John Caljouw timmert aan de weg met La Rosa Beste beentje Zeeuws Orkest Pepermuntje: komische verrassing Nieuwe blunders Police Academy Gevarieerde klasse Filmzomerfestival Dieleman in Balans Streep verdacht van moord Dubbel plezier voor orgelfans I v DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 28 juni 1989 m m m Hï tg® is 29 JUNI T/M 5 JULI IN MIDDEN ZEELAND HERKANSING VOOR DRAGONFLY OP SIXTIES FESTIVAL Dragonfly, de legendarische popgroep uit de jaren zestig, krijgt weer een herkansing. Op het sixties festival dat be gin september in Vlissingen wordt gehouden, is deze voormalige Zeeuwse topper in elk geval present. Vaststaat is dat de beide oudgedienden Rudy de Queljoe en John Cal jouw meedoen. Overigens wedt Caljouw op meerdere paarden. In Het Karre- wiel in Dishoek treedt hij vrijdag 30 juni op met zijn nieuwe band La Rosa. In deze band is jong en oud talent verenigd. Naast Cal jouw (keyboards, gitaar en zang) maken Henk Don (tenorsaxo foon) en Lydia Lovit (percussie en zang) deel uit van La Rosa. Rudy de Queljoe zal bij dit promotie concert als gast optreden. John Caljouws' naam is net als oude wijn. Gelauwerd werd hij al in de tijd van Dragonfly, de groep die in de psychedelische voetsporen van Jimi Hendrix en Pink Floyd trad. De Zeeuwen maakten destijds (jaren zestig) een toernee samen met The Mo ve, Traffic, T. Rex en Pink Floyd. De dichter Hans Verhagen, ook al zo'n verdwenen Zeeuws talent, produceerde de eerste single van Dragonfly. De band verdween, zo wordt beweerd, door financieel wanbeleid. Caljouw voegde zich in 1969 bij de Rotterdamse Swinging Soul Machine. John maakte er één hit mee - Lonesome Tree - en ver dween naar Spanje, waar hij een Rudy de Queljoe. Spaanse band Armada vormde. Rudy de Queljoe is al net zo'n be roemdheid. Na Dragon Fly maak te hij furore bij Brainbox en Vitesse. Vooralsnog gaat het om het pro motieconcert van La Rosa, waar mee Caljouw wil laten zien dat hij nog lang niet verzuurd is. Het concert in Bar Dancing Het Kar- rewiel begint John Caljouw tijdens een optreden van The Cave tijdens de Stadhoudersfeesten in 1987 in Middelburg. Het Zeeuws Orkest grijpt het ein de van het jubileumseizoen aan om nog eens extra het beste beentje voor te zetten. Zaterdag 1 juli geeft het orkest een con cert in de Grote Kerk van Veere. Bij dit concert is onder meer nieuw werk van Margriet Hoen derdos te horen. De aanvang is om 20 uur. Hoenderdos is één van de com ponisten die een jubileumop dracht van het Zeeuws Orkest kreeg. Haar 'Hunker, Schor en Hasselaar' staat voor zeer mo derne effect-muziek, waarin de melodie geen gegeven is. Vooraf gaand aan de uitvoering geeft de componiste in de Grote Kerk om 16.30 uur een lezing over haar werk. Het Zeeuws Orkest voert tijdens de lezing de besproken gedeelten uit. Op het concertprogramma staat verder het Symfonisch Gedicht Kikimora van Anatoly Ljadow, Concertante in moto perpetue van Simon Brainbridge, het Ho boconcert van Vaughan Williams en de Symfonie Dances from Westside Story uit de musical van Leonard Bernstein. In het ho boconcert soleert Han de Vries. Het geheel staat onder leiding van dirigent Lex Veelo. Solist Han de Vries. Police Academy, er lijkt geen ein de aan te komen. In de Vlissingse bioscoop Alhambra draait vanaf deze week deel zes. Met nieuwe bendes, nieuwe misdaden en nieuwe blunders van dezelfde agenten. Los Angeles wordt geteisterd door de Wilson Height Gang. Banken en juwelierszaken wor den beroofd en de politie kan er maar niet achter kan komen wie de dader is. De burgemeester ziet maar één oplossing: Inspecteur Lassard en zijn mensen inzetten. In het Middelburgse