VERONA: Uni Comfort: Oog voor het decolleté Ja, ik wil Badmode met een vleugje nostalgie TAPIJT- GORDIJN BEDDENSPECIALIST wm MIDDELBURG VLISSINGEN SPIERPIJN WEG IN 15 MINUTEN? SHANGHAN-LUN Uw mooiste fantasie in gordijnstoffen. i Nooit geweten dat die lastige tante van je moeder werd verscheurd Geiukkj9kane meer door de stille pijn? Help haar. 2100 m2 woongenot in tapijt gordijnen bedden parket karpetten zonwering badmode en nog veei meerit! te: te D fcs n Tapijt met eigenzinnig karakter, en berekend op het zware werk. De kleur? Geen probleem, 16 werkelijk schitterende kleuren in zowel 400 als 500 breed. Gemaakt van 100% Polyamide, Zelfs de trap is er weg van 400 breed 500 breed gratis vakkundig gelegd antistatisch en Scotchgard 219,—„m 273,75 p.m PERSOONLIJKE MASSEUR IN JE SLAAPKAMER HOE HET WERKT EEN ZALIG GEVOEL! De eerste stap bij uw keuze is meestal de kleur. Bij deze Polyacryl gordijnstof heeft U uitzoek in meer dan 50 kleuren van warm rose tot mystiek lila. De prijs is en 140 cm. breed. 44,95 p.m. En natuurlijk gratis en vakkundig gemaakt. Lange Vorststraat 94 Tel. 01100-14644 TAPIJT - GORDIJNEN J Lange Viele 56-64 Tel. 01180-33592 TAPIJT - GORDIJNEN - BEDDEN Aagje Dekenstraat 16 (Scheldeplein) naast A.H. Tel. 01184-16996 TAPIJT - GORDIJNEN - BEDDEN ADVIES EN BEMIDDELING ZEELAND vQor reumapat|ënten Illusie Een mooie huid Trouw aan tradities Body of Slipdress Beugels en baleintjes 'Something" old, something" new' Lichaamsvormen Naadloos bruin worden Badmode en bovenmode Wat mooi is, moet mooi blijven 14 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 24 maart 1993 cBlankgnburgti He, I'lTbrcldmcrt i" combinatie sjwlwtoi,. biedt u dr juiste informal leoi dcaamdaf >an tapijt tin wa Tien goed geïsoleerde en daardoor zo goed als geruisloze electromotoren verwek ken de trillingsgolven. Met de eenvoudige handbediening kan je deze trillingen of wel fixeren daar waar je wilt, of wel laten op en neer golven op het ritme dat je zelf kiest. Met een simpele druk op de knop dirigeer je tientallen zacht masserende vingerkop pen over je lichaam. Achteréénvolgens of tegelijkertijd neemt de Sensation zachtjes je nek, schouders, dijen of kuiten onderhanden. Een perfekte ontspanning voor je spieren en je zenuwstelsel, bevorderlijk voor een goede bloedsomloop, kortom, het ideale stresspreventie-koncept. Op voorraad in Middelburg en Vlissingen. Ongelooflijk hoe snel en effektief spier-, nek- en rugklachten verdwijnen bij gebruik van een etherische spierpijnolie, samengesteld uit 7 natuurlijke essentiële oliën. Onbetaalbaar In kracht, betaalbaar In prijs. Een weergaloos produkt vanf^MED Verkrijgbaar bij: Etos Beauty Case, Bloemenlaan 14, Vlissingen Drag. A.M. Luitwieler, Lange Zelke 50, Vlissingen Drog. Huysman, Papegaaienburg 10, Vlissingen Zoekt u kennism./huwelijk uit uw omgeving? - vr. 40 jr. verpik. Zuid. Bev z.k.m. man, graag inleresse in paarden en natuur vr 47 jr. wed. mbo-niv. zoekt prot. man - vr. 42 jr. zorgsector z.k.m. vlotte heer - vr. 52 jr. wed. hoofdverpik, zoekt nette heer - vr. 60 jr. wed. ex-verpik., zoekt heer uit goed milieu - vr. 39 jr. huisvr. omg. M'burg z.k.m man - vr. 47 jr. wed. adm. baan omg. M'burg z.k.m. man - vr, 61 jr. wed. Vlissingen z.k.m. man - hr 44 jr. zakenman omg. Goes z.k.m. vlotte vrouw hr. 54 jr. wedn. ondernemer omg. M'burg z.k.m. vrouw - hr. 27 jr. ondernemer met goede zaak z.k.m. meisjes, geen uitgaanstype - hr. 35 jr. werkluigk. M'burg z.k.m. vrouw hr. 52 jr. wedn vaste baan z.k.m prot. vrouw - hr. 69 |r gepens. ambt Vlissingen z.k.m. vrouw - hr. 69 jr. gepens. ing. z.k.m. prot. vrouw Vraag vrijblijvend info tijdens kantooruren of 's avonds van 21.00 tot 22.00 uur. Tel. 01192-2291. 