'Stuk voor stuk een betere uitstraling dan voriq jaar' jtouütiis SMasa 8JM Eruption in foto's TOTB Orgelmuziek en strijkje in Oostkerk Hoogtepunten filmfestival Premières in Cosmo r DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 13 september 1989 14 T/M 20 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND MIDDELBURGS MUZIEKFEEST MET ZES TOPKORPSEN „Vorig jaar was de taptoe op de Markt in Middelburg zo'n gran dioos succes dat we besloten hebben er een jaarlijks terugke rend festijn van te maken", vertelt een enthousiaste Adriaan Joziasse, lid van de commis sie Middelburgs Muziekfeest. Dit feest, een initiatief van de Juliana Korpsen Middelburg (JKM), wordt zaterdag 23 sep tember voor de tweede maal gehouden. Met een middagpro gramma in Beierse sferen en 's avonds een taptoe - die volgens Joziasse rustig de grootste van Zeeland genoemd mag worden - hopen de organisatoren weer veel publiek op de been te j brengen. „De middag wordt echt een ge- zinsfeest", vertelt Peter Tollenaar, pr-man van de JKM. „De Markt komt. weer vol te staan met zitjes en de muziek wordt verzorgd door diverse blaasorkesten. Dat zijn de Dodewaardse muzikanten, de muziekkapel uit Rhenen en I ons eigen Juliana Blaasorkest. Het middagprogramma begint j om 13 uur. Tussen 16 en 11 uur i geeft Eendracht Maakt Macht (EMM) uit Serooskerke (W) een concert. Dat is welliswaar geen blaasorkest, maar zeker de moei- te van het aanhoren waard". Tus- sen 17 en 19 uur wordt de markt omgebouwd voor het spektakel i dat 's avonds plaats gaat vinden. I Tribuneplaatsen „Daar is inderdaad wel wat tijd voor nodig", legt Tollenaar uit. „Gezien de uitzonderlijk grote be langstelling van vorig jaar gaan In de Oostkerk in Middelburg wordt op zaterdag 16 september in het kader van de Nieuwe Mu ziek een aantal concerten gege ven. Om 20 uur geeft Klaas Hoek een orgelconcert. Vanaf 21 uur is er een optreden van het Arditti Strijkkwartet. Klaas Hoek kreeg in 1978 de Prix d'Excellence voor orgel. Hij is als medewerker verbonden aan een aantal orgeltijdschriften in België en Nederland. Hoek studeerde muziek in Breda, Maastricht en Amsterdam, onder andere bij Ton Koopman en Ton de Leeuw. Za terdag speelt hij werken van Oli vier Messiaen, Gyorgy Ligeti, Giacinto Scelsi en Jonathan Har vey. Het Arditti Strijkkwartet speelt werken van Anton Webern, Sofia Goebaidoelina, Jonathan Harvey en Mauricio Kagel. Het kwartet bestaat uit Irvine Arditti (viool), David Alberman (viool), Levine Andrade (altviool) en Rohan de Saram (cello). Mystieke beelden van Bouke Heeres In eetcafé Dangeroe aan de Vlasmarkt in Middelburg zijn tot en met zaterdag 14 oktober schilderijen te bewonderen van se kunstenaar Bouke Heeres. De expositie is te bezich tigen tijdens de normale ope ningsuren van het café. 'Bouke Heeres studeerde tekenen en schilderen aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Van 1970 jtot 1976 studeerde hij grafiek, ichilderen en beeldhouwen aan Ie Vrije Academie Psychopolis in 'en Haag. De achtergrond op :ijn schilderijen heeft een enigs- :ins mystiek karakter, waarin de 'ermoeder een belangrijke rol :peelt. Heeres werkt in een dui- lelijk afbeeldende stijl die niets in iet ongewisse laat. Een zekere ■erwantschap met het surrea- isme kan aan zijn werk niet wor- len ontzegt. we het nu allemaal wat grootser opzetten. De tribuneplaatsen worden uitgebreid tot tweedui zend, waarvan veertienhonderd overdekt. Vorig jaar waren dit er nog veertienhonderd in totaal, waarvan vierhonderd overdekt. Daarnaast wordt het Middelburg se stadhuis nu als decor gebruikt. Vorig jaar stond daar een tribune. Wie 's avonds wat van de taptoe wil zien moet wel entree betalen, want het marktplein wordt rond de tribunes helemaal afge schermd". Het avondprogramma (van 20 tot 22.45 uur) wordt volgens Jozias