Schutters hoftheater barst donderdag 29 juni het Filmzomerfestival weer los. Het programma dat dit jaar acht weken in beslag neemt, biedt bijna alle filmtoppers uit het afgelopen jaar. De zesenvijftig films worden vertoond in het Schuttershoftheater. De aanvang is door de week om 20.30 uur en in het weekeinde om 20 en 22.30 uur. De eerste festivalfilm is Suspect, waarin Cher een doof-stomme, ten onrechte beschuldigde man Sommige acteurs hebben meer te bieden dan waar de toneel vereniging hen de kans toe geeft. Daarom verzorgden Jos de Jonge en de cabaretgroep Handje Pepermuntje een avond je theater in het Minitheater. Jos de Jonge zette in zijn solo optreden Bestaan een mijme rende ambtenaar neer. Handje Pepermuntje zette de gedach- tengang iets komischer voort met "Moet ik hier blij mee zijn". Voor we de kritiek spuien spre ken we eerst iets af. Het is altijd een pluim waard als iemand theater maakt en dat op' wil voeren. Het is zeker loffelijk als dat een zelfgemaakt programma is. Maar. Er waren veel maren bij de solo van De Jonge. Als amb tenaar Oliemans sneed hij aller lei maatschappelijke vraagstukken aan. Maar liet die onbeantwoord. Nu is een ant woord ook beslist niet altijd no dig. Maar De Jonge was niet overtuigend genoeg om het pu bliek aan het denken te zetten over de voorgeschotelde proble men. En dat is wel de bedoeling van kunst c.q. theater. Echt amusant om te zien was het ook niet. Op kritieke momenten leek De Jonge zich geen raad te weten met het publiek dan wel met het uit te beelden persona ge. Van de regie-adviezen van Jimmy van der Zande was wei- GEZIEN nig te merken. Wat het meest mankeerde aan het program was een vernieuwend inzicht. Voor thema's als emancipatie en de relatie met de chef wer den conservatieve doorsnee standpunten uitgekauwd op een negatieve toon in de trant van het is wel verkeerd, maar ja. Ambtenaar Oliemans vluchtte ook op den duur maar door zich tot boom te transformeren. Mis schien wel de beste oplossing. Handje Pepermuntje ging heel anders om het emancipatiepro bleem. Drie vrouwen - zelfs alle maal in jurk - speelden twee vrouwen en een man. Dochter lief Loes (Anke Tanihatu) gaat het huis uit om te gaan samen wonen. Pa en ma (Sitah Lam- pert en Roelie van de Velde) zijn dan eindelijk weer met z'n tweeën. Maar moeten ze daar blij mee zijn? Dat probleem wordt opgelost door het vertrek van de geliefde van Loes. En aangezien ze zwanger is en toch wil blijven werken vindt ze het wel een goed idee om moeders voor het kind te laten zorgen. Maar die is juist aan het opbloei en en gaat zelf weer aan het werk. Dat zou nog op te lossen zijn, vindt pa. Je vindt gewoon een oppas. Maar wat als ma ook zwanger blijkt te zijn en ook wil blijven werken? Maar pa blijkt een kordate en toont dan zijn liefde voor ma en dochter door voor beide kinderen te zor gen. Hadje Pepermuntje slaagde er uitstekend in het publiek bij de les te houden. Er zat een zeer gezonde humor in zowel tekst als personages. Vooral Sitah Lampert als pa zorgde voor veel Rotterdams aandoende komi sche noten. Emancipatie bleek zo helemaal geen probleem meer te zijn. Als de vrouwen in eerste tegen pa zeggen "maar dat kan toch niet" antwoordt die heel laconiek ja, op som mige stoepjes is het niet zo han dig met twee wagentjes". De vrouwen worden heel sterk als persoon gezien en Lampert geeft dat nog meer vorm door als vrouw met jurk aan een man te spelen. Heel jammer dat dit een eenmalig optreden was. Bestaan door Jos de Jonge Re gie adviezen Jimmy van der Zande Trompet Johan Sinke* Moet ik hier blij mee zijn door Handje Pepermuntje - Sitah Lampert, Roelie van de Velde en Anke