Abba herleeft in Stadsdanszaal Energie belicht op Neeltje Jans a FM 105.3 TOP 10 Rondom Kerst een extra boek 17 DECEMBER T/M 23 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND CARMIGGELT IN PLAATS VAN BIERFLESJES De Simon Carmiggelt-verzameling van Adri Leijdek kers uit Nieuwerkerk is nog tot en met 9 januari te bezichtigen in de expositieruimte van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Onder de titel 'Enig werk van Simon Carmiggelt' wordt van alles wat met de ze kroniekschrijver van het gewone dagelijkse leven heeft te maken geëxposeerd. Leijdekkers is een ver woed Carmiggelt-verzamelaar. Hij heeft unieke stuk ken in zijn collectie. Simon Carmiggelt overleed op 30 november 1990. RADIO ATLANTIS E _9_ 10 Traditioneel kerstconcert Zeeuwse Koorschool KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester Wi Woensdag 16 december 1992 DE FAAM - DE VLISSINfiFR 11 is» W® Hf lEï Leijdekkers toont unieke verzameling Leijdekkers begon in december 1987 met zijn Carmiggeltverza- meling. In een boekje dat als be geleidend schrijven bij de expositie dienst doet schrijft hij hoe het allemaal tot stand kwam. over de Koningsbrug toen hij kond deed van zijn plan. „Daar heb je gelijk in", antwoordde ze. „Het is in ieder geval een on schuldiger bezigheid dan je bier verzameling". Mot her Vandenberg The Fabulous Four. Abba herleeft ook in Zeeland. Daarvoor zorgt de Stichting Pop muziek Zeeland die voor vrijdag 18 december een Abba-revival heeft georganiseerd in de Stads danszaal in Middelburg. Een aan tal Zeeuwse popmuzikanten speelt die avond toppers zoals Waterloo, Dancing Queen, Mam ma Mia en Does Your Mother Now. Het begint allemaal om 22 uur. Voor de muziek van het legenda rische Zweedse kwartet bestaat Delta Expo op Neeltje Jans is uit gebreid met een tentoonstelling over windenergie in de water- bouwexpositie in het ir J.W. Tops- huis. In de tentoonsteling wordt ingegaan op de energiebehoefte op wereldschaal. Ook energie le verende brandstoffen krijgen j Hetrit^n ^eren Boney M. MegaMix Boney M. In the year 2525 The Act Where ever I lay my hat Big Sarah-E Deeper and deeper Madonna Ultimate mix vol. 4 Mixed by Mario Aldini Come on Caterina Caterina Valente Do you want me Lee Marrow featering lipstick If you leave me now C.C. Peter Gimme some Babyroots Jambalaya Sylvia dacht er tamelijk lichtzinnig over. Even snel een paar antiquariaten en tweedehands boekwinkels af hollen en de verzameling zou wel compleet zijn. „Een enigszins naïeve gedachte", stelt hij vast. „Ik had werkelijk geen idee van wat Carmiggelt zoal geschreven had. Inmiddels ben ik er dus ach ter gekomen", meldt de verzame laar in het boekje, „dat er steeds meer bijkomt en dat de verzame ling nooit af zal zijn. En dat is wel zo aardig: je bent er nooit klaar mee' Leijdekkers koos voor de titel 'enig' omdat de manier waarop Het begon in Middelburg. Hij liep Ri schuin tegenover de Zeeuwse Bi- (walGf bliotheek samen met zijn vrouw De man uit Schouwen-Duiveland Wmwm momenteel weer internationale belangstelling. Daarmee wordt bewezen dat het destijds niet ging om ééndagsvliegen. De Zeeuwse groepen die mee doen zijn: Earthquake Roodie, Tracer, Zeeuws Meisje, So What? (voorheen Rockballoon), Mother Vandenberg The Fabulous Four en Second Chance. Het bestuur van de organiserende stichting heeft verder een gelegenheids formatie samengesteld die bestaat uit ex leden van B-Sharp en Shut Up Sing. aandacht. Blikvanger is een ro torblad van een windmolen van ruim twaalf meter en een turbine van drieduizend kilogram. Windenergie krijgt een aparte plaats. In Nederland wordt name lijk de plaatsing