Carolyn Riddick op theaterorgel FM 105.3 TOP 10 ZEEUWSE POPDAGEN IN MIDGARD Bar American geeft podium agenda in folderformaat uit Veere maakt reconstructie van historische situatie m 12 NOVEMBER T/M 18 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND Bekende en minder bekende Zeeuwse bands treden komend weekend op tijdens de Zeeuwse Popdagen. Dit jaarlijks terugkerende popfestival is bedoeld om bands die net komen kijken of in de schaduw staan van bekendere groepen een kans te geven podiumer varing op te doen. De optredens in het Middelburgse jongerencentrum Midgard zijn verspreid over twee dagen, vrijdag 13 en zaterdag 14 november. Dit is gedaan om meer bands de mogelijkheid te bieden om voor publiek te spelen. RADIO ATLANTIS Briefwisseling Van Schagen in Nieuwe Zeeuwse Cahiers Orgelconcert Petra Veenswijk in Kapelle van Walcheren GRANIETEN AANRECHTBLADEN. Woensdag 11 november 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Iïï Ha M Ha M Ha Opstap naar podiumcircuit „In eerste instantie wordt geke ken hoe vaak de bands optreden in de buurt", verklaart Peter Re- mijn, één van de organisatoren, de keuze van de groepen. „Daar naast kijken we naar wat het pu bliek wil. We proberen een zo gevarieerd mogelijk programma samen te stellen met voor Elck wat Wils". Het pubiiek kan zich op de Zeeuwse Popdagen een beeld vormen van wat er op pop- gebied in de provincie speelt. Tien bands uit verschillende re gio's in Zeeland zijn geselecteerd voor het festival. Uit Zeeuws- Vlaanderen komt Polluted Inheri tance, de band die - de naam zegt het al - haar onvrede spuit over het milieu. In de trash en metal nummers zijn horror en dood ge liefde thema's. Robin's Gang treedt evenals Polluted Inheritan ce op vrijdag op. Deze groep, die voorheen The Underdogs heette, begeeft zich op het gebied van de bluesrock, maar speelt ook Hendiix-covers en trashmuziek. De Domburgse rapper K.L.C. moet de klapper van het vrijdag programma worden. De Kool Lyri cal Commander kwam toen hij van Paramaribo naar Domburg verhuisde voor het eerst in con tact met hiphop muziek. In korte tijd ontwikkelde hij zich tot één van de bekwaamste Zeeuwse rappers. Regelmatig zijn de num mers van zijn debuut album Hard To Handle op Radio 3 te horen. Zaterdag 14 november bijt de Schouwse band Mr.Wierdo Cap de spits af. Deze zogenaamde Sumo-funk band stond voor het eerst in de schijnwerpers op het Anywave Festival en is nog een tamelijk onbeschreven blad. De Robot Rentals hebben al meer er varing in podiumacts. Vorig jaar werd de groep uit de smeulende resten van Zero Positive opge richt. Tijdens de Zeeuwse Popda- i K.L.C. is één van de groepen op de Zeeuwse Popdagen gen introduceren de bandleden het repertoire van de cd die bin nenkort uitkomt. Vrouwen, pas sie en wanhoop, drank en leven en dood zijn de inspiratiebronnen voor de Rythm, Blues en Rock&Roll muziek. Verder staan de Zuid-Bevelandse band Die Hard, de Zeeuws- Vlaamse metalband Paralysis en van Schouwse bodem de groep Bonechild op het podium. Bone- child staat bekend om zijn ener gieke optreden. Het repertoire bestaat uit eigen composities en covers van de Red Hot Chili Pep pers en Jimi Hendrix. Gitaarspel en een krachtige leadzang zijn de ingrediënten voor de nummers van Wolfclan Sister en als uit smijter krijgt het publiek aan het eind van de avond de Zeeuwse reggae-formatie Misty Basement te zien. Pure reggae uit eigen koker. Carolyn Riddick. Carolyn Riddick bespeelt vrijdag 13 november het Compton thea terorgel in de Concert- en Ge hoorzaal in Middelburg. Het concert begint om 20 uur. Haar repertoire bevat populaire ever greens alsook bekende muziek uit films, musicals en operette. De organiste is nieuw in het theaterorgelcircuit. Niettemin heeft haar naam in Engeland al een bekende klank. Ze weet haar toehoorders te boeien met een vlotte en eigen suji. Riddick zat al op haar prille jeugd achter de piano. Lessen volgden spoedig toen haar bovenmaatse talenten zich aandienden. Als ne genjarige raakte ze al in de ban van het electrisch orgel, de stap naar het machtige theaterorgel was dus snel gemaakt. In 1985 studeerde ze af en ze geeft nu lessen in haar eigen studio. In de loop der jaren heeft de Engelse een groot aantal internationale prijzen gewonnen. 