Hardrock tot melodieus op het Hof van Tange 'Ik verzamel mensen. Er is er niet één hetzelfde' Concert ONDA IP Amsterdams kwartet met Zeeuwse wortels Mannenkoren samen in Nieuwe Kerk Hoop voor mensheid Blues in Americain Johan Friso de straat op Verwarringen op herhaling Woensdag 24 mei 1989 DE FAAM - DE VLISSINGER mmmmm IN MIDDEN ZEELAND mmmM 13 T/M 19 JULI T HOFPOP OP 2 EN 3 JUNI Daniël Sahuleka. <?ive Buzze opent het festival. De groep begon tien jaar geleden 'als grapje' en dat grapje bestaat nog steeds. Toen heette de band nog Give Buzze Blues Eand. De formatie besteedt veel aandacht aan haar optredens. Ruw en toch verzorgd klinkt de muziek, sober en toch met enig showelement. Em- merout Blues komt als tweede op het podium en The Crew moet de vrijdagse topper zijn. Het reper toire van deze formatie staat omschreven als 'swingende rhythm 'n blues' met invloeden van Big Mama Thorton, John Lee Hooker, Denisse La salle en Sam Dave. B-Sharp opent het programma heeft samen zo'n negentig jaar zaterdag. Deze (Zeeuwse)groep ervaring opgedaan in onder ande- Trance Mission. Gruppo Arcangeio. Vrijdag 2 en zaterdag 3 juni is het weer poptime in Middel burg en vindt het traditionele 't Hofpop (lees tofpop) plaats. Maar liefst acht bands zijn te gast bij het organiserende Jeugd- en Popgebeuren Zee land. Vrijdag staat helemaal in het teken van de blues en za terdag komt eigenlijk van al les aan bod, van symfonische pop tot hardrock. De tijden: Vrijdag van 16 tot 22 uur en zaterdag van 14 tot 22 uur. De plaats: het Hof van Tange. Schop de emmer op swingavond In podium de Walk-inn aan de Vlissingse Minister Lelystraat wordt vrijdag 26 mei een swing avond gehouden. De Middel burgse band Kick the Bucket zorgt er voor dat er ook daad werkelijk geswingd wordt. De avond begint om 22.30 uur. De negenmansformatie Kick the Bucket speelt zowel eigen num mers als covers. Rythm and blu es, rock en roll, white soul en s'wing vormen de belangrijkste ingrediënten. De muzikanten heboen allemaal verschillende achtergronden als jazz, folk en rock en roll. Muziek zien ze als een uit de hand gelopen hobby waar ze veel lol aan beleven. Het Walchers Mannenkoor houdt zaterdag 27 mei een zangavond in de Nieuwe Kerk in Middelburg. De aanvang is om 19.30 uur, de toegang is gratis. De Walcherse mannen vormen voor deze gelegenheid één koor met Jeduthan, het mannenkoor uit Krabbendijke. Dirigenten zijn John de Ridder en Bram Dekker. De Braziliaanse kunstenares isoida Hermes da Fonseca ex poseert haar werk vanaf zater dag 27 mei bij Antiquités B. Witte aan de Middelburgse Vlasmarkt. De opening, waarbij de kunstenares zelf aanwezig is, vindt plaats tussen 17 en 19 uur. Het werk van Hermes da Fonse ca bestaat voornamelijk uit in Renaissance-stijl getekende vrouwenportretten. De mens en de natuur spelen daarbij een be langrijke rol. "Er is hoop voor de mensheid zolang er nog schoon heid op de wereld is, in de mens en in alles wat gecreëerd wordt, natuur, muziek en kunst. De mensheid kan boven zichzelf uit groeien", aldus de vijfenzestig jarige kunstenares. Werk van Isoida Hermes da Fonseca. Gruppo Arcangeio Amsterdam verzorgt zondag 28 mei een con cert in de Lutherse Kerk in Mid- Mc Anthony In Bar Americain vrijdag 26 mei een optreden van de peetvader van de Brabantse blues: McAn- thony. McAnthony viert dit jaar zijn vijfentwintigjarig blues jubileum. Het optreden begint om 21.30 uur. McAnthony en zijn Blues Gang laten zich inspireren door onder andere Big Bill Broonzy, Muddy Waters en de Engelse Rythm and Blues boom uit de. jaren zestig. De Blues Gang bestaat naast McAnthony uit vier anderen. Het Middelburgse Drumcorps Johan Friso gaat zaterdag 27 mei met twee bussen de straat op om leden te werven. In één van de bussen is een expositie ingericht. Daarnaast verzorgt het corps een aantal optredens in de Middelburgse wijken. De Middelburgse theatergroep Ad Hoe Produkties zet op de vrij dagen 26 mei en 2 juni het stuk Verwarringen van Alan Ayck- bourn op de planken van het Vestzaktheater in Vlissingen. Verwarringen was eerder in het Middelburgse Minitheater te zien. Het stuk bestaat uit vijf komische eenakters. Beide voorstellingen