Miniatuur Walcheren, telen op dwerghoogte Dolle donderdag in Middelburg Zestienjarige verhaalt over negentiende eeuwse vakantie 5 T/M 11 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND ZESHONDERD VELDIEPJES IN DE KRAAMKAMER Ook in het park van Miniatuur Walcheren in Middel burg sloeg onlangs de iepziekte toe. Van de honder den mini veldiepjes van nog geen halve meter hoog, bleken er twee door de ziekte te zijn aangetast. Twee van de achthonderd. „Gelukkig is dat te ver waarlozen. De oude iep, de aanstichter, is inmiddels opgeruimd", legt tuinier Johan Mol uit. fifpfp Onteigend Allerlei Orgelconcert in Lutherse Kerk Middelburg Zekel Kraamkamer GELEZEN Woensdag 4 augustus 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 is» Hï is» Uï H1 M13Ï Het kappen van deze twee kostte heel wat minder moeite dan de reusachtige veertig jaar oude veldiep midden in de tuin. Reden voor hovenier Jo han Mol om dagelijks met ex tra aandacht de achthonderd miniboompjes rond de kleine dorpen en weggetjes van het kleine Walcheren te in specteren. In het seizoen heeft hij er met twee medewerkers meer dan een volledige dagtaak aan. Snoeien, bollen planten, éénjarigen zaaien en uitzetten, maaien. Het komt steeds weer terug. Maar het meeste werk kost het in vorm houden van de piepkleine laan- en dorpsboompjes, waarvan de hoogte geheel is aangepast aan de maat van de gebouwtjes in het park. „Niks snoeischaar. Al les wordt met de zekel, dat is een Zeeuwse sikkel met karteltjes, zeker vijf keer per jaar gefatsoe neerd", zegt Mol, die kort gele den zijn twaalf en een half jarige jubileum als hovenier van Minia tuur Walcheren vierde en nog niet aan de VUT wil denken. Van huis uit is hij fruitkweker. Dus dat snoeien zat er al in. Ap pels, peren, pruimen, aardbeien en zelfs trosanjers teelde hij in de boomgaarden, die van vader op zoon overgingen in Hansweert. Maar in 1980 werd hij onteigend en toen kon Johan Mol kiezen: ergens anders voor zichzelf be ginnen of in loondienst bij Minia tuur Walcheren. Hij koos voor het laatste. „En daar heb ik nooit spijt van gehad bekent Mol die een gepassioneerd tuinierder werd zowel op zijn werkterrein als in zijn privéleven. Oud papier - Elke tweede zater dag van de maand kan van negen uur tot half twaalf 's ochtends oud papier worden ingeleverd op het Miro-terrein in Vlissingen. Asiel - Het Dierenasiel Zeeland Zuid viert 14 augustus met een open dag en veel attracties het feit dat twintig jaar geleden de eerste steen voor de bouw van het asiel werd gelegd. Wie op die dag zijn creativiteit wil tonen of verkopen, of wie wil meedoen aan de kind/hond-show, kan zich opgeven bij het Dierenasiel Zee land Zuid aan de Lange Leenweg in Vlissingen. Snuffelmarkt - Voor de laatste keer dit seizoen wordt op zater dag 7 augustus op het Stad huisplein in Vlissingen een toeristische snuffelmarkt gehou den. Op deze openlucht rommel- makrt zullen hoofdzakelijk particuliere kooplui in zo'n 150 kramen hun overtollige huisraad voor een redelijke prijs van de hand doen. De markt is geopend van 13 tot 20 uur. Gustav Leonhardt. De organist Gustav Leonhardt bespeelt op vrijdag 6 augustus het Duyschot-orgels van de Lu therse Kerk in Middelburg. Op het programma staan onder meer werken van J.J. Kerl en Ge- org Muffat. Het concert begint om 20.30 uur. „Toen ik hier kwam te werken waren er al heel veel miniboom pjes gezet van de veldiep, mei doorn en ook van de beuk. Van de laatste soort zijn er net als in de werkelijkheid drie prachtige rode exemplaren te zien op de Middelburgse Balans, rond de