Aanmoedigingsprijs jong Zeeuws talent Over de ambities van een Zeeuwse Band Bijeenkomst restaurantje Middelburgse synagoge 22 NOVEMBER T/M 28 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND Toneelspelen, dat doe je toch zelf!' Studiedag lokale regionale musea EYE TO EYE, POPMUZIEK BESPROKEN The Wall Peter Wessel KINDER BOEKEN Woensdag 21 november 1990 DE FAAM - DE VLISSINGER m m m M m m m M Musici gezocht voor Kuiperspoortorkest De leden van het Middelburgs Kuiperspoortorkest zijn op zoek naar nieuwe leden. Het liefst hebben ze muzikale versterking van blazers en strijkers. Het or kest bestaat al tien jaar en in die tijd hebben ze volgens eigen zeg gen met plezier samen gespeeld. De repetities worden zelfs om schreven als inspirerend en heel gezellig. De naam van het en semble is afgeleid van de muziek school waar het orkest ieder woensdagavond repeteerd. Tien jaar geleden richtte een do cent van de muziekschool, Dick Boon, het orkest op. Sindsdien heeft het orkest niet stilgezeten. In de Franse stad Blois gaven zij een uitvoering van de mis van Puccini en leden van het Konink lijk Concertgebouw werden vaak begeleid door het Kuiperspoortor kest. Vorig jaar gaf Boon het diri geerstokje over aan zijn collega John van den Beemt die na het pionierswerk van Boon de verde re uitbouw op zich heeft geno men. Renée van Brakel is één van de enthousiaste musici van het ensemble. Zelf omschrijft zij het orkest als Een gezellige menge ling van mannen en vrouwen". Met als kleine voetnoot dat: „De vrouwen op het moment toch iets sterker zijn vertegenwoor digd". „Ik speel nu al twee jaar bij het Kuiperspoortorkest en ik mag wel zeggen met heel veel plezier", omschrijft zij haar muzikale Kui pers ervaring. Het repeteren op de woensdagavond in de muziek school heeft zo haar eigen char mes. „Het repeteren gebeurt in een sfeervol zaaltje. Er staat een open haard en er liggen nog van die oude tegels op de vloer", om schrijft Van Brakel de ruimte. „En dan tussendoor even een bakje koffie of thee drinken". Dat alles zorgt voor een prettige en gezelli ge sfeer volgens de muzikanten. Het laat ook een beetje zien hoe de onderlinge relatie van de or kestleden is. Het is een muzikaal enthousiaste groep. Het orkest bestaat uit zes eerste violen, vier tweede violen, drie alten en vier celli. „Daarom hebben we er graag blazers bij. Het resultaat van het jongeren toneelproject 'Toneelspelen dat doe je toch zelf!' staat zaterdag 17 november twee maal op de planken. Het gebeurt allemaal in het Goese Lyceum en begint om 19 uur. Vijftig jongeren hebben in drie zaterdagen een voorstelling gemaakt, gebaseerd op het ver haal 'Een ontgoocheling' van Willem Elschot. De jeugdige ac teurs zijn afkomstig van negen scholen voor voortgezet onder wijs uit heel Zeeland. Twee groepen jongeren werkten onder leiding van twee professio nele regisseurs. Hierdoor zijn twee interpretaties van hetzelfde dramatische gegeven ontstaan. Het verschil in de uitvoering kan zitten in de gerichtheid op spel, tekst of beweging en muziek. De organisatoren hopen dat het on gebreideld enthousiasme, het zweet en de gretigheid even voel baar zullen zijn tijdens de voor stelling als zij hebben ervaren tijdens het werkproces. Het pro ject werd mogelijk gemaakt door een provinciale subsidie om jon- gerentheater in Zeeland te stimu leren. Medewerkers en bestuurders van lokale en regionale musea uit Bel gië en de provincies Oost- en West-Vlaanderen en Zeeland ko men zaterdag 24 november sa men op een studiedag. Dat gebeurt in het provinciaal infor matiecentrum aan de Abdij 9 in Middelburg. De drie provincies, die een cultu rele uitwisseling onderhouden, hebben gezamelijk ruim 200 mu sea. De meeste van de musea voeren een regionale of lokale collectie. Tijdens de studiedag wordt in groepen aandacht be steed aan educatie, publiekswer ving