Wijk en school 25 jaar Podium de Walk-lnn presenteert B-Sharp Heel iets anders Stallone spreekt in Tango en Cash dan majoretten Jubilerend korps houdt festivaldag Verwarrend verleden in Music Box Jarige fotoclub exposeert Expositie over heiligdom van Israëlieten te m M 10 MEI T/M 16 MEI IN MIDDEN ZEELAND KINDER BOEKEN DAGBOEK VAN COLOR GUARD NIET LANGER EEN MEIDENHOBBY DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 9 mei 1990 DONDERDAG 10 ME! Zuidelijk Toneel, 'De bittere tra nen van Petra von Kant' Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. VRIJDAG 11 ME! Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Studio Peer, "Mozart", theater voorstelling met poppen. Vest zaktheater, Bellamypark 5, Vlissingen, 20.30 uur. B- Sharp, band, Walk Inn, Le- lystraat 4, Vlissingen, 21.30 uur. Soulavond, Cosmo, Voltaweg 4, Vlissingen, 21 uur. Zeeuws Jeugdconcert, con cert, Burgerzaal, Middelburgse stadhuis. Middelburg, 20 uur. 'Mindless' en 'Midnight Mani acs', dubbelconcert, Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, 21.30 uur. ZATERDAG 12 MEI STEC, toneel, "Soms is het te laat", De Zwaan, Paspoortstraat, Oost-Souburg, 20 uur. Bernard Winsemius, orgelcon cert, Grote Kerk, Goes, 20 uur. Middelburgs Muziekkorps, "Middelburgs Muziekkorps 175 jaar jong", festivaldag binnenstad Middelburg, vanaf 10 uur. ZONDAG 13 ME! Swingchroon, moederdag koffieconcert, Molenwaterzaal, Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 11.30 uur. DINSDAG 15 MEI Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 16 ME! Robhetty, poppentheater. Zuid erbaken, M. de la Pakmastraat, Middelburg, 14 uur. The Academy of the Begynhof, barokensemble, concertzaal, Sin gelstraat, Middelburg, 20 uur. 'Joris en Reuzeneus', poppen theater, Ambachtcentrum, Kat- tendijksedyk. Goes, 14.30 uur. Onder het motto 'Middelburgs Muziekkorps 175 jaar jong' houdt dit jubilerende muzikale gezelschap op zaterdag 12 mei een festivaldag in de binnenstad van Middelburg. Diverse korpsen nemen deel aan dit spectakel, dat om 10 uur begint. Inter Scaldis Pipes and Drums begint als eerste met een rond gang door de binnenstad, ge volgd door een muzikale show op de Markt, 's Middags begint het programma om 13 uur met een concert op de Markt door de Christelijke Brassband ONDA. Het Drum-Fanfare-Showorkest Delta Band maakt vervolgens een rondgang door de stad en besluit eveneens met een muzikale show op de markt. Dat wordt daarna nog eens dunnetjes over gedaan door de fanfare Vlijt en Volharding. Om 15 uur is er op de Markt een concert van het jubile rende harmonie-orkest. Wie het dan nog niet genoeg vindt, kan vanaf 16 uur mee spelen in een zogenaamde play-inn. Belangstel lenden kunnen zich daarvoor op geven via nummer 01180-15618. De benodigde bladmuziek wordt ter plaatse uitgedeeld. VRIJDAG 11 MEI De Middelburgse Magistraat- wijk en de daar gevestigde openbare basisschool De Zuidburch bestaan vijfentwin tig jaar. Over vijfentwintig jaar wonen, werken, spelen en schoolgaan is vanaf woens dag 16 mei een tentoonstel ling van foto's, knipsels en dokumenten te zien in de hal van basisschool De Zuid burch. Genoemde dag wordt de ten toonstelling officieel geopend door wethouder van onder wijs, mevrouw S. Smitskamp. Zij stelt dan tevens de ver nieuwde en uitgebreide spel- o-theek in gebruik. De ten toonstelling is geopend op maandag, dinsdag, donder dag en vrijdag van 8.30 tot 16 uur, op woensdag van 8.30 tot 13 uur en op vrijdag ook nog van 19 tot 21 uur. Behal ve in de schoolvakanties is de expositie te bezichtigen tot en met vrijdag 22 juni. Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango and Cash' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Koko Fla nel' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Stam van de Holebeer' 20 uur, 'Music Box' 22.30 uur. ZATERDAG 12 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango and Cash' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Oliver and Co.' 14 uur, 'Koko Flanel' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Stam van de Holebeer' 20 uur. 