Journalistenkinderen als welkome leveranciers van Zeeuwse Almanakken a a Het Zeelandgevoel is met niemand te delen Het bruidsfestival van Zeeland... FM 105.3 TOP 10 EEN BOEKJE MET SCHUINE STUKJES voel getekeua 4 T/M 10 MAART IN MIDDEN ZEELAND Een dag of wat geleden rolde bij Den Boer Drukkers in Middelburg een boekje van de persen, waarin een gerichte greep is gedaan in de stapel van duizenden PZC Almanakken die in de loop van 25 jaar zijn verschenen. Cursieve stukjes met de grootste glimlach- dichtheid werden gebundeld tot een uitgave onder de titel 'De beste honderd'. Het is de oogst van een vaak bloed, zweet en tranen vergende arbeid, zeker als we spreken over de tijd toen het vervaardigen van Almanak ken jaren achtereen voor een en dezelfde PZC-redacteur vormde. een dagelijkse klus-erbij Kinderen bedankt Mooie prop RADIO ATLANTIS E E Alledaagse dingen Zuigende duimbewegingen Noodgeval „Alles is gevoel" UIT 25 JAAR ZEEUWSE ALMANAK 26 maart van 19.00-22.00 uur 27 maart van 14.00-21.00 uur 28 maart van 14.00-18.00 uur Toegang gratis! leder uur een wervelende Bruidsmodeshow in: Sport Woensdag 3 maart 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Us lis IM ito is» m? De laatste jaren wordt het karwei verdeeld over zes redacteuren die zich beurtelings een week lang uitsloven om Almanakken te ma ken. Daarmee kwam er een eind aan een Spartaans tijdperk. Jac ques Cats behoorde tot de broodschrijvers, die tijden lang zes dagen in de week in hun een tje verantwoordelijk waren voor de weergave van uit het leven ge grepen voorvallen. Op verzoek van de redactie van dit blad gunt hij ons een kijkje in de keuken. 'Zitten en leuk wezen". Iemand die het vader-zijn met het redac teurschap van de PZC combi neert, heeft het ooit eens gebiedend uitgeroepen naar zijn zoontje. Dat gebeurde toen hij weer eens lelijk omhoog zat met het vullen van dat bekende hoek je onderin de eerste Zeeuwse pa gina van de krant. Het hoekje van de Almanak. Hoe vaak zijn kinde ren van redacteuren niet de red dende engelen geweest in tijden van grote inspiratie-droogte, toen op de redactieburelen de klok dreigend verder tikte en er maar geen idee wilde komen aanwaai en om de lezer de volgende dag bij het ontbijtbordje toch op z'n minst een glimlach te kunnen ontlokken. 'Zitten en leuk wezen'. Dat is een aardig geforcëerde manier om een stukje in de krant te krijgen. Ons aller medeleven dient dan ook uit te gaan naar het journa listenkroost, dat op zo wrede wij ze is geprest tot het helpen produceren van een toch vooral olijk bedoelde bijdrage. Maar vlak ook het lijden van al die schrij vende vaders niet uit. Nachtmer ries hebben ze eraan overgehouden. De ene dag soms 's avonds om elf uur nog ijsbe rend op het redactiekantoor rond lopen om vlak voor het sluiten van de krant iets grappigs op pa pier te kunnen krijgen en dan de andere morgen bij het wakker worden de dag weer zwaar voe len drukken, omdat er andermaal een almanak bedacht moet worden. Basismateriaal voor Zeeuwse Al manakken wordt in een aantal Het ritme van Walcheren Oh Carolina Shaggy Little Bird Annie Lennox Get up and party Chris Andrews Wordy Rapping Hood Wordy Rapping Hood Good Morning Copernico Why don't you Rage I will always love you Tears N' Joy Sleeping Satellite Limited Edition Don't miss the party One Shot Sing Hallelujah Dr. Alban gevallen aangereikt door lezers, die menen iets erg leuks te heb ben meegemaakt en daarvan me dedeling doen aan de krant. Als het meezit kan de schrijver-van- dienst daar met een kleine krul of draai een prettig leesbaar stukje van maken. Soms ook moet het materiaal zo duchtig worden be werkt dat de aanreiker zich niet meer in het verhaal herkent en in een enkel geval valt er van de door een lezer op schrift gestelde Almanak-suggestie niets meer te maken dan een mooie prop. Maar bepaalde briefschrijvers maken het er ook wel een beetje naar. Die zetten boven zo'n brief: 'voor almanak of prullebak'. Het gebeurt wel eens, dat iemand met een leuk verhaal komt aanzetten, dat, naar achter af moet worden vastgesteld, uit een of ander boekwerk afkomstig blijkt te zijn. Zo nam een Alma nakschrijver ooit dankbaar kennis van