beginnen om 20 uur. re Wannes Raps, Blue Jeans Big Band, Jam Jam, Blubber de Bie, delburg. Dit kwartet heeft zich gespecialiseerd in zeventiende eeuwse muziek. Op het program ma staan werken van onder an dere Frescobaldi, Cavaccio, Corelli en Vivaldi. Het concert be gint om 16 uur. Gruppo Arcangeio bestaat uit Ita Hijmans, Iris de Leur, Peter Bou- ma en Gerard van Vuuren die respectievelijk de blokfluit, de ba- rokviool, de cello en de clavecim- bel voor rekening nemen. Oprichtster Ita Hijmans kreeg haar eerste lessen aan de Zeeuwse Muziekschool in Mid delburg. Zij sluit dit jaar haar con servatoriumstudie blokfluit af. Gerard van Vuuren volgde lessen bij de Muziekschool in Goes en studeerde aan het Sweelinck Conservatorium, waar ook Peter Bouman en Iris de Leur stu deerden. Zeeland heeft er een toneel groep bij: Stichting Ad Hoe Produkties. Na enkele voor stellingen in Middelburg stond de stichting afgelopen vrijdag voor het eerst op de van het Vlissingse Vestzaktheater. Vijf sketches van Alan Ayckbourn onder de titel Verwarringen gaven een groot aantal spe lers de gelegenheid de plan- kenhonger te stillen. Zoals alle schrijvers heeft ook Alan Ayckbourn een stok paardje. En dat is relatieproble men. In de meeste gevalllen komt dat neer op een bepaalde driehoeksverhouding. Zelf laat Ayckbourn een van zijn perso nen zeggen:„lk verzamel men sen. Er is er niet een hetzelfde". In de stukken wordt ingezoemd op een persoon zo dra een situatie ontstaat waar bij de problemen boven het ogenschijnlijk zo normale op pervlak komen. In de meeste gevallen sluiten de hoofdperso nen zich aan bij woorden van Sartre: „L'enfer, c'est les au- tres", ofwel, de anderen zijn de hel op aarde. De acteurs hebben het meestal niet gemakkelijk. Het normale oppervlak moet zichtbaar blij- Two to One, The Serial, Dreams die First, Teco, Messa en Carba- zol. Het quintet staat garant voor een eigen(zinnig) repertoire en een boeiend optreden. Daarna (15.15 uur) komt Isis op het podi um, een band die de schoonheid en zuiverheid van de muziek wil koppelen aan een dosis dyna miek. De leden doen dat met sfeervol toetsenwerk en agressief gitaarspel. Het idool Daniël Sahu leka betreedt daarna het podium, waarna Rock Balloon verschijnt. Keihard en in één adem genoemd met The Scorpions. Dat staat voor Trance Mission, het hard rock ingrediënt van 't Hofpop. Een aantal jaren geleden was de ze formatie al eens in Middelburg en bleek daar de harten van de ware liefhebber te hebben veroverd. Voor de goede orde: 't Hofpop is gratis toegankelijk. De brassband Oefening na den Arbeid verzorgt zondag 28 mei een concert in de Nederlands hervormde kerk in Ritthem. Op het programma staan werken uit The Young Verdi van Tom Par ker en nummers als What a wonderful World en Don't cry for me Argentina. De aanvang is om 19.30 uur. De brassband staat onder leiding van Rinus Kramer. Brass en gym 'i Baskensburg De Souburgse gymnastiekvere niging DIOS en het jeugdkorps van de muziekvereniging Vlijt en Volharding hebben vrijdag 26 mei hun jaarlijkse uitvoering in Sporthal Baskensburg in Vlis singen. De uitvoering vangt aan om 19 uur. Alle DIOS-leden vanaf vier jaar werken mee aan de uitvoering. Het programma bestaat afwis selend uit gym-, jazz en turn oefeningen. Dit op muziek van Vlijt en Volharding. GEZIEN ven, de figuren vechten om vooral maar een goede naam op te houden bij de anderen. Totdat op een onvermijdelijk moment de bom barst. De ti ming en het opvoeren van de spanning zijn dan ook erg be langrijk. Iemand die er de juiste feeling voor had was Jaap Hoeksema. Als hij met echtge note bij de buurvrouw op be zoek gaat omdat zij kennelijk overstuur is, worden ze behan deld als kinderen. De huwe lijksproblemen komen boven (sleur). De buurvrouw zucht omdat de kinderen weer eens vechten, spreekt ze bestraf fend toe en stuurt ze hand-in- hand naar huis. De man wil het eigenlijk allemaal niet pikken, maar doet dat na enkele uit barstingen toch. René Visser op de versiertoer was een overtuigende komi sche typering van een al jaren getrouwde vertegenwoordiger. En een kijkje in het park maakt de visie van Ayckbourn op KINDER BOEKEN door Jan Smeekens Het artistieke