'Die Finse stoffen hebben op zichzelf al iets kunstzinnigs' Blues van O'Haire op zondag De wrange vruchten van de leugen, geplukt in Passie "Nieuwe Milos Forman film Paul de Leeuw en z'n maatjes 15 MAART T/M 21 MAART IN MIDDEN ZEELAND BEELDENDE KUNST IN FINSE WINKELTJE Romantisch Gevoelens MIDDELBURGS THEATER SPEELT GEWAAGD STUK BOEKEN iEJDE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 14 maart 1990 Beeldende kunst in een kledingzaak. Een niet alledaags ver schijnsel, maar mogelijk wel een leuk alternatief. Wie zich daar zelf van wil overtuigen kan vanaf morgen (donderdag) terecht bij het Finse Winkeltje aan de Langeviele in Middelburg. Greet je Kuizenga en Gerdi Zwaan exposeren dan een deel van hun werk in deze kleurrijke omgeving. Gekleed in Finse kleding zijn de kunstenaressen donderdag in de winkel aanwezig om zo nodig een toelichting te geven bij hun werk. „We houden een soort open huis met daaraan verbonden de expositie", verdui delijkt eigenares Joke Dalebout. De beelden zijn tot en met dinsdag 15 mei te bezichtigen tijdens de normale openings uren van het Finse Winkeltje. Greetje Kuizenga (55) begon zo'n tien jaar geleden serieus met het maken van beelden. „Ik heb altijd de behoefte gehad om te schilde- 5 ren, maar daar moet je ook goed voor kunnen tekenen. Daar ben ik helaas niet zo goed in. Toen ben ik begonnen met het maken van beelden uit klei. Later is mijn be langstelling overgegaan naar steen". Naast haar taak als huisvrouw mag Greetje graag lezen, koken en reizen. Maar het beeldhouwen neemt inmiddels een belangrijke plaats in in haar leven. „Ik ben erg romantisch, misschien dat je daardoor de dingen anders ziet. Ik heb altijd veel belangstelling voor de dingen om me heen. Soms is dat 'een ander kunst werk, soms iets in de natuur. Dat probeer ik dan na te maken. Eerst waren dat vrij concrete vormen. Dat is langzaam overgegaan in meer abstracte uitbeeldingen. Steen heeft daarbij mijn voorkeur. Het is vaak heel verrassend wat daar uitkomt als je begint te hak- Eén driehoeksrelatie is niet genoeg voor Graaf Va/mont. De J liefdesspelletjes worden een duel met Markiezin Merteuii Kostuumfans hoeven niet te treu- 3C ren omdat carnaval voorbij is. De nieuwe verfilming van Les Liai sons Dangereuses (vorig jaar op het scherm in de versie van Step hen Frears) draait deze week in het Schut- tershoftheater. Regisseur Milos Forman werd wereldberoemd met de film Amadeus en heeft dus een gede gen ervaring met jonkvrouwen- kledij. En in ladykillers, want ook daarin is Valmont een goede op volger voor Amadeus. De acteurs van „Valmont" zijn allemaal min of meer onbekend. Het Schut tershoftheater herhaalt maandag 26 maart de Frears-film met o.a. Glenn Close. Misschien interes sant om beide versies te zien. Bar American in Middelburg pre senteert in de serie 'blues op zondag-concerten' op zondag 18 maart het Billy O'Haire trio. Het concert begint om 15 uur. De in 1954 geboren Billy O'Haire begon zo'n 23 jaar geleden in zijn geboorteplaats Cleveland in de Amerikaanse staat Ohio met gi taarspelen. Nog maar zeventien jaar oud gaf hij als professioneel muzikant zijn eerste concerten in bars, nachtclubs en theaters. In 1986 verhuisde hij naar Europa alwaar hij zijn eerste trio formeer de waarmee hij groot succes oogstte tijdens het Amsterdam Blues Festival. In 1988 nam hij zijn debuut-lp Hip Chops op. In het trio wordt gitarist O'Haire op slagwerk begeleid door Mick Avory, ex-drummer van de Kinks. Het drietal wordt gecompleteerd met bassist Terry Mann uit New York. Billy O'Haire. Beeld van Gerdie Zwaan. ken. Dat is het leuke van zulk weerbarstig materiaal". Voor de in België geboren Gerdi Zwaan begon het werken met klei al een kleine dertig jaar gele den. Na het volgen van de kweekschool stond ze een paar jaar voor de klas. In haar vrije tijd volgde ze een opleiding aan de kunstacademie in Mechelen. Na een studie aan de sociale acade mie in Rotterdam is zij gaan wer ken in het club- en buurthuis werk. „Het werken met klei kan ik goed combineren met mijn da gelijks werk. Ik moet vaak groe pen jongeren bezighouden en dat kan