Terug in de jaren 50 met twee Zeeuwse bands Nog meer rampen in Gremlins 2 Filmmarathon in Kamperland Fabulous Baker Boys in Electro Schilderijen van gene in bibliotheek Orgelvariatie Klaas Mulder Zedeloze dame en keiharde zakenman bekeerd 19 JULI T/M 25 JULI IN MIDDEN ZEELAND Succesformule Meegalmen met André Hazes DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 juli 1990 iïï is» ®U !M lïï is* lïï lïï Normaal: Oerend hard MARIEKERKE maar bere gezellig Henk Melis en René de Munk uit Westkapelle zien het hele maal zitten. Voor de derde keer nemen ze dit jaar geza menlijk de organisatie voor hun rekening van een concert van de Achterhoekse 'Oerend Harde' rockformatie Normaal. „Er is een markt voor die jon gens", stelt Henk Melis tevre den vast. En hij kan het weten. In 1978 nodigde hij de toen al immens populaire Achterhoekse 'boeren' uit voor een concert in het plaat selijke café het Kasteel van Batavia. Daarna volgden er nog twee concerten en, hoe wel het in Westkapelle even wat stiller werd, waren met name de Zeeuwse boerenzo nen voorgoed verknocht aan het bombastische oerrock- ritme van de groep. Twee jaar geleden werd een traditie in ere hersteld en trad de groep weer op tijdens het Dijkfesti- val. „En als er geen gekke dingen gebeuren gaan we er gewoon mee door", is het vastberaden besluit van beide organisatoren. Maar wat zou er dan mis kunnen gaan? „Volgens ons niks", meent René de Munk, de huidige exploi tant van het Kasteel van Batavia. „Maar je hoort nog wel eens ne gatieve berichten uit het land over knokpartijen en vernielingen. Daar hebben wij hier nog nooit last van gehad. Ik denk dat we hier gewoon een goed publiek hebben voor deze jongens". De Munk en Melis kijken daarbij met genoegen terug op het Normaal concert van vorig jaar. Twee trac toren met dubbele aanhanger vol met Normaal-fans, gestoken in overalls kwamen uit Veere naar Westkapelle gereden. Een groep van zo'n vijftig jongeren kwam uit Wolphaartsdijk. „Je houdt het niet voor mogelijk", grijnst Henk Melis, nu eigenaar van een frituur tegenover het Kasteel van Bata via. „Die jongens hebben over het hele land een harde kern aan fans, die de meest idiote caprio len uithalen om hun idolen te be wonderen. Prachtig toch?" De Achterhoekse band Normaal heeft met haar combinatie van rock and roll, blues, country en hoempa muziek, waarbij wordt gezongen in Achterhoeks dialect, De groep Normaal in de huidige bezetting. al jaren lang een succesformule in handen. De groep werd in 1974 opgericht door zanger/gita rist Bennie Jolink en drummer Even terug naar de jaren vijftig. Kuiven, kleine zaaltjes en het plaatselijke rock 'n roll bandje. Er werd gedanst tot de laatste noot. Be-Bop en Jive stonden garant voor een avondlang feest. Geen wonder dat er nog steeds op dat aspect van de beginjaren van de rock-muziek wordt teruggegre pen. Ook in Zeeland staat er deze zomer wat rock 'n roll op het pro gramma. Twee Zeeuwse bands hebben al menige avond de sfeer weten te raken die kenmerkend wordt genoemd voor de rock 'n roll; Johnny and the Starshooters en The Corner Cats. „We zijn niet aan het herkauwen, maar maken muziek die echt leeft", vindt Guido van The Cor ner Cats. Met zijn band treedt hij regelmatig op in België en zo nu en dan in Zeeland. Een concert tijdens de laatste Gentse Feesten hoort tot de hoogtepunten. „Maar waar we ook spelen, de reacties zijn altijd erg positief. De ben. Zijn grootste inspiratiebron was Christus, die in heel zijn werk centraal staat. Om de ge dachten van Jozef Rulof voort te doen leven, werd het Geestelijk Wetenschappelijk Genootschap 'De Eeuw van Christus' opge richt. Medewerkers van dit ge nootschap zijn permanent aanwezig op de tentoonstelling om de schilderijen toe te lichten. Overigens worden in de Zeeuwse Bibliotheek ook tachtig door Ru- lof beschilderde porseleinen bordjes tentoongesteld. In de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is