TOP 10 DE FAAM DE VLISSINGER wMLU L LEER WEER MOOI MET KORTING PALTHE Yerseke FM 105.3 Kristallententoonstelling verheldert eigenschappen IS ER GOED VOOR 8 OKTOBER T/M 14 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Schimmenspelen voor kinderboekenweek RADIO ATLANTIS Jij Close to you Midgard belicht intolerantie Naaktrecreatie nu ook in naseizoen Interculturele vrouwendag in Oost-Souburg Elke vestiging van Palthe in Nederland is van maandag S oktober t/m zaterdag 26 oktober a.s. goed voor 20% korting op de reiniging van leer. Kom dus snel naar een van de onderstaande Palthe Fashion Cleaners of depots en profiteer van dit voordeel. MILIEUTECHNIEK We hebben héél wat in huis, compleet met de nodige adviezen m.b.t. toepassingen, technische oplossingen of alternatieven. Een greep uit ons assortiment: #T.b.v. milieutoepassing: Speciale drainage van HPE of PP #HPE of PP leidingen #HPE kolken - putten - goten #HDPE folie voor bassins en opslag van verontreinigde stoffen #0lie afscheiders #Vetafscheiders #Slibvangputten 1-30 m3 #Septictanks #Pompgemalen f Betekenis cultuur in jaren negentig Zeeuwse Katernen blijft bestaan Woensdag 7 oktober 1992 DE FAAM - D£_y LJ SS IN G E R 15 m us M ts* i® Sjoelen als wedstrijdsport ln de kleine zaal van het Zwaan tje in Oost-Souburg staan acht tien professionele sjoelbakken in rijen opgesteld. Nadat voorzitter Freek van Duin de in het week end behaalde resultaten heeft opgenoemd kan het spel begin nen. Geconcentreerd staan of zitten de clubleden van Schijf'83 achter de bak en worden score briefjes ingevuld. Het geroeze moes wordt begeleid door het tikken van houten schijven. Het is duidelijk: hier wordt serieus gesjoeld. t Wie denkt dat sjoelen een spel is dat alleen in de huiskamer of op een soos gespeeld wordt, heeft het mis. Het sjoelen, begin 1900 in deze vorm ontstaan, is inmid dels uitgegroeid tot een wedstrijdsport. Ruim negen jaar geleden hoorden enkele enthou siaste spelers uit Oost-Souburg van het bestaan van sjoelvereni gingen en een landelijke competi tie en besloten een eigen club op te richten. Schijf'83 telt inmid dels zo'n vijftig leden, wat hen tot de grootste vereniging van de regio Zuid (Zeeland, Noord- Het poppentheater Parabel heeft voor de maand oktober, met het oog op de kinderboekenweek, een aangepast programma in el kaar gedraaid. Het poppentheater speelt deze weken de twee schimmenspelen, 'de beer en het varkentje' en (het bekroonde) 'kikker is verliefd', waarin een groene kikker er in slaagt zijn lief de te tonen aan een mooie, witte eend. Voor deze schimmenspe len, naar de prentenboeken van kinderboekenschrijver Max Velt- hijs, componeerde Ruud van Leerzem de muziek. „*n Scheren Het ritme van ^2j I will survice The year of the cat Band of gold Sj Bette Davis eyes UR the best thing I'm not dead o Bolingo (love, love, love) Cool Joy JEJ Because the night Jump Wake Dream Symone Ebony Ouriel Eilxer Sonia Davis Dream Turbo B. feat. Thea T. Austin Co Ro feat. Tarlisa The Movement Brabant en de zuidhollandse ei landen) maakt. En sinds de me- taalwarenfabriek Céramétal Co uit Roosendaal financiële steun heeft toegezegd ook de enige die een sponsor heeft. In eerste instantie speelden de le den van Schijf'83 voor de gezel ligheid, maar al snel kwam het strijdelement om de hoek kijken. Tegenwoordig nemen een aantal deelnemers wekelijks deel aan wedstrijden in Nederland en Bel gië. Evenals in andere sporten Van donderdag 24 tot en met za terdag 26 september besteedt het open jongerencentrum Mid gard aandacht aan intolerant ge drag en toenemend geweld tegenover minderheden. De titel van deze activiteit luidt Shake Hands. De medewerkers van Midgard proberen de gevolgen van intole rant gedrag te tonen met exposi ties, film en concerten waaronder een meespeelconcert. Ook wor den er multiculturele maaltijden gekookt. Cursus maakt wegwijs in Nederlandse poëzie Voor de liefhebbers van poëzie en voor onderwijzers die les willen geven in deze literaire genre be gint er op maandag 12 oktober een cursus poëzie. De workshop is een samenwerkingsproject van de