'De Beemster voorbij' afsluiting Wolff-jaar Over de gestolen mummie en de droom in de tapijtenzaal De humor van het zeemansleven Expositie Du Theatre Koffieconcert door Trio Art Nouveau Trappen tegen heilige huisjes 'Bagdad café' Is het magie? Danstheater met drie choreografiën in Middelburg 17 T/M 23 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND SCHOLIEREN BEKROOND VOOR MUSEUMVERHAAL GELEZEN KINDER BOEKEN Zeeuws Amateur Dans Festival in Zuidlandtheater Terneuzen Woensdag 16 november 1988 DE FAAM - DE VLISSINGER Hï m m m USÏ is» Leerlingen van Scheldemond, het MDGO en Swanenburgh uit Vlis- singen zorgen met 'De Beemster voorbij' voor een passende afslui ting van het Betje Wolff herdenkingsjaar. Werd er in de afgelopen maanden vooral teruggekeken op het leven en werk van de Vlissing- se schrijfster, in dit toneelstuk worden de achttiende eeuwse nor men en waarden in de twintigste eeuw geplaatst. Is er wel zo veel veranderd? Het stuk van de Utrechtse schrijfster Marianne Fennema wordt woensdag 23, donderdag 24 en vrijdag 25 november in het Vlissingse Vestzaktheater opgevoerd. 'De Beemster voorbij' is een to neelstuk in een toneelstuk. Leer lingen van een middelbare school repeteren voor de opvoering van de toneelbewerking van de ro man van Aagje Deken en Betje Wolff, 'De historie van mejuf frouw Sara Burgerhart'. Saartje, een levenslustig meisje, is zeer populair bij de mannen, maar wil zich aan niemand binden. Haar reputatie is in één klap kapot als ze geschaakt wordt door de ge vaarlijke heer R. Zoals er in de ro man autobiografische gegevens over het leven van Betje Wolff te rugkomen, zo komen tijdens de repetities de privérelaties van de spelers boven water. Dan blijkt dat dat de achttiende eeuwse ideeën van Wolff over vrijheid van keuze en van manier van le ven ook in de twintigste eeuw nog steeds van toepassing zijn. Geen eenvoudig toneelstuk dus. De leerlingen van Scheldemond stonden dan ook niet direct te po pelen om het op te voeren. "In het begin vonden we het niks", zegt Pauline van Dijck die de rol van de actrice Sanne en die van Sara Burgerhart voor haar reke ning neemt. "De ongelijkheid in de wereld, kinderloosheid, een ongewenste zwangerschap... Wel erg veel voor één stuk. Maar hoe langer we bezig waren, hoe boeiender het werd". De leerlin gen van het Vlissingse MDGO waren blij dat er 'nou eindelijk eens een behoorlijk budget' voor de kleding beschikbaar was. "Een uitdaging", vinden de leer lingen die in hun vrije tijd kostuumgeschiedenisboeken naplozen, naar geschikte stoffen speurden en de achttiende eeuw se kleding naaiden. Leerlingen van Swanenburgh timmerden het decor in elkaar. De voorstellingen van 'De Beemster voorbij' beginnen om 20.30 uur. Schrijfster Marianne Fennema woont de première bij. "Ze is erg benieuwd naar wat wij er van maken", zegt regisseur en conrector van Scheldemond A. de Bruyne. "Het stuk is alleen nog maar door een Haarlems be roepsgezelschap opgevoerd en die acteurs vonden het al erg moeilijk". Kaarten voor deze, door de gemeente Vlissingen ge- subsidiëerde, voorstelling zijn verkrijgbaar bij de VVV in Vlis singen. GOOD MORNING VIETNAM INALHAMBRA De troepen in Vietnam hebben een fris radioprogramma nodig. Daarom wordt Adrian Cronauer overgeplaatst vanuit Kreta. En dat brengt nogal wat te weeg. Dit alles is te zien in de film 'Good morning Vietnam' waarin Robin Williams de populaire discjockey speelt, die geen enkel heilig huis je overeind laat staan. Vanaf de ze week is de film te zien in Al- hambra in Vlissingen. Cronauers aanpak is vrij radicaal. Hij stoort zich absoluut niet aan het officiële nieuws. Vaak brengt hij zaken naar buiten die het leger liever niet aan de soldaten wil vertellen. En Cronauer is uiter aard ook een militair; hij dient bij de luchtmacht. Zijn meerderen - zoals sergeant-majoor Dickerson - ergeren zich groen en geel aan de luidruchtige muziek van Cro nauer en ze laten niks na om de radioman te dwarsbomen. Kei harde rock and roll-muziek. Dat is wat de