Broadway musical in Middelburg a f\ :i Zilveren Camera 1987 Licht en landschap van Piet Dieleman Eddie Murphy en het beest in Amerika Amerikaanse danser met geïmproviseerde danssolo Veerse avond f*yt i 'M-V-v-V*- Zeeuwse folkgroep brengt muziek met een betekenis Van Hattum in ZKC 6 T/M 12 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND KINDER Scapino danst legendarisch ballet Gewaagd duo verzorgt nachtvoorstelling Drie-dimensionale kunst in Rabobank DE KUNSTENAAR GESPROKEN BOEKEN Woensdag 5 oktober 1988 DE FAAM - DE VLISSINGER lis IE? ®s» Hf im Hï Wie wil kennismaken met een wervelende musical uit New York, die daar verschillende prij zen in de wacht sleepte, moet zeker op 7 oktober naar Sop histicated Ladies gaan. Dit oog verblindende showspektakel op muziek van de onvergetelijke Duke Ellington, wordt opge voerd in de Schouwburg van Middelburg door het New York Harlem Opera Ensemble. In het stuk staat het leven van deze beroemde Jazzpianist centraal en wordt zijn leven door zang, dans en spel ten tonele gevoerd. Een unieke kans om in een Zeeuws theater een musical van wereldklasse te aanschouwen. 'Beyond Zero' heet het solo- dansprogramma, dat de Ameri kaanse Laurie Booth op 7 okto ber in het Vestzaktheater in Vlissingen op de planken brengt. De critieken van over zee zijn zeer lovend over deze 'acrobaat', die een fenomenale lichaamsbeheersing heeft en zowel armen, benen, romp als hoofd afzonderlijk verschillende bewegingen kan laten maken, die toch bijzonder goed met el kaar harmoniëren. Op de mu- Inwoners van Veere, Vrouwen polder, Gapinge en Serooskerke zijn van harte welkom op de Veerse avond, de zomerseizoen afsluiting 1 988 van de Stichting 'Delta Cultureel'. In de grote Kerk wordt vanaf 19.00 uur een uitgebreid feestprogramma af gewerkt, waarin dans, zang, sport en toneel de revue passe ren. De avond wordt geopend door burgemeester van Mont- frans en gepresenteerd door An- nelore Bax. De toegang is gratis. De onsterfelijke knecht met de lange neus staat centraal in het beroemde balletstuk Pulcinella met muziek van Igor Strawins- ky. Het Scapino ballet voert dit stuk ten tonele op 6 oktober in de Schouwburg van Middel burg. Daarnaast wordt het bizar re ballet Museum uitgevoerd, een surrealistisch kijkspel op de compositie Parade uitgevoerd door het London Symphony Or chestra. De choreografische lei ding van beide stukken is in han den van Nils Christe. In het Vlissinge jongerenuit- gaanscentrum De Piek treedt za terdag 8 oktober de cabaret groep Fifi l'amour op. Men zou kunnen zeggen dat wie van ge waagd theater houdt, deze voorstelling niet mag missen. Het begint om 23 uur. Fifi is een extreem rauwe dame. Haar ex travagante pianist David bege leidt haar. Liederen van Brecht, Piaf, Dietrich en Eartha Kitt be horen onder meer tot het reper toire waarop het Australische tweetal zich heeft gestort. De voordracht geschiedt zonder remmingen. *Fifi en David: een voor dracht zonder remmingen. ziek van Philip Jack brengt hij een vaak absurd aandoende danssolo, waarin onderkoelde humor niet ontbreekt. Muziekgroep Sencha bestaat vier jaar en legt zich toe op het vertolken van liederen, die door overleving bewaard zijn geble ven uit traditierijke streken als Bretagne, delen van Schotland en Ierland. Daarnaast brengt de groep ook zelfgeschreven werk. Op het programma, dat zondag middag 9 oktober in het Vest zaktheater in Vlissingen wordt uitgevoerd, staan zowel instru mentale als gezongen nummers, met daaronder meerstemmige a- capella uitvoeringen. Een be langrijke paats in het instrumen tarium neemt bij Sencha de Kel tische harp in. Sencha bestaat uit Piet Verpoorte, Elly Baijens, Lilian Velthuizen en Marius Roeting. Kunst bewonderen bij het af werken van bankzaken. Dat kan al sinds enige tijd bij de Rabo bank in Middelburg. Ditmaal ex poseert in de hal van het hoofd kantoor de schilder Harold