Kunstzinnige Vorming Vlissin- gen en de Openbare Bibliotheek. De lessen moeten de cursisten wegwijs maken over de verschil lende dichters en stromingen in de dichtkunst. Van een aantal dichters wordt werk besproken en geanalyseerd, onder wie 'nestors' als Roland Holst, Mars man en Achterberg en de jongere generatie als Oerleman, Herzberg en Kopland. De deelnemers krij gen een ontdekkingsreis door dit gevarieerde en omvangrijke aan bod Nederlandse poëzie voorge schoteld. Ter afronding van de cursus wordt geprobeerd om vanuit het ambachtelijke schrij ven een eigen poëtisch werk te creëren. wordt door middel van selectie wedstrijden bepaald in welke klasse een speler mag uitkomen. In totaal zijn er vijf klassen en een jeugdklasse. Regels De Algemene Nederlandse Sjoelsbond (ANS) heeft een re glement opgesteld waaruit blijkt dat het wedstrijdsjoelen aan strengere regels is gebonden dan het gezelschapsspelletje thuis. Zo zit er op de officieel erkende sjoelbakken een zogenaamde controlestreep: zijn de schijven daar overheen dan geldt dat als een worp. Proberen de schijf nog terug te pakken zoals veel men sen thuis doen is dus niet toege staan. Verder moet een speler in een wedstrijd per ronde tien beurten op tien verschillende bakken spelen. Door de werking van het hout 'gooit' iedere bak weer anders. Van Duin vertelt dat ook in deze sport bepaalde tech nieken gebruikt worden. „Een ge oefend speler gooit in de eerste beurt de middelste bakken vol. In het Vlissingse Sportfondsen- bad werd maandag 28 septem ber de naturistische zwemvereniging Delta-natuur op gericht. Het zwembad heeft daarmee een primeur voor Zee land in huis gehaald. De opzet van Delta-natuur is 'het bevorderen van een gezonde, li chamelijke, zedelijke en morele ontwikkeling door een naturisti sche levenswijze'. Door naaktre creatie en het geven van voorlichting op dit gebied wordt geprobeerd die doelstelling te verwezenlijken. In de zomer kun nen de naturisten terecht op de verschillende Zeeuwse naaktstranden, maar na het zon nige seizoen, zo bespeurden de oprichters van Delta-natuur, 'was er een grote behoefte aan natu ristische indooractiviteiten. On der deze activiteiten vallen sauna, zonnebank, massage, zwemmen en andere sporten. Voorlopig staat alleen het naakt- zwemmen op de eerste en derde zondag van de maand op het pro gramma. worden gevat. De tweede wordt gebruikt om de zijvakken te 'vullen'. Voor de meeste van ons is dat een mak kie. In de laatste beurt maak je het spel af". Er wordt door wedstrijdspelers veel getraind. Van Duin: „De Nederlands kampi oen heeft me eens verteld dat hij thuis tien bakken heeft staan waarop hij iedere dag twee a drie uur speelt". Huub Stijns, penningmeester van Schijf'83, speelt nu nog in de B- klasse, maar is hard op weg om A-speler te worden. „Mijn vrouw was al lid van de club maar thuis won ik iedere keer van haar. Dus dacht ik: Laat ik het ook eens proberen". Inmiddels heeft hij thuis zes bakken waar hij regel matig op oefent. „Hoe meer wedstrijden je speelt, hoe fana tieker je wordt", zegt hij. „En je komt zo noci eens ergens, hè". De Provinciale Interculturele Werkgroep Vrouwen houdt zater dag 10 oktober in wijkgebouw De Zwaan in Oost-Souburg voor de tweede keer een Interculturele Vrouwendag. Vrouwen uit allerlei landen kunnen daar deelnemen aan verschillende workshops zo als buikdansen, buitenlandse spelen en gezondheids- voorlich ting. De Interculturele Vrouwendag die vorig jaar in Middelburg werd ge houden was een groot succes. De werkgroep besloot toen jaar lijks in een andere plaats in de provincie een intercultureel pro gramma voor en door vrouwen te organiseren. Doel is een ontmoe ting tot stand te brengen tussen vrouwen uit de zogenaamde minderheids groeperingen en Ne derlandse vrouwen. Dat de dag in het najaar gehouden wordt en niet rond de Internationale Vrou wendag 8 maart, heeft te maken met het feit dat 8 maart de ko mende jaren in de Ramadan- periode valt. Naast de workshops is er een demonstratie van het projekt 'Technica 10' zijn. Na uit wisseling van de resultaten van de workshops