Inspraak aan zet Tien mille lerarenopleiding Vaartenkaarten Leraar technische vakken gewijzigde ontwerp- vergunning m&t chemicals ontwerp-vergunning stouten te serooskerke TEGENWERKING,DEMAGOGIE EN TEGENSPRAAK ROND VERNIEUWD TENNISPARK IN BKHOEP Het dagelijks bestuur van de provincie heeft vorige week besloten tienduizend gulden toe te kennen aan de Pedago gisch Technische Hogeschool Nederland in Eindhoven. Open Leren Werving COMMISSI KK ÉSli Ongeloof overheerst als de voorzitter vertelt over de achtegronden van de ver bouwing van de tennisbaan aan de Burg. van Woelderenlaan. Toegegeven, het park ziet er keurig uit, de kantine is perfect opgeknapt en de splinternieuwe be- tonbaan is bijna klaar. Een latje hier, een kwastje daar en alles is gefikst. Niets wijst op tegenslagen. Maar het waren tropenjaren, klinkt het uit de monden van verenigingsbestuurders die met de gemeente in de clinch hebben gelegen. Ja renlang is geknokt om de plaats vast te houden en het complex voor een accep tabel prijs van de gemeente over te nemen. „En wat we niet allemaal tegenkwamen?....," zucht voorzitter Hans van Leeuwen alsof hij het zelf nog steeds niet gelooft. Andere lokatie Arme vereniging Wrang L-A provinciale griffie provinciale griffie DE FAAM ABDI J Drie informatie/inspraakbijeen komsten zijn belegd voor de nota Zeeland aan zet. In de nota geeft het dagelijks bestuur van de pro vincie aan op welke punten Zee land de komende acht tot tien jaar moet worden ontwikkeld en welke elementen moeten wor den behouden. Insprekers in Terneuzen kwamen dinsdag al aan bod. Donderdag 10 mei is er een in formatie/inspraakbijeenkomst in Zierikzee, restaurant Mondra- gon, Oude Haven 13. Dinsdag 15 mei kan iedereen te recht in het provinciaal informa tiecentrum, Abdij 9, Middel burg. De bijeenkomsten beginnen om acht uur 's avonds. Leden van de projectgroep Zee land aan zet, onder voorzitter schap van gedeputeerde J.B. Ventevogel, zijn aanwezig om nadere informatie te verschaf fen. De projectgroep wordt gevormd door drie gedeputeerden en di verse (semi)provinciale amb tenaren. Voorafgaand aan de formele in spraakbijeenkomsten zijn zes in formele gespreksavonden ge houden, waarvoor de deelne mers op persoonlijke titel wer den uitgenodigd. Vrij algemeen daarbij was de klacht, dat Zee land in de nota te provinciaal wordt bezien en te weinig in gro ter - Europees - verband. De mo gelijkheden van de provincie zijn groot als goede samenwerkings verbanden worden aangegaan. Tot 5 juni kunnen schriftelijke reacties op Zeeland aan zet worden ingediend bij de provin cie. De reacties moeten worden gericht aan: Inspraak Zeeland aan zet, p/a provinciehuis, post bus 6001, 4330 LA Middelburg. De nota, een samenvatting er van en een samenvatting van de informele gespreksronde zijn verkrijgbaar bij het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middel burg, 01180-31400. wm De tweede kamer uit gedepu teerde staten houdt dinsdag 15 mei zitting. Vijf aanvragers voor algemene bijstand zijn het niet eens met de daarop genomen beslissing van hun gemeente-bestuur. Zij heb ben daarom beroep aangetekend bij de provincie. Om 10.00 uur wordt een Thool- se inwoner gehoord, 10.20 uur een Arnemuidse, 10.40 uur een Vlissingse, 11.00 uur een Middel burgse en om 11.20 een Borselse inwoner. Dinsdag 15 mei, 11.00 uur, hoort de hoorcommissie be stemmingsplannen bezwaarden tegen het bestemmingsplan Buitengebied van de gemeente Kapelle. De gewestelijke raad voor Zee land van het landbouwschap en de heren F.P. Rijk uit Schore en ir. A.M.J. Kole uit 's-Gravenpol- der hebben bij de provincie be zwaar tegen het bestem mingsplan gemaakt. Zij zijn het geen van allen eens met de bestemming agrarische doeleinden met