O Asielzoekerscentrum begin april gereed Hinderwet Vergunning Verkeer Bestemmingsplan Ruilver kaveling Keuring Commissies Televisie Trainer IHHiiril GEMEENTE M •«itéllllllilliiilK, 4 DDE LBURG iWeek Op maandag 21 januari 1991 om 14.00 uur begint de maandelijkse vergade ring van de gemeenteraad in de raadzaal van het stadhuis. U kunt deze vergadering bijwonen vanaf de publie ke tribune, die bereikbaar is vanaf de toren op de hoek Lange Noordstraat/Markt. Ge handicapten kunnen van te voren contact opnemen met de bodekamer van het stadhuis, telefoon 75402. De agenda en andere stukken liggen ter inzage bij bureau Voorlichting. Gesproken wordt over de volgende voorstellen: Beleving asielzoekers Wat zijn asielzoekers? Asielzoekerscentra Naar een gemeente De asielprocedure Nationaliteiten Woensdag 16 januari 1991 DE FAAM >or het oog van de Lange Jan Deze informatiepagina van de gemeente Middelburg wordt samengesteld door bureau Voorlichting. Reacties zijn welkom Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u terecht in de Voorlichtingswinkel, Stadhuisstraat 2, Telefoon 75000, geopend iedere werkdag van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Voor Walcheren wordt een ruil verkaveling voorbereid. De Land inrichtingscommissie voor de ruil verkaveling Walcheren heeft een voorontwerp-plan gemaakt. In dit plan wordt onder meer gespoken over de verkaveling, de ontslui ting, de waterbeheersing, en land schapsbouw op Walcheren. Op dit plan is van 15 januari tot 15 april inspraak mogelijk. Er worden ve le inspraak- en voorlichtingsbij eenkomsten gehouden. In Middelburg is er een voorlich tingsbijeenkomst in de Getuige- niskerk op 24 januari 1991 om 19.30 uur, ingang achterzijde van de Adr. Obrysstraat. Bij bureau Voorlichting is het plan, de kaart en de lijst van bijeenkomsten in te Dinsdagavond 5 februari a.s. wordt bij voldoende aanmeldin gen de sportmedische keuring ge houden. Voor meer informatie kunt u bel len naar: Gemeente Middelburg 01180-75570. !n de maand januari worden de volgende commissievergaderingen gehouden: Bestuurscommissie Welzijn, 16 ja nuari om 16.00 uur. Secr. dhr. I. Bijleveld (tel. 75560). Commissie Economische Zaken, 16 januari om 19.30 uur. Secr. mw. E. Klooster (tel. 75449). Commissie Volksgezondheid, de vergadering van 17 januari vervalt. Commissie Bezwaar- en Beroep schriften, 30 januari om 16.00 uur. Secr. dhr. J.J. Groenenberg (tel. 75431). Deze vergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis, tenzij anders vermeld. De agenda en andere stukken zijn in te zien bij bureau Voorlichting en bij de commissiesecretaris. Spreekrecht kunt u aanvragen bij de commissiesecretaris. Het Avroprogramma "Ontdek je plekje" wijdt nogmaals een uit zending aan de stad Middelburg en wet op maandag 28 januari aanstaande. De bijbehorende stadswandeling wordt gelopen op zondag 3 februari aanstaande. Mini-kursus jeugd voetbal trainer De gemeente Middelburg organi seert in samenwerking met de K.V.V.B. Afdeling Zeeland een mini-kursus. VOOR WIE: ongediplomeerd voelbaltechnisch kader van pupillen- en meisjesvoetbal bij de voetbalverenigingen in de ge meente Middelburg. WAAR: Akkommodatie v.v. Nieuw/and. WANNEER: Vrijdagavond 8/2, 15/2 en 8/3. TIJD: Aanvang 19.00 uur tot 22.00 uur. KOSTEN: Gratis! De kursus zat worden gegeven door twee ClOS-stagiaires, Henri Sturm en Bart ter Welle. Namens de K.N.V.B. Afd. Zld. zal Hein PoeII de kursus koördineren. Bij voltooiing van de kursus ontvangt men een certificaat. Geïnteres seerden kunnen zich vóór 19 janu ari 1991, bij de KNVB Afd. Zeeland, t.a.v. Hein Poell, Postbus 296, 4330 AG MIDDELBURG. De gemeenteraad vergadert 1. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeen te Middelburg, gehouden op 22 oktober 1990. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Benoeming onbezoldigd amb tenaar van de burgerlijke stand. 4. Voorziening vacature adjunct directeur o.b.s. "De Vrijburch". 5. Beschikbaarstellen krediet t.b.v. revisie ventilatiesysteem politie bureau. 6. Sociale veiligheid. In liet Actieplan Bestrijding Van dalisme wordt o.m. de aandacht gevestigd op de problematiek van de sociale veiligheid. Met- sociale veiligheid wordt bedoeld een so ciaal veilige omgeving waarin men zich niet bedreigd voelt en waarin men niet bang is om persoonlijk te worden lastig gevallen. Door de werkgroep Sociale Veilig heid is eind 1988 een onderzoek ingesteld naar de sociale (on)vei ligheid in Middelburg. In januari 1989 heeft de werkgroep haar rap port getiteld: "Middelburg, So ciaal Veilig?" aan het college aangeboden. In de achter ons liggende periode is het beleid op basis van het rap port "Middelburg, Sociaal Vei lig?" waar nodig en mogelijk bijgesteld. De toetslijst sociale veiligheid van de Stichting Vrouwen Bouwen en Wonen maakt thans onderdeel uit van het beleid. Een direct gevolg hiervan is de constructie van de (brom)-fietstunnel in de nieuwe rondweg richting Koudekerke. Ten aanzieh van de bestaande situatie wordt opgemerkt dat meerdere van de in het rapport genoemde of soortgelijke problemen zijn op gelost of verbeterd, (verbetering verlichting; aanpassing van de be groeiing). Overigens geldt dat nog lang niet alle als sociaal onveilig ervaren plaatsen en/of routes zijn aange past. Dit is deels te verklaren uit de omstandigheid dat herinrich tingsplannen in een vergevorderd stadium verkeren (Oude Vlissingseweg-Erasmuswijk, Edelstenenbuurt). 7. Oprichting regionaal Halt- bureau Walcheren. Halt (Het alternatief) is begin 80-er jaren in de gemeente Rotter dam als experiment van start ge gaan. De toename van het vandalisme, de overbelasting van justitie en politie en het ontbreken van een adequate reactie vormden de directe aanleiding tot deze nieuwe lik-op-stuk benadering. De Halt-aanpak voorziet in een alternatieve afdoening voor straf rechtelijk minderjarigen, bestaan de uit het verrichten van (herstel) werkzaamheden die zo mogelijk direct verband houden met het ge pleegde strafbare feit. Ter uitvoering van het beleidsplan 1990 - 1994 en het Actieplan bestrijding Vandalisme zijn de mogelijkheden onderzocht om te komen tot een regionaal Halt bureau voor de Walcherse ge meenten. 8. Openstelling terrein reinigings dienst op zaterdag. Op 24 september jl. werd in gestemd met het voorstel het Klein Chemisch Afval (KCA) te gaan inzamelen met een chemo- car. De chemo-car zal daartoe op vaste tijden vaste halteplaatsen aandoen, waar het gedurende 3/4 uur mogelijk is KCA af te ge ven. Bij iedere halteplaats zal een paal met bord worden geplaatst, waarop de data en tijd van inza melen vermeld staan. Omdat niet ieder huishouden in de gelegen heid zal zijn op de daarvoor vast gestelde tijd bij de halteplaats in die omgeving het KCA in te leve ren, wenst men hieraan tegemoet te komen door het openstellen van het terrein van de reinigingsdienst aan de Stads- ambachtsweg op zaterdagmor- gcn/-middag gedurende een 3-tal uren, van 10.00 uur tot 13.00 uur. 9. Wijziging subsidieregeling oud papier. De papiermarkt in Nederland is ingestort door de enorme invoer van oud-papier uit het buitenland (ontbreken van toereikende ver werkingscapaciteit in met name West-Duitsland en Amerika). Er wordt vanuit gegaan, dat de ont stane situatie niet structureel van aard is. Deze zal herstellen tegen de tijd, dat de landen, welke thans het oud-papier naar Nederland exporteren, zelf toereikende opslag- en - verwerkings capaciteit hebben