0 Commissie Werk in uitvoering Politieke Markt Stadhuis open Samen wonen, samen stemmen Stemdistricten en stemlokalen Stemmen met rolstoel Bijstand Bestemmingsplan Hinderwet linbll, ii GEMEENTE MIDDELBURG Week- beraber ya$ayip BERABEROYVERMEK. Tafeltje Dekje DE FAAM Woensdag 14 maart 1990 t MIUmnII Deze informatiepagina van de gemeente Middelburg wordt samengesteld door bureau Voorlichting. Reacties zijn welkom Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u terecht in de Voorlichtingswinkel, Stadhuisstraat 2, Telefoon 75000, geopend iedere werkdag van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken, die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180-38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. maandag zuurkool met worst dinsdag gehakt, erwten, wortelen, puree woensdag rundvlees, spruiten, aardappelen donderdag grillsteak, groentemix, frietjes vrijdag kippepoot, sperziebonen, aard appelen zaterdag nasi-goreng Op maandag 19 maart vergadert de Middelburgse gemeenteraad. Hoe wel twee dagen later de verkiezingen voor een nieuwe gemeenteraad worden gehouden, betekent dit niet dat de vergadering van maandag de laatste is in deze samenstelling. Op 9 en 23 april vergadert de "oude" raad nog. Tijdens een bijzondere vergadering op 1 mei wordt de nieuwe raad geïnstalleerd. De vergadering op 19 maart begint om 14.00 uur en u kunt de bespre kingen volgen vanaf de publieke tribune. Deze is bereikbaar via het to rentje op de hoek Lange Noordstraat/Markt. De agenda en andere stukken zijn in te zien bij bureau Voorlichting. Gesproken wordt over de volgen de onderwerpen: 1. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeen te Middelburg, gehouden op 22 januari 1990. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Voorlichtingsnota. In het Beleidsplan in hoofdpun ten voor de periode 1986 - 1990 van de raad is ondermeer vastge legd dat de gemeente een actief openbaarheids, voorlichtings- en inspraakbeleid dient te voeren. Dit heeft geleid tot opstelling van de Voorlichtingsnota. De nota geeft in beschrijvende vorm een overzicht van de activiteiten op- het gebied van voorlichting, public-relations en stadspromotie en doet voorzetten voor (bijstel ling van) een aantal activiteiten op de diverse aandachtsvelden van overheidscommunicatie. De nota wordt afgesloten met een reeks aanbevelingen. Het ontwerp van de nota is in en kele vergaderingen van de com missie Bestuur-bestuurden onder werp van beraadslaging geweest. De commissie kan in het alge meen met de nota instemmen. Voorgesteld wordt eveneens met de inhoud van de Voorlichtings nota, in te stemmen. 4. Aanpassen luchtverversings installatie schietbaan politie. 5. Beschikbaarstellen aanvullend krediet voor de uitbreiding van 'het aula-complex op de algemene begraafplaats/crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk. 6. Beslissing op beroepschrift te gen weigering bouwvergunning woning Hoge Stelle. 7. Financiële afhandeling bouw 38 woningen aan de J.G. Scho rerstraat. In het kader van de aftopping van de hoogbouwflats aan de J. Schottestraat (thans J.A. v.d. Perrestraat), de regeneratie van de beide overige hoogbouwflats en de ingreep in de woonomge ving is ook voorzien in de nieuw bouw van 38 woningen aan de J.G. Schorerstraat. 8. Het verlenen van een bijdrage in de kosten van vernieuwing van de c.v.