en verzamelbeleid. Ook gaat de groep in op de museale situa tie in de drie provincies. In de Kappittelzaal van de Abdij wordt de tentoonstelling Lokale en regi onale musea officieel geopend. leder woensdag repeteerd het Kuiperspoortorkest in het sfeervolle zaaltje in de muziekschool. Bijvoorbeeld een dwarsfluit, ho bo, klarinet of fagot. Door die uit breiding van blazers kan het repertoire aanzienlijk worden uit gebreid", legt Van Brakel de voor delen uit. Gemiddeld worden er per jaar twee concerten gegeven. Het ene half jaar, rond januari, een winteruitvoering en het an dere half jaar, rond juni, een zo- meruitvoering. Het ensemble repeteert ieder woensdag in de Middelburgse muziekschool Kui perspoort van 20 tot 22 uur. Be langstellenden kunnen dan eens een kijkje gaan nemen en luiste ren of ze mee willen doen. Voor meer informatie kan ook worden gebeld naar de Zeeuwse Muziek school 01180-33095. Sportgedeputeerde mevrouw E. Maris-Koster reikt dinsdag 27 no vember de eerste aanmoedi gingsprijs Jong Zeeuws Talent uit. De uitreiking vindt plaats tij dens het Sportgala in De Stenge in Heinekenszand. De aanmoedigingsprijs wordt uit gereikt aan een jeugdige talent volle sporter of sportster die op de drempel staat van een 'topsportcarrière'. De persoon in Een paar jaar geleden was The Union Club een van de beken dere bands in Suriname. Hun keyboardspeler heette Brian van Zwietering. Zijn broer Her twig ging vaak mee naar optre dens. Om studieredenen keerden beide heren terug naar Nederland. Herwig ging drum men. Een tijdlang hanteerden zij dezelfde naam voor hun duo. Als The Union Club na men zij enkele schitterende nummers op. Wel stond vast dat zij een band wilden om hun muziek ook live waar te kun nen maken. Samen met de in middels ook gerepatrieerde Ronald Gill'ard op basgitaar en de Vlissinger Peter Toussaint op gitaar maken ze nu deel uit van de Vlissingse groep Eye to Eye. Men koos een andere naam omdat de vorige te vaak als ui- enclub werd geïnterpreteerd. De samenwerking resulteerde al gauw in de opname van, al weer, enkele prachtige num mers, zij het dat de muziek nogal wat heavier was gewor den. Zij doet denken aan groe pen als Toto, Bryan Adams of The Scorpions. Zeg maar grof weg melodieuze hardrock. Brian, Hertwig en Ronald stu deren alledrie nog en Peter is afgestudeerd machinist. Mu ziek is dus hun hobby. Streeft Eye to Eye naar een Pro- status? Peter: "De kans daarop is natuurlijk wel heel gering als je ziet hoe weinig bands in Ne derland van hun werk kunnen leven." Toch blijkt tijdens het gesprek dat geen van vieren de kans zou laten schieten. Ster ker nog: Zij zijn hard bezig die kans naar zich toe te trekken. Zij sleutelen intensief aan het produkt Eye to Eye. De afgelo pen maanden hebben ze een niet onaanzienlijke reeks optre dens afgewerkt. Daardoor is de band enorm gegroeid en is er veel publiciteit geweest. Wie de naam niet ooit een keertje gelezen heeft, leest geen kran ten, geen affiches en gaat waarschijnlijk nooit uit. Voor het volgende seizoen staat het eerste optreden weer al ge boekt. De band zal te horen zijn op Beach Pop. Eye to Eye stelt hoge kwaliteitseisen. Zo is bij voorbeeld hun voortreffelijke demo niet te koop, hoewel er flink in is geïnvesteerd. Brian: „Het is een demo, en daarvan liggen de normen altijd lager dan van een cd. Het is letterlijk een demonstratie van onze band en die is bedoeld voor zaaleigenaren of andere personen die er belang bij heb ben. En die krijgen hem gratis toegestuurd." Wertwig: "als mensen in de zaal dus iets van ons willen kopen zullen we professioneel moeten zijn en een C.D. of zoiets uit moeten hebben." Ook het podiumgeluid en het zaalgeluid moet in orde zijn. Als het nodig is wordt de volle dige gage omgezet in licht en geluid. Een goede sound is een must voor een band die zich professioneel wil