Middelburgs Kamerkoor met Voorburgs Vocaal Ensemble Van zieken en van wezen, zeven eeuwen Middelburgse Godshuizen Nederlandse première in Schuttershoftheater Russen in De Klomp Bert van Wijk: geen geheimen Riff presenteert nieuwe lp in jongerencentrum De Piek 6 DECEMBER T/M 12 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND DE KUNSTENAAR GESPROKEN Peter Sijnke Nieuwe Egghead treedt op in Bar Americain Vier heren over vrouwen en borduren Woensdag 5 december 1990 DE FAAM - DE VUSSINGER lïï I® IM lüf lïï IMf Het Middelburgs Kamerkoor verzorgt samen met het Voor burgs Vocaal Ensemble een winterconcert. Dat gebeurt zaterdag 8 december in de Middelburgse Koorkerk om 22 uur. Variatie is één van de belangrijkste uitgangspunten bij dit concert. De beide koren staan, volgens koorlid Margie Keulemans, bekend om hun brede repertoire. „We zijn meteen na de zomerva kantie begonnen met de repeti ties voor het winterconcert", vertelt Keulemans. „Vooral het notenwerk moet goed worden in gestudeerd". De voorbereidingen en het instuderen van de te ver tolken stukken heeft ieder koor apart gedaan. De dirigent van het Middelburgse koor, Peter Arts, is een aantal keren te gast geweest bij de repetities van het Voor burgs Vocaal Ensemble. „Voor de uitvoering hebben we altijd een repetitieweekend", legt de 30-jarige Middelburgse uit, „Het is belangrijk om die specifieke sfeer van de muziek vast te hou den. De normale repetities zijn te kort om dat gevoel vast te hou den. Met zo'n weekend kun je ook goed de puntjes op de i zet ten. Het is een standaardproce dure van het Middelburgs Kamerkoor", legt ze uit. „Voor el ke grote uitvoering is er zo'n weekend". Dankzij de samenwerking met het Voorburgs Vocaal Ensemble kan er een uitgebreid en afwisse lend programma worden gebo den. „Die formule gebruiken we altijd en bevalt uitstekend", ver telt mevrouw Keulemans. Meer dan vijftig zangers doen mee aan de uitvoering. Het programma heeft een reis als leidraad. De muzikale tocht begint in Rusland en voert dan via Polen naar Duitsland. Uiteindelijk belandt het reisgezelschap in Nederland. Twee dubbelkorige werken van de Duitse componist Heinrich Schütz en twee liturgische ge zangen van de componist Tsjai- kovski zijn onderdeel van het programma. Ook composities van Francis Poulenc en Camille Saint-Saëns worden uitgevoerd en een eigentijdse bewerking van het bekende 'Sur Ie pont d'Avig- non' van Vic Nees. De muzikale leiding is in handen van dirigenten Marijke van Klave ren van het Voorburgs Vocaal En semble en Peter Arts van het Middelburgs Kamerkoor. Aan de uitvoering werken verder mee Toon Hagen op orgel en Eugène Eiken op fluit. Het Middelburgs Kamerkoor onder leiding van dirigent Peter van Klaveren. In het Zeeuws Museum is nog tot half februari de tentoonstel ling van 'Van zieken en van we zen, zeven eeuwen Godshuizen in Middelburg' te zien. Aanleiding voor de tentoonstelling is het ver schijnen van het boek 'De zorg gewogen, zeven eeuwen Gods huizen in Middelburg', van de hand van mevrouw J. Kool- Blokland. De expositie kwam tot stand door samenwerking en fi nanciële steun van het bestuur van de Godshuizen en met de medewerking van het Rijksar chief Zeeland. De Godshuizen zijn ontstaan in de vroege middeleeuwen. Ze ver leenden onderdak aan pelgrims, reizigers en arme mensen. De middeleeuwer was er namelijk van overtuigd dat er een belang rijke taak op hem of haar wachtte om deze groep mensen te helpen en christelijke barmhartigheid te bewijzen. De tentoonstelling bestaat uit twee thema's. Het gasthuis en het arm- en burgerweeshuis. Een overzicht van de geschiedenis van het gasthuis (vanaf 1289 tot heden) wordt in beeld gebracht met