Hoogtepunt band met Julia Lo'ko en Daniel Sahuleka De flora van Han van den Broeke Orgelklanken over het Zeeuwse land Orgelconcert Vrouwenpolder Solo-cd van Cindy Tamo Rock and roll in Zoutelande Justian in Vlissingen DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 2 augustus 1989 3 T/M 9 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND MOLKUS MIDZOMERFEEST IN OOST-SOUBURG De Molukse welzijnszorgstichting Mae-Uku viert de zomer met veel muziek. Het negende midzomerfeest van de stichting vindt plaats in Oost-Souburg op zaterdag 5, woensdag 9 en zaterdag 12 augustus. Het feestprogramma vermeldt onder meer een pasar Ambon met Molukse etenswaren, kinderacti viteiten, een vliegerwedstrijd en vooral véél optredens, met als hootepunt een concert van de Suaru Maluku All Stars, met on der andere Julia Lo'ko en Daniel Sahuleka. De pasar Ambon wordt gehou den op zaterdag 5 augustus. In de Prins Hendrikstraat staan van 9 tot 21 uur vijfentwintig kraampjes met hapjes als gado- gado, saté, loempia's en namu- namu. Jongeren tot en met vijf tien jaar verkopen hun waren op Organist Charles de Wolff geeft op maandag 7 augustus een or gelconcert in de Gereformeerde kerk aan de schoolstraat in Vrou wenpolder. Het concert begint om 20 uur. De Wolff brengt wer ken ten gehore van Handel, Men delssohn, Reger en Bach. Charles de Wolff studeerde on der meer orgel aan de conserva toria van Utrecht en Amsterdam. Naast concert-oganist is de Wolff dirigent van het Noordelijk Filhar monisch Orkest, het Toonkunst koor Becker in Groningen en van het Bachkoor Holland. Voor de vertolking van werken van Bach kreeg hij een Edison. de vrijmarkt. Voor de kinderen is er tussen 9 en 16 uur rond de pa sar Ambon een fancy fair met een grabbelton en allerlei spellet jes. Om 10.30, 13 en 19 uur treedt er een fluitgroep op en van 13.30 tot 15 uur kan iedereen met muzikale aspiraties zich naar hartelust in een jam sessie uitleven op de gloednieu we instrumenten van de muziek workshop van Mae-Uku. De eer ste feestdag wordt afgesloten met een bingo. Woensdag is het kinderdag. Tus sen 9.30 en 12 uur is er voor kin deren tot en met twaalf jaar een speurtocht door Oost-Souburg. De deelnemers kunnen hun hon gerige magen na afloop met pan nekoeken of wafels vullen, 's Middags kunnen ze kastie spe len. Van 18.30 tot 20 uur kan er Jeu de boules worden gespeeld en om 20 uur barst op het wijk- plein het vliegerfestijn los. Verrassing Het Midzomerfeest wordt af gesloten met een muziek-avond De fans van de Middelburgse zangeres Cindy Tamo kunnen vanaf half september haar stem geluid ook in de huiskamer be luisteren. Dan komt er namenlijk een compact-disc van haar uit. Deze eerste soloproduktie is ge produceerd door haar echtge noot, de Zeeuwse gitarist Leo van de Ketterij. De disc is opge nomen in de studio van Ron Ko- nings in Vrouwenpolder. Cindy Tamo is tot dusverre voor namelijk actief geweest als zan geres in achtergrondkoortjes van groepen als The Cave en Roots 66. Op deze eerste cd wordt de muzikale begeleiding verzorgt door een aantal bekende Neder landse sessiemuzikanten met rui me ervaring. Het repertoire bestaat gedeeltelijk uit bewerkin gen van liedjes van bijvoorbeeld The Beatles, Carole King en Bob Dylan. Daarnaast staan er num mers op de cd waarvoor Cindy zelf de teksten schreef en Leo van de Ketterij de muziek. Leo en Cindy verwachten dat ze veel mensen een plezier doen met deze cd, die overigens ge heel in eigen beheer wordt ge maakt. Cindy zegt hierover: „Op het plaatje staat onze opvatting over wat mooi is en dat is niet al leen popmuziek. Het is zo'n beet je de muziek die de mensen wel van ons kennen, maar nu uitge voerd met een uitgebreide bege leidingsgroep". De Suara Maluku AH