gecreëerd. Gevolg is evenwel, dat de prijs van het oud-papier is gedaald tot 1 a 2 cent per kilo. Gelet op die prijs is het momenteel nauwelijks lonend oud-papier in te zamelen. Om het bestaande inzamelsysteem in stand te houden en het geschei den inzamelen van oud-papier verder te bevorderen acht men het wenselijk en verantwoord de sub sidieregeling te wijzigen. Gelet op de samenwerking met de gemeente Vlissingen - in het bij zonder op het terrein van het mi lieu - is in het belang van een gelijke behandeling van de desbe treffende inzamelende instanties besloten een garantieprijsregeling voor het ophalen van oud-papier vast te stellen analoog aan de re centelijk door het gemeente bestuur van Vlissingen vastgestelde regeling. De nieuwe regeling zal per 1 januari 1991 moeten ingaan en bevat de vol gende regels: 1. Verenigingen en instellingen zonder winstoogmerk die oud papier inzamelen in de gemeente Middelburg kunnen een aanvul lende subsidie boven de markt prijs krijgen waarbij de som van de marktprijs en de gemeentelijke subsidie 8 cent bedraagt. 2. De subsidie als bedoeld onder I. wordt uitbetaald aan de hand van duidelijke bewijsstukken (weegbriefjes/kwitanties). 3. Deze regeling geldt voor de in gezamelde hoeveelheid oud papier waarvan de onder 2. be doelde bewijsstukken zijn geda teerd na I januari 1991. 4. Met deze regeling vervalt de be staande subsidieregeling d.d. 1 ju ni 1989 voor het ophalen van oud-papier. 10. Bescliikbaarstellen krediet ad 68.000,ten behoeve van bet uitvoeren van maatregelen ter be teugeling van de overlast veroor zaakt door honden, alsmede wijziging van de A.P.V. Mid delburg. De bepalingen in de Algemene Politieverordening (A.P.V.) Mid delburg inzake de verontreiniging door honden wordt gewijzigd conform de model A.P.V. van de V.N.G. In dit model wordt op een duidelijke wijze geformuleerd op welke plaatsen de eigenaar of houder van de hond verplicht is er voor te zorgen, dat de hond zich niet van uitwerpselen ontdoet, Te vens kent dit model, anders dan de A.P.V. Middelburg, een straf- baarheidsuitsluitingsgrond. De strafbaarheid van het in het be treffende artikel gestelde verbod wordt opgeheven indien de eige naar of houder van de hond er zorg voor draagt, dat de uitwerp selen van de hond onmiddellijk worden verwijderd. Gelet op het feit, dat de hondeno- verlast met name een probleem is op speelterreinen, schoolterreinen en trapveldjes, zal de strafbaar- hcidsuitsluitingsgrond daarop niet van toepassing kunnen zijn. Het verbod zal middels borden kenbaar worden gemaakt. II. Vaststelling voorbereid ings- besluiten. Voorgesteld wordt voorberei- dingsbesluiten vast te stellen voor: - een perceel aan de Abeelseweg om vervanging van een bestaande woning door een nieuwe mogelijk te maken; - een perceel aan de Breeweg voor de verbouwing van een fietsen- handel; - een gebied tussen de Span jaardstraat en de Spuistraat om ongewenste ontwikkelingen te voorkomen, aangezien een eerder vastgesteld voorbereidingsbesluit is verlopen. 12. Toepassen artikel 74 Wel op het Basisonderwijs t.b.v. vervan gen dak rijwielstalling p.c. basis school "De Wegwijzer". 13. Toepassen artikel 74 Wet op bet Basisonderwijs voor het aan leggen van een drainage rond de "Gaudeamusschool" voor bij zonder basisonderwijs. 14. Automatisering gedeeltelijke 3e fase dienst Gemeentewerken. 