Lin ker met drie-dimensionale schil derijen. Deze werken zijn gro tendeels uit afvalhout opge bouwd en daarna in opvallende tinten beschilderd met olieverf. De expositie van deze Middel burgse kunstenaar duurt tot en met 28 oktober en is gedurende de openingstijden van de bank te bezichtigen. Bekroonde persfoto's zijn van 6 tot en met 19 oktober te bezich tigen in de hal van het stadhuis van Vlissingen en in de Openba re bibliotheek aldaar. Op deze plaatsen zal een selectie van de tentoonstelling De Zilveren Ca mera .1987 geëxposeerd wor den, die gratis toegankelijk is tij dens de openingsuren. Men treft er werk van ondermeer Leo Vo gelenzang, Jacques Klok en Pe ter Martens. De tentoonstelling wordt georganiseerd door de Culturele Raad Vlissingen. Momenteel neemt hij deel aan een groepstentoonstelling van acht jonge Nederlandse kunstenaars in het Museo Espanol de Arte Contemporaneo in Madrid (september-november). Het is maar één van de vele exposities waarmee de Middelburgse kunstenaar Piet Dieleman (Arnemuiden 1956) naar buiten treedt. De kunstenaar Krijn Giesen, die hij enige tijd assisteerde, vormde voor de jonge Diele man de opmaat naar de beel dende kunst. Van 1972-1975 volgde hij de MTS voor foto grafie in Den Haag. Vervol gens studeerde hij aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam, met het duidelijke idee: "Ik word schilder". Wijlen Piet van Daa- len, Zeeuws Museumdirec teur, vormde een belangrijke stimulans. Contacten met Middelburgse kunstenaars als Ben sleeuwenhoek en Peter van Beveren werkten heel sti mulerend. "Tijdens mijn Rot terdamse studietijd hadden we een heel aktieve kern groep. We behoedden elkaar ervoor dat het een dus acade mieklasje werd". Omstreeks 1978 zag hij schilderijen van Daniëls en Lüpertz, die een ware "eyeopener" vormden. "De sensatie van schilderijen met een figuratie die anders was dan de toen heersende beeldnormen (van de concep tuele kunst)". Zijn eind-tentoonstelling van examenwerken op de acade mie (1 980) leverde hem onder, andere een tentoonstelling bij Galerie 't Venster in Rotter dam op. Daarna ging het snel: een tentoonstelling bij Van Krimpen in Amsterdam en ver volgens tal van groeps- en so lotentoonstellingen in binnen- en buitenland. Dielemans ro buuste aardse doeken sloegen aan. Ondertussen was hij naar zijn geboortegrond terugge keerd, onder meer voor de rust, die hij er echter, vanwe ge het vele werk, nauwelijks vond. Het grote aantal ten toonstellingen (dit jaar in Bel gië, Amsterdam, Middelburg, Arnhem en Spanje), en tenge volge daarvan een grote pro- duktie, vergen veel van Piet. Hij kan eigenlijk maar zo'n drie dagen per week geconcen treerd in zijn atelier in Arne muiden werken. De rest van de week is hij doende met het regelen van allerlei zaken. "Maar uiteraard gaan de ideeën over kunst altijd door in je hoofd, of je nu daadwerke lijk met kunst bezig bent of niet". Toch ziet Dieleman ook nog kans om les te geven: drie dagen in de maand in Tilburg en op uitnodiging incidenteel gastcolleges aan diverse aca demies. De thematiek in het werk van Piet Dieleman verandert nau welijks. Het gaat bij Dieleman om het landschap, de omge ving en de inwerking van het licht daarop. De verbeelding van deze thema's is de afgelo pen jaren wel aan verandering onderheving geweest. Waar neming staat aan het begin van al zijn werk. Daarna ont staat een beeld. De verhou ding tussen licht en ruimte boeit Piet enorm: "Je moet dat kunnen ervaren. Licht is de vorm die alle vormen zicht baar maakt. Je ontkomt niet aan drama als je met licht werkt". Dat blijkt bijvoorbeeld uit een serie van vier recente schilderijen van groene boomstammen op een witte achtergrond (in hard win terlicht). Piet Dieleman maakt veelal grote doeken omdat hij het prettig vindt staande voor een doek te schilderen. Naast het schilderen blijft ook de foto grafie hem boeien. Hetzij