Walcheren goed vertegenwoordigd op Zeeuws Eenakterfestival i-orkest Con Amore concerteert in Middelburg "Niet storen, ik lees" Blues en rock in Happy Buccaneer Vlissings Barbershopkoor verovert derde plaats Resession in Midgard Open Dag Muziekgroep La Strada in Razzmatazz 18 APRIL T/M 24 APRIL IN MIDDEN ZEELAND Wi mm- KINDERBOEKEN Koorconcert in Gasthuiskerk Muziekavond ten bate van hulpverlening gehandicapten Woensdag 17 april 1991 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 ig? iüf is» m? ip De regio Walcheren zal goed vertegenwoordigd zijn op het Eenakter festival van het Zeeuws Centrum voor Amateurtoneel, dat op 19, 20 en 21 april in de Concertzaal te Zierikzee wordt gehouden. De Stich ting Middelburgs Theater, Musical-Operettegezelschap Groep Papillon uit Middelburg; Toneelvereniging Walichrum uit Oostkapelle en Karin Starmans uit Vlissingen behoren tot de deelnemers van dit rijk geva rieerde toneelfestijn. Het programma biedt, verdeeld over de vrijdagavond, zaterdag middag en -avond en zondagmid dag, zestien voorstellingen, enigzins buiten het kader van een eenakterfestival valt het optreden van het Musical- en Operettege zelschap 'Groep Papilion'. Dit gezelschap is echter al jaren lid van het Zeeuwsch Centrum voor Amateurtoneel en doet re gelmatig een beroep op een gastregisseur ten behoeve van de toneeldicipline, geïntegreerd in een muzikaal optreden. De Groep Papillon opent het festivalprogramma op de zater dagmiddag met een deel van de liederen uit de Jubileumoperette 'Das hat Ras' die vorige maand in de Concert en Gehoorzaal in Mid delburg werd opgevoerd. Er wor den operettemelodieën gezongen van Johann Strauss, Franz Léhar en Ralph Benatzky. De muzikale W3(J8l1Sp6l leiding is in handen van Jaap Edel. der leiding van regisseur Wim Millenaar koos voor een niet zo gebruikelijk genre op het op het Zeeuws Eeenakterfestival, te we ten: Commedia dell 'Arte. Voor 'Walichrum' betekent deze keus ook duidelijk een uitdaging en de mogelijkheid eens in praktijk te brengen wat de leden leerden tij dens de Commedia dell'Arte- kursus dit seizoen van het Zeeuws Centrum voor Amateur toneel. Toneelveringing 'Wali chrum' treedt op zaterdagmiddag om 16.15 uur op met de eenakter 'De Vrijer in de put'. De nog jonge toneelvereniging 'Walichrum' uit Oostkapelle on- Direkt daarop volgt de voorstel ling van de Stichting Middelburgs Theater. Deze groep brengt een reprise van het wagenspel dat op 6 april in Vlissingen de première beleefde. Dit stuk 'De Spaanse vlieg uit de fles' betreft een eigen produktie, geschreven door Johan Bodrij, voorzitter van de Stichting Mid delburgs Theater. De regie is in handen van Dick Vermeulen. Op zondagmiddag 21 april om 15.15 uur treedt Karin Starmans voor het voetlicht met de mono loog 'Laura' van de schrijver Ca ret Donk. De Vlissingse Karin Starmans is reeds jaren aktief binnen het amateurtoneel. Zij volgt thans ook de driejarige mid denkader regie-opleiding van het Zeeuws Centrum voor Amateur toneel. Karin zal dan ook niet al leen als aktrice maar ook als regisseur bij dit eenakterfestival betrokken zijn. Zij voert namelijk de regie van het stuk 'Stof op de Yucca', een eigen produktie van en door Ans Schilders uit Kapelle. Dit stuk zal reeds op vrijdag avond 19 april in de Zierikzeese Concertzaal worden opgevoerd. Het verdere programma vindt een breed palet aan genres en stijlen; een weekend om van te smullen dus voor alle Zeeuwse toneelliefhebbers. Alle voorstel lingen zijn gratis toegankelijk. De voorstellingen beginnen op vrij dagavond om 20.00 uur; op za terdagmiddag om 14.00 uur; zaterdagavond om 20.00 uur en op zondagmiddag om 14.30 uur. De regio Walcheren van de Zeeuwse Muziekschool houdt op zaterdag 20 april een Open Dag van 9.30 tot 12.30 uur in het