3 miljoen mensen in Neder land lijden aan één of andere vorm van reuma. 400.000 mensen hebben een ernstige vorm van chro nische reuma. Ze worden getroffen door de stille pijn. Ouderen, maar ook kinde ren. Vlakbij u in de buurt. worden gedaan. Als u helpt. Steun de collecte. Nationaal Reumafonds Statenlaan 128. Den Haag. Giro 324 Bankrek.: 70.70.70.848. I)e vrouw van de jaren negentig is weer 100% vrouw en dat wil ze weten ook. Zij gaat met haar uiterlijk om zoals ze dat zelf wil en kiest de mode, die ze daarvoor nodig heeft. Het is dan ook niet zo vreemd, dat ze weer heel geraffineerd met haar decolleté omgaat. Gesteund door de mooiste lingerie, die er te vinden is. De vormgeving van de moderne beha versterkt de illusie van een mooie boezem met hulp van verder op de schouders ge plaatste schouderbandjes (off shoulder), met een diepere uitsnede, met beugels, baleintjes en 'push up' vullingen, die eventuele natuurlijke tekortko mingen heel subtiel aanvullen. Ideaal zijn de glanzende, strapless bustiers, als onder- en als boveijjnode te dragen. Wat ten opzichte van vroeger uiteraard veranderd is. zijn de stoffen. Deze zitten veel aange namer dan de corsetterie van weleer. Ook de kantsoorten van nu zijn van elastisch materiaal en kunnen daardoor op heel nieuwe manieren verwerkt worden. Met het decolleté geeft de vrouw- in elk geval iets van zichzelf bloot. Met als consequentie, dat de getoonde huid in optimale vorm moet zijn. De cosmelica- industrie biedt daartoe vol doende mogelijkheden. Maar ook een dagelijkse douche met ijskoud water doet wonderen, 't Is even wennen, maar het helpt wel degelijk. In Nederland wordt weer massaal getrouwd. ITet sprookje is terug. Witte koetsjes, rode lopers, kleine bloemenmeisjes en bruidjes in prachtige jurken. Voor de bruid zelf moet het feestgevoel tot op de huid gaan. Want onder de bruidsjurk hoort de mooiste lingerie. Een tip: trek het vóór de grote dag al een paar keer aan, zodat ie eraan gewend bent en het zich enigszins naar je lichaam gevoegd heeft. De keus voor bruidslingerie is bijna even belangrijk als het uitzoeken van de japon. Natuurlijk materiaal heeft voor zo'n dag de voorkeur. Ondergoed van pure zijde streelt bij elke beweging de huid. Elastisch kant sluit fraai om het lichaam en voelt daardoor heel comfortabel aan. Strakzittende jurken vragen om slank makende foundation zoals een mooi aansluitende body. En denk ook eens aan de nieuwe slipdresses: beha met onderjurk in een. De keus voor de beha is afhanke lijk van de halslijn. Onder een strapless jurk of een japon met supersmallc schouderbandjes past het beste een strapless beha of bustier met beugels en baleintjes. Een gewaagd decol leté wordt met een 'push up' beha nog spannender. Vooreen diep uitgesneden rug zijn er behamodellen