Oosterse breekbaarheid pronkt in Zeeuws Museum B-Sharp speelt bij IMieuwe Muziek Cinekid, de betere kinderfilm in Schuttershof Water als wapen, boekbrcchure over die bijzondere bevrijding Volop muziek in De Piek Gospelconcert in De Zandput 11 OKTOBER T/M 17 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND BOEKEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 10 oktober 1990 Het Zeeuws Museum in Mid delburg heeft de expositie Pronken met Oosters porse lein in huis. De tentoonstel ling bevat een verzameling van Chinese en Aziatische ke ramiek. Het is een overzicht uit de collectie van Willèm Baron van Verscheur en dan met name de Oosters 'getin te' porseleinen stukken. Kom men, vazen, beeldjes en schotels staan nu in de vitri nes van het Zeeuws Mu seum, in totaal 3000 kleine en grote werken. De expostie was eerder te zien in Arnhem en Delft en vertrekt na Mid delburg, 6 januari, naar Leeu warden. De reizende tentoonstelling kwam tot stand in samenwerking met de Rijksdienst Beeldende Kunst. i Chinees blauw-wit miniatuurporselein. Kaiebasvormige flesjes en puntflesjes, een rechthoekige rolwagen en verscheidene vaasjes, gedecoreerd met bloemmotieven en lambrequins. Kangxi- en kraakporselein uit begin de zeventiende eeuw. Willem Baron van Verscheur was een kenner en verzamelaar van Delfts aardewerk en Oosters ke ramiek. Tijdens zijn leven stond hij een groot deel van zijn collec tie af aan het Gemeentemuseum van Arnhem. Bij zijn dood in 1922 liet hij de volledige kera- miekverzameling na aan de Ne derlandse staat. Nu valt de collectie onder de rijksdienst Beeldende Kunst en het beheer wordt gevoerd door het gemeen temuseum Arnhem. In het begin verzamelde Van Ver scheur uitsluitend Delfts aarde werk. Pas later wekte het Oosters porselein zijn intersesse. In de zeventiende en achttiende eeuw werd het Chinese export porselein speciaal voor de Neder landse markt vervaardigd. De gehele collectie van Van Ver scheur heeft nu landelijke en in ternationale betekenis. De nadruk in de tentoonstelling ligt op het in massa vervaardigde goed. Vooral de sfeer en de ma nier hoe het porselein in de ze ventiende en achttiende eeuw in het interieur te pronk werd gezet wordt nagebootst. Dat pronken met Oosters porselein vond zijn oorsprong in de vorstelijke kunst kamers. In Nederland waren de breekbare stukken in die tijd vooral te vinden in de kabinetten, slaap- en familiekamers, pronk- keukens en soms in keldertjes en badkamers. Stephen Hartog houdt dinsdag 13 november een lezing over Pronken met Oosters porselein in het Zeeuws Museum. De auteur van de catalogus belicht vooral de wijze waarop men in de ze ventiende en achtiende eeuw in Nederland het porselein in de in terieurs opstelde. De tentoonstel ling loopt tot 6 januari. De openingstijden van het Zeeuws Museum in Middelburg zijn van dinsdag tot en met vrijdag van 10 tot 17 uur en van zaterdag tot en met maandag van 13.30 tot 17 uur. De collectie werd nooit inge schreven in de inventaris van de Rijksdienst Beeldende Kunst. De plannen voor de reizende ten toonstelling waren aanleiding om de collectieregistratie ter hand te nemen. Eind vorig jaar werd be gonnen met het Oosters kera miek ook om deze tentoonstelling te kunnen sa menstellen. Nu is de gehele col lectie van Van Verscheur geregistreerd in beeld en woord. Deze bestandscatalogus is bij de opening van de expostie in Mid delburg gepresenteerd. De invloeden komen uit alle delen van de wereld. En omdat B-Sharp muzikanten uit zowat alle geledingen opeen heeft gegooid komt er een bijzonder geluid uit deze Zeeuwse groep. Logisch dat ze optreden op popfestivals, in café's, maar daarnaast nu al voor de tweede keer zijn gevraagd voor Nieuwe Muziek. Vrijdag 12 oktober komt B-Sharp op uitnodiging van die organisatie naar de Kloverniersdoelen in Mid delburg. Een dag er na - zaterdag dus - treedt B-Sharp op in De Piek in Vlissingen. Kinderen die van film houden kunnen van zaterdag 13 oktober tot zondag 21 oktober hun lol op. Dan wordt namelijk het Cinekid filmfestval georganiseerd