15. Beschikbaarstellen krediet voor het vernieuwen van een ge deelte van de riolering in de Span- jaardstraat en het vernieuwen van aansluitingen in de Ter Hoo- gestraat. In de Spanjaardstraat tussen de Haringplaats en De Vijf Ringen ligt nog een stukje oud gemetseld riool dat dateert uit de vorige eeuw. Dit gedeelte van de riolering is dringend aan vervanging toe. In het opgestelde rioleringsplan voor de eerstkomende 10 jaren is de Spanjaardstraat als zeer urgent opgenomen. In de Ter Hoogestraat is het riool uit 1958 nog in goede staat, doch de huis aansluitingen aan de even zijde van de straat tot perceel nr. 34 zijn nog op een nevenriool aangeslo ten. Dit geeft afvoerproblemcn, vertoont lekkages en lokt onge dierte. Teneinde deze problemen op te lossen zullen de aansluitin gen op het nevenriool op het nog in goede staat zijnde riool moeten worden aangesloten. 16. Beschikbaarstellen van een krediet voor het aanschaffen van apparatuur voor de huisdrukkerij. 17. Verlenen bijdrage aan oprich ting Sophia-logeerhuis. In de door het Ministerie van Wel zijn, Volksgezondheid en Cultuur vastgestelde bouwbegroting voor de nieuwbouw van het Sophia Kinderziekenhuis te Rotterdam is met de bouw van een logeerhuis geen rekening gehouden. Vanuit het ziekenhuis wordt thans ge tracht fondsen te werven om als nog via "externe" financiering de bouw van deze essentiële voorzie ning mogelijk te maken. Voor de bouw van het logeerhuis is 3.000.000,— benodigd. Voor gesteld wordt voor de totstandko ming van dit uiterst sympathieke initiatief een bedrag van 7.500,— beschikbaar te stellen. 18. Evaluatie Bestuurlijk Overleg Ouderenbeleid Middelburg (BOOM). 19. Subsidieverzoek ter oprichting van een Anti-Discriminatie Bu reau in Zeeland. De oprichting van een dergelijk bureau in Zeeland is het sluitstuk van een ontwikkeling waarbij de afgelopen jaren een landelijk net werk van ADB's is opgericht. Naar verwachting is omstreeks begin april de bouw van het asielzoekers centrum aan de Kruitmolenlaan afgerond en kunnen de eerste asielzoe kers gehuisvest worden. De komende maanden kunt u op deze pagina regelmatig informatie ver wachten over het centrum en zijn bewoners. De centra hebben zoveel mogelijk dezelfde voorzieningen. Alleen de accommodatie kan verschillen. Zo is de ene accommodatie beter ge schikt voor het opvangen van ge zinnen dan de andere. Andere centra zijn bijvoorbeeld meer in gespeeld op individuele opvang. De asielzoekerscentra vallen on der de verantwoordelijkheid van hel ministerie van Welzijn, Volks gezondheid en Cultuur (WVC). Ieder asielzoekerscentrum heeft een directeur en adjunctdirecteur. Zij worden bijgestaan door ver schillende medewerkers voor ver blijf, voorlichting en welzijn, het Centrum Gezondheidszorg Vluchtelingen, administratieve medewerkers, keukenpersoneel, een schoonmaak- en een techni sche dienst. De receptie in het cen trum is 24 uur per dag bezet door een medewerker van een particu liere beveiligingsdienst. Aan de re ceptie kan de asielzoeker altijd informatie krijgen. Plaatselijke vrijwilligers verzorgen verder uit eenlopende activiteiten. Hiervoor kunt u tezijnertijd een oproep verwachten. Na aankomst heeft de asielzoeker zich meestal gemeld bij de ambte naar van vreemdelingenpolitie. De asielzoekers moeten iedere weck hun groene identiteitskaart bij de vreemdelingenpolitie laten af stempelen. Hoewel de medewerkers en vrij Asielzoekers zijn mensen die om uitlopende redenen hun land ver laten om in een ander land be scherming te zoeken. Ze zijn afkomstig uit een groot aantal verschillende landen. Vooral uit Afrika en Azië komen veel asiel zoekers. Maar ook uit Oosteuro- pese landen vluchten mensen naar het westen. Asielzoekers komen niet alleen naar Nederland, maar naar vele Westeuropese landen. Asielzoekers, zowel gezinnen als alleenstaanden, komen in Neder land aan per trein, auto, bus of vliegtuig. Bij aankomst moeten zij zich melden bij de vreemdelingen politie van een gemeente of op Schiphol. Daar worden hun gege vens geregistreerd. De gemeente waar de asielzoeker zich