onder meer met deze vorm van handenarbeid", legt Gerdi uit. „Mijn kunstwerken - van ge bakken klei of afgietsels van gips - hebben altijd duidelijk herkenba re menselijke vormen. Het zijn veelal abstracte ideeën die gestalte krijgen in concrete vor- Beeld van Greetje Kuizen ga. men. Het blijken achteraf vaak heel persoonlijke emotionele ge voelens te zijn die je dan in een beeld tot uiting brengt". Beide kunstenaressen kennen el kaar van een cursus die zij volg den bij kunstenaar Peter de Jong. Dat ze nu gezamelijk exposeren in het Finse Winkeltje is echter toeval. „We zijn allebei apart uit genodigd door mevrouw Dale bout en waren nogal verrast toen we elkaar hier tegen kwamen", lacht Greetje „Maar we vinden het erg leuk om hier te expose ren", vult Gerdi aan. „Die kleurrij ke Finse stoffen hebben op zichzelf al iets kunstzinnigs. Daarnaast is de hele entourage van zo'n winkeltje als expositie ruimte heel apart". Daar sluit ei genares Joke Dalebout zich graag bij aan: „De kleding die wij hier verkopen is kwalitatief van hoog niveau en is betrekkelijk tijdloos. Dat zelfde geld voor de kunst die hier wordt tentoon gesteld". ai O z O CE 3 Q O a Greetje Kuizenga en Gerdi Zwaan 'showen' alvast wat nieuwe Finse kleding. Leugens zijn niet altijd opzet. Wat ze wel zijn behandelt Peter Nichols in zijn stuk Passie (Pas sion Play), dat 1981 gedateerd staat. Behandeld wordt het eeuwenoude vraagstuk van liefde en vreemdgaan en hoe men daar doorgaans mee placht om te gaan. En daar naast het (vaak) onherroepelij ke venijn in de staart van de daad die doorgaans niet eens gericht is tegen de partner, hoewel het wel zo lijkt. Afgelo pen zaterdagavond lieten spe lers van het Middelburgs Theater dit stuk de première beleven. Dat gebeurde voor een vol maar gezellig Minithea- ter aan de Verwerijstraat. De conclusie van een zaterdag avond theater is: hoort zegt het voort en gaat er ook heen. Niet alleen is het thema boeiend. Ook de spelvreugde en de na drukkelijke hand van kandidaat regisseur Peter Kramer zijn te zien. Snel volgen de scenes el kaar op; er is geen tijd voor ver veling. Het echtpaar dat centraal staat beleeft de dagen niet eens zo grauw. Hij heeft een leuke baan en zijn echtgenote vermaakt zich in de vrije tijd uitstekend. Alles kabbelt door, totdat een jonge vrouw op het toneel ver schijnt. Deze sexy dame maakt er een hobby van oudere en ge trouwde mannen te verslinden. Hij trapt er in, met alle gevolgen van dien. Van de beide echtelieden ver schijnt het alter ego (het betere ik) op het toneel. Juist dat fe nomeen maakt Nichols'stuk zo boeiend. Daarin wordt ook de benaming 'bitter blijspel' waar gemaakt. Lachen om de hache lijke maar o zo herkenbare situaties. Het alter ego is name lijk veel eerlijker dan de persoon zelf. Je denkt wel 'ik moet eer lijk zijn', maar de angst voor de gevolgen overheerst kennelijk. Wie trouwens altijd zegt wat'ie denkt, mag nu opstaan. Debutant Dick Vermeulen - het alter ego van de hoofdpersoon in het verhaal - viel op door zijn evenwicht, overtuiging en en thousiasme. Verder is Passie het examenstuk van regisseur Peter Kramer. En dat zegt wel wat. Passie is namelijk niet sim pel; er wordt veel gevraagd van de regisseur. Hij moet de per soon en het betere ik geloof waardig bij elkaar brengen. Dat is hem gelukt. En de subtiele behandeling van de vrij-scenes, soms met weinig om het lijf, geeft blijk van talent. Daarnaast is er een 'Mondriaan-decor' ge maakt waar de theaterbezoeker toch even aan moet wennen. Fel gekleurd, grote vlakken. Is men eenmaal gewend, dan valt de vindingrijkheid er van op. De driehoeken symboliseren na melijk de verhoudingen zoals ze in het stuk worden getoond. Ad Hanneman KINDER door Jan Smeekens Literatuur voor volwassenen is tegenwoordig vooral eerst zien en dan pas (maar wel met z'n al len) kopen. Het bestaan van dat marktmechanisme werd on langs weer eens bewezen toen uitgever Bert Bakker de publika- tie van een belangrijk boek van Rian Malan graag tot het najaar uitstelde, omdat Adriaan van Dis voorlopig geen ruimte heeft voor de Zuidafrikaanse schrijver. Bij kinderboeken