Tanihatu Teksten - Handje Pepermuntje. Datum: 24 juni, Middelburgs Minitheater. Caroline Dieleman moet verdedigen. Vrijdag 30 juni draait Back to the Future met de alom bekende Michael J. Fox. Za terdag 1 juli alweer Cher, maar dan als temperamentvolle Ita liaanse in Moonstruck. Zondag 2 juli staat de jazzfilm Round Mid night op het programma. Meryl Streep wordt in Out of Africa maandag 3 juli hopeloos verliefd op Robert Redford en ook Greta Scaccchi krijgt het moeilijk met een beruchte rokkenjager, maar dan in Kenia. White Mischief draait dinsdag 4 juli. Woensdag 5 juli is Kiss of the Spider Woman aan de beurt. In deze film zitten Raul Julia en William Hurt samen in een Zuidamerikaanse cel. De één vanwege zijn anti-facistische overtuiging, de ander omdat hij homoseksueel is. Behalve in Out of Africa is Meryl Streep deze week ook in A Cry in the Dark te zien. De film draait in het Middelburgse Bibliotheek theater. A Cry in the Dark is gebaseerd op een waar gebeurd verhaal. Tij dens een kampeerpartij in de Australische wildernis verdwijnt er een baby. Volgens de moeder werd het kind meegenomen door een dingo, maar de media heb ben een moord in gedachten. De mannelijke hoofdrol wordt gespeeld door Sam Neil, beter bekend als superspion Reily. HMH 1 Meryl Streep. Orgelfans kunnen dit weekeinde twee keer in de Vlissingse Sint Jacobskerk terecht. Vrijdag 30 juni geeft Bram Beekman van 12 tot 12.30 uur een marktconcert, zaterdag 1 juli komt Kees van ler- sel uit Kloetinge aan bod. Dit concert begint om 20 uur. Beekman is de vaste bespeler van het Flentrop-orgel in de Sint Jacobskerk. Vrijdag speelt hij on der meer werk van M. Dupré, J.S. Bach en J. Demessieux. Naast kerkorganist is Bram Beekman ook docent aan het Brabants Conservatorium. Kees van lersel studeerde aan het Rotterdams Conservatorium, de Schola Cantorum in Parijs en het Utrechts Conservatorium. Hij kreeg tal van prijzen en onder scheidingen op concoursen in binnen- en buitenland. Van lersel is sinds 1974 cantor-organist van de Grote Kerk in Goes en stads- beiaardier van Zierikzee en Veere. In Vlissingen speelt hij onder meer de Bijbelse Sonate II Der von David vermittelst der Music curirte Saul van J. Kuhnau en An dante met variaties van Felix Mendelssohn-Bartholdy. KINDER BOEKEN door Jan Smeekens Een rapport waar je mee voor de dag kunt komen, dat is deze week de vurigste wens van heel veel kinderen. Met een rijtje mooie cijfers kun je immers laten zien dat je een jaar lang hard ge werkt hebt en dat levert (vooral bij opa's en oma's) met minder moeite heel wat meer op dan cje auto van de buurman wassen. Wie zijn of haar waardering lie ver laat blijken uit iets persoon lijks dat ook nog lang meegaat, zou kunnen denken aan een van de volgende boeken. WEDDEN DAT HET LUKT van Rindert Kromhout is een van de acht deeltjes uit DRAAIMOLEN, een nieuwe serie leesboekjes van uitgeverij Zwijsen voor kin deren op het eind van groep drie. Daan en Gijs zien in het dieren boek dat ze bij elkaar geknipt en geplakt hebben een snelle ma nier van geld verdienen. Ze laten zich echter niet uit het veld slaan als blijkt dat hun hooggespan nen verwachtingen op niets ge baseerd blijken en besluiten hun geluk nog een keer te beproe ven, maar dan met een verhaal dat uit het leven gegrepen is. De droomkleurige illustraties in dit boek met een verhaal in een ver haal zijn van Jan Jutte. Het ver zorgd uitgegeven boekje kost f 11,75. WOLVEPASTEI is een kostelijk en aangenaam wreed verhaal van Andrew Matthews over drie wolven, die wei raad weten met het dikke koninklijke paar dat in niets anders geïnteresseerd is dan in nieuwe, tongstrelende