se en Tollenaar van uitzonderlijk hoge kwaliteit. „We hebben geen internationale korpsen zoals vorig jaar, maar wel een beter pro gramma. Een buitenlandse show band is natuurlijk wel leuk, maar je moet toch maar afwachten hoe de kwaliteit is. Van Neder landse korpsen kun je de kwali teit van tevoren bekijken. Ook als ze prijzen gewonnen hebben is dat beter bekend. De korpsen die we nu hebben uitgenodigd, heb ben stuk voor stuk een betere uitstraling dan die van vorig jaar. Het is allemaal wat aantrekkelij ker voor het publiek. Niet alleen de showbands, maar ook de, la ten we zeggen, wat statiger korpsen zijn van de partij". Cavalerie Bepaald trots is de organisatie op de deelname van het Trompetter korps der Cavalerie. „Ja, dat is echt een eer voor het Middel burgs Muziekfeest", glundert Adriaan Joziasse. „Het korps heeft een constant wisselende bezetting, omdat het uit dienst plichtigen bestaat. Maar kwalita tief zijn ze zonder meer vergelijkbaar met een beroepska pel. Ze hebben dit jaar meege daan aan de traditionele Taptoe Breda, dus dat zegt toch wel wat". Ook de Christelijke Drum- en Showfanfare Door Vriendschap Sterk (DVS) uit Katwijk treedt aan op het Middelburgse markt plein. Met een gouden medaille op het Wereld Muziek Concours in Kerkrade en eveneens een op treden tijdens de Taptoe Breda, lijkt een uitgebreider kwaliteits oordeel overbodig. Verder treden aan: het Christelijk showkorps Excelsior uit Delft, Inter Scaldis Pipes and Drums uit Vlissingen, Juliana's Drum en Bugle Korps uit Middelburg en het Junior Drumkorps Johan Friso uit Mid delburg. „Excelsior. Delft en DVS Katwijk geven ieder twee uitvoe ringen, maar dan wel in geheel andere kostuums en met een heel andere show", verduidelijkt Joziasse. „We hopen wel dat de mensen begrip op kunnen bren gen voor het heffen van entree. Het is voor ons nog maar de vraag of het kosten dekkend zal .zijn, maar het publiek krijgt er Babette van Veen is maandag 18 september te gast bij een talkshow in café Dangeroe. De derde week van het Filmfesti val Zeeland heeft een aantal aar dige hoogtepunten te bieden. Zo is de Canadese regisseur Atom Egoyan op dinsdag 19 september te gast in Middelburg. Na afloop van de vertoning van zijn nieuwste film Speaking Parts wordt er om 22 uur in Electro een talkshow gehouden, gepre senteerd door Hans Beerekamp, filmrecensent van het NRC- Handelsblad. Een dag eerder, op maandag 18 september zijn Robbe de Hert en de actrice Babette van Veen te gast bij een talkshow in café Dangeroe, gepresenteerd door Gerdin Linthorst. De Nieuwste film van Robbe de Hert, Blueber ry Hill is op donderdag 21 sep tember te zien in Middelburg. Babette van Veen (dochter van Herman van Veen) speelt daarin de hoofdrol. Een andere film van Robbe de Hert, Trouble in Paradi se, is maandag voorafgaand aan de talkshow in Electro te zien. Daarin worden hoofdrollen ver tolkt door een aantal bekende Nederlanders, onder andere Adri aan van Dis en Sonja Barend. De talkshow begint rond 22 uur. Recente films uit het programma Africa in the Picture zijn van vrij dag 15 tot en met woensdag 20 september te zien in Middelburg. In het kader van dit Africa festival geeft de Afrikaanse band The Real Sounds of Africa uit Zim babwe op zondag 17 september om 21 uur een concert in de Stadsdanszaal in Middelburg. Donderdag 21 september geeft de eveneens uit Zimbabwe af komstige groep The Four Bro thers om 22.30 uur een concert in café Dangeroe. Naast de vertoning van weer een groot aantal Truffaut films, geeft Mare Westerman op vrijdag 15 september in het Schuttershof- theater om 20 uur een lezing over Truffaut. Westerman is do cent mediawetenschappen aan de Katholieke Universiteit Bra bant. Eén van de bijna fotografische werken van Bouke Heeres. 