Toveren met licht TOP 10 Op zoek naar de dader FM 105.3 Laatste Lurv op zondag Optreden omlijst Lucie's modeshow E SJ E Optredens in Bar American ÏM 25 T/M 31 MAART IN MIDDEN ZEELAND HO LOG RA MMENEXPOSI TIE Ontspanning RADIO ATLANTIS 10 KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester Lezing over bekende socioloog Ontspanning i Woensdag 24 maart 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 (Ut m us ig? iEf m ma HÏ Liefhebbers van de Holografie kunnen binnenkort hun hart op halen. Vanaf zaterdag 27 maart is er een permanente expositie van hologrammen op het adres Achter de Houttuinen 50 in Mid delburg te bezichtigen. Initiatief nemer van deze tentoonstelling is Roel Voerman. Op de kerst markt in Veere constateerde Voerman dat veel mensen be langstelling voor de Holografie hadden. Voerman: „Dat was eigenlijk de drijfveer die tot deze stap heeft geleid". Twaalf jaar geleden raakte Voer man geïnteresseerd in de tech niek van de holografie. „Oorspronkelijk kom ik uit de pla tenindustrie en daar kwam ik voor het eerst met de holografie in aanraking. Kennis van de tech niek heb ik zowel uit de boeken gehaald als in de praktijk ge leerd". Op de vraag wat een ho logram nu precies is, geeft Voerman het volgende college: „Het hologram kan het beste be schreven worden als een 3-dimensionale foto geprodu ceerd door laserlicht. Het woord 'holos' komt uit het Grieks en be tekent 'geheel'. 'Grafie' is het 'schrijven', in dit geval dus 3-dimensionaal. Een hologram plaat ontvangt namelijk twee ver schillende lichtbronnen. Op de eerste plaats is dat het direct bin nenkomende licht en op de twee de plaats het door het object gebroken en weerkaatste licht van de objectstraal. Op de holo gramplaat ontstaan dus over el kaar liggende en op elkaar inwerkende lichtgolven. Bij het ontwikkelen van de hologram plaat worden deze lichtbronnen opgeslagen en er ontstaat een driedimensionale weergave van een object. De hologrammen kunnen diepte weergeven met perspectief en beweging". De meer dan honderd hologram men die in de expositie-ruimte zijn te bezichtigen komen van kunstenaars over de hele wereld. Een paar keer per jaar verandert het tentoongestelde werk. Ook hologrammen van Martin Ri chardson, een van de meest toonaangevende namen op het gebied van de holografie, zijn op de expositie te bewonderen. Hologram van Martin Richardson Modellen showen vrijdag 26 maart in De Piek in Vlissingen door Lucie ontworpen kle dingstukken. De ontwerpster toonde al eerder haar collectie in Vlissingen, maar nog nooit in De Piek. De drijfveer om voor deze locatie te kiezen was dat ze de show muzikaal wilde omlijsten met een optreden van The Miles Browning Band. Na het overweldigend succes van drie maanden geleden heeft Luci zich ditmaal gestort op het ontwerpen van een nieuwe col lectie. Een pikant erotisch spekta kel van leer, lingerie en suede in bonte kleuren worden door een half dozijn modellen voor het voerlicht gebracht. In het café van De Piek treedt za terdag 27 maart de Balkan for matie Deniz op. De muziek die de zes bandleden spelen is een mengsel van moderne synthesi zerklanken en het traditionele ge luid van de percussie en de saz, een Turks vier-snarig instrument. Zaalconcert - De muziekvereni ging EMM geeft vrijdag 26 maart haar jaarlijkse zaalconcert in het dorpshuis De Zandput in Seroos- kerke. Aan het optreden dat om 19.30 uur begint werken mee: de fanfare, de slagwerkgroep en de jeugdgroep. Gala - De studentenvereniging Cineadus geeft zaterdag 27 maart op de party-boot 'Stad Zie- rikzee' een grootscheeps gala. De boot vertrekt vanaf de Piet Heijn- kade met aan boord de groep DEZZ en de jazzband Trio Menno Radema. Op het achterdek staat een koud buffet. Bingo - In het clubhuis van de Voetbalclub Vlissingen aan de Irislaan speelt de supportersver eniging Rood-Wit vrijdag 26 maart bingo. Aanvang 20 uur. Musical - De jeugd van de wijk- vereniging 't Zand in Middelburg voert vrijdag 26 maart en zater dag 3 april, in het gebouw De Vergulde Baars aan de Baars jesstraat, de musical De Weer machine op. Twintig kinderen van 8 tot 13 jaar hebben vanaf begin oktober teksten en liedjes in gestudeerd. Het ritme van Walcheren [2] Informer Snow Pinocchio Pin Occhio