-installatie van de Oostkerk. Recentelijk heeft aan de Oostkerk een aantal restauratiewerkzaam heden plaatsgevonden. Zo is on dermeer het orgel en de lantaarn van de kerk gerestaureerd. Ook is de verwarmingsinstallatie geheel vernieuwd. In 1988 is de elektrische verwar mingsinstallatie door de P.Z.E.M. volledig afgekeurd. Zonder onmiddellijk herstel zou dit tot gevolg gehad hebben dat het kerkgebouw in het wintersei zoen 1988/1989 niet gebruikt had kunnen worden. Gezien de func- Itie die de kerk vervult voor de Oostkerkwijk heeft het kerk bestuur toen besloten tot vernieu wing van de installatie over te gaan. Bij de keuze voor een nieuwe in stallatie heeft het monumentale De stadhuisgevel moet gerestaureerd worden (agendapunt 10) Op 17 maart vindt er een politieke markt plaats. Bij slecht weer wordt deze in de hal van het stadhuis gehouden, bij mooi weer wordt de markt op de gele steentjes voor het stadhuis ingericht. De politieke markt wordt georganiseerd door alle partijen die in Middelburg aan de gemeenteraadsverkiezingen deelnemen. Dit zijn: PvdA, CDA, VVD, SGP/RPF/GPV, D'66 en Groen Links. De politieke markt vindt plaats van 13.00 tot 17.00 uur. Indien de markt bij slecht weer in de hal van het stadhuis wordt gehouden kunt u deze via het bordes van het stadhuis'bereiken. Om 14.00, 15.00 en 16.00 uur worden er korte debatten georganiseerd. Om 14.00 uur staat het Ouderenbeleid centraal, het Jongerenbeleid komt om 15.00 uur aan de orde en het Milieu staat om 16.00 uur gepland. Alvorens de debat ten van start zullen gaan moet elke partij drie stellingen inleveren (één stelling per onderwerp). De heer M.P. Dieleman, hoofdredacteur van de Provinciale Zeeuwse Courant, zal voor elk debat de stellingen voor lezen. Hierna krijgt één kandidaat-raadslid van elke deelnemende par tij de kans zijn of haar stelling gedurende 2 minuten te onderbouwen. Bij het onderwerp Milieu is hiervoor 5 minuten uitgetrokken. Na het onderbouwen van de stellingen kan er met het aanwezige publiek wor den gediscussieerd. Elk debat zal ongeveer een half uur duren. Op 17 maart hebt u de gelegenheid opnieuw kennis te nemen van de verkiezingsprogramma's van de deelnemende politieke partijen. Laat u deze gelegenheid niet voorbij gaan want 21 maart staat nu bijna voor de deur. Bovendien gaat het om onze lokale democratie. Een goede oriëntatie op de diverse programma's betekent ongetwijfeld een mak kelijker keuze bij het uitbrengen van uw stem. 17 Maart, binnen of bui ten, in elk geval bent u welkom op de politieke markt bij het stadhuis. Op 21 maart a.s., de dag van de verkiezingen, zal het stadhuis 's avonds geopend zijn. Om 7 uur zullen de deuren van het bordes open gaan en bent u van harte welkom om de bekendmaking van de uitsla gen van de gemeenteraadsverkiezingen bij te wonen. Hoe stemde Mid delburg? Dit zal op 21 maart 's avonds duidelijk worden. De uitslagen worden per stemdistrict bijgehouden. Aan het eind van de avond zullen de totaaluitslagen bekend worden gemaakt. U hoeft de landelijke gegevens niet te missen, want er staat een televi siescherm opgesteld in de voorhal. Nog één keer "Samen wonen, sa men stemmen". Over deze lande lijke campagne hebben wij u we kelijks ingelicht. Deze campagne gaat in op het feit dat ook de niet- Nederlandse stemgerechtigden de gelegenheid hebben hun stem voor de gemeenteraadsverkiezin gen uit te brengen. Ook bij de ge meenteraadsverkiezingen van 1986 werd deze gelegenheid aan de niet-Nederlandse medeburgers geboden. Over de campagne is uitvoerig in formatiemateriaal beschikbaar bij het gemeentelijk Bureau voor lichting op het adres Stadhuis straat 2. Dit materiaal is gratis en is verkrijgbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Er zijn folders in het Nederlands, Engels, Chinees, Turks en Ara bisch. Tevens zijn er affiches en posters. Bovendien is er een vide oband te leen. Alle niet- Nederlanders die in Middelburg woonachtig zijn en het recht heb ben om