Minder eten is vaak onverstandig BOUMAN-POTTER BV. Mannen grote risiko-groep Twaalfuurtje 2600.- Weekplan Warme maaltijd Dieetboek voor lijners GRATIS DIEET-INF0 De Feyter -LIÈFTö De Feyter B.V. B.P. Pluspunten Haast U weg pech Somn slecht 10.000m2 MEUBELEN Molenstraat 10-12 Tel.: 01662 - 2445 Drie kilo in een week kan! Biedt te koop aan: gebruikte heftrucks gebruikte Bobcats gebruikte pallettrucks Garantie I nterieurwaarborg Service tot in lengte van jaren Prijs garantie Inruil mogelijk Gratis parkeren 10.000 m2 meubelen Meer dan 100 slaapkamers 1195.- Keuze uit meer dan 150 bankstellen in eiken- stof en rundleder In onze showroom meer dan 200 wandmeubelen in eiken - honing- eiken en modern 1895.- 1995.- 16 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 12 februari 1992 Geen honger en toch afvallen? In deze maanden worden weer talloze manieren aangeprezen om af te vallen, ondanks het feit dat wonderdiëten nog steeds niet bestaan. De afslankmarkt kent helaas maar al te veel dubieuze praktijken, waarvan uiteindelijk alleen je portemonnee lichter wordt. Daarom laten we u op deze pagina kennis maken met dieetprodukten, waarmee u wel gezond en verantwoord kunt afvallen. Met dit doel heeft de jonge onder nemer drs. Rieks Hampsink van GLN-voeding uit het Brabantse Aar- le-Rixtel verantwoorde kalorie-arme voedingen ontwikkeld, die ook me disch gezien volledig verantwoord zijn. Als eerste in Nederland kreeg hij zelfs een speciaal toestemmings nummer van het Ministerie van Volksgezondheid voor een unieke 5-daagse minikuur van nog geen 500 kalorieën per dag. Als u slechts een paar pondjes wilt afvallen, is Hoewel de meeste mannen lij nen zien als een typisch vrou welijke aangelegenheid, blijken zij zelf de grootste gevaren- groep te zijn. Dit geldt vooral voor de mannen tussen de 30 en 50 jaar Stress, weinig beweging, roken, drinken, ver keerd en/of te veel eten alle maal zaken, die we vaker bij mannen tegenkomen dan bij vrouwen. Ook voor de man geldt dat, voor wie werkelijk een paar kilo kwijt wil, er een juist dieet be schikbaar is. Zoals Minikuur, Weekplan of Maaltijd Alleen wonderdiëten bestaan ook voor hen niet! Minikuur een handig hulpmiddel. Dit is een dieet voor 5 dagen, waarbij u slechts 500 kalorieën per dag ge bruikt. Met deze Minikuur eet u vier keer per dag iets wat nog lekker en gevarieerd is ook. In deze vier ge rechten zitten letterlijk alle vitaminen en mineralen, die nodig zijn om gezond en fit te blijven. Je loopt dus niet het risico, dat je je slap en onprettig gaat voelen, iets wat bij streng lijnen toch veel voorkomt. Wilt u nog iets extra eten of 's avonds bij de televisie wat knabbe len, dan kunt u de Minikuur altijd aanvullen met een appeltje, een bakje groente of rauwkost (salade). Nog zo'n handige hulp bij het lijnen is het uitgebalanceerde Weekplan. Deze 5-daagse kuur is duidelijk min der streng dan de Minikuur. Week plan telt zes gevarieerde gerechten per dag, waardoor u absoluut geen hongergevoel heeft. Toch krijgt u met Weekplan hooguit 700 kalorieën per dag naar binnen. Ook Weekplan is samengesteld volgens de richtlij nen van de Gezondheidsraad. Het bevat een dosis vitaminen en mine ralen, die in een 'normaal' gerecht vaak niet eens aanwezig is. Voor deel van de Weekplankuur is dat u er nog een appeltje of wat sla bij kunt nemen. Omdat Weekplan ab soluut geen hongergevoel geeft, hoeft dit niet per se. Het enige nadeel van de kuren die we hiervoor beschreven, is dat u een weeklang niet met de 'gewone- pot' mee-eet. Als dat een probleem is, dan bieden de Maaltijd produk- ten uitkomst. Met het Maaltijd Veel mensen die willen gaan lijnen, kijken nog wantrouwend naar kant-en-klare diëten. "Gewoon minder eten" lijkt het ver standigste besluit, maar blijkt vaak niet juist te zijn. Bij "minder eten" loopt u het risiko dat de overgebleven voeding te wei nig bouwstoffen bevat. Dat kan lei den tot hoogst onprettige bijver schijnselen, zoals: sneller vermoeid, prikkelbaar en eerder vatbaar voor ziekten. Verantwoord samengestel de diëten, waarbij we denken aan de Minikuur, Weekplan of