muziekschoolgebouw aan de Kuiperspoort 21 te Middelburg. De muziekschool zet haar deuren open voor een ieder die geïnte resseerd is in de opleidingen, de cursussen en de samenspelmo gelijkheden die door de Zeeuwse Muziekschool verzorgd worden. Op deze dag wordt bijna het hele activiteitenpakket gepresenteerd en kan men kennismaken met een groot aantal instrumenten. Tijdens de open dag geven do centen, administratie en directie alle gewenste informatie en ad vies over de mogelijkheden van de school. Het mandoline-orkest Con Amore bestaat 55 jaar. Ter gelegenheid van zijn 55-jarig bestaan geeft het mandoline-orkest Con Amore za terdag 20 april een concert in de Concert- en Gehoorzaal te Mid delburg. Con Amore mag zich tot de bete re mandoline-orkesten van Ne derland rekenen. Dat blijkt uit jury-rapporten, die na deelneming aan concoursen worden uitge reikt. Die spreken van een goed uitgebalanceerde bezetting van de verschillende partijen en een inspirerende inzet van dirigent Jo Zowel blues- als rockmuziek ko men met een live-optreden aan de orde in de Happy Buccaneer aan de Aagje Dekenstraat te Vlis singen. De bluesformatie Blackjeans Bluesband speelt op donderdag 18 april vanaf 21.30 uur authen tieke bluesmuziek met een voor keur voor melodieuze ballade's. De vijfmans formatie bestaat uit Sjoukje Rotte (zang), Sam Berhi- to (zang/gitaar), Pièrre de Nijs (zang/gitaar), Joop Rotte (bas) en Theo Langejans (drums). De huisband Happy Smiles Ses sion Band treedt op woensdag 24 april op vanaf 21.30 uur. De session staat in het teken van de rock; met gast-optredens van ar tiesten uit verschillende Zeeuwse popgroepen wordt een menge ling van rockstijlen gebracht in een ongedwongen ambiance. Razzmatazz in Oost-Souburg besluit een goedbezocht seizoen met een optreden van de muziek groep La Strada op zaterdag 20 april om 21 uur. De naam La Strada doet denken aan Italië, Fellini en Nino Rota. De groep bestaat uit Els Dekker (vi ool), Eric Hennes (contrabas) en Joost van Son (accordeon) en speelt bewerkingen uit beroemde films waarvoor huiscomponist Rota de muziek schreef. De groep speelt verder tango's uit Argentinië, Sevillana's uit Spanje en Roemeense zigeuner- en volksmuziek. Eckhardt; de laatste heeft al der tig jaar de muzikale leiding over het orkest. Ook het regelmatig deelnemen aan concoursen, die worden georganiseerd door het Nederlands Verbond van Mandoline-orkesten, is het spel peil geleidelijk op een steeds ho ger niveau gebracht. Con Amore speelt in dat Verbond in de hoog ste afdeling. Tijdens het concert van zaterdag wil het orkest het publiek kennis laten maken met zijn vernieuwde repertoire. Behalve werken van componisten als Caudioso, Wöl- ky en Althoff zullen ook stukken worden uitgevoerd van heden daagse componisten als Jurriaan Andriessen en Fred Witt. Aan dit concert, dat om 20 uur begint, wordt medewerking verleend door het Zeeuws Mannenkoor olv Raimondo di Bella. Het Vlissingse Barbershop-koor Coastline Chorus. Het afgelopen najaar opende minister Hedy d'Ancona van WVC in Rotterdam officieel het projekt: "Niet storen, ik lees" Dit projekt, dat loopt tot juli van dit jaar, heeft als doelstel ling boekpromotie en (voor)leesbevordering, en is be doeld voor ouders van kinderen tot 9 jaar en voor kinderen tot die leeftijd. Met een huis- aan-huis kinderboekenkrant, door de stad geplaatste boe- kencontainers, programma's op de stadstelevisie en voorlee- scursussen voor ouders hoopt men de ouders en kinderen vertrouwd te maken met de cultuur van het (voor)lezen. Het is de bedoeling dat dit pro jekt, geheel of in delen, ook landelijk van start zal gaan. Margriet Meuimeester Dankzij een subsidie van WVC en van de Rotterdamse kunststichting werd in het ka der van dit projekt ook een se rie prentenboeken