van windturbines gestimuleerd door de overheid via subsidies. Op de tentoonstel ling wordt getoond hoe dat be leid er uit ziet. Het onderzoek naar windenergie wordt even eens in de kijker geplaatst. Vanuit de expositie heeft de be zoeker goed zicht op het wind molenpark op Neeltje Jans. De Zeeuwse Koorschool verzorgt ook dit jaar weer twee kerstcon certen en houdt daarmee een 39 jaar oude traditie in ere. Zondag 20 december zingen de jongens in de Nieuwe Kerk in Middelburg en op tweede kerstdag in de H. Maria Magdalenakerk. Beide ke ren begint het concert om 15.30 uur. De Nieuwe Kerk is zondag bereikbaar via het Abdijplein en de Kloostergangen. Bram Beekman begeleidt de Koorschool op het orgel en Evert Heyblok hanteert de dirigeerstok. Naast het jongenskoor treden op: het rk Mannenkoor uit Goes en de Bellringers van de Koorschool. Noel Castelein presenteert het geheel. Op het programma staan vooral bekende werken. Carmiggelt schreef hem enorm aanspreekt. Daarnaast is het slechts een deel van de verzame ling die in de Zeeuwse Biblio theek staat uitgestald. „Maar wel het meest interessante. We heb ben ons beperkt omdat er op het gebied van Carmiggelt enorm veel te verzamelen is. Hoewel het onmogelijk is om alles van Car miggelt te krijgen prijs ik me bij zonder gelukkig een aantal begerenswaardige items te heb ben kunnen bemachtigen welke op de expositie zijn te zien". Uniek is bijvoorbeeld het boekje 'Vergeet het maar', dat Carmig gelt in 1953 schreef en toen gaf aan zijn hoofdredacteur, dr. P.J. Koets. Bijzonder is ook het boek je 'Kroeglopen' uit 1962, 'Oude mensen' en het boekje/grammo foonplaat Kronkel Carmiggelt Speciaal, een boekje dat uit de handel werd genomen; bijna de hele oplage werd vernietigd. Aanleiding was onder meer om dat er in stond: 'En dit jaar de PC Hooftprijs'. Overigens wil Leijdekkers men sen die zelf ook Carmiggelt- verzamelaar willen worden met raad en daad bijstaan. Die men sen kunnen een kleine aanteke ning maken in het gastenboek dat bij de expositie ligt. Moeilijk om aan het einde van het jaar een keuze te maken uit de enorme stapel boeken die er nog ligt. Natuurlijk, de tijd van bezinning rondom kerst moet zeker aan bod ko men, maar dat is met het hui dige aanbod niet zo moeilijk. En dan gaat het niet alleen om kerstboeken, maar ook om andere, die met zaken als oor log en vrede, maar ook met geborgenheid en gezelligheid te maken hebben. Graag be gin ik met dat laatste. Rosa van Mary Hoffman en Caroline Binch is een prenten boek dat vertelt over Rosa, die altijd allerlei rollen wil spelen. Als dan op school het to neelstuk van Peter Pan opge voerd zal worden wil ze dolgraag Peter zijn. Door diver se kinderen wordt haar duide lijk gemaakt dat dat helemaal niet kan, ten eerste omdat ze een meisje is, en ten tweede omdat ze zwart is. Maar Nana (haar grootmoe der?) leert haar, dat alles kan, als je maar wilt en je ervoor in zet. Een heel leuk boek, waard om te geven en te krijgen. Nog zo'n boek dat eenvoudig is én toch heel sfeervol vind ik het Kerstfeest van Tippie van Coby Hol. Een klein prenten boek met eenvoudige tekst. Het beertje Tippie gaat het huis versieren voor het komen de kerstfeest, terwijl zijn vader en moeder boodschappen doen. Als hij een kerstboom in het bos gaat kappen, wordt hij aangesproken door de egel, die graag wil weten wat kerst feest is. De egel gaat mee om bij Tippie het feest mee te vie ren. De platen in dit boek lijken te zijn gemaakt van papieren zakken en gekleurd papier. Mooi door hun eenvoud. Het tegenovergestelde qua lay-out, maar wel heel bijzon der is De puike pakketpost van Janet en Allan