Schildersbuurt-IMoord pakt vervuiling van wijk aan Natuur leeft in prille naseizoen SPD-Zeeland vreest stopzetting Lang gewacht, toch gekregen: Autobedrijf Cevaal geopend I nspraakprocedure Vrijburg van start Oosters b in De Parel O tVDH 1 UUi FOTOSERVICE Van Duyvenvoordeschool zoekt oud-leerlingen Paranormale manifestatie wegens succes herhaald Cursus Cafébedrijf v/a ƒ35,- p/m Puzzelen en winnen Nazomermarkt in Vlissingen Vogel werkgroep KRUISWOORDPUZZEL De winnaars CURSUS CAFÉBEDRIJF f 295,- Stichting Horeca Onderwijs MILIEUTIP FOTO VERSCHOORE Het prille naseizoen leent zich kennelijk goed om de natuur in het zonnetje te zetten. In het weekeinde van 18 en 19 september houdt de Vereniging Na tuurmonumenten open dagen in het land en in de week van zaterdag 18 tot en met zondag 26 sep tember is er voor de provinciale landschappen veel werk aan de winkel tijdens Week van het Landschap. En er is nog meer te doen, zoals extra excursies op Neeltje Jans. Gevonden BEL VOOR STUDIEGIDS 033-806060 Wie de oplossing van de puzzel goed heeft en op een briefkaart opstuurt kan één van de aantrekke lijke prijzen winnen. Het Zeeuws Museum en het Maritiem Restaurant Arsenaal zijn de gulle gevers van de prijzen. Woensdag 8 september 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 De bewonèrs van Schildersbuurt- Noord in Vlissingen gaan samen met afdelingen van de gemeente en de woningcorporaties de ver vuiling van hun wijk aanpakken. Op 18 september om tien uur binden de buurtbewoners, na een kopje koffie, de strijd aan tegen zwerfvuil, onkruid en overhan gend groen. Tijdens vergaderingen van het buurtcomité beklaagden bewo ners zich al langer over de toene mende vervuiling van de Schildersbuurt-Noord. F. Snijders, secretaris van het comité: „Men sen klaagden over het zwerfvuil tussen de bosjes in de buurt en de verwaarloosde plantsoenen. De vuilnis wordt ook vaak al veel te vroeg buiten gezet en de brandgangen vervuilden." Het comité drong er bij de gemeente regelmatig op aan wat meer te doen voor de buurt, maar die kwam niet verder dan een keer in het jaar onkruidverdelger in de brandgangen spuiten. „Vlak voor de zomervakantie hebben we besloten het maar zelf te doen," zegt Snijders. En toen de plannen voor de schoon maakactie vorderden, bleek ook de gemeente Vlissingen gevoelig voor de druk van het buurtcomi té. „De gemeente is nu bezig met het grote werk, zoals de over de straat hangende struiken snoei en. En er is iemand van de plant soenendienst langs geweest om te adviseren bij het opknappen van de verwilderde tuintjes van de particuliere verhuurders." Ook de woningcorporaties dra gen hun steentje bij aan de actie. Snijders: „Die zijn echt van goede wil. Basco heeft bijvoorbeeld toe gezegd de naamborden van de flats in de Meindert Hobbema- laan schoon te maken. Verder gaan ze de voortuintjes van die flats, die de bewoners ook niet onderhouden, betegelen. En zo zijn er nog een paar ideeën waar de woningcorporaties wat aan kunnen doen." Tot nu toe hebben zo'n twintig mensen toegezegd zich te zullen storten op brandgangen, straten en plantsoenen, waar zij zullen papierprikken, zwerfvuil verza melen, overhangend groen ver wijderen en onkruid wieden. De gemeente levert gereedschap en containers en verzorgt de afvoer van het verzamelde afval. Snijders hoopt zoveel mogelijk bewoners voor de actie te kun nen mobiliseren: „Dan kunnen 1 Een verwaarloosde brandgang in Schildersbuurt-Noord we nog meer zaken aanpakken. En misschien kan er voor de toe komst nog een vervolgactie wor den gepland, want eigenlijk moet je