is er gelegenheid tot dansen op muziek van 'Soto Pogo 3'. De Stichting Rekreatie- werk Zeeland verzorgt een pro gramma voor de kinderen. De grote kristal, die vroeger ge bruikt werd voor rituele doelein den op het mysterieus verzonken eiland Atlantis, is één van de be zienswaardigheden op de ten toonstelling over mineralen en edelstenen die van zaterdag 10 en zondag 11 oktober te bezichti gen is in Boulevard Hotel Evert- sen in Vlissingen. Honderd soorten kwartskristal len, waaronder de roze kwarts, de mooiste in kleur, grootte en kwaliteit zijn op de expositie Kunst uit de Aarde te bewonde ren. Daarnaast liggen er berg kristallen in verschillende vormen afkomstig uit landen in Zuidoost Azië en Afrika. Van deze minera len worden met eenvoudige mid delen bollen en eieren gemaakt. Verder is zachte jade uit India ver werkt in beeltenissen van Boed dha, ligt de mystieke Labradoriet, waarvan gezegd wordt dat het zonlicht erin ligt opgeslagen, er uitgestald en veel andere stenen. Sommige kristallen zijn miljoenen jaren oud. Bergkristallen, zo wordt beweerd hebben net als helder water een zuiverende wer king. Daarom worden ze vaak 'bevroren ijs' genoemd en kun nen ze soms spanningen oplos sen. Over al deze eigenschappen van kristallen is informatie aan wezig op de tentoonstelling ~1 FASHION CLEANERS Scgccrsstraat 33, Middelburg. Torenstraat l, Vlissingen. Depóts: Oost-Souburg, Veere, Papegaaienburg en Paauwenburg Vlissingen, Wcstkapelle. Breeweg 128 Achterweg 4 4401 BS Yerseke Biervliet Tel.: 01131-2336-3707 06-52770732 Tel.: 01152-2000 Fax.: 01131-3621 GOES Galerie Nona Schmit. Ilona Schmit. schil derijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Schil derijen van R. Mink uit Kortgene. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13), Zwerftocht door Zee land, over de papierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. van 11.00-16.00 uur, tot 10 oktober. Voormalig belastingkantoor. |A Joachim- kade 3 Goes). Estafette '93. Schetsont werpen. Wo. t/m za. 13.00 uur-17.00 uur. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Museum voor Noord-en Zuid-Beveland (Singelstraat 13, Goes) 'Zwerftocht door Zeeland', expositie over Jantje de pren tenknipper en zijn papierkunst. Di. t/m vr van 11.00-17.00 uur, za. 11.00-16 uur, tot 10 oktober. Jakobse, Livingstoneweg 46. Anneke Ruimschotel. plastieken. Tijdens kantooruren geopend Oosterscheldeziekenhuis Goes. John Ver schuren. non- figuratieve schilderijen en medische landschappen. Dagelijks geo- pend t/m 16 november. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop-Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur. zo. vanaf 17.00 uur. KLOETINGE Expositieruimte P.Z.Z. (Oostmolenweg 101) Henny van Baarle. tentoonstelling ke ramiek, olieverf, hout. Werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur en buiten deze uren via de portier van de Stichting PZZ. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur, Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). Goud en Velijn. Middelburgse boekbanden van de 17de tot de 19de eeuw.Ope- ningstijden: Ma. 17.30-21.00 uur, Di. t/m vr. 10.00-21.00 uur, za. 10.00-13.00 uur, t/m 10 oktober. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren, Oost- en West-Souburg, Ritthem. Ope ningstijden bibliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Luthers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeen ten in Zeeland, 250 jaar Lutherse Kerk in Middelburg. Za - ma 13.30-17.00 uur, di. vr 10.00-17.00 uur. "Tijd is geld, maar zal geld ook lijd worden", tentoonstelling ver schillende muntsoorten. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18.00 uur *De Vleeshal. Ad van Buuren. De dy namische Panoramafoon geluidsinstallatie Geopend: Di. t/m za. 11.00-17.00 uur en zo. 13.00-17.00 uur (t/m 27 sept.), t/m 11 oktober. Galerie Delta Nutsbedrijven. Middelburg hoofdkantoor. Toos van Agtmaal, portret ten in aquarel of pastel. Geopend tijdens kantooruren. Multi Colour. (Torenweg 4a). Ellen Vlas blom, Dominiek Steinmeyer, Marij Corne- lissen. Grote Zijde tentoonstelling. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). ANDO-expositie, alcoholgebruik. Tijdens bibliotheekopeningstijden te bezoeken, tot 12 oktober. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) A.N. Minderhoud, aquarellen. Geopend: 10.00-17.30 uur t/m 17 november. Rabobank. (Lange Geere 3). leerlingen van Hansje den Hollander, tentoonstelling beelden. Openingstijden tijdens kantooru ren van de bapk. Galerie "Het Gouden Briefke". St Jansstraat) Jawik Krudde en Luba. ten toonstelling schilderijen, marionetten, poppen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur, za. 10.00-17.00 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvliet- weg 6). "Speuren naar Sporen", ten toonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunste naarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma t/m za. 10.00 17 uur. Zo. 14.00-17.00 uur. Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden, De gilden, archiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum "De Schotse Huizen" Kaai 25-27 Jean Bei Ning, Inkt op papier "Te gelijkertijd". Ma 13.00-17.00 uur, di. za 10.00-17.00 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Watertoren. (Centrum voor hedendaagse kunst). R. Sigurdardottir, H. Sigurdsson. Overzicht, t/m 11 okt. wo.t/m zo. 12.00-17.00 uur. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Maria Hooykaas, sieraden en objecten. Ope ningstijden wo. t/m vr. 12.00-17.00 uur en zat. 10.00- 12.30 uur. t/m 10 oktober. Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Jacqueli ne de Jong, installatie, schilderijen. Ope ningstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. Bibliotheek. (Lange Zelke 91). ANDO tentoonstelling, tentoonstelling omtrent alcoholgebruik. "Land in zicht", ten toonstelling over scheepvaart n.a.v. de kin derboekenweek. Openingstijden gelijk aan bibliotheektijden. Boulevard hotel Evertsen. Bouelvard Evert- sen. "Kunst uil de aarde", expositie van stenen en kristallen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde- n. tel. 01192-1373. Dagelijks geopend. men. WOLPHAARTSDIJK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). Klaas Boonstra. Schilderijen in gemengde tech nieken. DONDERDAG 8 OKTOBER "Droomijs" theaterstuk van Remco campert en Jan Mulder, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 20.30 uur. Aktiviteitenmiddag (8-12 jr) m.m.v. Doeke Roos, Bibliotheek Vlissingen, aanvang 16.00 uur. Concert Kon. Militaire Kapel, Grote of Maria Magdalenakerk, Goes, aanvang 20.00 uur. VRIJDAG9 OKTOBER Concert "The Nits, Stads schouwburg, Middelburg, aan vang 20.30 uur. Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. ZATERDAG 10 OKTOBER Marlies Helder Band, "Song of a bitch", de Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. Music Party, jongerencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Mid delburg, aanvang 21.00 uur. Koor- en orgelconcert, m.m.v. Magister Cantat, Herv. Kerk, Ka- pelle, aanvang 20.00 uur. Clavecimbelconcert m.m.v. Re- my Syriër, Huis 's- Hertogenbosch, Vlasmarkt 51, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Dansavond met duo Rubato, vakantiepark Hof Domburg, Schelpweg 7, Domburg, aanvang 19.00 uur. Concert Quartette Chantage, verenigingsgebouw "De Cou- burg" Duinstraat 4a, Koudeker- ke, aanvang 20.00 uur. Concert Gore en Captain Ne mo, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 22.00 uur. Podiumcafé m.m.v. Duo Top 100, jongerenscentrum De Piek, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. ZONDAG 11 OKTOBER Quatremains pianoconcert, m.m.v. Marcela en Jaco Simons, Geref. Kerk, Tramstraat 31, Kou- dekerke, aanvang 12.30 uur. Reflection, dans- en mime- groep, Geref. Kerk, Tramstraat 31, Koudekerke, aanvang 14.30 uur. DINSDAG 13 OKTOBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Lezing honingbij, Ned. Ver. voor Slechthorenden, Zeeuwse Biblio theek, Kousteensedijk, Middel burg, aanvang 14.30 uur. WOENSDAG 14 OKTOBER Poppentheater Parabel, Zeeuw se bibliotheek, Kousteensedijk, Middelburg, aanvang 15.00 uur. De afdeling Maatschappijweten