'Music Box' 22.30 uur. ZONDAG 13 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango and Cash' 19 en 21.30. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Oliver and Co' 14 uur, 'Koko Flanel' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Music Box' 20.30 uur, MAANDAG 14 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango and Cash' 20 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 20 uur. Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing Schutters hoftheater Middelburg, 'Music Box' 20.30 uur. DINSDAG 15 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango ans Cash' 20 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking 20 uur. Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Stam van de Holebeer' 20.30 uur. WOENSDAG 16 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango Cash' 20 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 20 uur. Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Stam van de Ho lebeer'^ DONDERDAG 17 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Look who's talking' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Tango Cash' 20 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking' 20 uur. Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Stam van de Hole beer". ZATERDAG 12 ME! Alhambra II Vlissingen, 'Taran en de Toverketel' 14 uur. Elec tro Middelburg, 'Oliver Co' 14 ZONDAG 13 ME! Alhambra II Vlissingen, 'Taran en de Toverketel 14 uur. Electro Middelburg, 'Oliver Co' 14 uur. MAANDAG 14 MEI Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing. WOENSDAG 16 MEI Electro Middelburg, Gesloten wegens verbouwing. In het Schuttershoftheater draait deze week Music Box. In deze film duikt Jessica Lange als de advocate Ann Talbot in het verle den van haar vader, Mike Laszlo, die wordt beschuldigd van het plegen van afschuwelijke oor logsmisdaden. Ann is volledig overtuigd van haar vaders onschuld, maar bij haar voorbereidingen op het pro ces - dat Laszlo's Amerikaanse staatsburgerschap kan ontnemen - raakt ze meer en meer verward. Bij het ontrafelen van zijn verle den lijkt hij een heel andere man dan zij altijd heeft gedacht. door Jan Smeekens Wie over Van Gogh een kinder boek zoekt, heeft geen keus. Dat schreef ik vorige week en het was niet waar. Een paar dagen eerder (maar te laat voor de krant) had de postbode een pakje bezorgd van uitgeverij Casterman met twee nieuwe prentenboeken van Janosch, 'De Kip en de Haan' van Willy Fahrmann met schitterende, middeleeuws ogen de illustraties van Jindra Ca- pek...en VINCENT VAN GOGH door Jaqueline Loumaye en Clau- dine Roucha. Het mislukte 'Op zoek naar Vincent' van Thea Du- beiaar en Ruud Bruijn is dus niet het enige kinderboek over de schilder die deze maanden hon derdduizenden op de been brengt. En daarom mag het tweede deel in de vorig jaar met 'Pieter Bruegel' op stapel gezette reeks DE SCHILDER EN ZIJN VERHAAL bij wijze van uitzonde ring voor zijn beurt. Net als Thea Dubelaar bedacht Jaqueline Loumaye dat het wel aardig zou zijn informatie over Van Gogh te verwerken in een verzonnen geschiedenis rond be wonderaars van de schilder en zijn werk. Dat auteurs van infor matieve kinderboeken voor zo'n opzet kiezen heeft echter zelden een dwingende reden en is meestal een kwestie van gemak zucht. In dit geval leverde het niettemin een aardig verhaal op waarin de man om wie alles draait tenminste recht gedaan wordt. Elk jaar logeren Liesbeth en haar neefje Jasper een poos bij hun oom Paul. Hij woont in een ver vallen huis van meer dan honderd jaar oud en daar valt dus altijd wel iets te doen. Dit jaar zullen ze de zolder op helpen opruimen. Als Jasper met een grote doos de trap af loopt, roept zijn oom - ui teraard te laat: 'Kijk uit! Dadelijk valt de Van Gogh van de muur!' Om een lang verhaal kort te ma ken: na een heuse expertise blijkt het doek een kopie van het uit 1890 daterende 'De kerk van Au- vers'. Het was ook al te mooi ge weest als oom Paul een echte Van Gogh in huis gehad zou heb