in fo to's van bomen, die met een combinatie van tempera en olieverf bewerkt, een span nend geheel vormen en dit jaar bij Van Krimpen tentoon gesteld werden, hetzij in land schapsfoto's. Dieleman is de laatste tijd bezig zijn gehele omgeving fotografisch vast te leggen: het landschap, zijn atelier en de dingen daarin, seizoenen, stemmingen, de facetten van het leven. Het is de bedoeling dat hiervan een boek in kleine oplage (zo'n 25 stuks) in eigen beheer wordt uitgebracht. Al eerder maakte hij in de winter van 1980/81 een dergelijk boek, dat een do cumentatie van zijn toenmali ge werk bevat. Het is hiervoor al opgemerkt: hoewel de vormen in zijn werk veranderen blijven de grond thema's gelijk. Van daaruit zal Piet Dieleman ons ongetwij feld telkens weer verrassen met kunst van hoge kwaliteit. Peter Sijnke door Jan Smeekens Eric Carle wordt pas op 25 juni 1989 zestig jaar, maar zijn ver jaardagsfeestje begon dit voor jaar al toen uitgeverij J.H. Gott- mer/H.J.W. Becht 9200 basis scholen in ons land op een zakje zonnebloemzaden trakteerde. Het feest bereikt een tweede hoogtepunt op 14 oktober. Dan opent de Amerikaanse kunste naar voor kinderen in Haarlem een grote internationale ten toonstelling van meer dan hon derd originele illustraties uit zijn prentenboeken. En om te bena drukken dat met de jarige ook al zijn bewonderaars zich jarig mo gen voelen, presenteerde zijn Nederlandse uitgever onlangs twee nieuwe Carletitels en een alleraardigst boekje over het werk van de populaire schrijver en illustrator. TOM DUIM EN ANDERE VER TELLINGEN is een herdruk in één band van drie reeds lang uit verkochte boeken. Het lekker dikke boek bundelt (op vier ver halen na) 'Gelukkige Hans en andere sprookjes', 'Grote Klaas en Kleine Klaas en andere sprookjes' en 'De aap en de vos'. De oorspronkelijke uitga ven waren in een op zichzelf mooiere letter gedrukt, maar de typografie van het jubileumboek laat tekst en illustraties beter sa mengaan. De vertalingen van Harriët Freezer en Huberte Vrie- sendorp bleven op een enkele verbetering na terecht gehand haafd. 'Tom Duim' telt 155 bladzijden, kost tot 1 mei 1989 f 29,50 (daarna vijf gulden meer) en wordt niet herdrukt. In KO DE KREEFT VERSIERT ZIJN HUIS moet een kluize naarskreeft op zoek naar een grotere schelp. Gelukkig leven er op de zeebodem genoeg vriend jes die zijn nieuwe maar zo on gezellige huis willen helpen ver sieren. Een jaar later staat Ko zijn weer te klein geworden schelp graag af aan een kleiner kreeftje en popelt hij om op nieuw te beginnen. Een kreeft wel heel weinig mee gekregen om sympathiek ge vonden te worden, maar Ko is een aandoenlijk dier dat met hulp van anderen de onaangena me verrassingen van het leven de baas wordt. Hoe zorgvuldig Carle het boek componeerde is te zien aan het gebruik van wit in de illustraties. Vooral op de pagina's met het donkere, dreigende bos van zee wier maakt het voelbaar hoe vei lig, vriendelijk en vertrouwd de wereld is waarin Ko leeft. 'Ko de Kreeft versiert zijn huis' werd vertaald door Clara Hillen en kost f 1 9,50. Op bladzijde zes van ERIC CAR LE KUNSTENAAR VOOR KIN DEREN vertelt Carle aan Truusje Vrooland-Löb dat hij ("voor wie het vatten kan") met 'Ko de Kreeft' ook nog een ander ver haal heeft willen vertellen. Het boekje fungeert tevens als cata logus bij de tentoonstelling die vanaf 9 januari in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg te be wonderen valt. De indrukwek kende draak uit 'Gelukkige Hans en andere sprookjes' zit achterin als uitklapbare poster (28x91 cm) gevangen, maar vraagt er om aan de wand geprikt te mo gen worden. Op 19 oktober is Eric Carle aan wezig bij Boekhandel Fanoy in Middelburg. I DONDERDAG 6 OKTOBER Het Scapino Ballet, Stads schouwburg, Middelburg, 20 uur. Waardenberg de Jong, ka- baret, 't Beest, Goes, 21 uur. VRIJDAG 7 OKTOBER The New York Harlem, opera ensemble, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Laurie Booth, Vestzaktheater, Vlissingen, 20.30 uur. Sophisticated Ladies, Schouwburg, Middelburg, 20 uur. Swingavond, O.J.C. Midgard, Middelburg, 20 uur. Veerse avond met: dans- en folkloregroep 'Walacra', kinder koor 'Van Knop tot Bloem', to neelvereniging 'Tot Leerlinghe en Vermaeck', Volksdansgroep Stichting Welzijn Ouderen, Mu ziekvereniging 'E.M.M.'