Zeven levens om alles te beleven 'Horizontaal met een verticale link' TOP 10 Is anders wel zo anders? OPTREDEN DE DUK IN SOUBURG FM 105.3 M 29 OKTOBER T/M 4 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND Tex-mex als meng- kroes van stijlen RADIO ATLANTIS 10] I trance you Relaties Kritisch l V. 1 SS! KINDERBOEKEN Transparante muur in Middel burgse Vleeshal KENNY MARKS IN MTS VLISSINGEN Woensdag 28 oktober 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Aan èèn leven heeft de popgroep De Dijk niet genoeg. Diep in hun hart wensen de bandleden zeven Woensdag 4 november treedt de Texaanse muzikant Flaco Jiminez op in danstheater Cosmo in Vlis- singen. De Amerikaan laat het publiek kennismaken met Tex- Mex muziek, een mengkroes van rock en country, blues en jazz. De uit San Antonio afkomstige Jiminez heeft een aanzienlijke fa milietraditie. Grootvader Patricio Jiminez luidde de familiegeschie denis in toen hij zich een eeuw geleden wegwijs liet maken op de knopaccordeon door een Duit se immigrant. De talenten van Ji minez worden begin jaren zeventig ontdekt. Jarenlang speelde hij aan de zijde van Ry Cooder en nog voor de jaren tachtig verschijnt zijn debuut lp. In 1986 verruilt hij de typerende authentieke klanken voor meer popinvloeden, maar zijn muzikale afkomst verloochent hij niet. levens om alles te beleven dat de moeite waard is. 'Zeven levens' is de titel van het laatste album dat de Amsterdamse band uit bracht. Met het nieuwe repertoi re toert de groep door Nederland en staat vrijdag 6 november voor het derde achtereenvolgende jaar in de sporthal in Souburg. Eèn leven wil de groep 'om lave loos te schuimen; langs de rand van het bestaan; klinkend door het bruine leven; met de maten en de maan'. De door zanger Huub van der Lubbe geschreven tekst is op sommige momenten bijna lyrisch te noemen, op ande re ogenblikken strijdlustig. Zo zingt hij 'de wapens op te nemen; tegen de honger en de pijn; om systemen neer te halen; die de oorzaak daarvan zijn'. Zeven Le vens is een typisch De Dijk- nummer. Een mengeling van blues en rock, met swingende trompet en saxofoon intermez zo's van de Hot Haarlemmer Dijk Horns. Voor deze cd is de blaas- sectie zelfs uitgebreid met een baritonsax en trombone. Onveiligheid, afspraakjes, dwang en tienersexualiteit. Dat zijn on derwerpen waar de gospelrock zanger Kenny Marks over zingt. De laatste week van oktober maakt de Amerikaan samen met zijn band The Remarkables op Het ritme van lWalcheren I It's My Life (Raggadag Remix) 2j Cuba Mix ^3| Stay Starship Edelweis Sj Rotterdam Subway Start me up J7j I didn't know 8j Feel it Super Marioland Dr. Alban Havanna Sophia Edelweis General Noise Salt 'n Pepa East Side Beat FPI-Project Ambassadors of Funk feat. MC Mario Gipsy uitnodiging van de E.O. Ronduit- club een tour door Nederland. Zaterdag 31 oktober sluit hij de tournee af met een optreden in de Vlissingse MTS. Kenny Marks trad in de jaren ze ventig al op als solo-artiest in Ne derland. Hij gaf onder meer concerten in koffie-bars en tij dens acties van Youth for Christ Nederland. Maar pas na optre dens op de E.O.Jongerendag, de Ronduit-jubileumdag en het Flevo-festival in 1991 groeide zijn populariteit. De in Joegoslavië geboren en in Detroit opgegroei de Marks heeft inmiddels een een groot aantal platen op zijn naam staan. Het laatste album 'Fire of Forgiveness' verscheen vorig jaar. De 'titelsong' van deze cd is het slot van de Johnny en Jeanny story, een verhaal van vier nummers over een 'fictief paar in de wereld van vandaag'. Veel muziek van de christelijke roek-zanger gaan over het leven van alledag. 'Mijn muziek gaat over die zaken en relaties waar we allemaal mee te maken heb ben', zegt Marks. 'Er zijn situaties waarin mensen denken dat het christendom geen uitkomst kan bieden', legt de zanger uit. 'In mijn concerten probeer ik hen uit te leggen hoe God in hun strijd, vreugde, liefde of vriendschap past'. De meeste nummers gaan over relaties tussen mensen on derling, die hij probeert te combi neren met de relatie van mens tot God. Marks noemt zijn muziek vaak 'horizontaal met een verti cale link'. Producers Michiel Hoogendoorn en Antonie Broek stelden een re pertoire samen uiteenlopend van rocksongs tot chansons. Sommi ge nummers zijn gevoelig andere ■kritisch. In het nummer 'De melk boer met de blues' wordt het ver haal verteld van de melkboer die zich afvraagt waar het met de wereld naar toe moet. 