Stars. in de Souburgse sporthal aan het Koopmansvoetpad. De deelne mers aan de muziek-workshops van Mae-Uku zorgen vanaf 20 uur voor twee verrassende optre dens. De bands worden die avond namelijk ter plekke samen gesteld en de leden moeten maar zien welke muziek ze samen kun nen spelen. Om 22.45 uur is Showcat aan de beurt. Deze band speelt een mengeling van stevige soul en funk, aangevuld met wat rock en jazz. Hoogtepunt van de avond is het optreden van de Suara Maluku All Stars, een groep Molukse mu zikanten die elk hun sporen in de Nederlandse muziekwereld ruim schoots hebben verdiend. Julia Lo'ko, Daniel Sahuleka, Ais La- walata, Chris Latul, Shana Noya, Victor Lekransy, Rudy Dequeljoe, Usje Sabandar en Nippy Noya spelen traditionele muziek, ver mengd met westerse invloeden. Het optreden begint om 1.30 uur. De liefhebbers van orgelmuziek hebben de laatste weken bepaald niet te klagen gehad. Een reeks van orgelconcerten overstroomt momenteel het Zeeuwse land en het lijkt er op dat hierin voorlopig geen verandering komt. Bram Beekman is vanavond (woensdag 2 augustus) vanaf 20 Zangeres Cindy Tamo. Dat een braderie meer dan alleen een kraampjes aangelegenheid is, bewijzen Johnny and the Starshooters op donderdag 3 au gustus in Zoutelande. Daar zal deze Zeeuwse rock and roll for matie het braderiepubliek laten horen dat er in Zeeland ook nog muziek gemaakt wordt. Het op treden begint om 21 uur. Met een reuze jukebox als decor worden, eventueel op verzoek, onvervalste rock en roll klanken uit de late jaren 50 ten beste ge geven. Het reportoire bestaat uit nummers van Elvis Presley, Eddy Cochran, Bill Haley, Jerry Lee Le wis, Gene Vincent en andere ver maarde grootheden. De Koudekerkse kunstenaar Han van den Broeke (Middel burg 1944) wilde eigenlijk na de middelbare school naar de kunstacademie. Daarin werd hij echter bepaald niet gesti muleerd. Han ging daarom maar een "degelijke oplei ding" aan de Christelijke Kweekschool in zijn woon plaats volgen en werd vervol gens onderwijzer. DE KUNSTENAAR GESPROKEN Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Aangezet door zijn vrouw begon Han, die in zijn vrije tijd tekende, vanaf midden jaren zeventig te expo seren (ondermeer in de toen malige kunstzaal van Van Ben- them Jutting en in het ZKC). Ook werd hij toegelaten tot de Zeeuwse Kunstkring. Allengs volgden exposities in andere plaatsen, zoals Veere, Maar tensdijk, Amsterdam en Den Haag (onder andere in de Ame rikaanse ambassade). In 1979 kon Han halve dagen gaan werken. Naast zijn werk in het onderwijs begon hij toen een galerietje aan de Kousteense dijk, waar hij kunstwerken van eigen hand verkocht. Zes jaar geleden verplaatste hij zijn ga lerie naar een fraaie lokatie in de Bellinkstraat. Daar, in "de Wynstock", stelde hij zo'n zes maal per jaar ook werk van an deren ten toon. Sedert eind verleden jaar is Han daar - tij delijk - mee gestopt omdat hij het te druk heeft. Van den Broeke werkt momenteel fullti me aan een groot werk. Hij kreeg namelijk de opdracht il lustraties te vervaardigen voor een nieuw boek van Elisabeth de Lestrieux, de bekende schrijfster van tuinboeken. Het wordt een groot formaat boek, waarin 60 vorstelijke prenten worden opgenomen. Vermoe delijk zal het in mei volgend jaar verschijnen. Dat brengt ons op Han's illustratieve werk. Ondanks het feit dat hij pas sinds twee jaar volledig als beeldend kunstenaar werk zaam is heeft Han van den Broeke een enorme produktie ten toongespreid. Hij illustreer de een tiental boeken, tekende en tekent regelmatig in tijd schriften als "VT-wonen" en "Margriet' en maakte zelfs thee-verpakkingen. Overal kom je Han's ranke aquarellen tegen. "Ja, ik maak eigenlijk altijd aquarellen op betrekkelijk klein