presenteren. Eye to Eye streeft dus konstant naar kwaliteit. Dat ze dat dan ook wel zullen doen bij het pro ject dat voorjaar 1991 het licht zal zien, spreekt haast vanzelf. Volgens Brian heeft het niets te maken met Eye to Eye, maar zijn zij alleen maar de initiatief nemers. Waat gaat het om? Eye to Eye zal samen met een groot aantal Zeeuwse popmu sici een uitvoering verzorgen van The Wall. Dat is natuurlijk geen kleinigheid. Het is immers genoegzaam bekend dat Pink Floyd zeer ambitieuze projec ten uitvoerde. Op Zeeuwse schaal zal dit spektakel nu een keer plaatsvinden. De bezet ting is rond, de eerste repetities zijn reeds afgesproken. Dankzij de Culturele Raad Vlissingen is er een aardig budget beschik baar en is men verzekerd van de drijvende kracht van Klaas "straatfestival" Overdam. Veel wil de band echter nog niet kwijt dus moeten wij het voor lopig doen met de mededeling dat er zeker televisieopnamen gemaakt gaan worden en dat de lokatie uniek is. Wij zijn be nieuwd. kwestie zal ook als voorbeeld die nen voor sportbeoefening in Zee land. Voor de prijs zijn drie personen genomineerd. Het is de bedoeling om van het Sportgala een jaarlijks evenement te maken in de door de provincie uitgeroe pen sportmaand mei. Volgens de Zeeuwse Sportraad kan het Sportgala zo uitgroeien tot een ontmoeting van mensen die in tensief met de sport in Zeeland bezig zijn. door Jan Smeekens Toen Herodotos vijfentwintighon derd jaar geleden zag dat kroko dillen varkensogen hebben en geen tong bezitten, moet hij angstvallig in het oog gehouden hebben dat de afstand tussen hem en de monsters in de Nijl veilig te groot bleef. Een verkla ring voor zijn stellige bewering dat krokodillen hun bek gewoon lijk naar de noordwestenwind ge richt opensperren, valt moeilijker te verzinnen. In het informatieve prentenboek VOOR KROKODIL IN DE WIEG GELEGD van Sylvie Girardet, Claire Merleau-Ponty en Anne Tardy valt heel wat betrouwbaar der informatie te vinden dat bij de vader van de, geschiedschrijving jn zijn 'Historiën' (Boek II 68-70). En hoewel we over het gedrag en de levenswijze van krokodillen nog bij lange na niet alles weten, lijkt dit bij Zirkoon verschenen boek toch een vrij volledig beeld te geven van een indrukwekken de diersoort die met uitsterven bedreigd wordt, omdat er tassen, schoenen en koffers van ge maakt worden. De schrijfsters exploiteren in de dierentuin van Parijs en in de Hal- Ie Saint-Pierre een bijzonder mu seum waar kinderen naar het schijnt veel plezier beleven aan ongewone tentoonstellingen over onderwerpen die hen zeer inte resseren, maar waaraan thuis en op school nauwelijks aandacht besteed kan worden. Hun in dat 'Musée en herbe' (Groene Mu seum) opgedane ervaringen met onderzoek door kinderen naar al les wat er te weten valt, zal zeker van invloed geweest zijn op hun eerste in het Nederlands vertaal de boek. In negentien korte hoofdstukken en met kwistig door het boek gestrooide, op zichzelf staande interessante weetjes bereiken ze dat lezers vanaf 7 jaar voortaan met andere ogen zullen kijken naar de afschrikwekkende, ge pantserde roofdieren die bij ons hun slechte naam bevestigd we ten in het begrip 'krokodilletra- nen', maar in andere culturen tot goddelijke wezens verheven werden. Een belangrijk aandeel in het be geesterende boek levert Puig Ro- sado met aanstekelijk geestige tekeningen die van een onbere kenbaar reptiel een welhaast aai baar dier maken, dat door de liefde betoverd zelfs heel sensu eel voor de dag weet te komen. Hangt om krokodillen een mythe van angst en lugubere griezelig heden, van olifanten hebben we van jongsaf een onverdeeld gunstig beeld. Over het meest imposante landzoogdier ver scheen in de serie 'De wereld op zak' DE OLIFANT, EEN WIJZE, GRIJZE REUS. De opzet van deze door Zwijsen naar Nederland ge haalde Franse reeks informatieve prentenboekjes