vervaardigd, die zeker de moeite waard is. De serie bestaat uit 6 boeken, waarvan de eerste 3 onlangs verschenen zijn. De overigen verschijnen binnenkort. Deze prentenboeken hebben een in houd, die zich zoveel mogelijk afspeelt in de belevingswereld van de doelgroep: kinderen vanaf 3 jaar. Alle boeken "spe len" in Rotterdam. Van elk deel verschijnen 3 versies: Een Ne derlandse, een Nederlands- Turkse en een Nederlands- Portugese versie. Deze laatste voor de vele Kaapverdiaanse kinderen die in Rotterdam wo nen. Tot nu toe verschenen de volgende boeken: IN DE STAD van de hand van Wim Hofman. In de stad was het druk, druk, drukAuto's reden af en aan, fietsen reden rond, er reden trams en trei nen, boten voeren op de rivier, mensen liepen heen en weer, drukte overal. En tussen die mensen liep Elsje. Ze speelde met haar pop. Ze laat de pop alles zien. Maar dan ziet een hond de pop van Elsje en gaat er mee vandoor. Natuurlijk komt alles weer goed, maar dan is er wel het nodige ge beurd. Vooral de illustraties, helemaal in de stijl van Wim Hofman zijn in dit verhaal zeer sprekend. Wim Hofman ont wierp overigens ook het bij het projekt behorende logo. IK WIL DIE! is geschreven door Imme Dros en geïllustreerd door Harrie Geelen. De oude schoenen van Ella zijn niet mooi meer. Ze mag nieuwe. En ze weet al welke ze wil. "Die!". Helaas is het laatste paar, dat nog in de winkel aanwezig is een maatje te klein. Geen pro bleem voor Ellalijkt het. Dat wordt wel anders als ze er wer kelijk op moet gaan lopen. Op weg naar oma voelt ze al in de bus haar grote teen, een klein beetje. Bij de trein voelt ze haar kleine teen al een beetje erg, en op de stoep bij oma doen haar tien tenen en twee hielen pijn. Ella durft haar schoenen niet uit te doen. Alleen in de wc. Maar dan moeten ze toch weer aan. En dan moeten ze nog terug naar huis. Natuurlijk komt alles uit en wordt een oplossing gevonden. De oude schoenen kunnen nog best en de nieuwe? Die blijven in de kast. Voor als Ella nog eens een zusje krijgt. HET BESTE BEEST, geschreven door Karei Eykman, geïl lustreerd door Alex de Wolf, is het derde boek in deze serie. Noortje wil naar oma. Daar is Dorus, de poes. Maar moeder zegt: We gaan eerst naar de dierentuin, en dan naar oma. Maar Noortje vindt de apen gek en de olifanten stinken. Veel meer belangstelling heeft ze voor de mus, die rondhipt en het lieveheersbeestje op de grond. En ze is blij als ze naar oma, en vooral naar Dorus kan. Die kun je voelen en bekijken van heel dichtbij. Het beste beest. Het zou erg leuk zijn als de Walcherse bibliotheken, die al tijd vooraan staan als er aktivi- teiten voor kinderen worden gehouden, als één van de eersten in het land dit projekt of een gedeelte ervan overne men. Het is zeker de moeite waard. IN DE STAD door Wim Hofman IK WIL DIEI door Imme Dros/Harrie Geelen HET BESTE BEEST door Karei Eykman/Alex de Wolf Voor alle uitgaven geldt: Uitgeverij Van Holkema en Warendorf, Houten f 9,90, zowel voor de Nederlandse, de Nederlandse-Turkse als de Neder/ands-Portugese versie. In de landelijke competitie van de Dutch Association of Barbershop Singers heeft het Vlissingse Bar bershop koor Coastline Chorus voor de tweede maal een bron zen medaille veroverd. Het koor bestaat uit achttien le den die samen het barbershop- zingen beoefenen. Barbershop is een vrolijke zangstijl die is geba seerd op close harmony en a ca- pella en is ontstaan rond het begin van deze eeuw. De bar- bershopkoren in Nederland zijn verenigd in een landelijke organi satie; de aangesloten koren ver zorgen concerten door het hele land en jaarlijks wordt er onder ling gestreden om de hoogste eer tijdens een competitie-weekend. Coastline Chorus streeft uitbrei ding van haar ledenbestand om tijdens de volgende