formaat. Het onderwerp wordt vrijwel altijd door plan ten en bloemen gevormd, soms vergezeld van "klein ge dierte" (zoals insecten), in de traditie van de oude meesters. Ik zou best andere dingen wil len' schilderen. Stillevens bij voorbeeld. Maar ik heb er een voudigweg geen tijd voor. Mijn werk is puur decoratief en il lustratief van aard, meer pre tenties heb ik niet. "Blijkbaar spreekt- dat decoratieve veel mensen aan, want werk in voorraad heeft hij nauwelijks: "Het is altijd zo weg". En dat is, gelet op deze fijne miniatu ren, niet verwonderlijk. "Zou het neoromantisme van me zijn, een vlucht uit de werke lijkheid?", lacht Han. "Ik weet het niet hoor, ik wil alleen maar mooie dingen maken". Dus Han als "de grote versier der", zoals iemand eens op merkte.Dat blijkt overigens ook uit zijn andere bezigheden, zoals bloemschikken (bij offi ciële bezoeken van hoge gasten aan Zeeland, zoals le den van de koninklijke familie of onlangs de Griekse presi dent, verzorgt Han van den FOTO EDUARD ENGEL Broeke meestal de bloemver- sieringen voor tafels) en het vervaardigen van beschilderde (paas)eieren. Verder onder houden de Van den Broekes een prachtige tuin achter hun Koudekerkse woning. Tenslot te vindt Han nog tijd om zich bezig te houden met de Stich ting Het Walcherse kostuum, welke zich ten doel stelt fraaie klederdrachtstukken te bewa ren en te tonen. Met Han van den Broeke be ëindigen we de serie "De kunstenaar gesproken". De afgelopen twee jaar heeft u kunnen lezen over oude en jonge, bekende en minder be kende kunstenaars. Met als gemeenschappelijke noemer dat ze woonachtig zijn "op" Walcheren en professioneel met beeldende kunst in de weer. We hopen zo, via deze subjectieve keuze, iets over de Walcherse kunstenaars en hun drijfveren duidelijk te heb ben gemaakt. Vanaf volgende maand star ten we op dezelfde plaats en in principe op dezelfde tijd (na melijk de eerste woensdag van de maand) met een nieu we serie, die als het ware een tegenhanger vormt van "De kunstenaar gesproken". On der de titel "Kunstenaars van toen" willen we u daarin iets vertellen over Walcherse kunstenaars in een nabij en verder verleden. Peter Sijnke Jos Vogel verzorgt een con cert in Middelburg. uur te beluisteren in de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen. Hij speelt dan werken van Bach, Mendels sohn en Dupré. Vrijdag 4 augus tus verzorgt Rolf Wolfensberger uit Terneuzen om 12 uur een marktconcert in dezelfde kerk. In de Lutherse kerk in Middelburg bespeelt Jos Vogel het orgel op vrijdag 4 augustus. Deze docent orgel en clavecimbel in Middel burg brengt werken van Handel, Sweelinck en Bach ten gehore. In de Nieuwe Kerk in Middelburg laat de Haagse organist Sander van Marion dinsdag 8 augustus horen wat hij kan. Naast organist van de Bethelkerk in Schevenin- gen, is Van Marion dirigent van enkele oratoriumverenigingen en mannenkoren. Zijn programma 'klanken uit de romantiek' bestaat uit werken van Guilmant, Crackel, Bossi, Karg-Elert en ei gen composities. De Nederlandse zanger Justian is vrijdag 4 augustus te bewonde ren in de Vlissingse discotheek Cosmo. De debuutsingle van de ze nog nieuwe ster aan het Ne derlandse popfirmament heette toepasselijk 'Feels like the first ti me'. De aanvang is om 23.30 uur. Justian verdiepte zich al op twaalfjarige leeftijd in synthesizer en basgitaar. Later kreeg hij meer aandacht voor het zangwerk. Zijn nieuwste single 'More than I can say' heeft hij zelf geschreven en gecomponeerd. Op deze plaat, die inmiddels is binnengekomer in de hitparade, zingt Justian eer duet met Frizzle Sizzle zangere: Mandy Huydts. f Popzanger Justian. AXEL WOENSDAG 9 AUGUSTUS DONDERDAG 3 AUGUSTUS Streekmuseum Het land van Axel Rien Poortvliet, schilderijen. Wo. t/m