beïnvloedt de televisie het koopgedrag in veel geringere mate. Kinderen heb ben veelal de middelen niet, en als zich eindelijk een gelegen heid voordoet ze met een "tele- visieboek" te verrassen, is dat in de boekhandel van de uitstalta fel met het nieuwe aanbod ver huisd naar de overvolle planken waar het slechts met moeite te rug te vinden is. Het geringe ver koopsucces van verfilmde jeugdboeken en "verboekte films" blijkt onder andere uit het snel verramsjen van 'De mus met de lange poten' dat enkele televisieseizoenen geleden nog een gewaardeerd onderdeel was van het VPRO- zondagmorgenprogramma. Een nog gelukkiger vondst de den de samenstellers van dat programma met de vorig jaar uit gezonden serie NONNI EN MAN- NI, DE JONGENS VAN HET VUUREILAND waarvan bij uitge verij Altamira het boek met fo to's uit de film verscheen. Het uitbrengen van dit boek van Jón Svensson en Georg Tele- man moet een haastklus ge weest zijn, want het omslag is onzorgvuldig op het voorplat ge pakt, de foto's staan niet altijd op de juiste plaats en sommige zinnen beginnen zonder reden op een nieuwe regel. Jammer, maar het is niet anders. Het verhaal speelt zich af rond 1870, en wordt jaren later na verteld door de dan oud gewor den hoofdpersoon die in zijn jeugd betrokken was bij de ver velende geschiedenis met geluk kige afloop. Hij is niet overal zelf bij geweest, maar heeft door vragen stellen en antwoorden zoeken geprobeerd te achterha len wat destijds precies gebeurd is. Acht jaar nadat hun vader aan zijn laatste reis begon, horen Nonni en Manni dat hij in Brazilië aan malaria gestorven is. Het treurige nieuws wordt ze ge bracht door Harald Helgasson, zijn beste vriend die daarom be loofd heeft de broertjes en hun moeder op de boerderij te hel pen. Dat zint echter Magnus Hansson niet. Hij valt Nonni's moeder al jaren lastig en vindt dat zijn geduld nu snel beloond moet worden. Hij doet voor Ha rald een goed woordje bij een rij ke maar gierige boer in de buurt. Haralds ruzie om achterstallig loon en de geheimzinnige dood van de boer worden door de rijke koopman Hansson maar wat graag met elkaar in verband ge bracht en vormen het begin van een levensgevaarlijk avontuur waarin Nonni en zijn broertje het voor de vriend van hun vader opnemen. Op een inlegvelletje vermeldt de uitgever dat het om een klassiek jeugdboek gaat, maar het bestaan er van was mij onbe kend. Ik vermoed dat het een in IJsland populair boek is dat ter gelegenheid van de verfilming door Georg Teleman bewerkt werd, omdat het voor West- europese kinderen (die immers langer buiten kunnen spelen) misschien wel eens te dik zou kunnen zijn. Als dat zo is dan zijn vast en zeker de ongetwij feld lange beschrijvingen van de prachtige IJslandse natuur ge schrapt. Dat verklaart waar schijnlijk ook de soms wat rare sprongen in het desondanks beeldend geschreven en span nende boek dat vertaald werd door Marieke Vreeken. Mas Tango is een Neder lands/Argentijnse theaterpro- duktie rond de uitdagende verleidingsdans de Tango. Het tango-orkest Color Tango, een zanger en drie dansparen laten in dit programma de overleve ring van de oude tango- meesters met hun eigen ervaring en nieuwe ideeën over de tangokunst sa mensmelten tot één heden daags geheel. Vrijdag 16 maart is deze voorstelling te zien in de Stadsschouwburg in Middelburg. Het Zeeuws Orkest, Schelde- kwartier, v. Dishoeckstraat, Vlis singen, 20 uur. Paul de Leeuw, theatershow Beste Maatjes, Stadsschouw- burg. Middelburg, 20 uur. Udjung-collectief, Frank Berhi- tu en het duo Teleparty, Mo luks/Indische avond, 't Beest, Goes, 21 uur. Mas Tango, Argentijns/Neder lands theaterproduktie rond de dans en muziek v.d. tango, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Het Zeeuws Orkest, Concert zaal, Middelburg, 20 uur. Brassband ONDA, uitvoering, in Ons Dorpsleven, Ritthem, 19.30 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Benkadi, (volksmuziek uit Gui nee/Mali), 't Beest, Goes, 22 uur. De Zeeuwse Komedie speelt De Ebbenhouten Olifant, Vest zaktheater, Bellamypark 3-5, Vlissingen, 20.30 uur. Jewel, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Stoute