in het Schuttershof in Middelburg. Het gaat zaterdag 13 oktober van start met de kinderkastprijs. Dat betekent dat de kinderen uit vier genomineerde kinder tv- progamma's de leukste moeten kiezen. Iemand uit het publiek mag dan dinsdag 16 oktober met vriendjes of ouders naar Amster dam om op het grote Cinekid- festval namens Middelburg de keuze toe te lichten. Verder wordt er die week een groot aantal kinderfilms ver- Na 'Vreselijke Vrijdag' verscheen vorige week - eveneens in boek- brochure - 'Water als wapen', met de ondertitel 'oktober 1944: toen Walcheren 'ZeeLland werd'. Er wordt in verhaald over de in undatie en de gevolgen. Jacques Cats laat in die brochure foto's en vooral mensen spreken. De uitgave valt niet toevallig sa men met de onthulling van de monumenten in de zeeweringen die in oktober 1944 werd door boord waarna Walcheren vol liep met zeewater. De boekbrochure lijkt er min of meer aan te zijn op gedragen of is er in elk geval een gevolg van. De monumenten werden vorige week (4 oktober) plechtig ont huld. Op de Nolledijk in Vlissin gen staat een kunstwerk van Mari Boeyen dat er aan herinnert hoe de geallieerden daar een gat sloegen en van Steef Roothaan is het monument in Ritthem waar het water van de Tuin van Zee land een zee-arm maakte. Van David van de Kop is het kerami sche werk op de dijk in Veere en Rudi W. van de Wint maakte een monumenten voor de dijk op Westkapelle. Eerder dit jaar - op 17 mei - onthulde prinses Juliana al een beeld van Sigurdur Gud- mundsson op de Nieuwe Burg in Middelburg. De beelden zijn een gevolg van een pleidooi in 1986 van staatsraad M.R Verburg uit Middelburg bij de herdenking van de droogmaking van Walcheren na de innundatie in 1944. toond, waaronder vier Noorse. Zaterdag 13 oktober zal de win naar van vorig jaar te zien zijn, de Franse film Après la guerre (Na de oorlog) over een vriendschap tussen twee jongens en een Duitse gedeserteerde soldaat. Ook op zondag speelt deze film. Maandag 15 oktober is My life as a dog te zien over een jongen die, omdat zijn moeder langdurig ziek is, bij familie wordt onderge bracht. Dinsdag 16 oktober brengt het Schuttershof Bugsy Malone met de jeugd als gang ster en taarten als kogels. Dan woensdag 17 oktober de Noorse film Sigurd de Drakendoder over een zoon van een gevreesde Vi kinghoofdman. Donderdag 18 oktober de film Grootmoeder in het bos. Het begin van een ver haal is te zien op vrijdag 19 okto ber, over een meisje dat liever door de natuur zwerft dan op school te zijn. Zaterdag kunnen de kinderen naar Mirakel in Valby, een Deens Zweedse film over twee radioamateurs die in een andere tijd terechtkomen. Op zondag tenslotte speelt de Grote prijs van Smörenberg over een uitvinder en zijn metgezellen. Alle voorstellingen beginnen om 14 uur in het Schuttershof in Mid delburg. De Amerikaanse band Perry and the Poor Boys speelt vrijdag 12 oktober in Serooskerke, in De Zandput. Deze gospelband is sinds augustus in Europa. Het concert in Serooskerke begint om 20 uur. De Piek in Vlissingen is donder dag 11 oktober decor voor Sacha van As, zanger van Line Out, die er een solooptreden verzorgt. Een dag later gaat het er heavy aan toe in De Piek. Dan is hard core troef met Brainless en Sjol- mord. Beide bands luisteren de wekelijkse jam-sessie op. Zater dag is B-Sharp in De Piek. Don derdag en zaterdag beginnen de optredens om 22 uur, vrijdag een half uur eerder, maar dan kan er ook na afloop stevig gejamd wor den met deze muzikanten. KINDER door Jan Smeekens Kunst en cultuur voor kinderen stelt in Zeeland geen fluit voor en na deze mooie oktobermaand met de Kinderboekenweek, Cine kid en het Jeugdtheaterfestival wordt het opnieuw bar winters. Maar niet te lang getreurd, in mei kunnen we weer naar het strand en nu is het feest. Vooral voor die kinderen die tussen 10 en 20 ok tober met hun ouders dat boek gaan kopen waar ze al zo lang hun zinnen op hebben staan. En omdat een recensent zich niet moet willen bemoeien met het ingewikkelde ritueel waarin ouders en kinderen al gauw ver