FM 105.3 TOP 10 m Baüustrada geeft kans aan Vlamingen Zeeuwse conferencier in 's Heerenhoek Wethouder: gemeente naief geweest TILLY MEUEREN SPEELT MONOLOGEN E E 14 T/M 20 JANUARI IN MIDDEN ZEELAND Tilly Meijeren speelt op vrijdag 29 en zaterdag 30 januari twee monolo gen in het Vestzakthea ter in Vlissingen. Ze opent de avond met Een paradijs van Peter van Straaten en sluit af met Een dolle boel van Dick Walda. Wil Koelewijn te kent voor de regie. Beide voorstellingen beginnen om 20.30 uur. Kamp Actualiteit RADIO ATLANTIS E E a E E ...ik wil me sterk maken voor een filmhuis in het Schuttershof... ...als een bioscoop exploitant hier in Middelburg zijn nek wil uitsteken mag dat... ...op aanvragen voor het Zeeuws Filmfestival zullen we positief reageren... ...er kan hier een uitgaanscentrum komen... ...het bestuurlijk niveau was inder daad niet best... TC Bibliobus bezoekt woonwagen centrum Woensdag 13 januari 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Ü5Ï Hjf iïï 15Ï Een dolle boel lag al jaren kast Meijeren en Koelewijn zijn twee - om het eens oneerbiedig uit te drukken - rotten in het vak. Meij eren leerde het vak op de toneel academie in Maastricht en van Koelewijn zou gezegd kunnen worden dat het theater haar met de paplepel is ingegeven. Insiders verwachten dan ook veel van de beide monologen, waarbij Een dolle boel wel het meest in het oog springt. „We hebben van Dick Walda toestemming gekre gen om dat verhaal om te schrij ven naar een monoloog. Hij was overigens dolenthousiast", legt mevrouw Koelewijn uit. De dolle boel gaat over een Jood se vrouw die het concentratie kamp heeft overleefd. De ervaringen uit die beroerde perio de van haar leven draagt ze dage lijkse mee. „De wijze waarop ze nu leeft, heeft alles te maken met de dingen die in het kamp zijn ge beurd", legt mevrouw Meijeren uit, die in het dagelijkse leven Ie rares Engels is aan de Zeeuwse dag en avondschool. De vrouw probeert zich te ontworstelen aan de herinnering en hoopt op begrip van haar omgeving. „Ik had het boek al jaren in de kast staan", doet Meijeren uit de doeken. „Ik ben er al die tijd mee bezig geweest. Hoewel ik van va ders kant Joods ben, heeft het niks met mijn persoonlijke leven te maken. Ik heb wel altijd een Joodse vrouw willen spelen". Koelewijn vervolgt: „We ont moetten elkaar in het Minitheater in Middelburg. Tilly begon er over en ik was onmiddellijk enthousi ast. Nou moet je weten dat een monoloog regisseren niet de een voudigste zaak is. Toch vind ik het een uitdaging. Ik kende het verhaal helemaal niet. Maar toen ik het gelezen had, was ik verkocht". Een dolle boel past feitelijk ook Het ritme van Walcheren m These Boots are made tor walking J.J. Exterminate Snap Could It Be Magic? Take That We Are Raving Slip Stream Alite Kicking East Side Beat The Miami Hit Mix Gloria Estetan Hold Back The Night KWS Forever People Shamen Mrs Robinson Lemonheads Someday Lisa Stansfield Tilly Meijeren dinks) en Wit Koelewijn. bij de actualiteit, de oprukkende rassenhaat, waarop de gruwelijk heden destijds tegen Joden en andere minderheden in de con centratiekampen waren ge schoeid. „Toch heeft die actualiteit niet meegespeeld", zegt Meijeren. „Het is een ver haal over een man en een vrouw. De wijze waarop die vrouw met haar problemen omgaat heeft me altijd gefascineerd. We hebben Dick Walda benaderd en toe stemming gevraagd om het als monoloog in het theater te bren gen. Hij was vrijwel onmiddellijk akkoord. We hoeven zelfs geen auteursrechten te betalen. Hij had zelf graag de voorstelling wil len zien. Maar hij is in het buiten land. We hebben overigens nog een optie om op 7 maart een ma tineevoorstelling te verzorgen. Als die doorgaat komt hij". Omdat Een dolle boel maar een DE MARTELGANG VAN DE FILMVERTONING IN MIDDELBURG VERVOLG VAIM VOORPAGINA Het pand