De kunstenaar gesproken Circus Renz voor het eerst op Walcheren Engelse jeugdband treedt op in Zeeland Blue Spirit Drum Bugle Corps on tour naar Franse Pyreneëen Concours hippique in Arnemuiden Eye tot eye geeft concert in openlucht 8 AUGUSTUS T/M 14 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND Kinderen Vliegerfestival Slot DE KUNSTENAAR GESPROKEN Peter Sijnke Oldtimer motoren in Concours d'Elegance Woensdag 7 augustus 1991 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 Dijkfestival Westkapelle wordt bijna een traditie Vier jaar geleden was de verzwa ring van de dijk bij Westkapelle een feit. Eindelijk waren de West- kappelaars goed beschermt te gen de zee die hen zoveel leed berokkende tijdens de wa tersnoodramp in februari '53. Het dorp was tenslotte één van de zwaarst getroffen gebieden op Walcheren. Het gereedkomen van deze dijkverzwaring was in 1988 reden voor het houden van een groot feest. De festiviteiten duurden toen een week lang en vanwege het grote succes besloot men het volgende jaar opnieuw een soortgelijk festival te organiseren, inmiddels is het de vierde keer dat dit evenement, dat de toepasselijke naam Dijk festival heeft meegekregen, wordt gehouden. Van woensdag 7 tot zaterdag 17 augustus vol gen de festiviteiten in Westkapel le elkaar in hoog tempo op. De burgemeester van Westkapel le, H.A. van Maldegem, opent woensdag 7 augustus om 16 uur op originele wijze het festival door het melken van een koe. Een handeling waar hij, zo zegt hij zelf, geen enkele ervaring in heeft. Wie naderhand de koe ook eens bij de uiers wil vatten, mag dat want een wedstrijd koemei ken stelt iedereen in staat om de ze kunst aan den volke te tonen. Prijzen zijn er voor wie het snelst een glas met melk gevuld heeft. Op hetzelfde tijdstip aan het eind van de middag is er elders een wedstrijd hoefijzerwerpen en een optreden van de limbo-danser en Leden van de folkloristische groep Wa/acra geven tijdens het Dijkfestival op de marktdag een demonstratie boterbabbelaars bakken. Voor het eerst in honderd vijftig jaar komt het Berlijnse Circus Renz op Walcheren. Al in de vori ge eeuw was dit circus een be grip. En dat is het nog steeds. Van 10 t/m 14 augustus brengt dit gezelschap een gevarieerd programma waarin alle facetten van de circuskunst aan bod ko men. Op 10 en 12 augustus ver tonen zij hun kunsten in Domburg. De twee daarop vol gende dagen staat de circustent bij het Hof van Tange in Mid delburg. Het circus Renz is een voortzet ting van het in 1842 door de le gendarische Ernst Renz gestichte Circus. De oprichter werd in 1814 geboren en is één van de negen kinderen uit een gezin van ar tiesten dat reisde langs kermis sen en jaarmarkten om daar een karige boterham te verdienen. Als elf-jarige kwam Ernstin, hij was het meest getalenteerde kind, in de leer bij het 'Circus Gymnasti- cus' uit Wenen. Als hij in 1829, na de paardenkunst goed onder de knie te hebben, vertrekt naar het kleine circus Briloff brengt hij het daar zo ver dat hij in zijn een tje bijna een heel programma kan vullen. In 1842 overlijdt zijn 'baas' Briloff en Renz neemt het bedrijf over. Zijn expansiedrift kent echter geen grenzen en tus sen 1850 en '60 groeit het circus uit tot het grootste in Europa. Nu, enkele generaties verder, ge niet het gezelschap nog steeds het aanzien dat het halverwege de vorige eeuw ook kende. De ere-plaats is zoals dat destijds ook het geval was ingeruimd voor het paard. Diverse paarden- nummers komen aan bod, maar ook shows met andere diersoor ten, zoals poema's, leeuwen, berggeiten en andere zijn er te bewonderen. Maar ook akrobati- sche kunsten worden er ver toond in de grote geel/blauw gestreepte circustent. Een echte fakir is er aanwezig, natuurlijk trapezistes en koordansers. Zelfs de oude caravans waarin het ge zelschap