fontein. Die kleine beukjes date ren van de oprichting in 1954 en zijn inmiddels dus al bijna veertig jaar oud. De onderbeplanting in de tuin bestond bij mijn indienst treding uitsluitend uit gras. Ik ben daarom begonnen met het be planten van de B-weggetjes met bosplantsoen. In het echt kent Walcheren eenzelfde soort geva rieerde bossages langs die we gen. Er onstond zo een dicht tapijt van tien centimeter hoge iep, cotoneaster, liguster en noem maar op. Wat er elders op komt in de tuin kan daar een plaatsje krijgen", vertelt de tuinspecialist enthousiast. Veel bezoekers van Miniatuur Walcheren denken met bonzai- boompjes te doen te hebben, als zij de miniboompjes ontdekken in het park. „Maar dat is heel iets anders. Bij die techniek wordt het wortelstelsel klein gehouden, waardoor de groei wordt afge remd. Bij ons in de tuin snijden wij een jong boompje op hoogte af en knippen daarna het uit groeiende loof steeds maar weer bij in een kleine bol. Het ziet er veel moeilijker uit dan het is. Vooral het bijknippen, eigenlijk snijden, dat wij hier altijd met de zekel doen, trekt heel veel bekijks bij de toeristen. Daar zijn al heel wat videofilmpjes aan opgescho ten", legt Mol uit, die dagelijks geassisteerd wordt door een vaste medewerker en een sei zoenskracht. Volgens de tuinman is een zekel de Zeeuwse benaming voor de ouderwetse sikkel, waarmee vroeger ook het gras werd ge sneden. Dit gereedschap wordt in het Miniatuurpark ook gebruikt In het midden van dit werfje, één van de bomen die op aangepaste hoogte is gekweekt. Overigens dateert de foto al weer van een aantal jaren geleden. om de onderbeplanting te trim men. „Je kunt zo met de ene hand het loof vasthouden en met de andere snijden en de boel in een mand werpen. Met een snoeischaar blijft de troep liggen en die moet alsnog worden opge ruimd. Dat is dubbel werk". De grote kas achterin de tuin staat nu leeg. Maar in de winter is Johan Mol daar dagelijks te vinden temidden van het zaai goed, dat in het voorjaar de tuin ingaat. Voor het vroege voorjaar planten de tuinlieden vijftien- tot zeventienduizend bollen. Daarna zijn de één- en tweejarige perk- planten aan de beurt. Meer dan 48-duizend zelf opgekweekte plantjes vinden een plekje in de borders rond de dorpjes en be zienswaardigheden van namaak Walcheren. De kleurige lappende kens vinden volgens Johan Mol veel waardering bij de bezoekers. „Elk seizoen is de tuin weer an ders, terwijl de gebouwen altijd hetzelfde zijn. Ik weet dat er mensen zijn die alleen vanwege de tuin een jaarkaart nemen voor Miniatuur Walcheren. Ik experi menteer veel met bijzondere soorten en nu wij ook bordjes met de namen hebben neergezet, kunnen de bezoekers daar nog van leren zegt de 55-jarige Mol. „Sinds enige tijd hebben wij een volkstuin aan de Nassaulaan ge huurd. Daar staan zeshonderd miniveldiepjes in de kraamkamer op te groeien. Want als de plan nen voor Miniatuur Walcheren doorgaan moet de hele tuin op de schop. Dan komen er ook nog kreekruggen en poelgebieden. Dat is echter een heel ander ver haal, zover zijn wij nog niet. Maar dat die boompjes mettertijd weet nodig zijn, dat is zeker". Middelburg maakt zich op voor dolle donderdag. Op 12 augustus ontvangt de stad niet alleen de gebruikelijk marktkooplui en hun klanten, maar ook zo'n tweehon derd leden van de Zeeuwse Ring- rijdersvereniging en een groep standwerkers. Liefhebbers van spectaculaire verkooptechnieken kunnen hun hart ophalen op de Lange Delft in Middelburg tijdens het jaarlijkse standwerkersconcours. Een groot aantal standwerkers