Lente-kleurtjes Aantrekkelijke modellen van Fiësta en Escort China Balsem weer volop verkrijgbaar Zonnebed Admiral Lounger 'Produkt des Jahres 1993' Sparta Aspen 'Fiets van het jaar 1993' DE ADVERTORIAL; EEN MANIER OM ANDERS TE ADVERTEREN Mazda ontwikkelt personenauto op aardgas VOORJAAR BIJ FORD Tijdelijk in huis Vergadering Onderwijs Bijeenkomst Sociaal Cursus Sport Beurs Verenigingen Ouderen Buurt/wijk Ontspanning Expositie Woensdag 3 februari 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 17 Als de dagen merkbaar lengen, krijgt iedereen langzaam maar zeker de lente in het hoofd. Hoe gezellig de winter ook is, vanaf februari winnen de beloften van het voorjaar het. In huis betekent dat: planten met voorjaarskleurtjes. Bij zacht winterweer laten diverse winterbloeiende heesters ons van hun bloe men genieten. Toverhaze- laar (Hamamelis) is er zo één en winterjasmijn (Jasminum). Beide bloeien geel, een uitgesproken voorjaarskleur. Forsythia of Chinees klokje laat nog even op zich wachten, maar er zijn al wel afgesne den takken vol gele klokjes te koop. Ook van andere heesters en bomen zijn takken te koop met bloe sem, kers bijvoorbeeld. Van amandelboompje (Pru nus triloba) zijn niet alleen takken te koop als snij bloem, maar ook boompjes in pot. Ze worden met ex tra warmte vervroegd. Bui ten verschijnen de roze, gevulde bloempjes pas in april of mei. Door ze nu in knop te kopen, hebben ze in huis een paar weken sierwaarde. Hoe koeler de plek, deste langer de bloei aanhoudt. Daarna kunnen ze buiten worden geplant. Ze zijn geschikt voor een flinke pot op het balkon. Doorgaans wordt aman delboompje op een stam metje geweekt. Na de bloei is kort snoeien van alle tak ken noodzakelijk om het boompje ook volgende jaar weer rijk te laten bloeien. TIP: zet amandelboomje in een ruime sierpot of mand, samen met klimop of een varen. Dat staat fleurig! Er zijn nog meer heesters. Mazda Motor Corporation heeft een personen auto ontwikkeld die aardgas als brandstof ge bruikt. Het model van de auto is gebaseerd op de Mazda 626 Wagon. Door de Osaka gasmaat schappij, aan wie hij is afgeleverd, zal hij worden ingezet voor zakelijk gebruik en tegelijkertijd wor den getest op praktische haalbaarheid en ge schiktheid voor aardgas. De aardgas-gestookte auto heeft een speciaal ontwor pen hoog dak met daarin vier gasflessen. Deze fles sen zijn gemaakt van een aluminium-legering be kleed met de kunststof FRP (fiber-reïnforced plastic). Ter versteviging zijn de lichtmetalen cilin ders verpakt in glasvezels, die epoxyhars opnemen en daarna onder hoge tempe raturen gehard. Het resul taat is vier lichtgewicht cilinders met een totale in houd van 24,8 m3. Uitgerust met een exclu sieve aardgasmotor die dankzij een hoge compres- sieverhouding uitmunten de prestaties levert, kan deze auto ongeveer 330 kilometer rijden op vier ci linders aardgas. Dit is de langste afstand die een auto op aardgas kan af leggen. Motoren op aardgas leve ren praktisch dezelfde prestaties als benzine- en dieselmotoren. Bovendien bestaat aardgas voorna melijk uit methaan wat slechts een kleine hoeveel heid koolstof bevat. Daar om is de hoeveelheid kooldioxide die wordt ge produceerd minimaal. Van wege dit milieuvriendelijke aspect krijgt aardgas als schone alternatieve brandstof veel aandacht. Momenteel rijden er naar schatting wereldwijd zo'n 700.000 auto's op aardgas. De Mazda op aardgas. Op voorstel van een uit zeven leden bestaande onafhankelijke jury is het predikaat 'Fiets van het Jaar 1993' toegekend aan de Sparta Aspen. De jury koos voor deze voor zowel dagelijks gebruik als voor recreatie geschikte damesfiets vanwege de degelijkheid en de goede uitrusting waarbij gro te aandacht is besteed aan details. die in het vroege voorjaar geschikt zijn als tijdelijke huisgenoot, Camellia bij