zeild raken als ze het met elkaar over een aankoop eens moeten zien te worden ('Jij-wilt-dat-maar- zou-je-nou-niet-beter-liever-dftl), is deze rubriek dit keer een ratje toe van uitgaven óver jeugdlitera tuur en weinig geld kostende boeken die als extraatje boven op dat ene boek gegeven kunnen worden. Sinds 1965 verschijnt bij de Stichting Collectieve Propaganda voor het Nederlandse Boek (CPNB) en het Nederlands Biblio theek en Lektuur Centrum (NBLC) een handzame gids met een zeer ruime keuze uit alle nieuwe en eerder verschenen, maar nog verkrijgbare boeken. In BOEK EN JEUGD '90/'91 wordt van 1600 jeugdboeken een titel beschrijving gegeven, een korte inhoudsomschrijving en een waardeoordeel. De gids kent een indeling naar leeftijd, genres en onderwerpen. Nieuw ten opzich te van vorige uitgaven zijn drie onderwijsspecials met keuze lijsten rond de thema's 'Elk kind is wel eens bang', 'Op kamp' en 'Alles wat je altijd al wilde weten over seks'. Lijsten met uitgaven over jeugdliteratuur, bekroonde boeken en instellingen die zich met jeugdliteratuur bezig hou den, vullen met registers op on derwerp, auteurs en illustratoren de gids aan tot een waardevol hulpmiddel voor iedereen die kin deren en jongeren in contact wil brengen met boeken, (f 12,50). Het door de CPNB gedeponeerde en daarmee naamrechtelijk be schermde begrip Kinderboeken week mag niet door anderen gebruikt worden, om te voorko men dat bijvoorbeeld warenhui zen profiteren van door het boekenvak betaalde promotie activiteiten. Dus heeft De Bijen korf een Jeugdboekenmaand. Het warenhuis pakte vorig jaar uit met het verrassende 'De Jeugdboeken Top 100 Allertijden' en komt nu voor de dag met een alleraardigst "vervolg". In DE AL LERMOOISTE BOEKEN VOOR KINDEREN verzamelden Bregje Boonstra, Nicolaas Matsier, Mar- ja Roscam Abbing en Marjoleine de Vos de 86 (naar hun mening) allermooiste kinderboeken, pren tenboeken en jeugdboeken van na 1950. Over de selectie van de grappigste, spannendste, zie ligste en liefste kinderboeken in het voor zo weinig geld (f 6,90) zo luxueus ogende boekje (in een vrolijk gekleurde omslag van Joost Swarte, geïllustreerd en op mooi papier gedrukt) zal weinig discussie ontstaan. Ook niet over de paar boeken (welke?) waarvan in het voorwoord de 'gewaagde voorspelling' gedaan wordt dat ze 'ook na tientallen jaren nog recht overeind zullen staan in de kinderboekenkast'. HOE GROEIT EEN BOEK? door Henri van Daele en Gregie de Maeyer informeert kinderen van af 10 jaar over iedereen die op het omslag van een boek én in het colofon vermeldt wordt: de auteur, illustrator en uitgever na tuurlijk, maar ook de vertaler, vormgever, zetter, drukker en bin der. De andere 14 hoofdstukjes bieden wetenswaardigheden over o.a. letters, drukproeven en de geschiedenis van de boek drukkunst. Deze recensent kan over het door de Vlaamse uitge vers bekroonde en door Altiora, Averbode herdrukte boekje van f 11,95 geen andere vervelende dingen zeggen dan dat de teke ningen van Gregie de Mayer hem niet zo aanspreken en dat ze wei nig informatief zijn. 'Hoe groeit een boek?' verdient zeker een plaatsje in het documentatiecen trum naast de door de CPNB en het Koninklijk Verbond van Grafi sche Ondernemingen over de scholen verspreide poster 'Hoe boeken worden gemaakt'. Ter gelegenheid van het vijftienja rig bestaan van De Kinderboek winkel in Amsterdam stelde Riet je Nivard een dichtbundel samen met zestien gedichten over Am sterdam. Maar omdat de kinde ren van Amsterdam net als alle kinderen zijn, is de door Mance Post geïllustreerde feestuitgave DE KINDEREN VAN DE ROZEN GRACHT met gedichten van Han G. Hoekstra, Annie M.G. Schmidt, Gerrit Krol, Bert Schier- beek e.a. ook besteed aan Zeeuwse jongens en meisjes. (f 4,95) Hof Domburg (Babelweg). Boule vard Architectuurproject. Dage lijks geopend. Roosevelt Studiecentrum. (Ab dij). Leven en werk van drie Roo- seve/ts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Din- gemans, Rob de Haan, olieverf schilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Holografiemuseum 'Dennis Ga- bor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en mo derne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geo pend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen- sedijk 7). Expositieruimte: Marja de Lange, schilderijen. Hal bega ne grond: "Zuid Molukkers in Zeeland", foto's. Jeugdafdeling begane grond: Dick Bruna, bekroonde kinderboeken, (tijdens kinderboekenweek: 10 oktober t/m 20 oktober) Souterrain: Mie- ke van den Berg-van der Sluis, tentoonstelling. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede ver dieping: Beelden uit het in dustrieel verleden van de kanaalzone, tentoonstelling, (t/m 13 oktober) Vervoersmidde len, tentoonstelling. Openingstij den Bibliotheek. De Ruimte. (Kinderdijk 10). Inge van 't Klooster 'De Ruimte'ten toonstelling. Openingstijden: Di. t/m za. 13 tot 17 uur of op af spraak. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). E/isa Kuipers. Francois Ryck- hals Museum. (Dam 71). "Van Rembrandt tot Brandenburg" Grafiek. Openingstijden do. vr. za. van 13 - 17 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). J. de Quelery, expostie. Openingstij den bank. Kunstuitleen. (Kui perspoort 22). Ineke Otte, objekten. Di. t/m za. 13 tot 17 uur. 'Tjonge jonge' Eugene van Zutphen en Annet Notenboom, sieraden. Di. t/m za. 13 tot 17 uur. PZEM (Poelendaelesingel 10). Marijke Visser, tentoonstelling. Opening tijdens kantooruren. Grand Cafe Solo. (Damplein 48). Dhr. Linker, eigen werk. Ope ningstijden van 10 tot 01.00 uur. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Pronken met Oosters porselein, tentoonstelling. Openingstijden di. t/m vr. 10 tot 17 uur za. zo. ma. 13.30 tot 17 uur. De Vleeshal. (Markt). Dorry Sack. Di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. (vanaf 13 oktober). Zeeuws Biologisch Mu seum.(Duinvlietweg 6) Museum "De Schotse Huizen". Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990, wisseltentoonstelling: Fo to's van Eva Besnyö, thema kle derdracht. Kryn Taconis, foto's. Openingstijden zo.14 - 17 uur, ma. t/m za. 10 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Zeeland Water land. Zeespiegelrijzing Dagelijks te bezichtigen. Potterie S. (S. Oomstraat 1). Spreeuwpottententoonstel- lingMa. t/m za. van 12 tot 18 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. Ca- pellestraat 1. schilderijen. Dage lijks geopend, tel. 01181-1361. Inguana. (Bellamypark 35). Le vende reptielen, amfibieën en in- sekten. Zo., ma. en do. van 14 tot Alhambra I Vlissingen, 'Die Hard 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Anot her 48 hours' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of Thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tracy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tracy' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Romeo' 20 uur, 'Wild at heart' 22 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Anot her 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tra cy' 14, 19 en 21.45 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'Romeo' 20 uur, 'Wild at heart' 22 uur. Oleg Pokhanovski (viool), St. Jakobskerk, Vlissingen, 20 uur. Paul de Leeuw, kabaret-show 'Beste Maatjes', Stadsschouw burg, Middelburg, 20 uur. Mu ziekcafé met Sacha van As, Jongerencentrum De Piek, Helle- bardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Jamsession, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Groep Divas, dansante opera uit Engeland, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Hard-core avond m.m.v. Sjöl- mord en Brainless, Jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 21.30 uur. Bonq, band, rythm and blues. Bar American, Plein 1940, Mid delburg, 21 uur. Dubbelconcert Metro Paradise en Treasure, Jongerencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Mid delburg, 22 uur. B-Sharp, Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen, Middel burg, 20.30 uur. Amerikaanse band 'Perry en de poor boys' gospelconcert, De Zandput, Serooskerke, 20 uur. Frans-Karei Adriaanse (viool), John