tot en met 27 juli werk van Jozef Rulof (1898-1952) te zien. Het is een hele bijzondere tentoonstelling, want de vijftig tentoongestelde schilderijen heeft Rulof allemaal in trance vervaardigd. Al snel na zijn geboorte bleek Jo zef Rulof over bijzondere gaven te beschikken, die zelfs de meest kritische onderzoekers alleen langs bovennatuurlijke weg kon den verklaren. Uiteindelijk bleek hij een mediamiek begaafd schil der, metafysisch schrijver en ge nezer, helderziend èn helderhorend. Rulof maakte honderden schilde rijen terwijl hij in trance was. Per schilderij kostte hem dat één tot anderhalf uur. De onderwerpen werden hem doorgegeven door 'opdrachtgevers' van gene zijde, met als doel de mensen van deze tijd te wijzen op de realiteit na de dood. Ook in technisch opzicht zijn Rulofs doeken verbluffend. Hij maakte namelijk gebruik van de 'nat op nat' techniek, die door kenners zeer hoog wordt aan geslagen. Ondanks zijn bijzondere gaven was Rulof niet uit op geld of roem. Hij vond het streven naar een hoog ethisch niveau veel be langrijker en van spiritistische toestanden moest hij, weinig heb- Klaas J. Mulder verzorgt voor de Stichting Orgelcentrum dinsdag 24 juli het vijfde orgelconcert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. De aanvang is om 20 uur. Mulder geeft een gevarieerd con cert. Op het programma staan onder meer Trumpet Tune van H. Purcell, Symphonia uit Cantate 29 van J.S. Bach, variaties en Fu ga over 'Waer dat men sich al keert of wendt' van W. Mudde en Fantasie over de Avondzang van Feike Asma. nummers van het repertoire schrijven we voor een belangrijk deel zelf. We spelen in de stijl van de rock-a-billy en de jive. The Corner Cats houden van authen ticiteit. Kleding, uiterlijk en instru menten verraden hun muzikale interesse. Twee dames, Annie op de conta-bas en Carina achter de drums en twee heren, saxofonist Johan en zanger-gitarist Guido vormen de band. Johnny and the Starshooters houden het nog vooral op covers. Een formule die alweer bijna zes jaar wordt gehanteerd. En met succes,. De band werd in april uitgenodigd om het voorpro gramma van Fats Domino te ver zorgen. Op de agenda staan ook veel optredens tijdens sixties- festivals. Net als The Corner Cats hebben Johnny and the Star shooters enkele nummers op een grammofoonplaat staan. In de zomer treden The Corner Cats nog op tijdens de Goese Ka defeesten (20 juli) en op 4 au gustus in strandcafè 'De Groedse Duintjes' bij het Zeeuwsvlaamse Groede. Johnny and the Star shooters zijn te horen en zien op de Schotsman bij Kamperland (25 juli), De Zandput in Vrouwen polder (27 juli), de braderie van Zoutelande (2 augustus) en Camping Dishoek (9 augustus). De Gremlins slaan deze week weer toe in Alhambra in Vlissin- gen. In deel twee staat New York weer de meest vreselijke rampen te wachten als de kwaadaardige monstertjes losbarsten. De projectontwikkelaar Daniel Clamp wil heel Chinatown plat gooien om er een kantoorcom plex neer te zetten. Hij heeft iedereen al uitgekocht, behalve de winkelier Wang, die de Grem lin Gizmo als huisdier heeft. Wan neer Wang overlijdt, kan Clamp zijn gang gaan en slaat Gizmo op de vlucht. Hij wordt al snel ge vangen genomen door twee we tenschappers die genetische proeven met hem willen doen. Billy Peltzer, die als tekenaar voor Daniel Clamp werkt, komt daar bij toeval achter en besluit samen met zijn vriendin Kate Gizmo te redden. Een lief beestje, die Giz mo. Als hij maar niet nat wordt, niet in fel licht komt en niet na middernacht gevoerd wordt. Want dan komen de boze Grem lins te voorschijn. Met alle gevol gen van dien. Jan Manschot. Beiden keerden op dat moment gedesillusioneerd het stadsleven de rug toe en keerden terug naar hun geboorte plaats in de Achterhoek. Deze achtergrond vormt ook de rode draad in de teksten van de groep. In een tijd, waarin disco en ande re oppervlakkige muzieksoorten de kop opstaken, was