meldt, gaat na of in de eigen gemeente opvang mogelijk is. In de meeste gevallen is er niet direct woonruimte beschikbaar. De asielzoeker wordt dan tijdelijk op gevangen in een asielzoekerscen trum. Er zijn diverse asielzoekerscentra die verspreid liggen over heel Nederland. De asielzoekerscentra zijn meestal gevestigd in bestaande gebouwen: in Luttelgeest bijvoorbeeld in een bungalowpark, in Schinnen in een voormalig klooster en in Goes in een leegstaand ziekenhuis. willigers het verblijf in het asiel zoekerscentrum zo aangenaam mogelijk proberen te maken, wil dat niet zeggen dat asielzoekers zich in alle gevallen op hun gemak voelen. De overgang van het eigen land naar Nederland is groot. Asiel zoekers worden geconfronteerd met een andere cultuur, een vreemde taal, andere gewoonten, en missen vaak hun familie en vrienden. Samen met de onzeker (foto: M. Mode) heid of ze in Nederland mogen blijven kunnen ze zich eenzaam en verloren voelen. Vanwege doorstane ontberingen of mishandelingen komen klach ten over de gezondheid voor. Der gelijke klachten worden versterkt door hun gevoel van onzekerheid. Ondanks het feit dat de medewer kers steeds zorgvuldig overwegen wie men bij elkaar op een kamer of in een wooneenheid plaatst, kunnen zich spanningen voor doen tussen bewoners. De staf bespreekt in dat geval de proble men in een vroeg stadium met de asielzoekers. Wanneer er voor een asielzoeker een geschikte woonruimte in een gemeente vrij is, krijgt het asiel zoekerscentrum hiervan bericht van het ministerie van WVC. In de meeste gevallen zullen asielzoe kers de huisvesting met andere asielzoekers moeten delen. Asielzoekers kunnen een voorkeur uitspreken voor een bepaalde ge meente. Met deze wensen kan vaak geen rekening gehouden worden. Het feit dat een asielzoeker huis vesting krijgt aangeboden in een gemeente, betekent niet dat hij voorgoed in Nederland mag blij ven wonen. Tijdens de eerste weken van het verblijf in een asielzoekerscen trum roept een ambtenaar van het ministerie van Justitie de asielzoe ker op voor een gesprek. Dit ge sprek noemt men het 'nader gehoor'. Het gehoor vindt plaats in het asielzoekerscentrum. Tij dens dit gehoor legt de asielzoeker zo goed mogelijk uit waarom hij asiel aanvraagt. Voor de asielzoeker is dit nader gehoor erg belangrijk. De ambte naar noteert alles wat de asielzoe ker vertelt en schrijft daarover een rapport. Op grond van dit rapport neemt Justitie een beslissing. De asielzoeker zal het nader ge hoor dan zorgvuldig moeten voorbereiden. Dat hoeft hij niet alleen te doen. In de meeste asiel zoekerscentra is een Bureau voor Rechtshulp en zijn vrijwilligers van Vluchtelingenwerk aanwezig. Deze mensen helpen de asielzoe ker bij de voorbereiding. Ook tij dens het gehoor kunnen deze vrijwilligers aanwezig zijn. Regel is dat men gebruik maakt van een tolk. Vervolgens buigt Jusititie zich over het asielverzoek. De beslis sing kan positief zijn: de asielzoe ker wordt erkend als vluchteling of krijgt een verblijfsvergunning en mag dan in Nederland blijven. Wanneer de uitslag negatief is, kan de asielzoeker daartegen in beroep gaan. In totaal hebben zich bij het mi nisterie van WVC in het afgelopen jaar tot 1 december 15.100 asiel zoekers aangemeld. Om u een idee te geven van de plaatsen van her komst volgt hieronder een lijstje van aanmeldingen voor de perio de januari-december 1990. Justitie W.V.C. SRI LANKA 2538 626 ROEMENIË 2110 1927 SOMALIË 1498 1395 IRAN 1487 1312 LIBANON 1163 1048 POLEN 1126 1123 ETHIOPIË 945 777 NIGERIA 799 733 TURKIJE 723 619 GHANA 675 488 SYRIË 613 562 CHINA 559 486 AFGHANISTAN 540 489 JOEGOSLAVIË 517 536 BULGARIJE 438 415 Overlast door honden is onderwerp van punt 10. In samenwerking