De vertrouwde bladen van de Zeeland Combinatie, De Faam, De Vlissinger, De Bevelander en het Zeeuwsch-Vlaams Adver tentieblad hebben begin 1988 versterking gekregen. De ijzersterke combinatie bestaat nu uit het Zeeuwsch-Vlaams Advertentieblad, voor geheel Zeeuwsch-Vlaanderen; De Faam en De Vlissinger, die geheel Walcheren dekken; De Bevelander, voor Zuid- en Noord-Beveland, het nieuwsblad Eendrachtbode dat gelezen wordt op Tholen en St. Phiiipsland en de Nieuws bode Extra voor Schouwen Duiveland en Goeree/Overflakkee. Een uitbreiding die tegelijk een verbetering betekent, voor de ad verteerder die Zeeland huis-aan-huis plus 'n eiland verder, wil bereiken. Het succes van deze uitbreiding is in de loop van 1988 reeds gebleken. Met hun gezamenlijk bereik van 160.480 ex. is dit meteen de grootste dekking die in Zeeland te realiseren is. Wie beter dan de Zeeuwen zelf, kent de problemen van een optimale versprei ding en de leesbehoefte van de gezinnen die per regio zo sterk verschillen. De Zeeuwse lezer kan zich uitstekend vinden in het brede aanbod van deze bladen, die advertentioneel en redaktio- neel 'op hun huid zijn geschreven'; al vele tientallen jaren. Dat kwaliteit niet altijd duur moet zijn komt tot uitdrukking in de mm-prijs. En.... één opdracht volstaat voor al deze kranten. Telefonische inlichtingen: 01184-84000 OOST ZEEUWSCH-VLAAIMDEREN Zeeland, een eiland 'groter huis-aan-huis met de Zeeland Combinatie Domburg Westkapelle® WALCHEREN Zoutelandë^b Middelbur! „!s:

de Faam | 1988 | | pagina 20