voorbeeld. Omdat deze planten ongesteelde bloemknoppen hebben, mogen ze niet worden ge draaid en verplaatst in de vensterbank. Geef ze een koel plekje en sproei de knoppen zolang ze geslo ten zijn. Geef kalkarm wa ter. Op een beschutte, half beschaduwde plek buiten komen ze jarenlang goed tot hun recht. Andere heesters die voorjaarssfeer in huis brengen zijn: hor tensia en Deutzia (bruids- bloem). Ook primula's zijn er volop, in prachtige kleuren. TIP: voorjaarsbloeiers die winterhard zijn moeten in huis op een lichte, maar koele plaats worden gezet. Matig met water en voeding. Voor het komende voorjaar introduceert Ford twee aantrekkelijke nieuwe uitvoeringen van de Fiësta, de Fun en de Flash Provence heet een nieuwe, zeer gunstig geprijsde uitvoering van de Escort/Orion reeks. De Fiësta Fun is uitsluitend leverbaar met de 50-pk motor en met de handge- schakelde vijfversnellings bak. Onder de vele standaard-accessoires be de achterruit. De Fun, die in drie frisse kleuren (Pro vence Green, Radiant Red vinden zich twee van bin nenuit verstelbare buitenspiegels, een zoemer die waarschuwt voor nog brandende verlichting en een wiswas-installatie voor en Black) leverbaar is en uitsluitend als 3-deurs, kost f 20.990, -. De Fiësta Flash doet met zijn frisse kleuren en vrolij ke striping zijn naam eer aan. Sportieve wieldeksels en getint glas, alsmede een trendy bekleding dra gen extra bij aan het vlotte voorkomen. De Flash is er in de twee carrosserie uitvoeringen (3- of 5-deurs) en is leverbaar met de 50 of de 60 pk- motoren. Prijzen f 21.990,-. vanaf Elke 14 dagen kunnen adverteerders in de rubriek Produkt Informatie hun speciale boodschap op 'een andere wijze' aan de consument kenbaar maken. Anders dan anders? Ze ker. Er bestaat immers een logische honger naar in formatie bij het publiek. Het wil op de hoogte zijn van ontwikkelingen en waar wat te koop is. Stelt u zich als adverteerder maar eens in de schoenen van een consument. In de lan delijke media ziet u een nieuw produkt en u denkt, dat zou ik willen hebben. Maar waar is dat dan te koop? Wij van de Faam/Vlissin- ger bieden de ruimte om anders te adverteren met produkten of service die uitvoeriger dienen te wor den belicht dan vaak in een gewone advertentie mogelijk is. Dit fenomeen heet 'ADVERTORIAL' en is eigenlijk niets meer dan uw reclameboodschap verpakken in een redaktio- nele vorm. INTERESSE; BEL EVEN DE FAAM/DE VLISSINGER POSTBUS 5017 MIDDELBURG TELEFOON 01180-81000 VRAGEN NAAR: JERRY TUPANWAËL. De Escort Provence wordt voor de zeer concurreren de prijs van f 27.350,— geleverd en beschikt dan al over getint glas, een in twee ongelijke delen neer- klapbare achterbank, veiligheids-stuurwiel, dag teller, een waarschuwings zoemer voor de verlichting en een radio- voorbereidingspakket met twee luidsprekers van 20 Watt. De Provence heeft de zuinige 60-pk motor en Fords bekende vijfversnel lingsbak. Ook de Orion en de Clipper zijn leverbaar in deze Provence-uitvoering. Originele China Balsem kent een vaste groep ge bruikers maar is een tijd lang niet te leveren ge weest wegens onverwachte vraag. Nu het weer volop wordt geïmporteerd gebruiken ook profes sionals zoals Regilio Tuur (Europees kampioen boksen) het dagelijks. Regilio Tuur zegt zelf: 'Ik ken geen vergelijkbaar produkt'. Tot de pluspunten van deze fiets behoren ondermeer de hydraulische remmen, de halogeenverlichting met standlichtmogelijkheid, een prima zadel en de toe: passing van keramische velgen, waardoor in combi natie met velgremmen een beter en veiliger remver- mogen wordt ontwikkeld met name bij een nat weg dek. De fiets is goed afge werkt, rijdt comfortabel en heeft een gunstige prijs/waarde verhouding, aldus de jury. Het is voor de zesde keer dat in ons land het predi kaat 'Fiets van het Jaar' werd toegekend. De jury bestond