When I'm good and ready Sybil Lost in Music Sister Sledge Chrystal Clear The Grid It started with a kiss Hot Chocolate Labour of love Hue Cry Too young to die Jamiroquai So Deep The Reese Project Schmoo Spooky In deze aflevering een aantal leesboeken met als thema: Misdaad. En de oplossing ligt steeds in handen van een klein groepje jonge mensen. Om te beginnen een tweetal boeken, waarin dezelfde detectives de hoofdrol spelen. In MOORD IN AMSTERDAM en MOORD AAN DE RIVIERA van Trude de Jong zijn het de Amsterdamse doktersdochter Fransje en het volksmeisje Dientje die het nodige moeten oplossen. De verhalen spelen in 1910 en de verschillen tus sen de beide meisjes, zijn erg groot. Fransje woont met haar familie in een keurige woning in Amsterdam-Zuid, Dientje met haar hele familie op een etage in De Pijp. Dientjes zus Hermien is dienstbode bij de doktersfamilie, en Dientje helpt weieens. Op deze manier leren de meisjes elkaar kennen. Het boek: "Moord in Amsterdam" begint met een lezing, die door Louis Couperus wordt gehou den in het doktershuis. Daar voor zijn een aantal mensen uitgenodigd. Maar er gebeuren tijdens de lezing vreemde din gen. Een aanslag? In ieder ge val wordt er wel morfine gestolen. De 2 meisjes beslui ten als echte detectives op on derzoek uit te gaan. ledereen, die bij de lezing aanwezig was is verdacht en wordt door de detectives ondervraagd. Als ze dan ook nog het lijk vinden van één van de verdachten wordt het wel erg moeilijk de dader op te sporenAls beloning voor al het speurwerk besluiten de ouders van Fransje, dat Dientje mee mag op vakantie naar Zuid-Frankrijk, mits ze be loven geen detective meer te zullen spelen. In het vervolg: "Moord aan de Rivièra" blijkt die gedane belofte toch niet zo gemakkelijk te zijn, zeker niet, als één van de pensiongasten door de meisjes dood in zijn ka mer wordt aangetroffen.ver moord! En dat is het begin van weer een reeks avonturen, mis verstanden en tenslotte de oplossing van een mysterie. Voor het volgende tweetal boe ken blijven we in Frankrijk. Van Peter de Zwaan die geruime tijd in Normandië woonde, ver schenen DUBBELSPEL OP OLERON en DUBBELSPEL IN LODEVE. In deze boeken wordt de hoofdrol gespeeld door broer en zus Dinand en Domi nique Dubbel. Nadat hun ouders overleden zijn, en nog Illustratie van Alice Hoogstad uit: moordenaar" 'De gemaskerde een poosje met een oom en tante en hun circus gereisd te hebben, trekken ze in een oude vrachtauto met 4 pony's door Frankrijk. Op campings en ker missen laten ze kinderen ritjes maken op de pony's en zo ver dienen ze de kost. Als ze op het eiland Oléron aankomen, worden ze geconfronteerd met een vechtpartij. Ze komen op voor de zwakke Xavier, en daardoor op het spoor van een jeugdbende, die geheimzinnige zaken uitvoert. Ze besluiten het er niet bij te laten zitten en met behulp van Xavier wordt het nodige opgelost. In: Dubbelspel in Lodève trek ken broer en zus Dubbel door de Languedoc, waar ze hopen op een goede plaats op een camping. Maar de vrachtwa gen krijgt panne en ze zitten vast in een klein dorpje. De bur gemeester is bereid ze te hel pen, maar vraagt daarvoor wel een hele grote vergoeding. Bo vendien ontdekken ze dat deze burgemeester er wel zeer du bieuze praktijken op na houdt, waar vooral illegale Algerijnse families het slachtoffer van zijn. En dus is er werk aan de winkelHet derde deel: Dub belspel bij Annecy komt bin nenkort uit. De "Bob Evers" serie bestaat al tientallen jaren. De in 1985 overleden Willy van der Heide heeft de eerste 36 nummers op zijn naam staan. Vanaf deel 37 zijn ze van de hand van Pe ter de Zwaan, die ook de hier boven genoemde boeken schreef. Ook nr. 38 van de se rie, EEN FESTIVAL VOL VER WIKKELINGEN, speelt in Frankrijk. Maar het begint in het Noorden van Italië waar voortdurend Nederlandse vrachtwagens worden leegge haald. Het drietal Jan, Arie en Bob komt een bende op het spoor en ontdekt dat Maffiako ning Borrini er achter zit, die in middels al naar Frankrijk is ontkomen. Dan begint de ach tervolging door de drie jon gens, die zich inmiddels meester hebben gemaakt van een truck met tomaten. Allen komen terecht in het plaatsje Sète, waar een filmfestival in volle gang is. Via een luxe ge