'Wat is dat alles alweer lang gele den' is de laatste uitgave die in de reeks Nieuwe Zeeuwse Ca hiers verscheen. Het 'schrift', dat is gepubliceerd door de uitgever J.C.Damsté, bevat brieven en ge dichten van de in Vlissingen ge boren schrijver Johan Christiaan Jacob van Schagen. Van Schagen, die op 17 april 1891 het levenslicht zag, publi ceerde in 1925 zijn debuutbundel Narrenwijsheid. Een boek waar mee hij in een brede kring veel bekendheid kreeg. Later schreef hij een reeks boeken onder de ti tel Domburgse Cahiers. Damsté gaf het laatste exemplaar van de ze reeks 'Twee spelletjes en een hondefluit' uit. In 'Wat is dat alles alweer lang geleden' staan brieven uit de laatste fase van de correspon dentie tussen Van Schagen en zijn uitgever, waarin Van Schagen onder meer vraagt om toezendin gen van extra exemplaren en vra gen stelt over de uitgave van de bundel Knarrenwijsheid, die uit eindelijk nooit verschenen is. De 'nieuwste' Zeeuwse Cahier is een voorgerecht, zoals Damsté het noemt, voor twee bundels die later zullen uitkomen. Daarin staan de brieven die leidden tot de totstandkoming van de twee Cahiers onder Kortgeense vlag die de uitgever publiceerde. De Delftse organiste Petra Veens wijk geeft zaterdag 14 november een concert op het Batz-Witte- orgel in de Nederlands Hervorm de Kerk in Kapelle. Het repertoire bestaat onder meer uit werken van Bach, Pierné en Boëllmann. Veenswijk was in 1985 winnares van het Nationaal Orgelconcours in Leiden. De organiste studeerde orgel en Clavecymbel aan het Rotterdams Conservatorium, be haalde haar diploma's en vervolg de haar opleiding aan het Parijse conservatorium. Daar won zij in 1991 de Prix d'Excellence. Veenswijk is ook claveciniste en organiste bij het Icarus baroken- semble. De Middelburgse kroeg Bar Ame rican geeft sinds kort de informa tiefolder American Times uit. In de brochure staat de podium agenda van het hardrockcafé met een beschrijving van de op tredende bands. De eerstvolgen de optredens zijn van Radical Retard en Burnin' Sky, zaterdag 14 en zondag 15 november. In de American Times staat Radi cal Retard beschreven als een punkband die ooit begon in een oefenruimte in een champignon kwekerij. De muziek van de vier mansformatie is een combinatie van hardcore en trash. De band leden van Burnin' Sky komen van het Zuidholllandse eiland Goeree- Overflakkee. De groep die in 1988 werd opgericht bestaat uit twee gitaristen, een ritmesectie van bas en drums en de zanger Serge Boon. Burnin' Sky speelt voornamelijk eigen nummers en enkele covers van White Snake, Thin Lizzy, The Scorpions en Rainbow. Naast het programma en de be schrijvingen van podiumacts wordt in de nieuwe folder Ameri can Times ook ruimte vrijge maakt voor opvallende zaken in en om Middelburg. Zo krijgt on der meer de organisatie Pedaal- Productions die concertreizen naar België regelt aandacht en de jaarlijks oud- en nieuwviering in de Zeeuwse hoofdstad. De bro chure zal in het winterseizoen nog ongeveer vier keer verschij nen. Het ritme Carry on Donna Summer Giorgio Moroder Movie Star Marc Davis I feel love Messiah 4 I got you James Brown Feeling Good Nina Simone This time it's forever Errol Brown The Visitors/One of us Abbacadabra El won't let you down 2 Boys ®Run to you RAGE rT^l Slam the door Lüfl MC Baker Een groep vrijwilligers in Veere is begonnen met het maken van een historische maquette. De werkgroep, die al sinds 1988 on derzoek doet naar de bouw- en bewoningsgeschiedenis van Vee re, gaat de informatie die in de af gelopen jaren is verzameld over de periode van de Franse over heersing in een schaalmodel ver werken. De bedoeling is dat wanneer de maquette eind vol gend jaar klaar is hij een vaste plaats in de Grote Kerk krijgt. Het idee voor het model, dat vijf bij vijf meter groot wordt, ont stond twee jaar geleden binnen de projectgroep. Een nieuwe groep vrijwilligers werd samen gesteld om de gegevens die wer den verzameld uit oude documenten in het gemeentear chief van Veere, Den Haag en Pa rijs, in kaart te brengen. Onder meer uit de