rondtrekt zijn het bekij ken waard. Sommigen zijn inmiddels echte museumstukken geworden. Kortom het Circus Renz brengt een wervelende show met hier en daar een vleug nostalgie. De Trowbridge District Youth Band. Tijdens een korte vakantie in het Vakantiecentrum Serooskerke zal de Engelse Trowbridge District Youth Band een vijftal concerten geven in Zeeland. De band bestaat uit zeventig le den en heeft tot doelstelling het aanmoedigen en ontwikkelen van koperblazers. De band geeft io augustus om 20 uur een con cert in de Grote Kerk in Veere, op 14 augustus om 20 uur in het Openluchttheater in Domburg, op 15 augustus om 19.30 uur in de Manhuistuin in Goes, op 16 augustus om 19 uur op de Oude Markt in Vlissingen en op 17 au gustus om 14.30 uur voor het stadhuis van Middelbura. vuurvreter Sly Fox. Tijdens het limbodansen wordt hij bijgestaan door twee danseressen. Een Mexicaans looporkest vult het dorp met Zuid-Amerikaanse klan ken met ritmes die het publiek in beweging moeten krijgen. De organisatie van het festival heeft met name veel aandacht besteed aan activiteiten voor de kinderen. „Westkapelle is een fa miliebadplaats waar veel gezin nen met kinderen komen", licht burgemeester Van Maldegem toe. Wij proberen hierop in te spelen door een programma met 'voor elk wat wils' aan te bie den". Op de openingsdag is er tweemaal een kindershow van Leo Troost. De twee shows, van elk een half uur, bestaan onder andere uit een poppenkast voorstelling. Zaterdag 10 augus tus is er van 12 tot 17 uur een vliegerfestival op de Zeedijk waar iedereen aan mee kan doen en worden er op dinsdag 13 augus tus vanaf 14 uur door kinderen forten gebouwd op het Zuid- erstrand. Uiteraard zijn er ook enkele vaste elementen in het Dijkfestival- programma, die ieder jaar terug komen. De triathlon-wedstrijd op 8 augustus is een oude bekende en ook het skeeler-evenement op 14 augustus keert jaarlijks terug. Het parcour voor deze wedstrijd ligt op de Zeedijk waar de skeeler-atleten vanaf 20 uur al schaatsend hun rondjes over de rijbaan en het fietspad afleggen. Een nieuwe activiteit op het Dijk festival is het vliegerfestival op zaterdag 10 augustus. Van 12 tot 17 uur kan iedereen, die een ei gen vlieger heeft, onder deskun dige begeleiding meevliegeren. Zelf zijn de Zeeuwse Vlieger vrienden, die dit evenement orga niseren, aanwezig met grote, kleurrijke vliegers waarmee zij een show geven. De vrijdag voor het vliegerfestijn is er de weke lijkse markt. Ter gelegenheid van het festival staan er op de markt enkele leden van de folkloristi- Een skeelerwedstrijd vormt één van de onderdelen van het programma van het Dijkfestival in Westkapelle. sche groep Walacra die een de monstratie geven van het bakken van boterbabbelaars. De afsluiting van het Dijkfestival is een voor Walcheren vrij unieke gebeurtenis: de modderrace. De ze races worden vooral in Zeeuws-Vlaanderen veel gehou den. Op het strand bij de radar post 's middags wordt een modderbak gecreëerd met be hulp van zand en water. Met spe ciaal geprepareerde wagens nemen de deelnemers een aan loop over het strand om dan met een sprong in de bak te belanden maken. Wie het verst komt is de winnaar. Het publiek kan dit schouwspel vanaf de dijk volgen. Het is niet aan te raden om dich terbij te gaan staan tenzij men in een modderregen wil staan, 's Avonds kunnen de liefhebbers, eveneens vanaf de dijk bij de ra darpost, een groots vuurwerk be wonderen dat zal worden ontstoken vanaf 22 uur. Het Blue Spirit Drum Buglecorps in vol ornaat. Het Blue Spirit Drum Bugle Corps uit Middelburg vertrekt de ze week, na een zeer druk voor seizoen in Nederland, België en Frankrijk, naar het Franse stadje Montrejeau in de Pyreneën. Daar is het corps een week lang te gast om een bijdrage te leveren aan plaatselijke festiviteiten. Aan