soldaten nodig hebben, vindt Cronauer. De presentator kan ook sar castisch uit de hoek komen. Bij voorbeeld bij dat verslag over een bomaanslag in een café waarbij twee doden en drie gewonden zijn gevallen. Zijn vriendschap met een jonge Vietnamees kost hem uiteindelijk z'n kop. Deze Tuan blijkt een Vietcong te zijn. Via de radio laat hij echter een af- scheidsboodschap achter. Het museumwetebeestje heeft de laatste maanden de fantasie van veel scholieren op Walche ren in beweging gezet. In het kader van de aktie Zeeland Mu- seumland is dit ludieke diertje op pad om kinderen er toe aan te zetten om niet alleen één van de 29 musea van Zeeland te be zoeken, maar daar ook een ver haal over te schrijven. Een bun deling van deze verhalen zal mettertijd worden uitgegeven in een boek 'Over de Zeeuwse Musea dóór en vóór kinderen'. Veel scholen grepen deze gele genheid aan om met de klas naar een museum te gaan en de kinderen na afloop aan het werk te zetten. De werkstukken van de eerste klassen van de Oranje Nassau MAVO in Middelburg hingen tijdens de kinderboeken week al in de etalage van boek handel van Benthem en Jutting. Vorige week werden de vijf bes te verhalen bekroond. "De leukste en fantasievolste werkstukken, waarin een mu seum of het museumwetebeest je centraal stond, hebben wij uit gekozen," zei Martha Wedts de Swart, educatief medewerkster van het Biologisch Museum in Oostkapelle bij de prijsuitreiking in de school. Dat de leerlingen er lustig op los hadden gefanta seerd bleek wel uit de inhoud van de bekroonde verhalen. Die liepen uiteen van een vals alarm en de diefstal van de mummie en de mammoet uit het Zeeuws Museum tot een diepe droom in de tapijtenzaal in hetzelfde mu seum. Daar werd de zeeslag op één van de wandkleden door de De stichting Middelburgse Film theaters verwachten dat 'Bag dad Café' een klapper van de hoogste orde zal worden. Deze film heeft in Amerika, België, Frankrijk en een aantal Scandi navische landen een aantal huis records gebroken. "De ver wachting voor Nederland is dan ook bijzonder hoog." Bagdad Café draait vanaf deze week in het Schuttershoftheater. In de film tovert de mollige Mari anne het vervallen café in de woestijn van Californië om tot een paradijs voor flierefluiters, vrachtwagenchauffeurs en vele anderen die van genieten hou den. Is het magie? luidt de vraag die men zich tijdens de film kan stellen. Het antwoord wordt in elk geval zonneklaar gegeven. schrijfster van het verhaal zelf meegemaakt en zeer realistisch verwoord. De vijf winnaars: An toinette Kooman, Sander Wisse, Marco den Haan, Lieneke Baljeu en David den Hartog (die onder pseudonym had ingeschreven), kregen allen het boek 'Je kijkt je ogen uit', Op reis door museum- land, uitgereikt. Als extra ver rassing was daar nog een mu seumjaarkaart bijgevoegd. De prijswinnaars samen met educatief medewerkster Martha. Het Nederlands Danstheater komt zaterdag 19 november naar de Middelburgse Stads schouwburg met drie choreo grafiën. Onder meer 'Situation' van Hans van Maanen wordt uit gevoerd. 'KAPITEIN SPRING AAN DE WAL' VAN JAN NOORDEGRAAF Wat een zeeman allemaal meemaakt? Jan Noordegraaf weet dat allemaal smakelijk te verhalen in zijn boeken. Uitgeverij De Vey Mestdagh bv in Middelburg heeft weer een nieuw boek van de maritieme verteller op de markt gebracht onder de naam 'Kapitein spring aan de wal!' Het is het derde boek in zijn soort met 38 humoristische verhalen over het zeemansleven. De verhalen zijn spannend, amusant en soms leerzaam. Noordegraaf houdt rekening met de leek en brengt de lezer zonder veel omhaal via het jargon op de hoogte. Bijvoorbeeld van die marconist. Zijn meerdere trakteert hij op een met zwoele Amerikaanse stem gebekte telefo niste en haar vriendinnen. En het titelverhaal maakt duidelijk dat de wachtende dames op de kade bij het aanmeren van een schip héél andere dingen denken bij de kreet 'Kapitein sp ring aan de wal'. Veel valt niet te vertellen over dit nieuwe boek. Het is een feite een vervolg op 'Goede morgen kapitein, we zitten aan de grond' en 'Kapitein het anker drijft'. Hoogstaande litera tuur is het evenmin en kritische lezers zullen sommige vertelsels flauw vinden. Niettemin blijft het een boekje dat dankzij zijn humor een aantal aantrekkelijke leesuurtjes kan bezorgen en een heel klein beetje het met romantiek om geven zeemansleven van weleer in de herinne ring terugroept. 