heeft ongewtij- feld model gestaan voor het schrijfsterscollectief Musée en herbe. Ook hier dus compacte hoofdstukjes waarin Pierre Pfef- fer telkens over twee naast elkaar openliggende bladzijden aspec ten behandelt van het levenspa troon en de geschiedenis van olifanten. Verfijnde tekeningen van René Mettler vullen aan wat gezegd wordt over achtereenvol gens de voorouders van de oli fant, in het oog springende uiterlijkheden, het sociale leven van olifanten en hun relatie met de mens. Over dieren die zo nietig zijn dat ze het liefst over het hoofd gezien worden, verscheen geruime tijd geleden bij J.H. Gottmer/H.J.W. Becht een opmerkelijk prenten boek van de Japanse kunstena res Yoshi. Ze maakte haar effectvolle illustraties in WAT ZIT DAAR? door middel van een wei nig gebruikelijke batiktechniek op Thaise zijde. Behalve prooidieren als de sneeuwhaas, de kikker en kleine koraalvisjes verstopte ze in de prenten vol kleurnuances ook dieren die camouflage juist ge bruiken om hun prooi onopge merkt te kunnen overvallen. Uitgestantste vormen maken doorkijkjes naar de volgende bladzijde mogelijk en zijn met de lekker klinkende rijmpjes van Cla ra Hillen aanleiding voor veel spannende kijk- en raadspelletjes. Voor krokodil in de wieg gelegd door Sylvie Girardet, Claire Merleau-Ponty en Anne Tardy met tekeningen van Puig Rosado. Uitgeverij Zirkoon, Amsterdam. Prijs f 19,75. Vanaf 7 jaar. De olifant, een wijze, grijze reus door Pierre Pfeffer met tekenin gen van René Mettler. De wereld op zak, deel 34. Uitgeverij Zwij sen, Tilburg. Prijs f 10,95. Vanaf 8 jaar. Wat zit daar? door Yoshi. Uitge verij J.H. Gottmer/H.J.W. Becht, Bloemendaal. Prijs f 24,50. Van af 3 jaar. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschil derijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Holografiemuseum 'Dennis Ga- bor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen^t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen- sedijk 7). Expositieruimte: Menno ter Braak, strijd tegen het fascisme, (t/m 24 november). Eva Besnyö, fo to's Zeeland toen. Hal beg.gr.: Sri Lanka, foto-tentoonstelling Am nesty International. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdie ping: Vervoersmiddelen, ten toonstelling. (t/m 24 november) Openingstijden Bibliotheek. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Elisa Kuipers. Francois Ryckhals Museum. (Dam 71). "Van Rembrandt tot Branden burg" Grafiek. Openingstijden do. vr. za. van 13 - 17 uur, (t/m no vember). Zeeuws Museum. (Abdij 3). Pron ken met Oosters porselein, ten toonstelling. Guido Lippens, schilderijen en tekeningen. Ope ningstijden di. t/m vr. 10 tot 17 uur za. zo. ma. 13.30 tot 17 uur. De Vleeshal. (Markt). Dorry Sack. Di. t/m zo. van 13 tot 17 uur, t/m 25 november). Antiquités B. Witte. (Vlasmarkt 11). Loncken naar oosters porselein, 175 stuks porselein vanaf de perio de 1662 tot aan 1880. Di. t/m za. van 10.30 tot 12.30 uur en 13.30 tot 18 uur. Rabobank, (hal Hoofdkantoor Lan ge Geere 3). Wim Vermeulen, Ope ningstijden bank. Galerie van de Delta Nutsbedrij ven. (Poelendaelesingel 10). schil derijenexpositie. Tijdens kantooruren. Balans 17. (Balans). Uw eigen keu ze?. Openingstijden woensdag, donderdag en vrijdag van 12 tot 17 uur, zaterdag 11 tot 16 uur. De Ruimte. (Kinderdijk 10). ten toonstelling. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur, of op afspraak, (tot 24 no vember). OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvlietweg 6) "Amateur Beel dende Kunstenaars", verschillende kunstenaars met beelden, brons, marmer, inkt, tekeningen, acryl en olieverf. Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. OOSTSOUBURG Openbare Bibliotheek. Kees Wisse, aquarellen en olieverfschilderijen. Tijdens openingsuren, tot 23 no vember. VEERE VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en in se kt en. Ma. t/m zo. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie- dereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Restaurant Valentijn. (Nieuwendijk 14). Diane Capello, aquarellen. Tij dens openingsuren. Atelier De Galerie. (Hobeinstraat 95). Tekeningen, handwerken en andere kruissteken. Openingsuren tussen 14 en 18 uur. NMB bank. (A. Dekenstraat 1). Het Nieuwe Vlissingen, historie, ver keer, wonen, werken, winkelen, overzicht van de ontwikkeling van Vlissingen. Bezichtiging tijdens ka- suren NMB bank. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Er- win Olaf, hedendaagse kunst, Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. (vanqf 9 no- vember). WEMELDINGE Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. dage lijks geopend. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Wisselten toonstelling: Zeeland Waterland. Zeespiegelrijzing. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. Ca pellestraat 1. schilderijen. Dagelijks geopend, tel. 01181-1361. DONDERDAG 22 NOVEMBER Jasperina de Jong in "Tour de Chant", Stadsschouwburg, Mo lenwater, Middelburg, 20.00 uur. De Koninklijke Marinierskapel, concert. Concertzaal, Middel burg, 20.15 uur. Jaap Mulder cabaretprogram ma "Groene Vingers", Vestzak theater, Vlissingen, 20.30 uur. Het Zeeuws Orkest, concert, Scheldekwartier Vlissingen, 20.00 uur. VRIJDAG 23 NOVEMBER Jamsessie met Mindless, Jon gerencentrum De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. Thyrus, Bar American Middel burg, 20.30 uur. Het Zeeuws Orkest, Concert zaal, Middelburg, 20.00 uur. ZATERDAG 24 NQVEMBIR Organist Sander van Marion (orgel) en Gebrs. Brouwer (trom pet), Ned. Herv. Kerk, Kapelle, 20.00 uur. Zwingavond, Jongerencentrum De Piek, Heilebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22.00 uur. De Zeeuwse Komedie, "De Vrek van Molière", Vestzakthea ter, Bellamypark 3-5, Vlissingen, 20.30 uur. The Sandy Road Band, dansen. De Lammerenburch, Zuidbeekse- weg, Vlissingen, 20.30 uur. Het Nederlands Pianosextet, nederlandse kamermuziek. Con certzaal, Middelburg, 20.00 uur. September 80, hardrock. Kasteel van Batavia te Westka- pelle, 21.00 uur. Avigan, unieke marionetspeler, in de binnenstad van Vlissingen, van 14.00 uur tot 16.00 uur. ZONDAG 25 NOVEMBER Jules Deelder, Jongerencen trum De Piek, Heilebardierstraat 11-13, Vlissingen, 16.00 uur. Het Zeeuws Orkest, Concert zaal, Middelburg, 14.30 uur. Bluesconcert Juke Joint Peter Kempen, Dangeroe, Middelburg, 17 uur. DINSDAG 27 NOVEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Jos Brink Tekstpierement, kabaret-show "Er wordt gestrooid". Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur. WOENSDAG 28 NOVEMBER Jos Brink Tekstpierement, kabaret-show "Er wordt gestrooid", Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur. De Stichting Synagoge Middel burg heeft voor maandag 26 no vember een informatie-avond op het programma staan. De avond is bedoeld voor donateurs en an dere belangstellenden. De bijeen komst wordt gehouden in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg en begint om 20 uur. Het publiek wordt dan geïnfor meerd over de stand van zaken met betrekking tot de restauratie van de synagoge. Architect J. Sinke komt als eer ste aan het woord. Hij presen teert het restauratieplan maar ook de procedure die aan de restauratie vooraf gaat wordt ex tra door hem toegelicht. Daarna geeft penningmeester A. Kappert een kort overzicht over de finan- cieën. Na de pauze geeft de voor zitter van het Centrum voor Informatie en Documentatie over Israël, R. Levisson, een lezing over de geschiedenis en de ach tergrond van het Oost-Europese Jodendom. De lezing is toege spitst op de nieuwe exodus van de Russische Joden. Deze groep zoekt nu, uit angst voor het anti semitisme, massaal hun toe vlucht in Israël. De Stichting Synagoge tekent