huwelijk tussen Ivo de Wijs (tekst), Alfons van Heusden (tekeningen) en uitge verij Bert Bakker (vormgeving) heeft met DAT RIJMT een van de wonderlijkste boeken van de afgelopen jaren opgeleverd. Aan de fraaie druk en kostbare uit voering is overigens te zien dat deze opmerkelijke bundel met rijmpjes voor kinderen vanaf drie jaar nooit had kunnen verschij nen zonder een bijdrage uit de hoorn des overvloeds van WVC. Peuters en kleuters zal het ant woord op de vraag hoe het boek ontstaan is weinig kunnen sche len, maar uit het feit dat alleen Ivo de Wijs met grote letters op het omslag vermeld wordt, mag je afleiden dat zijn aandeel het grootst was. Ook de rijmpjes zelf maken die conclusie aanne melijk. Het kan bijna niet anders of elk woord werd door hem zo op een goudschaaltje gewogen, dat de vondst van hele, halve en nog smallere bladzijden zich vanzelf aandiende. Door vijftien van de achtentwin tig pagina's (24 cm x 29,5 cm) langs een geperforeerde rand af te scheuren ontstaan spannende rijmpjes waarin je bijvoorbeeld op een eenvoudige vraag als 'Wat wil je eten?' een menu van maar liefst negen gangen voor geschoteld krijgt. Sommige rijmpjes ('Deze boot is niet zo groot/Ook deze boot is niet zo groot/Maar deze boot, die is groot',) zijn zo geraffineerd sim pel dat het onmogelijk is hier te verwoorden watje in het boek in dezelfde oogopslag ziet maar ook hoort. 'Dat rijmt' is een van de drie kin derboeken die tot de tweeën veertig Best Verzorgde Boeken van 1988 behoren. Het juryrap port wordt pas in september openbaar gemaakt, maar zal waarschijnlijk samen te vatten zijn met: een uitgekiend en doel matig, verrassend samengaan van tekst en beeld in een onbe rispelijke uitvoering. De vraag wat je wel met één schoen kunt doen en wat niet, wordt door Willem Wilmink vin dingrijk beantwoord in MEESTER DE MEIJERE waar Quentin Blake in 1981 'The Children's Book Award' voor kreeg. ('Mister Magnolia'). Het eenvoudige rijmschema leidt niet tot een vervelende voor- leestoon, omdat kinderen op de kleurige illustraties zo veel grap pigs kunnen ontdekken dat zij wel zullen uitmaken wanneer er verder gebladerd kan worden. Dat rijmt door Ivo de Wijs met tekeningen van Alfons van Heusden. Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam. Prijs f 24,90. Meester de Meijere door Quen tin Blake en bewerkt door Wil lem Wilmink. Uitgeverij Bekadi- dect, Baarn. Leeftijd vanaf 4 jaar, 28 blz., 21 cm x 27 cm. Prijs f 19,50. mensen duidelijk. De een be gint een praatje over zichzelf tegen de buurman, die dan maar ergens anders gaat zit ten. Hij begint op zijn beurt echter een praatje tegen de nieuwe buur over zijn eigen problemen. Dan gaat de nieu we buur weer weg en zo gaat het door tot er uiteindelijke een weggaat. Het is nu eenmaal gek en storend je problemen aan iemand in het park te ver tellen. Ayckbourn laat door de her kenbaarheid van de figuren en situaties de mensen nadenken. In de versie van Ad Hoe Pro dukties had dat eigenlijk duide lijker naar voren kunnen komen. Ayckbourn mag dan komische stukken maken, maar vaak schuilen daarin juist tragische kanten van het leven. De dubbele bodem kwam er niet helemaal uit. Ayckbourn is ook bekend om de dialogen die hij maakt. Efficiënt, soms zelfs abstract, en soms meer twee monologen dan een dialoog. Dat was bij Ad Hoe Produkties een redelijk sterk punt. De ac teurs waren goed te zien en te horen, de mime en houding waren vaak uitstekend. Alleen Misty, Jazzband, show- chroon, Damplein, Middelburg, 21.30 uur. VRIJDAG 26 MEI Walchers Mannenkoor, zang avond, Nieuwe Kerk, Middel burg, 19.30 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Ad Hoe Produkties, theater- produktie 'Verwarringen', Vest zaktheater, Vlissingen, 20 uur. Muziekvereniging Apollo, ou- derenconcert. Het Dorpshuis, Wissenkerke, 19 uur. Mc Anthony's Blues Gang, Bar American, Plein 40, Middel burg, 21.30 uur. Jaarlijkse uitvoering D.I.O.S. met jeugdkorps muziekvereni ging Vlijt en Volharding, Sport hal Baskensburg, Vlissingen, 19 uur. Shaking Butlers, Belgische band. Bar Dancing 't Karrewiel, Zwaanweg 12, Koudekerke, 22.30 uur. Kick the Bucket, Rythm Blu es, White Soul, Rock Roll en