firm volgt een optreden van de Middelburg se Feen brothers. Het filmfestival Zeeland trok in de voorgaande edities grote aantal len bezoekers: vorig jaar zo'n vijf duizend. Toen stonden er echter heel wat meer films op het pro gramma dan de tien voorpremiè res en het totaal van achttien films nu. Dit veel geringere film aanbod en het ontbreken van ex traatjes als ontmoetingen met acteurs en regisseurs, is voor een deel te wijten aan de korte voor bereidingstijd en (mede daardoor) gebrek aan financiële middelen van dit festival. Tot begin juli was het filmtheater van Middelburg maandenlang gesloten. De openingsfilm van dit lustrum festival is echter geen onaardige avant-première: The Firm van Sydney Pollack (Out of Africa, Tootsie), naar het- boek 'Advocaat van de Duivel' van John Grisham. The Firm, met in de hoofdrollen Tom Cruise, Gene Hackman en Holly Hunter, was deze zomer, samen met Spielbergs Jurassic Park, de grote succesfilm in Amerika. Een andere interessante voorpremière is The Baby of Ma con, een controversieel zeven tiende eeuws drama van Peter Greenaway, bekend van The Cook, the Thief, his Wife and her Lover en Prospero's Books. De slotfilm is eveneens een voor première: Even cowgirls get the Blues, van regisseur Gus van Zant, over een groep vrouwen die samenleven op een ranch. De film, met in de hoofdrollen Uma Thurman, Angie Dickinson en John Hurt, is gebaseerd op de bestseller van Tom Robbins en beleefde zijn Europese première onlangs op het Festival van Vene tië. Verder draaien op het festival de nieuwe film van Stephen Frears, twee films in het gevoeli ge genre (Passion Fish en Le Petit Prince a dit) en twee films die Over the Edge. In het weekeinde van vrijdag 1 en zaterdag 2 oktober staat De Piek in Vlissingen in het teken van metal. Vrijdag treden TBS en The Scarecrow op en zaterdag is het podium vrij voor Over the Edge. Voor The Scarecrow en Over the Edge is dit een speciaal optreden, omdat zij hun nieuwe demo's presenteren. TBS is een jonge hardcore- en trashmetalband uit Middelburg, die in mei 1992 is opgericht. De band speelt naast diverse covers van hardcore-, trash-, death metal- en punkbands, ook eigen materiaal. The Scarecrow is een Walcherse metalband die speed, deathtrash en heavy metal brengt. De band heeft in de zo mer de demo This is our Time uitgebracht. Deze wordt nu, enigszins verlaat, in De Piek ge presenteerd. De Bevelandse heavy metal- formatie Over the Edge staat op 2 oktober op het Vlissingse podi um. De band zou zijn tweede de mo al op 2 juni presenteren, maar moest dat door omstandigheden uitstellen naar 2 oktober. Omdat ook de demo van The Scarecrow dit weekeinde het levenslicht zal zien, was al snel het idee voor een metal-weekend geboren. Over the Edge heeft een kleine verandering ondergaan. Drum mer Lex Hundersmarck heeft plaatsgemaakt voor Paul Goede gebuure. De overige bandleden zijn Lex Meester, zang en gitaar, Hans Lochmans, idem, en Pé van Dorst, bas en zang. De concerten beginnen beide avonden om 22 uur. i Het Vijfde Filmfestival Zeeland begint vrijdag. zich afspelen in China en Hong Kong. Tijdens het Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen stak het thema Mexico al de kop op en ook op het filmfestival is dit Zuid- amerikaanse land (even) verte genwoordigd. In 't Schuttershof worden La Terea, La mujer de Benjamin en Danzan vertoond van drie veelbelovende Mexi caanse cineasten. De Mexicaans filmindustrie is pas na de eerste wereldoorlog op gang gekomen en produceerde toen vooral films over de Mexi caanse revolutie van 1910. In de jaren veertig kwamen, onder in vloed van Amerika, de familie melodrama's. Vanaf de jaren zestig ontstond een nieuwe filmstroming waarin meer ruimte was voor de regisseur en voor ar tistieke