zal op originele wijze zeer uiteenlopen de waren aan de man of vrouw proberen te brengen. De deelne mers worden beoordeeld door een jury. Aan het eind van de middag zal loco-burgemeester G. Schoenmakers de door de ge meente Middelburg beschikbaar gestelde prijzen uitreiken aan de drie beste standwerkers. Op het Molenwater wordt die- zelfde dag voor de 37e keer de jaarlijkse Grote Ringrijderij te Paard gehouden. Meer dan twee honderd ringrijders strijden op vijf banen tussen het parkeerterrein bij het Gasthuis tot de Schouw burg vanaf acht uur 's morgens om de ereplaatsen. Het publiek wordt via een geluidsinstallatie op de hoogte gehouden van de stand op de verschillende banen. Het belangrijkste onderdeel van deze Tweede Folkloristische Dag is de strijd om de Koninklijke Tro feeën en de twaalf andere wis selbekers, beschikbaar gesteld door onder anderen Koningin Beatrix, de prinsessen Juliana en Wilhelmina, de gemeente Middel burg en de Federatie Folkloristi sche Groepen. De best geklasseerde ringrijders van de laatste tien beurten op de vijf ba nen kampen rond 16.30 uur om deze prijzen. Tevens zijn drie wis selbekers beschikbaar voor de besten uit het totaalklassement over dertig beurten. Het kampen heeft plaats op baan 1, voor de muziektent. De dag wordt beslo ten met de bekendmaking van het mooist versierde paard. De dieren worden hiervoor om ne gen uur 's ochtends beoordeeld door een deskundige jury. Een vakantie in 1891 van een zestienjarige gymnasium scho lier. Dat is het meest opvallen de afdruksel in de recente editie van De Wete, het kwar taalblad van de Heemkundige Kring Walcheren. Daarnaast bevat het blad een aantal arti kelen van amateur-historici als ook officiële geschiedschrij- De samenstellers van De Wete werden door een lezer op het bestaan van het vakantie verslag gewezen. In 1907 stond het stuk al in het blad De Levende Natuur. Het is het ver haal van een scholier die in 1891 zijn vakantie doorbracht op Walcheren. De indrukken die ruim honderd jaar geleden werden opgedaan zijn zeer her kenbaar. De imponerende zee en de flora en fauna in de dui nen komen er aan bod. De jeugdige gymnast blijkt zich te interesseren voor de planten groei in de duinen. Hij vermeldt talrijke bloemen, zowel met de Nederlandse als de Latijnse naam. De Heemkundige Kring geeft het periodiek al 22 jaar uit. Het groeide van een stencil tot een volwaardig blad dat nu ook te koop is. Een aantal rubrieken komen om de vier maanden te rug. De boekrecensies in 'k e èleze, de Vadertjes en de Dijk- je's. In de Dijkje's vertrouwt de Vlissingse amateur-historicus A.H. van Dijk zijn mijmeringen over vroegere tijden aan het papier toe. Het bestuur schrijft in een re dactioneel bericht blij te zijn met het groeiende aantal schrijvende lezers. Een aantal stukken lijken inderdaad door de lezers zelf te zijn geschre ven. Een verslag van een ex cursie, een stuk over scheeps rampen, het relaas van een in 1852 verdronken Westkapelse dijkwerker en een verhandeling over de buitenplaats "t is niet altijd zomer' die ooit aan de Veerseweg heeft gestaan zijn slechts grepen uit de inhoud van De Wete. Naast de artikelen van amateur-historici zijn ook de pennevruchten van de meer of ficiële geschiedschrijvers in het blad afgedrukt. R Blom, ge meente-archivaris van Veere, P. Sijnke, gemeente-archivaris van Middelburg en L M. Hol- lestelle, hoofd studiezaal van het Rijksarchief en inventarisa- tor van het Waterschap Wal cheren, tonen met verhalen hun deskundigheid op het ge bied van de Walcherse historie. DONDERDAG 5 AUGUSTUS Theatergroep 'Het Hondje van de Ruijter', verhaal over water. Delta Expo, Neeltje Jans. Medewerkers van Rekreatie- werk Zeeland, theatervoorstelling over natuur en milieu. Delta Ex po, Neeltje Jans, aanvang tussen 10-15 uur. Folkloristische dag, met vele optredens, Zoutelande. Als afsluiting van de dag een concert van de Zeeuwse Rock groep Mother Vandenberg and the Fabulous Four. Straatfestival Vlissingen, Beets Brothers, Bellamypark, aanvang 19.