'Kapitein spring aan de wal' van Jan Noorde graaf kost ƒ19,90 in de boekhandel. Ad Hanneman ARNEMUIDEN Jacobse (toonzaal, Langestraat 7). Diana Capello, aquarellen. Di. t/m vrijdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 17uur, vr. van 19tot 21 uur, za. van 10 tot 12 en 13tot 16.30 uur. GOES Het lunchcafé (L. Kerkstraat 1). Lij nen in balans van begin tot eind. MIDDELBURG De acteurs van Schel demond. door Jan Smeekens 'Fictie is een waar gemaakte leugen'. Met deze door hen in KIMIKO terloopts ter sprake ge brachte definitie van literatuur (pag. 92) lijken Lee Hadley en Ann Irwin (is Hadley Irwin) zich zelf tegelijkertijd een compli ment voor dat boek te geven. Van hun fans - en daar schijnen veel volwassenen bij te horen - mogen ze. Kritischer lezers kun nen opmerken dat de schrijfsters weliswaar een le vensechte hoofdpersoon ver zonnen die zelf de geloofwaardi ge gebeurtenissen bepaalt, maar dat ze Kim Andrews ook wel erg gemakkelijk en altijd op het juiste moment in contact bren gen met. behulpzame volwasse nen. Die lezers vergeten dat een boek nooit zo lang als het echte leven kan zijn. Of zoals de au teurs schrijven: 'Dat is het voor deel van boeken. Je weet dat al les uiteindelijk goed komt Je hoeft alleen maar verder te le zen, dan komt alles in orde' (pag. 71). Het citaat is op deze manier ge bruikt hier niet helemaal op zijn plaats, omdat de zestienjarige Kim er in het boek zelf een oor deel mee uitspreekt over de kasteelromannetjes waarin ze wegdroomt als ze genoeg heeft van de werkelijkheid. Sinds haar twaalfde jaar begrijpt Kim waarom in haar leven nare dingen eerder regel dan uitzon dering lijken. Ze had alles wat haar hartje begeerde, maar werd zich in de brugklas pijnlijk be wust van haar Japanse uiterlijk waarmee ze zich onderscheidt van de andere kinderen op school. Van haar (Amerikaanse) moeder hoort Kim dat ze tot haar derde jaar Kimi Yogushi heette en dat haar vader niet haar echte vader is. Met niet meer dan een foto en een plaats naam loopt Kim tenslotte van huis om vastberaden op zoek te gaan naar Kenji Yogushi en haar eigen identiteit. Kimiko is in het rijtje HiddenDoe (Zilveren Griffel 1982), Twtti Rhys Hec, Een zomer met Lilith, Maan en ik, Katie, Athabasca, en Abby niet het beste boek van Hadley Irwin. Maar het is wel een zeer leesbaar boek met en kele prachtige passages over menseljke genegenheid. En voor iedereen die weet heeft van de discussie of adoptiekinderen het recht hebben te weten wie hun biologische ouders zijn, zal dui delijk zijn dat het ook een actu eel boek is. Kimiko door Hadley Irwin. Uitgeverij Hans Elzenga, Heemstede. Vertaling Lièsbeth Swildens. Leeftijd 13 jaar en ouder. Prijs f 23,50. Rabobank (Lange Geere 3). Teksten van Paul van Vliet, gekalligrafeerd door Ernst de Vries. Openingstijden bank. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Al het figuratieve werk van Gera Dauvillier en Wim Vader. Herfst. Schilderijen en aquarellen. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Al het abstrakte werk van Gera Dau villier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10tot 12 uurenvan 14tot 16uur. Schouwburg (Café-restaurant Du Theatre) Rob Hollman. tekeningen met Sybenschkrijt De Vleeshal (Markt). Ugo Duchate. d:. t/m zo. van 13 tot 17 uur (t/m 20 november). Het Holografie Museum Gortstraat 36). Alleen op afspraak per groep. Tel. 01180-38810. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Mecky van den Brink, sieraden. Peter van der Hurk, schilderijen en beelden. Di. t/mza. van 13.00 tot 17.00 uur en do. avond van 19.00 tot 21.