IMieuw Slib-boekje Reggae-weekend Onontkoombaar Opspuiten stranden Optreden Octet in Middelburg 6 T/M 12 MEI IN MIDDEN ZEELAND De JASZ (Jazz Aktivitei- ten Stichting Zeeland) rekent voor haar Middel burgse jazzfestival van donderdag 27 tot en met zaterdag 29 mei weer op een aantal hoogtepun ten. Voor de Kroegen tocht op vrijdag hebben zich twintig uitbaters ge meld. En dat is een re cord. Zowel bij de opening als bij de slot- avond in de Stads schouwburg staat er - al dus de JASZ-woordvoerder Bob van Koetsveld - weer een aantal internationale top pers op het programma. Streetparade Dansje POPMUZIEK BESPROKEN Jan Koopman Cursus Sociaal Ontspanning Onderwijs Rommelen Vergaderen TC Jubileum wedstrijd tegen oud Ajacieden Woensdag 5 mei 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 iïï lïï IK Jazzfestival Middelburg: weer aantal hoogtepunten „Vooral Roger and the Revolution zaterdagavond", zo werft Van Koetsveld, „maken de hele tent gek". Verder staan er weer talrij ke gezellgheidsbands met aan jazz aanverwante muziek op het programma die zaterdag tijdens de streetparade Middelburg tot Jazzstad moeten maken. Van Koetsveld was tot vorig jaar voorzitter. Dit jaar heeft het nieuw samengestelde bestuur meest uiteenlopende muziek kun je horen. Van funk tot New Or leans en van blues tot dixyland". Champagne Charlie treedt op tijdens de Kroegentocht op vrijdag. hem erbij gehaald om vooral pu bliciteit en sponsoring voor zijn rekening te nemen. Ook toen de Middelburgse ex-zakenman nog geen voorzitter was hakte hij met dat bijltje. „Ik heb onmiddellijk ja gezegd toen ze me vroegen om te helpen. Ik heb dat jaren ge daan. Dus waarom dit jaar niet". Het jazzfeest begint zoals ge woonlijk donderdagavond. Offi cieel wordt het driedaagse jazzfestijn geopend om 21 uur. The Jojo Swingband bijt de spits af waarna de Engelse formatie The Sammy Rimington Band tot in de kleine uurtjes de liefhebbers prikkelt om een dansje te wagen. De vrijdag staat in het teken van de Kroegentocht. Elk café heeft een band uitgenodigd die past in de eigen sfeer. „Het leuke is", meldt Van Koetsveld, „om elke kroeg aan te doen. Het is verras send wat je dan allemaal ziet. De De zaterdag als het winkelende publiek door de straten loopt met de boodschappentas zwerven er links en rechts dweilbandjes die doorgaans de dixyland als basis hebben. Ook staat er een aantal podia opgesteld in de winkelstra ten. Daarop spelen onafgebroken bands met een breed jazzreper toire. De podia staan op de Vismarkt, de Lange Delft, in de Gravenstraat, op de Pottenmarkt en op de Markt. Alle muzikanten die op zaterdag hebben gespeeld komen traditioneel om ongeveer half vijf 's middags naar de Markt voor een jamsessie. Het jazzge- beuren overdag betitelt de JASZ als Streetparade. De zaterdagavond moet weer een pronkstuk van het jazzfesti val worden. Het begint allemaal om 21 uur. In vier zalen van de Stadsschouwburg wordt dan muziek gemaakt. In totaal komen er zes bands voor het voetlicht. Zowel uit Rusland als uit Amerika alsook uit Polen, Duitsland en Ne derland komen deze ensembles. Overigens verschijnt er een week voor het zestiende Middelburgse jazzfestival een speciale krant waarin alles bijzonderheden zijn opegenomen. 'Een bond van genieën om de wereld te redden' is de titel van het boekje van Jan Fontijn, dat onlangs in de Slib-reeks is ver schenen. Er wordt in beschreven hoe Frederik van Eeden aan het begin van deze eeuw het plan opvatte om een club bekende denkers op te richten, die tegen het pessimisme van die dagen in, zich zouden inzetten om de we reld te redden. Het Slib-boekje van Fontijn is het 60e deeltje dat wordt uitgegeven in deze reeks. Fontijn promoveer de in 1991 op het proefschrift 'Tweespalt. Het leven van Frede rik van Eeden tot 1901.', waar voor hij werd bekroond met de Dordtprijs. Op dit moment is hij bezig