administratie van de ramen- en deurenbelasting werd veel bruikbaar materiaal op gespit. Op fiches worden teksten over de huizen, ramen, deuren en afbeeldingen ervan bewaard. Voor het Douwen van net schaal model (schaal 1:300) zijn twee Veerse modelbouwers die bij Mi niatuur Walcheren hebben ge werkt in de arm genomen. De initiatiefnemers willen de ma quette historisch zo betrouwbaar mogelijk maken. Daarvoor moet van ieder pand een gedetailleerde beschrijving voorhanden zijn. Als de plattegrond voltooid is moet hij zowel voor educatie-, restauratie- als recreatiedoelein den dienen. Met recreatiedoeiein- den heeft de werkgroep een permanente tentoonstelling in de Grote Kerk op het oog. Ook van andere Nederlandse ste den, zoals 's-Hertogenbosch, Maastricht, Geertruidenberg en Bergen op Zoom werden in het verleden historische maquettes gemaakt. Veere neemt als voor beeld het Bosche model. Een historisch onderzoek van een bouwhistorica diende daarvoor als uitgangspunt. De Veerse ma quette, die ongeveer f 55.000,- gaat kosten, moet eind volgend jaar klaar zijn. Ontdek de veelzijdigheid van Marmer Graniet in de showroom van De Kuijper Natuursteen te Middelburg! Openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 -17.00 uu w DEKUIJPER NATUURSTEEN Arnesteinweg 40 Middelburg, tel. 01180 12579 ROMMELEN DOMBURG V.V.V. Domburg. "Zonder Omweg", exposi tie schilderijen en tekeningen deelnemers dagverblijf De Hoeve. Openingstijden ma. t/m vr. 9.00-12.00 uur, 13.00 16.30 uur en za. 10.00 14.00 uur. GOES Vrije school - In het gebouw van de Vrije School Zeeland wordt zaterdag 14 november de jaarlijkse bazar gehouden. Er wordt speelgoed van natuurlijke materialen aangeboden. De ouders van de leerlingen hebben dat zelf gemaakt. Voor de kinde ren is er poppenkast, een clown en het huis van Hans en Grietje om van te snoepen.. Ook sappen en jams, gemaakt volgens de principes van de Vrije School, worden aangeboden. Verder is er een boekentafel, Zeeuwse ho ning en een rad van avontuur. Arbeid adelt - De vereniging Tesselschade Arbeid Adelt heeft weer drie Zeeuwse bazars op het programma staan. De eerste is op dinsdag 17 november in de Abdij in Middelburg, de tweede op woensdag 18 november in Zierikzee en de daaropvolgende twee dagen in Goes in het huis van mevrouw N. van Dissel aan de Kleine Kade 47. Het doel van de vereniging is om vrouwen die door omstandigheden aan huis zijn gekluisterd werk te geven. De werkjes worden dan tijdens ba zars verkocht. In Goes begint de bazar op donderdag om 19 uur en op vrijdag om 10 uur. In Zierik zee en Middelburg begint de ba zar om 10.30 uur. Rode Kruis - De afdeling Welfa re Middelburg van het Nederland se Rode Kruis heeft voor maandag 16 en woensdag 18 no vember een verkooptentoonstel ling met verloting op het programma staan. De eerste dag kunnen zelfgemaakte spullen worden gekocht in verzorgingste huis Swerfrust aan de L. Stom- meweg en woensdag in het wijkcentrum in St. Laurens, tel kens tussen 14 en 15.30 uur. Vrouwenkontaktgroep - Op woensdag 18 november kunnen speelgoed en bedjes en alles wat met het kind heeft te maken van eigenaar veranderen. De Vrou wenkontaktgroep Kom uit je Huis in Middelburg-Zuid heeft daar voor een beurs georganiseerd tussen 9.45 en 11 uur. Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schil derijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt), foto's van P. Huls. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp) Jan van Westraten. Pentekeningen. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooru ren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. John Ver schuren, non- figuratieve schilderijen en medische landschappen. Dagelijks ge opend t/m 16 november. Oosterscheldeziekenhuis Goes. Pieter d'Hont. beeldhouwwerk. Dagelijks ge opend t/m 6 januari. Oosterscheldeziekenhuis Goes, Expo- gang. *2*"Honderd Gulden Expositie". verkoopexpositie Zeeuwse kunstenaars. Dagelijks geopend vanaf 17 november. Galerie Van den Berge. (Wijngaardstraat 3-1) Zsigmund Karoly en Eveline van Duyl. Openingstijden wo. t/m za. 13.00-17.00 uur, t/m 14 november. Bistro 't Elfde Gebod. Rie Baauw. ten toonstelling schilderijen. Gemeente Archief. Ad de Jong. foto's. Tij dens kantooruren geopend. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop-Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur. zo. van 17.00 uur. KLOETINGE Galerie Stichting PZZ. Urian Huber. foto- impressies van Frankrijk en Italië. Ope ningstijden iedere werkdag van 8.30-17.00 MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren, Westkapelle. Openingstijden gelijk aan bi bliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Luthers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeen ten in Zeeland, 250 jaar Lutherse Kerk in Middelburg. Za. - ma. 13.30-17.00 uur, di. vr. 10.00-17.00 uur. W.J. en F.J. Schütz, tentoonstelling Zeeuwse zeeschilders, 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en mo derne kunst, 100 jaar schilderen in Zee land Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) A.N. Minderhoud, aquarellen. Geopend: 10.00-17.30 uur, t/m 17 november. Rabobank. (Lange Geere 3). leerlingen van Hansje den Hollander, tentoonstelling beelden. Openingstijden tijdens kantooru ren van de bank. Galerie "Het Gouden Briefke". (St. Jansstraat 22) Jawik Krudde en Luba. ten toonstelling schilderijen, marionetten, poppen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur. za. 10.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk) amateur beeldende kunstenaars. Over zichtsexpositie. Expositie 7 seizoenen SLAZ. Openingstijden gelijk aan de bi bliotheek. ABN-AMRObank. (Markt) Ludmila Kal- maeva. tentoonstelling van schilderijen. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank. De Vleeshal. Pieter Slagboom, ruimtelijke installatie. Multi colour. (Torenweg 4a) Sopia Ritsman en Margret Zweedijk. handgemaakte fan tasiepoppen. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. t/m 2 januari. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvliet- weg 6). "Speuren naar Sporen", ten toonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur. zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veer se verleden, De gilden, archiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Piet Diele- man, schilderijen. Vanaf 14 november Openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91) Engel/en van den Dool, sieraden. Openingstijden wo. t/m vr. 12.00-17.00 uur en za 10.00-12.00 uur. Stedelijk Museum. (Bellamypark) Vrijmet selarij in Zeeland, tentoonstelling over Vrij metselarij in Zeeland/200 jaar Vlissingse Loge "l'Astre de l'Oriënt". Openingstijden ma. t/m vr 10.00-17 00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. Bibliotheek. (Lange Zelke 91) "Eerlijke Waar", expositie over mens, milieu en vriendelijk koopgedrag. Openingstijden gelijk aan bibliotheek. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde rijen. tel. 01192-1373. Dagelijks geopend. DONDERDAG 12 NOVEMBER "Afslag Dokkum", kabaret Dubbel en Dwars, Stadsschouw burg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Gerard van Maasakkers Groep, avondvullend liedjespro gramma, Vestzaktheater Vlissin gen, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 13 NOVEMBER Orgelconcert, Carolyn Riddick, Concert- en Gehoorzaal Middel burg, aanvang 20.00 uur. Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. Concert Nehalennia Kwartet, Kapel van St. Maarten, Hooge- lande, aanvang 20.00 uur. "Heist", theaterprogramma van Teeuwen en Smeenk, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, invang 20.30 uur. "De Maltese Falcon", Middel burgs Theater, Middelburgs Mini- theater, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Houseparty, Stadsdanszaal Middelburg, aanvang 22.00 uur. "Afslag Dokkum", Kabaret Dubbel en Dwars, Stadsschouw burg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Orgelconcert, m.m.v. Len Raw- le. Concertzaal Middelburg, aan vang 20.00 uur. ZATERDAG 14 NOVEMBER *"De Maltese Falcon", Middel burgs Theater, Middelburgs Mini- theater, Middelburg, aanvang 20.30 uur. "Molukse Dag", diverse aktivi- teiten in kader van Vlissingen MozaiVstad, jongerencentrum Walk-lnn, aanvang 12.00 uur- 18.00 uur. Concert Salomon Klezmorim, jiddische volksmuziek. Razzma tazz, Middelburgsestraat 113, Souburg, aanvang 15.00 uur. DONDERDAG 12 NOVEMBER *Alhambra Vlissingen I, 'Boome rang' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV. Grand theater Goes, 'Alien III' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Rambling Rose' 20.30 uur. VRIJDAG 13 NOVEMBER *Alhambra Vlissingen I, 'Boome rang' 19.00 uur, 21.30 uur en 'Horrornight' 24.