Maaltijd+, kennen dit probleem niet. Omdat deze produkten speciaal voor het lijnen zijn gemaakt, kunt u zelfs sneller afvallen. Als u zich tot nu toe nog niet durfde wagen aan een kant-en-klare-dieetkuur, zou u ook over dit aspect eens moeten nadenken. In het nieuwe Weight Care Dieet boek staat een groot aantal kalorie- -arme recepten voor de warme maaltijd en extra suggesties voor lunch en ontbijt. Het Weight Care Dieetboek bevat verder allerlei prak tische tips voor het lijnen, zoals: wat te eten op feestjes, handige kalorie- arme sausjes en dergelijke. Het boek is te bestellen bij uw drogist of door overmaking van 11,95 8,95 3,- verzendkos ten) op gironummer 33.39.195 t.n.v. GLN-Voeding te Aarle-Rixtel. Vragen op dieet-gebied? Bel voor gratis advies de dieet- infolijn: 04928 - 3012. dieet lijnt u overdag. 's-Avonds kunt u gewoon met de rest van het gezin de warme maaltijd gebruiken. Maaltijd is een produkt in poeder- vorm van slechts 200 kalorieën, dat prima smaakt met (magere) yoghurt, biogarde of gewoon met (magere) melk. Het hongergevoel blijft uren lang weg! Wat betreft de voedingswaarde is Maaltijd zelfs gezonder dan me nige gewone maaltijd. Dat maakt deze vorm van kuren-en-toch- warm-eten ook bijzonder geschikt voor mensen zonder gewichtspro blemen, die de neiging hebben hun vitaminen en mineralen weieens te verwaarlozen. Het Maaltijd dieet is verkrijgbaar in verschillende smaken; sinds kort ook vezelverrijkt als Maaltijd Meer- granen. Bovenstaande diëten zijn verkrijg baar bij alle goede apotheken, dro gisterijen en reformzaken. Als je veel onderweg bent, is de verleiding groot om met allerlei kalorierijke snacks de honger te stillen. Een TWAALFUURTJE biedt dé oplossing voor men sen, die op hun gewicht willen letten. Twaalfuurtje is een kom pa kte, kalorie-arme lunch van slechts 225 kalorieën. Voed zaam, licht verteerbaar en su- pergezond. Twaalfuurtje is ver krijgbaar in verschillende sma ken, goed verpakt, dus gemak kelijk om mee te nemen. En geen 600 of meer kalorieën, maar slechts 225 voor een komplete lunch. Verhuur en Handelsmij B.V. Dealer van o.a. Nissan heftrucks JCB terreinheftrucks BT hand- en elektrostapelaars Bobcat-miniloaders Werklust-laadschoppen Wayne veegmachines 9x 21/2 ton Nissan diesel. 1x 3 ton Nissan diesel 1x 11/2 ton Nissan diesel 2x 11/2 ton Nissan LPG 4x 4 ton Nissan diesel 2x 21/2 ton Nissan LPG 1x 3 ton Nissan LPG 1x 11/2 ton Toyota electrisch 1x 3 ton Manitou ruwterrein 1x type 743, 1x type 641, 1x type 343 div. hand- en electropallettrucks Vraag vrijblijvend informatie en/of prijsopgave. Tevens zijn alle mogelijkheden van huur of lease van nieuwe of gebruikte machines mogelijk. Terneuzen Vlissingen Mr. F.J. Haarmanweg 17 Engelandweg 11 01150-95955 01184-60814 BOUMAN POTTER MET DE ZUINIGSTE llll ■l» BBi :I ..4, 1MI1É» «SSSÏS Imposante Zeeuwse broodkast met massief eiken front leverbaar in donker en blankeiken. Nu van 2195.-voor 1495.- Inruil oude kast 300.- B P.prijs en T,p\\ W (Se?* *0V°Ppa Topklasse bankstel in zwaar massief eiken met rundlederen kuipkussens voorzien van duurzame interieurvering Nu als 3 - 2 van 3995.- voor 3100.- Inruil oud bankstel Bouman-Potter prijs Nu als 3 -1 -1 van Inruil oud bankstel Bouman-Potter prijs Romp wijkt iets af. 500- voor 4395- 3495- 500- m m o* i Topbankstel Pavarotti in zwaar eiken met rundlederen stoffering en duurzame interieurvering in het zitgedeelte. Nu als 3 -1 -1 Af inruil oud bankstel Bouman-Potter prijs Ook als 3 - 2 en 3 - 2 -1 leverbaar. 3395.- 500.- indrukwekkende kast massief voorfront in blanken donker eiken. Bij ons geen 2295.- maar 2195.- inruil oude kast 300.- 3 - 2 zitkombinatie in 1e klas rundleer model Singapore leverbaar in diverse kleuren. Nu als 3 - 2 2495.- Inruil oud bankstel 500.- Bouman-Potter prijs Bouman-Potter prijs Zeer fraaie eiken eethoek. leverbaar in blank of donker eiken. Tafel 4 stoelen kompleet van 1475.- voor Stoel los nu voor 189.- Geopend: Dagelijks van 10.00 -17.30 uur Vrijdag koopavond tot 21.00 uur Zaterdag van 9.00 -17.00 uur Maandag gesloten Zondag gesloten

de Faam | 1992 | | pagina 16