waarin Electro was ge vestigd was een belegging. Niet temin hebben we gehoopt dat de gemeente de zaak zou saneren zodat de stichting met een scho ne lei kon herbeginnen. Maar helaas". Ook Douwes heeft met Weststrate gepraat om Electro te redden. „Weststrate had heel leu ke ideeën. Onder meer zou hij een plan onderzoeken om er een een riks-bioscoop te vestigen. Dat is een soort doorlopende voorstelling waar je de hele dag voor een rijksdaalder binnen kunt wandelen. Ook overwoog Weststrate om Electro op te ne men in zijn premières. Samen werking met de stichting kon niet meer". Het vertrouwen in de goedwillende amateurbestuur ders van de stichting was tot on der het nulpunt gedaald. „Misschien is de gemeente een beetje naief geweest door elk jaar weer te geloven dat het het vol gende jaar beter zou gaan. We zijn blind gevaren op hun enthou siasme. Om opnieuw acht ton neer teleggen, daar krijg je de handen van de politiek niet voor op elkaar. De stichting is niet in staat geweest om het bezoekers aantal te handhaven. In 1992 kwamen maar zeventienduizend mensen, tegenover 1987 bijna 32.000. In vijf jaar tijd werden het steeds minder". Rijn en Petiet hadden in hun con tract met de stichting opgeno men dat drank en versnaperingen door Estrade bv verzorgd zou worden. Twintig procent van de opbrengst was voor de stichting. Hadden beide horeca ondernemers dan niet in de pei ling dat het bergafwaarts liep en konden zij met hun zakelijke in zichten niet ingrijpen? Rijn: „We hebben inderdaad wat gesprek ken gehad, maar we waren na tuurlijk niet verantwoordelijk. Ik heb ook altijd gehoopt dat we met Vlissingen zouden kunnen samenwerken. En de gemeente stond borg.". Maar ook de ge meente had in de gaten dat het zakelijk inzicht van de stichting tamelijk ondermaats was. Dou wes: „Op een gegeven moment werden alleen nog onderhande lingen gevoerd tussen Weststrate en de twee eigenaars van het ge bouw. De stichting stond bui tenspel". Rijn weer: „Na Hannewijk was het bestuurlijke niveau inderdaad niet best. De laatste directeur, Rinus Roep- man, had zakelijk gezien wat be tere inzichten dan zijn voorganger. Maar toen was het al te laat". Het staat vast dat Electro verlo ren is voor de filmwereld. Rijn wil niet verklappen welke gegadig den zich hebben aangediend voor het gebouw dat geklemd zit tussen de ABN/Amro en zijn Bar Seventy Seven. „Het zijn er vijf of zes", spreekt hij geheimzinnig zacht. „De meeste met de be stemming horeca". Verder blijkt uit z'n woorden dat hij de voor keur geeft aan een café. „Dit is toch een prachtig plein voor één groot terras. En als de ABN hier weggaat kan hier het uitgaans centrum komen dat we destijds op het Damplein voor ogen had den en door de weerstand van Akkerman niet is gelukt". Douwes is wat diplomatieker. „Als een bioscoopexploitant hier in Middelburg zijn nek wil uitste ken, mag hij dat. De gemeentelij ke bijdrage zal echter marginaal zijn". Dat is trouwens ook van toepassing op het filmhuis, „Op aanvragen voor het Zeeuws Film festival zullen we echter positief reageren. Die organisatie kan re kenen op subsidie van provincie V en gemeente". Tussen neus en lippen laat de wethouder zich nog ontvallen dat er wel subsidie aanvragen binnen zijn voor het filmhuis. Rijn tot slot: „Ik wil me inderdaad sterk maken voor een filmhuis in het Schuttershofcom plex. Rinus Roepman heeft een aantal ideeën van mensen mee genomen om te bestuderen. Er zit een aantal bruikbare planne tjes bij. Die filtert hij nu uit en brouwt er dan één geheel van. Hoe het er op dit moment uitziet weet ik niet. Rinus zit in Amerika. Hij komt pas eind januari terug". Weststrate van Alhambra in zee had moeten gaan. Rijn: „Die heeft jaren geleden een handrei king gedaan om samen te wer ken. Weststrate had het hier overeind kunnen houden. Maar toen zijn handreiking werd