op 21 maart a.s. hun stem uit te brengen hebben de afgelo pen weken een steminstructiefol- der in de bus gekregen. Deze fol der is dertientalig en geeft uitleg hoe men zijn of haar stem kan uitbrengen. Wij verzoeken u uw niet-Neder landse medeburgers te attenderen op het feit dat zij op 21 maart naar de stembus mogen gaan. On getwijfeld kent u niet-Nederlan- ders bij u in de straat of wijk. Ook op 21 maart: "Samen wo nen, samen stemmen". Met het oog op de verkiezingen is de gemeente ingedeeld in stem districten. Bij de aanstaande ver kiezing voor de leden van de raad is de indeling niet gewijzigd ten opzichte van de gehouden verkie zingen in 1989. Wel zal binnen kort - in ieder geval voor de stem ming in 1991 - een aanpassing moeten plaats hebben van de dis tricten in het Centrum, gezien het aantal opgeroepenen in de huidi ge districten en de nieuwbouw, o.a. in het Maisbaai-gebied. Het is bij de afdeling Burgerzaken bekend, dat de indeling van Middelburg-Zuid, evenals een klein deel van de binnenstad, niet geheel ideaal is. Bij een stem district hoort evenwel ook een stemlokaal. De beschikbare ruim ten zijn in Middelburg-Zuid ech ter minimaal en soms binnen een district in het geheel niet aanwe zig. Overigens is het aantal opge roepenen ook aan een zeker maxi mum gebonden. Op 21 maart a.s. zijn de stembu reaus ingericht in dezelfde gebou wen als bij de afgelopen Tweede Kamer-verkiezingen. Nog eens uitdrukkelijk wordt onder uw aandacht gebracht, dat het lo kaal, waarin het stembureau van uw district is ondergebracht, is vermeld op uw oproepingskaart. In dit lokaal dient u uw stem uit te brengen. Verder wordt in Middelburg- Zuid, op verzoek, bij de aan staande verkiezing op de borden, die vanaf de straat verwijzen naar het stembureau, het nummer van het stemdistrict aangebracht. U kunt er van verzekerd zijn, dat er van gemeentewege naar wordt gestreefd, de indeling van de 27 stemdistricten en de onderbren ging en inrichting van even zoveel bureaus zo goed mogelijk in prak tijk te brengen. In Middelburg zijn stemlokalen ingericht in de volgende ge bouwen: 6 3 4 4 4 5 5 6 De wijken zijn als volgt genummerd: 1. Centrum 2. Griffioen 3. 't Zand Breewijk 4. Stromenwijk 5. Magistraatwijk 6. Dauwendaele 7. Nieuw-Middelbifrg Veerseweg e.o. 8. Klarenbeek 9. Sint Laurens 10. Nieuw- en Sint Joosland •De volgende stemlokalen zullen voor rolstoelgebruikers toeganke lijk zijn: - Bejaardenhuis "Sint Willi brord", Bachtensteene 1; - Gereformeerde Gemeentekerk, Segeerstraat 19; - Verenigingsgebouw Sint Lau rens, v. Citterstraat 64; - Eben Haëzer, Briandlaan 2; - Jacob Roggeveenhuis, Noord singel 106; - Dorpshuis Nieuw en Sint Joosland; - Chr. L.T.S. Klarenbeek, Gen. Eisenhowerlaan 25; - Swerf-Rust, Laurens Stommes- weg 1; - Getuigeniskerk, A. Lauwe- reyszstraat 6; - Ontmoetingskerk, Oosterschel- destraat 1; - Rustenburg, Vrijlandstraat 28; - De Hoeksteen, Vrijlandstraat. karakter van het interieur van de kerk een bepalende rol gespeeld. Daardoor zijn de kosten echter aanzienlijk hoger dan die van een installatie voor een niet- monumentaal gebouw van dezelf de omvang. 9. Verkoop pand Toorenvliedt aan het Bureau Beheer Land bouwgronden. 10. Beschikbaarstellen krediet voor de restauratie van de stad huisgevel. De restauratie zal in fasen worden uitgevoerd. Het is derhalve niet noodzakelijk de hele gevel tegelij kertijd in de steigers te zetten. De totale duur van de restauratie wordt afhankelijk van de weers gesteldheid geschat op 1 a 1 Zi jaar. 11. Besteding Oort-gelden. Voor de opvang van kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 stelt het mi nisterie van WVC geld beschik baar in het kader van de stimule ringsregeling Kinderopvang. Voorgesteld wordt subsidie te ver lenen aan de Stichting Kinderdag verblijf "Kinderdijken de Stich ting Gastouderproject Wal cheren. 