Expositie lood en zink in Zeeuwse Bibliotheek Seniorenorkest en Caecilia treden op in Dijktheater Jaap van Zweden naar Middelburg Zelfonderzoek van Zeeuws Landschap Oranjezon belicht Zeeland in Zeeland Cultuurmaand Zuidafrikaanse dienstboden spelen hun leven 23 T/M 29 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND w- .r- 4 «ft* GELEZEN Woensdag 22 september 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Veel bezoekers open dag Vlissings Concertgebouw Meer dan vijftienhonderd be zoekers telde bedrijfsleider Ruud Hoondert van het Vlis- singse Concertgebouw, waar afgelopen zondag open huis werd gehouden. De Vlissing- se accordeonvereniging Ac cordeola zorgde voor een aantal obades. Een jonge be zoeker vond het prachtig. „In deze tijd zou deze muziek eigenlijk 'trek-house' moeten worden genoemd", grapte hij. Feitelijk was deze opmerking ka rakteristiek voor de ongedwon gen sfeer, ledereen kon vragen stellen aan het personeel. Vooral Hoondert had het druk. De wat oudere Vlissingers immers had den vaak van alles en nog wat gedaan in het Concertgebouw. Boksen was er, judo, dansavon den, maar ook popconcerten en amateurtoneel. Nu wilden ze we ten hoe de vork anno nu in de steel van het Concertgebouw zit. Hoondert beloofde er wat van te maken en de bezoekers gaven op hun erewoord te kennen nog wel eens terug te komen. t£t ..1 -*■- o-v< I - r-rf ff* Het eerste initiatief ligt er al. Van- 9 af aanstaande zondag houdt het aan de Concertzaal verwante café Concerto elke zondag brun- k ches met muziek van het ensem O ble van Leo van de Ketterij, aanvang 11 uur. Volop belangstelling voor een concert van Accordeola tijdens de open dag van het Concertgebouw. In het souterrain van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is tot en met 23 oktober een expositie te zien van het werk van Tien Heestermans. De expositie bestaat uit voorstu dies en houten drieluiken waarin gestalte wordt gegeven aan be grippen als eeuwigheid en ver gankelijkheid. Een bijna loodzware thematiek, die door de keuze van het materiaal wordt bevestigd. In reliëfs nemen lood en zink een intrigerende plaats in, materialen die voorbeschikt lijken om het noodlot aan te duiden. Voor de uitstraling van het werk vormt die dramatiek geen handi cap: het is recht op de man af en biedt geen plaats aan overbodige elementen. Wat te zien is, blijft mede daardoor geheimzinnig. De kunstwerken onthullen niets, maar prikkelen de nieuwsgierig heid. In de meeste werken maakt ''NL f"?? i Drieluik van Tien Heestermans in de Zeeuwse Bibliotheek. Heestermans gebruik van tekst - losse woorden of flarden van een gedicht zijn in het lood en zink gekrast - en de expositie is daar door zeer op zijn plaats in de bi bliotheek. Het geschreven beeld is niet of nauwelijks leesbaar, maar juist dat maakt dat de toe schouwer zich bewust wordt van de intimiteit van het werk. Vijf dienstboden van de Zuidafri kaanse dienstbodenvakbond SADWU toeren vier weken door Nederland met een zelfgemaakte theaterproduktie. Sadwu geeft op 29 september om 20 uur een Schuttershof - Café 't Schut tershof opent het nieuwe sessie seizoen met de Grandpa Nick Sessionband, op zondag 26 sep tember van 17 tot 20 uur. Grand pa Nick zal op gezette tijden gastspelers en -zangers uitnodi gen. De eerste gastzanger deze maand is Sasha van As, die on der meer meewerkte aan het mu- ziekproject The Wall. Iedere laatste zondag van de maand vindt in 't Schuttershof een sessie-optreden plaats. voorstelling in het Arsenaalthea ter in Vlissingen. In de vele back-yards van Zuid- Afrika wonen en werken een klei ne miljoen dienstboden. Zij vor men