Ine Bloemen: „Wie de overall past, trekke hem aan TOP 10 Vijfentwintig jaar toneel in vogelvlucht FM 105.3 Open huis dierenasiel Concert madrigaalkoren Viskotters op wal voor buitenexpositie Delta Expo 1 OKTOBER T/M 7 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Positief Afstudeeropdracht Gedrevenheid Kijkdagen Sporen uit natuur tentoongesteld Wildeplantentuin bekroond RADIO ATLANTIS Middelburgs corps wint kampioenschap Zeeuwse Komedie laat publiek om zichzelf lachen Woensdag 30 september 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 iïï IM lEf IM lïï is* lïï iS1 Hï In het provinciehuis in Middelburg vond vrijdag 18 september de pre mière plaats van een videofilm 'Wie de overall past trekke hem aan'. De film, onder regie van Ine Bloemen is gemaakt door en voor herin tredende vrouwen die kiezen voor een technisch beroep. Ine Bloemen laat hiermee zien dat ook in Zeeland documentaires over actuele on derwerpen gemaakt kunnen worden. In de film komen drie vrouwen aan het woord - Annie, Joke en Sophia - die op latere leeftijd een technisch beroep zijn gaan uit oefenen. Hoewel ze ieder hun ei gen achtergrond hebben, is de overeenkomst tussen de vrou wen dat ze jarenlang huisvrouw zijn geweest. Of, zoals Annie in de film zegt: „Ik ben twintig jaar gezinsverzorgster geweest, vier jaar betaald, zestien jaar onbe taald". Inmiddels is ze bankwer ker bij een machinefabriek. Sophia is na een opleiding aan de Janneke Dierxschool gaan wer ken als procesoperator en Joke volgde o.a. een cursus lassen en werkt nu als schrootwerker. De vrouwen vertellen hoe ze tot de ze keuze zijn gekomen en over de reakties die ze hierop kregen van hun omgeving. Ook geeft de film een indruk van het werken als vrouw in een mannenberoep tus sen alleen mannen. De film geeft daarover een posi tief beeld. „Ik heb ook een posi tieve film willen maken", benadrukt Bloemen. „De vrou wen hebben leuke reakties gekre gen van hun omgeving en goede ervaringen opgedaan in hun werk. Dat wil niet zeggen dat het altijd van een leien dakje zal gaan". In de film noemen de vrouwen ook de moeilijkheden die ze tegenkwamen en hoe ze geleerd hebben daar mee om te gaan. Toen ze begon dacht Annie dat ze als vrouw twee keer zo goed moest werken als haar col lega's, maar al snel bleek dat de ze ook fouten maken. Joke zegt over de tijdschriften die zo nu en dan de rondte doen over de werkvloer: „Ik hoef toch niet in die blote vrouwen-boekjes te kij ken?" Ine Bloemen: „Ik heb een positieve film willen maken. Uit gangspunt bij het maken van de opnames was herkenbaarheid. In de levensgeschiedenis van de vrouwen, de beelden van hun thuissituatie en de behoefte zich te ontplooien zullen vele anderen zich herkennen. De vrouwen ver tellen dat ze soms moesten vech ten om te bereiken wat ze wilden, maar laten ook zien dat het wel kan! Ik hoop dat de film een stimulans is voor vrouwen die weer willen gaan werken en interesse hebben in een tech nisch beroep". Aanleiding voor de film was de afstudeeropdracht voor de oplei ding docent audio-visuele vor ming die Bloemen gevolgd heeft. „Ik wilde een film maken over een onderwerp dat dicht bij me zelf ligt. Vanuit mijn eigen levens ervaring en werk als ondersteunster bij het Regionaal Educatief Centrum (REC) voel ik me erg betrokken bij vrouwen. Dankzij een subsidie van de pro vincie Zeeland is deze film niet al leen een afstudeeropdracht, maar ook een bijdrage aan het emancipatiewerk geworden". Bloemen maakte eerder een dia serie over vrouwen in technische beroepen en is in de film 'Wie de overall past trekke hem aan' dit thema verder uit gaan werken. In haar werk heeft zij ervaren dat foto' s en dia's meer reakties losmaken dan een schriftelijk ver slag: „Om beelden kun je niet heen". In de film worden de ver halen van de vrouwen afgewis seld met opnamen van hun werk en thuissituatie. „Het moest in de eerste plaats een film van de vrouwen zelf worden. Het is hun verhaal zonder mijn vertaling. In de overweging van vrouwen om weer te gaan leren en werken staat de gezinssituatie veel meer op de voorgrond dan bij mannen. De verantwoordelijkheid voor huis en kinderen ligt immers nog steeds grotendeels bij