ben. Hij had het schilderij al jaren in een donkere gang hangen, ver moedde zelfs wat het was, maar voelde toch nooit aandrang zijn "kostbare" bezit eens grondig te bekijken en te vergelijken met een soortgelijk werk in het dikke boek over Van Gogh dat hij in zijn boekenkast heeft staan. Jacqueline Loumaye legt de na druk op het levensverhaal van Vincent van Gogh, maar weet daarnaast heel wat wetenswaar digheden te vertellen over zijn schilderijen, opvattingen en denkbeelden. Het aantrekkelijk uitgevoerde boek eindigt (en de laatste zin hoort echt bij het ci taat) met: 'We hebben in elk ge val een groot schilder beter leren kennen, dat loont toch de moei te! En daar ben ik het natuurlijk helemaal mee eens'. (Leeftijd vanaf 12 jaar, prijs f 24,90). Na zo veel andere al zo mooie prentenboeken van uitgeverij Zir koon is DE SCHEMERMUZI- KANT opnieuw een hoogstandje. Het bedachtzame verhaal van Claude Clément speelt zich af 'In de nacht der tijden, voordat de mens zich verstaanbaar kon ma ken...' maar wie die tijdsaandui ding weinig precies vindt, ontdekt op de realistische en sfeervolle illustraties van John Howe voldoende elementen die verwijzen naar ongeveer vijfen dertig duizend jaar geleden. Nadat in een primitieve gemeen schap van jagers de taken voor de nieuwe dag verdeeld zijn, trek ken enkele mannen naar de me ren en moerassen om daar op het waterwild te jagen. De grote vo gels blijven echter buiten het be reik van hun lichte lansen en werpstenen. Eén man doet niet mee aan de jacht. Hij luistert naar de muziek van de natuur die hem inspireert tot het snijden van een fluit. Zonder dat te willen misleidt hij daarmee de vogels die opge wacht worden door zijn stamge noten. Als hij bemerkt wat de klanken uit de fluit teweegge bracht hebben, laat hij na wat de anderen van hem eisen. Woe dend verstoten ze hem uit hun groep. Maar nog voor de avond valt, zoekt een jongen zijn ge zelschap. Clément en Howe laten veel te raden over. Eerder dan vragen, roepen ze antwoorden op die voor iedereen vanaf 12 jaar an ders zullen zijn. En daarmee ma ken ze, zoals alle kunstenaars proberen, zichtbaar wat niet af te beelden is. 'De schemermuzikant' werd ver taald door Ernst van Altena en kost f 24,95. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Ab dij). Leven en werk van drie Roo- sevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Din- gemans, Rob de Haan, olieverf schilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteen- sedijk 7). Expositieruimte: ten toonstelling kursistenwerk van het Middelburgs Instituut voor Kunstzinnige Vorming, (t/m 14 mei. Hal begane grond: ten toonstelling 50 jaar herdenking 2e wereldoorlog. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum. (Kousteensedijk 7). Han ter Keurs, schilderijen, gouaches, te keningen en beelden, toestanden gesteldheden zweef, rust, drijf, (t/m 10 mei). Ger Dekkers, land schapsfotografie. (vanaf 11 mei). Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Molens in Zeeland, overzichtstentoonstel ling. (t/m 12 mei). Gelegenheids gedichten, overzichtstentoonstelling, (vanaf 14 mei). Openingstijden Bibli otheek. Holografiemuseum "Dennis Ga- bor". (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen:t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en mo derne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur- PZEM-Galerie. (Poelendaelesingel TO). Eddy Quitè, reisnotities. Frangois Ryckhals Museum. (Dam 71, kelder). "Vroege vo gels"; Vogels op zeldzame koper gravures van Eleazar A/bin en Veertjes van Anne Kempe ge schilderd op papier en op eieren. Openingstijden Do. t/m za. van 13 tot 17 uur. Stichting Beeldende Kunst. (Kui perspoort 22). Cor van Dixhoorn, schilderijen. Openingstijden Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Balans 17. (Balans 17). Harry Vandevliet Openingstijden Wo. do. vr. van 12 tot 17 uur. Za. van 11 tot 16 uur. De Vleeshal. (Markt) Tragelaph, vernissage. Openingstijden: Di. t/m za. 11 tot 17 uur. Zo. 13 tot 17 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). Frans