Ahlberg. Al eerder verscheen 'De puike postbode' en dat was een enorm succes. Dezelfde post bode gaat ook hier weer op stap en bezorgt de kerstpost bij allerlei bekende sprookjesfi guren. Roodkapje krijgt van de wolf een spel en Humptie- Dumptie een legpuzzel. Zelf krijgt de postbode een prachti ge kijkdoos. Een boek om tij dens de kerstdagen heerlijk mee bezig te zijn. Van het boek De Kerstman van Raymond Briggs ver scheen een heel pakket: Een boek, een videoband en een prentkaartenboekje. Thema is: Wat doet de kerstman als het geen kerstmis is. Ik zou de mensen die de video willen aanschaffen wel aanraden eerst het boek te bekijken. Ik hield aan de video zeer ge mengde gevoelens over. En dat geldt dan voor de inhoud, niet voor de prenten, die ik ze ker bewonder. Kinderen die graag het oor spronkelijke kerstverhaal wil len horen of lezen en hierbij zelf willen kleuren zullen blij zijn met het Kerstverhaal van Hanna Lam en Aline van der Heide. Inmiddels is dit al de vijfde druk van dit in dicht vorm weergegeven verhaal. Illustratie uit 'Het kerstfeest van Tippie' In deze tijd van bezinning wil ik ook wijzen op de boeken van de in 1991 overleden schrijver Jan de Zanger. Van hem verschenen een aantal herdrukken in pocketvorm. Actuele onderwerpen en een prijs die de aanschaf van meerdere exemplaren wellicht mogelijk maakt. Ik noem hier Hadden we er maar wat van gezegd. Ik hou het voor ge zien, en Desnoods met ge weld. Het eerste gaat over Sietse, de jongen die de hele HAVO periode getreiterd wordt en daar uiteindelijk de consequenties uit trekt. Hoe het leven van klasgenoot Pie- ter daardoor uiteindelijk be paald wordt blijkt in de loop van het boek. In 'Ik hou het voor gezien' staan de pas ontdekte gevoe lens van Bart ten opzichte van zijn vriend Freek centraal en in 'Desnoods met geweld' speelt racisme een belangrijke rol. Nog een boek voor de wat oudere jeugd: Het geluid van vrede van Theo Olthuis bevat 35 gedichten over oorlog en vrede, ruzie, discriminatie, etc. Ik volsta met een voorbeeld: Twee werelden. Dat kan: een stad in puin, mensen dood of op de vlucht. En ergens hoog in de blauwe lucht een jube lend vogeltje. Niet alleen voor jongeren, maar zeker ook voor ouderen een prima manier om even stil te staan bij de wereld rondom ons. Terug naar jongere kinderen. Ouders die graag verhalen voorlezen kunnen iets van hun gading vinden in De verhalen- tuin, een bundel met verhalen voor jonge kinderen, verza meld door Bregje Boonstra. Veel bekende verhalen in dit boek van o.a. Annie M.G. Schmidt, Wim Hofman en Miep Diekman, maar ook en kele door Bregje Boonstra zelf bewerkte volksverhalen. Het fijne van dit boek vind ik, dat het complete verhalen bevat, en geen fragmenten. Meer dan 200 bladzijden (voor)leesplezier. De mooiste vis van de zee tenslotte is een boek, waarvan ik hoop dat het onder vele kerstbomen zal liggen. Een prachtig prentenboek van Marcus Pfister, vertaald door Nannie Kuiper. Een oud gege ven, maar in dit boek zo mooi weergegeven, dat ik het ieder kind van harte gun. De mooiste vis van de zee heeft schubben, die bedekt zijn met zilveren schitters, zo mooi, dat hij door de andere vissen Re genboog genoemd wordt. Re genboog is echter zeer ijdel en vindt zich te mooi om met de anderen te spelen. Dat maakt hem op den duur wel erg een zaam. Toch wil hij de raad van Octopus de inktvis, om één van zijn schubben weg te ge ven niet opvolgen; dat nooit!!! Tenslotte gaat hij overstag en bemerkt dat bij elke schub die hij weg geeft een tevredener gevoel ontstaat. En zo leeft hij mét iedereen tenslotte blij en gelukkig in een zee, die schit tert van alle