gene geerd, heeft hij alle goeie films voor zichzelf in Vlissingen gehou den". Douwes: „De stichting had met Alhambra moeten gaan sa menwerken in een stadium dat het nog zin had". Overigens is dat 'stadium' nog maar amper een maand oud. Rijn beaamt: „Weststrate had inder daad plannen om na het faillisse ment van de stichting de draad op te pakken. Hij wilde onder de zelfde voorwaarden de bioscoop huren als de stichting. Dat was voor mij onvoldoende. Ik heb hem Electro te koop aangeboden voor zes ton". Hij schrikt van zijn eigen openhartigheid en geeft toe Elec tro te hebben gekocht voor 250.000 gulden en dat de ge meente de verbouwing heeft uit gevoerd. „Maar dat bedrag vond hij veel te hoog. Het lijkt er na tuurlijk op dat we bezig zijn met zakken vullen. Dat is niet waar. Als ondernemer kun je natuurlijk blijven investeren om van Middel burg iets moois te maken. Maar het enige dat spreekt zijn de cij fers. En die zijn niet best. We zijn genoodzaakt om geld te maken. half uur duurt, moest het tweetal er nog wat bijverzinnen. Het werd Een paradijs van Peter van Straaten. Dat stuk is wel ge schreven als monoloog. Een pa radijs gaat over liefdesrelaties in allerlei vormen. De moraal: welke relatie je ook hebt, vriendschap of liefde, het komt altijd neer op een positieve houding. Slibreeks - Boventonen is de ti tel van het nieuwe boekje in de Slib-reeks. Het is gevuld met au tobiografisch getinte gedichten van Albert Megens. De dichter laat in zijn poezie duidelijk mer ken dat hij Brabander is. DONDERDAG 14 JANUARI "Schat aan de muur" en "Laura", door toneelgroep Kameleon, Bach- ten Reede, Vlissingen, aanvang 19.30 uur. ""Great Expectations" engelstalig toneelstuk naar boek Charles Dic kens door Lamda Theatre, Stads schouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. *"Et Voilal", theatermonoloog door Nova Zembla, 't Beest, Beesten- markt 3. Goes, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 75 JANUARI Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen. 20.00 uur. Dubbelconcert "Kamjehaar" en "Sure as Heil", jongerencentrum De Klomp, Ovezande, aanvang 21.00 uur. "II Concertino", cantates en intru- mentale werken van Telemann, Bur gerzaal Stadhuis Middelburg, aanvang 20.00 uur. "The Deep River Quartet", Con certzaal Zierikzee, aanvang 20.00 uur. "AsVers" muziektheaterproduktie van Orkater, Stadsschouwburg Mid delburg, aanvang 20.30 uur. "Et Voila", theatermonoloog door Nova Zembla, Vestzaktheater Vlis- singen, aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 16 JANUARI Optreden "Cropdusters", 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 22.00 uur. Optreden "Eye to Eye", jongeren centrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "een AVRO-lid is ook maar een mens" Jeroen van Merwijk, Vestzak theater, Vlissingen aanvang 20.30 uur. "Hans Visser Vrienden", akoestisch theaterconcert. Stads schouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Concert Kamerorkest "Sinfonia", Concertzaal Middelburg, aanvang 20.00 uur. ZONDAG 17 JANUARI Tafelvoetbalcup, tafelvoetbal- tournooi, Harley-Block, Middelburg, aanvang 15.00 uur. DINSDAG 12 JANUARI Jamsessie. Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Lezing over "Louis Couperus", door F.L. Bastet, aula Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7 Middel burg, aanvang 20.00 uur. Volksmuziekgroep 't Kliekske Het Schelde Loodsenkoor", liederen- programma in teken van zee en scheepvaart, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. WOENSDAG 20 JANUARI Volksmuziekgroep 't Kliekske Het Schelde Loodsenkoor", liederen- programma in teken van zee en scheepvaart, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Ballustrada jaargang 6, 3/4 is 'Een zuidelijke kamer' getiteld. En dat opschrift staat voor een kijkje in de keuken van de Vlaamse let