J. van der Heide, schilderij en. Openingstijden bank. Atelier Galerie Veurink. (Vlissingsestraat 14). Han ter Keurs, aquarellen en tekeningen. SOUBURG Openbare Bibliotheek. Oorlogs- getuigen, fototentoonstelling. Openingstij den: Ma. 13.30 tot 17.30, di. 9 tot 12.30, 13.30 tot 17.30, 18 tot 20 uur, wo. 13.30 tot 17.30, do. 18 tot 20, vr. 13.30 tot 17.30, za. 9.30 tot 12.30 uur. VEERE Museum "De Schotse Huizen". Karei van Veen schilderijen, tekeningen en plastieken. Openingstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen-Duiveland, foto's, (ex tra: informatie over stormen, wind, getij, hoogwaters, spring vloed en mogelijke gevolgen n.a.v. recente stormen). Dagelijks te bezichtigen. Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990. Wisseltentoonstelling: Beelden in brons van Jos Weiten. VLISSINGEN Inguana. (Bellamypark 35). Le vende reptielen, amfibieën en in- sekten. Gehele week geopend van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantie land voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Technische Bibliotheek. (Edison- weg 4). Kleine collectie zonnewij zers. ma. t/m vr. 9 tot 16 uur vr. 19 tot 21 uur. Openbare Bibliotheek. Oorlogs- getuigen, fototentoonstelling. Openingstijden bilbiotheek. Kindertheater - Aanmelden voor het kindertheaterkamp van de stichting Dramikaze kan ge beuren via 01184-67542. De Middelburgse formatie B-Sharp begint langzaamaan furore te ma ken. Nog maar een goed jaar na de oprichting heeft dit bijzondere mu zikale gezelschap inmiddels de meeste Zeeuwse festivals wel 'bespeeld' en waren zij te horen op de de Nederlandse radio. De mu ziek van B-Sharp wordt bepaald door de zeer gevarieerde muzikale achtergrond van de bandleden. Zo worden invloeden uit de folk, jazz, rock en reggae samengevlochten tot een frisse popsound. Momen teel is B-Sharp bezig met een toer langs diverse podia, zowel in als buiten de provincie. Vrijdag 11 mei zijn ze vanaf 21.30 uur te beluiste ren bij podium de Walk-lnn aan de Minister Lelystraat in Vlissingen. De gehele maand mei is er in de Doopsgezinde kerk aan de Vrij- domweg in Vlissingen een ten toonstelling te zien met als onderwerp De Tabernakel. Tot en met 26 mei is deze tentoonstel ling te bezoeken op alle zaterda gen van 14 tot 17 uur en iedere dinsdagavond van 19.30 tot 21 uur. De Tabernakel was het draagbare heiligdom dat het middelpunt vormde van de erediensten van de Israëlieten tijdens de omzwer vingen door de woestijn. Hierover wordt uitgebreid bericht in de eerste Bijbelboeken. Mozes kreeg, na de uittocht uit Egypte, de opdracht dit heiligdom te bou wen. In de Bijbel staat dit ver meld met zeer preciese voorschriften een aanwijzingen voor bouw, materialen en ge bruik. Bij de tentoonstelling in de Doopsgezinde kerk staat onder meer een model van deze 'draag bare tempel' opgesteld. Stallone en Russe! a/s Tango en Cash. Tango en Cash, deze week te zien in Alhambra, is de eerste film waarin Sylvester Stallone zijn Rambo-image van zich af probeert te schudden. En zie, Stallone, die in de film wordt on dersteund door Kurt Russel, blijkt inderdaad meer te kunnen dan al leen grommen en zijn spieren showen. Hij is zelfs tot dialogen in staat. In Tango en Cash brengen de in specteurs Ray Tango (Stallone) en Gabriel Cash (Russel) de geor ganiseerde misdaad in Los Ange les zware slagen toe. Dit is een doorn in het oog van de baas van het misdaadsyndicaat, Yves Per- ret, die dan ook snode plannen smeedt om het dappere tweetal voorgoed uit te schakelen. En dat lukt hem ook: Tango en Cash worden - uiteraard geheel ten on rechte - beschuldigd van de moord op een FBI-agent en be landen in de bak. Slechts één persoon lijkt in hun onschuld te geloven: onderdirecteur Sokows- ki helpt hen uit de gevangenis te ontsnappen. Tango en Cash heb ben slechts vierentwintig uur de tijd om Perret te pakken te krijgen en hun naam te zuiveren. Een kei harde confrontatie met het syndi caat kan natuurlijk niet uitblijven. Eenden beschikken over een in gebouwde computer. Zodra haar