ondersteuning van heelkun dige voorwerpen en instrumen ten uit de 18e eeuw, een kist met gal- en blaastenen en schilderij en. Het leven en het functioneren van de regenten, chirurgijnen, doctoren, verpleging, patiënten, verloskunde en de apotheek zijn ook onderdeel van dat thema. Het leven van de wezen uit het arm- en burgerweeshuis (1490-1909) wordt belicht aan de hand van kleding, gebruiksvoor werpen, documenten en fotoma teriaal. Tot de Godshuizen behoorden verder het oudemannen- en vrouwenhuis, het simpelhuis en de leprozerie. Aan de hand van tekeningen en documenten wordt uitleg gege ven over deze instellingen. Het Middelburgse Schuttershoftheater toont zaterdagmiddag om twee uur de film 'Reis naar Melonia'. Het is de Nederlandse première van deze Zweedse tekenfilm. Ook zondagmiddag is deze spannende film te zien. Winnaar van de Grote prijs van Nederland '87, Riff. Het belooft in cultureel jongeren centrum De Piek van donderdag 6 december tot Topgitarist Sergey Voronov bezoekt tijdens zijn tiendaag se toernee door Nederland ook Zeeland. Zaterdag 8 de cember is hij met zijn band in De Klomp in Ovezande. Voor het voorprogramma is de band One for the road gecon tracteerd. De Russen zijn gespecialiseerd in rhythm blues. Kunstenaar wil hij zich niet noemen. In discussies over het gegeven of hij nu wel of geen kunst maakt mengt hij zich dan ook niet: "Ik maak gewoon wat ik mooi vind". Wellicht is hij hèt voorbeeld van iemand die in het grensgebied tussen kunst en ambacht opereert. We doelen op de Middelburgse goud- en zilversmid Bert van Wijk. Sieradenmakers kwamen in deze serie nog niet eerder aan bod. En wat is er in de stemmi ge laatste maand van het jaar een mooier onderwerp dan gouden en zilveren sieraden? Bert van Wijk (Brielle 1958) kwam reeds op zeer jeugdige leeftijd naar Middelburg: "Ik ben een getogen Zeeuw, hoe wel ik hier dus niet ben gebo ren". Het werken met zijn handen en dan met name aan kleine objecten boeide hem al vroeg. "Toen ik een jaar of zestien was kwam ik voor het eerst in aanraking met het vak via een cursus edelsmeden in de Kuiperspoort". Vervolgens ging hij naar de meest bekende opleiding op dit vakgebied: de MTS Vakschool Schoonhoven. Daar volgde hij de richting goudsmeden. Bert: "Er is na melijk een verschil te onder scheiden, over het algemeen zijn goudsmeden mensen die sieraden maken, terwijl zil versmeden meer gebruiksvoor werpen vervaardigen". De opleiding, waar o.m. tekenen, ontwerpen en vormgeving ge doceerd wordt duurt drie jaar. "In tweeënhalve dag in de week word je de praktijk van het goudsmeden bijgebracht, haast in een soort leermeester gezel situatie. Na drie jaar moet je nog een jaar stage lopen. Ik heb dat bij Dop Koot in Ede ge daan, een heel goede goudsmid die momenteel zelf les geeft in Schoonhoven". Begin jaren tachtig keerde Bert weer naar de Zeeuwse hoofd stad terug. Na diverse werk zaamheden (zeefdrukker bij het jongerencentrum "Midgard", een werkplaatsje in het - helaas- snel ter ziele gegane ambachtencentrum ("Demera- ry") besloot hij voor zichzelf te gaan beginnen. Toen er ruim drie jaar geleden een pandje in de Koorkerkstraat vrijkwam startte Bert daar een werk plaatsje) annex winkel. En met succes... "Er zijn nu perioden waarin ik het werk nauwelijks aankan! Van de toeristen moet ik het over het algemeen niet hebben, de pieken liggen voor mij in het voorjaar, in het najaar en in de decembermaand (te gen de kerst)". Bert van Wijk voert reparaties en restauraties (bijvoorbeeld van Zeeuwse sieraden) uit, te vens ontwerpt en maakt hij ei gen sieraden en andere objecten. Zo ontwierp en ver vaardigde hij in 1987 de offi ciële ambtsketen van de burgemeester van het