van den Beemt (cello) en Leen den Broekert (piano), con cert, Huis 's-Hertogenbosch, Vlasmarkt 51, Middelburg, 20.30 uur. De Peking Opera, theaterspek takel, Stadsschouwburg, Molen water 99, Middelburg, 20 uur. Divas, komisch-absurdistische mix van dans en opera. Vestzak theater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Try-out concert Muziekvereni ging "Vlijt en Volharding" en brassband Ceacilia, St. Jacobs- kerk, Vlissingen, 19.30 uur. B-sharp, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Grisha, een reiger verdwaalt, voorstelling voor kinderen vanaf 4 jr, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 15 uur. Richard II, Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. 17.30 uur, Di., wo., vr. en za. van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantie land voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Gevangentoren (Boulevard de Ruyter 1a). Moniek Veas, schilde rijen en wandmozaïeken. Dage lijks van 11 tot 17 uur. Skandia Sauna (Zwanenburgse- weg 11). Thermen en badgebrui- ken in de Romeinse 77/c/Tijdens openingsuren. Bellamy 19. (Bella mypark 19). Jan van Leeuwen, hedendaagse kunst. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. da gelijks geopend. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Another 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tracy' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Wild at heart' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Anot her 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tra cy' 14 en 20.30 uur Schutters hoftheater Middelburg, 'Wild at heart' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Anot her 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tra cy' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Wild at heart' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Another 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Scha duw van Emma' 14 uur, 'Dick Tracy' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tra cy' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Wild at heart' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Anot her 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dick Tracy' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dick Tra cy' 19 uur, 'Another 48 hours' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dick Tra cy' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Wild at heart' 20.30 uur. Alhamra III Vlissingen, 'Asterix' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kinderkastprijs', 12 uur, vi deofilm. Schuttershoftheater Middelburg, 'Après la Guerre' 14 uur, (vanaf 10 jaar) Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Après la Guerre' 14 uur. (vanaf 10 jaar) Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'My life as a dog' 14 uur. (vanaf 9 jaar) Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketef 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Bugsy Malone' 14 uur. (vanaf 9 jaar). Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Siguard de Drakendoder' 14 uur. (vanaf 8 jaar) Alhambra III Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur. Grand theater Goes, 'Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Grootmoeder in het bos' 14 uur. (vanaf 7 jaar). m 2-UITGAVE: OKTOBER 1990 De boekbochure is een uitgave van Den Boer Uitgevers en Boekhandel De Ruiter in Vlissingen. Omvang pagina's, prijs f 9,90. 64 DOMBURG MIDDELBURG OOSTKAPELLE "Amateur Beeldende Kunste naars/De Laatste der Hanekam- men. Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. VEERE Ronald Mullie, topografieën. Ope ningstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. VLISSINGEN VRIJDAG 12 OKTOBER ZATERDAG 13 OKTOBER DONDERDAG 11 OKTOBER VRIJDAG 12 OKTOBER ZATERDAG 13 OKTOBER DINSDAG 16 OKTOBER WEMELD/NGE ZONDAG 14 OKTOBER MAANDAG 15 OKTOBER DINSDAG 16 OKTOBER WOENSDAG 17 OKTOBER DONDERDAG 18 OKTOBER ZATERDAG 13 OKTOBER ZONDAG 14 OKTOBER MAANDAG 15 OKTOBER DINSDAG 16 OKTOBER WOENSDAG 17 OKTOBER DONDERDAG 18 OKTOBER

de Faam | 1990 | | pagina 7