een naam snel gevonden: Doe maar 'Nor maal'. Het eerste grote optreden was in mei 1975 op het popfestival in Lochem. Deze datum wordt dan ook door de groep gemakshalve als oprichtingsdatum aangehou den. De grote doorbraak kwam in het voorjaar van 1977 toen de 'heren' met de singel 'Oerend Hard' een gigantische hit scoor den. Daarna volgden meer en minder bescheiden hitsuccessen als 'Alie', 'Net als gisteren', 'Deur- donderen' en 'Niet noar huus toe goan'. Na enkele wisselingen in de bezetting bestaat de groep nu uit zanger/gitarist Bennie Jolink (bijnaam: Buizen Beernd), sologi tarist Paul Kemper (Kempen Paul 'De Mealmoes'), basgitarist Wil lem Terhorst (Wimken van Diene) en drummer Fokke de Jong (Bart- je). De groep Normaal is donderdag 26 juli in het kader van de 'Veld tocht '90' te aanschouwen en te beluisteren in de feesttent op het Abraham Calandplein, achter het Kasteel van Batavia in Westka pelle. Het voorprogramma begint om 19 uur met de Zeeuwse rock formatie Surrender. „We ver wachten zo'n achthonderd tot duizend man", schatten Henk Melis en René de Munk. De reac ties voor het optreden van Nor maal noemen de organisatoren bemoedigend. „Maar het moet voor ons ook een lolletje blijven", waarschuwen zij. „Gaat het een keer fout, dan is het afgelopen". VOOR DE CINEFIELEN Scène uit Gremlins 2. Voor de ware cinefiel moet het een Mekka zijn, voor de inciden tele bioscoopbezoeker waar schijnlijk meer een uitputtingsdslag: De Filmmara thon. Ruim zes uur lang tragiek, humor of actie op het grote witte doek. En dat tijdens de uren dat de meeste mensen van hun nachtrust genieten. Op Noord- Beveland wordt deze zomer twee keer de mogelijkheid geboden om de filmconditie te testen. Op camping De Schotsman bij Kam perland draait de filmprojector op dinsdag 24 juli en op dinsdag 7 augustus vanaf elf uur 's avonds tot de volgende ochtend ruim na het ontbijt. In beide nachten staan vier lange speelfilms op het programma. Alhoewel het in die nachten om de film draait, wordt ook het in wendige van de mens niet verge ten. Een soep-pauze na de eerste twee films kan tevens de dreigen de staar nog voorkomen. Na de derde film draven de organisato ren weer op, ditmaal met een ontbijt voor iedere bezoeker. Het loopt dan inmiddels tegen zes uur in de ochtend. De nieuwe dag wordt na die eetpauze met de slotfilm ingeluid. „We hebben bij de programme ring wel rekening gehouden met de aanslag die op het concentratie-vermogen wordt gedaan. De eerste en de laatste film zijn het gemakkelijkst te ver teren", vertelt rekreatieleidster Li lian van Linder van De Schotsman. Ze weet uit ervaring dat de filmarathon veel kijkers trekt. Bij de samenstelling van het programma wordt dan ook met een uiteenlopende smaak re kening gehouden. „Wel kiezen we zoveel mogelijk voor films uit het laatste jaar". De twee filmmarathons zijn voor iedereen toegankelijk. Natuurlijk moet er wel en kaartje worden aangeschaft. Dat kan in de voor verkoop bij de receptie van de camping of bij de kassa aan de zaal. Lilian: „In voorgaande jaren kwamen de eerste bezoekers al om negen uur. Sommige met een eigen stoel om er comfortabel bij te zitten". Op het programma van 24 juli staan Her Alibi, Mississippi Bur ning, The Couch Trip en Back to the Future. De vier films die tij dens de tweede filmmarathon op 7 augustus worden gedraaid zijn; Big, Wall Street, The Naked Gun en Licence to Kill. And ré Hazes. In de Vlissingse discotheek Cosmo vrijdag 20 juli de enige echte André Hazes. Vanaf 23 uur kan het publiek klassiekers als 'Een beetje verliefd' en 'Dit is de laatste keer' naar hartelust mee galmen. Overigens zingt Hazes niet alleen smartlappen. Met zijn elpee 'An dré goes rock 'n roll' bewees hij ook niet vies te zijn van het 'ste vigere' werk. Vriend en vijand waren enthousiast over zijn con certen in het Amsterdamse Con certgebouw en het Rotterdamse Ahoy, die Hazes zelf de mooiste dagen van zijn leven noemde. Over het optreden in het concert gebouw: „Ik heb verschrikkelijk in spanning gezeten. Uit angst dat ik zou vallen heb ik alleen al een uur geoefend in het afdalen van de trap". Gemeentehuis. (Raadzaal, Dorpssstraat 3). M.P. Nagelkerke. pentekeningen. Ma. t/m vr. 9 tot 16 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Jo han Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Tri rum. Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Jozef Rulof, mediamieke schilderijen. Openingstij den Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaar scentrum. (Kousteensedijk 7). Hennie Fossen, foto's. Openingstijden Biblio theek. Zeeuws Documentatiecen trum. (Kousteensedijk 7). Tweede verpieding: Watersport, tentoonstel ling over waterrecreatie. Openingstij den Bilbiotheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Kent, en versiert, eer datje mint, vrijen en trou wen in Nederland 1500-1800. 'Royal Seed', Jan van Munster, sculp turen en brandmerken. Openingstij den Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, ma. van 13.30 tot 17 uur. Holografiemuseum "Dennis Gabor". (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. De Vleeshal. (Markt) Siegfried Artzin- ger, schilderijen. Openingstijden: Di. t/m za. 11 tot 17 uur. Zo. 13 tot 17 uur. Rest. De gespleten Arent. (Vlasmarkt 25). Trees Verwilligen. aquarellen. Tijdens openingsuren. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Elisa Kuipers. Francois Ryckhals Mu seum. (Dam 71). "Terug in het ge boortehuis". "Beeldig" Juul Kortekaas, Objecten, zeefdrukken en beelden met een ziel. Openingstijden do. vr. za. van 13 17 uur. PZEM. (Poelendaelesingel 10). Hetty de Wette, olieschilderijen. Openingstijden PZEM. Galerie Basket. (Schuitvlotstraat 32). Chris Dagradi. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. (t/m 21 juli). Balans 17. William Verstraeten. Wo. - vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur en na afspraak. Petrus Paulus Kerk, (LombardstraatD Plaatselijke Mariaviering, expositie 19 juli van 11 tot 15 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). Josi- na Knoester, tekeningen, etsjes en wandkleden. Openingstijden bank. Amrobank. (Markt 7). Selektie van werk uit de kursussen van het M.I.K.V., tekenen/schilderen, kera miek, mode, weven, jeugd ateliers, fotografie. Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur, do. van 19 tot 20 uur. Woninginrichting Gerritsen. (Lange viele 27, toonzalen). Willem F. van de Kop, papiersnij- en plak werk (z.g. decoupagetechniek). Tij dens openingsuren. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum.(Duin- vlietweg 6) "Bonsai". "Amateur Beeldende Kunstenaars". Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. VEERE Museum "De Schotse Huizen". "Twee Eeuwen Wa/cherse Dracht" tentoonstelling. Kees Weltevrede, olieverf en aquarel. Openingstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990. Wisseltentoonstelling: Ogen bedrogen. tentoonstelling, Ope ningstijden zo. 14 - 17 uur, ma. t/m za. 10 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Zeeland Waterland. Dagelijks te bezichtigen. Potterie S. (S. Oomstraat 1). Spreeuwpottententoonstelling. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. VLISS/NGEN Inguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, Di., wo., vr. en za. van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Ster renkunde, Zeeuws Planetarium. Stedelijk Museum Vlissingen. (Bella mypark 19). "De collectie gegroe peerd", zes interpretaties op de collectie zoals deze de afgelopen hon derd jaar is ontstaan. "De kunstkring Het Zuiden". "De oudheidkamer anoo 1895". Openingstijden ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Gevangen Toren. (Boule vard de Ruyter 1a). Chris Debets, kleurenfoto's. Openingstijden dage lijks van 11 - 17 uur. (t/m 25 juli). Watertoren. Annemie van Kerckho- ven en Danny Devos, hedendaagse