zoiets wel bijhouden. Maar het idee moet nog een beetje groeien - normaal werd zoiets nooit ge daan." De Vlissingse winkeliersvereni ging van de Scheldestraat houdt zaterdag 11 september haar jaar lijkse Nazomermarkt. Naast het inspecteren van de zestig tot ze ventig kramen van de lokale win keliers en standhouders van elders, kan de bezoeker genieten van onder meer een optreden van een volksdansgroep of een demonstratie honden africhten. Volgens scharrelslager Muilwijk zal zo'n tachtig procent van de winkeliers uit de Scheldestraat op de Nazomermarkt tussen ne gen uur 's ochtends en vijf uur 's middags met een kraam verte genwoordigd zijn. Verder zullen standhouders 'van buiten' op de markt staan met onder meer sie raden, riet en versterkingen voor de inwendige mens. De feestelijke aankleding komt onder andere voor rekening van volksdansvereniging Walacra, die tussen 13 en 17 uur tien voorstel lingen geeft. Verder is er tijdens de braderie op de kop van de Bouwen Ewoutstraat een pop- penshow van Walcherse kleder drachten. In de Kasteelstraat staat het jaarlijkse ringrijden ge pland en geeft de Dierenbescher ming demonstraties honden africhten. Door de Aagje Dekenstraat en de Badhuisstraat rijdt een antieke brandweerwagen, 's morgens die van de brandweer van Oostka- pelle en 's middags de brand weerwagen uit Vlissingen. De jeugdige bezoekers aan de Nazo mermarkt kunnen een rondje met de brandweermannen meerijden. Binnenkort start de cursus Vakbekwaamheid Cafébedrijf o.a. in: Middelburg. Vlissingen. Goes. Terneuzen. Bergen op Zoom, Roosendaal. Breda. Oosterhout. Deze cursus bestaat uit 10 wekelijkse lesavonden en kost in totaal f 295.-. Men kan zich nog aanmelden. Lagere school als vooropleiding is voldoende Het examen is op 5 januari. De zeer afwisselende cursus wordt zowel door vrouwen als mannen uit pure hobby gevolgd. Sommige hebben in hun achterhoofd de gedachte om ooit nog eens 'n eigen bedrijf(je) te beginnen Ook is er thans een groot tekort aan vakbekwaam Horecapersoneel. De lessen worden levendig gebracht met dia's, vrijblijvend wijnproeven etc. Ook gaat men gezamenlijk naar een Brouwerij. Met het Diploma kan men zelfstandig een Café. Petit-Restaurant. Disco. Kantine, etc. beheren. De cursus is zowel mondeling als schriftelijk te volgen. SUBSIDIE TOT 100% MOGELIJK. Voor gratis Brochure of aanmelden, bel: Postbus 1161, Breda. 076*710078 OOK CURSUS HANDELSKENNIS HORECA of RESTAURANTBEDRIJF Het SPD-Zeeland vreest het aan staande oordeel van de provin ciale politiek over het voorstel van Gedeputeerde Staten om de financiële steun aan het consu- lentenwerk voor vrije tijdsbeste ding van verstandelijk gehandicapten te beëindigen. De statencommissies Welzijn en Al gemeen Bestuur buigen zich op 6 en 10 september over het bezui nigingsplan. Het Sociaal Pedagogisch Dienst verleningscentrum uit Middel burg is bang dat bij aanvaarding van het plan en het wegvallen van de subsidie het aantal deel nemers aan de door SPD-Zeeland gecoördineerde vakantiereizen met een derde zal moeten wor den teruggebracht. Het is ook onzeker of de vakantiespeelwe- ken zoals de SPD die in Middel burg, Goes en Zierikzee voor verstandelijk gehandicapten or ganiseert op dezelfde manier kunnen blijven beètaan. Veel verstandelijk gehandicapten hebben niet het vermogen om zelfstandig op reis te gaan. Het SPD-Zeeland is een dienstverle ningscentrum dat onder meer speciale groepsreizen voor ver standelijk gehandicapten naar meer dan tien bestemmingen or ganiseert, die tot nu toe steeds meer deelnemers aantrokken. Volgens het SPD-Zeeland