hen. De beelden in de fabrieken tenslotte laten zien hoe het is om in een technisch beroep te werken". Ine Bloemen kwam via een peda- gogiekstudie terecht in het vrou wenwerk. „Ik heb een enorme gedrevenheid om bij te dragen aan een verandering in de maat schappij. Ik wil graag dat de si tuatie verbeterd wordt, streven naar de gelijkwaardigeheid van Op uitnodiging van de Zeeuwse muziekschool geeft het Madri gaalkoor van het conservatorium uit Winterthur (Zwitserland) in samenwerking met het Madri gaalkoor van de Zeeuwse mu ziekschool twee concerten. Vrijdag 9 oktober zijn de ensem bles, zowel afzonderlijk als geza menlijk, te beluisteren in de Koorkerk in Middelburg. Er worden werken ten gehore ge bracht van onder meer Campion, Monteverdi en Byrd. Zaterdag 10 oktober geven de koren een con cert in de muziekschool aan de v.d. Spiegelstraat in Goes. Het grootste deel van dit programma komt voor rekening van het Zwit serse Madrigaalkoor, wat onder leiding van William Dickinson muziek over de Eenhoorn speelt. Bij dit concert wordt een dia voorstelling getoond. Het madri gaalkoor van de Zeeuwse mu ziekschool wordt geleid door Titia Dijkstra. Beide concerten begin nen om 20 uur. Twee viskotters, 'De Vertrouwen en 'Neeltje', zijn dinsdag 22 sep tember bij de Delta Expo op het droge gezet. De boten moeten deel uit gaan maken van de bui tenexpositie over visserij en mi lieu in het Oosterschelde- en Voordeltagebied die in 1993 klaar moet zijn. 'De Vertrouwen', een garnalen- kotter, is op een stalen juk ge plaatst, ongeveer 3 meter boven de grond. Voor het hijswerk werd de op twee na grootste mobiele kraan in Nederland - met een ca paciteit van 300 ton - opgetrom meld. Het schip wordt met vistuig tentoongesteld. In de mosselkotter 'Neeltje' wordt een tentoonstelling inge richt over de relatie visserij milieu. Een deel van de boot wordt ingericht als café restaurant, waar vis- en schelp dieren op de menukaart staan. De zeedieren zullen voornamelijk afkomstig zijn uit de nabij gele gen cultures op Neeltje Jans. rAfe," De garnalenkotter De Vertrouwen wordt op de wal gehesen. mannen en vrouwen", verklaart ze. „Ik geloof niet in het roepen vanaf de barricaden dat wij vrou wen altijd zo gediscrimineerd zijn. Wanneer zaken extreem worden voorgesteld voelen mensen zich aangevallen en krijg je vaak nega tieve reakties. Nee, ik wil onrecht zó aan de kaak stellen dat we se rieus genomen worden. Er is niets op tegen dat vrouwen huis vrouw willen worden. Maar ik wil wel dat ze zich bewust worden van hun situatie en achtergrond zodat ze doordachte keuzes kun nen maken en de kans krijgen om zichzelf te ontplooien". De videofilm zal door het REC Walcheren op aanvraag worden verspreid onder scholen, arbeids bureaus, Vrouw en Werk-winkels en educatieve centra. Voor de vrouwen in Zeeland zullen er spe ciale kijkdagen worden gehou den. De eerste reakties na de presentatie voor mensen uit het werkveld waren positief. Ine Bloemen is benieuwd naar de reakties van de vrouwen voor wie de film bedoeld is. „Ik hoop dat ze na het zien van deze docu mentaire denken: Wat zij kunnen kan ik ook!" FOTO ANDA VAN RIET Vijfentwintig jaar staat Hans Da- gelet op het toneel. Een jubileum dat hij viert met een solovoorstel ling. 'Memories van een zak' heet het theaterstuk dat zaterdag 17 oktober in het Vlissingse Vestzaktheater voor het eerst voor publiek wordt gespeeld. In 'Memories van een zak' raast Dagelet, uitgedost als een clown met een bordkartonnen kroontje, in vogelvlucht door zijn leven. Zijn jeugd in Deventer, zijn eerste liefde, zijn toneelsucces, de ver wekking van zijn dochtertje en de dood van zijn ouders passeren al lemaal de revue. „Een echt autobiografisch stuk is het niet", meent Dagelet. „Ne gentig procent is verzonnen". De toneelspeler gaf de onderwerpen aan die hij in het stuk verwerkt wilde hebben. Regisseur Don Duyns vulde ze naar eigen smaak in. „De grondtoon van de voor stelling is een beetje blues- achtig, met afscheid nemen als belangrijkste thema", volgens Dagelet. „Afscheid van mensen die gestorven zijn, van mijn jeugd en van mijn kinderen. Maar via al lerlei gein en onzin kom ik uitein delijk ook uit bij mijn