vangenis, een tomatenver- dwijntruc in het centrum van Sète en een wilde achtervol ging leren de jongens zowel de maffiabaas als zijn handlangers een lesje. Tenslotte komen ze ook nog te weten waarom de truck met tomaten steeds maar op en neer bleef rijden naar Joegoslavië en terug, zon der ooit gelost te worden. Nog een clubje vrienden, dat zich ten doel gesteld heeft mis daden op te lossen. In DE GE MASKERDE MOORDENAAR van Elisabeth Mollema moet het vriendenclubje Rosa-Lotte, Willem en Joost, opererend on der de naam 'Muller en Co' proberen te ontdekken wie op het gemaskerde bal bij me vrouw Vrolijk 'zomaar' een bloempot op het hoofd van één van de feestganges heeft laten vallen. Als er dan ook nog een moord wordt gepleegd is er ge noeg werk aan de winkel voor Muller en Co. Meneer Koetsier lijkt de dader te zijn, maar wie is het werkelijk? Misschien Zor- ro, die steeds verdwenen is, of de kapitein? Of toch de Japan se vrouw? Dat het de eerder genoemde meneer Koetsier niet is staat wel vast voor de speurneuzen in dit zevende deel van: Muller en Co. MOORD IN AMSTERDAM/MOORD AAN DE RIVIERA door Trude de Jong, ill. Juliette de Wit, Uitg. De Harmonie, Amster dam, resp. f 24,90 en f 23,90. Dubbelspel op Oleron en DUBBELSPEL IN LODEVE door Peter de Zwaan. Het Spectrum, Utrecht f 19,90. EEN FESTIVAL VOL VERWIKKELINGEN door Peter de Zwaan, Uitg. De Eekhoorn, Apeldoorn f 6,25. DE GEMASKERDE MOORDENAAR door Elisabeth Mollema, ill. Alice Hoogstad, Uitg. H.J.W. Becht, Haarlem, f 12,50. Bart van Heerikhuizen, weten schappelijk hoofddocent aan het Sociologisch instituut Amster dam, geeft dinsdag 30 maart een lezing over de socioloog Norbert Elias. Heerikhuizen is de eerste geweest die de betekenis van het werk van Nederlands eerste hoogleraar in de sociologie en cri minologie naar waarde wist in te schatten. Norbert Elias wordt tegenwoor dig gezien als een van de groot ste sociologen van de twintigste eeuw. Hij begon zijn academi sche carrière in zijn geboorteland Duitsland. Maar de meeste er kenning voor zijn werk vond Elias in Nederland. Enerzijds staat Elias bekend als de grondlegger van de 'figuratie sociologie'. Hij ging uit van de wederzijdse afhankelijkheid tus sen mensen. Anderzijds wordt Elias geassocieerd met de studie van civilisatieprocessen en lange- termijnontwikkelingen in samen levingen, waarbij gedragsvoor schriften en omgangsvormen geleidelijk veranderen. De bete kenis en huidige relevantie van de theorie van civilisatieprocessen staat tijdens de voordracht cen traal. De lezing vindt plaats in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek en begint om 20 uur De laatste kinderboekenmiddag van de Stichting LURV wordt zondag 28 maart in de Klove niersdoelen in Middelburg af gesloten met de schrijfster Lydia Rood. Al heel jong schreef Rood verha len om aan haar broers en zusjes voor te lezen. Enkele bekende werken van haar zijn 'De Kletsko- lonel', 'Maanzaad', 'Torren onder de bank' en 'Erik de Enige'. Het nieuwste boek van Rood is Gab ber. Het gaat over twee broertjes die in een circus wonen. De bands 'The Flesh Merchants' en 'Rodi Dean' verzorgen zater dag 27 en zondag 28 maart een optreden in Bar American in Mid delburg. In 1991 richten de Hagenezen Mick en Mike 'The Flesh Mer chants' op. De muziek van deze band is 'niet alledaags' te noe men. Agressieve, smerige, maar toch pakkende tonen beheersen hun hele repetoir. De Tilburgse formatie 'Rodi Dean' boekt al drie jaar succes in rokerige kroegen, zalen en op festivals. De titel van de onlangs gelanceerde cassette is 'Damn Right Pretty'. Stevige Southern Rhythm Blues, opgenomen in Joe's Garage recording studio in Waalwijk. DONDERDAG 25 MAART "Karin in concert", theaters how Karin Bloemen, Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. "Douwe zingt....", chansonpro gramma door Douwe Heeringa Kompagnie, Vestzaktheater Vlis singen, aanvang 20.30 uur. Concert "Seaside Combo", Bachten Komme, Vlissingen, aanvang 14.00 uur. VRIJDAG 26 MAART Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Modeshow en Fashion Swing Party, m.m.v. Tine van Kooten, Stadsdanszaal Middelburg, aan vang 22.00 uur. Try-out combi-show Ludi's Mo de en Miles Browning Band, De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Rock-Night, bar-dancing