12. Beschikbaarstellen van een krediet ad 114.000,ten be hoeve van het treffen van bouw kundige voorzieningen aan de sporthal Nassaulaan c.a. 13. Wijziging van de Verordening rechtspositionele erkenning alter natieve samenlevingsvormen. (Ie wijziging). 14. Verlenging WWV- vervangende maatregel. 15. Wijziging I.Z.A.-regeling Zeeland. 16. Liquidatie Vleeskeurings dienst, Kring Zeeland benoorden de Westerschelde. 17. Beschikbaarstellen krediet aanpassing was-/kleedgelegen- heid gymzaal Bachtensteene. 18. Toepassing art. 74 WBO inza ke vervanging meubilair personeels-/vergaderruimte "To renhoveschool" voor bijzonder basisonderwijs. 19. Toepassing art. 74 WBO inza ke uitbreiding brandwerende voorzieningen "Regenboog- school" voor bijzonder basison derwijs. 20. Voorbereidingsbesluit Am- nestylaan. Voor het perceel op de hoek van de Amnestylaan en de Oude Vlis- singseweg is een verzoek inge diend om medewerking aan de bouw van een balletschool. Hier tegen bestaan in beginsel geen planologische bezwaren. 21. Vaststelling voorbereidings besluit Driewegenhof. In het kader van de aftopping en regeneratie van de hoogbouwflats in de Magistraatwijk is onder meer voorzien in de aanpassing van de hoofdentrees. Hiermede werd actie ondernomen tegen bij voorbeeld vandalisme en vervui ling en werd de sociale veiligheid vergroot. In navolging van dit complex heeft de Woningbouwvereniging Middelburg thans het plan opge vat om ook de entrees van de flats aan het Driewegenhof aan te passen. 22. Vaststelling voorbereidings besluit Park Toorenvliedt (vogel opvang De Mikke). Voor dit perceel wordt een plan voorbereid voor uitbreiding van het vogelopvangccntrum De Mik ke. Het uitbreidingsplan voorziet onder meer in de bouw van twee nieuwe bassins met vogelwas ruimte, een opslag- en vriesruimte en een educatieve ruimte. 23. Vaststelling bestemmingsplan Streekschool Torenweg. 24. Vaststellen exploitatie-opzet "Burg. Baaslaan" te Sint Laurens. Aan de Burgemeester Baaslaan te Sint Laurens wordt 2 ha. grond aangekocht. Over de aan koop is met de eigenaar over eenstemming bereikt. De eigen domsoverdracht vindt binnenkort plaats. Op het perceel zijn 30 (half) vrijstaande woningen geprojec teerd. De uitbreiding zal in fasen worden gerealiseerd. Er hebben zich al 80 gegadigden voor dit plan aangemeld. Hieruit komt de grote belangstelling voor half- vrijstaande woningen en bunga- lowbouw duidelijk naar voren. Ook de ligging van het plan is hieraan debet. 25. Vaststellen exploitatie-opzet "Schuttershofstraat e.o.". In het kader van het verplaatsen van bedrijven uit de binnenstad is overeenstemming bereikt met Fa. Schout Zn. over de verplaatsing van zijn aannemersbedrijf uit de Schuttershofstraat naar het klein industrieterrein Ramsburg. Na aankoop en het slopen van de loods en het bouwrijpmaken van het terrein is er een perceel be schikbaar, dat ruimte biedt aan 4 eengezinswoningen aan de Schut tershofstraat en 6 parkeerplaatsen aan de Augustijnstraat. 26. Vaststelling 29e begrotings wijziging 1989. 27. Vaststelling 6e begrotingswij ziging 1990. 28. Rondvraag. Richtlijnen voor de verlening van bijstand Burgemeester en wethouders van Middelburg, brengen ter openbare kennis dat bij besluit van 20 februari 1990 richtlijnen als bedoeld in artikel 13a van de Algemene Bijstandswet welke als leidraad dienen bij de beslissingen inzake de verlening van bijstand zijn vastgesteld. De oude richtlijnen zijn hiermee ver vallen. Deze richtlijnen worden voor een ieder ter inzage gelegd op het bureau Voorlichting van de gemeentesecretarie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg en op de Gemeentelijke Sociale Dienst, Simpel- huisstraat 1 te Middelburg. Deze richtlijnen worden voorts te gen betaling van de kosten verkrijgbaar gesteld. 