deze keer onder voorzitterschap van Otto Beaujon (fietshistoricus en medewerker van 'Wieier Revue') met als leden Bert Alfrink (publicist), Coby Haartsen (Fietsvakantie winkel), Kor van Huiten (sportmedicus en publi cist), Martijn Kuiper (Fiet sersbond enfb), Jack Oortwijn (hoofdredacteur 'Tweewieler') en Ferry Smith (ANWB). Secretaris van de jury was Wim J. Si mons (Stichting Fiets!). De Sparta Aspen is een traditioneel ogende fiets, die door de degelijkheid, uitrusting, afwerking en de gebruiksmogelijkheden het predikaat 'Fiets van het Jaar 1993' ten volle verdient. Deze fiets is ook verkrijg baar in de herenuitvoering. Volgens deze mensen zou de samenstelling ervan on navolgbaar zijn; de recep tuur stamt uit de beginjaren van Kung Fu toen men op zoek was naar een kruidenbalsem die snel blessures geneest en de pijn verzacht. Heden ten dage wordt China Bal sem voor, tijdens en na sportprestaties toegepast maar doet zijn werk net zo goed bij niet-sporters, bij blauwe plekken, als mas sagemiddel bij stijve ver moeide en gespannen spieren maar ook als aan gename badolie die de bloedsomloop stimuleert. De originele China Balsem is in een geheel vernieuw de verpakking verkrijgbaar bij drogist, apotheek en re formwinkel en kost f 29,95. Voor meer infor matie kan men bellen naar 04242 - 87277. Het nieuwe ligbed Admiral Lounger uit de Hart man tuinmeubelcollectie 1993 is door het Duitse FVKK in de categorie 'Freizeit' onderscheiden als 'Produkt des Jahres'. Dat predikaat wordt jaarlijks door het Fachverbandes Kunststoff- Konsumwaren in Duitsland verleend. Regilio Tuur Op vrijdag 22 januari is in het Kunststofmuseum in Düsseldorf de oorkonde uitgereikt. Ook vorig jaar ontving Hartman de hoge Duitse onderscheiding. Toen werd de Dynasty Club tot Produkt des Jah res 1992 uitverkoren. De Admiral Lounger is licht hanteerbaar en moeiteloos van geheel vlak naar com fortabele zitpositie te ver stellen. Dankzij een automatische blokkering kan de rug in iedere ge wenste stand worden gesteld. Het zonnebed is geheel plat opvouwbaar en daardoor gemakkelijk op te bergen. Veel aandacht heeft Hart man besteed aan de vorm geving van de Admiral Lounger, hetgeen voor de FVKK-jury mede aanleiding was de onderscheiding toe te kennen. Opvallend zijn de gebogen armleuningen, de grote wielen en de lich te maar stabiele construc tie waardoor het ligbed makkelijk verplaatsbaar is. De Admiral Lounger is bij de Hartman-dealers ver krijgbaar in de kleuren Wit, Champagne, Jade of Plati num/Graphite. Op het lig bed passen comfortabele kussens in diverse dessins en kleurstellingen uit de Hartman collectie 1993. Voor méér informatie over 'The colourful world of Hartman' kunt u bellen met de Consumentenlijn: tel: 053 - 885546. Schaatsen - Vrijdag 5 februari organiseert ijsclub De Poel op kunstijsbaan De Uithof in Den Haag het Zeeuws kampioen schap marathon-schaatsen. De deelname staat open voor inwo ners van de provincie Zeeland die in het bezit zijn van een licentie van de KNSB. De wedstrijd be gint om 22.00. Voor verdere in formatie kunt u terecht bij J. Goeree tel.nr. 01143-5726 of F. Leijnse tel.nr. 01180-37867. Wandeltocht - LAVA organi seert zondag 7 februari twee su perwandeltochten. De eerste is Vrouwenpolder-Vlissingen, waar voor belangstellenden zich om 08.45 moeten verzamelen achter hotel Britannia te Vlissingen. De tweede is een strandwandeltocht Domburg-Vlissingen, waarvoor de verzameling om 11.15 achter hotel Brittania plaatsvindt. Opga ve voor beide wandeltochten ui terlijk vóór 5 februari, tel.nr. 01180-16301. Koersbal - Iedere woensdag morgen van 9.30 tot 11.30 wordt er koersbal voor 50+ in de Ba lans te Arnemuiden gespeeld. Voor informatie tel.nr. 01182-3152/01180-26098. Trainingsritten - Zondag 7, 14 en 21 februari organiseert de Zeeuwse ren-en tourclub haar jaarlijkse