inhoud en vormgeving. Maatregelen van de Mexicaanse overheid om de nationale filmin dustrie te stimuleren, resulteer den in 1990 in het debuut van onder anderen de drie regisseurs van de bovengenoemde films. Alle hoofdfilms worden tijdens het festival voorafgegaan door een korte film. De organisatie van het filmfestival heeft de Middel burgse korte-filmcineasten Paul en Menno de Nooyer gevraagd j een paar interessante collega's uit te nodigen wiens korte films op het filmfestival getoond kon- den worden. Acht regisseurs hebben veertien films van drie tot 38 minuten ingebracht, die op zondag 3 oktober om 16 uur in een samengesteld programma worden vertoond. Ton Crone, di- recteur van het Nederlands Insti- tuut voor Animatie Film houdt die middag een lezing. Oorspronkelijk gepland voor rou- i latie buiten het festival, maar nu ingepast in het programma zijn I vijf films van de Italiaan Pier Pau- j lo Passolini. Deze controversiële cineast liet na zijn dood in 1975 een veelzijdig artistiek oeuvre na. Het Filmfestival Zeeland vertoont Medea, een mythologische film naar de Griekse tragedie van Eu- ridipes met operazangeres Maria Callas in de hoofdrol; Het Evan gelie van Mattheus, een indruk wekkende bijbelverfilming; Canterbury Tales, de verfilming van acht laat-middeleeuwse pel- grimsverhalen van Chaucer; Mamma Roma, Pasolini's tweede film die zich afspeelt in het prostitutiemilieu; en Decamaro- ne, waarin Passolini zelf de rol van de schilder Giotto speelt. Het festival wordt opgeluisterd met een optredens van uiteenlo pende muzikanten, onder wie de Gebroeders Leenhouwers, die de opening zullen omlijsten met pia noklanken, Roland Sandhövel, die in de gedaante van enkele filmdiva's evens de opening van een feestelijk tintje zal voorden, en Tierra Caliente, die garant staat voor een originele vertol king van de Mexicaanse Maria- chimuziek. Een van de meest bekende bands van Nederland, De Dijk, treedt op 1 oktober op in de Stenge in Heinkenszand. De Rhythm Soul- band Juke Joints staat in het voorprogramma. De laatste cd van De Dijk, geti teld Zeven Levens, is tien liedjes lang een lofzang op het leven. De cd toont De Dijk van stijdbaar en romantisch tot peinzend en kri tisch. Voorman Huub van der Lubbe zingt stevige rocksongs naast breekbare chansons. Het album is het resultaat van een ja renlange ontwikkeling. Aange moedigd door een meegroeiend publiek heeft De Dijk steeds haar grenzen verlegd en inmiddels is het bandje van weleer uitge groeid tot een instituut met een unieke eigen plaats in de Neder landse popmuziek. Vooral 'live' wordt het Dijk-gevoel bijna tast baar. Tijdens de concerten die de band dit najaar geeft, brengt De Dijk een nieuw repertoire in een ver der geperfectioneerde show. De- vijf man tellende band wordt tij dens deze optredens bijgestaan door de Hot Haarlemmerdijk Horns: Mike Booth op trompet en Roland Brunt op saxofoon. Wat onveranderd blijft is de pure pas sie en de eerlijk swingende Rhythm Soul. In hetzelfde genre werkt de band die het voorprogramma van De Dijk verzorgt: de Juke Joints. De ze band staat in oktober tien jaar op de planken en is een veelge vraagde act op festivals, in jon gerencentra en bluesclubs in binnen- en buitenland. De Juke Joints brachten in 1986 en 1988 in eigen beheer de elpee's Dan cing Shoes en RED uit. In 1990 volgde de in Zierikzee opgeno men live-elpee Live in Brogum, waarna de band een contract met Virgin tekende. De cd Look for you werd in heel Europa uit gebracht. De band stond begin dit jaar als top-act in de Dutch Bluesnight in Amsterdam, waar saxofonist Hans Dulfer met hen meespeelde. Tijdens het optre den in De Stenge wordt de band versterkt met de Southside Horns. De Dijk. DONDERDAG 30 SEPTEMBER Hans van Teeuwen en een