1. Torch Song Trilogy 4,65 2. Yaaba 4,16 3. Black Rain 4,1 4. Old Gringo 4,01 5. Bal Poussiere 4,00 6. King of Children 3,80 7. Plan Delta 2,72 Totaal 1. Torch Song Trilogy 4,65 2. Les 400 Coups Truffaut 4,21 3. Yaaba 4,16 4. Black Rain 4,1 5. Jules et Jim Truffaut4,07 6. Old Gringo 4,01 7. Bal Poussiere 4,00 8. La Lectrice 4,00 9. King of the Children 3,80 10. Dangerous Liasions3,79 11. Tirez slur Lewpianiste Truffaut 3,75 12. Johan van der Keuken films 3,75 13. L'homme qui amait les Femmes Truffaut 3,70 14. Adieu Leonardo per formance 3,43 15. La Peau douce Truffaut 3,07 16. Plan Delta 2,72 DVS Katwijk is één van de. korpsen die op het Middelburgs Muziekfeest aanwezig is. een fantastische avond voor te- Organiseren Adriaan Joziasse en Peter Tolle naar zijn beiden al dik vijftien jaar lid van de Juliana Korpsen Mid delburg. Tot vorig jaar maakten ze nog muziek. Nu houden ze zich voornamelijk bezig met orga nisatorische zaken, die bij een dergelijk grote vereniging ruim schoots voorhanden zijn. Tolle naar: „Ik vind organiseren eigenlijk leuker dan muziek ma ken. Vandaar ook die keuze. Het werken aan zo'n taptoe is echt ontzettend leuk. Zeker als je een orkest als het Trompetterkorps der Cavalerie naar Middelburg weet te halen. Mijn grootste wens is om de Marinierskapel hier te krijgen". Kaarten voor het avondprogram ma zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij het VVV-kantoor. Telefonisch reserveren is mogelijk via 01180-27488. In de hal van het stadhuis in Vlis singen exposeert de Culturele Raad tot en met vrijdag 13 okto ber 22 inzendingen van amateur fotografen die meededen aan de fotowedstrijd rond de brandings culptuur Eruption. De wedstrijd was een initiatief van de ontwerper van de sculp tuur, Fre llgen uit Dordrecht. Doel was opnamen te krijgen van de brandingssculptuur die aantonen dat het kunstwerk bij elk weerty pe het karakter van het weer en de zee benadrukt. Jurering van de foto's heeft afgelopen vrijdag plaatsgevonden. Houtsculptuur Rolt Fanseiau Auto-showroom als kunstgalerie Ook Louisse-Opel bv in Middel burg draagt een steentje bij aan de Zeeland Cultuurmaand. De hele maand september is er in de showroom van het autobedrijf een beeldententoonstelling inge richt van werken van Rolf Fanse iau uit Arnemuiden. Fanseiau maakte dankbaar ge bruik van deze mogelijkheid. De onlangs vernieuwde en uitgebrei de showroom biedt veel licht en de allesoverheersende aanwezig heid van de auto vormt een unie ke achtergrond voor de beelden. Fanseiau toont houtsculpturen uit 1986:89, ten dele in combi natie met autoveren. De titel van de tentoonstelling is dan ook, 'Etudes for carsprings etcetera'. KINDER BOEKEN door Jan Smeekens In 'kinderjaren' vertelt de Russi sche schrijver Maxim Gorki (1868-1936) hoe hij in 1879 wees geworden van zijn groot vader te horen krijgt: "Wel Lek- séj, je bent geen medaille, je hangt te zwaar om mijn nek, ga maar de wereld in, onder de mensen..." Het zal weinig Nederlandse kin deren meevallen zich voor te stellen hoe zij op elfjarige leeftijd op eigen benen zouden kunnen staan. In onze samenleving mo gen ze gelukkig nog lang mijme ren over een toekomst vol roze- geur en maneschijn. En tobben doen ze over school, familie, vriendschap, zichzelf en de wereld. An Kesseler-van der Klauw stel de rond deze zes onderwerpen een dikke bundel met gedichten, liedjes en fragmenten uit jeugd boeken samen, die elf- tot veer tienjarigen de mogelijkheid biedt na te denken en te praten over wat zij meemaken in hun ont wikkeling naar volwassenheid. ALLES VERANDERT kan om die reden een belangrijke functie vervullen in het onderwjs en zet lezers misschien zelfs wel op het spoor van boeken waar ze an ders aan voorbijgegaan zouden zijn. Gezien de onderwerpen kan het niemand verbazen dat een kwart van de teksten gekozen werd uit het werk van auteurs, die tot