schoenen, ingestudeer de dansen door leerlingen van balletschool Regal, Prins van Oranje, Goes, 15 uur. Scaldis Squares Zeeland, spe cial, square- en rounddansfestijn, grote zaal, goese Lyceum, Dus- seldorpstraat. Goes, vanaf 15 uur. Golden Earring "Keeper of the flame tour", concert. Sporthal, Oost-Souburg, 20.15 uur. SKAZ, Russische volksmuziek, Razzmatazz, Middelburgsestraat, Oost-Souburg, 21 uur. Billy O'Haire Trio, blues. Bar American, Plein 40-7, Middel burg, 15 uur. Trio Auric, Koffieconcert, Lunchcafe, Goes, 12 uur. Stoute schoenen, ingestudeer de dansen door leerlingen van balletschool Regal, Prins van Oranje, Goes, 15 uur. Miles Browning Band, optre den, de Pompe, Grote Markt 20, Goes. The blue jeans big band, Disco theek Cosmo, Voltaweg, Vlissin- gen, 15 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Eeuwige jeugd, komedie met Henny Orri en Éllen Vogel, Stads schouwburg, Middelburg, 20 uur. Poppentheater Parabel, voor stelling, theaterzaal Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 uur. Paul de Leeuw brengt donderdag 15 maart in de Stadsschouwburg in Middelburg in een wervelende show een ode aan intiem Neder land. Hij doet dit samen met drie vrienden, Joep Onderdelinden, Hans Breetveld en John Zwart- kamp, die kortgeleden van de to neelschool zijn gekomen. De show 'Beste maatjes' begint om 20 uur. Paul de Leeuw en zijn maatjes vragen zich aan de vooravond van het grote Europa van 1992 af wat er zal overblijven van al die typische Hollandse eigenaardig heden, die al zo'n twaalfduizend jaar ons deel zijn. Wat is Neder land tenslotte zonder kneuterige politiek, zonder Madurodam, zon der Anne Frank, werkloosheid of incest? Met de show 'Beste maatjes' trekt de haringkraam 'De lachende haring' door het land om het publiek te verrassen op een heerlijk stukje Hollands zeebanket. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen/Honey, I shrunk the kids' 19 uur, 'Dead poest society' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 19 en 21.30 uur Electro Middelburg, 'See no evil, hear no evil' 19 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20 uur. Sea of lo ve' 23 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Honey, I shrunk the kids' 14 en 19 uur, 'Dead poest society' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Oliver Co' 14 uur, 'Koko Flanel' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'See no evil, hear no evil' 19 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20 uur, 'Sea of love' 23 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Oliver Co' 14 uur, 'Honey, I shrunk the kids' 19 uur, 'Dead poest so ciety' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'See no evil, hear no evil' 14 en 19 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sea of love' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dead poest society' 20 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 20 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Sea of love' 20.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, filmcollege: IJdelheid en verlei ding in de film 19 uur, 'Un amour de swann' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dead poest society' 20 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 20 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 21 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20.30 uur Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Honey shrunk the kids' 14 uur, 'Dead poest society' 20 uur. Grand theater Goes, 'Oliver en Co' 14 uur, 'Koko Flanel' 20 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Valmont' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dead poest society' 20 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 20 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20.30 uur. Grand theater Goes, 'Oliver Co' 14 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Repelsteeltje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Oliver Co' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Repelsteeltje' 14 uur. Grand theater Goes, 'Oliver Co' 