eieren beginnen uit te ko men, verlaat Blanche geduren de twee dagen haar nest niet meer. De jonge kuikens krijgen daardoor de gelegenheid goed op te drogen en zich te herstel len van hun geboortegevecht. Het doorboren van de eier schaal met hun speciale eitand, een scherpe punt aan de bo venkant van de snavel, die hen in staat stelt het harde omhul sel open te breken. door Valerie Schepers De eerstgeborenen zijn duidelijk in het voordeel, want onherroe pelijk komt het moment dat Blanche zich resoluut van het nest verheft en vanuit de plan tenbak neerploft in het gras. Al le jongen wagen deze sprong blindelings achter moeder aan, maar voor wie nog maar net op de wereld staat en soms zelfs nog nauwelijks is opgedroogd, is die overgang vaak te groot en het water te nat en te koud. En zo gebeurt het herhaaldelijk dat zelfs al op weg naar de vijver de eerste eendjes het leven laten. Maar dit jaar hebben we geluk. Alle acht dobberen ze nu als gele badeendjes in het rond en imiteren vanaf de eerste minuut het 'schnabbelen' van moeder langs het riet en de waterplan ten op zoek naar larfjes en muggen. Daarbij springen ze soms wel twintig centimeter langs een stengel omhoog in hun poging voedsel te bemach tigen. Drie eieren liggen nog stil in het nest. Ze koelen langzaam af en Blanche zal er niet meer terug keren. Ze zijn onbevrucht of het eendekuiken is te laat begon nen met zijn uitbreekpoging en zal langzaam zijn strijd opge ven. Jammer. Ik loop naar het nest en neem de eieren stuk voor stuk in mijn hand. In één zit een minuuscuul klein gaatje. deel 3 „Je bent te laat", zeg ik hardop. "Piep piep", zegt het ei. Ik kijk verbijsterd naar de schaal in mijn hand. „Wil je er uit", mom pel ik wat schaapachtig en een krachtig piep is het antwoord. Mijn hart klopt en het ei wordt langzaam warm in mijn hand. Dan neem ik het mee naar bin nen, want een kuiken dat zo graag geboren wil worden, kun je niet zomaar in de steek laten. wordt vervolgd Fotoclub De Schelde in Vlissingen bestaat 25 jaar. Daarom is er van maandag 14 tot en met zaterdag 26 mei in de Openbare Bibliotheek van Vlissingen een expositie ingericht. De leden to nen daar zowel recent werk a/s foto's uit 'de oude doos'. De ex positie is te bezichtigen tijdens de normale openingstijden van de bibliotheek. De hier afgedrukte foto is gemaakt door Ad Wal- rave. Voortaan zijn bij de Color Guard groep van het Blue Drum en Bugle Corps in Mid delburg ook jongens van har te welkom. In Amerika is een gemengde showgroep die be wegend op de tonen van het muziekkorps, de vlaggen of de rifles zwaait, al heel ge woon. In Nederland hebben slechts enkele topkorpsen zo wel jongens als meisjes in hun Color Guard. Het Middel burgse korps wil als eerste in Zeeland proberen ook jon gens over de drempel te lok ken. „Men denkt nog teveel dat de Color Guard zoiets als de majo retten is", zegt Stephan Hendrik- se, die de promotie-actviteiten van Blue Spirit verzorgt en zelf samen met nog één andere jon gen meedoet in deze vijftien le den tellende showgroep van het muziekkorps. „Bij de majoretten wordt met stokjes gezwaaid, maar wij gebruiken allerlei soor ten vlaggen, rifles (houten ge weertjes) en ook ander materiaal. Daarbij bewegen wij ons op de muziek in een soort moderne jazzdans. Het is helemaal niet meiderig en in andere landen, vooral in Amerika waar het van daan komt, maar ook in Frankrijk en Duitsland zijn de Color Guards altijd gemengd". Marco Janssen, zelf lid van de Brass-sectie vult aan: „De Hol landers kijken hier nog vreemd tegenaan, maar toch kan ieder een het. Je hoeft alleen een beet je lenig te zijn. Wie er nu nog bijkomt en dat kan vanaf 11 jaar, heeft de kans om mee te gaan naar Frankrijk of België, waar wij verschillende optredens verzor gen de komende tijd". Wie de Color Guardgroep van Blue Spirit wil komen versterken kan contact opnemen vóór 26 mei 1990) met Stephan Hendrik- se telefoon 01180-11666. De re petities vinden altijd plaats op de vrijdagavond en beginnen uiterlijk eind mei.

de Faam | 1990 | | pagina 23