'Het is die hebzucht van het Westen, je schaamt je voor je kleur; en ik ga met de welvaart in mijn melkkar langs de deur', vertrouwt de melkboer zijn buurvrouw toe, maar hij voelt de dreiging nade ren, hij hoort 'het rommelen in de verte en het komt alsmaar dich terbij'. Als vanouds spelen ook vrouwen en liefde in een aantal nummers de hoofdrol. Vrouwen en het 'grotestadsleven' zijn altijd een geliefd thema geweest voor de groep die vernoemd werd naar de Amsterdamse Zeedijk. De Dijk heeft zijn wortels in de Neder landstalige rockgroep Stampei. In 1981 kwam daar De Dijk uit voort. Na een moeilijke beginfase waarin de band nauwelijks een voet aan de grond kreeg in de wereld van de Nederlandstalige muziek, komt in 1987 de door braak met de hit 'Mag het licht uit'. Daarna volgen nummers als 'Nergens goed voor', 'Ik kan het niet alleen' en 'Bloedend hart', die de groep een plaats bij de top van de vaderlandse pop bezor gen. Zeven levens wil de band om al- 4 y 1 1 r les te beleven, maar 'ik moet zien dat ik er zeven krijg', zingt Huub van der Lubbe. Het concert in Souburg is echter geen nieuwe belevenis voor de bandleden. De Dijk stond al meerdere keren op het podium van de sporthal en nog ieder jaar wist de Amster- De Dijk damse band met zijn stevige mix van soul, rock en rhythm&blues de zaal plat te spelen. Om de toe schouwers alvast in de juiste stemming te brengen staat in het voorprogramma de band Miles Browning band met stevige rock en funk muziek. Hij zit er weer op, de Kinder boekenweek. Veel kinderen hebben met de nodige aan dacht een boek uitgekozen, dat ze ter gelegenheid van de kin derboekenweek mochten ko pen. De bibliotheek is extra bezocht en aan de vele aktivi- teiten werd volop deelgeno men. En nu wordt het even wat rustiger. Aan de december maand wordt nog net niet ge dacht en het weer nodigt uit om lekker binnen te gaan le zen. De boeken die ik voor de ze aflevering uitzocht zijn heel verschillend, maar hebben één ding gemeen. In alle boeken is een gehandicapt kind één van de hoofdpersonen. Steeds gaat het hierbij om een andere handicap. Margreet Meulmeester Om te beginnen een boek met als titel: Jan-Willem uit de prentenboompjes, een pren tenboek van Lukas Ruegen- berg, verteld door Willi Fahrman. Jan-Willem woont in de Prentenboompjes, een wijk in een grote stad. Een wijk waar vooral grote, maar ook veel arme gezinnen wonen, ledereen in de wijk heeft wel eens ellende en tegenslag meegemaakt, maar men is ge wend elkaar op zulke momen ten te helpen. En zo gebeurde het ook toen bleek dat de klei ne Jan-Willem het Down's syn droom had, een mongooltje was. Als Jan-Wllem zes jaar is, wordt hij met de bus opge haald om naar een speciale school te gaan. Met de kinde ren uit de buurt gaat hij niet zo veel om, maar de volwassenen zijn zijn beste vrienden. Overal mag hij helpen en zo groeit hij op in de warmte van deze volksbuurt. Het boek eindigt met een uitgebreide informatie over het Down's syndroom. In De Test van Jac. Linders is Paul van Gemert de hoofdper soon. Paul is een vrolijke, popu laire en intelligente jongen, die binnenkort examen moet doen. Hij probeert te genieten van het leven, maar er is iets, waar hij het ontzettend moeilijk mee heeft. Zijn zusje Véronique is sloom, stil en verstandelijk ach ter. Paul voelt zich schuldig te genover haar. Op de school voor moeilijk lerende kinderen, die Véronique bezoekt wordt zij erg gepest en kan ze niet goed Illustratie uit "Jan Willem uit de Prentenboompjes". mee komen. Paul zoekt de oor zaak en schuld van het falen van zijn zus vooral bij de leer krachten van haar school. Als dan blijkt, dat zij binnenkort ge test wordt en waarschijnlijk naar een school voor zeer moeilijk lerende kinderen zal moeten gaan, besluit Paul in te grijpen. Zijn redmiddel lijkt de test, die Véronique moet afleg genMaar het wordt er voor Paul niet gemakkelijker op, vooral wanneer hij hoe langer hoe meer op het spel zet. Shona van lan Strachen is het verhaal van een meisje dat zo zwaar spastisch is, dat ze zich heel moeilijk kan bewegen en nauwelijks verstaanbaar kan maken. Ze leeft op een eiland boven Schotland. Haar broers gaan