Veel theater en weinig tekst Uitvoering van VTV Wie de kleintjes niet eert Concert van Accordeola in Domburg Orgelconcert Koorkerk in Concert van VU-orkest in Grote Kerk Veere Concerten Hervormd Kerkkoor Middelburg Gordon in Cotton Club Orgelconcert in Nieuwe Kerk Middelburg Recital in Lutherse Kerk Middelburg Rick Dean opent optreden Emmylou Harris Dubbelconcert in Westkapelle Voorstellingen Circus Royal in Vlissingen en Oost-Souburg Optreden van poppentheater in Domburg 25 JUNI T/M 1 JULI IN MIDDEN ZEELAND THEATERCLUB VIJVERVREUGD BRENGT 'MIST KINDER BOEKEN Woensdag 24 juni 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Uï lüfJM l£f Hï !ËP ÜS De theaterclub Vijvervreugd voert donderdag 25 juni om 20 uur de première op van de thea tervoorstelling 'Mist' in de Stads schouwburg in Middelburg. De spelers wonen allen in of rondom Vijvervreugd en zijn verstandelijk gehandicapt. De groep telt elf mensen die van af september bezig zijn om onder leiding van Anke Tanihatu en Pe ter Adriaanse een theaterspekta kel in te studeren. Adriaanse: "We hopen een prachtig stuk neer te zetten. Dat is niet altijd eenvoudig en er wordt van de theaterclub soms veel inzet geëist. Maar het enthousiasme en plezier waarmee gewerkt wordt is grandioos en dat heeft tot gevolg dat er een hoop moge lijkheden zijn. Denk niet dat er een saai toneelstuk wordt neer gezet want veel tekst komt er in het stuk niet voor. Wel veel mu ziek, beweging en liedjes." Adriaanse geeft aan dat van het feit dat de spelers non-verbaal, ontzettend veel mogelijkheden hebben, dankbaar gebruik wordt gemaakt: "In september was er alleen maar een iedee van een In de serie orgelconcerten van de Stichting Orgelcentrum wordt het vierde concert gegeven door Charles J. de Wolff op dinsdag 30 juni om 20 uur. Het programma bestaat uit wer ken van Rheinberger, Max Reger, Hendrik Andriessen en Olivier Messiaen. De Wolff is dirigent van het Bachkoor Holland, het Noord Nederlands Orkest en het Amsterdams Kamerorkest. Be halve organist en dirigent is Char les de Wolff ook docent orkestdirectie aan het conserva torium in Utrecht. De Vlissingse Turn Vereniging VTV geeft vrijdag 26 juni een jazzdans-, turn- en akro- uitvoering in de sporthal Bas- kensburg in Vlissingen. Aan de uitvoering, die om 19.30 uur begint en uit 29 onderdelen bestaat, nemen alle groepen van de vereniging deel. De show wordt ondersteund met een licht en geluidspresentatie. Een lady speaker geeft waar nodig tekst en uitleg bij de onderdelen tur nen, jazzdansen en akrogym- nastiek. De Vlissingse accordeonvereni ging Accordeola geeft woensdag 1 juli om 20 uur een concert in Theater De Parel in Domburg waarbij zowel het A- als het B- orkest voor het voetlicht treden. Het programma is afwisselend en meldt oprette-melodieën, soft- popsongs en lichte klassiek. Voor het eerst wordt de Zeeuwse Rap sodie uitgevoerd waarin delen voorkomen als Het Carillon van Vlissingen, de Middelburgse Ab dij en Aan de Westerschelde. Ook tijdens de repetities wordt met plezier en enthousiasme gewerkt. verhaal maar daar is nu weinig meer van overgebleven. Elke week komt er een klein stukje bij en hoe het precies afloopt weten we nu nog niet eens. De inbreng van alle spelers staat in ieder ge val garant voor een verrassend eind van het stuk." Kaarten a f 5,— zijn in de voor verkoop verkrijgbaar bij de recep tie van Vijvervreugd aan de Koudekerkseweg 145 in Middel burg. Telefoisch reserveren is mo gelijk via 01180-25751. Jos van Immerseel geeft vrijdag 3 juli om 20.30 uur een orgelreci tal in de Lutherse kerk in Mid delburg. Op het programma staan werken van Pieter Cornet, Jan Pz. Swee- linck, Pablo Bruna, Fr. Roque da