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Leeslectuur in Middelburg. Hal begane grond: vandalisme. Istanbus, poort naar de Oriënt, foto's (vanaf 7 november). Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). 1e Verdieping Lex de Meester, foto's. Kunst boven wa ter. Ma 18.00 tot 21.00 uur, di. t/m vr. van 10.00 tot 21.00 uur, za. van 10.00 tot 13.00uur. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). De kluis onder een microscoop, foto's (vanaf 7 no vember). Ma. van 17.30 tot 21.00 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). Bekroon- de ontwerpers 2. Kloveniersdoelen. (Achter de hout- tui n enA rchitecteur en stedebou w. NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. "Schouwen- Duiveland", foto's. Wo. t/m zo., 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin- vlietweg 6). Saeftinghe Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/mza. van 14tot 17.30u. Café Soif (Bellamypark 14). Bob Pin gen, 'Een geschilderde selectie'. Tij densopeningsuren. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema'het ge ven van een beeld van Zeeland als va- kantieland voor iedereen. Galerie Bellamy (Bellamypark 19). Karet Goudsblom. Di. t/m vr. van 1C tot 12.30uur,envan 13.30tot 17uur, za. van 13 tot 17uür. Openbare Bibliotheek in samenwer king met Amnesty International (Lan ge Zelke). Universele Verklaring van de Rechten van de Mens. Ma. van 13.30 tot 20.00 uur, di. t/m vr. van 10.00tot20.00uur, za. van 10.00tot 12.30 uur, do. gesloten. Atelier. Nieuwendijk 60. Hugo May- land, Afro Surinaamse houtsnij kunst. Op werkdagen van 12 tot 17 Rob Hollman, lid van de Zeeuw se Kunstkring, toont tekeningen met syberisch krijt in café restaurant Du Theatre bij de Middelburgse Schouwburg van 17 november tot 30 december. Voor het koffieconcert aan staande zondag in de Klove niersdoelen in Middelburg is het Trio Art Nouveau uitgenodigd. Tijdens het concert dat om 11.30 uur begint, worden wer ken gespeeld van Gans, Halff- (marimba). DONDERDAG 17 NOVEMBER Middelburgs Muziek Korps, Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg, 20 uur. Theatergroep Split, Tropenja ren, 't Beest, Goes, 21 uur. De Dodendans, Toneelgroep De Appel, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Jenny Arean George Groot, 'Neem je aan apie voor me mee', de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. VRIJDAG 18 NOVEMBER Arnold Loxam, organist, Concert- en Gehoorzaal, Sin gelstraat, Middelburg, 20 uur. Theatergroep Split, Tropenja ren, 't Beest, Goes, 21 uur. Derek Lee Ragin en Lutz Kir- cholz, concert. Burgerzaal, Stadhuis, Middelburg, 20.15 uur. Paralysis, Bar American, Plein 40-7, Middelburg, 20.30 uur. ZATERDAG 19 NOVEMBER Kindertheater Dodd, 'De sleu tel van Mukwit', De Piek, Helle- bardierstraat 11-13, Vlissingen, 15 uur. Het Nederlands Danstheater, Schouwburg, Middelburg, 20 uur. Vokaal Ensemble Umbillifera, de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Konsert van The Paranoiacs, 't Beest, Goes, 22 uur. Accordeonvereniging Accor- deola, Scheldekwartier, Vlissin gen, 20 uur. Alex d'electrique, theater. De Piek, Hellebardierstr. 11-13, Vlissingen, 22 uur. Middelburgs Kamerkoor o.l.v. Peter Arts, Burgerzaal, Stad huis, Middelburg, 20 uur. Masty en Hindostaanse klas sieke dansgroep, Stichting Su- rant, V.T.V. gebouw, Vlissin- gen, 21 uur. ZONDAG 20 NOVEMBER Trio Art Nouveau, Kloveniers doelen, Middelburg, 11.30 uur. Xenakis ensemble. Klove niersdoelen, Middelburg, 17 uur. Sherryconcert Utrechts Gi taarduo, Vestzaktheater, Bella- mypark 3-5, Vlissingen, 16 uur. WOENSDAG 23 NOVEMBER Parabel, Middel ter, Monsalvatge, Turina, Gra- nados en De Falla. Het Trio Art Nouveau bestaat uit Marjanne Blok (sopraan), Erika Waarden burg (harp) en Michael de Roos t Trio Art Nouveau. Poppentheater Schuttershoftheater, burg, 15 uur. De Theatermaker, toneel. Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Jan Wijn, concertzaal Stads schouwburg, klassieke mu ziek/zang, Middelburg, 20 uur. Toneelvoorstelling 'De Beemster voorbij' (i.h.k.v. de herdenking van de 250ste ge boortedag van Betje Wolff), Vestzaktheater, Bellamypark 3-5, Vlissingen, 20.30 uur. Zaterdag 19 en zondag 20 no vember wordt in het Zuidland theater Terneuzen het Zeeuws Amateur Dansfestival gehou den. Meer dan 200 amateur dansers uit de hele provincie doen mee aan dit festival, dat tevens dient als provinciale voorronde voor een Landelijk Festival dat volgend jaar gehou den zal worden in Amsterdam. Voorafgaand aan het festival, op maandagavond 14 november om 20.00 uur, houdt Dansz- medewerker Okke Verstrenge een lezing over amateurdans. De lezing wordt gehouden in de Muziekschool aan de Leeuwen laan in Terneuzen. Het program ma van het tweedaagse festijn in Terneuzen bestaat uit drie on derdelen. Zaterdag overdag worden onder leiding van be voegde docenten workshops verzorgd op het gebied van jazz- ballet, moderne dans en volks dans, bestemd voor de deelne mers. Zaterdagavond om 20.00 uur geeft Stichting Dansz uit Goes een voorstelling in het Zuidlandtheater. Dansz is de eni ge semi-professionele dans groep die Zeeland rijk is. Hun nieuwe programma 'Expresz' is zeer gevarieerd: jazzballet, mo derne dans, Afro-dans, alles komt aan bod. Zondagmiddag 20 november om 13.30 uur begint dan het ei genlijke festival met twintig ver schillende dansscholen (particu lier en gesubsidieerd), dansgroe pen en verenigingen. Op het programma staat veel jazzdans, maar ook klassiek ballet, moder ne dans, volksdans en dans van etnische minderheden komen aan bod. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes. Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. DONDERDA G 1 7 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die hard' 20 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 20 uur. Electro Middelburg, 'The un bearable lightness of being' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Bagdad Café 20.30 uur. VRUDA G 18 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Red Heat' 19 uur, 'The unbearable light ness of being' 21 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Bagdad Café' 20 en 22 uur. Bibliotheektheater, opvoering theaterstuk 'The Lover' 19 uur. 'Turtle Diary' 21.30 uur. ZA TERP A G 19 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Red Heat' 19 uur, 'The unbearable light ness of being' 21 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Bagdad Café' 20 en 22 uur. Bibliotheektheater, 'The care taker' 10.uur, 'Betrayal' 14 uur, 'The French lieutenants woman' 16.30 uur, 'The go between' 21.30 uur. ZOND A G 20 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Red Heat' 14 en 19 uur, 'The milagro bean- field war' 21 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Bagdad Café' 20.30 uur. Bibliotheektheater, 'The ser vant' 11.30 uur, 'One for the ro ad' 13.30 uur. MA AN DA G 21 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Good Morning Vietnam' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 20 uur. Electro Middelburg, 'The mila gro beanfield war' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Bagdad Café' 20.30 uur WO EN SP A G 23 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 20 uur. Electro Middelburg, 'The mila gro beanfield war' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Bagdad cafe' 20.30 uur. DIN SPA G 22 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Good Morning Vietnam' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Die Hard' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Coming to America' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'The mila gro beanfield war' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Bagdad Café' 20.30 uur. ZA TERDA G 19 NO VEMBER Schuttershoftheater Middel burg^'DjyongejiTj^ ZON DA G 20 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De laatste eekhoorn' 14uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'De jonge magiër' 14 uur. WOENSDA G 23 NO VEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Poppentheater Parcival', 14 uur.

de Faam | 1988 | | pagina 7