de grootste vrouwelijke beroepsgroep in Zuid-Afrika, maar wel één met de zwakste rechtspositie en de laagste orga nisatiegraad. Geïsoleerd van vrienden en familie brengen de vrouwen het grootste gedeelte van hun leven door in een kleine kamer achter in de tuin van hun werkgevers. Hun arbeidsvoor waarden worden bepaald door de wensen en eisen van 'Madam' en 'Master'. Aan die machtspositie wordt in toenemende mate ge tornd door de in 1986 opgerichte South African Domestic Workers Union (SADWU). De regisseur Tale Motsepe van het progressieve Market Theatre in Johannesburg begeleidt de vijf dienstboden van de SADWU- groep. De naam van de voorstel ling is Imakhishini (In de Keuken). De toneelproduktie is gebaseerd op persoonlijke ervaringen van de spelers en legt haarscherp de verhoudingen bloot tussen de dienstboden en hun werkgevers. De Stichting Het Zeeuwse Landschap heeft trots zijn zelfon derzoek gepubliceerd in het kwartaalblad Zeeuws Landschap. Trots omdat de respons groot en vooral positief was. Niette min droegen de geënquêteerden ook bouwstenen aan tot een wat andere aanpak. Een wat strijdbaardere houding - zo staat er letterlijk - ten aanzien van milieu- en recreatiezaken zou de stichting niet misstaan, concludeerde een aantal donateurs die de vragen ingevuld terugstuurden. Het was al een lang gekoesterde wens van Het Zeeuwse Lan- schap om de mening van zijn donateurs aan de weet te ko men. Nu is een enquête opzetten een vak en het moet degelijk gebeuren. Want aan halve antwoorden op vage vragen heeft niemand wat. Uiteindelijk besloot de voorhoede van de natuur- club om twee kanten op te gaan. 'U' en 'men' vragen, gesteld aan donateurs en buitenlui, moesten de nodige kanttekenin gen opleveren. En dan blijkt dat 'men', de geënquêteerden op straat in Middelburge en Terneuzen niet echt op de hoogte wa ren van de natuurclub. Van de 98 ondervraagden herkende nog geen kwart het logo (14,3 procent in Middelburg en 7,1 procent in Terneuzen) van Het Zeeuws Landschap. Het werk van de stichting was meer bekend. In Terneuzen wist bijna dertig procent van de ondervraagden op straat te vertellen dat ze de doelstelling van de natuurvereniging kenden en Middel burgers scoorden meer dan de helft. Zware denkrimpels lever de de vraag op of 'men' wel op de hoogte was van de activiteiten van de club. Niettemin een hoge score: meer dan vijfendertig procent. Naast deze straatvragen werd er ook schriftelijk geënquê teerd. Daarvoor werden de donateurs aangeschreven. Een derde van de vragenlijsten kwam terug op het kantoor op het landgoed Landlust in Heinkenszand. Hoewel over het alge meen goedkeurend werd geschreven over de houding van de Stichting Het Zeeuwse Landschap ten aanzien van milieu- en natuurzaken, was er een minderheid die wat meer strijd wil zien vanaf het hoofdkantoor. De donateursbijdrage mag van de ondervraagden wel wat omhoog. Nu betaalt een donateur jaarlijks een geeltje, volgens sommigen mag dat best ver dubbelen. Oranjezon, de Stichting Educa tief Toerisme Zeeland, draagt van 21 tot en met 23 september een steentje bij aan Zeeland Cultuur maand met minicursussen, lezin gen, workshops en excursies over kunst. Ook de Zeeuwse cul tuurhistorische waarden worden belicht. De bijdrage van Oranjezon begint - onder het motto 'op stap in de Zak van Zuid-Beveland - op dins dag 21 september in Nisse met een diapresentatie met wande ling, aanvang 13.30 uur. Een dag later is Goes aan de beurt. Van daaruit gaat na een inleiding een fietstocht van start. De Zeeuwse tuinen krijgen eveneens aan dacht. Donderdag 23 september houdt tuinarchitect Arden Jan van der