naar school op het vaste land en Shona heeft er ook de leeftijd voor, maar haar ouders weigeren Shona aangepast on derwijs te laten volgen. Shona trekt veel de natuur in en gaat haar eigen gang. Zij is bepaald niet dom, zoals de eilandbewo ners denken. Op een dag wordt het eiland verkocht aan een rijke Amerikaan die er ook gaat wonen. En dan verandert er heel veel voor Shona. Ze raakt bevriend met Carl, de zoon van de nieuwe eigenaar en door hem krijgt ze kansen die ze nooit eerder had. En me de dankzij hem weet ze de da der te ontmaskeren van de stroperij, waarvan haar vader beschuldigd wordt. Shona's wereld stort in als Carl plotse ling van het eiland verdwijnt, maar het contact blijft en wel op een heel speciale manier. Een prachtig boek om te lezen en te herlezen. JAN-WILLEM UIT DE PRENTENBOOMPJES door Lukas Rue- genberg en Willi Fahrman. Bekadidact, Baarn f 22,50. DE TEST door Jac Linders, Davidsfonds/lnfodok, Almere f 22,50. SHONA door lan Strachen, uitgeverij Wildeboer, Amsterdam f 24,50. POPCONCERT door Els de Groen, Zwijsen Tilburg f 16,95. DE STOMME VAN KAMPEN door Thea Beekman, Lemniscaat, Rotterdam f 28,50. Popconcert van Els de Groen gaat over Karin en haar buur meisje Ina. Ina is blind en haar ouders zijn vaak erg bezorgd. Op een dag zal Donald Davis, de bekende popzanger een concert geven, en na het nodi ge aandringen mogen Ina en Karin er naar toe. Vooral Karin is helemaal wég van de zanger en na afloop van het concert besluit ze Ina's blindheid te misbruiken om een handteke ning te bemachtigen. En dat heeft hele nare gevolgen De vriendschap dreigt erdoor verloren te gaan, maar gelukkig is dat maar tijdelijk. Dit boek maakt deel uit van de reeks "Wachtwoord" die uitgeverij Zwijsen speciaal op de markt brengt voor kinderen in de hoogste groepen van de basis school, die over een bepaald onderwerp willen gaan lezen. Het onderwerp van dit boek is "meiden". Als laatste in deze aflevering het nieuwste boek van Thea Beekman: De Stomme van Kampen. Dit boek vertelt het verhaal van de schilder Hen- drick Avercamp, die leefde rond 1600. Vanaf zijn geboorte gaf Hendrick veel problemen en niemand weet wat er aan de hand is, totdat zijn moeder ont dekt dat haar kind doof is. Hendrick groeit op in het apo thekersgezin in Kampen. Zijn vader weet niet goed raad met hem, zijn broer kijkt erg neer op het domme broertje. Maar zijn moeder Beatrix heeft nog steeds veel vertrouwen in hem. Zó veel, dat ze verklaart dat de wereld nog eens versteld zal staan over deze jongen. Zij leert hem lezen en schrijven en probeert hem bij een am bachtsman in de leer te laten komen. Maar dat lukt niet en dan biedt een kunstschilder aan hem als leerjongen te ne men. Ze stemt toe. Hendrick voltooit daarna zijn schilders opleiding in Amsterdam en gaat tenslotte terug naar Kam pen, waar hij zich als zelfstan dig kunstschilder vestigt. GOES Galerie Nona Schmit. Ilona Schniit, schil derijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Schil derijen van R. Mink uit Kortgcne. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13). Zwerftocht door Zee land, expositie over Jantje de prentenknip- per en zijn papierkunst. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. van 11.00-16.00 uur, tot 31 oktober. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooru ren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. John Ver schuren. non- figuratieve schilderijen en medische landschappen. Dagelijks ge opend t/m 16 november. Gasterij Vrouwe Winowah. (Beestenmarkt 14.) Jacky en Rinus Hoogerheide. Aquarel len en pastels. Openingstijden di. t/m za. 16.00-22.00 uur, t/m 31 oktober. Galerie Van den Berge. (Wijngaardstraat 3-1) Zsigmund Karoly. Openingstijden wo. t/m za. 13.00-17.00 uur, t/m 14 november. Bibliotheek Goes. 150 jaar Alcoholpreven tie. expositie. Openingstijden gelijk aan bi bliotheektijden, t/m 4 november. Bistro 't Elfde Gebod. Rie Baauw. ten toonstelling schilderijen. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. vanaf 17.00 uur. KLOETINGE Expositieruimte P.Z.Z. (Oostmolenweg 101) Henny van Baarle. tentoonstelling ke ramiek, olieverf, hout. Openingstijden op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur en bui ten deze uren via de portier van de Stich ting PZZ, t/m 31 oktober. MIDDELBURG NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvliet- weg 6). "Speuren naar Sporen", ten toonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur. za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunste naarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma t/m za. 10.00-17.00 uur, Zo. 14,00-17.00 uur, t/m 5 november. Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veer- se verleden. De gilden, archiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Jacqueli ne de Jong, collages, schilderijen. Ope ningstijden: ma t/m vr. 10.00-17.OO.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91) Engelien van den Dool, sieraden. Openingstijden wo. t/m vr. 12.00-17.00 uur en za 10.00-12.00 uur. Stedelijk Museum, (Bellamypark) Vrijmet selarij in Zeeland. tentoonstelling over Vrij metselarij in Zeeland/200 jaar Vlissingse Loge "l'Astre de l'Oriënt". Openingstijden ma. t/m vr. 10.00-17.00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. Hal Stadhuis. "Alle hens aan dek", ten toonstelling m.b.t. de kinderboekenweek t/m 28 oktober. WEMELDINGE DONDERDAG 29 OKTOBER "Man of Man gaat Solo", thea terprogramma van duo Man of Man, jongerencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, aanvang 21.00 uur. Theaterfeest voor kinderen vanaf 6 jaar, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 10.30-19.00 uur. VRIJDAG 30 OKTOBER Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirurn, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren, Oost- en West-Souburg, Ritthem. Ope ningstijden gelijk aan bibliotheek, t/m 31 oktober. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Luthers Zeeland. Vier eeuwen Lutherse gemeen ten in Zeelard, 250 jaar Lutherse Kerk in Middelburg. Za - ma 13.30-17.00 uur, di. vr 10.00-17.00 uur. W.J. en F.J. Schütz. ten toonstelling Zeeuwse zeeschilders, 't Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9), Oude en moderne kunst. Di. r/m za. 9.30 tot 18.00 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. Middel burg hoofdkantoor. Toos van Agtmaal, portretten in aquarel of pastel. Geopend tijdens kantooruren, t/m 30 oktober. Multi Colour. (Torenweg 4a) Ellen V/as- blom, Dominiek Steinmeyer, Marij Corne- lissen. Grote Zijde tentoonstelling. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur, t/m 31 oktober. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) A.N. Minderhoud, aquarellen. Geopend: 10.00-17.30 uur t/m 17 november. Rabobank. (Lange Geere 3). leerlingen van Hansje den Hollander, tentoonstelling beelden. Openingstijden tijdens kantooru ren van de bank. Galerie "Het Gouden Briefke". (St. Jansstraat 22) Jawik Krudde en Luba. ten toonstelling schilderijen, marionetten, poppen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur. za. 10.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk) amateur beeldende kunstenaars. Over zichtsexpositie. Openingstijden gelijk aan bibliotheek. ABN-AMRObank. (Markt) Ludmila Kal- maeva. tentoonstelling van schilderijen. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank. De Vleeshal. Pieter Slagboom. Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde rijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). Klaas Boonstra. Schilderijen in gemengde tech nieken. "Second-Chance" optreden roek-band, jongerencentrum Walk-lnn, min. Leliestraat 4, Vlis- singen, aanvang 21.30 uur. Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. Cotton Club met Bluesette Rob de Nijs Duo Sound, Danst heater Cosmo, Vlissingen, aan vang 21.00 uur. "The Oom Maw Maw", concert, Vestzak theater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. "Gered", Het Zuidelijk Toneel, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Concert, Johannes Leertouwer en Julian Reynolds, Concertzaal Middelburg, aanvang 20.00 uur. "De knal van half zeven", Vin cent Bijlo, de Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 31 OKTOBER *"Wees je eigen vriendje", caba retgroep De Kuil, De Vroone, Ka- pelle, aanvang 14.00 uur. "Deze kant op dames", Loes Luca het Willem Breuker Kol- lektief. Stadsschouwburg Mid delburg, aanvang 20.00 uur. "Die Blume von Hawaï", De Goe- se Operette Vereniging, Concert zaal Zierikzee, aanvang 20.00 uur. Fragment, Danstheater Cosmo, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Bruintjes bier bruist