vrolijkheid. Voor mij is dit boek beslist de topper. En uit ervaring weet ik inmiddels, dat ook heel veel kinderen het prachtig vinden. ROSA door Mary Hoffman en Caroline Binch. Uitg. Gottmer, Bloemendaal, f 19,90. HET KERSTFEEST VAN TIPPIE door Coby Hol. Uitg. De Vier Windstreken, Amsterdam f 19,90. DE PUIKE PAKKETPOST door Janet en Allan Ahlberg. Uitg. Gottmer, Bloemendaal, f 34,50. DE KERSTMAN door Raymond Briggs. Prentenboek, uitg. Van Holkema en Warendorf, Houten, f 22,50. Video, uitg. I.C. Amsterdam, f 29,90. Ansichtkaartenboekje 'De Sneeuwman en de Kerstman', uitg. I.C. f 16,95. HET KERSTVERHAAL door Hanna Lam en Aline van der Hei de. Uitg. Callenbach, Nij kerk f 8,50. POCKETBOEKEN VAN JAN DE ZANGER. Uitg. Leopold, Am sterdam, f 12,50. HET GELUID VAN VREDE door Theo Olthuis, ill. Harmen van Straaten. Ploegsma, Amsterdam f 19,95. DE VERHALENTUIN, verzameld door Bregje Boonstra, ill. Jenny Dalenoord. Ploegsma, Amsterdam f 35,-. DE MOOISTE VIS VAN DE ZEE door Marcus Pfister. Uitg. Leo pold, Amsterdam f 27,50. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kan tooruren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. Pieter d'Hont. beeldhouwwerk. Dagelijks ge opend t/m 6 januari. Oosterscheldeziekenhuis Goes, Expo- gang. "Honderd Gulden Expositie", ver koopexpositie Zeeuwse kunstenaars. Dagelijks geopend. Galerie Van den Berge. (Wijn gaardstraat 3-1) "View Indicator II". Tentoonstelling nieuw werk kunste naars, openingstijden wo. t/m za. 13.00-17.00 uur, t/m 19 december en op afspraak tot 3 jan. Bistro 't Elfde Gebod. Rie Baauw. ten toonstelling schilderijen. Gemeente Archief. Ad de Jong. foto's. Tijdens kantooruren geopend. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MIDDELBURG Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Atelier Anneke Ruim schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Lu thers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeenten in Zeeland, 250 jaar Luther se Kerk in Middelburg. Za. - ma. 13.30-17.00 uur, di. vr. 10.00-17.00 uur. W.J. en F.J. Schütz, tentoonstelling Zeeuwse zeeschilders. Harry Vande- vliet. "console" tentoonstelling, 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Multi colour. (Torenweg 4a) Sopia Rits man en Margret Zweedijk. handge maakte fantasiepoppen. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur, t/m 2 januari. Francois Rijckhalshuis. (Middelburg) Hub Tummers. expositie tekeningen en houten beelden. Openingstijden do t/m za. 13.00-17.00 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelen- daelesingel 10) Ad Boone. expositie fo to's. Tijdens kantooruren geopend. Concertzaal Middelburg. (Singelstraat 13) Hans Keukelaar. exposite goaches. Galerie 't Gouden Briefke. (St. Jansstraat). Expositie van o.a. Anna Brons, Wim Phaff, Ans Backx, Lisette Jacobs, Frank Piessens. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur, do. 10.00-21.00 uur en za. 10.00-17.00 uur. Rabobank. (Lange Geere). Herma Rij ken. Expositie beelden en tekenwerk. Openingstijden gelijk aan de bank. Zeeuwse bibliotheek. (Kousteensedijk 7). "Enig", expositie werk van Simon Carmiggelt. Ans en Ton Rijkers, exposi tie schilderijen. Openingstijden gelijk aan bibliotheek. St. Beeldende Kunst Middelburg. (Kui perspoort) Gerard Marinus Verkerke. expositie, openingstijden di. t/m za. 13.00-17.00 uur, vanaf 12 december. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61). Corrie Akkermans. expositie schil derijen. Openingstijden iedere dag 10.00-17.30 uur, tot 18 januari. De Vleeshal, (van het stadhuis) De Zeeuwse Kunstkring. Kerstexpositie. Dagelijks geopend 11.00-17.00 uur, vanaf 18 dec. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). "Speuren naar Sporen". tentoonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr, en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Erik Andriesse, Leo Vroeginde weij. exposi tie tekeningen, schalen, schilderijen, sculptuur. Openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur, t/m 15 Stedelijk Museum. (Bellamypark) Vrij metselarij in Zeeland, tentoonstelling over Vrijmetselarij in Zeeland/200 jaar Vlissingse Loge "l'Astre de l'Oriënt". Vlissings beeldhouwwerk in museum- tuin. Openingstijden ma. t/m vr. 10.00-17.00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. Watertoren Vlissingen. Vanita Joke Noest, Joe Nirav. expositie "Bootleg", openingstijden wo. t/m zo. 12.00-17,00 uur, tot 20 december. Galerie Hannelore Meyaard. (Hen drikstraat 8) Verhagen's expositie ten toonstelling, openingstijden vr. t/m zo. 14.00-17.00 uur, tot 20 december. Notaris A.J. Sauer. Trees Verwilligen. expositie schilderijen. Tijdens kantoo- ruren geopend, ma. t/m vr. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. DONDERDAG 17 DECEMBER Kerstmarkt voor Joegoslavië, Gro te Kerk, Goes, gehele dag geopend. Kerstconcert door "Het Zeeuws Orkest" m.m.v. "Het Middelburgs Kamerkoor", Concertzaal Middel burg, aanvang 20.00 uur. VRIJDAG 18 DECEMBER Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, 14.00 en 20.00 uur. "Paradijsspel" door Vrije School, aula Vrije School Middelburg, W. Arondeusstraat 59 .Middelburg, aanvang 19.30 uur. "Kerstspel" aanvang 20.30 uur. Popgroepen brengen Abba compo sities, Stadsdanszaal, Bedde- wijkstraat. Middelburg, aanvang 22.00 uur. Kerstconcert, Zeeuws Mannen koor en Muziekvereniging Euphonia, Maria Magdalenakerk, Goes, aan vang 20.00 uur. Cotton Club Gala, dansteheater Cosmo, Vlissingen, aanvang 21.00 uur. "Visch en Fruit", cabaretprogram ma Bert Klunder en Mylou Frencken, Vestzaktheater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Popconcert door "Betty Serveert", 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aan vang 22.00 uur. ZATERDAG 19 DECEMBER Kerstconcert "Het Zeeuws Or kest" m.m.v. "Het Middelburgs Ka merkoor", Geerteskerk, Goes, aanvang 20.00 uur. Concert "Het Trio", Kloveniersdoe len, Achter de Houttuinen, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Concert organist Bram Beekman, Ned. Herv. Kerk, Kapelle, aanvang 20.00 uur. Afscheidsconcert "Sandy Road", De Lammerenburcht, Vlissingen, aanvang 21.00 uur. Optreden "Döppelgangers", Bro- gum Zierikzee. "Nuova Grande Victorine"en "Toetssteen wast toch witter", to neel door Theatergroep Toetssteen, Minitheater Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Tafelmanieren" door De Zeeuwse Komedie, Vestzaktheater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. "Mag ik m'n vlieger terug", Piet Brakman, cultureel centrum De Zwaan, Oost-Souburg, aanvang 19.30 uur. Kerstconcert, Harry's Jazz and Blues Band, Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 21.00 uur. Kerstconcert "Vlissingse Oratori umvereniging", R.K. Kerk, Singel, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Concert "Links Kollektief Walche ren", 't Pand Kerksteeg 5, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Volkskerstzang, Souburgse zang en muziekverenigingen, Geref. Kerk, Kanaalstraat, Oost- Souburg, aan vang 20.00 uur. Jamsession, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, aanvang 21.00 uur. Kerstconcert fanfare "De Echo", Ned. Herv. Kerk, Wilhelminadorp, aanvang 19.30 uur ZONDAG 20 DECEMBER Concert "De Zeeuwse Koor school", Nieuwe Kerk, Middelburg, aanvang 15.30 uur, kerk open om 15.00 