Horst vanaf 13.30 uur in Studiecentrum Oranjezon in Oostkapelle een inleiding over de Zeeuwse tuinen. Daarop volgt diezelfde dag een bezoek aan de Kempenhof in Domburg en twee dagen later (vanaf 13.30 uur) be zoeken de geïnteresseerden de Tintelhof in Veere. Verder is er aandacht voor de Zeeuwse kle derdrachten. De vereniging Ons Boeregoed verzorgt donderdag 23 september vanaf 19.45 uur in Oranjezon een inleiding met een show. In het Dijktheater in Vlissingen treden op zaterdag 25 septem ber de brassband Pro Rege, mu ziekvereniging Caecilia en het Seniorenorkest Zeeland op. De uit Heerenveen afkomstige brassband Pro Rege opent om 13.30 het concert. Om 15 uur volgt een optreden van het Seni orenorkest Zeeland. Dit blaasor- kest bestaat uit leden die tenminste zestig jaar oud zijn. Voor mensen vanaf 57 jaar wordt een uitzondering gemaakt als ze niet meer deelnemen aan het ar beidsproces. Vrouwelijke leden zijn welkom vanaf hun vijfenvijf tigste levensjaar. De leden van het Seniorenorkest Zeeland wonen verspreid over de hele provincie. Het doel van het orkest is te musiceren voor en door ouderen en om wat afwis seling te brengen in het dagelijk se leven. Het orkest, onder leiding van dirigent J. Kruijs- Voorberge, telt 52 leden. De muziekvereniging Caecilia uit Vlissingen verzorgt, samen met de Friese Pro Rege, het afsluiten de optreden. Caecilia bestaat sinds juni honderd jaar en is sinds 1964 een brassband. De brassband-bezetting is uit Enge land komen overwaaien en heeft door zijn samenstelling een apar te klankkleur die velen aan spreekt. In de standaardbezetting van 27 man heeft de cornet een centrale plaats gekregen. In te genstelling tot fanfares en de harmonie spelen rietinstrumen ten als clarinet en saxofoon niet mee in een brassband. Violist Jaap van Zweden en Dun can McTier (contrabas) spelen samen met het orkest Nieuw Sin- fonietta Amsterdam op 4 okto ber in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Het optreden is onderdeel van de zesde serie concerten onder de naam VSB Klassiek en op het programma staan werken van Mendelssohn, Bottessini en Tsjai- kowsky. Het concert, onder lei ding van dirigent Lev Markiz, begint om 20.15 uur en de uit te voeren werken zijn Strijkerssinfo- nia nr. 10 (Mendelssohn), Gran duo concertante en Rêverie (Bot tessini), Souvenir d'un lieu cher en Serenade in C groot (Tsjai- kowsky). Kaarten zijn verkrijg baar bij alle VSB-banken in Zeeland. Van het concert is ook een compact disc beschikbaar. VRIJDAG 24 SEPTEMBER Folkfestival, diverse optredens, Razzmatazz, Oost-Souburg, aan vang 19.30 uur. Concert, Zilte Swing, Waterto ren, Oost-Souburg, aanvang 20 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Concert, Marinierskapel der Ko ninklijke Marine, Sporthal Bas- kenburg, Vlissingen, aanvang 20 uur. Orgelconcert, Albert Clement, Oostkerk, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Bluesette, Danstheater Cosmo, Vlissingen, aanvang 21 uur. ZATERDAG 25 SEPTEMBER Internationaal kamermuziekfesti val, m.m.v. 33 koren/ensembles. Grote Kerk, Museum en Muziek school, Goes, aanvang vanaf 10.30 uur. Concert, Brassband 'Pro Rege' en Brassband Caecillia, Dijkthea ter, Vlissingen, aanvang 13.30 uur. Streetparade, Blaas- en straator kest Olé en Muziekvereniging Luctor et Emergo, Centrum Mid delburg, aanvang 14 uur. Concert, Seniorenorkest Zeeland, Dijktheater, Vlissingen, aanvang 15 uur. The Blue Jeans Big Band, Stad huisplein, Vlissingen, aanvang 15 uur. Orgelconcert, Bram Beekman met Barbershopkoren, St. Ja- cobskerk, Vlissingen, aanvang 15.30 uur. Folkfestival, diverse optredens. Razzmatazz, Oost-Souburg, aan