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. Straatfestival Vlissingen, Drag line, Zeilmarkt, aanvang 20.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Tam tam, Dijktheater, aanvang 22 uur. Straatfestival Vlissingen, Jo hannes Kerkorrel, Bellamypark, aanvang 23 uur. Straatfestival Vlissingen, Doc tors, Zeilmarkt, aanvang 23 uur. VRIJDAG 6 AUGUSTUS Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20 uur. Orgelconcert, Jaap Nieuwen- huijse, St. Jacobskerk, Vlissin gen, aanvang 12 uur. The Arrows, Rock 'n Roll, Strandpaviljoen Neptunus, Zou telande, aanvang 21.30 uur. Orgelconcert, Gustav Leon hardt, Evangelisch-Lutherse Ge meente, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Circus Renz, De Schotsman, Wissenkerke, aanvang 19 uur. Straatfestival Vlissingen, Gru- po Dacapo, Spiegeltent, aanvang 18 uur. Straatfestival Vlissingen, The Buskers, terrassen en café's, aanvang 18 uur, Zeilmarkt, aan vang 20 uur. Straatfestival Vlissingen, Va ra's Kindersongfestival, Bellamy park, aanvang 19 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. Straatfestival Vlissingen, Com sat Angels, Bellamypark, aan vang 21 uur. Straatfestival Vlissingen, Kees jes, Zeilmarkt, aanvang 22 uur. Straatfestival Vlissingen, Grup Dacapo, Spiegeltent, aanvang 22.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Long John Baldry, Bellamypark, aan vang 23.30 uur. zaterdag 7 augustus Circus Renz, De Schotsman, Wissenkerke, aanvang 19 uur. Beiaardconcert, Henk G. van Putten, Stadhuistoren, Vlissin gen, aanvang 14 uur. Straatfestival Vlissingen, Buda- pester Klezmer Band, Spiegel tent, aanvang 19 en 21.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Hill billy Voodoo Trio, Bellamypark, aanvang 20 uur. Straatfestival Vlissingen, G- string, Zeilmarkt, aanvang 20 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. Straatfestival Vlissingen, Wal ter Trout Band, Bellamypark, aan vang 22.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Jack Daniels, Spiegeltent, aanvang 24 uur. zondag 8 augustus Circus Renz, De Schotsman, Wissenkerke, aanvang 16 uur. Straatfestival Vlissingen, Del Sur, Spiegeltent, aanvang 17.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Bren dan Croker and the Serious Of fenders, Bellamypark, aanvang 20 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. Straatfestival Vlissingen, Jack Daniels, Spiegeltent, aanvang 21.30 uur. Straatfestival Vlissingen, Sno wy White Shadow Indians, Bella mypark, aanvang 22 uur. maandag ~9~au~gustus Clown Snabbel, Theater De Pa rel, Domburg, aanvang 19 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. dinsdag 10 augustus Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22 uur. Orgelconcert, Herman van Vliet, Nieuwe Kerk, Middelburg, aanvang 20 uur. Medewerkers van Rekreatie- werk Zeeland, theatervoorstelling over natuur en milieu. Delta Ex po, Neeltje Jans, aanvang tussen 10-15 uur. Toeristenconcert, Zeeuwse Koorschool, R.K. Kerk, Goes, aanvang 11 uur. Carillonbespeling, Sjoerd Tam- minga, Grote Kerk, Goes, aan vang 13.30 uur. Circus Bongo, sportveld Hof