uur. Kerstconcert barbershopkoren "The Goose City Singers" en "The Gaggling Ganders Gang", Prins van Oranje, Goes, aanvang 14.30 uur. Volkskerstzang, H. Maria Magdale nakerk, Goes, aanvang 19.30 uur. Kerstconcert brassband "Excelsi or", Geerteskerk, Kloetinge, aanvang 19.30 uur. Kerstconcert "Het Zeeuws Or kest" m.m.v. "Het Middelburgs Ka merkoor", St. Jacobskerk, Vlissingen, aanvang 14.30 uur. Kerst-lnn, m.m.v. o.a. De Muziek school Vlissingen, Stedelijk Museum Vlissingen, aanvang 15.00 uur. Optreden Els Austman, "Grote Liefde", 't Pand, Kerksteeg 5. Mid delburg, aanvang 16.00 uur, voor stelling alleen voor vrouwen. MAANDAG 21 DECEMBER Kerstconcert door Zuid-Bevelands Dameskoor, Bejaardentehuis Poel- wijck. Goes, aanvang 14.00 uur. DINSDAG 22 DECEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Kerstconcert "Kon. Harmonie Ons Genoegen", De Ruyterzaal van hotel Britannia/Watertoren, Vlissingen, aanvang 19.30 uur. Kerstconcert, "Esther Tims", ge bouw Evang. Christengemeenschap "Noord-Beveland", Geersdijk, aan vang 20.00 uur. Carillonbespeling Sjoerd Taminga, Grote Kerk, Goes, aanvang 13.30 uur. "De dansende Vogel", poppen theater Erica Burgerjon, Prins van Oranje, Goes, aanvang 15.00 uur. Concert Prima la Musica, kameror kest, Concertzaal Middelburg, aan vang 20.00 uur. WOENSDAG 23 DECEMBER "De Vier lichten", poppenspel Pa rabel, Zeeuwse Bibliotheek, Middel burg, aanvang 15.00 uur. "De dansende Vogel", poppen theater Erica Burgerjon, Stads schouwburg, Middelburg, aanvang 15.00 uur. "The Third Act", Montezuma's Re venge, Prins van Oranje, Goes, aan vang 20.30 uur. Xmas Party met Fragment, danst heater Cosmo, Vlissingen,aanvang 21.00 uur. DONDERDAG 17 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Body guard' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, Sister Act' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Single White Female' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Home Alone' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Les Amants du pont Neuf' 20.30 uur. VRIJDAG 18 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 19.00 uur en 'Sing le White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. ZATERDAG 19 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alfiambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 19.00 uur, 'Single White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Delicatessen' 20.30 uur. ZONDAG 20 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 19.00 uur, 'Single White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. M.A.ANDAG 21 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Body guard' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Single White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. ~D!NSDAG 22 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Bodygu ard', 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest, 14.00 uur, 19.00 uur 'Single White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur 21.30 uur. WOENSDAG 23 DECEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Body guard' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Sister Act' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Belle 3n het Beest' 19.00 uur 'Single White Female' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. ZATERDAG 19 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 14.00 uur ZONDAG 20 DECEMBER 'Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. WOENSDAG 23 DECEMBER 'Alhambra Vlissingen IV, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. 'Grand Theater Goes, 'Home Alone 2' 14.00 uur.

de Faam | 1992 | | pagina 11