competitie kans te kunnen maken op de eer ste of tweede plaats in de com petitie. Daarom wordt er op dinsdag 23 april om 20 uur een open repetitieavond gehouden in de bovenzaal van wijkcentrum 't Anker aan de Bonedijkstraat 163 te Vlissingen. Belangstellenden worden dan in de gelegenheid gesteld om samen met het koor een zogenaamde Tag (het eind van een barbershop-song - red.) in te studeren en mee te zingen. Ook het afnemen van een stem test behoort tot de moge lijkheden. De formatie Resession uit het Zuiden van Wales verzorgt don derdag 18 april vanaf 22 uur een optreden in het jongerencentrum Midgard te Middelburg. Resession is een duo dat bestaat uit de gitaristen Gary Pickford en Raymond Williams. De twee ge talenteerde musici hebben hun sporen verdiend als sessiemuzi kanten in de bands van onder an dere Bonnie Tyler, David Essex, Rick Wakeman en Quincy Jones. Het duo vult zichzelf aan met rit mebox annex drumcomputer en klinkt mede daardoor als een vol ledige band. Het repertoire bestaat voornamelijk uit rock and roll, blues en rhythm and blues. GOES Galerie llona Schmit Expositie schil derijen en andere werken. Gehele jaar: Za. 14.00-17.00 uur. Prins van Oranje. Janny Witte-de Regt, schilderijen, tijdens ope ningsuren. Gemeente-archief. (Wijngaardstraat 3). "Recht en krom", beelddocumen- tatie over bestuur en rechtspraak van de 15e eeuw tot 1811. Ma.-vr. 9.00-12.00 en van 13.30-17.00. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vin cent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Tri rum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ga lerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Aat Verhoog, aquarellen. Souterrain: len van den Berg, Geweven wandkleden. Ma. 17.30-21.00 uur, di t/m vr. 10.00-21.00 uur, za. 10.00-13.00 uur. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). 2e verdieping: Staatsbosbeheer op Walcheren, ten toonstelling. Ma. 17.30 21.00 uur, di. t/m vr. 10.00 - 21.00 uur, za. 10.00 - 13.00 uur. Galerie Delta Nutsbedrij ven. (Poelendaelesingel 10). Artistie ke Trots, aardewerken bodemvondsten uit vervlogen tijden. Tijdens openingstijden. Balans 17. (Balans 17). Marenne Wei ten. Wo.-vr. 12 tot 17 uur, za. 11-16 uur. (vanaf 20 april). Zeeuws Museum. (Abdij 3). Wim Hofman, overzichtstentoonstelling van illustratief en vroeger werk van Wim Hofman: 'De kleine Hofman - Wim Hofman verteldt'. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, Za. t/m ma. van 13..30 tot 17 uur. Vleeshal. (Markt). Vleeshal II, Joseph Semah. Tijdens openingsuren, (t/m 21 april). Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Passie en Pasen in de Prentkunst, Do. t/m za. van 13 tot 17 uur en op af spraak. Den Gespleten Arent. dhr. J. Schier, pentekeningen. Maand april. Rabobank. (Hal Hoofdkantoor Lange Geere). Dicky Gast-Koning, aquarel len en olieverfschilderijen. Tijdens openingstijden bank. Kloveniersdoelen. (Achter de Hout tuinen 30). weeftentoonstelling. ma. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. en zo. van 12 tot 17 uur. (vanaf 22 april). NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie Zeespie gelrijzing, een bedreiging. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). "Blij met een dode mus", aanwinsten-tentoonstellling. di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.30-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. Maandag gesloten. OOSTSOUBURG Bibliotheek. L.W. Willeboordse, Fries houtsnijwerk. Tijdens openingstijden. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Ma. t/m zo. van 14 tot 17.30 uur. Veer boot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakan tieland voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. NMB bank. (A. Dekenstraat 1). Het Nieuwe Vlissin gen, historie, verkeer, wonen, werken, winkelen, overzicht van de ontwikke ling van Vlissingen. Bezichtiging tij dens kasuren NMB bank. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Charles Vreuls, he dendaagse kunst. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Restaurant Gevangentoren. (Boulevard de Ruyter). Tijdsbeeld, historisch overzicht. Ma. t/m vr. van 12 tot 14 uur, 17 tot 21 uur, za. en zo. van 17 tot 21 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. In de Gasthuiskerk te Middelburg wordt vrijdag 19 april om 20 uur een concert gegeven door het In terkerkelijk Mannenkoor Comt nu met Sangh. Aan het concert wordt medewer king verleend door de sopraan Willy Feytel, pianist Harry van Zweden en organist Piet Feij. Op het programma staan werken van Beethoven, Brahms, Wagner en Schubert. DONDERDAG 18 ARPIL Bluesformatie Blackjeans Blu esband, Tapperij/Happerij de Happy Buccaneer, A. De kenstraat 5, Vlissingen, 21.30 uur. Formatie Resession, rock 'n roll, blues en rythm 'n blues. Jon gerencentrum Midgard, Kui perspoort 12, Middelburg, 22 uur. Het folkloristisch Danstheater in 'Dansend langs de zijderoute' Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. VRIJDAG 19APRIL Stichting Middelburgs Theater, komische triller "Moordkuil", Middelburgs Minitheater, Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Cotton Club Night met Bill Bounders Big Band, Cosmo, Vol- taweg, Vlissingen, 21 uur. Het folkloristisch Danstheater in 'Dansend langs de zijderoute', de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Bram Vermeulen, soloprogram ma 'Vrien Vijand', Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. Montserrat Figueras (sopraan), Jordi Saval (viola da gamba), Rolf Lislevand (tokkelinstrumenten), spaanse muziek uit 17e en 18e eeuw. Burgerzaal Stadhuis, Mid delburg, 20 uur. Mannenkoor Comt nu met sangh, koorconcert, Gasthuis kerk, Middelburg, 20 uur. Willem de Ridder, optreden, sprookje van 1001 nacht, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 21 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. ZATERDAG 20 APRIL La Strada, optreden. Razzma tazz, Middelburgsestraat 113, Oost-Souburg, 21 uur. Fact speelt 'Dominique' thea tersolo door Ine Leytens, Vest zaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Lentefeest 1991, met o.a. Rene Froger, The Sisters, Hotel Britannia-Watertoren, Boulevard Evertsen, Vlissingen, 20.30 uur. Stichting Middelburgs Theater, komische triller 'Moordkuil', Mid delburgs Minitheater, Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Zang- en muziekavond t.b.v. jeugdaktie m.m.v. Marnixkoor en organist Michel de Wit, Marnix- kerk, West-Souburg, 19.30 uur. Kong, funk-rock-punk- psychidelische mix, Jongeren centrum De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. ZONDAG 2VAPRIL Mannenkoor Onderling genoe gen, Gereformeerde kerk, Grijps- kerke, 19 uur. Mannenkoor Onderling genoe gen, Gereformeerde kerk, Arrie- muiden, 9.30 uur. D!NSDAG~23~APRTL~ Seth Gaaikema, one man show 'De avonturen van Seth Gaaike ma', Stadsschouwburg, Molen water 99, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG~24~ APRIL Huisband Happy Smiles Sessi on Band, rock, Tapperij/Happerij de Happy Buccaneer, A. De kenstraat 5, Vlissingen, 21.30 uur. Seth Gaaikema, one man show 'De avonturen van Seth Gaaike ma', Stadsschouwburg, Molen water 99, Middelburg, 20 uur. Poppentheater Parabel, voor stelling in theaterzaal Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk, Mid delburg, 15 uur. In het kader van een landelijke actie van de Jeugdbond der Ge reformeerde Gemeenten wordt zaterdag 20 april om 19.30 uur een zang- en muziekavond ge houden in de Marnixkerk in West- Souburg. De opbrengst van deze avond is bestemd voor de landelijke actie Gegeven Leven ten bate van