voor kort Het Schrijverscollec tief vormden. Van een van hen, Karei Eykman, verscheen eind vorig jaar SNEEUWWITJES EN DE ZEVEN KRAKERS. Dit op zichzelf staande vervolg van 'Liefdesverdriet' (Gouden Griffel 1984) kreeg in de hoogste leef tijdscategorie van De Nederland se Kinderjury (13 tot en met 16 jaar) zo weinig stemmen dat het niet eens tot de vijf populairste boeken behoort. Merkwaardig, en er moet vast een duistere re den aan ten grondslag liggen, want Karei Eykman schreef niet alleen een beter boek dan de wel "bekroonde" auteurs (Thea Beekman, Evert Hartman, Ellen Tijsinger en Anke de Vries), maar ook een veel oprechter. (Van Roald Dahl kan niemand winnen. Toch?) Na de zoveelste ruzie met haar moeder besluit Monika dat ze voorlopig maar beter een beetje kwijt kan zijn. Ze komt in Am sterdam terecht waar ze al gauw merkt dat op jezelf wonen en doen waar je zin in hebt, niet meevalt. Het ondanks alle problemen op timistische boek dat bij tijd en wijle de lezer zelfs laat wegdro men, bestaat voor een belangrijk deel uit lekker klinkende dialo gen en eindigt met een mooie variatie op het sprookje uit de titel. Alles verandert door An Kesseler-van der Klauw. Illustra ties Anki Posthumus. Uitgeverij J.H. Gottmer/H.J.W. Becht, Bloemendaal. Prijs f 32,50 (261 pag.) Sneeuwwitje en de zeven kra kers door Karei Eykman met te keningen van Sylvia Weve. Uit geverij De Harmonie, Amster dam. Prijs f 22,50 (170 pag.) BURGH-HAA MS TEDE De Bewaerschole (Weststraat 18). Riky Schellart-van Deursen, aqua rellen, klein plastic - tekeningen. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. GOES Museum voor Zuid en Noord- Beveland (Singelstraat 13) Aanleg over Midden-Zeeland. Di. t/m vr. van 10.00 tot 16.00 uur, za. van 11.00 tot 16.00 uur. Lunchcafé Stadhuis (Markt) Hans Zomermeyer, pentekeningen. GROEDE Atelier Wilma van der Lee (Mo lenstraat 19), olieverfschilderijen. Iedere zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, eventueel op afspraak tel: 01171 - 1770. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Hard times in America, (Kapittel zaal), foto's van Jacob Riis en Wal ker Evans. Geopend op werkdagen van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Holografie Museum (Gortstraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam 71). Adriaen van de Venne 400 jaar. Do. vr. en za. van 11 tot 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Fotografie in de marge, foto grafie in bibliofiele uitgaven. Expo sitieruimte: Johan van der Keuken, overzichttentoonstelling. Ope ningstijden bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Souterrain: Groeten uit Parijs, Albert Monier. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). 2e verdieping: Eva Besnyö, Westkapelle eind jaren '30, foto's. Openingstijden Biblio theek. Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent (St. Janstraat 3). werken van J.W. van Trirum, Din- gemans, Rob de Haan, J. van Tri rum, olieverf-schilderijen, aquarel len. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Rabobank (Lange Geere 3) werken van Mariene Schot en Emmy Stok vis, wandkleden. Openingstijden van de bank. Ramschip Schorpioen (Loskade) Blik in het verleden. Dagelijks 10.00-17.00 uur. Op het tussen dek: Dhr. R. Groen, 5 stoommo- dellen. Antiquites B. Witte (Vlasmarkt 11) Silvia Kooman, schilderijen, teke ningen, objekten. Centrum nieuwe muziek (Klove niersdoelen) Expo Xenakis maket- tes, partituren en video-presentatie. Ma. t/m za. 14 uur tot 17 uur. Stichting beeldende kunst (Kui perspoort) Leen Quist Keramiek. Di. t/m za. 13 tot 17 uur. Rijksarchief (St. Pieterstraat 38) Zeeuwse fotografie in bijzondere collecties sinds 1859 geopend op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3) Homma ge aan Joseph Beuys werken van Boezem, di. t/m vrijd. 