valt het voorstel van Gedeputeerde Sta ten om de subsidie te stoppen, niet te rijmen met het beleids voornemen van de provincie om het recht van verstandelijk ge handicapten op deelname aan vormen van vrije tijdsbesteding en educatie verder in te vullen. Volgens SPD-consulent G. Oosterling blijkt uit het bezuini gingsplan dat de provincie onvol doende weet heeft van wat het SPD-Zeeland doet. Vijftien jaar wachten heeft einde lijk zijn vruchten afgeworpen. Gisteren is het nieuwe Autobe drijf Cevaal in Middelburg offi cieel geopend. Net als het slaan van de eerste paal heeft Jasper Cevaal ook de officiële openingshandeling over gelaten aan zijn zoontje. Met een klein open sportwagentje reed de jonge Cevaal gisteren door een met papier beplakte deur en kon het feest voor genodigden begin nen. Vanaf vandaag kunnen alle Toyota- en Suzukirijders van Wal cheren een paar dagen meevie ren: bij een bezoekje aan het nieuwe bedrijf staat voor hen een hapje en een drankje klaar. Met de opening van het bedrijf aan de Laan der Verenigde Naties is een lang gekoesterde droom van Cevaal eindelijk in vervulling gegaan - een droom overigens die vaak een nachtmerrie leek. Toen eind jaren zeventig Cevaals autobedrijf aan Klein Vlaanderen steeds moeilijker bereikbaar werd, ontstonden de plannen voor een nieuw pand aan de rand van de stad. Diverse lokaties werden echter door de gemeente afgewezen en toen het wachten op de benodigde vergunningen De gloednieuwe showrooms van autobedrijf Cevaal zonder resultaat bleef, besloot Cevaal naar Vlissingen te vertrek ken. De Middelburgse plannen bleven echter lokken en eindelijk kwam in 1990 de bouwvergunning voor de plek aan de Laan der Verenig de Naties, waar eens het slacht huis stond. 'Een toplokatie' noemt Cevaal zijn nieuwe stek, met ruimte voor een winkel, een aparte showroom voor beide merken, een full service-station en een wasstraat. Maar de ge dachte aan al die jaren van on derhandelen en wachten, zet toch een kleine domper op de feestvreugde. De gemeente Vlissingen wil bin nenkort het tweede deel van het bedrijventerrein Vrijburg ontwik kelen. Om Vrijburg II te kunnen aanleggen, hebben b en w een voorontwerp gemaakt van een bestemmingsplan 'Vrijburg, eer ste planherziening'. Ondernemers en omwonenden van het bedrij venterrein kunnen tot 12 oktober DE, PAREL, Babelwcg 2,4357 BT Domburg, telefoon 01188-3230 Een uitgebreid warm en koud buffet met overheerlijke Arabische en Oosterse gerechten staat voor u klaar op zaterdag 4,11 en 25 september van 18.00 tot 22.00 uur. Prijs: 39,50 p.p. Kinderen tot 12 jaar: halve prijs. Buffet in combinatie met een partijtje bowlen slechts 42,50 p.p. Reserveer tijdig, restaurant'De Parel' 01188 - 3210 OE PAREL V rtEERLU* ^OUSMETFtTRESS, SAUNA. BOWLING- EN SOUASHBANEN, KUURCENTRUM, THEATER, CAFE'S EN RESTAURANTS m O*»» iUR° schriftelijk reageren op het voor ontwerp. Het toekomstige Vrijburg II is nu nog een stuk landbouwgrond tussen het bestaande bedrijven terrein Vrijburg en het bunkerter- reintje aan de Vrijburgstraat. Het volledige voorontwerp van het bestemmingsplan ligt ter inzage in de hal van de sector Stadsont wikkeling in het stadhuis van Vlissingen. De gronden in het eerste deel van het bedrijventerrein Vrijburg aan de rand van Vlissingen zijn vrij wel uitgegeven. De gemeente wil nu het tweede deel ontwikkelen om te voorzien in de verdere be hoefte aan gronden voor soortge lijke bedrijfsvestiging. Een schriftelijke inspraakreactie is geen formeel bezwaarschrift op grond van de Wet op de Ruim telijke Ordening (RO). Die kunnen gedurende