geestelijk gehandicapten. Mede werking wordt verleend door het Marnixkoor in West-Souburg olv W. Hoorweg. Ook is er een bij zondere declamatie samen gesteld waaraan medewerking wordt verleend door vier verschil lende spreekstemmen, een aantal muziekinstrumenten, het koor en een solist. De jeugdige Michel de Wit uit Goes brengt een or gelsolo. VRIJDAG 19 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 19 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Three men and a little lady' 19 uur, 'Sleeping with the enemy' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Kindergarten Cop' 19 uur, 'Dances with wolves' 21.15 uur. Electro Middelburg, 'Misery' 19 uur, 'The Godfather III' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the Edge' 20 uur, 'The Reflecting Skin' 22.30 uur. ZATERDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 19 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'Three men and a little lady' 14 en 19 uur, 'Sleeping with the enemy' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Kin dergarten Cop' 19 uur, 'Dances with wolves' 21.15 uur. Electro Middelburg, 'Misery' 19 uur, 'The Godfather III' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the edge' 20 uur, 'The reflecting skin' 22.30 uur. ZONDAG 21 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 14 en 19 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 19 en 21.30 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'Three men and a little lady' 14 en 19 uur, 'Sleeping with the enemy' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Kindergar ten Cop' 19 uur, 'Dances with wolves' 21.15 uur. Electro Middelburg, 'The Godfa ther III' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the edge' 20.30 uur. MAANDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 20 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'Sleeping with the enemy' 20 uur. Grand theater Goes, 'The Godfa ther III' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Godfa ther III' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the edge' 20.30 uur. DINSDAG 23 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 20 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'Sleeping with the enemy' 20 uur. Grand theater Goes, 'The Godfa ther III' 20 uur. Electro Middel burg, 'The Godfather III' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the edge' 20.30 uur. WOENSDAG 24 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlis singen, 'Silence of the lambs' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Three men and a little lady' 14 uur, 'Sleeping with the enemy' 20 uur. Grand theater Goes, 'The Godfa ther III' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Godfa ther III' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards form the edge' 20.30 uur DONDERDAG 25 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dances with wolves' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Silence of the lambs' 20 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'Sleeping with the enemy' 20 uur. Grand theater Goes, 'The Godfa ther III' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Godfa ther III' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Postcards from the edge' 20.30 uur. ZATERDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Duckta- les' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De dans van de ijsberen' 14 uur. ZONDAG 21 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Duck- tales' 14 uur. Grand theater Goes, 'Ducktales' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De dans van de ijsbe- ren' 14 uur. WOENSDAG 24 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Duckta les' 14 uur. Grand theater Goes, 'Ducktales' 16 uur.

de Faam | 1991 | | pagina 11