deze feesten, die worden ge houden van 9 t/m 16 augustus, nemen folkloristische groepen uit verschillende landen deel. Het ligt in de bedoeling dat Blue Spirit als enige drumcorps de folkloristi sche feesten een week lang opluistert. Als extra Zeeuwse presentatie gaan er ook een in Bevelandse klederdracht gesto ken boer en boerin mee om er de provincie Zeeland te promoten. Met een artikel over de Middel burgse schilder Piet Rijken werd op 2 september 1987 een nieuwe serie in "De Faam" en "De Vlissinger" gestart. Maandelijks kon u op een vaste plaats en op een vast tijdstip (in principe de eerste woens dag van de maand) een stuk over een beeldend kunstenaar uit Walcheren aantreffen. De eerste serie "kunstenaars artikelen" liep door tot en met augustus 1989. In totaal waren toen -in twee jaar tijd- portret ten van 24 kunstenaars ge schetst. Vervolgens verdiepten we ons onder de titel "Kunste naars van toen" in het verle den. Van september 1989 - juni 1990 werden belangrijke Wal- cherse kunstenaars uit het ver leden (17de - 20ste eeuw) belicht. Met de laatste "kunstenaar van toen", Jac ques Prince (overleden 1973) waren we weer bijna bij het heden. Vandaar dat tussen 5 septem ber 1990 en 3 juli j.l. een twee de serie (van in totaal 11 artikelen) over moderne kunstenaars gestalte kreeg. We keken daarbij af en toe ook over de grenzen van Walcheren (oud-Middelburger Eric Roest had hier bijvoorbeeld een expo sitie, evenals Ineke Otte uit Goes, Nelly van Nieuwenhuij- zen woont net buiten Walche ren en Annelies Planteydt bracht haar jeugd in Middel burg door). Aan alles komt echter een eind en dus ook aan "De kunste naar gesproken". De afgelopen jaren hebben we met 35 Zeeuwse beeldende kunste naars gesproken over hun werk en hun motivatie. In een meng vorm van interview en achter grondverhaal is daarvan in deze krant verslag gedaan. Als il lustratie werd, vanaf de derde aflevering, gekozen voor een representatieve afbeelding van de kunstenaar en zijn of haar werk. Zeer diverse kunstenaars kwamen aan bod: schilders (van figuratief tot abstract, van Sarika Góth tot Piet Dieleman), tekenaars, beeldhouwers, cera- misten, conceptuele kunste naars en makers van objecten, grafici, fotografen, sieradenma- kers en een vormgever. Zij had den gemeen dat ze profes sioneel als beeldend kunste naar werkzaam zijn en met hun werk naar buiten treden. Uiteraard konden niet alle Zeeuwse kunstenaars worden behandeld. Dat is ondermeer gelegen in het feit dat deze krant alleen verspreid wordt op Walcheren. Zelfs niet alle Wal- cherse kunstenaars kwamen aan bod. Het gaat om een sub jectieve keuze van de maker van deze rubriek, waarmee overigens niets is gezegd over de kwaliteit van de niet bespro ken kunstenaars. Aan het slot van deze serie kunnen we con cluderen dat in Zeeland en in het bijzonder op Walcheren een groot aantal kunstenaars werkzaam is, enkele zelfs van internationale faam. Kunste naars die zeer uiteenlopend werk vervaardigen dat echter gekenmerkt wordt door een hoge kwaliteit. Kwaliteit die blijkens prijzen, tentoonstellin gen en opdrachten binnen en buiten onze provincie wordt gewaardeerd. Zeeland heeft van oudsher begaafde kunste naars voorgebracht en aange trokken. Het Zeeuwse licht (die speciale helderheid wordt waarschijnlijk door het vele water veroor zaak) en het Zeeuwse land schap werden en worden door kunstenaars geroemd. Laten we- en dat geldt dan in het bij zonder voor de diverse overhe den in deze provincie - zuinig zijn op onze kunstenaars en ze waar mogelijk ondersteunen, ook in tijden van tegenwind op financieel gebied. We hopen dat u deze rubriek met genoegen heeft gelezen en we hopen ook dat er wat meer begrip voor en inzicht in de Walcherse kunstenaars en hun werk is ontstaan. Als we daar in zijn geslaagd heeft "De Kunstenaar gesproken" zijn doel bereikt. En wie weet, misschien komt er ooit nog wel eens een vervolg.... GOES DONDERDAG 8 AUGUSTUS VRIJDAG 9 AUGUSTUS Galerie llona Schmit. Expositie schilde rijen en andere werken. Gehele jaar: Za. 14.00-17.00 uur. Lunchcafe. Schilderijen van J. Mes. di t/m za 09.00-18.00 uur. Ter Valcke. Tentoonstelling poppen door Leny v.d. Eerenbeemt, tijdens ope ningstijden It/m 16 augustus) Museum v. Z. N.