ge rechten. Uit de illustraties van Tony Ross blijkt dat ook hij reus achtig genoten heeft van dit door van Goor uitgegeven boek dat leest als een trein. Zesjarigen smullen als het wordt voorgele zen, goede lezers uit groep vier zullen een beetje moeite moeten doen en wat oudere kinderen ge nieten behalve van de grollen ook nog van de fijnzinnige grap pen. "Wolvepastei" kost f 18.90. Een van de grootste verrassin gen van de voorbije twee televi sieseizoenen was de VPRO-serie MEVROUW TEN KATE. Acht van de telkens op zondagmorgen uit gezonden afleveringen werden door uitgeverij Van Goor gebun deld in een boek dat natuurlijk dezelfde titel kreeg als de t.v- serie. Over het algemeen is een boek dat gebaseerd is op het script van een film niet veel bij zonders, maar in dit geval is dat anders. Marjan Luif en Casper Verbrugge(die ook de serie be dachten) zetten in hun samen geschreven verhalen op overtui gende wijze een ietwat opzichtig gewone dame op papier die door haar karakter en manier van doen steeds weer het onheil over zichzelf afroept. "Mevrouw Ten Kate" is een van die boeken waarvan je nu al kunt voorspel len dat ze volgend jaar bij De Ne derlandse Kinderjury in de leeftijdscategorie negen tot en met dertien jaar veel punten zul len verzamelen. De bundel kost f 20,- en werd geïllustreerd door Peter van Straaten. AXEL Streekmuseum Het land van Axel Rien Poortvliet, schilderijen. Wo. t/m za. van 1 3.30 tot 17.00 uur, vr. avond van 19.00 tot 21.00 uur. BURGH-HAAMS TEDE "De bewaerschole" (Weststraat 18). Verzamelingen. Dagelijks van 13.30 tot 16.30 uur, (vanaf 1 juli). Schuttershof Kunst en Ambacht, schilderijen. Do. 29 en vr. 30 juni, van 1 9 tot 21 uur. GA PINGE Atelier Gapinge (Dorpsstraat 82-84). Werk van amateur- kunstenaars, cursusjaar '88'89. Van wo. 28 t/m za. 1 juli van 11.00 tot 17.00 uur. GOES Stadhuis (Lunchcafé). C. van Burg, olieverven. Ma. t/m za. 9.00 tot 18.00 uur. (tot eind juni), zomer- tentoonstelling. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland (Singelstraat 13) Marinus Schippers, schilderijen. Di. t/m vr. van 10.00 tot 16.00 uur, za. van 11.00 uur tot 16.00 uur. (tot eind juni). GROEDE Atelier Wilma van der Lee (Mo lenstraat 19). olieverfschilderijen. Iedere zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, eventueel op afspraak tel. 01171-1770. MELISKERKE Gemeentehuis van Mariekerke (Dorpsstraat 3). J. Knoester-Buijs, A.S. Mast-Dekker en M.L. van Wijk Niemöller, eigen werk, tekeningen, aquarellen en reliëfwerk. Ma. t/m vr. van 09.00 tot 16.30 uur. MIDDELBURG VEERE DONDERDAG 29 JUNI Leden van het Middelburgs theater, voorstelling, wa genspel "Karei en de Edel- gast", binnenstad. Middelburg. VRIJDAG 30 JUNI Soundmix-Tavares, Disco theek Cosmo, Voltaweg 3, Vlis singen, 23.30 uur. Bram Beekman, Orgelcon cert, St. Jacobskerk, Vlissin gen, 12.00 uur. La Rosa, jazz, rhythm blues and soul, m.m.v. Rudy de Quel joe, Bar Dancing Het Karrewiel, Dishoek, vanaf 23.30 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 uur. Zomeravondzang, Chr. ge mengd koor 'Song of Praise', sopraan Fredy Dijkhuizen, orga nist Martin Zonneberg, Her vormde Kerk, Kerkplein, Kpelle- Biezelinge, 20.00 uur. Residentie Orkest, Peter-Jan Wagemans, Oostkerk, Middel burg, 20.00 uur. The Juke Joints, Rhythm Blues, Kasteel van Batavia, Westkapelle, 22.00 uur. Brassband Crescendo, con cert, Zionskerk, Oostkapelle, 20 uur. ZATERDAG 1 JUL! Roosevelt Studiecentrum (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 1 2 uur en van 14 tot 16 uur. Het Holografie Museum (Gorststraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Henk Wolvers, keramiek. Busse Weidema, schilderijen en grafiek. Di. t/mza. van 13.00 tot 17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: copyright of wrong, Omslag 89, illustraties van kinderboekomslagen. Ope ningstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Jackie Bongers, keramische objecten 'thought of nature'. Openingstijden Biblio theek. (t/m 29 juni). Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). 2e verdieping: Middelburg op straat, serie foto's gemaakt tijdens de braderie in Mid delburg in 1987 door fotograaf Wim Helm. Openingstijden Biblio theek. Zeeuws Museum (Abdij 3). Vormen in Glas, hedendaagse Nederlandse glaskunst. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam). Een overzicht in 't geboortehuis. Do., vr. en za. van 11 tot 17 uur. NV PZEM-Galerie (Poelendaelesin- gel 10). Tie Hof schilderijenten toonstelling Verstilde Poëzie. Ope ningstijden kantoor. Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galerie Basket (Schuitvlotstraat 32). C. Unverzagt, tekeningen. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. De Vleeshal (Markt). J.C.J. van der Heyden. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. (vanaf 30 juni). Galery Vincent St. Janstraat 3). werken van J. W. van Trirum, Din- gemans. Rob de Haan, J. van Tri rum, olieverfschilderijen, aquarel len. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Rabobank (Hal van hoofdkantoor). Joh. den Herder, thema Bakens van Zeeland, aquarel en olieverfschilde rijen. Openingstijden Bank. (t/m 30 juni). Coffee Shop St. John (St. Janstraat 40). Harold Linker, soft- pastel tekeningen, (t/m 30 juni) olieverfschilderijen (vanaf 1 juli). Café Dangeroe (Vlasmarkt 39). Gui- do Eckhardt, prenten. Dagelijks van 16.00 uur. Café Solo (Damplein 48). Harold Linker, olieverfschilderijen en sculp turen. (tot 30 juni). NMB-Bank (Markt 43). Het werk en de ontwikkeling van 20 jaar edelsmeedkunst. Openingstijden bank. Balans 17 Piet Dieleman, ruimtelijke elementen, schilderijen en tekenin gen. Wo. t/m vr. van 1 2 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur, (vanaf 1 juli). OOSTKAPELLE Zeeuws biologisch museum (Duin- vlietweg 6). Zie Zo Zijde, biologi sche en cultuur-historische aspec ten van zijde. Bob Phaf, schilder- werk (vanaf 30 juni). NEELTJEJANS Ir. J.W. Topshuis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Zeeuwse Popdag, m.m.v. di verse popgroepen, jongeren centrum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, vanaf 16.00 uur. Car Trouble, popmuziek, Café Evert, Boulevard Evertsen 8, Vlissingen, 16.00 uur. Zeeuws Orkest, Magriet Hoenderdos, Grote Kerk, Vee re, 20.00 uur. Kees van lersel. Orgelconcert, St. Jacobskerk, Vlissingen, 20.00 uur. Adriaan Bouman, middagcon cert, Hervormde Kerk, Kapelle, 16.00 uur. ZONDAG 2 JULI Vlaams festival, m.m.v. diver se orkestjes and bands, Schots man Ruiterplaat Kamperland, 12.00 uur. MAANDAG 3 JULI VU-Orkest, Concert en Ge hoorzaal van Middelburg, 20.15 uur. DINSDAG 4 JUL! Circus Holiday, Miro terrein, Vlissingen, 16.00 en 20.00 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22.00 uur. Orgelconcert, organist C.J. de Wolff "Nieuwe Kerk te Mid- delburg, 20.00 uur. WOENSDAG 5 JULI Circus Holiday, Miro terrein, Vlissingen, 16.00 en 20.00 uur. Zomeravondconcert, zange res Mevr. A. van den Dries- Menheere begeleid door Mevr. E. Hupkes-Verhoeven, Herv Catharina kerk, Zoutelande, 20.00 uur. Kindervoorstelling, Appie en Flappie, Openluchttheater, Domburg, 16.30 uur. meen Erfgoed - Essex en de Neder landen door de Eeuwen. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00 tot 12.30 en van 14.00 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Art-Titude (Singel 14-16). Barbara Jean. A few Haiku's. Dagelijks van 12 tot 23 uur. Bezoek op afspraak: 01184-19392 of 01180-26951. (t/m2 juli). Strandhotel (Boul. Evertsen 4). Zeeuws Planetarium, Ster renkunde. Zeeuwse Bibliotheek (Lange Zelke 91). 3 Landen culturen, foto's en kostuums. Tijdens openingstijden bibliotheek. De Watertoren (Vlissingen-Oost Souburg). Tape-licht-verf. Dagelijks van 12 tot 18 uur, 's maandags gesloten, (vanaf 1 juli). ZIERIKZEE Nieuwe Kerk 19 Leden van de Zeeuwse Kunstkring. Ma. t/m vr. van 11 tot 1 7 uur. (vanaf 30 juni). Stichting Transartica (Noordhaven poort). Ton Lamper, grafisch werk. Dagelijks geopend tussen 13.00 en 1 7.00 uur, behalve op maandag. ZOUTELANDE Hotel-Rest. De Distel Ingrid Walpot Renard. Tijdens openingstijden. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, tel. 01100-28142. DONDERDAG 29 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy 6' 20 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'My step mother is an alien' 19 uur. Electro Middelburg, 'Rain- man' 21.30 uur. Schuttershoftheater, 'Suspect' 20.30 uur. Bibliotheektheater, 'A cry in the dark' 20.30 uur. VRIJDAG 30 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, "Poli ce academy 6' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 19.00 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'My step mother is an alien' 19 uur. Electro Middelburg, 'Rain- man' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Back to the future' 20 uur, 'Moonstruck' 22.30 uur. Bilbiotheektheater "A cry in the dark' 20.30 uur. ZATERDAG 1 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 19.00 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy 6' 19.00 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 19.00 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'My step mother is an alien' 10 uur en 'Rainman' 21.30 uur. Schuttershoftheater 'Moonstruck' 20 uur en 'Kiss of the spider woman' 22.30 uur. Bibliotheektheater Middel burg, 'A cry in the dark' 20.30 uur. ZONDAG 2 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy 6' 14, 19 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 14, 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'My step mother is an alien' 14 en 19 uur, 'Rainman' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Round midnight' 20.30 uur. MAANDAG 3 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy' 20 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Out of Africa' 20.30 uur. Bibliotheektheater 'A cry in the dark' 20.30 uur. DINSDAG 4 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy' 20 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'White mischief 20.30 uur. Bibliotheektheater 'Out of Af rica' 20.30 uur. WOENSDAG 5 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Licen ce to kill' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Poli ce academy' 20 uur. Grand theater Goes, 'Licence to kill' 20 uur. Electro Middelburg, 'Rain man' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kiss of the spider wo man' 20.30 uur. bibliotheektheater, 'A cry in the dark' 20.30 uur. De Schotse Huizen (Kaai 27). Ber- nadette Ash, schilderijen. Op de Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys, halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Grote Kerk 150 jaar Westerschelde, Levensader in de Delta, Een ge- Kleur en beweging verbinden de ruimtelijke elementen, schilderij en en tekeningen van Piet Diele man. Het werk staat opgesteld in 17 in Middelburg. De ex positie wordt geopend op zater dag 1 juli tussen 16 en 18 uur en loopt door tot zaterdag 29 juli.

de Faam | 1989 | | pagina 7