vang 19.30 uur Mjam, Jongerencentrum De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. Zeeuwse formatie Swindle, Jon gerencentrum Midgard, Middel burg, aanvang 22 uur. Concert, Apemen en Firebirds, 't Beest, Goes, aanvang 22 uur. ZONDAG 26 SEPTEMBER Concert, Grandpa Nick Session band, Café 't Schuttershof, Mid delburg, aanvang 17 uur. DINSDAG 28 SEPTEMBER Carillonbespeling, Sjoerd Tam- minga, Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22 uur. WOENSDAG 29 SEPTEMBER Poppentheater 'Sim Bolus', Voor stelling: 'De koning is bloot, leve de koning, Ambachtscentrum, Goes, aanvang 14.30 uur. Concert, Het Litouws Staats Symfonie Orkest, Concertzaal, Middelburg, aanvang 20 uur. Zuidafrikaanse theaterproduktie, SADWU, Arsenaaltheater, aan vang 20 uur. DOMBURG DONDERDAG 23 SEPTEMBER VVV-kantoor. Johan toonstelling. Klein, fototen- GOES V.d Spiegelstraat. Ford Ad Hoe, kunstma nifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafe Stadhuis Goes. A. Kole, land schappen en bloemen in aquarel, geopend di. t/m za. van 9-18 uur. Promo-Art Galerie 'Mi Parti'. s-Heer Hen drikskinderen 'de Light lull indoor Styling', tentoonstelling geopend di. t/m zo. van 11-16.30 uur. Gezondheidscentrum 'Magnolia'. Louise van den Berge-Weenink, olieverven, ge opend ma. t/m vr. van 8-16.45 uur. Oosterscheldeziekenhuis, Chris Debet, Jac. de Man en Tony Outermans, foto's, dagelijks geopend, (t/m 26 september). Oosterscheldeziekenhuis, Truike van Mou rik, diverse technieken. Lode Rijks, oliever ven. (vanaf 27 september). De Stadsschuur. Rie Baauw, schilderijen, dagelijks geopend. Galerie v.d. Berge, Florcttc Dijkstra, schil derijen. Willem Speekenbrink, werken op papier, geopend wo. t/m za. van 13-17 uur en op afspraak. Stationsplein. 'De Cilinder', het kunstwerk 'Das Rad' van Armando. Grote Kerk. Kijk op dorpen in Zeeland, ten toonstelling. (vanaf 26 september). Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Kijk op dorpen op de Bevelenden, ten- toonstellinq. (vanaf 28 september). KAMPERLAND Jeugdpuzzeltocht - Wijkvereni- ging Zuid in Middelburg organi seert voor zaterdagmiddag 25 september een jeugdpuzzeltocht voor kinderen van 7 tot 12 jaar. De start is bij apotheek Welsinge. Tussen 13 en 14 uur kunnen de deelnemers zich daar inschrijven. Tevens houdt de wijkvereniging die dag een bingo, in het Zuider- baken om 20 uur. Hartezorg - De patiëntenvereni ging voor- en nazorg bij hartziek ten Hartezorg houdt dinsdag 29 september vanaf 10 uur een praatmorgen in de Zeeuwse Bi bliotheek in Middelburg. Leden van de vereniging kunnen er met elkaar van gedachten wisselen over de problemen bij hartziek ten. De ochtend staat onder lei ding van voorzitter J. Krieger. Borstonderzoek - Het bevol kingsonderzoek van de gemeen te Middelburg naar borstkanker wordt vereenvoudigd met de komst van een verplaatsbaar on derzoekscentrum op het Hof van Tange in Middelburg. Tot nu toe moesten de deelneemsters voor het onderzoek naar Goes. De ge meente verwacht met de komst van het 'mobiele centrum meer deelneemsters te trekken en vast te houden. In april wordt het on derzoekscentrum verhuisd naar Vlissingen. Het is de bedoeling dat alle vrouwen van Walcheren tussen de 50 en 70 jaar van het centrum gebruik zullen maken. Vrouwen uit Middelburg die twee jaar geleden hebben meegedaan aan het onderzoek en diegenen die nog niet hebben meegedaan maar wel in de leeftijdscategorie vallen, ontvangen een uitnodi ging voor een (vervolg-)onder- zoek. Wie meer wil weten over het bevolkingsonderzoek, is wel kom in de Stadsschouwburg, waar donderdag 30 september om 14 uur een informatiebijeen