2. 3. Herziening bestemmingsplan Erasmuswijk De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat de eerste herziening van het bestemmingsplan Erasmuswijk op 20 februari 1990 door Gedeputeerde Staten van Zeeland gedeeltelijk is goedgekeurd. Deze herziening heeft betrekking op de volgende onderdelen van het bestemmingsplan: 1. doordat relatief veel geschakelde en vrijstaande woningen worden gepland is op onderdelen de bestemming Woondoel- einden, minimaal twee aaneen, gewijzigd in de bestemming Woondoeleinden, maximaal twee aaneen; voor een aantal kavels is het bestemmingsplan aangepast om een enigszins gewijzigde situering of bebouwingsvorm mo gelijk te maken; in verband met de technische uitvoering van de waterlopen is het op de plankaart aangegeven profiel 2, betrekking heb bend op de noord-zuid lopende langzaam-verkeersverbinding aan de westzijde van het plangebied, aangepast. Goedkeuring is om procedurele redenen onthouden aan het toe voegen van de bestemming Maatschappelijke Doeleinden aan de kavel op de hoek van de Amnestylaan en de Oude Vlis- singseweg. Het goedkeuringsbesluit ligt ter inzage bij de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie. Inspraakprocedure herinrichting perceel Schout aan de Schuttershofstraat. In verband met de voorgenomen verplaatsing van het aanne mersbedrijf Schout aan de Schuttershofstraat is een inrichtings- schets voor vervangende bebouwing opgesteld. Deze schets voorziet in vier eengezinshuizen langs de Schuttershofstraat 6, openbare parkeerplaatsen aan de Augustijnenstraat en enkele tuinuitbreidingen. De inrichtingsschets ligt met ingang van 15 maart 1990 gedu rende veertien dagen ter inzage op het bureau Voorlichting, Stadhuisstraat 2. Gedurende de bovenvermelde termijn kunnen schriftelijk opmer kingen over het schetsplan kenbaar worden gemaakt op daar voor bij het bureau Voorlichting aanwezige formulieren. 2e Wijziging bestemmingsplan Lange Geere e.o. De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat Gedepu teerde Staten van Zeeland op 27 februari 1990 onder nummer 370/134, 4e afd. rov de 2e wijziging van het bestemmingsplan Lange Geere e.o. hebben goedgekeurd. De wijziging van dit bestemmingsplan is met toepassing van ar tikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 16 januari 1990 door het college van burgemeester en wethouders vast gesteld en heeft betrekking op een verruiming van de ge bruiksmogelijkheden van de bestemming "Centrumgebied CG (I)" in verband met de vestiging van een horecabedrijf in het pand Langeviele 61. Het vastgestelde plan en het goedkeuringsbesluit liggen met in gang van heden voor een ieder ter inzage op de afdeling Algeme ne Zaken van de gemeentesecretarie. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne be kend dat: 1. Schout B.V. te Middelburg een vergunning ingevolge de Hin derwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een houtbewerkingswerkplaats en opslagplaats gelegen aan de Oostperkweg 5-7 te Middelburg; 2. De heer J. van Helleman te Middelburg een vergunning inge volge de Hinderwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een timmermanswerkplaats gelegen aan de Oude Veerseweg 1 te Middelburg en dat zij voornemens zijn de gevraagde vergunning te verlenen onder voorschriften. Vanaf donderdag 15 maart 1990 liggen de aanvragen met de daarop betrekking hebbende stukken alsmede de ontwerpbe schikkingen elke werkdag tijdens kantooruren en op donderda gavond van 18.00-21.00 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Lange Noordstraat 1 te Middel burg. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkin gen op de aanvragen. (Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch te worden aangevraagd, telefoon 01180-75432). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een monde linge toelichting kan worden verkregen. Schriftelijke gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunningen kunnen bij hun college worden ingediend tot 15 april 1990. De persoonlijke gegevens van degene die een be zwaarschrift heeft ingediend, worden indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift, worden in gediend. Indien daarom wordt verzocht (telefoon 01180-75432) kan in de periode van 30 maart tot 7 april 1990 een openbare zitting wor den gehouden, waarop mondelinge bezwaren naar voren kunnen worden gebracht en waarbij tevens gelegenheid zal worden ge geven tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op, dat alleen degenen die gebruik hebben gemaakt van een of meer van genoemde mogelijkheden tot het indienen van bezwaren en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest later beroep kunnen in stellen bij de Kroon tegen de genomen beschikkingen. tor het oog van de Lange Jan Menu van 19 maart 1990 tot en met 24 maart 1990 De commissie Volksgezondheid vergadert op donderdag 15 maart om 16.15 uur in het stadhuis. Deze vergadering is openbaar. Spreekrecht kunt u aanvragen bij de secretaris van de commissie, de heer Westveer (telefoon 75000). De agenda en andere stukken zijn in te zien bij de commissie secretaris en bij bureau Voor lichting. De Blauwedijk is afgesloten voor alle verkeer in verband met asfaltering- en andere werk zaamheden. De Nieuwe Kerkgang is in ver band met herstrating afgesloten en de parkeerplaatsen aan de Koorkerkstraat en de Koorkerk hof zijn niet bruikbaar om dezelf de reden. Gemeenteraad vergadert Verkiezing gemeenteraad 21 maart Vandaag treft u twee pagina 's Door het oog van de Lange Jan aan. Dit heeft alles te maken met de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart. De andere pagina is namelijk volledig gevuld met de samenvattingen van de programma's van de zes politieke partijen die kandidaten leve ren voor de te kiezen gemeenteraad. Aan het hoofd der gemeente staat een Raad", zo luidt een van de ar tikelen van de Grondwet. De gemeenteraad wordt rechtstreeks gekozen door alle ingezetenen van achttien jaar en ouder. De raad is het hoogste bestuursorgaan van de gemeente en bestaat in Middelburg uit vijfen twintig personen. Welke, dat beslist u, door te stemmen op 21 maart. Bent u niet in de gelegenheid om te stemmen dan kunt u iemand mach tigen. Deze persoon moet wel ingeschreven staan bij hetzelfde stemlo kaal. Beiden zet u naam en handtekening op uw oproepingskaart en deze kaart neemt de gemachtigde mee als hij of zij gaat stemmen. St. Willibrord de Casembrootschool Geref. Gem. Kerk Ver. gebouw Sint Laurens Eben Haezer Jacob Roggeveenhuis Oranje Nassauschool Dependance Arneburch de Boomenburch Dorpshuis Nw en St Joosl Chr. L.T.S- Klarcnbeek MAVO-school, Olmenlaan Swerf-Rust de Oosterburch wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk 8 wijk 2 wijk 3 wijk 6 Torenhoveschool Getuigeniskerk Ontmoetingskerk Admiraalschool Klim-op school de Zuidburch de Zeeburch de Eendragtsburch Rustenburg De Hoeksteen de Vrijburch Prinsenhoveschool Zuiderbaken wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk wijk 6 wijk 6 wijk 8 wijk 5 wijk 5

de Faam | 1990 | | pagina 5