landschappelij ke en natuurwetenschappelijke waarvan voor de bufferzone langs de Kapelse Moer. Ook zijn er bedenkingen tegen het ver gunningstelsel in leidingzones. Alle zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Middelburg. Hl Maandag 14 mei, van 15.30 tot 17.00 uur, wordt in de Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4, Vlissingen een bijeenkomst gehouden, waarop informatie wordt verstrekt over de nieuwe opzet van de deeltijdopleiding technische leraren. Voorzitter dr.ir. J.W.M.A. Houben van het college van bestuur van de Pedagogisch Technische Hogeschool Nederland in Eindhoven geeft een toelichting op het Open Leer Centrum, dat bij de Hoge school Zeeland in Middelburg moet komen. Voorzitter dr.ir. A.P. van Antwerpen van de Hogeschool Zeeland gaat in op het belang van de opleidingen voor het Zeeuwse onder wijsaanbod. Het belang voor het bedrijfsleven wordt verwoord door prof.ir. H.P. van Heel, algemeen directeur van Hoechst Holland nv in Vlissingen. De bijeenkomst, die wordt geopend door gedeputeerde mr. J.A. de Boe van onderwijs, is bedoeld voor werkers in het technisch onder wijs, bedrijfsscholen, werkgevers- en werknemersorganisaties, het bedrijfsleven en de Zeeuwse gemeenten. Aanmeldingen worden ingewacht bij het bureau onderwijs van de provincie, drs. N.R. Landsman, 01180-31416. Voor meer informatie over de deeltijd-lerarenopleiding nieuwe stijl wordt verwezen naar het artikel Tien mille lerarenopleiding in deze Abdijnieuws. Hi Woensdag 9 mei 1990 IEÜWS Het geld moet worden gebruikt om de deeltijd-lerarenopleiding voor technische vakken in Zee land grotere bekendheid te geven. Er zijn plannen ontwikkeld om de opleidingen onder te brengen in een Open Leer Centrum, dat huisvesting moet krijgen in de Hogeschool Zeeland in Vlissin gen. Tussen de Pedagogisch Techni sche Hogeschool Nederland (PTH) in Eindhoven en de Hoge school Zeeland is daartoe een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Ook de provincie is bij de plannen betrokken. De deeltijd-lerarenopleiding is nu nog in Goes. Het Open Leer Centrum wordt een project van vier jaar, te be ginnen in augustus dit jaar. Het minimale opleidingenaanbod bestaat uit een eenjarige voorbe reidende lerarenopleiding, vierja rige opleidingen bouwtechniek, mechanische techniek en elek- tro-techniek voor leraar lager be roepsonderwijs (lbo) en de een jarige opleiding pedagogisch- didactische voorbereiding. De eenjarige opleidingen kun nen volledig in Zeeland worden gegeven en de vierjarige voor driekwart. Alleen voor speciale outillage of deskundigheid hoeft dan nog te worden uitgeweken naar buiten de provincie. Eventuele andere opleidingen kunnen in Zeeland worden ge volgd, mits zich voldoende kan didaten aanmelden. Ook kan in die gevallen een deel van externe opleidingen, zoals lerarenoplei ding motorvoertuigentechniek of grafische techniek, in Vlissingen worden gevolgd. Het Open Leer Centrum wordt voorzien van geavanceerde ap paratuur, waarvan de studenten op de hen schikkende tijd ge bruik kunnen maken. Het gaat om personal computers met ver schillende programma's, interac tieve beeldplaat en dergelijke. Ook kan via het centrum studie materiaal worden geleend, zoals foto- en video-apparatuur voor de opleiding mediakunde. Op termijn kan via deze werkwijze dertig procent van de leerstof worden verwerkt. De PTH ontwikkelt en koopt de leermiddelenpakketten. In over leg met de Hogeschool Zeeland en de Technische Bibliotheek (op het terrein van de school in Vlis singen) worden beheer en bege leiding geregeld. Doordat studenten voor veel vakken, waarvoor zij vroeger in Goes terecht konden, nu naar Rotterdam moeten, is hun aan tal in vijf jaar gehalveerd: 120 in 1983 en 61 