Domburg, Domburg, aanvang 19 uur. Straatfestival Vlissingen, Mos- kowskaja Kapella, St. Jacobs kerk, aanvang 20.15 uur. Straatfestival Vlissingen, Frank Groothof, 'De Toverfluit', Boule vard Bankert (tent), aanvang 20.15 uur. woensdagTi augustus Medewerkers van Rekreatie- werk Zeeland, theatervoorstelling over natuur en milieu. Delta Ex po, Neeltje Jans, aanvang tussen 10-15 uur. Concert, Con Variazione., Dorpskerk, Oostkapelle, aanvang 20 uur. ARNEMUIDEN Gemeentehuis Historische collectie, geopend Ie en 3e Wo. om 14.30 en 15.30 uur. GOES Galerie llona Schmit. Iloria Schmit schilderijen en andere werken, ge opend za. 14-17 uur, hele jaar. V.d Spiegelstraat. Ford Ad Hoe, kunst manifestatie door 'Trechter 5'. Lunchcafe Stadhuis Goes, Netty aqua rellen en pasteltekeningen. Oosterscheldeziekenhuis. Hetty de Wette olieverfschilderijen Hedi Bogaers olieverf en bronzen beelden. De Jager Tolhoek, George Schade ei gen werk. Promo-Art Galerie 'Mi Parti', s-Heer Hendrikskinderen 'Hollands Zomers Buitenleven' zomertentoonstelling ge opend di. t/m zo. 11-16.30 uur. Grote Kerk, 'De Vier Elementen' zomer tentoonstelling van vijf kunstenaars, geopend di. t/m za. 11-17 uur. Gezondheidscentrum 'Magnolia'. Loui se van den Berge-Weenink, olieverven, geopend ma. t/m vr. 8-16.45 uur. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, prenten uit het kabinet, gra vures en tekeningen uit particulier be zit, geopend di. t/m vr. 13-17 uur, za. 13-16 uur. HOOGELANDE Consistorie (naast de Kapel), Amateur Beeldende Kunstenaars Zeeland, schil- derijen, pentekeningen en keramiek. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten, ge opend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis R. van der Meer exposi tie van foto's MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, expositie van oude en moderne kunst. Francois Ryckhalshuis Ruyckhals als tekenaar tekeningen geopend do. t/m za. 13-17 uur Galerie het Gouden Briefke Kees Slager Gazen schalen. Liesbeth Muilemeister keramiek. Barbara van der Waal en Cootje Kenemans beschilderde zijden _toffen en kleding. Zeeuwse bibliotheek dorpen op Zuid- Beveland Ellewoutsdijk, Oudelande en Baarland, geopend t/m 7 augustus. Achter de Houttuinen 50 Martin Ri chardson Hologrammen geopend ma. t/m za 10.30-17.30 uur Zeeuws museum Leen Quist Keramiek, geopend t/m 8 augustus. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Tri rum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10-17 uur. op afspraak. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roo sevelt Studiecentrum. (Abdij) perma nente tentoonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basise ducatie Ludmila Kalmaeva posters. Roskam Kantoorefficiency. Anneke Ruimschotel staal en touwplastieken, expositie geopend ti|dens kantooruren. L.C.M. Pottenmarkt 10. olieverf schilde rijen met als thema 'Indianen van Noord-Amerika'. Zeeuws Museum Tentoonstelling 'In Naam van Oranje' 16e-eeuwse wandta pijten. Wandelkerk Lange Jan tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Multi Colour Martin Kers, 'Europese kunsten' fototentoonstelling Zeeuwse Bibliotheek tentoonstelling over dichter P.C. Boutens Zeeuwse Bibliotheek Ko de Jonge 'arts/start'. Wandelkerk Jeltje Hoogenkamp schil derijen. Rabobank (hoofdkantoor) Beatrix Meindersma schilderijen. ABN AMRO Bank, Markt 7, David Heij- gelaar, geopend op werkdagen van 9-17 uur. Delta Nutsbedrijven, Wopje van de Kamp, aquarel schilderijen, ge- ópend tijdens kantooruren. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, dagelijks geopend van 10-17 uur. Ir. J.W. Topshuis Schilderijen van Sa menwerkingsverband kunstenaars. Delta Expo (koffieshop). Piet Visscher, schilderijen, dagelijks geopend van 10-17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum Flip de Nooyer Natuurfotografie over 'Nat Ne derland'. Zeeuws Biologisch Museum cursisten van het M.I.K.V. tentoonstelling 'De na- tuur op zolder' OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever Anny Joziasse poppen, geopend tijdens kan tooruren. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5)._ Veerse verleden. De gilden, ar chiefstukken. geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk 'Het Gezicht' schilderijen, tekeningen en klein werk. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10-12.30 en 14-17.30 uur Sou- terain Openbare bibliotheek Martin Zwennis twee x twee kwadraat. Stadhuis binnenplaats Kees van Leeu wen schilderijen. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Gemeentearchief Het bedrijf der leven de werktuigen. Watertoren Hall of Fame foto-instalatie. Bioscoop Alhambra Vlissingen Hall of Fame foto-instalatie 'Hollywood'. Ste delijk Museum Vlissingen Hall of Fame foto-instalatie 'Roddel'. Stedelijk Mu seum Vlissingen Scheepsbouw bij de Schelde tentoonstelling Notaris M.J. Sauer Annemieke Visser-van de Woestijne aquarellen en olieverfschil derijen geopend t/m 6 augustus tijdens kantooruren. Galerie Hannelore Meyaard Lidy Hoe- waer tekeningen, beelden en sieraden, geopend vanaf 8 augustus. donderdag 5 augustus *Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Last Acti on Hero' 20 uur. 'Stichting Cinema Middelburg, 'Strictly Ballroom' 20 uur. vrijdag 6 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 19 en 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middelburg, 'The Hand that Rocks the Cradd- le' 20 uur 'Bagdad Café' 22.30 uur. 'Cineburg 'De Parel', 'Flodder in Amerika' 20.30 uur. zaterdag 7 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 19 en 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middelburg, 'Bitter Moon' 20 uur 'The Hand that Rocks the Craddle' 22.30 zondag 8 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 19 en 21.30 uur. 'Stichting Cinema Middelburg, 'West Side Story' 20 uur. maandag 9 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 20 uur. dinsdag 10 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14. 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 20 uur. woensdag 11 augustus 'Alhambra Vlissingen I, 'Last Ac tion Hero' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Inde cent Proposal' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Dennis de Menace' 14 en 19 uur 'Cliff- hanger' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Last Acti on Hero' 20 uur. 'Stichting Cinema Middelburg, 'The Sheltering Sky' 20 uur. Ti WEMELDINGE Atelier L. Rijks. Chozeeweg 27 schilde rijen. Dagelijks geopend. donderdag 5 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. vrijdag 6 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. 'Cineburg 'De Parel', 'Tweety Show' 19 uur. zaterdag 7 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. zondag 8 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. 'Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14 uur. maandag 9 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. dinsdag 10 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. woensdag 11 augustus 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. 'Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14 uur.

de Faam | 1993 | | pagina 7