met de Provin cie Zeeland is door de gemeente Middelburg het initiatief geno men om te komen tot de oprich ting van een dergelijk bureau in Zeeland. In overleg met het Lan delijk Bureau Racismebestrijding in Utrecht is een opzet gemaakt over de werkwijze en taken van een ADB, en een oprichtings bestuur samengesteld. Een ADB dient zich te richten op de bestrij ding van rassendiscriminatie in de ruimste zin van het woord. Het oprichtingsbestuur heeft als uitgangspunt dat er sprake dient te zijn van minimaal één betaalde medewerk(st)er. Het ADB kan ge huisvest worden bij het bureau Sociale Raadslieden te Vlissingen vanwege de zgn. laagdrempelige voorziening. 20. Oprichting van en deelname in de Stichting Stadsschouwburg en Concertzalen. Door het bureau MEDE is een rapport opgesteld. Het rapport bevat in het kader van hei ver zelfstandigingsproject voorstellen voor een nieuwe beheersstructuur voor de Stadsschouwburg en de Concert- en Gehoorzaal. 21. Rondvraag. Een aanvraag om een vergunning ingevolge de Hinderwet is bin nengekomen van de heer J. Adamopoules voor een Grieks restaurant aan de Lange Noordstraat 14 te Middelburg. Voor informatie over inzage en de bezwaart- en beroepslproce- dure kunt o terecht bij de secretarie, afdeling Algemene Zaken, tel: 75432. In de Provinciale Zeeuwse Courant van woensdag 16 januari 1991 staat de officiële kennisgeving. Van 18 tot en met 31 januari 1991 ligt op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie een aanvraag om een wijzi gingsvergunning ter inzage voor het monumentenpand Dam 21. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Burgemeester en wethouders hebben besloten op het kruispunt Varkensmarkt/Hoogstraat/Vlissing- sestraat/Koestraat/Gortstraat/Gravenstraat het rechtsafslaan te verbieden voor het verkeer komende vanuit de Hoogstraat, met uitzondering van fietsers, bromfietsers en lijndiensten ZWN. Burgemeester en wethouders hebben besloten ter hoogte van het pand Verwerijstraat 26 een laad- en loshaven in te stellen op maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur. Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende binnen 30 da gen na heden, als regel onder betaling van f 150, aan rechten, beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch moet worden inge diend bij de Commissaris van de Koningin in Zeeland, Sint Pieterstraat 42 te 4331 EW MIDDELBURG. Het volledige ver- keersbesluit ligt bij het bureau voorlichting, Stadhuisstraat 2 te 4331 PK MIDDELBURG ter inzage. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een verzoek hebben ontvangen om medewerking aan A. het bouwen van een woning ter vervanging van de bestaande woning op het perceel Abeelseweg 1; B. het verbouwen/vergroten van een rijwielhandel op het perceel Breeweg 11-13-15. De bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse vigerende bestemmingsplannen Buitengebied resp. Uitbrei dingsplan in Onderdelen 1959. Aangezien echter uit planolo gisch oogpunt in beginsel geen bezwaar tegen de bouwplannen bestaan kan, vooruitlopende op de herziening van de bestem mingsplannen, met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling worden verleend. Bij de besluit vorming omtrent het verlenen van een dergelijke vrijstelling wordt rekening gehouden met eventueel bij derden levende be zwaren. De bouwplannen en schetsplannen van de voorgenomen herzie ning van de bestemmingsplannen liggen met ingang van vrijdag 18 januari 1991 gedurende veertien dagen voor een ieder ter ge meentesecretarie ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren worden kenbaar gemaakt aan burgemees ter en wethouders. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg.

de Faam | 1991 | | pagina 5