trainingritten. De plaats waar deze ritten worden gehou den is het Recreatiepark 'Den In- kel' te Kruiningen. De inschrijving begint om 10.00 en de aanvang van de ritten is 10.30. Deelname staat open voor: trimmers (dag kaarthouders)' nieuwelingen, ju nioren, dames, B-amateurs en A-amateurs. Inlichtingen: Adrie Bruijnooge tel.nr. 01130-82458 Turnuitvoering - De Vlissingse Turnvereniging heeft zaterdag 6 februari een uitvoering in de sporthal Baskensburg in Vlissin gen. Op het programma staan jazzdans-, acrogym- en turnde- monstraties van kleuters en seni oren. De zaal is geopend vanaf 18.3U uur. Kunst - Van 3 t/m 12 april wordt de 27ste Nederlandse kunst- en antiekbeurs gehouden. Antiqui teiten en kunstvoorwerpen, ge keurd door twee onafhankelijke keuringscommissies, worden door de 56 deelnemers aangebo den. Verschijningsvormen van ivoor tot brons, van Renaissance tot Art Deco, van schets tot schilderij zullen aan bod komen. Voor aanvullende informatie c.q. fotomateriaal kunt u zich wenden tot het secretariaat, postbus 1136, 4801 BC Breda tel. nr. 076-148760/222888. Dierenbescherming - De Die renbescherming start deze week een landelijke actie waarin maat regelen worden geëist tegen de misstanden in internationale vee transporten. De actie heeft als motto 'Veetransporten, Doodge woon?'. Particulieren kunnen een gratis actiepakket aanvragen via een speciaal voor deze actie ge opend telefoonnummer tel.nr. 035-248759 of schrijven aan de Nederlandse Vereniging tot Be scherming van Dieren, Ant woordnummer 1278, 1200 WB Hilversum. Binnenstad - Het Wijkcomité Binnenstad Vlissingen vergadert dinsdag 2 februari om 19.30 uur in het Vestzaktheater aan het Bellamypark. Agendapunten zijn onder meer de inventarisatie van de verkeerssituatie in de bin nenstad en verslaggevingen van verschillende projectgroepen waaronder de werkgroep vergun- ningparkeren. Huurderscomité - Donderdag 11 februari om 20.00 houdt het huurderscomité Schoonenburg- Oost een openbare vergadering in wijkcentrum de Schuur te Oost-Souburg. Enkele agenda punten die ter sprake zullen ko men zijn de benoeming tot secretaris van mevrouw M.M. Bakx, opheffing werkgroep BASCO-woningen, de huurverho ging per 01-07-1992, voorlichting over de stookkosten en inventari satie van klachten over c.v. ketels na asbestverwijdering. JOVD - Zaterdag 6 februari om 13.00 houdt de JOVD haar jaar lijkse Algemene Ledenvergade ring in de Beurs aan het Bellamypark te Vlissingen. Te vens zullen er voorbereiding voor het congres van 20/21 maart plaatsvinden. CDA - Maandag 8 februari vindt er een Algemene vergadering plaats van het bestuur van het CDA, dat samen met het CDA- Regiobestuur Walcheren is geor ganiseerd. De avond vindt plaats in de Stadsschouwburg te Mid delburg en begint om 19.30. De spreker is de heer Deetman, voorzitter van de Tweede kamer. Zijn inleiding zal gaan over zijn vi sie op de gemeente van de toekomst. Toneel - Activiteitencommissie Bachten Komme presenteert to neelgroep Kameleon met de een akters Schat aan de muur en Laura op woensdag 17 februari. De kaarten zijn verkrijgbaar in Bachten Komme en kosten f2,50. Aanvang 14.00. Woensdag 10 februari houdt de sector MTS van het Zeeland Col lege zijn jaarlijkse 'Open dag'. Be langstellenden zullen tijdens deze dag worden geïnformeerd over de verschillende vakrichtingen van de MTS en wat er in de les sen aan de orde komt. De gebou wen van de MTS, hoofdgebouw en dependance zijn op deze dag van 15 uur tot 21 uur voor het publiek geopend. Modelbouw - Zaterdag 6 en zondag 7 februari wordt er een internationale modelbouwmani festatie gehouden in de Zeeland hallen te Goes. Modellen van trucks, racewagens, auto's, mo deltreinen, vliegtuigen etc. zullen worden getoond. De openingstij den zijn zaterdag van 10.00-22.00 en zondag van 10.00-18.00. De