Joy, Serooskerke. "Volg de Pijlen", solocabaret door Reinder van der Naait, Vest zaktheater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Optreden "Bluesette", Danst heater Cosmo, Vlissingen, aan vang 21.00 uur. Optreden "Deniz", Balkan folk formatie, jongerencentrum De Piek, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Puzzels", toneelstuk, Con certzaal Zierikzee, aanvang 20.00 uur. "Na regen komt Dorrestijn", cabaretprogramma door Hans Dorrestijn, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.30 uur. "Chapter Two", toneelstuk door toneelver. Heer Hendrik, Heer Hendrikhuis, Goes, aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 27 MAART Optreden "The New Bomb Turks, support act The Kliek", 't Beest, Beestenmarkt, Goes, aan vang 22.00 uur. Dance-night, Bar-dancing Joy, Serooskerke. Concert "The Flesh Mer chants", Bar American, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Optreden "Crosshead", Bro- gum, Zierikzee, aanvang 22.00 uur. "Yvonne", toneelstuk dor Middelburg Theater, Minitheater Verwerijstraat, Middelburg, aan vang 20.30 uur. "The Barking Dogs", jongeren centrum De Klomp, Ovezande, aanvang 21.30 uur. "Bruintjes bier bruist beter", toneeluitvoering Souburgs Toneel en Cabaret,(STEC) Verenigings gebouw "Couburg", Koudekerke, aanvang 20.00 uur. Concert "Peter Baartmans", Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Muziek op het Spoor", ween- se avond door Groep Papillon. Concert- en Gehoorzaal Middel burg, aanvang 20.00 uur. Concert Kamermuziek m.m.v. Christiaan Bor, Godfried Hooge- veen. Pascal Devoyon, Klove niersdoelen Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Joris en Reuzeneus", poppen theater Sim Bolus, Ambacht scentrum Goes, aanvang 14.30 uur ZONDAG 28 MAART Concert "Rodi Dean", Bar American Middelburg, aanvang 15.30 uur. "Jan Klaassen vangt de Boef" poppentheater Kris Kras, Het Sprookjeshoftheater camping Oranjezon, Kon. Emmaweg 16a, Vrouwenpolder, aanvang 15.00 uur. DINSDAG 30 MAART Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Carrillonbespeling door Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, aanvang 13.30 uur. WOENSDAG 31 ~MAART Het Nationale Ballet van Kame roen, Stadsschouwburg Middel burg, aanvang 20.00 uur. Voorlezen kinderen 5-8 jaar. Bi bliotheek Goes, aanvang 14.00 uur. DOMBURG i Rodi Dean VVV Domburg. Josien Buys, expositie wandkleden, geopend tijdens kan tooruren. GOEDEREEDE Klein Loogement. Juul Kortekaas. ex positie tuinobjekten, geopend wo. 14.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur en op afspraak. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). dhr. Slingerland, aquarellen, acryl, ge opend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kan tooruren geopend. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13) De Ramp. expositie watersnoodramp 1953, ope ningstijden di. t/m vr. 13.00-17.00 uur, za. 13.00-16.00 uur. Galerie Ooster- scheldeziekenhuizen/'Foronat/'onaa/ 1992". fototentoonstelling van de Bond voor Ned. Amateur Fotografie, alle da gen geopend. Promi-Art Galerie Mi Parti. Sistemare. thematentoonstelling met werk van Bart Bacarne en Jackson Roodbol, geopend di. t/m zo. 11.00-16.30 uur. Galerie De Hoekweide. Kees v.d Vos sen. expositie acryl en tempra schilde rijen, geopend vr, t/m zo. 13.00-17.00 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 KLOETINGE Galerie PZZ. (Oostmolenweg 253). Jack Willemsen. expositie roestvrijsta- len sculpturen, dagelijks geopend. MIDDELBURG Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum. Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Atelier Anneke Ruim schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij) Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Geopend ma. t/m vr. 10.00-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. 100 jaar schilderen in Zeeland. Trees Verwilligen. olieverf en aquarel. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Cymasch en Joyce Steijvers. tentoonstelling beeldhouwwerk, openingstijden tij dens kantooruren van de bank. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) Red Lücken. schilderwerken. Ope ningstijden iedere dag 10.00-17.30 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelen daelesingel 10) Peter Consemulder. ex positie houtsnijwerk. Tijdens kantooruren geopend. De Zoute Viever. Ludmila Kalmaeva. ex positie tekeningen, schilderijen, textiele ontwerpen. T. Visser-Adriaanse. expo sitie kralenboompjes, geopend tijdens kantooruren. Multi Colour. David Heijgelaar. exposi tie pastels, pentekeningen, t/m 27 maart. Stadsschouwburg Middelburg. (Mo lenwater) Arjen van Dieën. expositie olieverf gemengde technieken. Con certzaal Middelburg. Marijke Visser. tentoonstelling olieverfschilderijen. Galerie Het Gouden Briefke, (St. Jansstraat) Wim Phaff. Liebeth Mulle in eis ter, Ank ie Be uk man, Jopie Steyn. expositie versierde eieren, aquarellen, keramische kippen. De Vleeshal. Troels Worse!, expositie "Surface to Surface", openingstijden di. t/m zo. 13.00-17.00 uur. Roskam Kantoorefficiency. Nelly van Nieuwenhuijzen. expositie, tijdens kan tooruren geopend. De Huifkar. Addie Nieuwenkamp- Midavaine. expositie clowneske por tretten in waterverf. St. Beeldende Kunst Middelburg. (Kui perspoort) Project 5 Hoek. Eric Tijssen. expositie, geopend di. t/m za. 13.00-17.00 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. OOSTKAPELLE VEERE VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Eugè- ne Lücker. grafisch werk. Elly Strik, ex positie tekeningen, openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.OO.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. DAS. (Verlengde Bonedijkestraat) Mari anne Impens. 1 'expositie schilderijen, openingstijden 8.00-15.00 uur en 18.00-22.00 uur. Rest. De Gevangen toren Sonja Grootens. gemengde tech nieken, t/m 19 maart, DONDERDAG 25 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Under Siege' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Under Siege' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Mortu Nega' 20.30 uur. VRIJDAG 26 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 19.00, 21.30 uur.' Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, Under Siege' 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 19.00 en 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes 'Cheb' 20.30 uur. ZATERDAG 27 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00 uur. 'Under Siege' 19.00 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 19.00 en 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes. ZONDAG 28 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman; 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00 uur, 'Under Siege' 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 20.00 uur. MAANDAG 29 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Under Siege' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 20.00 uur. DINSDAG 30 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Under Siege' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'De man met de Camera' 20.30 WOENSDAG 31 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin guished Gentleman' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Snea kers' 14.00, en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00 uur, 'Under Siege' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Under Siege' 20.00 uur. Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). De Egel. Geliefd Stekel- dier". tentoonstelling over egels. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum De Schotse Huizen. Leendert van der Pool. expositie "Oprollen 1990", openingstijden ma. 13.00-17.00 uur, di. t/m za. 10.00-17.00 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. ZATERDAG 27 MAART Alhambra Vlissingen II, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. 'ZONDAG 28 MAART Alhambra Vlissingen II, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Fern Gul- ly' 14.00 uur. WOENSDAG 31 MAART Alhambra Vlissingen II, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Fern Gul ly' 14.00 uur. Klaverjas - De Klaverjasclub Van Duyvenvoorde aan de Middel burgsestraat in Oost-Souburg speelt maandag 29 maart om 19.30 uur prijsklaverjas. Lentebal - Zaterdag 27 maart geeft buurtvereniging Van Duy venvoorde aan de Middelburg sestraat in Oost-Souburg een lentebal en lenteprinses- verkiezing. Voor verdere informa- t tie, 01180-60361.

de Faam | 1993 | | pagina 7