komst wordt gehouden. Alhambra Vlissingen I, 'The Fu gitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Fixing the Shadow' 20 uur. Grand theater Goes, 'Indecen Proposal' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg 'The Crying Game' 20 uur. VRIJDAG 24 SEPTEMBER Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie Nona, llona Schmit, naï-ve schilde- rijen, geopend za. van 14 17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Fran-87-ois Ryckhalshuis. Willemien van Nassau-Damen en let Schut te-Wicrsma, olieverfschilderijen en aquarellen, geopend do. t/m za. 13-17 uur en op afspraak. Achter de Houttuinen 50, Martin Richard son, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galery Vincent, (St. Janstraat 3), Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 uur en op afspraak. Galerie Willem Vader, (L Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, (Abdij), perma nente tentoonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basiseduca tie. Ludmila Kalmaeva, posters. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastie- ken, geopend na teI. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, Ko de Jonge, 'arts/start'. Zeeuws Museum. Flup Ju, Bedrijf 20 jaar. (vanaf 25 september). Stichting Beeldende Kunst Middelburg. Kuiperspoort 22, Kees van Gilst, schilderij en en tekeningen, geopend di. t/m za. van 13-17 uur. (t/m 25 september). Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Kousteensedijk 7, Mid delburg in vogelvlucht, tentoonstelling. De Vleeshal. Paul Perry en Jouke Kleere bezem, geopend di. t/m zo. van 13-17 uur. Meubeltoonzaal Jan Alink. Nieuwe Kle verskerkseweg 17, Joke Naderhand, schil derijen. aquarel, oliepastel en crayon. Rabobank. Lange Geere 3, Hannie Jozias se, natuurfoto's Galerie het Gouden Briefke. St. Janstraat 22. Leontien Ttelrolff-Hooy, olie- en aqua relschilderijen, Tanneke Buize, droomwe- zens (poppen), Ria van Roomen, keramiek. Delta Nutsbedrijven. Frans Bliek, aquarel en olieverf. Concertzaal Middelburg. Els Hubrecht, 22 werken. Multi Colour, Henk Lichtendahl, penteke ningen en sculpturen, Piet van Hooydonk, olieverf schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek. Tien Heestermans, houten drieluiken. Zeeuwse Bibliotheek, Asmet Selim, beeld bouwwerk- en schilderijen. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, ten toonstelling windenergie. Ramp '53 expo sitie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo (koffieshop). Piet Visscher, schilderijen, dagelijks geopend van 10-17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museurn. cursisten van het M.I.K.V. tentoonstelling 'De natuur op zolder' Green White Hotel, buitenplaats lepe- noord. O/ga Westrate, keramiek. Ko van Drie!, beelden. Zeeuws Biologisch Museum. De Kerkuil in Nederland, tentoonstelling. Zeeuws Biologisch Museum. Kijk op dor pen op Walcheren, tentoonstelling, (vanaf 25 september). OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever. Josien Knoester-Buijs, poppen en wandkleden, geopend tijdens kantooruren. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veei se verleden. De gilden, archiefstukken, ge opend ma. t/m za. 12-17 uur. Museum De Schotse Huizen, Frits van Til, tentoonstelling 'Potato Fields'. Grote Kerk. Iris de Leeuw, affiches en zeefdrukken. Grote Kerk, Alexandra Verburg en 12 strip tekenaren. 'Bmnenkader, Buitenkader'. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 351, Levende reptie len, amfibieën en insekten, geopend zo. ma. en do. van 14-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10-12.30 en 14-17.30 uur. Souterain Openbare bibliotheek. Martin Zwennis, twee x twee kwadraat, (t/m 25 september). Stadhuis binnenplaats, Kees van Leeu wen, schilderijen. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Gemeentearchief, Het bedrijf der levende werktuigen. Watertoren, het I/lustrum - Flup Ju, in stallaties en beelden. Stedelijk Museum Vlissingen, Scheeps bouw bij de Schelde, tentoonstelling, (t/m 26 september). Galerie Hannelore Meyaard. Hendrikstraat 8. negen kunstenaars geven hun visie op theater, geopend vr. t/m zo. van 14-17 uur. (t/m 26 september). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek'. 'Al val, duur betaald', tentoonstelling over het voork-a2-men van huishoudelijk afval, ge opend wo. 10-17 uur. do. 13.30-17 uur en za. 13-16 uur. WEMELD/NGE Atelier L. Rijks. Chozeeweg 27, schilderij en, dagelijks qeopend WOLPHAARTSDIJK Galerie 'de Hoek weide', Antoine Mes, Zee landschappen. Alhambra Vlissingen I, 'The Fu gitive' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Made in America' 19 uur, 'Fixing the Shadow' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dennis de Menace' 19 uur 'Indecent Pro posal' 21.30 uur. 't Beest, 'The Story of Qui Yu 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg 'The Crying Game' 20 uur 'The Trial' 22.30 uur. ZATERDAG 25 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'The Fu gitive' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen li, 'Sliver 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Made in America' 14 en 19 uur, 'Fixing the Shadow' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dennis de Menace' 19 uur 'Indecent Pro posal' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg 'The Trial' 20 uur 'The Crying Game' 22.30 uur. ZONDAG 26 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Abel 14 uur, 'The Fugitive' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Made in America' 14 en 19 uur, 'Fixing the Shadow' 21 30 uur. Grand Theater Goes, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Inde cent Proposal' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg 'The Crying Game' 20 uur. MAANDAG 27 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'The Fu gitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Fixing the Shadow' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Indecent Proposal' 20 uur. DINSDAG 28 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'The Fu gitive' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Fixing the Shadow' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Indecent Proposal' 20 uur. WOYNSDAG 29 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'The Fu-" gitive' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Sliver' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'In the Line of Fire' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Made in America' 14 uur, 'Fixing thé Shadow' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dennis de Menace' 14 uur 'Indochine' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Crying Game' 20 uur. Ti ZATERDAG 25 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tee nage Mutant Ninja Turtles 3' 14 uur. ZONDAG 26 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tee nage Mutant Ninja Turtles 3' 14 uur.- WOENSDAG 29 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tee nage Mutant Ninja Turtles 3' 14 Zeeland Praise - De eerste Zee land Praise-avond wordt gehou den op zondag 26 september: Het doel van de avond is mensen te laten kennismaken met een ei gentijdse geloofsbeleving. Zee land Praise wordt gehouden in de MGDO-school in Vlissingen, van af 19.30.

de Faam | 1993 | | pagina 7