Conceicao, Johann Kuhnau en Christian Rinck. Rick R. Dean opent met een act het optreden van Emmylou Harris op zondag 28 juni om 20.15 uur in de Zeelandhallen in Goes. Het optreden van Dean bestaat uit een act waarbij hij zichzelf op een twaalfsnarige gitaar bege leidt en onder andere de twee liedjes ten gehore brengt die hij onlangs in Nashville heeft op genomen. Rick R. Dean De brassband Oefening Kweekt Kunst uit Westkapelle en het Westkappels Dameskoor geven zaterdag 27 juni om 20 uur een dubbelconcert in de Nederlands Hervormde kerk in Westkapelle. Zowel de brassband als het koor zullen een aantal werken uitvoe ren. Als soliste zal optreden L. Minderhoud en een duet zal wor den gezongen door Dineke Ver meulen en Willy van Wageningen. De brassband staat onder leiding van Ronnie de Rooij en het koor heeft Riet Wester- weele als dirigente. De toegang is gratis. Heinz-Georg Saalmüller. In de Koorkerk in Middelburg geeft Heinz-Georg Saalmüller vrijdag 26 juni om 20.30 uur een orgelconcert. Saalmüller is organist van kerken in Mannheim, Schwetzingen en Heidelberg en concerteerde in verschillende Europese landen. Tijdens het concert speelt hij werken van Buxtehude, Lübeck, Böhm, Bruhns, J.S. Bach, Kittel en Ritter. Circus Royal geeft van donder dag 25 tot en met dinsdag 30 ju ni zes voorstellingen in Vlissingen en Oost-Souburg. In de piste wordt elke dag een programma geboden waaraan medewerking wordt verleend door de clowns Nappy Snappy, The Great Surini met zijn magic show, Renato Royal met een paardennummer, een kleindie- renshow, een rola-rola nummer en tal van andere artiesten. In Oost-Souburg wordt opgetre den op 25 en 26 juni om 16.15 uur aan het B. Meteringplein, bij het winkelcentrum Papagaaien burg op 27 en 28 juni om 15 uur en in de wijk Paauwenburg bij de Open Hof op 29 en 30 juni om 16.15 uur. De downs Nappy en Snappy zorgen voor een vrolijke noot. Als onderdeel van een toernee door Nederland zal het VU-orkest uit Amsterdam vrijdag 26 juni om 20 uur een concert geven in de Grote Kerk van Veere. Het symfonie-orkest staat onder leiding van Daan Admiraal en brengt werken van Keuris: Symp honic Transformations, van Bar- tok: Pianoconcert nr. 2 en van Prokoffief: Symfonie nr. 5. Als solist treedt Rob Mann voor het voetlicht. In de maand juli geeft Poppen theater Parabel elke woensdag middag een familievoorstelling in het Openluchttheater in Domburg. Op 1, 15 en 29 juli wordt het oud-Hollands Jan Klaassenver- haal gespeeld en op 8 en 22 juli het sprookje De Aap en de Gohe- ba. Alle voorstellingen beginnen om 16.30 uur en zijn bedoeld voor kinderen van vier jaar en ouder. Bij slecht weer wordt uit geweken naar Het Schuttershof in Domburg. Het Hervormd Kerkkoor Middel burg verleent medewerking aan twee zomeravondconcerten: op donderdag 25 juni in de Her vormde Kerk in Zoutelande en op donderdag 9 juli in de Gerefor meerde Kerk in Oostkapelle. Medewerking verlenen ook de solistes Marjan v.d. Vegt en Ans Ritsema en door organist Jos Vo gel. Het geheel staat onder lei ding van Richard van Soest. Het repertoire van het koor bestaat uit liturgische en grotere werken en uit psalmen en gezangen. Ook voor lezen en voorlezen geldt... je kunt niet jong ge noeg beginnen. En omdat uit geverijen volop rekening houden met de jongste genera tie, wijk ik deze aflevering aan boeken voor de leeftijdsgroep van zo ongeveer 1-4 jaar. Margreet Meuimeester Als opening lijkt me de volgen de titel heel geschikt: Dag Dreumes! door Carol Thomp son. Een prentenboek over het leven van een kind van 1 a 2 jaar. Het boek geeft als het wa re een dagindeling van zo'n kleintje. Dat merk je al, als je de titels van de verschillende hoofdstukken