entreeprijs is f10,-, maar voor kinderen tot 12 jaar f 3,50. Informatie en aan melding trucks, auto's en boten: dhr. Koster tel.nr. 01130-83667 en voor de modeltreinen dhr. van 't Veen tel.nr. 01100-20493. Landbouwweg - N.V. Delta Nutsbedrijven (Deltan) heeft bij de gemeente Vlissingen een bouwplan ingediend voor de bouw van een windturbine en een windmeetmast bij haar pompgebouw en opjaagstation aan de Landbouwweg, bij rijks weg A58. Wanneer u wilt reage ren op dit plan, kan dit tot 1 maart 1993. Scheldemond - Wethouder L.C. Poppe-de Looff gaf op 21 januari het startsein voor de ontwikke ling van het 'project Schelde mond' in Vlissingen. De gemeente koopt op korte termijn het gebouw aan de Brouwe- naarstraat van het rijk, waarna het zal worden doorverkocht aan de BASCO. De Woningbouwver eniging zal het pand vervolgens verhuren en op de bijbehorende grond een project voor ouderen huisvesting ontwikkelen. Open huis - Zondag 7 februari is er Open Huis in de Schaapskooi, Kanariesprenk 379, te Vlissin gen. Er zal aandacht worden be steed aan het thema 'Water Keren' en verder is er de gelegen heid brieven te schrijven aan poli tieke gevangenen. Vrouwen - Woensdag 10 fe bruari houdt Women's Aglow Fel lowship een bijeenkomst in hotel Terminus, Stationsplein 1, in Goes. De spreekster die ochtend is Mariene Bos. Aanvang 9.45. Er is een kinderoppas aanwezig. Reumapatiëntenvereniging Donderdag 4 februari om 14.30 organiseert de Reumapatiënten Vereniging Midden-Zeeland een bijeenkomst in het gebouw 'De Stenge' te Heinkenszand. Deze middag staat in het kader van het maken van kaarten door middel van zandschilderen. Ook andere leden, alsmede begeleiders - één per lid - zijn welkom. Zij kunnen zich amuseren met door henzelf meegebrachte spellen. Alleenstaanden - Vrij-Gezellig, een club die activiteiten voor al leenstaanden organiseert, zal op zondag 7 februari voor de eerst volgende periode een programma samenstellen in het verenigings gebouw Het Pand, Kerksteeg 5 te Middelburg. Aanvang 14.00. Inlichtingen tel.nr. 01180-14393. Alleenstaanden - Buurthuis Al- degonde, Westerzicht 386, te Vlissingen organiseert vrijdag 5 februari om 20.30 een dans en/praatavond voor alleenstaan den. De toegang is gratis. Infor- matie (01184-64319). Bingo - Wijkcentrum 'Schelde- buurt' organiseert vrijdag 12 fe bruari om 20.00 en donderdag 25 februari om 14.00 (alleen voor 55 een bingo-avond. De toe gang is gratis. Zaterdag 27 fe bruari organiseert zij een prijsklaverjassenmiddag die om 14.00 begint. De kosten voor de ze middag bedragen f2,50. Kinderopvang - Donderdag 4 februari organiseert de Molukse Welzijnsstichting MAE-UKU in Oost-Souburg een kontaktmor- gen voor ouders en hun peuters. De speelhoek met nieuwe speel materialen wordt gepresenteerd, prentenboeken en de fotorepor tage van de dit jaar gehouden kinderaktiviteiten kunnen beke ken worden. Het project voor schoolse opvang heeft als doel ouders te ondersteunen op het gebied van spel, opvoeding, taaistimulering etc. Voorlopig wordt de kontaktmorgen gehou den op de eerste en derde don derdag van de maand van 9.15 tot 11.15. Kinderopvang - Dinsdag 2 fe bruari wordt van 10.00-12.00 een speel- en kontaktochtend voor moeders met kinderen in de Walk-inn, Min. Lelystraat 4, te Vlissingen georganiseerd. De kosten bedragen f 1,- per kind. Kledinginzameling - Maandag 1 en dinsdag 2 februari houdt Kleding Inzameling Charitatieve Instellingen een kledinginzame ling voor onder andere Roemenië. U wordt verzocht de zak met in goede staat verkerende kleding vóór 9 uur buiten te zetten. Bed- degoed, aan elkaar gebonden schoeisel en gordijnen zijn ook welkom. U krijgt ongeveer 3 da gen van tevoren een plastic zak in de bus met daarop vermeld de exacte dag waarop u de zak bui ten kunt zetten. Hulptransport - In samenwer king met de Middelburgse