za. van 13.30 tot 17.00 uur, vr.avond van 19.00 tot 21.00 uur. BORSELE Openbare bibliotheek Tentoonstelling Gedrukt en Gebonden. Tijdens ope ningstijden bibliotheek. Vanaf maan- dag 31 juli a.s. BURGH-HAAMSTEDE "De bewaerschole" (Weststraat 18). Verzamelingen. Dagelijks van 13.30 tot 16.30 uur tot en met 5 augustus. GOES Museum voor Zuid en Noord- Beveland (Singelstraat 13) Aanleg over Midden-Zeeland. Di. t/m vr. van 10.00 tot 16.00 uur, za. van 11.00 tot 16.00 uur. Stadhuis (Grote Markt). Tentoonstel ling de Zilveren Camera. Expositie olieverven pastels van J. VZonder- gem. Vanaf 1 aug. Galerie Bekenes. Aquarellen van Jan- ny de Witte-de Regt en olieverven en pastels van Alie Bekenes Kattendijke. Za. en zo. van 14.00-17.00 uur. tot en met 5 augustus. Lunchcafé Stadhuis olieverven en pastels van J. Wondergem, ope- ningstijden lunchcafé. GROEDE Atelier Wilma van der Lee (Mo lenstraat 19). Olieverfschilderijen. Iedere zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, eventueel op afspraak tel. 01171-1770. MELISKERKE Gemeentehuis van Mariekerke (Dorpsstraat 3). J. Knoester-Buijs. A.S. Mast-Dekker en M.L. van Wijk Niemöller, eigen werk, tekeningen, aquarellen en reliëfwerk. Ma. t/m vr. van 09.00 tot 16.30 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Het holografie Museum (Gortstraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 Atelier/Galerie Veurink (Vlissing- sestraat 14). Di. t/m za. van 10-12 en 14-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteensedijk 7). Hal begane grond: Eva Besnyö. Luchtfoto's, portretten, interieurfo to's en afbeeldingen van Westkappe- laars in hun gewone doen. 100 Jaar Leger des Heils in Middelburg, foto's. Openingstijden bibliotheek. Zeeuws Kunstenaars Centrum (Kousteensedijk 7). Sanny de Graaf. Schilderijen, collages en tekeningen. Zeeuws Museum (Abdij 3). Welkom in de wereld van Willy Vondersteen, overzicht van werk van striptekenaar. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam 71 Adriaen van de /enne 400 jaar. Do. vr. en za. van 11 tot 1 7 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek (Lan- geviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. De Vleeshal (Markt). J.C.J. van der Heyden. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. Galery Vincent (St. Janstraat 3). Wer ken van J. W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, J. van Trirum, olieverf schilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Coffee Shop St. John (St. Janstraat 40). Harold Linker, olieverfschil derijen. Hervormd Centrum (Dorpsstraat). Huisvlijt o.a. borduur, houtsnijwerk, schilderijen en fotografie. Wo., vr. 19.00-21.30. Do. 14.00-21.30 uur. Rabobank (Lange Geere 3) werken van Mariene Schot en Emmy Stokis, wandkleden. Openingstijden van de bank. OOSTKAPELLE Zeeuws biologisch museum (Duin- vlietweg 6). Zie Zo Zijde, biologische en cultuur-historische aspecten van zijde. Bob Phaf, schilderwerk. SINT-MAARTENSDIJK Gemeentehuis (Markt 1). Speculum Zelandiae. Ma. t/m do. 9.00-12.00 uur, 13.30-16.00 uur. Vr. 09.00-12.00 uur. t/m 29 augustus. NEELT JE JANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Verkeer, vervoer en communicatie. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Circus Bongo, Camping Dom- burg. Domburg, 15.00 uur. DINSDAG 8 AUGUSTUS Sander van Marion, orgelconcert. Nieuwe Kerk, Middelburg, 20.00 Zeeuwse koorschool, toeristen concert, Maria Magdalenakerk, Goes, 11.00 uur. Marktconcerten, Maria Magdale nakerk, Goes, 20.00 uur. Zeeuwse Koorschool. Veerse Dam, Vrouwenpolder. 