kunst. Di. t/m zo. van 11 tot 17 uur. DONDERDAG 19 JULI Het Middelburgs Theater, wa genspel 'Player water', to neelstuk, diverse punten in het centrum van Middelburg, vanaf 19 uur. Zomeravondbeiaardconcert Al- bert Gerken, Carillon van de Ab dijtoren, Middelburg, 19.30 uur. VRIJDAG 20 JULI Andre Hazes, optreden. Disco theek Cosmo, Voltaweg 3, Vlis singen, 23 uur. Henk van Putten, markt- orgelconcert, St. Jacobskerk, Vlissingen, 12 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. ZATERDAG 21 JUU De Bombettis en de Billies (clowns, jongleren, acrobatiek), binnenstad Vlissingen, 's middags. Beiaardconcert Bas de Vroome, Stadhuistoren, Vlissingen, 14.30 uur. DINSDAG 24 JUU Orgelconcert Klaas J. Mulder, Nieuwe kerk, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 25 JULI Zomeravondconcert, Bea Zwa- dio (alt), Manon Meys (viool). Leen de Broekert (piano). Dorps kerk, Oostkapelle, 20 uur. VRIJDAG 20 JULI Julia Roberts en Richard Ge- re in Pretty Woman. De film Pretty Woman, met Ri chard Gere en Julia Roberts, be leeft deze week een voorpremière in Alhambra in Vlis-. singen. Richard Gere is in Pretty Woman de keiharde zakenman Edward Lewis. Hij is behoorlijk rijk, maar op het gebied van de liefde niet echt gelukkig. Tijdens een zeven daags verblijf in Los Angeles ont moet hij Vivian Ward (Julia Roberts), een pas begonnen 'da me van lichte zeden'. In die week bloeit er iets moois op en Edward wil Vivian uit 'het leven' halen. Vivian ziet het echter helemaal niet zitten om in een flatje in LA te zitten wachten tot Edward weer eens uit New York over komt. Bovendien blijkt ze veel meer stijl te bezitten dan hij ooit kon vermoeden en begint Edward zowaar menselijke trekjes te ver tonen. Als Vivians vertrek nadert, beseft Edward dan ook dat zij wel eens de beste 'investering' van zijn carrière zou kunnnen zijn. Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'She's out of control' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The Fabulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betty Blue' 20 uur, 'The Untouchables' 22.30 uur. ZATERDAG 21 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur, 'Pretty Woman' 23.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of con trol' 19, 21.30 en 23.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The Fabulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A world apart' 20 uur, 'Betty Blue' 22.30 uur. ZONDAG 22 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of control' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The Fabulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Betty Blue' 20.30 uur. MAANDAG 23 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The Fabulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Old Gringo' 20.30 uur. DINSDAG 24 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The fa bulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hannah and her sisters' 20.30 uur. WOENSDAG 25 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The fa bulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A short film about love' 20.30 uur. DONDERDAG 26 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Grem lins 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'The fa bulous Baker Boys' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Torch Song Trilogy' 20.30 ZONDAG 22 JUU Alhambra II Vlissingen, 'De reddertjes' 14 uur. Grand theater Goes, 'De red dertjes' 14 uur. WOENSDAG 25 JUU Alhambra II Vlissingen, 'De reddertjes' 14 uur. De broertjes Beau en Jeff Bridges spelen in The Fabulous Ba ker Boys de broertjes Frank en Jack Baker, een pianistenduo op retour. Slechts één persoon kan hun carrière nog redden: de mooie zangeres Susie Diamond, gespeeld door Michelle Pfeiffer. Aanvankelijk gaat het het trio voor de wind. Tot losbol Jack en Susie samen in bed belanden. De film is te zien in Electro in Middelburg.

de Faam | 1990 | | pagina 7