een voorval, dat zich zou he- ben afgespeeld aan de boorden van een vijverpartij in Vlissingen. Daar zat aan de overkant van de plas een man te vissen met een lange hengel waaraan een zo lang snoer zat dat de dobber bij na tot aan de andere oever reikte. Een op die andere oever passe rende wandelaar moet de visser toen hebben toegeroepen: ,Waar om kom je niet aan deze kant zit ten met een kort hengeltje'. Na publikatie kwam de aap uit de mouw. De lezer die het verhaal op de krant dropte had de om schrijving van deze gebeurtenis uit een boek van Godfried Bo- mans gemakshalve bij de Vlis- singse vijver gesitueerd. Een enkele keer riekt een Alma nak naar een omgebouwde mop. Zo verscheen er eens een Alma nak in de krant die handelde over een PZC-medewerker, die een vriend voorhield dat hij een oli fant aan het lachen kon maken. Om dat te bewijzen trad hij- er was een circus in Vlissingen- op een olifant toe, lichtte de oorflap op en fluisterde het beest wat in. Daarop begon het dikhuidige slurfdier eert minzaam te glimla chen om na een tweede influiste ring in vrolijk getrompetter uit te barsten. De vriend stond ver steld: hoe krijgt iemand nu toch zoiets voor elkaar? 'Heel eenvou dig', reageerde de PZC medewer ker. „Ik heb dat beest eerst verteld dat ik bij de krant werkte. Toen begon-ie, je hebt het zelf vastgesteld, te glimlachen. En daarna heb ik verteld wat ik bij de PZC verdiende". Het gros van de Almanakken komt volledig uit de creatieve ko ker van de redacteur in kwestie. Die laat zich leiden door wat hij of zij- tegenwoordig schrijft ook een mevrouw (Mieke van der Jagt) Almanakken- om zich heen ziet of hoort. Daarbij dient niet zelden de eigen krant als welko me inspiratiebron. Dat kunnen zowel de stukjes als de makers zijn, want enige zelfspot is, zo moge ook uit eerder aangehaald voorbeeld duidelijk zijn gewor den, immers nooit weg. Die feite lijke gegevens leveren, samen met enige zuigende duimbewe gingen, dan weer een luchtig leesblokje op. Zoals hierboven al is weergege ven, heeft in de afgelopen kwart eeuw de familiekring van de Al manakschrijvers als een onuit puttelijke bron gediend voor menig schuin stukje. En dan heb ben we het nu wel over een stuk je in schuin op de regel staande drukletters, kortom over een stukje in een cursief lettertype. Vriend en bekende van de Alma nakproducent heeft er altijd een aardig houvast aan gehad om bij te blijven bij de ontwikkelingen in het gezin van de schrijver in kwestie zonder de familie daar over te hoeven raadplegen. Je had gewoon de Almanakken een beetje bij te houden en de infor matie was voor het opscheppen: de familie had op vakantie in Spanje iets geks meegemaakt, de schrijver zelf was van z'n paard gevallen, de oudste zoon had op school een raar geintje uitgehaald of opa was met een vreemde opmerking gekomen. Vooral het jeugdige deel van me nig journalistengezin heeft eraan moeten geloven. Eerst vonden de Sander-Jannen, de Eefje's, Joris- sen en Marco's het nog wel spannend als hoofdrolspeler in een leuk aflopend verhaal te mo gen optreden. Maar naarmate de leeftijd begon te vorderen, kregen ze er meer de pee in op school in het verhaal te worden herkend. Vol begrip heeft een vader- redacteur, ter bescherming van de privacy van zijn in een Alma nak figurerend zoontje, de naam van het knaapje Marco een keer veranderd in die van Gert-Jan. Dat bleek geen zier te helpen want de volgende dag zeiden de klasgenoten veelbetekend: „Zo, heet jij tegenwoordig Gert- Jan?" In een enkel noodgeval heeft een Almanakschrijver toen de chef van de zetterij al zenuwachtig naast zijn bureau stond omdat het inmiddels tegen enen in de nacht liep en de krant op punt van 'zakken' stond, zijn toevlucht genomen tot een boek met inge bonden oude kranten. Zijn hoofd stond niet naar het schrijven van een leuk stukje, want het verslag van de statenvergadering moest nog af en ook het fotobijschrift bij een zestig jarig bruidspaar liep nog niet helemaal jofel. Dus bla derde de man in opperste nood een jaargang van vijftien jaar ge-., leden door om er een Almanak uit te kunnen overschrijven. Daags daarna werd de schrijver in kwestie bij de redactiechef