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur en 'Horror night' 24.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Strict ly Ballroom' 19.00 uur en 'Uni versal Soldier' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Batman Returns' 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Rambling Rose' 20.30 uur. ZATERDAG 14 NOVEMBER Concert "Radical Retard", Bar American, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Orgelconcert, Petra Veenswijk, Ned. Herv. kerk, Kapelle, aanvang 20.00 uur. Optreden "Duo Top 100", jon gerencentrum De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Optreden "Kong", 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 22.30 uur. "Fragment", Danstheater Cosmo, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Abel",toneelstruk door Thea ter Split, Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 20.30 uur. Optreden "Whippersnapper" Vestzaktheater Vlissingen, aan vang 20.30 uur. "Kink in de Kabel", John Lan- ting's Theater van de Lach, De Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. "Bruintjes Bier Bruist Beter", Toneelver. STEC, De Zwaan, Oost-Souburg, aanvang 20.00 uur. Jaaruitvoering Accordeola m.m.v. Westkappels Dameskoor, Scheldekwartier, Van Dis- hoeckstraat, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. ZONDAG 15 NOVEMBER 'Concert "Gorefest", 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 15.30 uur. Concert "Burnin' Sky", Bar American, Middelburg, aanvang 15.30 uur. Festival "Zeeuwse Ontmoetin gen", musicaal en culinair festijn. De Stenge, Heinkenszand, aan vang 14.00 uur. 'Alhambra Vlissingen I, 'Boome rang' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Strict ly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Universal Soldier' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Batman Returns' 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. ZONDAG 15 NOVEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Boome rang' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Strict ly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Universal Soldier' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Batman Returns' 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. MAANDAG 16 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Boo merang' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Uni versal Soldier' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Alien III' 20.00 uur. DINSDAG 17 NOVEMBER 'Alhambra Vlissingen I, 'Boome rang' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Uni versal Soldier' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Alien III' 20.00 uur. WOENSDAG 18 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Boo merang' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Far and Away' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hou- sesitter' 14.00 uur en 'Het dood de de wolken' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Strict ly Ballroom' 14.00 uur en 'Uni versal Soldier' 20.00 uur. Grand Theater Goes, Alien III' 20.00 uur. Wt ZATERDAG 14 NOVEMBER *Alhambra Vlissingen II, 'Peter Pan' 14.00 uur. ZONDAG 15 NOVEMBER *Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14.00 uur. *Alhambra Vlissingen II, 'Peter Pan' 14.00 uur. WOENSDAG 18 NOVEMBER *Alhambra Vlissingen II, 'Peter Pan' 14.00 uur *Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14.00 uur. DINSDAG 17 NOVEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Revue Revue", musical m.m.v. Jos Brink, Frank Sanders, e.v.a., Stadsschouwburg Middel burg, aanvang 20.00 uur. WOENSDAG 18 NOVEMBER "Revue Revue", musical m.m.v. Jos Brink, Frank Sanders, e.v.a. Stadsschouwburg Middel burg, aanvang 20.00 uur. Poppentheater Parabel, Zeeuw se Bibliotheek, Middelburg, aan vang 15.00 uur.

de Faam | 1992 | | pagina 7