19.00-19.25 uur en 19.55-20.20 uur. Theo van Teylingen, volkszanger, Veerse Dam, Vrouwenpolder, 19.30-19.50 uur en 20.25-20.50 Air Air Projects, Jaxx-rock, Veer se Dam, Vrouwenpolder, 21.10 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, 22.00 uur. Oude Stijl Jazz, Skandia Resto, Vlissingen, 15.30 uur. MAANDAG 7 AUGUSTUS Charles de Wolff, orgelconcert. Gereformeerde Kerk, Vrouwenpol der, 20.00 uur. Circus Bongo, parkeerplaats Dis- hoek. Koudekerke, 15.00 uur. ZATERDAG 5 AUGUSTUS STRAATFESTIVAL VLISSINGEN Johan Rebergen, Walstraat, 14.00 uur. Chrome, Walstraat, 14.00 uur. Toneelgroep Terneuzen, Walstraat, 14.00 uur. Dave Marsch, Walstraat. 14.00 uur. Les Squames/Kumulus. Kleine Markt. 14.30 uur. Lex Maes, Zwerven en/of doorlo pende voorstelling, 14.00 uur. Harbour Night, Spiegeltent Mou lin Rouge. 22.00 uur. Alto Basso, Stedelijk Museum, 20.30 uur. King Sunny Ade. Arsenaalpodi um, 22.30 uur. De Stijle, wantDe Stijle, want19.30 uur. La Lumière, La Lumière, 20.30 uur. Fluitgroep, optreden. Prins Hen drikstraat. Oost-Souburg, 13.00 uur. Jam-Session, Prins Hendrikstraat. Oost-Souburg, 13.30-15.00 uur. The Caribbean Tropical, Skandia Resto, Vlissingen. 21.00 uur. De Gebroeders Flint, theatraal lie- derenprogramma. Grote Markt. Goes, 20.30 uur. Jan v.d. Zwart, Carillonbespeling, stadhuis te Veere, 19.00-20.00 VEERE De Schotse Huizen (Kaai 27). Berna- dette Ash, schilderijen. Op de Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys, halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur. di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Grote Kerk 150 Jaar Westerschelde, Levensader in de Delta, Een gemeen Erfgoed - Essex en de Nederlanden door de Eeuwen. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di., wo., vr. en za. van 10.00 tot 12.30 en van 14.00 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema 'het ge ven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Strandhotel (Boul. Evertsen 4). Zeeuws Planetarium, Sterrenkunde. De Watertoren (Vlissingen-Oost Sou burg). Tape-licht-verf". Dagelijks van 12 tot 18 uur, 's maandags gesloten. Stadhuis (Binnenplein). Zomerten- toonstelling Animisme is onder ons. Kees van leeuwen. Tijdens ope ningsuren. Stedelijk Museum (Bellamypark 19). Vlissingen en de west. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za., en zo, van 13 tot 17 uur, tot en met 20 augustus. Galerie Art-Titude (Singel 14). The first day projekt, George Schade. Da gelijks te bezichtigen van 12.00 t/m 23.00 uur tot en met 20 augustus. Stichting maritieme expo (Boulevard Bankert 156, Gevangentoren. Boule vard De Ruiter) diverse attracties. VRIJDAG 4 AUGUSTUS Jo Bithume. Zeilmarkt, 22.00 Platina's, Spiegeltent Moulin Rou ge, 20.00 uur. Mexe Com Tudo. Spiegeltent Moulin Rouge, 22.00 uur. Boogie Boy. Arsenaalpodium, 22.30 uur. De Stijle wantDe Stijle want... 19.30 uur. La Lumière, La Lumière, 20.30 uur. Orgelconcert, Rolf Wolfensber ger, St. Jacobskerk, 12.00-12.30 uur. Give Buzze, blues-rock. Bar Ame rican, Middelburg. 21.30 uur. Justian. zanger, Voltaweg, Vlis singen, 23.30 uur. Jos Vogel. Orgel, Lutherse Kerk, Middelburg. 20.15 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 Johnny and the Starshooters, Zeeuwse rock. De Blokhut, Zoute- lande, 21.30 uur. DONDERDAG 3 AUGUSTUS STRAATFESTIVAL VLISSINGEN Tim Bat, Kleine Markt, 16.00 uur. Delos Quartet, Stedelijk Museum. 20.30 uur. Elkie Deadman, Spiegeltent Mou lin Rouge, 20.30 uur. Weekend Warriors/Black Slacks, Spiegeltent Moulin Rouge, 22.30 uur. Hermeto Pascal E. Grupo, Arse naalpodium, 22.30 uur. De Stijle, want.... De Stijle, want... 19.30 uur. La Lumière, La Lumière, 20.30 uur. Bas de Vroome, Carillonbespelin gen, Veere, 15.00-16.00 uur. Johnny and the Starshooters. Zeeuwse rock, braderie Zoutelan de, 21.00 uur. De Gebroeders Flint, theatraal lie- derenprogramma. Damplein, Mid delburg, 20.30 uur. Zeeuwse Koorschool, toeristen concert, Koorkerk. Middelburg, 11.00 uur. Freek de Keizer, orgel. Oostkerk, Middelburg, tussen 10.30 en 14.30 Alhambra I Vlissingen, 'Licence to Kill' 19.00 uur en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Three Fugitives' 19.00 uur en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'The Naked Gun' 19.30 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Spoorloos' 20.