tango-optreden van Dobal, Beni- tas en Russo, 't Beest, Goes, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 1 OKTOBER Muziek van Daan Manneke in historisch perspectief. Aula Zeeuwse Bibliotheek, Middel burg, aanvang 16.45 uur. Jaarlijkse korenavond, R.K. Kerk, Goes, aanvang 19.30 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Concert, 'Native American- Flute Music en Indiaanse Ritue len', De Vier Elementen, Bree- weg 100, Middelburg, aanvang 20 uur. Concert, Vrouwenkoor 'Ad Libi tum', Koorkerk, Middelburg, aan vang 20 uur. Concert, Leen de Broekert, kla vecimbel, Engelse Kerk, Middel burg, aanvang 20 uur. Concert, De Dijk, voorprogram ma: Juke Joints, De Stenge, Heinkenszand, aanvang 20.30 uur. Concert, 'Cro Magnon', 't Beest, Goes, aanvang 21 uur. Metalweekend, T.B.S. en The Scarecrow, De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZATERDAG 2 OKTOBER Concert, Zeeuws Vocaal En semble en Koperkwartet 'Paul van Belzen', Grote Kerk, Veere, aanvang 20 uur. Charade: Molly x Bloom, Vest zaktheater, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Concert, 'Forquette Me Not' en 'Dog Faced Hermans', 't Beest, Goes, aanvang 22 uur. Metalweekend, Over the edge, De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZONDAG 3 OKTOBER Concert, Easy Meat, Bar Ame rican, Middelburg, aanvang 15.30 uur. Eddie Lejeune Trio, Amerikaan se cajunmuziek. Arsenaaltheater, Vlissingen, aanvang 16 uur. MAANDAG 4 OKTOBER Zuidafrikaanse musical, Sikulu, Stadsschouwburg, Middelburg, aanvang 20 uur. Concert, Jaap van Zweden en Duncan Mc. Tier, Concert- en Gehoorzaal, Middelburg, aan vang 20.15 uur. DINSDAG 5 OKTOBER Carillonbespeling, Sjoerd Tam- minga. Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Zuidafrikaanse musical, Sikulu, Stadsschouwburg, Middelburg, aanvang 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, aanvang 22 uur. WOENSDAG 6 OKTOBER Poppentheater 'Sim Bolus', Voorstelling: 'De koning is bloot, leve de koning. Ambachtscen trum, Goes, aanvang 14.30 uur. DOMBURG Easy Meat. Het gitaarrock-trio uit Den Haag en omstreken Easy Meat treedt zondag 3 oktober om 15.30 uur op in Bar American in Middel burg. De band heeft sinds de oprichting in 1991 zo'n honderd tien optredens, vier demo's en, sinds september, een cd (Five Ea sy Pieces) op zijn naam staan. Easy Meat begon zo'n twee en een half jaar geleden als Zappa- coverband, maar de setlist toont tegenwoordig voornamelijk eigen materiaal. De live-band bij uitstek trad tot nu toe vooral op in het Nederlandse kroegen- en clubcir cuit en op openluchtfestivals als Vlietpop, Waterpop en Hoevepop. In het repertoire klinken invloe den door van Jimmy Hendrix, jaren-zeventig rockbands, maar ook van de Red Hot Chili Peppers. Meisjes in klederdracht op de fiets. Sinterklaas tussen militairen in uniform, de watertijd. Allen vertegenwoordigd in 'Ons dorp Koudekerke, 1930-1960', een fotoboek samengesteld door J. Roose en W.P. Roose. Aan de hand van zo'n negentig foto's ne men de samenstellers de lezer mee door het dorp en door de tijd tussen 1930 en 1960. Globaal vertelt de uitgave over de crisisja ren, de oorlog, de inundatie en de wederopbouw. Tramstraat en buitenplaats Der Boede, is er vooral veel aan dacht voor de inwoners van Koudekerke. Uiteraard ontbre ken de schoolfoto's niet. Voor veel inwoners van Koude kerke is het historie, maar voor de ouderen van nu waren het jaren van Vjrote veranderingen, die ze bewust hebben meege maakt. Zij spreken dan ook over de tijd van 'voor het wa ter' en 'na het water'. Het jaar 1944-1945 dat ze, omringd door het zeewater, in hun dorp leefden, vormt voor hen de grote scheiding tussen heden en verleden. Het grote contrast in dit fotoboek is de armoede van de crisisjaren tegenover de materiële welvaart