een maand worden ingediend, nadat het vooront werp is omgezet in een ontwerp- bestemmingsplan en de Wet RO in werking is getreden. Als je grote interesse hebt voor vogels, dan is de Vogel werkgroep Walcheren een ideale club om samen met andere vogelaars met je hob by bezig te zijn. MICMEC Walcheren De vogelwerkgroep houdt zich bezig met de bestude ring van in het wild levende vogels, maar spant zich ook in voor de bescherming van vogels en hun leefgebied (biotoop). Het inventariseren van broed- vogels is een belangrijke akti- viteit, maar ook het tellen van vogels die tijdens de trek Walcheren "aandoen" komt jaarlijks aan de orde. De Nol- ledijk bij Vlissingen en de dijk bij Westkapelle zijn daarbij belangrijke lokaties. Ringwerk, nestkastenwerk en het melden van zeldzame vo gels doet de vogelwerkgroep ook. Naast veel "aktie in het veld" wordt er maandelijks een bijeenkomst gehouden met lezingen, films en dia's uiteraard over vogels. Meer informatie bij Jan Meul- meester, secretaris. Tel. 01180-38785. Op 10 oktober doet de Vogel werkgroep mee aan een gro te landelijke vogelteldag. De medewerkers zijn dan te vin den bij de schorren en slikken van fort Rammekens. Cïck'n (irolc M.irkl 7 I luist 's-Cif.iyonhofplcin li Middelburg L.ingo Cioorc 211 (n,i,ïsl ANWH) Wie maakt binnen I uur de helderste afdrukken op Kodak Royal Paper lerwijl u winkelt? luist! MKodak EXPRESS De open dagen van Natuurmonu menten concentreren zich in Zee land op Burgh-Haamstede. In het gebied Zepeduinen worden beide dagen tussen 10 en 17 uur be zoekers verwacht. Die kunnen er naar de Burghse Schoole om bij informatie- en verkoopkramen meer achtergrond kennis te ver zamelen. Verder kunnen de be zoekers wandelen of fietsen door het gebied. Zepeduinen is - zo meldt de Vereniging Natuurmo numenten - een '.zeer afwisse lend gebied'. Oude duinen die voor een deel begroeid zijn met bos en veel bekende en onbeken de duinplanten. Het landschap is ook al dankzij het stuifzand op een aantal plaatsen zeer afwisse lend. Zwarte Shetlandponies be- Bankbiljet - Bij de gemeente in Vlissingen zijn tussen 18 augus tus en 1 september de volgende zaken aangegeven: bankbiljet; zonnenbril; vlag; riem; bouwteke ningen; zwemkaart; horloge; kin- derjas; bermuda; nylon jack; portemonnee; schoenen; kinder sandaal; kinderarmband; zilveren armband; zegelring; gouden arm band; sleutels; zwarte damestas; autosierdop. Bij het asiel in Vlis singen zijn een zwart-witte, een cyperse en een schildpad/cyper se kat afgegeven. grazen het gebied. De wandeling leidt er overigens ook langs een observatiecentrum bij een duin- meertje. In de Week van het Landschap die onder de vlag van de Unie van Provinciale Landschappen wordt georganiseerd is een Gans als spreekbuis aangesteld. Tus sen 18 en 26 september worden allerlei activiteiten gehouden met de gans als mascotte. De geve derde eierlegger roept het publiek op onder de titel 'ogen op scherp, stappen in het landschap. Er is een groot aantal wandel- en fiets routes - voor een deel bestaande - uitgezet waardoor de nieusgieri- gen veel aan de weet kunnen ko men van wat er zich buiten hun gezichtsveld voltrekt in de na tuur. In een brochure - verkrijg baar bij de openbare bibliotheken - liggen folders klaar voor wie meer wil weten. Neeltje Jans toont ook in de maand september zijn nog piep jonge natuurgebied. Elke dins dagmorgen om tien uur, elke woensdagmiddag om twee uur en op zondagavond zeven uur vertrekt er een gezelschap kijk- lustigen onder leiding van een gids vanaf de rand van de natuur op de bovenste parkeerplaats. Met