-Beveland. Zeeuwse schetsen, expositie door Henri Mau rice Seghers. di-vr 11-17 uur, za. 11-16 uur.(t/m 24 augustus). Galerie Bekenes, Kattendijke. Expositie schilderijen van diverse exposanten, za en zo 14-17 uur. Rabobank, expositie zwart/wit foto's van Deense landschappen van Louis Slootmans. Tijdens openingsuren, (t/m 31 augustus). Oosterscheldeziekenhuis. Werken van Truike v. Maurik, Eline Tassopouios en Jeanine Vugts. Dagelijks Gemeentearchief. Geen kunst aan, ex positie aquarellen, olieverven en krijtte keningen door G.Wezepoel, C. Henneman en M. Verkaik. Manhuistuin. Fuchsia tentoonstelling. Dagelijks van 10.00-17.00 uur. (t/m 14 augustus). BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole (Weststraat 18, Haamstede). Klederdrachten en Mut sen. ma. t/m za. 13.30-16.30 uur. Op toeristendagen bovendien 10-12 uur. V.a. 27 juli. DOMBURG De Poort, achter de Ned. Herv. Kerk. Aquarellen en keramiek van Renate Fili- us en Jaap Donker. 14.00-21.00 uur. HOOGELANDE Stichting Kapel van St. Maarten. Schil derijen van Tiny v. Pel. 11.00-18.00 uur, 's maandags gesloten. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Aquarellen en por tretten van Lydia Klop-Steendijk. ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Ramschip De Schorpioen. (Loskade t.o. station). Expositie "magnetische de tector tot frequentie synthesizer. Dage lijks van 10.00 tot 17.00 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Kunsthandel De Witte Swaen:t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ate lier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61). Schilderijen en Akki Remkes. Da gelijks geopend. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). Welsaamgevoegd en welgebouwd. tentoonstelling van architect Arend Ro thuizen (1906-1990). (aula). "Tekenin gen Kinderen van Tsjernobyl". (tot 15 augustus). (Expositieruimte). Acryl op pap/'er.tentoonstelling van Phi lip Veurink(expositieruimte). "Wande len in Middelburg", fototentoonstelling. (2e verd.). Tijdens openingstijden bi bliotheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Balanszalen: Ligfietsen. Koninklijke ver trekken: Ronald Mullie. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Amrobank (Markt 7), Joh. den Herder, schilderijen over Walcheren. N.V. Delta Nutsbedrijven. (Poelendale- singel 10, galerie). Cor van der Padt, schilderijen. Tijdens openingstijden. Multi-Colour. (Torenweg 4a). Expositie van luchtfoto's Jaqueline Midavaine en miniatuur auto's van Piet Oversloot. Cafe Dangeroe (Vlasmarkt 39). Hans Bommetje. Expositie Schilderijen. Rabobank. (Lange Geere 3). Trees Ver wittigen, expositie. Tijdens openingstij den bank. MELISKERKE Gemeentehuis Mariekerke. (Dorpsstraat 3). Mevrouw C. van der Meulen-Polderman, aquarellen. Ma. t/m vr. van 9 tot 16 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een be dreiging, wisseltentoonstelling. Peter Logan. Windsculpturen. Waterfietsen. expositie van een 3-tal waterfietsen. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Een Zee van schelpen. Tentoonstelling over schelpen. "Tussen zee en land", foto tentoonstelling van opnamen langs de Zeeuwse kust. Di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.30-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. OOST-SOUBURG Watertoren Vlissingen/Oost-Souburg. (Vlissingseweg A58) Michel Cardena, tekeningen. Wo. t/m zo. 12.00-17.00 uur. VEERE Grote Kerk. Geschiedenis van de joden op Walcheren. Tentoonstelling. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Restaurant de Gevangen toren. (Boul. de Ruyter 1a) Tijdsbeeld, Eddy Quite, tentoonstelling. Dagelijks van 11.00 - 21.00 uur.(t/m 18 augustus) Stedelijk Museum. (Bellamypark 21). Kapers op de kust, tentoonstelling over kaapvaart en piraterij in Nederland 1500-1800. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur. za. en zo. van 13 tot 17 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks ge opend. *Zeeuwse Koorschool, optreden in de Koorkerk te Middelburg, 11.00 uur. VRIJDAG 9 AUGUSTUS •Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. The Emmerroyd Blues, Bar American, Plein 1940 Middel burg, 21.30 uur. Iman de Zwarte, orgelconcert in de St. Jacobskerk te Vlissin gen, 12.00 uur. Lace Wing, live optreden Pavil joen de Nolle, Nollestrand te Vlis singen, 19.00 uur. ZATERDAG 10 AUGUSTUS *Eye to Eye, rockband, concert op het podium voor cafe Alba tros, Beursplein 3 te Vlissinge, 21.00 uur. DINSDAG 13 AUGUSTUS •Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 11 uur. Charles J. de Wolf, orgelcon cert in de Nieuwe Kerk te Middel burg, 20.00 uur. Zeeuwse Koorschool, concert in R.K. Kerk, Singelstraat te Goes, 10.30 uur. Engelse Towbridge District Youth Band, Grote Kerk te Vee- re, 20.00 uur. WO EN SP A G 14 AUG US TUS •Zomeravondconcert in de Dorpskerk te Oostkapelle, 20.00 uur. Poppentheater Parabel, voor stelling in de Zeeuwse Biblio theek te Middelburg, 15.00 uur. Openluchttheater Domburg, 20.00 uur. De Walcherse formatie Eye To Eye geeft zaterdag 10 augustus vanaf 21 uur een openluchtcon cert op een podium voor café Al batros aan het Beursplein 3 in Vlissingen. Aanvankelijk stond dit concert gepland voor 13 juli jl. maar door ongunstige weersomstandighe den werd het afgeblazen. Na een uniek optreden met The Wall van Pink Floyd als opening van het Vlissingse Straatfestival, waar van duizenden belangstellenden getuige waren, zal Eye To Eye op nieuw een bewijs van talent leve ren. Tijdens het openluchtcon cert zullen voornamelijk eigen nummers ten gehore worden ge bracht, aangevuld met covers van onder andere Toto en Gary Moore. De Motorclub Oldtimer uit Ou denhoorn houdt op 10 en 11 au gustus in Middelburg een kampeerweekend. Na een toertocht door Noord- Beveland arriveert een grote groep oldtimer-motoren met hun berijders zaterdag 10 augustus om 15.30 uur bij Camping Mid delburg waar vervolgens een Concours d'Elegance wordt ge houden. Het publiek mag daarbij uitmaken welke motor de mooiste is en dus voor een prijs in aanmerking komt. Zaterdag 10 augustus wordt een een terrein ter hoogte van het vliegveld Midden-Zeeland in Ar nemuiden een concours hippique voor paarden verreden. Het con cours wordt georganiseerd door de landelijke rijvereniging en po nyclub Walcheren uit Arne muiden. Dressuurruiters en -amazones zullen in acht ringen hun sportie ve prestaties verrichten. De hackney-vereniging Zuid uit Eind hoven heeft zich met een naar Zeeuwse begrippen groot aantal hackney's ingeschreven. Zij zul len in vier limietklassen om de hoogste eer strijden. In de klasse B zal zowel een klassiek als een progressief springconcours wor den verreden; voor de klassen L t/m Z is gekozen voor een klas siek springconcours en een par cours met opeenvolgende uitschakeling. De wedstrijden be ginnen om 10.30 uur, de laatste wedstrijd is om 19.15 uur en na afloop zorgt het dansorkest van René van 't Zelfde voor de muzi kale ontspanning. Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Return to the blue Lagoon' 19.00 en 21.30 ti. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph' 19 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Return to the blue lagoon' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, "In bed with Madonna", 19.00 uur, 'The silence of the lambs', 21.45 u. Schuttershoftheater Middelburg, 'Romeo', 20 uur, 'The Cook, The Thief, his Wife and her lover', 22.30 uur. ZATERDAG 10 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 14. 19, 21.30 en 23.45 u. Alhambra II Vlissingen, 'Return to the blue lagoon' 19.00, 21.30 en 23.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19, 21.30 en 23.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph' 19.00 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 en 23.45 uur. Grand thea ter Goes, Return to the blue lagoon, 19.00 en 21.30 uur. Electro Mid delburg, 'In bed with Madonna', 19.00 uur, 'The silence of the lambs', 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Dangerous Liaisons", 20 uur, 'Ro- meo', 22.30 uur. ZONDAG 11 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Return to the blue lagoon' 19.00 en 21.30 u. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph' 19.00 en 21.30 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 Grand theater Goes, "Return to the blue lagoon', 19.00 en 21.30 u. Electro Middelburg, "In bed with Madonna", 19.00 uur, 'The silence of the lambs', 21.45 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'The Cook, The Thief, his Wife and her lover', 20.30 uur. MAANDAG 12 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen. 'Return to the blue Lagoon' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph' 19 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Return to the blue lagoon' 20 uur. Electro Middelburg,"ln bed with Madonna", 20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Splendor', 20.30 uur. DINSDAG 13 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'Return to the blue lagoon' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. A.I- hambra IV Vlissingen, 'King Ralph 19 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Return to the blue lagoon' 20 uur. Electro Mid delburg, "In bed with Madonna", 20.30 uur, Schuttershoftheater Middelburg, 'Fidelio', 20.30 uur. WOENSDAG 14 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Return to the blue lagoon' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph', 19.00 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Return to the blue lagoon', 20.00 uur. Electro Middelburg, "In bed with Madonna", 20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Fitzgeral- do', 20.30 uur. DONDERDAG 15 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 2,5' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Return to the blue lagoon' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen. 'New Jack City' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'King Ralph', 19.00 uur, 'Hudson Hawk' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Return to the blue lagoon' 20 uur. Electro Middelburg, "In bed with Madonna", 19.00 uur, 'The silence of the lambs', 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Citta Delia Donna', 20.30 uur. ZATERDAG 10 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'Asse poester' 14 uur.. Alhambra III Vlissingen, 'Ninja Turtles' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Rock- teer' 14.00 uur. ZONDAG 11 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'Asse poester' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ninja Turtles' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Rocke teer', 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Asse- poester', 16.00 uur. WOENSDAG 14 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen. 'Asse poester' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ninja Turtles' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Rocke teer' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Asse poester', 16.00 uur.

de Faam | 1991 | | pagina 9