raferen is ons vak Mulder Veelzijdige kwaliteit voor gemiddelde beurzen 't Gouddoppertje i\ onn hHH 3 jaar volledige garantie Desiree uuu Singer naaimodecentrum 'n Goed begin VAN BELLE MEUBELEN VLISSINGEN 25.- e Waterherberg De nieuwe winterkollektie is binnen Dam 8 Middelburg 01180-13597 GORDIJNEN TAPIJTEN ZONWERINGEN ENZ binnenhuis middelburg, kromme weele 21-23 telefoon (01180) 14077 Nieuwe Burg 14-16 Middelburg Tel. 35275 Als u de komende maanden verloven gaat OPGELET: Sfeervol bruiloftsfeest? Singer Jeans Scheldestraat 38 Vlissingen 01184-10322 Segeersstraat 9A Middelburg 01180-12165 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 19 oktober 1988 De mooiste dag van uw leven is de mooiste foto-reportage waard. En dat kunt u alleen maar toevertrouwen aan de beste vakmensen. Met de beste apparatuur. En heel veel ervaring. Komt u eens vrijblijvend uw licht opsteken over onze mogelijkheden. Voorbeelden bekijken van ons vakwerk. U zult ontdekken dat wij u veel waar voor uw geld bieden. Dat wij van bij zondere gelegenheden héél bijzondere foto's maken. Ook als het om trouwfoto's gaat. Wij zijn er in gespecialiseerd, 't Is ons vak. Vlissingen, St. Jacobsstraat 27, tel. 12300 Middelburg, Korte Geere 9, tel. 37772 Goes, Lange Kerkstraat 31, tel. 27324 BRUIOSHUPS TlCSTA' Beddewijkstraat 29, 4331 LP Middelburg (01180) 12019 &A-vV>v- Het is en blijft altijd een plezierig spannende bezig heid: een huis inrichten. Hoe komt welk bankstel waar te staan, hoe wordt de slaapkamer ingericht, welke eethoek gaat het worden en nog meer van dat soort zaken. Als de portemonnee maar dik ge noeg is, geeft de keuze van een inrichting natuurlijk weinig problemen. Het gros van de mensen heeft echter een portemonnee waarvan op een gegeven moment de bodem in zicht komt en dan wordt het zoeken naar de juiste combinatie van prijs, kwali teit en smaak. "Dan zijn ze hier aan het goede adres", glundert J. van Belle, directeur van het gelijknamige meubel bedrijf aan de Hermesweg in Vlissingen. "Ons as sortiment is voornamelijk afgestemd op het mid dengenre: een goede kwaliteit gekoppeld aan een gunstige prijs". Het aanbod dat Van Belle biedt is dan ook niet mis. Ruim 2500 vierkante meter toonzaal met complete woon- en slaapkamers en wie een 'eigen kantoor ruimte thuis' wil hebben heeft keuze uit een aantal gerenommeerde merken die legio mogelijkheden bieden. Op slaapkamergebied voert Van Belle de merken Acor, Zevenslaper, Auping, Moser, Treco en Pull man. Op meubelgebied zijn dat de merken Grange (exclusief), City Leder, voor de eigentijdse jeugd To-Morrow en het klassieke concept Square Selec tion. "Advies is bij het uitzoeken van meubelen be langrijk", geeft Van Belle als goede raad. "Als het goed is koop je iets zo niet voor je leven, maar dan toch zeker voor een lange tijd en dan is het belang rijk te weten van welk materiaal de meubelen en dergelijke zijn gemaakt en wat er mee kan worden gedaan. Vandaar ook dat wij alle tijd nemen voor de klanten. Wat dat betreft zijn wij in al die 48 jaren dat wij bestaan nog niets veranderd". Bij aankoop van Desiree verlovingsringen bij juwelier 't Gouddoppertje krijgt u een Diamant in uw verlovingsring voor het symbolische bedrag van: In deze editie van de bruidspagina staat Van Belle Meubelen aan de Hermesweg in Vlissin gen centraal. oerlouingsringen Onze zaak, riant gelegen aan het Veerse Meer, verzorgt 12 maanden per jaar uw festiviteiten, zoals: Bruiloft, receptie, koud of warm buffet, jubileum, personeelsfeest, modeshows, familie- of verjaardagsdiner en koffietafel. In de zomermaanden heeft u tevens de beschikking over ons ruime (eet)terras met een uniek panorama. Proef die unieke sfeer aan de oever van het Veerse Meer. Informeert u eens geheel vrijblijvend of kom eens langs. café-restaurant Polredijk 13c Jachthaven Oostwatering VEERE TEL. 01181-470 Lichtgewicht Zigzag Vrije arm Spoeltje vóór de naald Knoopsgatautomaat Blindzomen Stikkende zig zag Elastische "M"steek Electronisch gestuurde motor Boventransport jffflfflfflF Van f799r i VÓÓr ar H Aktude Woonideeën

de Faam | 1988 | | pagina 24