dit natuurgebied wordt het niemandsland dat ontstond na de voltooiing van de Stormvloedke ring zinvol opgevuld, menen Na tuurmonumenten en het Zeeuwse Landschap die beiden de Zeeuwse natuur in stand hou den en/of ontwikkelen. De H.K. van Duyvenvoordeschool uit Oost-Souburg viert op 16 okto ber haar 25-jarig bestaan en is daarvoor op zoek naar oud-leerlingen. In de afgelopen kwart eeuw hebben ongeveer duizend leerlingen de school bezocht. Tijdens de reünie zullen films, video's en dia's uit de afgelopen vijfentwintig jaar te zien zijn en is een tentoonstelling inge richt over de geschiedenis van de school. De lagere school begon in 1968 met 28 leerlingen en twee leer krachten in een paar noodlokalen aan de Irenestraat. In oktober 1971 werd het huidige gebouw aan de Dongestraat betrokken; tegelijk met de toenmalige kleu terschool de Springplank, die sinds mei 1969 was gehuisvest in een noodgebouw aan de Mo lenweg. De H.K. van Duyven voordeschool was een van de eerste scholen die, vooruitlopend op de nieuwe wet op het basis onderwijs uit 1985, in 1981 als echte basisschool functioneerde: een school voor kinderen van vier tot en met twaalf jaar. De reünie wordt gevierd met hui dige leerlingen en hun ouders. Oud-leerlingen die nog materiaal hebben voor de tentoostelling, kunnen dat tot 10 oktober bij de Van Duyvenvoordeschool inleve ren. Wie vroeger een stukje heeft opgevoerd voor een maandslui- ting, krijgt de gelegenheid dit tij dens de reünie nog eens te laten zien. Als gevolg van het succes van de eerste paranormale manifestatie, vorig jaar in de Zeelandhallen in Goes, heeft de organisatie beslo ten zolang er voldoende belang stelling voor is, de produktie jaarlijks te laten terugkeren. Van 17 tot en met 19 september is in Goes Para Norma '93 te be zoeken. Uit een in 1985 gepubliceerd on derzoek van de Provinciale Zeeuwse Gezondheidsraad bleek dat het bezoek aan paranormale genezers en therapeuten in Zee land beduidend hoger ligt dan in de rest van Nederland. Daarom was de organisatie niet verbaasd dat bijna achtouizend mensen naar Para Norma '92 kwamen. Om de bezoekers dit jaar wat meer rust en sfeer te bieden, is het evenement dit jaar verspreid over drie dagen. Tijdens de manifestatie worden dagelijks veertien lezingen gege ven door bekende sprekers. On der de ongeveer honderd deelnemers aan Para Norma '93 bevinden zich onder anderen astrologen, edelsteentherapeu ten, handlijnkundigen, homeopa- ten, iriscopisten, pendelaars en ufologen. Tijdens de manifestatie kunnen bezoekers informatie krij gen en deelnemen aan cursussen en workshops. cursus mondeling of schriftelijk Het staat vast dal nu en in de toe komst altijd vestigingseisen gelden Behaal daarom bij de specialist de Rijkserkende horecadiploma's Wordt vakman/vrouw of zelfstandig café-restau ranthouder c.q kantinebeheerder in de nog steeds groeiende bedrijfstak horeca Half september starten de cursussen café restaurant- en handelskennis hore cabedrijf weer in 65 plaatsen, dus ook bij u in de buurt Een vooropleiding is niet vereist en u doet begin I994 exa men onder toe zicht van het Ministerie van Economische Zaken en WVC Ook na het behalen van het diploma blijft t Vom u begeleiden via de afdelin gen Horeca Administraties en Bemidde lingen zodat u een eigen bedrijf kunt starten 100% subsidie is mogelijk 't VOM HORECA ABC, van diploma tot eigen bedrijf. Al meer dan 1214 jaar! Voor Ic GRATIS studiegids: stuur de coupon, zonder postzegel, naar I Vom. antwoordnummer 1060. 