beter". Toneelver. STEC, De Zwaan, Oost-Souburg, aanvang 20.00 uur. Kenny Marks Band, concert, aula MTS, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Dansavond m.m.v. de Fiësta Band, De Lammerenburcht, Vlis singen, aanvang 20.30 uur. Cultcafé, jongerencentrum De Piek, Hellebardiersteraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Orgelconcert door W.J. Wild schut, Lutherse Kerk, Middel burg, aanvang 20.00 uur. Concert Nee Zwhali, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 22.30 uur. ZONDAG 1 NOVEMBER *"Terre Promise/Terra Promes- sa", Théatre de la Marmaille/Tea- tro dell'Angelo, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 15.30 uur. DINSDAG 3 NOVEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. WOENSDAG~4 NOVEMBER •Concert, Flaco Jimenez Band, Danstheater Cosmo, Vlis singen, aanvang 21.00 uur. "Ockhams Scheermes", to neeldialoog tussen twee heren. Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Van 23 oktber tot en met 29 no vember exposeert Piet Slagboom in de Vleeshal in Middelburg. De kunstenaar stelt onder meer een grote glazen installatie ten toon en enkele tekeningen en aquarel len. Glas in combinatie met andere materialen bepaalt het karakter van Slagbooms werk. In de Vleeshal gebruikt hij voor het eerst grote platen van enkele vierkante meters. Er is een acht tien meter lange glazen muur ge bouwd, waarin schilderachtige elementen verborgen lijken", meldt de Stichting Beeldende Kunst Middelburg, die het werk tentoon stelt. „De installatie is transparant, ruimtelijk en twee dimensionaal". Slagboom studeerde van 1976 tot 1981 aan de kunstacademie Sint Joost in Breda. Hij exposeert zijn werken het grootste deel van de tijd in het buitenland. In Mid delburg zijn ook enkele aquarel len en tekeningen van zijn hand te bezichtigen. DONDERDAG 29 OKTOBER •Alhambra Vlissingen I, 'Midnight Sting' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Beethoven' 14.00 uur en 'Flodder in Amerika' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Bunker' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Boomerang' 20.00 uur. VRIJDAG 30 OKTOBER •Alhambra Vlissingen I, 'California Man' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 19.00 uur, 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Bunker' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Beethoven' 14.00 uur 'Flodder in Amerika' 19.30 uur en 'Basic Instinct' 22.00 uur. 't Beest Beestenmarkt Goes, "La charme de discret de la bourgeois" 20.30 uur. ZATERDACf31 OKTOBER •Alhambra Vlissingen I, 'California Man' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Beethoven' 14.00 uur en 'Flodder in Amerika' 19.30 uur en 'Basic Instinct' 22.00 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Bunker' 20.00 uur. ZONDAG 1 NOVEMBER •Alhambra Vlissingen I. 'California Man' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg. Schuttershoftheater Middelburg. MAANDAG 2 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'California Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 20.00 uur. Electro Middelburg. Schuttershoftheater Middelburg. DINSDAG 3 NOVEMBER •Alhambra Vlissingen I, 'California Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 20.00 uur. Electro Middelburg. Schuttershoftheater Middelburg. WOENSDAG 4 NOVEMBER Alhambra Vlissingen I, 'California Man' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Universal Soldier' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Patriot Games' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boomerang' 20.00 uur. Electro Middelburg. Schuttershoftheater Middelburg. DONDERDAG 29 OKTOBER *Schuttershoftheater Middelburg, 'Vakantie bij Silvester' 14.00 uur. Zuiderbaken M. de la Palmastraat, 'Tekenfilm' 14.00 uur. VRIJDAG 30 OKTOBER •Schuttershoftheater Middelburg, 'Mijn Vader woont in Rio' 14.00 uur. ZATERDAG 31 OKTOBER •Alhambra Vlissingen IV, 'Peter Pan' 14.00 uur. •Schuttershoftheater Middelburg. 'Grampire' 14.00 uur. ZONDAG 1 NOVEMBER •Grand Theater Goes, 'Het Jungle- book' 14.00 uur. •Alhambra Vlissingen IV, 'Peter Pan' 14.00 uur. •Schuttershoftheater Middelburg, 'Teddy Uppo' 14.00 uur. WOENSDAG 4 NOVEMBER •Alhambra Vlissingen IV, 'Peter Pan' 14.00 uur. •Grand Theater Goes, 'Het Jungle- book' 14.00 uur. Kenny Marks

de Faam | 1992 | | pagina 7