met extra lage bandjes om de taille. Tot slot kan de bruid, die trouw is aan tradities, op haar trouw dag niet zonder kouseband. Hiervoor heeft de moderne lingerie losse kousebanden, panty's met ingeweven kouse band en ook jarretelgordels met kousen, die voorzien zijn van pikante randjes. En met'iets ouds en iets nieuws, iets geleends en iets blauws' kan het geluk niet meerstuk. Door de jaren heen zit de badmode vol verrassende wendingen. Na een ontwikkeling van bijna niets naar helemaal niets meer, wordt het lichaam weer bedekt met het badpak als een nauw en natuurlijk aansluitende tweede huid. En wat brengt de badmode voor deze zomer? Badpakken met fraaie draperieën, met ruches en zelfs met lurex effecten, pailletten en ouderwets voorgevormde cups. In de vormgeving ligt de nadruk op de natuurlijke contouren van het lichaam. Dessins zijn geënt op de natuur, mét bloemen, tropische planten ofdier- motievcn. Met daarnaast in ruime mate geometrische dessins en fantasiepatronen. De kleuren zijn zonder uitzondering krachtig en fel, met veel contras ten. Zoals het altijd populaire zwart/wit. Het materiaal waar badkleding van gemaakt wordt, blijft in ontwikkeling. Voor het zwem pak. het 'natte pak" dus, wordt heel functioneel gebruik gemaakt van een elastisch garen met polyester of katoen. Voor het zon- en flaneerpak is het scala eindeloos mooi. Metallic prints, rekbare velours en latex of plastic worden gecombineerd met de meer traditionele badpakstoffen. Heel nieuw is het materiaal, dat de UV-A stralen doorlaat, waardoor je zelfs in een tot de hals gesloten badpak nog naadloos bruin wordt. Badpak en bikini liggen niet echt met elkaar in competitie, maar het badpak heeft toch wel een voorsprong. De rugvorm is er in vele varia ties. Het grote nieuws echter bij zowel badpakken als bikini's, is de harde cups. Deze roepen herinneringen op aan de bad mode uit de jaren vijftig. Met dit verschil, dat deze nu worden gemaakt van de allernieuwste materialen en dus veel plezieri ger zitten dan toen. Opnieuw wordt duidelijk, dat de heden daagse badmode grenzen verlegt. Zeker als het gaat om plaats en tijd van dragen. Want veel badkleding is eigenlijk mooi genoeg om als bovenkleding, of in combinatie daarmee te dragen. Hoe houdt u uw lingerie zo goed als nieuw? En hoe voorkomt u, dat uw badpak er binnen de kortst mogelijke tijd als een vale hobbezak uitziet. Met deze tips houdt u uw bodyfashion tip tóp. Zo behandelt u lingerie: altijd op de hand wassen gebruik een fijn wasmiddel in handwarm water nooit bicken, ook de slips niet niet drogen in de wasdroger even aanstrijken met een lauwwarme bout gekleurde lingerie of dessins nooit in de zon drogen nooit kant over elkaar wrijven regelmatig uitwassen, dat voorkomt aantasting door transpi rati e vocKt of deodorants Zo behandelt u badgoed: indien mogelijk, niet op het lichaam laten drogen nooit nat oprollen in een handdoek of plastic tas na het zwemmen uitspoelen met lauw water ook na het zonnen uil spoelen, want zonnebrand olie en transpiratievocht kunnen de vezels aantasten uitwassen met weinig waspoeder nooit in de felle zon laten drogen nooit de stof over elkaar wrijven glijbanen zijn leuk, maar geven wel slijtage

de Faam | 1993 | | pagina 14