3800 WB Amersfoorl-Hoogland of bel 033-8060b0 adres: postcode: telefoon: plaats: 'S AVONDS 020-6972602 HORECA ABC Wie meer wil weten over de geschiedenis van Zeeland kan niet heen om het Zeeuws Mu seum. Daar is veel te zien. Lo gisch dus dat we met enige trots aan de winnaars kaartjes aanbieden voor een gratis be zoek aan de zalen die zijn on dergebracht in het Abdijcomplex in Middelburg. Het Arsenaal complex her bergt niet alleen een Maritiem Attractie Centrum. Er is ook een restaurant gevestigd waar de gast zich tegoed kan doen aan kostelijke spijzen. Er wordt een lunch aangeboden en da gelijks heeft de chef een leuk menu samengesteld, waarvan ook de man of vrouw met de P&P E1748 Welk woord komt er in het balkje? Lopend Buffet bij Maritiem restaurant het Arsenaal De oplossing van de puzzel dient maandag 13 septem ber in ons bezit te zijn. Het adres: PZC Weekbladen, t.a.v. de redactie (Postbus 5017, 4330 KA Mid delburg). tegoedbon thuisgestuurd om met twee personen een lekker menu te gaan verorberen bij het Maritiem Restaurant Het Arsenaal. Uiteraard hoort er een drankje bij. smalle beurs kan genieten. De gastronoom kan er overigens zelf bepalen wat hij neemt en de drank wordt er eveneens op basis van zelfbediening aange boden. Het is wel de bedoeling dat de spijzen die bij het buffet zijn opgehaald nog even wor den afgerekend. Een winnaar van deze puzzel hoeft dat ove rigens niet. Hij of zij krijgt een De winnaars van vorige week zijn: 2 Kaartjes voor het Zeeuws Museum - A. den Hartog uit Serooskerke. Etentje voor 2 personen in Maritiem Restaurant Ar senaal - M.J.C. Karman uit Oost-Souburg. HORIZONTAAL: 1 reptiel; 6 verhoudingsmaatstaf; 11 splitsingspro- dukt; 12 tuinhaag; 14 bloeiwijze; 15 telwoord; 17 biersoort; 19 te genstander; 21 slag om de oren; 22 kleur; 23 oude lengtemaat; 24 sieraad; 26 zangnoot; 27 zelfkant; 29 werkschuw; 30 insekt; 32 vaatwerk; 34 zeurpiet; 36 lichaamsdeel; 37 kalmkomisch; 38 mnl. dier; 39 blijk; 41 liefderijk; 44 bovendeel; 45 lijden; 47 knaagdier; 49 reeds; 51 geestelijke; 53 boksterm; 54 edelgesteente; 56 lummel; 58 hemellichaam; 59 show; 61 onbep. vnw.; 62 snel; 64 roofdier; 65 watervlakte; 66 ondeugdelijke waar; 67 soort duif. VERTIKAAL: 1 stof; 2 opening; 3 breekijzer; 4 voegw.; 5 verdwe nen; 7 ongeveer; 8 uiterst nauwkeurig; 9 riv. in Italië; 10 pl. in Z.- Holland; 12 neerslag; 13 jachttrofee; 16 breibenodigdheid; 17 Ned. Rivier; 18 Ned. rivier; 20 insekt; 25 kalksteen; 27 telwoord; 28 over eenkomend; 30 niet vet; 31 deel van Azië; 32 deel van een fuik; 33 onderricht; 34 duw; 35 sleepnet; 40 metaal; 42 luiaard; 43 teken werktuig; 45 kostbaar kleinood; 46 onderkoning; 48 vuistvechter; 50 stuk hout; 51 door; 52 landmaat; 53 huisdier; 55 flink; 57 teems; 60 roofdier; 63 lidw.; 65 op deze manier. 42 4 7 17 14 52 49 31 11 23 139 19 6 61 58 Oplossing Puzzel week 35 HORIZONTAAL: 1 klas; 4 Amor; 7 tas; 8 emu; 10 non; 12 bos; 13 taart; 15 bol; 17 kan; 18 liniaal; 20 kok; 22 ik; 23 don; 24 lak; 26 sr.; 27 kaf; 28 Gré; 29 Sam; 31 darm; 35 loos; 37 rabies; 38 hommel; 39 meno; 41 Oder; 43 sra; 45 lof; 46 ree; 47 na; 49 dra; 51 bes; 52 ma; 53 oké; 55 aan doen; 58 tor; 59 sen; 61 niets; 62 vos; 63 nar; 65 ent; 66 rek; 67 raat; 68 over. VERTIKAAL: 1 kas; 2 L.S.; 3 Sean; 4 aura; 5 on; 6 Rob; 7 ton; 9 martre; 11 nok; 12 bak; 13 tin; 14 tal; 16 tos; 17 kind; 18 tof; 19 las; 21 kras; 23 dam bord; 25 kalmoes; 27 krans; 30 moe de; 32 are; 33 iel; 34 Eos; 36 ole; 39 meno; 40 worden; 42 raar; 44 ara; 46 ren; 48 aks; 50 aan; 51 bes; 52 mos; 54 een; 56 niet; 57 Otto; 58 lok; 60 nar; 62 ver; 64 ra; 66 re. Winwoord: ONEVENREDIGHEID

de Faam | 1993 | | pagina 13