terkunde. In bijna honderd pagi na's (inclusief advertenties) krijgt de lezer van dat Zeeuwse perio diek zicht op het actuele Vlaam se literaire gebeuren. Redactielid André van der Veeke noemt het in het hoofdstuk 'Ver antwoording' voor de hand lig gen om eens een kijkje over de grens te nemen. „Toch hebben we er zes jaargangen over ge daan om die stap te zetten. Wel licht speelde een relatieve onbekendheid met de Vlaamse li teraire wereld een rol bij dit dra len", legt hij uit. En volgens deze scribent is er kwaliteit geleverd in 'zijn' klein onafhankelijk tijd schrift. „En dat daar grote namen bij zijn komt op de tweede plaats". Wie een sluier op wil lichten om toegang tot de Vlaamse poëzie te krijgen moet in ieder geval de 'on eigenlijke inleiding' over de he dendaagse Vlaamse poëzie van Hedwig Speliers lezen. Hij stelt vast dat veel jonge Vlamingen dichten, maar dat tegelijkertijd het Vlaanderenland poëziever- achtend is. De bladen schenken 'arbitrair' aandacht aan de poë zie. En schrijft de pers aldaar over dichters dan zijn het meestal oude meesters, treurt Speliers die vervolgens constateert dat voor de pers een goede dichter kenne lijk een dode dichter is. Ballustrada brengt uitkomst en drukt heel veel poëezie af, gelar deerd met beschouwingen en il lustraties. De Zeeuwse conferencier Piet Brakman staat zondagmiddag 17 januari in de Jeugdhoeve in 's Heerenhoek op de planken met zijn show 'Optocht deur d'n Tied'. De Stichting Goed Zeeuws Goed Rond haalt brakman naar de Zuid-Bevelandse plaats omdat de zanger en conferencier in Midden-Zeeland niet vaak te be luisteren is, „behalve af en toe via Omroep Zeeland". Brakman is vooral bekend in Zeeuws- Vlaanderen. Met voor jong en oud herkenbare onderwerpen en een knipoog naar het verleden neemt hij 'het Zeewse' op de kor rel. Zotte en serieuze dingen wis selen elkaar af. Sinds 1984 is de DONDERDAG 14 JANUARI *Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, Home Alone 2' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Single White Female' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes 'Sweet Emma, Dear Böbe', 20.30 uur. VRIJDAG 15 JANUARI 'Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 19.00 uur 'Single White Female' 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Sweet Emma, Dear Böbe' 20.30 uur. ZATERDAG 16 JANUARI "Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 14.00, 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 19.00 uur 'Single White Female' 21.30 uur. ZONDAG 17 JANUARI "Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 14.00 en 19.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 16.00 uur, 'Home Alo ne 2' 19.00 uur, 'Single White Fe- male' 21.30 uur. MAANDAG 18 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Single White Female' 20.00 uur. DINSDAG 19 JANUARI "Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Single White Female' 20.00 uur. WOENSDAG 20 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Home Alone 2' 14.00 uur 'Le Petit Crimi- nel' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Sister Act' 14.00 en 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur 'Single White Female' 20.00 uur. DOMBURG Expositieruimte VVV Domburg. Bep- py Everaers. expositie foto's. Tijdens kantoruren geopend. GOES Galerie llona Schmit. Hona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anne ke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. Nico van Welzenes. expositie aquarellen. Dagelijks geopend. Galerie Van den Berge. (Wijn gaardstraat 3-1) Wido van Blokland. Tentoonstelling ruimtelijk werk. Ope ningstijden wo. t/m za. 13.00-17.00 uur. Gemeente Archief. Ad de Jong. fo to's. Tijdens kantooruren geopend. Lunchcafé. mevr. Geervliet, textielex- positie Geopend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. Museum Voor Zuid- en Noord- Beveland. "Twee jaar aanwinsten". expositie museumaanwinsten. Ope ningstijden di. t/m vr. 11.00-17.00 uur, za. 11.00-16.00 uur, tot 16 jan. Promi-Art Galerie. Thematentoonstel lingen van toegepaste kunst. Ope ningstijden di. t/m zo. 11.00-16.30 uur. V/d Spiegelstraat. Stef van Harn en Hans de Ruijter. installatie in kader van de Ruimte AD. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portrettelS. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MIDDELBURG uit Breskens afkomstige zanger beroepsartiest. Hij schrijft zijn teksten en muziek zelf. ZATERDAG 16 JANUARI "Alhambra Vlissingen II, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. ZONDAG 17 JANUARI "Alhambra Vlissingen II, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 16.00 uur. WOENSDAG 20 JANUARI "Alhambra Vlissingen II, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. "Grand Theater Goes, 'Home Alo ne 2' 14.00 uur. Vanaf begin januari bezoekt de bibliobus 'de woonwagencentra in Goes en Vlissingen. Het pro ject, dat een proefperiode heeft van een jaar, is bedoeld om woonwagenkinderen in contact te brengen met de bibliotheek. De 'rijdende boekenuitleen' wordt ingezet om de vaak grote afstanden tussen woonwagen kamp en bibliotheek te overbrug gen. Vrijdags van 15.45 tot 16.15 uur staat de bibliobus Het Vlot bij het Vlissingse woonwagencen trum De Windhoek. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans. Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schil derijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Lu thers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeenten in Zeeland, 250 jaar Lu therse Kerk in Middelburg. Za. - ma. 13.30-17.00 uur, di. vr. 10.00-17.00 uur. W.J. en F.J. Schütz, tentoonstel ling Zeeuwse zeeschilders. Harry Vandevliet. "console" tentoonstelling, 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61). Corrie Akkermans. expositie schilderijen. Openingstijden iedere dag 10.00-17.30 uur, tot 18 januari. Stichting beeldende Kunst Middel burg. (Kuiperspoort 22) Gerard Mari- nus Verkerke. expositie geopende di. t/m za. 13.00-17.00 uur, t/m 30 januari. Theatercafé Schuttershof. Phons Bakx, "Het Agrarische Masker", expo sitie van maskers en rituele attributen uit Sardinië en Zwitserland. Ope ningstijden zo. t/m do. 19.00 -01.00 uur, vr. 19.00-02.00 uur, za. 16.00-02.00 uur, t/m 29 januari Galerie 't Gouden Briefke. Jan Boer, Petra Beysens-Zijlstra, Wim Phaff. ex positie schilderijen, bronzenbeelden, keramieksculpturen en dierminiatu- ren. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur, do. 10.00-21.00 uur, za. 10.00-17.00 uur. Multi Colour. (Torenweg 4a) Karin Starmans. expositie olieverfschilderij en, sieraden fimo klei, t/m 14 februari. Galerie Delta Nutsbedrijven, (hoofd kantoor Deltan Poelendaelesingel 10) Anneke Schipper, expositie aquarel len en gouaches, tijdens kantooruren geopend, t/m 26 februari. Rabobank. (Lange Geere 3) Frans Bliek, expositie aquarellen en olieverf schilderijen, tijdens kantooruren geopend. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergie Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). "Speuren naar Sporen". tentoonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Erik Andriesse, Leo Vroeginde weij. expo sitie tekeningen, schalen, schilderijen, sculptuur. Openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. t/m 15 jan. Notaris A.J. Sauer. Trees Verwilligen. expositie schilderijen. Tijdens kantoo ruren geopend, ma. t/m vr. De Zoute Viever. Annie Joziasse. ex positie poppen. Gerrit Kuipers, expo sitie aquarellen. Openingstijden tijdens kantooruren. Rest. De Gevangentoren. (Boulevard De Ruyter) Jacques Vreeke. expositie aquarellen, openingstijden gelijk aan restaurant. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend.

de Faam | 1993 | | pagina 7