die op het eind van de jaren vijftig begon. De auteurs beginnen hun ver haal met alle kleinkinderen van Pieter Verhage (Piet van Marti- nus). Een foto die begin derti ger jaren werd genomen tijdens een 'grote visite' op zijn hofstede. Een Zeeuwser begin kan bijna niet, want alle nicht jes staan keurig in kleder dracht. Naast de diverse prachtige dorpsgezichten, zo als het Dorpsplein, korenmolen 'De Lelie' uit 1872, de huisjes die vroeger aan de Middelburg sestraat stonden, de Bijzonder zijn de foto's van inundatie en bevrijding. Daar naast komt het verenigingsle ven van Koudekerke volledig tot zijn recht. Foto's van de jaarlijkse toneeluitvoering door leden var. de muziekvereniging Voorwaarts, de voetbalvereni ging en de biljartvereniging zijn maar een paar van de vele groepsfoto's die 'Ons dorp Koudekerke' bevat. Ons dorp Koudekerke 1930-1960 door J.Roose en W.P. Roose Uitgeverij Deboektant, Klaaswaal 84 pagina's; prijs f34,90 Kinderen spelen voor de voormalige arbeidershuisjes bij de Middelburgsestraat (1930). VW-kantoor, Johan Klein, fototen- toonstelling. (t/m 2 okt.). GOES V.d Spiegelstraat, Ford Ad Hoe, kunst manifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafe Stadhuis Goes, W. Velle- koop, abstracte werken/acrylschilderij- en, geopend di. t/m za. van 9-18 u.. Promo-Art Galerie 'Mi Parti', s-Heer Hendrikskinderen 'de Light full indoor Styling', tentoonstelling geopend di. t/m zo. van 11-16.30 u. Gezondheidscentrum 'Magnolia'. Loui se van den Berge-Weenink, olieverven, geopend ma. t/m vr. van 8-16.45 u. (t/m 30 sept.). Oosterscheldeziekenhuis, Truike van Mourik, diverse technieken, Lode Rijks, olieverven. De Stadsschu., Rie Baauw, schilderij en, dagelijks geopend. Galerie v.d. Berge, Florette Dijkstra, schilderijen. Willem Speekenbrink, werken op papier, geopend wo. t/m za. van 13-17 u. en op afspraak, (t/m 2 okt..). Stationsplein, 'De Cilinder', het kunst werk 'Das Rad' van Armando. It/m 3 okt.). Grote Kerk, Kijk op dorpen in Zeeland, tentoonstelling. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Kijk op dorpen op de Beve- landen, tentoonstelling. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, ge- opend ma t/m za v.a. 10 u.. zo. v.a. 17 u. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïve schil- derijen, geopend za. van 14-17 u. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Frangois Ryckhalshuis, Willemien van Nassau-Damen en let Schutte- Wiersma, olieverfschilderijen en aqua rellen, geopend do. t/m za. 13-17 u. en op afspraak, (t/m 30 sept.) Achter de Houttuinen 50, Martin Ri chardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 u. Galery Vincent, (St. Janstraat 3), Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 u. en op afspraak. Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, (Abdij), per manente tentoonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basise ducatie, Ludmila Kalmaeva, posters. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Me de 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan. tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, Ko de Jonge, 'arts/start'. Zeeuws Museum, Flup Ju, Bedrijf 20 jaar. Koningklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht, ten toonstelling. De Vleeshal, Paul Perry en Jouke Klee- rebezem, geopend di. t/m zo. van 13-17 u.. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kle- verskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie het Gouden Briefke, St. Janstraat 22, Leontien Tielrolff-Hooy, olie- ep aquarelschilderijen, Tanneke Buize, droomwezens (poppen), Ria van Roomen, keramiek. Delta Nutsbedrijven, Frans Bliek, aqua rel en olieverf. Concertzaal Middelburg, Els Hubrecht, 22 werken. Multi Colour, Henk Lichtendahl, pente keningen en sculpturen, Piet van Hooy- donk, olieverf schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Tien Heester mans, houten drieluiken. Zeeuwse Bibliotheek, Asmet Selim, beeldhouwwerk en schilderijen. Het Middelburgs Koffiehuis, Piet van Hooydonk, schilderijen, Henk Lichten dahl, pentekeningen. Wandelkerk. 