in 1987. Met het Open Leer Centrum kan die ont wikkeling worden gestopt. Vrijdag 18 mei is de laatste dag, dat 20-vaarten-kaarten voor de veerverbindingen over de Westerschelde, die zijn gekocht voor 3 ja nuari 1990, maar nog niet zijn opgebruikt, kunnen worden ingewis seld bij de provincie. Ook de vaarten-kaarten en -boekjes voor voetgangers kunnen die dag voor het laatst worden ingewisseld. De overgangsbewijzen kunnen worden opgestuurd naar het provinciehuis, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, of worden ingewisseld aan het adres Koor kerkhof 18, Middelburg. De ope ningstijden van het provinciehuis zijn op werkdagen van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Bij ver zending naar de provincie wordt gevraagd bank- of gironummer te vermelden, opdat het bedrag van het niet-gebruikte deel van de kaarten daarop kan worden gestort. De 20- en 40-vaartenkaarten die volgens het nieuwe tarief zijn gekocht, dus na 3 januari, blijven geldig. Op het moment, dat de automatisering bij de provinciale stoombootdiensten wordt doorgevoerd, kunnen zij worden omgeruild tegen de dan van kracht wordende meervaar- tenkaarten. Voor inwoners van Zeeuwsch-Vlaanderen komt er Samen met het SKOA (samen werkingsverband keuzebegelei ding en onderwijs/arbeidscon- tacten) in Goes wordt een wer vingsplan gemaakt voor de opleidingen. De promotie wordt gericht op studenten, die kiezen voor een lerarenopleiding; stu denten, die geen leraar willen worden, maar wel een hogere beroepsopleiding in deeltijd wil len volgen en op al bevoegde le raren, die behoefte hebben aan nascholing. Voor dit onderdeel heeft het da gelijks bestuur van de provincie tienduizend gulden beschikbaar gesteld. Van het geld moeten folders en affiches worden ge maakt en verspreid. De PTH heeft de provincie ook geld gevraagd voor de inrichting van het Open Leer Centrum (50 duizend gulden) en een garantie subsidie voor de duur van het project. Voor het eerste jaar be treft dat 30 duizend gulden en de daarop volgende drie jaar tel kens 7,5 duizend gulden minder. Gedeputeerde staten hebben op deze verzoeken nog geen beslis sing genomen. Zij willen daar over eerst praten met de Hogeschool Zeeland en andere betrokkenen. Hl op dat moment een nieuw iden titeitsbewijs. H Vrijdag 11 mei, 9.00 uur, verga dert de statencommissie voor bestuurszaken in het provincie huis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. Op de agenda staan subsidie voor de stichting Begeleid Wo nen in Goes, de vereniging van Instellingen voor maatschappe lijke dienstverlening en voor pu- blikaties over het project Momenumenten Walcheren 40-45. De regorganisatie van de provinciale ambtelijke diensten, de jaarstukken van de WMZ, de PZEM en de beheermaatschappij Neeltje Jans komen ter tafel, evenals een bijdrage aan het ar chitectuurproject De Boulevard en een renteloze lening voor de verbouwing van het Studiecen trum Open Universiteit. Andere onderwerpen zijn de ondersteu ningsstructuur volwassenenedu catie, en plaats en functie van het Roosevelt studiecentrum. De commissie geestelijke ge zondheidszorg en zwakzinni genzorg uit de provinciale raad voor de volksgezondheid verga dert donderdag 17 mei, 9.45 uur, in Terminus, F. den Hollan derlaan 37, Goes. Besproken worden de uitbreiding met 24 plaatsen van De Sterre in Clinge en nota's over richtlijnen geestelijke gezondheidszorg en psychiatrische woonvormen. De commissies vergaderen in het openbaar en beginnen met spreekrecht voor het publiek. Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 Club heeft neus vol van gemeente Blijdschap over wat bereikt is, maar dan omlijst met de grijns van een boer met kiespijn. Pesterijen, leken het. De verant woordelijke wethouder, Daan Bruinooge, reageert met woor den als de reinste demagogie. En: „Ik heb ze enorm geholpen. Na de onderhandelingen hebben ze nog hun erkentelijkheid uit gesproken over onze bijdrage". Tennispark De Nolle is nu eigen dom van tennisclub De Schelde. Eindelijk. Want vier jaar geleden stond de gemeente Vlissingen klaar om de 600 leden weg te ja gen, naar het sportpark Bonendij- ke. Omdat het toerisme voor de Scheldestad breedvoerig werd opgewaardeerd, zou de camping aan de voet van de boulevards moeten worden uitgebreid. Vier ton zou de gemeente van de campingeigenaar ontvangen, heette het. Maar de tennisclub en de buurt zeiden 'nee'. Uitein delijk kreeg de tennisclub het park in erfpacht voor f 36.000,- kosten koper. Een aderlating van de gemeente? „Gezien het achterstallig onder houd aan de baan is die prijs nog veel te hoog", stellen Van Leeu wen en zijn medebestuursleden moegestreden vast. Het begon allemaal eind 1986. De gemeente wilde de camping de mogelijkheid geven om uit te breiden. Maar dan moesten de tennisbanen verdwijnen. „Het waren informatieve gesprekken", legt de voorzitter uit. Maar in fe bruari van het jaar daarop kregen de dames en heren tennis- bestuurders het eerste opvallen de bericht. Binnen tien dagen moest worden beslist of ze een nieuwe baan op Bonendijke ac cepteerden. „Wij waren inmiddels op zoek geweest naar een andere lokatie". Die werd gevonden bij de Zeevaartschool. De gemeente zei nee. Want „de gemeente Vlis singen wenste niet met directeur Brouwer van de Zeevaartschool te praten, tr was van alles voor gevallen...". En de aangeboden zes banen met splinternieuw clubhuis op Bonendijke? Zowel de leden van De Schelde als de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond konden daar niet warm voor lopen. „Ronduit een slechte lokatie", oordeelden de kenners. De uitbreiding van de camping schoot ook al bij de bewoners rond het tennispark en de cam ping in het verkeerde keelgat. „Wij hebben toen bewust geen actie gevoerd tegen die uitbrei ding, waarover de gemeente zei dat ze er vier ton voor konden vangen". De club zocht verder, maar vond niks wat geschikt was. De maanden verstreken en de lobby werd doelmatig op gang gezet. „Juristen adviseerden ons: stel je constructief op en blijf on derhandelen". In 1988 is de uit breiding van de camping van de baan en het Vlissingse tennis- bestuur wordt bij Sportbelangen ontboden. Let op, adviseerde Sportbelangen. Het is niet ideaal als de vereniging voor de totale kosten moet opdraaien. Het park wordt vervolgens getaxeerd. Het rapport is vernietigend. Niks waard, achterstallig onderhoud en de waarde is geen cent meer dan f 20.000,-. „De gemeente had geen enkele boodschap aan dat taxatierapport en bleef de .boekwaarde noemen, die inmid dels was gezakt naar net onder de ton". Wethouder Bruinooge reageert verbaasd als hij de aantijgingen hoort. „We gaan heel goed met meneer Brouwer van de Zee vaartschool om. Absoluut niet negatief. Brouwer had al een prijsopgaaf gedaan bij ons, maar die was te hoog. En wat die vier ton betreft: die is nooit genoemd. Alleen tussen de eigenaar van de camping en de gemeente hebben bedragen gecirculeerd. Dus nie mand kan dat weten". Wel geeft Bruinooge toe dat er steeds is onderhandeld vanuit de ambtelij ke boekwaarde, het bedrag dat het complex waard is volgens de boeken. „Op gegeven moment zijn we gedaald tot onder de ton. We redeneerden: ach het is een arme vereniging, dus daar moe ten we wat voor doen". Eind 1988, blikt Van Leeuwen te rug, wordt het „pas echt hard. Daar zit je dan als eenvoudige clubbestuurders te onderhande len met profs. De gemeente bleef bij een veel te hoge prijs, hoewel diezelfde gemeente al in 1983 had vastgesteld