met een tweede deel van de biografie van Van Eeden. De redactie van Slib-reeks heeft haar plannen al klaar voor de nieuwe reeks van nummer 61 tot en met 66, die tot eind 1994 worden uitgegeven. Abonnees moeten zich opnieuw opgeven om die in huis te krijgen. Vrijdag 7 en zaterdag 8 mei is in de Piek in Vlissingen een reggea- avond onder de titel 'A tribute to Bob Marley'. Dit eerbetooon is iets anders van opzet dan de vo rige. In plaats van een jamsessie is er vrijdag een ragga muffin party en treedt zaterdag de uit Goes afkomstige reggaeband Misty Basement op. De door Jimmy Cliff ontdekte Bob Marley maakte de reggae tot een geaccepteerde muzieksoort. In 1964 richten Peter Tosh, Bun ny Livingstone, Junior Braith- waith, Beverly Kelso en Bob Marley 'The Wailers' op. Direct vanaf het begin manifesteert Marley zich als de leider en schrijft de meeste nummers. Er worden diverse hits gescoord. In 1967 verlaten Braithwaite en Kel so de Wailers, maar de groep gaat gewoon door. Vanaf het moment dat de l.p. 'Natty dread' uitkomt, gaat de groep 'Bob Marley the Wailers' heten. Er volgen diverse plaatop namen en optredens. 'No wo man, no cry' wordt een wereldhit en dit is hun doorbraak. Marley neemt diverse platen op en ver zorgt optredens over de hele we reld. In 1980 wordt hij geveld door kanker. Een behandeling in een Duitse kliniek brengt geen baat. Op 11 mei 1981 overlijdt de 36- jarige op Jamaica geboren Bob Marley. Misty Basement is een reggea- band met een Europees tintje, die al sinds 1980 bestaat. De vaste kern bestaat uit Danniël (gitaar en zang), Professor (toetsen en zang), Basy B (bas) en Misty man (drum). De gespeelde nummers zijn volgens de band van een dui delijke boodschap voorzien: 'One love'. Zaterdag 8 mei spelen ze hun eigen repertoire. Improvisatie, Afrikaanse muziek, jazz en neo-klassieke klanken. Daaruit bestaat het repertoire van het Ammerlaans Octet, dat zater dag 8 mei om 20.30 uur een concert geeft in de Kloveniers doelen in Middelburg. Initiator, maar ook bassist en componist van het octet is de Groninger Ge rard Ammerlaans. De ritmesectie van een 'normaal' jazzorkest (pia no, bas en drum) heeft hij vervan gen door een bas, marimba en twee percussionisten. De instru menten van de percussionisten bestaan uit Afrikaans slagwerk. Je kan gewoon niet om ze heen; de ene stunt na de ande re. Zo langzaam maar zeker worden ze het vlaggeschip van de Zeeuwse pop. "Ja, belache lijk toch, we zijn niet meer dan een simpel coverbandje". Dat is waar, hoewel de toevoeging simpel discutabel is. De Star- shooters flikken het keer op keer; pas nog in de AHOY, nu weer live op RTL 4, samen met Rosa King. "Tja, we hebben het nummer telefonisch afgesproken, een struktuurtje bedacht, het einde veranderd en wat backing vo cals doorgesproken en na een kleine repetitie tijdens de gene rale 'bam' live op de zender". Nerveus? "Nee niet echt, we spelen al zo lang samen dat we blindelings op elkaar vertrou wen". En de Ahoy, maakte dat nerveus? "Ook niet echt; kijk als je uit de catacomben naar het podium loopt gaat er echt wel wat door je heen, maar dat is een kick, wij stonden natuur lijk tussen en voor de spullen van die 'grote jongens' maar dan nog zou een stevige dosis pleinvrees heel verklaarbaar geweest zijn hoor. Moeilijk spe len overigens als je zo ver uit elkaar staat. Het is dan lastig het 'bandgevoel' vast te hou den; wij hebben altijd veel (oog)kontakt onderling wat in een kroeg nooit een probleem is, maar op zo'n half voetbal veld't was prachtig, goed publiek, lange set en een toe gift; en dat laatste word je als voorprogramma niet vaak toe gestaan". Het geheim van de Starshoo- ters is als het ei van Columbus, simpel en helemaal niet ge heim: goede muzikanten, lek kere muziek, ervaring en een kei van een manager. "We zijn niet bijzonder, wel goed" durft Martin Koster (drums) te erken nen, Wat is dan het verschil met al die andere bands? "Geen idee. Het valt me alleen op dat ze weinig in de publici teit komen. Wij erg veel, mis schien wel te veel". Martin heeft gelijk, van al die andere bands hoor of lees je zo weinig. Is hun 'produkt' dan zo oninte ressant, of is er geen markt voor? Uit eigen ervaring weet ik dat het barst van de goede muzikanten en die kunnen, ge loof mij maar, prachtige muziek maken, blijft over het manage ment en de PR, zit daar het manco? Martin klinkt voorzich tig "Zou kunnen. Wij hebben Peter Boone als manager en al les wat wij de afgelopen jaren aan optredens hebben gedaan, en Little Richard was echt niet het enigste grote voorprogram ma, is puur en alleen zijn ver dienste, een goede verkoopda's onont koombaar". DONDERDAG 6 MEI Trio de Janeiro, 't Beest, Goes, aanvang: 20.30 uur. Trio de Janeiro VRIJDAG 7 MEt Chiel van Berkel en Manou Kersting, Vestzaktheater, Vlissin gen, uitverkocht. Chrush, Stadsdanszaal, Mid delburg, aanvang: 22.00 uur. Chrush Politiemannenkoor, Concert- en gehoorzaal. Middelburg, aan vang: 20.00 uur. Rock-night, Joy, Serooskerke. Diverse optredens bij MIRO, aanvang: 15.00 uur. Hypnose show, Cosmo, Vlis singen, aanvang: 22 uur. Ragga muffin party. De Piek, Vlissingen, aanvang: 22.00 uur. Jam-sessie, Midgard, Middel burg, aanvang: 21.00 uur. ZATERDAG 8 ME! Concert van brassband Excelsi or, Heer Arendhuis, Goes, aan vang: 16.30 uur. Gerard Ammerlaan Orchestra, Centrum Nieuwe Muziek, Mid delburg, aanvang: 20.30 uur. Swingavond, Midgard, Middel burg, aanvang: 21.00 uur. Bubbling en Rapparty, Buur thuis de Paraplu, Vlissingen, aan vang: 21.00 uur. Nacht moeder, Minitheater, Middelburg, aanvang: 20.30 uur. Zelfkennis - Persoonlijke effecti viteit is de titel van de cursus voor vrouwen die het Platform Zeeuwse Vrouwenraad van don derdag 17 tot zaterdag 19 juni geeft in de Volkshogeschool Zee land in Aardenburg. Persoonlijke effectiviteit heeft te maken met zelfkennis en een onderdeel er van is het hebben van een posi tief zelfbeeld en zelfrespect. Aanmelden bij Zeeuwse Vrou wenraad of de Voklhogeschool Aardenburg. Koor - De Zeeuwse Koorschool en het RK-Mannenkoor uit Goes werken mee aan de eucharistie viering van de Emmanuëlparo- chie, zondag 9 mei om 11.15 uur in de Open Hofkerk aan de Alexander Gogelweg in de Vlis- singse wijk Paauwenburg. Taizé-avondgebed - Mensen die willen weten wat er zo bijzon der is aan de kerkdiensten in Tai- zé kunnen zondag 9 mei een avondgebed bijwonen in de Gere formeerde Kerk aan de Tramstraat in Koudekerke. Aan vang 19 uur. Roemenië - De Kleding Inzame ling Charitatieve Instellingen gaat door met het inzamelen van kle ding voor Roemenië. Vrijdag 14 mei gebeurt dit in Valkenisse. Be woners worden verzocht kle dingstukken die nog in goede staat zijn, gewassen in een zak te stoppen en die voor 9 uur buiten te zetten. Bingo - De Doordouwers hou den zaterdag 8 mei in het VTV- gebouw (achter het zwembad) in Vlissingen. Aanvang 20 uur. Klaverjassen - Klaverjassers kunnen vrijdag 7 mei meedoen aan de prijsklaverjasavond om 19.30 uur in het Ontmoetings centrum Dauwendaele, Vrij landstraat 51 in Middelburg. Musical - Leerlingen van de ba sisschool J.H.van Dale in Oost- Souburg voeren woensdag 26 en donderdag 27 mei de musical 'De legende van het Ronde Putje' op. Tijdens die dagen wordt te- vends gestart met het verkrijgen van financiën voor een bronzen beeldje bij het Ronde Putje aan de Middelburgsestraat. Rommelmarkt - Basisschool De Zeeburch in Middelburg-Zuid houdt zaterdag 8 mei van 10 tot 12 uur haar jaarlijkse rommel markt op het adres Keurhove 3. Ook de Eendragtsburch verkoopt spullen op het plein bij de school. Vanaf 10 uur. Rijkswaterstaat Zeeland start be gin mei met opspuiten van de stranden aan de zeezijde van de Veersegat Dam, en bij Oranjezon. In totaal wordt ongeveer