eigen dood en de angst daarvoor. Iemand zei dat ik er in een bepaalde scène uit zie als een vent van zeventig", zegt Dagelet in een interview met Uit in Zeeland. „Als ze dat eruit halen ben ik tevreden". Hans Dagelet in 'Memories van een zak'. Vraatsporen, veegsporen, krabsporen, braakballen of ande re uitwerpselen; oftewel die rensporen. Daarover handelt de tentoonstelling 'Speuren naar sporen' die van 26 september tot 31 januari te zien is in het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle. In het Biologisch Museum, dat midden in een bos ligt waar de dierensporen voor het 'oprapen' liggen, worden de bezoekers de komende maanden op een infor matieve manier geconfronteerd met dierensporen. De ten toonstelling laat niet alleen zien welke soorten sporen er zijn, maar ook wat eruit te lezen valt. Ze geven bijvoorbeeld informatie over wat de dieren eten en waar ze voorkomen. Gegevens waar natuurbeheer gebruik van maakt. Door de gevarieerde aanpak van het thema is de tentoonstelling behalve een kijk- ook een doe- tentoonstelling. Zo is er een com puterspel en een spoorzoekblad voor verschillende leeftijden. De door de tuin- en landschapsr architecten Bosch en Slabbers uit Gapinge ontworpen Wildeplan tentuin op de Floriade is be kroond met goud. De keuringscommissie op de Floria de, sprak haar waardering uit voor het optimale gebruik van de ruimte, de toepassing van hoog teverschillen en de manier waar op de ecologische principes zijn vertaald in het ontwerp. De tuin die aangelegd is door hovenier Paul Casteleijn uit Rotterdam, kreeg eerder dit jaar een pu blieksprijs. Het ritme van Wieren Jjj The year oi the cat Band of gold I will survive ÜR the best thing jjj Bette Davis eyes I'm not dead Bolingo (love, love, love) ^8j Because the night (<9j jump lOj In the summertime Ebony Ouriel Elixer Symone - D:ream - Sonia Davis Turbo B. feat. Thea T. Austin Cool Joy Co Ro feat. Tarlisa The Movement Linds Fields Het dierenasiel in Middelburg houdt zaterdag 3 oktober van 11 tot 17 uur open huis. Doel van de open dag is om bezoekers een in druk te geven van het werk dat dagelijks door het personeel, sa men met een groot aantal vrijwil ligers, verricht wordt. Jaarlijks worden in de Nederlandse asiels ongeveer honderdduizend dieren opgevangen en verzorgd. Voor de meeste dieren wordt een nieuw tehuis gevonden. Bezoekers kun nen meedoen aan een landelijke rebus-prijsvraag, die kans biedt op onder andere een kleurentele visie en kaarten voor het Duinrell- attractiepark. Het Middelburgse Blue Spirit Drum Bugle Corps is zaterdag 3 oktober bij de finales van Drumcorps Holland nationaal kampioen geworden in de A- classe. Het concours werd ge houden in Nijmegen. Het 60 leden tellende corps, dat dit jaar zijn tienjarig jubileum viert, sleepte met zijn moderne muziek en nummers als Can you feel it en Satisfaction de prijs in de wacht voor het beste geheel. Blue Spirit voert het winnende programma nog één keer uit op 14 oktober voor de kinderen van Tsjernobyl. Het optreden wordt gehouden in Oostkapelle. In de open-classe behaalde het Juliana's Drum en Bugle corps uit Middelburg de tweede plaats. En in de cadet-classe werd Johan Friso uit de Zeeuwse hoofdstad, net als vorig jaar kampioen. GOES Galerie Nona Schmit. Ilona Schmit, schil derijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Schil derijen van R. Mink uit Kortgene. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13). Zwerftocht door Zee land, over de papierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. van 11.00-16.00 uur. Voormalig belastingkantoor. (A. Joachim kade 3 Goes). Estafette '93. Schetsont werpen. Wo. t/m za. 13.00 uur-17.00 uur. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Galerie van den Berge (Wijngaardstraat 3) H.Fridfinnsson, H. Jonsson, D.Th. Mag- nusson, R. Sigurdardottir, H. Sigurdsson. Overzicht van deze IJslandse kunstenaars, wo t/m za 13.00-17.00 uur. Museum voor Noord-en Zuid-Beveland (Singelstraat 13, Goes) 'Zwerftocht door Zeeland', expositie over Jantje de pren tenknipper en zijn papierkunst. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. 11.00-16 uur. Jakobse, Livingstoneweg 46. Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. John Ver schuren. non- figuratieve schilderijen en medische landschappen. Dagelijks ge opend tot 16 november. KAMPERLAND Restaurant PapilionLydia Klop-Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. vanaf 17.00 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). Gouden Velijn. Middelburgse boekbanden van de 17de tot de 19de eeuw.Ope- ningstijden: Ma. 17.30-21.00 uur. Di. t/m vr. 10.00-21.00 uur, za. 10.00-13.00 uur. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren, Oost- en West-Souburg, Ritthem. Ope ningstijden bibliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Luthers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeen ten in Zeeland, 250 jaar Lutherse Kerk in Middelburg. Za - ma 13.30-17.00 uur, di. vr 10.00-17.00 uur. "Tijd is geld, maar zal geld ook tijd worden", tentoonstelling ver schillende muntsoorten. H. Fridfinnsson,D.Th. Magnusson, H.Jons- son, overzicht. Van 5 sept. t/m 4 okt. di t/ vr 10.00-17.00 uur, za t/m ma 13.30-17.00 uur. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18.00 uur. *De Vleeshal. Ad van Buuren. De dy namische Panoramafoon geluidsinstallatie Geopend: Di. t/m za. 11.00-17.00 uur en zo. 13.00-17.00 uur (t/m 27 sept.). •Kuiperspoort (Schuddebeursstraat 4) Ex positie "£IZS". aquarel, textiel, keramiek, tuinobjecten, papier. Francois Ryckhalshuis. Lucie Kolff- Kruisinga, olieverf en gemengde technie ken. Do. t/m za. 13.00-17.00 uur t/m 3 oktober. Galerie Delta Nutsbedrijven. Middelburg hoofdkantoor. Toos van Agtmaal, portret ten in aquarel of pastel. Geopend tijdens kantooruren. Multi Colour. (Torenweg 4a). Ellen Vlas blom, Dominiek Steinmeyer, Marij Corne- lissen, Grote Zijde tentoonstelling. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). ANDO-expositie, omtrent alcohol vraagstuk. Tijdens bibliotheekopeningstij den te bezoeken. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) A.N. Minderhoud, aquarellen. Geopend: 10.00-17.30 uur t/m 17 november. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvliet- weg 6). "Speuren naar Sporen", ten toonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunste naarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma t/m za. 10.00-17 uur, Zo. 14.00-17.00 uur. Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden. De gilden, archiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum "De Schotse Huizen" Kaai 25-27 Jean Bei Ning, Inkt op papier "Te gelijkertijd". Ma 13.00-17.00 uur, di. za 10.00-17.00 uur. VL IS SING EN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Watertoren. (Centrum voor hedendaagse kunst). R. Sigurdardottir, H. Sigurdsson. Overzicht, t/m 11 okt. wo.t/m zo. 12.00-17.00 uur. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Maria Hooykaas, sieraden en objecten. Ope ningstijden wo. t/m vr. 12.00-17.00 uur en zat. 10.00- 12.30 uur. Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Jacqueli ne de Jong, installatie, schilderijen. Ope ningstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. WEM EL DIN GE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde rijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). K/aas Boonstra. Schilderijen in gemengde tech nieken. DONDERDAG 1 OKTOBER "Jammer", theaterstuk van Bert Visscher, 't Beest, Beesten markt 3, Goes, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 2 OKTOBER "Jammer", theaterstuk van Bert Visscher, 't Beest, Beesten markt 3, Goes, aanvang 20.30 uur. Swing-jazz avond, m.m.v. "The Brotherhood of jazz", Stadsdans- zaal Middelburg, aanvang 22.00 uur. "Het Giotto Ensemble", Con certzaal Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Opus One", theater geba seerd op verhalen van Roald Dahl, De Prins van Oranje, Goes, aanvang 20.00 uur. "Een toevallig drama", to neelstuk Jos Visscher, Vestzak theater, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. ZATERDAG 3 OKTOBER Concert "Bonechild", jonge rencentrum De Piek, Vlissingen, aanvang 22.30 uur. Concert, Nixtrix, jongerencen trum De Klomp, Ovezande, aan vang 21.30 uur. Concert, Innisfree, Razzma tazz, Middelburgsestraat 113, Oost-Souburg, aanvang 21.00 uur. Concert Paco Pena en ensem ble, m.m.v. koor