jaarlijks voor een aantal evene menten voor de donateurs. Deze dragen volgens de Stichting in sterke mate bij aan de fondswer ving voor de restauratie van de Middelburgse Synagoge. Ook wil de Stichting via deze weg de do nateurs iets teruggeven voor de vele giften die de Stichting ont vangt. Na de restauratie blijven de evenementen doorgang vin den om zo in het Zeeuwse iets te laten zien van de Joodse traditie die volgens de Slichting aan de ontwikkeling van de Europese cultuur in sterke mate heeft bij gedragen. VRIJDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cadil lac man' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'pretty woman' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Electro Middel burg, 'Days of thunder' 19 uur, 'I love you to death' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The last Island' 20.00 uur, 'Trop belle pour toi', 22.30 uur. ZATERDAG 24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 14, 19 en 21.30 uur, Flatli- ners 23.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Asterix' 14.00 uur,'Cadillac man', 19 en 21.30 uur, 'Ghost' 23.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14. 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Another 48 hours' 14 en 19 uur 'I love you to death' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Kuifje en de zonnetempel' 14.00 uur, 'The last island' 20.00 uur, 'Trop belle pour toi' 22.30 uur. ZONDAG 25 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Asterix' 14.00 uur 'Cadillac man' 19.00 en 21.30 uur uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14.00 uur, 'Days of thunder' 19.00 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Days of thunder' 14.00 uur, 'I love you to death- 20.30 uur Schuttershoftheater Middel burg, 'Kuifje en de zonnetempel', 14.00 uur, 'Trop belle pour toi' 20.30 uur. MAANDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cadil lac man' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 20 uur. Grand theater Goes, 'Hunt for red October' 20 uur. Electro Middelburg, 'I love you to death' '20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Trop belle pour toi' 20.30 uur. DINSDAG 27 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cadil lac man' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Robo- cop 2' 20 uur. Grand theater Goes, 'Hunt for red October' 20 uur. Electro Middelburg, 'I love you to death' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trop belle pour toi' 20.30 uur. WOENSDAG 28 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 14.00 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bird on a wire' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, "Aste rix' 14.00 uur, 'Cadillac man' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 14 en 20 uur. Grand theater Goes, 'Hunt for red October' 20 uur. Electro Middelburg, 'I love you to death' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trop belle pour toi' 20.30 uur. DONDERDAG 29 NOVEMBER I Alhambra I Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra II Vlissingen. 'Bird on a wire' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cadil lac man' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pretty woman' 20 uur. Grand theater Goes, 'Hunt for red October' 20 uur. Electro Middelburg, 'I love you to death' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trop belle pour toi' 20.30 uur. w 1 Wi ZATERDAG 17 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Asterix' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kuifje en de zonnetempel' 14 uur. ZONDAG 18 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Asterix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kuifje en de zonnetempel' 14 uur. WOENSDAG 21 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Asterix' 14 uur.

de Faam | 1990 | | pagina 9