14 uur. Paul de Leeuw (midden) met twee van z'n 'beste maatjes', (fo to: Clemens Rikken) mmmmm 22 LU LU Passie is nog te zien op zater dag 24, vrijdag 30 en 31 maart en op zaterdag 7 april. Op zon dag 25 maart is er nog een matinee-voorstelling om 14.30 uur. De avondvoorstellingen be ginnen om 20.30 uur in het Mi- nitheater aan de Verwerijstraat. Nonni en Manni door Jón Svens- son/Georg Teleman. Uitgeverij AltamiraHeemstede. Leeftijd vanaf 9 jaar, 176 pagina 's, prijs f 24,90. MIDDELBURG DONDERDAG 15 MAART VRIJDAG 16 MAART Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Rooseve/ts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke F/oresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Tri rum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilde rijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense- dijk 7). (Hal begane grond): Het lied dat nooit verstomde" Doopsge zinde liedboekjes. (Jeugdafdeling): Krieltje de olifant. Tentoonstelling van de orginele tekeningen van Kin derboekenillustrator Edwin Moser. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum. (Kousteensedijk 7). "Het zelfpor tret" verschillende kunstenaaars. (vanaf 17 maart) Openingstijden Bi bliotheek. Zeeuws Documentatie centrum. (Kousteensedijk 7). (2e verdieping): Fototentoonstelling Ge meentebesturen. Openingstijden Zeeuwse Bibliotheek. Holografiemuseum "Dennis Ga- bor". (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur behalve maandag. Rabobank (Langeviele 49). Ineke Koo/e aquarellen. Openingstijden Rabobank. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9). Perma nente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Basket. (Schuitvlotstraat 32). Tiong Ang. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. (vanaf 17 maart) PZEM-Galerie. (Poelendaelesingel 10). 28 Eeuwen in beeld, phenici- sche godinnen van de vrucht baarheid. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Bloe men uit de kelder, negen kunstena ressen rond de eeuwwisseling. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. (vanaf 17 maart) De Vleeshal en Balans 17. Ajour Vil- landry Ronald Mullié. Openingstij den Vleeshal: Di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Openingstijden Balans 17: Wo. t/m vr. van 12 tot 17 uur en za. van 11 tot 16 uur. (vanaf 10 maart) OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). Nederlandse Roofvo gels, tentoonstelling. Di. t/m vr. 10 tot 17 uur. Za. t/m ma. 13.30 tot 17 uur. VEE RE Stadhuis. (Markt 5). Inundatie en Bevrijding - Walcheren in oor logstijd, foto's, archiefstukken, vi deofilm, voorwerpen. Ma. t/m za. van 12 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Verkeer, vervoer en communicatie, (tot 31 maart) Zeeland Waterland, aquarellen, (ex tra: informatie over stormen, wind, getij, hoogwaters, springvloed en mogelijke gevolgen n.a.v. recente stormen). Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. VL/SSINGEN Bellamy 19. (Bellamy 19). Jaap Hil- leniusschilderijen. Ma. t/m vr. 10 tot 17 uur za. en zo. 13 tot 17 uur. (t/m 21 maart). Inguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Gehele week geopend van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zee land als vakantieland voor ie- dereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Soif. (Bellamypark 14) Fred Paai. fo tografie. Openingstijden café. (t/m 17 maart). Art-titude. (Singel 14). Lucy de Graaf. Dagelijks van 12 tot 23 uur op afspraak. De Gevangentoren Toren.(Boul. De Ruyter 1a) Jan Berke/hout Grafiek en olieverven. Openingstijden restaurant. Openbare Bibliotheek Vlissingen. Tentoonstelling Nieuwkomers, na- komers, Nederlanders, behandelt de geschiedenis van immigranten in Nederland van de 16e eeuw tot nu. Ma. 13.30 tot 20 uur, Di. t/m vr. van 10 tot 20 uur, do. gesloten, Za. van 10 tol 12.30 uur (vanaf 17 maart). VRIJDAG 16 MAART ZATERDAG 17 MAART ZONDAG 18 MAART DINSDAG 20 MAART WOENSDAG 21 MAART ZATERDAG 17 MAART ZONDAG 18 MAART MAANDAG 19 MAART DINSDAG 20 MAART WOENSDAG 21 MAART DONDERDAG 22 MAART~ ZATERDAG 17 MAART ZONDAG 18 MAART WOENSDAG 21 MAART

de Faam | 1990 | | pagina 13