schappen, van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der We tenschappen, gaat zich het ko mende seizoen bezighouden met het thema cultuurdebat. In de lessen zal onder meer gediscus sieerd worden over kunst, we tenschap en onderwijs. Donderdag 15 oktober is de eer ste lezing. De studie gaat in op het beleid op deze terreinen, de rol van de overheid en van particulieren, en op de markt die er voor deze vak gebieden bestaat. Drs. Carl C. Rohde, cultuursocioloog, verbon den aan de Werkgroep massa communicatie en public relations van de Rijksuniversiteit Utrecht, schetst in zijn voordracht een beeld van wat kunst en cultuur in de jaren negentig betekenen. Daarnaast diept hij de huidige or ganisatie van de kunstwereld uit. De serie Zeeuwse Katernen was een uitgave van het Zeeuws Kunstenaarscentrum. Deze groep hield echter op met bestaan, waarna het blad is over genomen door de Stichting Zeeuwse Katernen, die inmiddels al twee delen heeft gepubliceerd. De Stichting Zeeuwse Katernen wil in het tijdschrift kunsthistori sche opstellen en studies plaat sen, die betrekking hebben op het kunstenaarsleven in Zeeland. Het is bedoeld als begeleiding bij tentoonstellingen in de Zeeuwse musea. In de vorm van 'katernen' blijven de resultaten van het voor de expositie uitgevoerde onder zoek bewaard. Het Provinciaal Bestuur van Zeeland heeft in een conceptnota voorgesteld ieder jaar ten hoogste twee onderzoe ken met bijbehorende publicaties te subsidiëren. DONDERDAG 8 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medicine Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. Grand theater Goes, 'Wayne's World' 20.00 uur. VRIJDAG 9 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Stop or my mom will shoot' 19.00 uur en 'Medicine Man' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Wayne's World' 19.00 uur 'Lethal Weapon 3' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur, 'La Came' 22.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 19.30 uur, 22.00 uur. ZATERDAG 10 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Stop or my mom will shoot' 14.00 uur, 19.00 uur 'Medicine Man' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Wayne's World' 19.00 uur 'Lethal Weapon 3' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 19.30 uur en 22.00 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur en 'La Carne' 22.30 uur. ZONDAG 11 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Stop or my mom will shoot' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Medicine Man' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 14.00 uur, 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Wayne's World' 19.00 uur 'Lethal Weapon 3' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. MAANDAG 12 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medicine Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Final Analysis' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Wayne's World' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. DINSDAG 13 OKTOBER Alhambra Vlissingen I. 'Patriot Ga mes' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medicine Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Final Analysis' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Waynes World' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. WOENSDAG 14 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Ga mes' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlawful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Stop or my mom will shoot' 14.00 uur en 'Medicine Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 14.00 uur en 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Wayne's World' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. ZATERDAG 10 OKTOBER Alhambra Vlissingen II. 'Jungle- book' 14.00 uur. ZONDAG 11 OKTOBER Grand Theater Goes, 'Sneeuwwit je' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Jungle- book' 14.00 uur. WOENSDAG 14 OKTOBER Alhambra Vlissingen II, 'Jungle- book' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sneeuwwit je' 14.00 uur.

de Faam | 1992 | | pagina 15