10.00-17.00 uur. Za. t/m ma. 13.30-17.00 uur. Kloostergangen (Abdij) Fotografie Piet Dieleman en William Verstrae- ten ma. t/m vr. 10.00 - 17.00 uur za. en zo. 13.00 - 17.00 uur. PZEM. (Poelendaelesingel 10) Re- nee en Arthur Mink Galerie. Open tijdens kantooruren. De Vleeshal tentoonstelling rondom de ontwerpen van vijf monumenten voor Walcheren. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. Eetcafé Dangeroe(Vlasmarkt 69). Bouke Heeres. Delta College (Merwedestraat 1, restaurant Hotelschool). Ernst de Vries, De musical Tsjechov in kalli grafie. Ma. t/m vr. van 11 tot 14 uur en van 17 tot 21 uur. Louisse Auto (Kalverstraat 1). Rolf Fanseiau, Etudes for Carsprings. Ma. t/m vr. van 9.00 tot 18.00 uur, do. tot 21 uur, za. van 9.00 tot 17.00 uur NEELT JE JA NS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Verkeer, vervoer en communicatie. Dagelijks van 10 tot 1 7 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws biologisch museum (Duin- vlietweg 6). Zie Zo Zijde, biologi sche en cultuur-historische aspec ten van zijde. Zeeuws Biologisch Museum (Oranje Kasteel Westhove). Kiek Zeeland fototentoonstelling di. t/m vrijd. 10 tot 17.00 uur. za. t/m ma. 13.30 t/m 1 7.00 uur. VEERE Grote Kerk Beeldhouwwerken. Dhr. Chr. G. J. Rutten. figuratief, ma. t/m za. 10-17 uur, zo. 14-17 uur. Grote Kerk Fotografie vroeger en nu, Stichting Conservatie en Restauratie. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en in sekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00 tot 12.30 en van 14.00 tot 1 7.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. ZONDAG 1 7 SEPTEMBER Jonathan Harvey, Lezing m.m.v. Irvine Arditti en Rohan de Saram Kloveniersdoelen Middelburg, 11.30 uur. ZA TERP A G 16 SEPTEMBER Bram Beekman, Organist, Hervormde Kerk Renesse, 20.00 uur. Klaas Hoek, Organist, Oost kerk Middelburg, 20.00 uur. Arditti Strijkkwartet, Oost kerk Middelburg, 21.00 uur. Kees van Eersel, Organist, Stadhuis Veere, 19.00 - 20.00 uur. Splendid, Dansorkest, Mid delburgsestraat 113, Oost- Souburg, 20.30 uur. G. van Putten, Beiaardcon cert, Stadhuistoren Vlissingen, 14.30-15.30 uur. The Storyville Jassband, Jazz, Stadsschouwburg, Mid delburg, 21.00 uur. Sixties Festival, Dragonfly, Armand, Papa Long John The small ones. The Troggs 16.00 uur. VRIJDAG 15 SEPTEMBER Love Bubbles, band. Jonge rencentrum Midgard, Middel burg, 22.00 uur. Nando en Desiree, ex- soundmixers, Discotheek Cosmo, Vlissingen, 24.00 uur. Voorspeelpodium, Ursula Oberle, Maurice Heugen, Mari anne Boer, Kloveniersdoelen, Middelburg, 20.30 uur. Jamsessie, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 - 17.00 uur. Zangavond, Reinata Heems kerk m.m.v. div. koren. Gere formeerde Kerk Kamperland. Sixties Festival, Arsenaal, Q65 en The Dreamers Vlissin- gen, 20.00 uur. DONDERDAG 14 september Carillonbespelingen, Kees van Eersel, Stadhuis Veere, 15.00 - 16.00 uur. TOTB, vrijdagnacht te zien in discotheek Cosmo in Vlis singen. Twee Totally Organized Trendy Boppers (TOTB) zijn vrijdag 15 september te zien in discotheek Cosmo aan de Voltaweg in Vlis singen. Het zijn twee ex- soundmixers die tegenwoordig samen optreden als TOTB. Hun optreden begint om 24 uur. Nadat ze als Anita Meyer en George Benson in de finale van de Soundmixshow van Hennie Huisman terecht kwamen, beslo ten Desiree en Nando (hun echte namen), op aanraden van produ cer Sjaak Swart samen verder te gaan. Beide artiesten waren al langer actief in het discotheken- circuit, maar aan een duo hadden ze nog nooit gedacht. Na het be luisteren van eikaars stemmen was het besluit snel genomen. De eerste single. Best of my love, stond binnen drie weken hoog in de Nederlandse hitlijsten. Hun nieuwste produktie heet Rap around the world. Strandhotel (Boul. Evertsen 4). Zeeuws Planetarium, Ster renkunde. De Watertoren (Vlissingen-Oost Souburg). Tape-licht-verf. Dagelijks van 12 tot 18 uur, 's maandags gesloten. Stadhuis (Binnenplein). Zomerten- toonstelling Animisme is onder ons. Kees van Leeuwen. Tijdens ope ningsuren. Art-titude Galerie Marcel Lucien Robbe. Een drie luik dagelijks 12.00 tot 23.00 uur. Stedelijk Museum Speculum Zea- landiae ma t/m vr. 10.00 - 17.00 uur za. en zo. 13.00 - 17.00 uur.Stadhuis (Stadhuisplein, Stad huishal) fotowedstrijd Culturele Raad 22 inzendingen van amateur fotografen die reageerden op de fo towedstrijd rond de brandingskulp- tuur Eruption. Openingstijden Stadhuis. VRIJDAG 15 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Le thal Weapon 2' 19 uur, 'Lock up' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'My stepmother is an alien' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Cartes del parque' 20 uur, 'Summer of Aviya' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, Lezing over Truffaut door Marc Westerman 20 uur, 'Les deux anglaises et Ie continent' 21.30 uur. Bibliotheektheater Middel burg, 'Bikutsi waterblues' 20.30 uur. ZATERDAG 16 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Le thal Weapon 2' 19 uur, 'Lock up' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'My stepmother is an alien' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'New York Stories' 20 uur, 'Coming up roses' 22.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Presentatie Zeeuwse amateurfilms' vanaf 13.30 uur, 'L'argent de poche' 20 uur, 'Une belle fille comme moi' 22 uur. Bibliotheektheater Middel burg, 'La vie est belle' 20.30 uur. ZONDAG 1 7 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Le thal Weapon 2' 19 uur, 'Lock up' 21.30 uur. Grand theater Goes, 14.00 uur 'My stepmother is an alien' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De witte van Sighum' 14 uur, 'Summer of Aviya' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'div. korte Afrikaanse films' 20 uur. Stadsdanszaal: optreden Real Souds of Africa, 21 uur. Film- festival Zeeland. MAANDAG 18 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lock up' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dange rous Liasions' 20 uur. Electro Middelburg, 'Trouble in paradise' 20 uur. Café Dan geroe: talkshow Robbe de Hert en Babette van Veen, 22 uur, filmfestival Zeeland. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mapantsula' 20 uur. Bibliotheektheater Middel burg, 'Vivement Dimanche' 20.30 uur. DINSDAG 19 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lock up' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dange rous Liasions' 20 uur. Electro Middelburg, 'Spea king parts' 20 uur, talkshow met Atom Egoyan, 22 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Nyamanton' 20 uur. WOENSDAG 20 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lock up' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dange rous Liasions' 20 uur. Electro Middelburg, 'Coming up roses' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Testament', 20 uur, 'Plan Delta' 22 uur. Bibliotheektheater Middel burg, 'Cartes del parque' 20.30 uur. DONDERDAG 21 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Road- house' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lock up' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dange rous Liasions' 20 uur. Electro Middelburg, 'Blueber ry hill' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Man of flowers' 20.30 uur. Bibliotheektheater, 'oude Zeeuwse films' 20 uur. Cafe Dangeroe: optreden The Four Brothers, 22.30 uur. Film festival Zeeland. ZONDAG 1 7 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Plat voet en z'n vriendjes' 14 uur. Grand theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Walt Disneys Jungle- book' 14 uur.

de Faam | 1989 | | pagina 7