Zuid- Hollandse Cromstrijen. "Ontwerpen begint met een idee", zegt Bert. "Iemand komt binnen en samen ga je kijken wat de wensen zijn". Dat kan bijvoorbeeld aan de hand van mappen met ontwerpen (eigen tekeningen van ringen en ande re sieraden). Al pratend en schertsend komt zo het uiteindelijke ontwerp tot stand. Na deze eerste fase van spelen met vormen op papier begint het eigenlijk pas. Want nu moet het ontwerp tech nisch verwezenlijkt worden, waarbij uiteraard het vakman schap van de goudsmid om de hoek komt kijken. "Het is de kunst, als je in opdracht werkt, iets te maken dat de ander mooi vindt. Een sieraad moet bij iemand passen. Het moet - in schilderkunstige termen gesproken- haast een portret van de drager zijn". Op verzoek van de Kunstzinnige Vorming Vlissingen geeft Bert van Wijk dit jaar voor het eerst zelf een cursus edelsmeden (in Sou burg). Zeventien cursisten, in leeftijd variërend van 16 tot 86 jaar, zetten onder leiding van meester-goudsmid Bert de eer ste wankele schreden op het pad van de edelsmeedkunst. "Ik vind het leuk om kennis over te dragen. Het maken van sieraden is een moeilijke mate rie, voor de deelnemers een soort ontdekkingsreis". Bert van Wijk streeft naar openheid, naar eerlijkheid. Van daar dat in zijn heldere win kel/werkplaats de werkbank bij het raam staat. Hij wil tonen hoe de sieraden tot stand ko men, want hoewel dat vroeger veelal wat achteraf, in het ver borgene gebeurde is daar niets geheimzinnigs aan. Eigenlijk valt "het geheim van de smid" hier weg: het geheim van de smid is bij Bert van Wijk dat er geen geheim is.... zondag 9 december weer een drukke boel te worden. Donder dagavond 6 december houdt De Piek een spelcafé dat om 20 uur begint. De vrijdagmiddag erop is er om 14 uur een jamsession, en 's avonds komt de formatie Riff haar nieuwe elpee ten gehore brengen, die nog niet van de drukpers af is. Deze Haagse band heeft in 1987 de Grote prijs van Nederland gewonnen, en heefl kortgeleden de opnamen voor de lp/cd, waarvan de titel nog niel bekend is, gemaakt. Zaterdag is er om 22 uur de ge bruikelijke swingavond, die bij ge brek aan andere activiteiten de zalen altijd nog goed weet te vul len. Dan is er op zondag 9 de cember om 20 uur de eindpresentatie meidenproject, waarin meiden hun zelfgemaakte kleding, sieraden en bedrukte stoffen laten zien. Op deze mo deshow volgt om 21 uur een op treden van Lady Comedie, een theatergroep uit Amsterdam. De voorstelling heet Furore, en het belooft een boeiend stuk te wor den. Het speelt zich af op, naast, voor en achter een aardappel- berg.. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschil derijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Holografiemuseum 'Dennis Ga- bor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Middelburg, "13x anders", 13 samenwerkende landelijke bi bliotheken laten zien wat ze te bie den hebben, expo ruimte souterrain Teken voor cultuur, ten toonstelling winnende affiches affi chewedstrijd. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdie ping: Vervoersmiddelen, (t/m 8 de cember), Gedenktekens, (vanaf 10 december). Openingstijden bi bliotheek. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Gerard Aaarden, impressie Afrika. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Pron ken met Oosters porselein, ten toonstelling. Guido Lippens, schilderijen en tekeningen. "Van zieken en van wezen, zeven eeu wen Godshuizen in Middelburg", Openingstijden di. t/m vr. 10 tot 17 uur, za. t/m ma. 13.30 tot 17 uur. Galerie van de Delta Nutsbedrij ven. (Poelendaelesingel 10). schil derijenexpositie. Tijdens kantooruren. Balans 17. (Balans). Uw eigen keu ze?. Openingstijden woensdag, donderdag en vrijdag van 12 tot 17 uur, zaterdag 11 tot 16 uur. De Ruimte. (Kinderdijk 10). Marjan van de Vrie, grafiek. Do. t/m zo. van 13.30 tot 17.30 uur, verder op af spraak tel. 01180-35172. Stichting Beeldende Kunst Zee land. (Kuiperspoort 22). Lous Mar tin en Suzanne Esser, sieraden. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Restaurant Den Gespleten Arent (Vlasmarkt 25). expositie textiele schilderijen Cobie Visschers. Rabobank. (Lange Geere 3). me vrouw van Gelder-Topman, exposi tie, gedurende openingstijden van de bank. Hotel Arneville. (Buitenruststraat 22). Antiekbeurs, zaterdag en zon dag van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Mu seum.(Duinvlietweg 6) "Amateur Beeldende Kunstenaars", verschil lende kunstenaars met beelden, brons, marmer, inkt, tekeningen, acryl en olieverf. De laatste der Ha- nekammen, tentoonstelling over bedreigde paddestoelen. Tien Zeeu wen zien de natuur 4, Openingstij den Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. VEERE Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Wisselten toonstelling: Zeeland Waterland. VRIJDAG 7 DECEMBER Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Formatie The Riff, Jongeren centrum De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, s'avonds. The Handsome Harry Compa ny, Stadsschouwburg, Molenwa ter, Middelburg, 20.30 uur. Joke Bruijs, theatersolo Gepe perd, de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Egghead, Bar American, Plein 40, Middelburg, 20.30 uur. ZATERDAG 8 DECEMBER Uitvoering van Handel's "Mes siah" door Chr. Oratorium Vere niging Goes, Nederlands Hervormde Kerk, Kapelle, 20 uur. Joke Bruijs, theatersolo Gepe perd, Stadsschouwburg, Molen water, Middelburg, 20 uur. Russ. gitarist Serge Vooronof, met in voorprogramma One for the Road, De Klomp, Ovezande, 21.30 uur. ZONDAG 9 DECEMBER Kombinatie-koffieconcert Hebe Mensinga (viool) en Jeannette Koekkoek (piano). Marjan Boo- nen (mezzo-sopraan) en Jan- Willem Nelleke (piano). Klove niersdoelen, Achter de Houttui nen, Middelburg. 11.30 uur. Kombinatie-koffieconcert, Volksmuziekgroep Chimera Pe ter Koene, Vestzaktheater, Bella- mypark, Vlissingen, 16 uur. Lady Komedie, theatervoorstel ling Furore, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 21 uur. DINSDAG 11 DECEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. Vincent, solotoneel door Klaas Hofstra, Stadsschouwburg, Mo lenwater, Middelburg, 20 uur. WOENSDAG 12 DECEMBER Poppentheater Parabel, voor stelling, Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 5, Middelburg, 15 uur. Zeespiegelrijzing. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. Ca- pellestraat 1. schilderijen. Dagelijks geopend, tel. 01181-1361. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Ma. t/m zo. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie- dereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Restaurant Valentijn. (Nieuwendijk 14). Diane Capello, aquarellen. Tij dens openingsuren. Atelier De Galerie. (Hobeinstraat 95). Tekeningen, handwerken en andere kruissteken. Openingsuren tussen 14 en 18 uur. NMB bank. (A. Dekenstraat 1). Het Nieuwe Vlissingen, historie, ver keer, wonen, werken, winkelen, overzicht van de ontwikkeling van Vlissingen. Bezichtiging tijdens ka- suren NMB bank. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Er- win Olaf, hedendaagse kunst. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. (t/m 12 de cember) WEMELDINGÊ Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. dage lijks geopend. Egghead verrijkt met twee gitaristen. „Egghead zet een muur van ge luid neer die de toeschouwer aanspoort met het hele lichaam en zeker met het hoofd mee te dreunen", schreef een journalist eens over deze veelzijdige band. Geen funk, geen covers - op één na -, een grote dosis humor en een bassist die momenteel de langste van Nederland is. leder wiens nieuwsgierigheid nu is ge wekt kan vrijdag 7 november om 20.30 uur in Bar Americain aan het plein 1940 in Middelburg gaan luisteren naar déze eigen zinnige groep. Sinds de oprichting in 1988 heeft Egghead vele pieken en dalen meegemaakt. Na een optreden in het VPRO-progamma Fa leek het goed te gaan, maar de band klap te in toen de gitarist besloot op te stappen. Nu, zes maanden later, is de groep twee gitaristen en aantal nieuwe nummers rijker. Om het nieuwe Egghead aan het publiek voor te stellen is een 'In troducing the Egg' tour op poten gezet. De oude nummers zijn ge bleven en de nieuwe beloven har der en maffer te zijn. Wie durft? Vier heren die met een knipoog naar u en zichzelf een blik wer pen op het verleden en de toe komst: liedjes en conferences. Zaterdag 15 december staat de theatergroep Purper met hun nieuwe show Opus 8 in het dorpshuis de Jeugdhoeve in 's Heerenhoek op de planken. De groep geeft dan een show ten beste over vrouwen, schepen en verre horizonnen, kroegen, ker ken, katers en borduren. Oprech te woede en kameraadschap, grove taal en poëzie, onverschil ligheid en tederheid wisselen el kaar in een snel tempo af. De show begint om 20.15 uur. Purper. Een naam die die al tien jaar een eigen plaats in de thea terwereld heeft. Gedurende die tien jaar heeft de cabaretgroep al vele gezichten gekend. Vandaag de dag kent de formatie vier he ren, namelijk Erik Dreij, Frans Mulder, Alfred van den Heuvel en - nieuw dit jaar - Jan-Simon Min- kema, bekend als cabaretier, tekstschrijver, zanger en acteur. Niet over het hoofd te zien is de Close harmony, het visitekaartje van Purper. VRIJDAG 7 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flaatli- ners' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Imagine', John Lennon 20 uur, 'Black Rainbow' 20.30 uur. ZATERDAG 8 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flatli- ners' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14 uur, 'Flatliners' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 19 en 21.45 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 20.00 uur. Imagine' John Len non, 20.30 uur 'Black Rainbow'. ZONDAG'9 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flatli ners' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Ghost' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14 uur, 'Flatliners' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Black Rainbow' 20.30 uur. MAANDAG 10 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flatli ners' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Black Rain bow' 20.30 uur. DINSDAG 11 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Fla tliners' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Black Rainbow' 20.30 uur. WOENSDAG 12 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flatli ners' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14 uur, 'Flatliners' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Black Rainbow' 20.30 uur. DONDERDAG 13 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Flatli ners' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Re venge' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Black Rainbow', 20.30 uur. ZATERDAG 8 DECEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Reis naar Melonia, ned. premiere 14 uur. ZONDAG 9 DECEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kuifje en de zonnetempel' 14 uur. WOENSDAG 12 DECEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur.

de Faam | 1990 | | pagina 7