ander half miljoen kubieke meter zand verwerkt. In de planning wordt rekening gehouden met de re creatie. FNV - De leden van de Industrie bond FNV vergaderen dinsdag 18 mei om 19.30 uur in 'Het wapen van Middelburg'. De jubilarissen worden gehuldigd. Aan weerszijde van de Veersegat Dam wordt 600.000 kubieke meter zand opgespoten en op het binnentalud 75.000. Het ta lud wordt later ingeplant met helmgras. Een zinkleiding van 1100 meter is over water van Ameland naar Zeeland gesleept. Het zand dat door de cutterzuiger Zuiderklip uit een geul bij Noord- Beveland wordt gfehaald, wordt door deze leiding naar de wal ge perst. Daar wordt het op het strand geloosd en uiterlijk eind ju ni voor de Veersegat Dam ver werkt. Het karwei bij Oranjezon vindt tussen mei en september plaats. DONDERDAG 6 ME! DOMBURG scene uit Nacht moeder Marco Bakker, Zeelandhallen, Goes, aanvang: 20.15 uur. Ameriaans Octet, Centrum Nieuwe Muziek, Middelburg, aanvang: 20.30 uur. Vlijt en Volharding: Stuivercon cert, De Zwaan, Oost-Souburg, aanvang: 19.30 uur. Diverse optredens in Ka naalstraat Oost-Souburg, aan vang: 11.00 uur. Popconcert door Osdorp, 't Beest, Goes, aanvang: 22.00 uur. Misty Basement, De Piek, Vlis singen, aanvang: 22.00 uur. ZONDAG 9 ME! Zangavond m.m.v. Noord- bevelands mannenkoor o.l.v. J.P. v. Driel, Bethelkerk, Goes, aan vang: 18.30 uur. Hans en Grietje en de zilverfee door poppentheater Kris Kras, Camping Oranjezon, Vrouwen polder, aanvang: 15.00 uur. DINSDAG 11 MEI Carillonbespeling door Sjoerd Tamminga, Grote kerk, Goes, aanvang: 13.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, aanvang: 22.00 uur. WOENSDAG 12 ME! Concert van docenten en leer lingen van de Zeeuwse Muziek school, Muziekschool, Goes, aanvang: 20.00 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Deans' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Pasenger 57' 20.00 uur. VRIJDAG 7 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 19.00 en 21.30 uur.' Alhambra Vlissingen III, 'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Daens' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 19.00 en 21.30 uur. ZATERDAG 8 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Deans' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 19.00 en 21.30 uur. ZONDAG 9 ME! ZATERDAG 8 ME! Alhambra Vlissingen III, 'Jung- lebook' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Jungle- book' 14.00 uur. ZONDAG 9 MEI Grand theater, 'Tom en Jerry' 14.00 uur en Alhambra I 'Jungle- book' 14.00 uur Alhambra Vlissingen III, 'Jung- lebook' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Jung- lebook' 14.00 uur. In verband met het twintig-jarig jubileum van FC-Dauwendaele, komt Lucky Ajax zaterdag 29 mei naar sportpark De Kruitmo- len in Middelburg voor een wed strijd tegen het eerste elftal van de club. Lucky Ajax is een team van oud Ajax-internationals. Bekende voetbalnamen als Piet Schrijvers, Sjaak Swart en Ruud Krol staan opgesteld. Het begon allemaal als een geintje. Joop van Stoffelen formeerde een team van oud Ajax-internationals om samen te gaan voetballen. Het clubje is inmiddels uitgegroeid tot een stel serieus trainende voet ballers. Onder de naam 'Lucky Ajax' spelen ze een groot aantal wedstrijden in binnen- en buiten land. VVV-Domburg. Anne Frank Stich ting. Foto's en teksten over 'Vluchte lingen in Europa'. GOES Goese binnenstad Ilse van Loo 'Goes en passant'. Galerie llona Schmit. Ilona Schmit schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafe Mevr. Wessels Wandkleden Gezondheidscentrum Magnolia Ma ria Bemelmans Schilderijen en beelden. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt), dhr. Slingerland. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Mevr. Titteroo.OUeverven. aquarellen, acryl, geopend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anne ke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MIDDELBURG Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IH'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Daens' 14.00 en 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 19.00 en 21.30 uur. MAANDAG 10 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Daens' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 20.00 uur. DINSDAG 11 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Scent of a woman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Daens' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Mon oncle' 20.30 uur. WOENSDAG 12 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Som- mersby' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Now here to run' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Mau- vais Sang' 20.00 uur *Alhambra Vlissingen IV, 'Daens' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Pasenger 57' 20.00 uur. Galerie't Zeepaardje Werk van Zeeu wen Schilderijen, aquarellen en teke ningen. Zeeuwse bibliotheek Maarten van Warneten aquarellen. Zeeuwse bibliotheek dorpen op Zuid- Beveland. 't Gouden Briefke Elke Wennmann glazen objecten. Francois Rijckhalshuis Jos Spierings tekeningen. Ramschip De Schorpioen Nationale ■mini-Quilt tentoonstelling van het Ne derlandse quiltersgilde thema Ma ritiem. Achter de Houttuinen 50 Martin Ri chardson Hologrammen Zeeuws museum In naam van Oranje 16e-eeuwse wandtapijten. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum. Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruim schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij) Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Geopend ma. t/m vr. 10.00-12.30 uur en 13.30-16.30 uur.tentoonstelling beeldhouwwerk, openingstijden tijdens kantooruren van de bank. Stadsschouwburg Middelburg. Jac- qie Vink. olieverfschilderijen. De Zoute Viever. Ludmila Ka/maeva. expositie tekeningen, schilderijen, textiele ontwerpen. T. Visser- Adriaanse. expositie kralenboompjes, geopend tijdens kantooruren. Roskam Kantoorefficiency. Nelly van Nieuwenhuijzen. expositie, tijdens kantooruren geopend. De Huifkar. Addie Nieuwenkamp- Midavaine. expositie clowneske por tretten in waterverf. Souterrain Zeeuwse Bibliotheek. Kousteensedijk presentatie van beel den, schilderijen, ceramiek, fotografie en certificaatcursus weven. L.C.M. Pottenmarkt 10. olieverf schil derijen met als thema 'Indianen van Noord-Amerika'. De vleeshal. Patrick Raynaud De to rens der lanterfantsters', beeldende kunst. Deltan-galerie Peter Consemulder houtsnijwerken Zeeuws Biologisch museum Wildlife Photographer of the year 1992 foto reportage NEELTJE JANS Delta Expo, wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergia Ramp '53 expositie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. OOSTKAPELLE Stichting Revalidatie-Geneeskunde. Roel Heijmans Portretten gemaakt van oliekrijt. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum De Schotse Huizen. Leen den van der Pool. expositie "Oprollen 1990", openingstijden ma. 13.00-17.00 uur, di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Grote kerk. Nellie Ruissen-Westveer. kralen breiwerk in combinatie met een aantal chique boerenrijtuigen van de Stichting de Zeeuwse Inspan. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissin- gen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promo tie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Rest. De Gevangentoren Sonja Grootens. gemengde technieken, t/m 19 maart. Zijkapel Rooms Katholieke kerk Christo Popkostadinow. Galerie Han- nelore Meyaard. Roger Raveel. gra fisch werk Souterain openbare bibliotheek Hans Bommeltje acryl op linnen Stedelijk museum April-Mei sta kingen. Hal van het stadhuis Vrouwen in de Sahei WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend.

de Faam | 1993 | | pagina 7