ontboden. Die had op zijn bureau een brief liggen, waarin een lezer <V ,.;V FOTO ANDA VAN RIET Maandenlang heeft Rinus Ferdi- nandusse, hoofdredacteur van Vrij Nederland, uitgekeken naar het Zeelandgevoel. De avond vóór zijn komst naar Zeeland, probeert Ferdinandusse zijn Zee landgevoel op papier te zetten. Verder dan de woorden: „Dames en Heren. Aangaande het Zee landgevoel...", komt Ferdinandus se niet. Zou het Zeelandgevoel dan toch niet bestaan? Vanuit zijn huidige woonplaats Amsterdam was Ferdinandusse vorige week naar de Zeeuwse Bi bliotheek in Middelburg gekomen om de expositie 'Het Zeelandge voel getekend' van de illustrator Louis Radstaak te openen. Ook nam Ferdinandusse het eerste exemplaar van de bundel 'Het Zeelandgevoel' in ontvangst. De ze bundel bevat een twaalftal verhalen die eerder in het Zeeuws tijdschrift zijn gepu bliceerd. „Ik erger mij eraan dat alles te genwoordig uitgedrukt wordt in gevoel", zegt Ferdinandusse. „Het Zwitserlevengevoel, het Voetbalgevoel en nu ook het Zee landgevoel". Hij vervolgt: „Toen ik thuis achter mijn bureau dit laat ste gevoel onder woorden wilde brengen, kwam één van mijn dochters binnen. Ze zei: „Pap, jouw Zeelandgevoel is Vrouwen polder". Gedeeltelijk raakte zij met deze opmerking de l^ern. Vrouwen hebben inderdaad een belangrijke rol in mijn leven gespeeld. Trotse, ronde Zeeuwse vrouwen in klederdracht. Het rui sen van hun rokken wanneer naar pepermunt werd getast. En niet te vergeten Neeltje Jans. Symboliseren zij nu mijn Zeeland gevoel? Ik denk het niet". Het wordt de toehoorders steeds duidelijker dat volgens Ferdinan dusse het Zeelandgevoel niet is te omschrijven. Hij eindigt zijn voordracht dan ook met de woor den: „Dames en Heren. U heeft mijn gemengde gevoelens aan gaande het Zeelandgevoel waar schijnlijk al begrepen. Het is een gevoel dat ik met niemand kan delen. Het is mijn gevoel". De expositie 'Het Zeelandgevoel getekend' bestaat uit veertien pentekeningen over het zeeland gevoel van Louis Radstaak. De tentoonstelling is tot en met 3 april te bezichtigen in het souter rain van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. LT7- Brandtrap 'r' er streng op wees dat de PZC met een belegen almanak op de proppen was gekomen. Er was geen ontkomen aan: een bij gesloten copie toonde de eerder afgedrukte Almanak, met de da tum van plaatsing erbij. De Alma nak in kwestie had een lang vrijgezel gebleven familielid van de briefschrijver tot onderwerp. Toen die tenslotte toch nog aan' een partner was blijven hangen was de Almanak over de vrijgezel als aardige herinnering in het al bum bij de bruidsreportage-foto's geplakt. Opsporing van het be wijs was zodoende een fluitje van een cent geweest. PZC-redacteuren schrijven na dit voorval nooit meer oude alma nakken over. Zeker nu er de we tenschap is dat veel lezers er kennelijk een gewoonte van heb ben gemaakt om Almanakken uit te knippen en in schriften te plakken. Nu, met de verschijning van 'De beste honderd', zou het trouwens helemaal gevaarlijk worden om naar vroeger gepubliceerde cur siefjes te grijpen. Meewerkend aan een zo ernstig vergankelijk product als een krant doet het menig Almanakmaker deugd te mogen vaststellen dat die pennevruchten niet alleen maar goed genoeg waren om er de aardappelschillen mee in te pakken. Uiteindelijk zijn ze dan toch nog zoveel waard gebleken dat er iets blijvenders van kon worden gemaakt: een fraai glim mend, langwerpig boekje. Eindelijk erkenning, eindelijk waardering voor een al zo lang stand houdend fenomeen, einde lijk een eresaluut aan al die scheppers van zoveel koddige ka dertjes. Gelukkig voor de schrijvers heeft de uitgever op het laatste mo ment ervan afgezien in de linker bovenhoek van het geschrift een gaatje te ponsen en daarmee op hanging van het boekje in het kleinste kamertje mogelijk te maken! DONDERDAG 4 MAART Andreas Oosthoek vertelt en leest voor uit zijn biografie over Martinus Nijhoff, Alhambra- theater, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. "Daniël en zijn moeder", klein- kunstprogramma Dorine v/d Kleij en Daniël Leeuwenberg, Vestzak theater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. "Rhapsodie