'Wit over Zwart', ten- toonstelling. (vanaf 2 okt.). NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 u.. Delta Expo (koffieshop). Piet Visscher, schilderijen, dagelijks geopend van 10-17 u.. - OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe- noord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, De Kerk uil in Nederland, tentoonstelling. Zeeuws Biologisch Museum. Kijk op dorpen op Walcheren, tentoonstelling. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, archief stukken, geopend ma. t/m za. 12-17 u.. Museum De Schotse Huizen. Frits van TH, tentoonstelling 'Potato Fields'. Grote Kerk, Iris de Leeuw, affiches en zeefdrukken. Grote Kerk, Alexandra Verburg en 12 striptekenaren, 'Binnenkader, Bui- tenkader'. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende rep tieten, amfibieën en insekten, geopend zo. ma. en do. van 14-17.30 u., di. wo. vr. en za. van 10-12.30 en 14-17.30 u.. Stadhuis binnenplaats. Kees van Leeu wen, schilderijen, (t/m 30 sept.). Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie Gemeentearchief, Het bedrijf der leven de werktuigen. t/m 1 okt.). Watertoren, het I/lustrum - Flup Ju, installaties en beelden. Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek', 'Afval, du. betaald', tentoonstelling over het voorkómen van huishoudelijk afval, geopend wo. 10-17 u.. do. 13.30-17 u. en za. 13-16 u. Hedendaagse Kunst Bellamy 19, Y. Né, tekeningen en schilderijen, (v.a. 2 okt.). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil- derijen, dagelijks geopend WOLPHAARTSDIJK Galerie 'de Hoekweide', Antoine Mes, Zeelandschappen. DONDERDAG 30 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 20 uur. Grand theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Crying Game' 20 uur. VRIJDAG 1 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, Opening Filmfestival Zeeland 20.30 uur. ZATERDAG 2 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Firm' 15.30 uur 'Woman of the Lake of the Scented Souls' 20 uur 'Kalifornia' 22.30 uur. ZONDAG 3 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14, 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Korte films' 16 uur 'King of the Hill' 20 uur 'Le Petit Prince a dit' 22.30 uur. MAANDAG~4 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Autumn Moon' 20 uur 'Passion Fish' 22.30 uur. DINSDAG 5 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Juras sic Park' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Canterbury Tales' 16 uur 'Me dea' 20 uur 'Decamerone' 23 WOENSDAG 6 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, Juras sic Park' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Fugitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sliver' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'In the Line of Fire' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jurassic Park' 14 en 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Mamma Roma' 20 uur 'Het Evangelie van Mattheus' 22.30 uur. ZATERDAG 2 OKTOBER Alhambra Vlissingen IV, 'Bam- bi' 14 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Teena ge Mutant Ninja Turtles 3' 14 uur. ZONDAG 3 OKTOBER Alhambra Vlissingen IV, 'Bam- bi' 14 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Teena ge Mutant Ninja Turtles 3' 14 uur. WOENSDAG 6 OKTOBER Alhambra Vlissingen IV, 'Bam- bi' 14 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Teena ge Mutant Ninja Turtles 3' 14 uur.

de Faam | 1993 | | pagina 7