The Academy of St. Martin in the Fields, Grote Kerk, Veere, aanvang 20.00 uur. Jazz-avond, m.m.v. The New Orleans Syncopators, Stads schouwburg, Middelburg, aan- vang 20.00 uur. ZONDAG 4 OKTOBER Concert, Richard Thompson, Vestzaktheater, Vlissingen, aan vang 16.00 uur en 20.30 uur. Concert Normaal, "Opa's laat ste Normaal nummer". Zeeland hallen, Goes, 20.00 uur. DINSDAG 6 OKTOBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. WOENSDAG 7 OKTOBER Het Nationaal Ballet van Sene gal, "Féerie Africaine", Stads schouwburg, Middelburg, aanvang 20.00 uur. Poezie-avond, van amateur schrijvers- en dichterskring "Pen- nevreugd". Stedelijk Museum, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Spelmiddag voor kinderen, Zwembad "De Parel", Domburg, aanvang 14.00-16.00 uur. EXPOSITIE Aquarellen - Van 29 september tot 12 oktober exposeren oude ren aquarellen, tekeningen en olieverfschilderijen in de rekrea- tiezaal van verzorgingshuis 'Ja cob Roggeveen-Buitenrust, Buitenruststraat 221 in Middel burg. Het getoonde is het resul taat van de teken- en schilderclub onder begeleiding van Anneke Cijs-Groenenberg. De expositie is dagelijks open van 10 tot 16 uur. De Zeeuwse Komedie staat ko mend seizoen op de bühne met het theaterstuk Tafelmanieren van de Engelse komedieschrijver Allan Ayckbourn. Zaterdag 10 oktober gaat de komedie in pre mière in het Vestzaktheater in Vlissingen. Een Engelse tuin. Twee zussen en een broer brengen samen met hun levenspartners een weekend door bij moeder, die niet meer op wil staan. De zes jonge mensen praten, drinken en eten wat. Een bekend familietafereel dat wan neer het beschreven wordt door Alan Ayckbourn verandert in een slagveld. Dat is de korte inhoud van Tafelmanieren. Ayckbourn is een meester in het licht ironisch benaderen van her kenbare mensen in herkenbare si tuaties. De humor zit hem daarom in de herkenbaarheid van eigen familieleden, vrienden of zichzelf. Alsof er een spiegel wordt voorgehouden. De achter liggende gedachte van de schrij ver is dat het publiek bij het theaterstuk normaal zelf de spe ler is in soortgelijke situaties, maar we zijn vaak te verstrikt in onze eigen Tafelmanieren om er om te kunnen lachen. Ayckbourn laat de toeschouwers lachen om zichzelf. DONDERDAG 7 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medici ne Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. Grand theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. VRIJDAG 2 OKTOBER Alhambra Vlissingen 'Patriot Games' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medici ne Man' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur en 'High Heels' 22.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct^ 19.30 uur en 22.00 uur. ZATERDAG 3 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur en 'Medici ne Man' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 19.30 uur en 22.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur en 'High Heels' 22.30 uur. ZONDAG 4 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur, en 'Medici ne Man' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur, 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. MAANDAG 5 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medici ne Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. DINSDAG 6 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Medici ne Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. WOENSDAG 7 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Patriot Games' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Unlaw ful Entry' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur en 'Medici ne Man' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur en 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.30 uur. Schutt^rshoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.30 uur. uv; ZATERDAG 3 OKTOBER Alhambra Vlissingen II, 'Olivier' 14.00 uur. ZONDAG 4 OKTOBER Grand Theater Goes, 'Sneeuw witje' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Olivier' 14.00 uur. WOENSDAG 7 OKTOBER Alhambra Vlissingen II, 'Olivier' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sneeuw witje' 14.00 uur.

de Faam | 1992 | | pagina 7