in Dans", Het Fol kloristisch Danstheater, Stads schouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. VRIJDAG 5 MAART Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 20.00 uur. Jam-sessie, jongerencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Mid delburg, aanvang 21.00 uur. Heropening Cosmo m.m.v. "Brevis Sound", Cosmo Danst heater, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Concert "Kick the Bucket", Walk-Inn, Min. Lelystraat 4, Vlis singen, aanvang 21.30 uur. "Music Hall", programma rond Paul van Ostayen door Gebroe ders Flint, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 20.30 uur. "Rhapsodie in Dans", Het Fol kloristisch Danstheater, De Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. "My Civilisation", satirisch pro gramma door Paul Zaloom, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 6 MAART Concert "Tobias Delius Kwar tet", Kloveniersdoelen Middel burg, aanvang 20.30 uur. Optreden "Sjako", Brogum Zie- rikzee, aanvang 23.00 uur. Concert "Endattummejug- band", Razzmatazz, Oot- Souburg, aanvang 21.00 uur. Optreden "Surmese", salsa/ca lypso/merengue groep. De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissin gen aanvang 22.00 uur. Concert "Jon Spencer Blues Explosion", 't Beest, Beesten markt Goes, aanvang 22.00 uur. Concert "Rosenberg Trio" en "The Rudy Balliu Society Sere nades", Stadsschouwburg Mid delburg, aanvang 21.30 uur. "Yvonne", toneelstuk Stichting Middelburgs Theater, Minitheater Verwerijstraat Middelburg, aan vang 20.30 uur. "Tafelmanieren", komedie door De Zeeuwse Komedie, Vestzak theater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Winterconcours KNF afd. Ze- land, De Prins van Oranje, Goes, aanvang 13.00 uur. "Joris en Reuzenneus", pop pentheater Sim Bolus, Ambacht scentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Optreden "The Pasadenas", Danstheater Cosmo, Vlissingen, aanvang 14.00 uur. Concert "Marcel Worms", Concertzaal Middelburg, aan vang 20.00 uur. ZONDAG 7 IviAART Pool-Pool, american pool-biljart tournooi, Harly Block, Middel burg, aanvang 15.00 uur. "Een Paradijs" en "Een doll Boel", 2 monologen gespeeld door Tilly Meyeren, Vestzakthea ter Vlissingen, aanvang 15.30 uur.. DINSDAG 9 MAART Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Carillonbespeling Grote Kerk, Goes, Sjoerd Tamminga, aanvang 13.30 uur. WOENSDAG 10 MAART "Vreemde Trekjes", kabaretesk toneelstuk van en met Hetty Heyting, Stadsschouwburg Mid delburg, aanvang 20.00 uur. Bibliotheek Goes, voorlezen kinderen 5-7 jaar, aanvang 14.00 uur. DOMBURG BRITANM A-WATERTOREN VVV Domburg. (Schuitvlotstraat). Steven van Ham. expositie schilderij en, tijdens kantooruren geopend. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). dhr. Slingerland, aquarellen, acryl, ge opend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anne ke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13) De Ramp. expositie watersnoodramp 1953, openingstijden di. t/m vr. 13.00-17.00 uur, za. 13.00-16.00 uur. V/d Spie gelstraat. "C-mineur", werk van Mehrzad Elahi. Geopend 8.00-22.30 uur. Galerie v/d Berge. "100 kaders/20 kunstenaars", een hedendaags pren tenkabinet. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MIDDELBURG Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Din ge mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00 17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schil derijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij) Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Geopend ma. t/m vr. 10.00-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst, 100 jaar schilde ren in Zeeland. Trees Verwilligen. olie verf en aquarel. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Cy masch en Joyce Steijvers. ten toonstelling beeldhouwwerk, openingstijden tijdens kantooruren van de bank. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense dijk) leerlingen Torenhoveschool. ex positie teken- en schilderwerken. Openingstijden gelijk aan de bi bliotheek. ABN-AMRObank. (Vrijlandstraat) Beatrix Meindersma. tentoonstelling van schilderijen. Openingstijden tij dens kantooruren van de bank. St. Beeldende Kunst Middelburg. (Kuiperspoort) Truus van den Boezem. expositie. openingstijden za. 13.00-17.00 uur. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) Hannie Pot. schilderwerken. Ope ningstijden iedere dag 10.00-17.30 1 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelen daelesingel 10) Peter Consemulder. expositie houtsnijwerk. Tijdens kan tooruren geopend. De Vleeshal. Christina Kubisch. expo sitie De Dag/De Nacht. Zeeuws Museum. (Abdij 3) Aan winsten Hedendaagse Kunst, ten toonstelling hedendaagse kunst, openingstijden di t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. t/m ma. 13.30-17.00 uur. Multi Colour. David Heijgelaar. expo sitie pastels, pentekeningen. De Mug. Batik Schilderijen, expositie Indonesische batik schilderijen, ge opend di. t/m vr. vanaf 16.00 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Carlo grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). De Egel, Geliefd Stekel- dier". tentoonstelling over egels. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissin gen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promo tie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Eu gene Lücker. grafisch werk, ope ningstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. DAS. (Verlengde Bonedijkestraat) Ma rianne Impens. Vexpositie schilde rijen, openingstijden 8.00-15.00 uur en 18.00-22.00 uur. Café Soif. Leon tien Hooij. expositie goaches Rest. De Gevangentoren Sonja Grootens. gemengde technieken.. DONDERDAG 4 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur Alhambra Vlissingen III. Alhambra Vlissingen IV. Grand theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Waar staat het Huis van mijn Vriend", aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 5 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Honey I blew up the Kids' 19.00 uur en 'Dracula' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes. ZATERDAG ~6~MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 14.00, 19.00, en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Honey I blew up the Kids' 14.00, 19.00 uur en 'Dracula' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 uur, 'Body of Evi dence' 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 19.00 en 21.30 uur. ZONDAG7 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 14.00, 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 14.00, 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Honey I blew up the Kids' 14.00, 19.00 uur en 'Dracula' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 uur en 'Body of Evi dence' 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. MAANDAG 8 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Dra cula' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. DINSDAG 9 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'the Last of the Mohicans' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Dra cula' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. WOENSDAG 10 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Under Siege' 14.00, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Last of the Mohicans' 14.00, 20.00 uur. Alhambra Vlissin gen III, 'Honey I blew up the Kids' 14.00 uur, 'A Demain' 20.00 uur Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 en 'Body of Eviden ce' 20.00 uur Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 20.00 uur. 'ZATERDAG 6 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 uur. ZONDAG 7 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. WOENSDAG 10 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Fern Gully' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373. Dage lijks geopend. Wielerlijn - Donderdag 25 fe bruari is niet alleen de dag waar op het nationale wielerseizoen geopend wordt met de Grote Prijs Wieier Revue voor Professio nals in 's Heerenberg, het is ook de dag dat de Wielerlijn geïntro duceerd wordt. De Wielerlijn is een 06-informatielijn samen gesteld door de redactie van Wie- Ier Revue. Naast actueel nieuws is er informatie op te vragen over evenementen in de toekomst en andere wetenswaardigheden. Het nummer is 06-35034025.

de Faam | 1993 | | pagina 7