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. VRIJDAG 4 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Licence to kill', 19.00 en 21.45 uur. Alhambra II Vlisssingen, 'Three Fugitives' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Police academy 6' 19.00 uur en 'Licence to kill' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The naked gun' 19.30 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Top Gun' 20.00 uur. 'Frantic' 22.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. ZATERDAG 5 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Licence to kill' 14.00 en 19.00 uur en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Taran en de Toverketel' 14.00 uur, 'Three Fugitive' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Police academy 6' 14.00 en 19.00 uur. 'Licence to kill' 21.30 Electro Middelburg, 'The naked gun' 19.30 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Top Gun' 20.00 uur. 'Frantic' 22.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. ZONDAG 6 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Licence to kill' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Taran en de toverketel' 14.00 uur, 'Three fugitives' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Police academy' 14.00 en 19.00 uur 'Licence to kill' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Dirty Dancing' 14.00 uur, 'The naked gun' 19.30 uur, 'Rain man' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Dirty Dancing' 20.30 uur. MAANDAG 7 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Licence to kill' 19.00 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Three Fugitives' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'The naked gun' 19.30 uur, 'Rain man' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The unbearable lightness of being' 20.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'Frantic' 20.30 DINSDAG 8 AUGUSTUS Alhambr I Vlissingen, 'Licence to kill' 19 en 21.45 Alhambra II Vlissingen, 'Three fugitives' 19 uur en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'The naked gun' 19.30 uur, 'Rain man' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The milagro beanfield war' 20.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'The unrearable lichtness of being' 20.30 uur. WOENSDAG 9 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, (Dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur. Juwelier v.d. Ree Modijefsky (Walstraat/hoek Lange Zelke) Me vrouw A. van Arkel, aquarellen, acryl- en olieverf en pentekeningen, t/m 14 augustus. WESTKAPELLE Nederlands Hervormde Kerk Westka- pelle Centraal, schilderijen van N. Flipse-Roelse. Wo., do. en vr. van 10 tot 12 en van 16 tot 20 uur. Tot en met 11 augustus. IJZENDIJKE Stichting Aurin (Minnepoortstraat 6). Peter Clijsen, glas in lood. Dagelijks geopend van 10 tot 20 uur. 'Licence to kill' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Taran en de Toverketel' 14.00 uur, 'Three Fugitives' 19 uur en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Police academy' 14.00 uur. Licence to kill' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Rain man' 20.30-uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Vertigo' 20.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg, 'The unbearable lightness of being' 20.30 uur.

de Faam | 1989 | | pagina 7