dat de tennisba nen geen cent waard waren. Als er een regenbuitje viel, stonden de banen blank. Sinds 1985 had den we trouwens zelf al een hoop onderhoud uitgevoerd. En dat terwijl de gemeente jaarlijks anderhalve ton op de begroting zette om de banen te onderhou den. Er gebeurde echter niks. Het werd niet gevoteerd, heet dat ge loof ik officieel. Feitelijk bleef de gemeente dus in gebreke". Bruin ooge spreekt tegen dat er een vernietigend rapport is geweest. „Er was wel een rapport van een firma Oranjewoud. Dat ging over alle Vlissingse sportcomplexen. Als we de aanbevelingen uit het rapport hadden overgenomen, dan hadden we een x-miljoen be drag moeten uittrekken en het aantal onderhoudsmensen moe ten verdubbelen. Dat rapport ligt trouwens nog steeds in m'n la". Voor de tennisclub verstreken maanden en weken zonder dat iets gebeurde. „We kregen opeens te horen: let op wat Sou burg doet. Daar was men name lijk in een soortgelijke positie. Die club kreeg de banen voor f 55.000,-. Toen werden we weer eens echt boos. Saillant de tail is misschien dat wethouder Meijers daar bestuurslid is. We hebben toen eerst de kat uit de boom gekeken. De gemeente daalde weer in prijs. Nu kon wor den gepraat". Het feit dat Van Leeuwen op de proppen komt met de sugestie dat er dankzij Meijers meer werd gedaan voor Souburg, noemt Bruinooge de magogie. „Alles is in het open baar gebeurd. De stukken zijn er op na te lezen. We kregen inder daad te horen dat we die vereni ging meer zouden bevoordelen. Ons beleid is voor iedereen het zelfde, gelijke monniken, gelijke kappen". Van Leeuwen lepelt verder het ene voorval na het andere. Het erfpachtcontract bijvoorbeeld dat de gemeente voorlegde klopte van geen kant. Van de zeventien punten werden er veertien gewij zigd. Maar het leven ging door en in 1990 wilde de club die dit jaar een groots A-toernooi organi seert de baan pico bello in orde hebben. Nog voordat de acte de notaris passeerde begonnen de leden de handen uit de mouwen te steken. „Tot onze verbazing werd het feit dat we gesloopt hadden en stenen hadden weg gehaald in de acte als een waar devermeerdering aangehaald van 12,5 procent over f 22.000,-. Er wordt in de acte van uit gegaan dat we al een nieuwe baan had den. In feite worden we nu gestraft omdat 25 man van de vereniging afgelopen november elke zaterdag hebben gewerkt om de puinhopen weg te halen". Ondanks de vele moeilijkheden - stelt voorzitter Van Leeuwen vast - is de sfeer in de club zelf fan tastisch. De leden hebben niet minder dan 3000 manuren gestoken in de verbouwing waar bij uiteraard ook aannemers wer den betrokken. Reuze gezellig was het tijdens de vele vrije uren die werden gespendeerd. Man nen buiten aan het werk, terwijl de vrouwen soep kookten. De to tale verbouwing, inclusief de ver groting van het clubgebouw, heeft 490.000 gulden gekost. „Het wordt waarschijnlijk zo'n 20 mille meer omdat het zand werd afgekeurd". Volgens Van Leeu wen is die overschrijding echter geen enkel probleem. Wrang constateert hij echter dat de ge meente op geen enkele wijze te gemoet wil komen aan de club 1 Voorzitter Hans van Leeuwen die een behoorlijk mooie accom modatie toevoegt aan het bestand in Vlissingen. „De tennisclub De Schelde moet beseffen dat ze op een stuk grond zit dat een hoge commer ciële waarde heeft", pleit Bruin ooge tot slot. „Voor honderd gul den per jaar huren ze de baan van ons. En het contract ligt voor dertig jaar vast. Dan kun je niet zeggen dat we niks voor die club hebben gedaan". Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 24 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne het volgende bekend. Aanvraag M&T Chemicals BV te Vlissingen heeft bij hen op 4 januari 1990 een aanvraag om vergun ningen ingevolge de Hinderwet en de Wet inzake de luchtverontreiniging ingediend voor het uitbreiden en wijzigen van een fabriek voor organische verbindingen, in hoofdzaak or- ganotinverbindingen, op een perceel aan de Europaweg te Vlissingen-Oost, kadastraal be kend gemeente Vlissingen, sectie M, nr. 519. Het betreft het wijzigen van de bestaande tankwagenlosplaats en uitbreiding tankopslag. Ter inzage De ontwerp-vergunningen en de aanvraag hebben reeds van 8 februari 1990 tot en met 7 maart 1990 ter inzage gelegen. Naar aanleiding van een bezwaarschrift van M&T Chemi cals BV te Vlissingen zijn de vergunningen opnieuw opgesteld. De aanvraag met bijlagen, de gewijzigde ontwerp-vergunningen (waarin opgenomen voor schriften tot het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting en luchtverontreiniging) en overige stukken liggen voor een ieder ter inzage van 10 mei 1990 tot en met 23 mei 1990 op de volgende plaatsen en tijden: in het gemeentehuis van Vlissingen op werkdagen van 8.30-12.30 en van 13.30-15.00 uur en iedere woensdagavond van 17.15-20.15 uur (voor inzage op woensdagavond telefonisch afspreken: 01184-87204); op het bureau Milieuzaken van de provinciale griffie, Sint Pieterstraat 42 te Middel burg, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Na 23 mei 1990, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld te gen de verleende vergunningen, liggen de stukken ter inzage op bovengenoemde plaat sen en wel op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Bezwaren De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en de ontwerp-vergunningen en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunnen tot en met 23 mei 1990 bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de gewijzigde ontwerpvergunningen. Tegelijkertijd met het indienen van een bezwaarschrift kan een verzoek worden ingediend om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 9 mei 1990. sint pieterstraat 42, postbus 6001, 4330 la middelburg, tel. 01180-31011 Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 24 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne het volgende bekend Aanvraag De heer H.C. Stouten te Serooskerke (w) heeft bij hen op 10 maart 1989 een aanvraag om vergunning ingevolge de Afvalstoffenwet ingediend voor het bewaren en bewerken van au towrakken, witgoed en dergelijke en het slopen van motoren en bromfietsen, op een per ceel aan de Oostkapelseweg 12 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nr. 78. Ter inzage De aanvraag met bijlagen, de ontwerp-vergunning (waarin opgenomen voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu) en overige stukken liggen voor een ieder ter inzage van 10 mei 1990 tot en met 23 mei 1990 op de volgende plaatsen en tijden: in het gemeentehuis van Veere, op werkdagen van 9-12 en van 13-16 uur en iedere maandagavond na telefonische afspraak (tel.: 01181-1951, tst. 42); op het bureau Milieuzaken van de provinciale griffie, Sint Pieterstraat 42 te Middel burg, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Na 23 mei 1990, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld te gen de verleende vergunning, liggen de stukken ter inzage op bovengenoemde plaatsen en wel op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Bezwaren De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kun nen tot en met 23 mei 1990 bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-vergunning. Tegelijkertijd met het indienen van een bezwaarschrift kan een verzoek worden ingediend om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 9 mei 1990 sint pieterstraat 42, postbus 6001, 4330 la middelburg, tel. 01180-31011 i

de Faam | 1990 | | pagina 17