kerken heeft de 'Hongarije werkgroep' uit Oost-Souburg een vierde hulptransport met succes naar Roemenië laten rijden. Via kon takten in Roemenië heeft de werkgroep vernomen dat de le vensmiddelen, ziekenhuisbed den, rolstoelen, kleding, medicijnen etc. op de goede plaatsen terecht zijn gekomen. Aangezien de hulp, vooral tegen de winter, hard nodig blijft, heeft de 'Hongarije werkgroep' al weer een vijfde transport op haar agenda gezet. Peuters - Ouders van peuters kunnen vanaf 1 maart zes bijeen komsten van de Kruisvereniging Walcheren bijwonen waarin on der meer 'de ontwikkeling van het kind', 'het straffen en belo nen' en 'de zindelijkheid en het eten en slapen' aan bod zullen komen. De cursus wordt weke lijks gegeven in het wijkgebouw aan de Rosenburglaan 1 in Vlis singen. Poppen maken - Het Activitei ten Centrum Vlissingen heeft nog enkele plaatsen vrij voor de cursus Poppen Maken en Hand werken die iedere dinsdag van 14 tot 16 uur wordt gegeven in het pand aan de Hogeweg 103. Meditatie Het Transendente Meditatie-centrum bestaat in fe bruari vier jaar. Maandag 8 fe bruari is er in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg om 20 uur een bijeenkomst waarin wordt uitgelegd wat deze vorm van meditatie inhoudt en hoe het gedaan wordt. Bijna elke maand wordt in het TM-centrum in 's Heer Abtskerke een korte cur sus gegeven. Vrouwenlijfgroep - Deel neemsters aan de vrouwenlijf groep van Irene Roozenburg leren lichaamsoefeningen om zich te ontspannen en zich bewust te worden van hun eigen lichaam. De cursus wordt gegeven op maandagochtenden van 9 tot 11.30 uur in de Free Balletstudio aan de Uude Vismarkt in Goes. Kamer van Koophandel - De Kamer van Koophandel organi seert in samenwerking met het Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf een cursus bedrijfs overname en bedrijfsopvolging. In deze cursus komen alle be langrijke aspecten aan bod waar mee u als ondernemer bij een overname of opvolging te maken krijgt. De data en plaats van de cursusavonden zijn dinsdag 2, 9 en 16 februari van 19.30-22.00 in het gebouw van de Kamer van Koophandel in Middelburg. Aan melden bij de Kamer van Koop handel tel.nr. 01180-73500. Vrije School Zeeland - In het gebouw van de Vrije School Zee land, W. Arondeusstraat 59, te Middelburg wordt op zaterdag 6 februari van 9.30 tot 12.00 een open dag georganiseerd. Het the ma van de voordracht die gehou den zal worden is: 'Het klassikaal onderwijs en het individuele kind.' Volkshogeschool Zeeland - Donderdag 4 februari beleggen Bouwwinkel Zeeland en Volksho geschool Zeeland een studiedag in Conferentiecentrum de Stenge te Heinkenszand. Het thema van die dag is: 'Milieuvriendelijk bou wen en wonen in Zeeland. 'Gastsprekers zullen ingaan op de mogelijkheid voor milieuvrien delijk bouwen en wonen in onze regio. De dag zal zowel uit inlei dingen als workshops bestaan. Schilderen - Afgelopen zaterdag 23 januari heeft de 21-jarige H. Wouters uit Goes de gouden me daille behaald tijdens de nationa le beroepenwedstrijden in Utrecht. De vakman ontving van de minister van onderwijs en we tenschappen, J.J.M. Ritzen, de gouden plak door als eerste te eindigen met 205 punten in het vakgebied schilderen. Wouters gaat de Nederlandse schildersbe drijfstak vertegenwoordigen op de internationale wedstrijden in Taiwan, in juli van dit jaar. Schilderen - In de DAS-Aula aan de Verlengde Bonedijkstraat te Vlissingen is vanaf begin januari t/m 31 maart werk te bezichtigen van de schilderes Marianne Im- pens uit Waterlandkerkje. Haar olieverfschilderijen zijn een voort durend samenspel tussen han den, hoofd en hart. De aula is dagelijks open van 08.00-15.00 en van 18.00-22.00, behalve op vrijdag en in het weekend. MEER KORTE INFORMATIE ELDERS IN DEZE KRANT .'X+x+XvX+XyX+XyXvXvXvXvXv:?:-:::

de Faam | 1993 | | pagina 17