leest: Opstaan - Ken jij dit? -Spelen-Eten-Naar buiten-Dieren- Soms voel je je - En tenslotte: Naar bed. Elk onderwerp wordt voorzien van een minimale tekst, soms een gedichtje en veel leuke illustra ties. Een boek om samen met een kind te bekijken en op nieuw te bekijken. Van de dreumus naar de jongste: Benjamin, het eerste boek van Jane Browne. Benja min is de jongste thuis en vindt dat heel fijn. Hij heeft allerlei voorrechten, die zijn zusje niet heeft. Zo hoeft hij zich niet zelf aan te kleden, wordt hij gere den in een wagentje, hij wordt altijd voorgelezen en hij hoeft zijn speelgoed niet op te rui men. Zijn zus moet veel dingen wel zelf doen, maar zij zit ook al op school en leert lezen en schrijven. Ondanks alle voor rechten die hij nu heeft, denkt Benjamin dat groot zijn toch ook wel leuk zal zijn. De plaat jes in dit boek doen wat ouder wets aan, maar zijn "net echt", als kleurenfoto's. Tien beren in één bed van John Richardson is een pop-up tel boek. In dit boek kunnen de kinderen van de 10 beren, die samen in één bed liggen er tel kens eentje laten verdwijnen, door aan diverse lipjes en schijfjes te trekken en te draai en. Een bekend gegeven, maar hier weer op een nieuwe wijze weergegeven. Heel leuk (met de hand) gemaakt, maar wel erg kwetsbaar. Samen "lezen" dus, en samen genieten van de goede afloop, waarbij alle be ren weer terugrollen in het gro te bed. Bovendien valt er in dit boek heel wat meer te zien als alleen de beren. Elke plaat is bijna een verhaal op zich. Kaas en Koos zijn bij heel veel kinderen bekend. De verhalen van de muis en de vogel wor den regelmatig verteld in Se samstraat. Een spannend avontuur is te vinden in: met Kaas en Koos de lucht in door Brigida Althuis-Almeida en Marja Baeten. Kaas gaat met een luchtballon de lucht in en Koos moet mee. Dat vindt Koos heel eng. Als dan ook zijn vriendinnetje de ballon kapot prikt, vindt hij dat helemaal niet erg. Ze landen in een heer lijk land, maar Kaas wordt wel ziek van al het lekkers. Daarom willen ze naar huis, maar nu de ballon kapot is, moeten ze er iets op verzinnen. 35 Kauw- gomballen komen er aan te pas. Zal het ze lukken????? Goede wijn behoeft geen krans. Van de volgende serie hoef ik eigenlijk niet méér te vertellen, dan dat ze versche nen zijn als stevige blokboekjes van afwasbaar karton voor de allerkleinsten: Vier nieuwe deeltjes over Nijntje. Nauwe- Uit: "Benjamin" door Jane Brouwne, maar ik word altijd voorgelezen". lijks woorden maar de plaatjes van Dick Bruna zeggen meer dan genoeg. Een korte toelich ting bij elk boekje: Een jaar met Nijntje: over de verschillende seizoenen. Nijntjes lievelingsdieren: Over de dieren in de dierentuin. Een dag met Nijntje: Over de dagindeling, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Spelen met Nijntje: Over allerlei soorten spelmateriaal, voorna melijk voor buiten. En nu ik het toch over Nijntje heb, de iets oudere kinderen, die de blokhoekjes ontgroeid zijn kunnen plezier beleven aan Nijntje huilt, waarin Nijntje op zoek gaat naar haar verdwenen beer en aan de vijftiende "Nijntje", met als titel: Het huis van Nijntje waarin we allerlei alledaagse voorwerpen tegen komen, die een eigen plaatsje in huis hebben. Dag Dreumes! door Carol Thompson, Uitgeverij De Eekhoorn, Apeldoorn, f 27,50. Benjamin door Jane Browne, Uitgeverij J.H. Gottmer/H.J.W. Becht, Bloemendaal, f 15,90. Tien beren in één bed door John Richardson, P/oegsma, Am sterdam, f 24,50. Met Kaas en Koos de lucht in door Brigida Althuis-Almeida en Marja Baeten, J.H. Gottmer/H.J.W. Becht, Bloemendaal, f 19,90. 4 Blokboekjes "Nijntje" van Dick Bruna, De Cocon, Houten, f 7,50 per deeltje. Nijntje huilt en Het huis van Nijntje door Dick Bruna, De Co con, Houten f 7,90 per deeltje. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 u., hele jaar. Lunchcafé. (Stad huis Grote Markt). Adrie van Wijngen, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 18 u. Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Jan de Boer, olieverfschilderijen. Museum voor Zuid en Noord-Beveland. (Singelstraat 13). Alle eeuwen belastingen, expositie over belastinggeschiedenis m.n. goud en zilver. Di. t/m vr. van 11 tot 17 u„ za. van 11 tot 16 u. Galerie Van den Berge. (Wijngaardstraat 3-I). Peter Terhorst. "Crystal Drops", recent werk. Wo. t/m za. 13 tot 17 u. (tot 27 juni). Zome- ropstelling uit stock groepstentoonstel ling (vanaf 28 juni). Gasterije Vrouwe Winowah. (Beestenmarkt 14) Nico Welzenes. aquarellen. Di. t/m zo. vanaf 16 u. Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4, Wolphaartsdijk). Hans Keukelaar, gouaches. Do. en za. 12-17 u., vr. 12-21 u. Gezondheidscentrum Magnolia. (Magnolia, Goes). Joop Dam. Aquarel len, tekeningen en collages in oost- Indische inkt. Gemeentearchief. Con- nie de Jong. Beeldhouwwerken. KAMPERLAND Restaurant PapilionLydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 u., zo. vanaf 17 u. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 u. en van 14 tot 16 u. Galery 'Het Gouden Briefke'. (St. Janstraat 22). Bronzen beelden, aquarellen, kera miek, beschilderden zijden jassen. Ma van 13 tot 18 u. Di t/m vr van 10 tot 17 u. Ramschip De Schorpioen. (Loskade). Carla Latenstein van Voorst. Aquarel len, pastels. Dagelijks van 10 tot 17 u. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 u., op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ga lerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruim- schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteensedijk 7). Expositieruimte: Knappe Knoppen, techniek in de basis vorming, tentoonstellingltot 27 juni). Wim Keessen. Olieverfschilderijen en aquarellen (vanaf 29 juni). Souterrain: Carel Blazer, Zeeland droog, fototen toonstelling (tot 27 juni). Begane grond: Pieter Honhoff, De pers in Zee land, fototentoonstelling (tot 27 juni). Openingstijden: Ma. 17.30-21 u„ Di. t/m vr. 10-21 u., za. 10-13 u. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteense dijk 7). Dorpen op Walcheren, Nw. en St. Joosland en St. Laurens (tot 27 ju ni). Koudekerke, Biggekerke en Zoute lande (vanaf 29 juni). Openingstijden bilbiotheek. Het Zeeuws Museum. (Ab dij 3). Martin McNamara, Autumn in the Antipodes, beeldententtonstelling. Maurice, Ada en Sérika Góth. Schilde rijen en tekeningen. Di. t/m vr. 10-17 u„ za. t/m ma. 13.30-17 u. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7). oude en moderne kunst. Di. t/m za. van 10-18 u. Pizzeria II Net- tuno d'Oro. (Wagenaarstraat 13-15). Joel Roche, kopergravures. Dagelijks vanaf 17 u. Galerie Icon. (Wage naarstraat 16). Danielle Roche en Véro- nick Remus, etsen. Wo. t/m za. van 10 tot 16 u. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelendaelesingel 10). Josien Buijs, Schilderen met textiel. Opening tijdens kantooruren. f3* Het Middelburgs Koffiehuis. (Lange Viele 61). Arda van Bockom-Maas, schilderijen. Dagelijks te bezichtigen. Wandelkerk. Amerikaans-Joodse kunstenaar St. Epstein, tentoonstelling. Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Han- neke Kres, emoties in pastelkrijt en acryl. Do. t/m za. 13 - 17 u. en op af spraak. Café Tympaan. (Markt 83). Marlike Poldermans, olieverfschilderij en. Rabobank. (Lange Geere 3). let Snoey-van Pelt en Wim Tielle. Ope ningstijden bank. De Vleeshal. (Kui perspoort 22). Sarkis. Installatie 'Geistesblitz'. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Koffieshop: Il se van Loo, schilderijen en acryl. Dagelijks geopend van 10 tot 17 u. Ge- hele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Ons Ree wild, tentoonstelling over de kleinste Europese hertensoort. Di. t/m vr. en zo. van 10 tot 17 u., za. van 13.30 tot 17 u. Bos en Duin. (Duinweg 82). Johan Hietbrink, olieverfschilderijen. Rabo bank. (Lantsheerstraat 1). Tonnie Ou- termans, foto-expositie. Openingstijden bank. OOST-SOUBURG Openbare bibliotheek. (Kanaalstraat). Cor van der Padt, olieverfschilderijen, pasteltekeningen en aquarellen. Ope- ninqstijden bibliotheek. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunstenaarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma. t/m za. 10 - 17 u., Zo. 14 - 17 u. Museum De Schotse Huizen. (Kaai 25-27). Aernout baron van Lynden, kunstenaarsaffiches. Ma. 13 - 17 u., Di. t/m za. 10 - 17 u. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 u., di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 u. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Gemeentearchief Vlissingen. (Hellebardierstraat 2). Natte golven en droge handdoeken. De toeristische ontwikkeling van Vlissingen. Strandho- tel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Café Soif. (Bella mypark 14). Annemieke Visser-vd. Woestijne, aquarellen, acryl- en olie verfdoeken. Dagelijks vanaf 14 u., be halve dinsdag. Watertoren, installaties. Phillip Galgiana en George Legrady (USA). Vanaf za 20 juni. DONDERDAG 25 JUNI Hervormd Kerkkoor Middel burg, zomeravondconcert. Her vormde Kerk, Zoutelande, 20 uur. 'The Goose City Singers' en 'The Gaggling Ganders Gang', barbershopkoren, Manhuistuin- concert, Zusterstraat, Goes, 19.30. Zomerfeest, Cosmo, Voltaweg 3-5, Vlissingen, 17 uur. Festival Nieuwe Muziek, Klove niersdoelen, opening, 17 uur. Composers Meeting, 18 uur. Ge rard Bouwhuis, piano en Ernest Rombout, hobo, 19 uur. Maria Grazia Bellochio, piano, 19.30. Nass Marrakech, Marrokaanse en Sahara-muziek, 21 uur. VRIJDAG 26 JUNI Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Gala-avond jazz, turnen en akrogymnastiek, sporthal Bas- kenburg, Vlissingen, 19.30. VU-Orkest olv Daan Admiraal en Rob Mann (piano), Grote Kerk, BVeere 20 uur. Coton Clue Night, mmv Dezz en Gordon, Cosmo, Voltaweg 3-5, Vlissingen, 21 uur. Festival Nieuwe Muziek, Aure lia Saxofoonkwartet, Kloveniers doelen, Middelburg, 20.30 uur. Engelse Brassband, Openlucht theater, Domburg, 19.,30 uur. Orgelconcert door Heinz-Georg Saalmüller, Koorkerk, Middel- burg, 20.30. uur ZATERDAG 27 JUNI Dansen m.m.v. Stardust, De Lammerenburcht, 20.30 uur. Engelse band The Mayflowers, winkelcentrum, Vlissingen, 13 tot 16 uur. Brassband O.K.K. en Westkap pels Dameskoor, concert, Neder lands Hervormde Kerk, Markt, Westkapelle, 20 uur. Houseparty, Cosmo, Voltaweg 3-5, Vlissingen, 22 uur. Organist Jan Kleinbussink, or gelconcert, Grote Kerk, Goes, 20 uur. Festival Nieuwe Muziek, Com posers Meeting, Kloveniersdoe len, Middelburg, 11 tot 17 uur. Markus Stockhausen, trompet en Anette Meriweather, voice, Oostkerk, 20 uur. Xenakis En semble, Oostkerk, 20.30 uur. Martin van Duynhoven ensem ble, music drums. Kloveniers doelen, 23 uur. ZONDAG 28 JUNI *Fanfare Euphonia, Manhuistuin, Goes, 12-13 uur. Leerlingen Zeeuwse Muziek school, uitvoering, bibliotheek. Goes, 11 uur. Emmylou Harris The Nash Ramblers, concert. Zeelandhal len, Goes, 20.15 uur. Festival Nieuwe Muziek, Mon driaan strijkkwartet en James Fulkerson, trombone. Kloveniers doelen, Middelburg, 20.30 uur. DINSDAG 30 JUNI Stadsbeiaardier Sjoerd Tam- minga, carillonbespeling. Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Orgelconcert, Nieuwe Kerk, Middelburg, 20 uur. WOENSDAG 1 JULI 'Wat 'n schat', poppentheater Sim Bolus, Ambachtscentrum, Goes, 14.30 uur. Jan Klaassen, poppentheater Parabel, Openluchttheater, Dom burg, 16.30 uur. Accordeola, concert, Theater De Parel, Domburgt, 20 uur. VRIJDAG 26 JUNI WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 19 en 21.45 uur. Alham bra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 19 uur en 'Freejack' 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'My Cousin Vinny' 19 uur en 'My Girl' 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Basic In stinct' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Inner Circle' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Noorderlingen' 20 en 22.30 uur, ZATERDAG 27 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 19 en 21.45 uur. Alham bra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 19 uur en 'Freejack' 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'My Cousin Vinny' 19 uur en 'My Girl' 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Basic In stinct' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Inner Cir cle' 22 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Noorderlingen' 20 en 22.30 uur. ZONDAG 28 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissin gen III, 'Beethoven' 14 en 19 uur en 'Freejack' 21.45 uur. Alham bra Vlissingen IV, 'My Cousin Vin ny' 14 en 19 uur en 'My Girl' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Basic In stinct' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Hook' 20.30 uur. Schuttershoft heater Middelburg, 'De Noorderlingen' 20.30 uur. MAANDAG 29 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 20 uur. Alhambra Vlis singen IV, 'My Girl' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic In stinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Hook' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Noorderlingen' 20.30 uur. DINSDAG 30 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'My Girl' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic In stinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Hook' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Noorderlingen' 20.30 WOENSDAG 1 JULI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'My Cousin Vinny' 14 uur en 'My Girl' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic In stinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Hook' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Noorderlingen' 20.30 uur. DONDERDAG 2 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Hand that rocks the Cradle' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'My Girl' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic In stinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Hook' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Noorderlingen' 20.30 Gordon De zanger Gordon is vrijdag 26 juni te gast in danstheater Cot ton Club in Vlissingen. Hij treedt op vanaf 21 uur. Gordon brak vorig jaar door met zijn hit 'Kon ik maar even bij je zijn', die spoedig werd gevolgd door 'Blijf je vannacht bij mijn'. Tijdens deze avond zal tevens de Vlissingse band Dezz te zien en te horen zijn. Kaarten kosten in de voorverkoop 10 gulden; aan de zaal betaalt men f 12,50. VRIJDAG 26 JUNI Electro Middelburg, 'Hook' 19 uur. ZATERDAG 27 JUNI Electro Middelburg, 'Hook' 14 en 19 uur. ZONDAG 28 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Sneeuw witje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Hook' 14 uur. WOENSDAG 1 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Sneeuw witje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Hook' 14

de Faam | 1992 | | pagina 7