Swing, Jongerensoos Walk-inn, Min. Lelystraat, Vlissingen, 22.30 uur. ZATERDAG 27 ME! Jan Vos en Edna Vesuvia, sketches, liedjes in hun pro gramma Tataboulou, Jongeren centrum De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Rock and roll band Johnny en the Starshooters, Souburgse Voetbalvereniging R.C.S., Spoorstraat, Oost-Souburg, 16 uur. Kindertoneelspeelmiddag voor kinderen van 8 t/m 12 jaar, Jongerencentrum De Piek, Hel lebardierstraat 11-13, Vlissin gen, 13.30 uur. Orgelconcert, Henk G. van Putten, Marcussenorgel, Grote Kerk, Goes, 20 uur. Het strijkers-ensemble, madri gaalkoor en het meisjeskoor van de Zeeuwse Muziekschool, concert. Kerkcentrum Open Hof, Vlissingen, 20 uur. ZONDAG 28 ME! Gruppo Arcangeio, recital. Lu therse Kerk, Zuidsingel, Middel burg, 16 uur. Jimmy Helms (Soundmix Hennie Huisman), Discotheek Cosmo, Vlissingen, 22 uur. Jamsessie, Café Dangeroe, Vlasmarkt, Middelburg, 16.30 uur. Brassband Oefening na den Arbeid, concert, Ned. Herv. Kerk, Ritthem, 19.30 uur. Dangeroe's Sessie-band, jazz funk, jazz-rock soul, met gastoptredens van Henriëtte Hannewijk en Petra van Weijen, Dangeroe, Vlasmarkt 39, Mid delburg, 16.30 uur. Artiestencafé, Minitheater, Middelburg, 20 uur. DINSDAG 30 ME! Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. de timing deugde niet altijd. Het langs elkaar heen leven volgens bestaande normen werd wel goed uitgebeeld. Ook de typetjes op zich deden het goed. Een goed voorbeeld is 'dominee' Frans Doeleman, die met zijn komische verstrooid heid tijdens een in het water gevallen liefdadigheidsfeest de spreker kwijt raakt. Om kort te gaan: leuk dat er weer een toneelvereniging is, er is veel enthousiasme en ta lent, en ondanks wat opmer kingen is het zeker de moeite waard om het stuk te gaan be kijken. Verwarringen van Alan Ayck bourn door Ad Hoe Produkties. Acteurs: Myrthe Jansen, An- nemiek van de Kraats, Jaap Hoeksema, René Visser, Marja van Noort, Oscar Postema, Francois Vervaet, Betty Groe- nenberg, Joost Heeren, Boet Tahitu, Frans Doeleman, Ra mon de Nennie. Regie: Ad van Noort, decor: Joost Heeren. Te zien op de vrijdagen 26 mei en 2 ju ni in het Vestzaktheater in Vlis singen, aanvang 20 uur. Caroline Dieleman BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole (Weststraat 18). Reiny Zondag en Marian Gerards, olieverfschilderijen. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur, (t/m 27 mei). GROEDE Atelier Wilma van der Lee, (Mo lenstraat 19), olieverfschilderijen. Iedere zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, eventueel op afspraak, tel. 01171 - 1770. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Rosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Het Holografie Museum (Gorststraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Henk Wolvers, keramiek. Di. t/m za. van 13.00 tot 17.00 uur. Russe Weidema, schilderijen en grafiek, (vanaf 27 mei). Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Hal begane grond: 300 jaar betrekkingen met Japan, (t/m 29 mei). Foto's over Japan haiku teksten van dhr. J. Mol, (t/m 29 mei). Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Leerlingen van Foeter de Jong, Heusje den Hollan der, beeldhouwerstentoonstelling. Marcel Lucien Robbe. Openingstij den Bibliotheek. Zeeuws Museum (Abdij 3). Vormer, in Glas, hedendaagse Nederlandse glaskunst. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Centrum Nieuwe Muziek (Klove niersdoelen). Kunstlicht. Di. t/m za. van 19 tot 22 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam). Een overzicht in 't geboortehuis. Do., vr. en za. van 1 1 tot 17 uur. NV PZEM-Galerie (Poelendaelesin- gel 10). Hans Verhagen, Panta Rei. Alles Stroomt, schilderijen, (t/m 26 mei). Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galerie Basket (Schuitvlotstraat 32). Philip Akkerman, zelfportret ten. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. De Vleeshal (Markt). Jan van Munster, 12e warmte-installatie. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. Rabobank (Hal van hoofdkantoor). mevr. C.H.B. van den Berge, olie verfschilderijen. Tijdens ope ningstijden van de bank, (t/m 30 mei) Balans 17 (Balans 17). Willem Beijs, foto/grafiek. Wo., do. en vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Galerie-atelier Zon, (Singelstraat 74). Linker, olieverfschilderijen sculpturen. Dagelijks van 10 tot 12 en van 13 tot 18 uur. Galery Vincent, (St. Janstraat 3), werken van J. W. van Trirum, Din- gemans. Rob de Haan, J. van Tri- rum, olieverf-schilderijen, aquarel len. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Galerie B. Witte, (Vlasmarkt 11). Isoida Hermes da Fonseca, gete kende vrouwenportretten en figu ren. Di. t/m za. van 10.1 5 tot 12.30 en van 13.30 tot 18 uur, (vanaf 27 mei). OOSTKAPELLE Zeeuws biologisch museum (Duin- vlietweg 6). Prepareren? Hoe doe je dat?, tentoonstelling (aan de hand van demonstratiepreparaten) over het prepareren van dieren. Zie Zo Zijde, biologische en cultuur- historische aspecten van zijde. NEELTJEJANS Ir. J.W. Topshuis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 1 7 uur. VEERE De Schotse Huizen (Kaai 27). Ber- nadette Ash, schilderijen. Op de. Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys, halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Grote Kerk 150 jaar Westerschelde, Levensader in de Delta, Een ge meen Erfgoed - Essex en de Neder- landen door de Eeuwen. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/m za. van 14 tot 17.30 u. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot m.s. 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Art-Titude (Singel 14-16). Barbara Jean, A few Haiku's. Dagelijks van 12 tot 23 uur. Bezoek op afspraak: 01184 - 19392 of 01180 - 26951 Stedelijk Museum (Bellamypark 19). 150 jaar Fotografie. Ma. t/m vr. van 10 tot 1 7 uur, za. en zo. -van 13 tot 17 uur. Bibliotheek Origami, Japanse vouwkunst. Openingstijden biblio- theek (t/m 31 mei). ZOUTELANDE Hotel Rest De Distel Ingnd Walpot Renard. Tijdens openingstijden Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, tel. 01100-28142. DONDERDAG 25 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Naked Gun' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'My stepmother is an alien' 20 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 20 uur. Electro Middelburg, 'Married to the Mob' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20.30 uur. VRIJDAG 26 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Twins' 19 uur, 'My stepmother is an alien' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Married to the mob' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20 uur. ZATERDAG 27 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Twins' 19 uur, 'My stepmother is an alien' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Married to the mob' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20 uur, 'Dead Ringers' 22.30 uur. ZONDAG 28 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Twins' 19 uur, 'My stepmother is an alien' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'The Bear' 14 uur, 'Rainman' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Married to the mob' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20.30 uur. MAANDAG 29 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'My stepmother is an alien' 20 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Sousatzka' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20.30 uur. DINSDAG 30 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'My stepmother is an alien' 20 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Sousatzka' 20.30 uur. Schuttersholtheater Middel burg, 'Betrayed' 20.30 uur. WOENSDAG 31 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The naked gun' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'My stepmother is an alien' 20 uur. Grand theater Goes, 'Rain- man' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Sousatzka' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Betrayed' 20.30 uur. ZATERDAG 27 MEI Schuttershoftheater Middel burg, 'Mijn vader woont in Rio' 14 uur. ZONDAG 28 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mijn vader woont in Rio' 14 uur. WOENSDAG 31 ME! Schuttershoftheater Middel burg, 'Mijn vader woont in Rio' 14 uur. AD HOC PRODUKTIES SPEELT VERWARRINGEN

de Faam | 1989 | | pagina 7