. Grote Kerk, Veere, 19 uur. Fluta Bomba Cachaca, salsa optreden, Dangeroe, Vlasmarkt 39, Middelburg, 21.30 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER Het Vlaams Symfonie-orkest, Concertzaal, Schouwburg, Mid delburg, 20 uur. Fifi L'Amour, de Piek, Vlissin gen, 23 uur. Muziekfestival ten bate van Bangladesh, Scheldekwartier, Vlissingen, 19.30 uur. Dansensemble 'Volta' in sa menwerking met muziekgroep 'Gioia', de Wandelkerk, Middel burg, 20.30 uur. Earthquake Roody and the Trembling Walls, Frapo's, Vlis- singen, 22 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Sencha, Zeeuwse folkgroep. Vestzaktheater, Vlissingen, 16 uur. DINSDAG 11 OKTOBER Het Theater van de Lach, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. WOENSDAG 12 OKTOBER Poppentheater Parabel, Schuttershoftheater, Middel burg, 15 uur. Het Theater van de Lach, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Marionettentheater Sear den Hollander, Zeeuwse Biblio theek, Kousteensedijk 7, Mid- delburg, 14 uur. Negatieve gevoelens vormen de bron waaruit Frank van Hattum uit Doorn put bij het scheppen van fotografisch werk, dat tot 27 oktober te bezichtigen is in het Zeeuws Kunstenaarscen trum in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Hierbij hebben vooral militaire ruïnes van recen te datum zijn belangstelling. Daarbij schuwt hij surrealisti sche effekten niet. MIDDELBURG 'COMING TO AMERICAIN ALHAMBRA Eddie Murphy speelt de kroon prins van het lieflijke staatje Za- munda in de film 'Coming to America'. Zijn bruid is bij zijn 21e verjaardg zorgvuldig uitge kozen. Toch mag hij in Amerika nog even het beest uithangen. - +-L- mw Met hangende pootjes keert hij terug om - eigenlijk tegen z'n zin - zijn onderdanige bruid te hu wen. Vlak voor de bruiloft wacht hem echter nog een ver rassing. Deze dolkomische film speelt in Alhambra. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 561.4/het figuratieve werk van Gera Dauvillier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Al het abstrakte werk van Gera Dau villier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10tot 12 uurenvan 14tot 16uur. Rabobank (Lange Geere 3). In de hal Harold Linker, openingstijden van de bank. Schouwburg (in het café en restau rant) "Etsen" Saskia Eggink (t/m 7 oktober). De Vleeshal (Markt). Harry van de Vliet, di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Ed dy Quite, tekeningen (t/m 8 oktober). Mecky van den Brink, sieraden. Di. t/m za. van 13.00tot 17.00uurendo. avond van 19.00tot 21.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense dijk 7). In de expositieruimte: Kunst in Zeeland 1900-1940, geschiedschrij ving. Kunst boven water, beeldende kunst in Zeeland in de jaren 1940-1960. In de hal begane grond Rayon-fototentoonstelling. 1e Ver dieping: Joden in de Sovjet-Unie, fo totentoonstelling (vanaf 10 oktober). Afdeling jeugd: Tekeningen van Alex Wolf, kinderboekillustrator (t/m 10 oktober). Ma. van 17.30tot21 uur, di. t/mvr. van 10tot21 uur,za. van 10tot 13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Johan de Brune de oude Ma. van 17.30 tot 21.00 uur, di. t/mvr. van 10tot21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). Oog op de deltawerken, Bukkels, boeken (vanaf 12 oktober). Di. t/m vr. van 11.00 tot 17.00 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17.00uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Frank van Hat tum, foto's. Ma 18.00 tot 21.00 uur, di. t/mvr. van 10.00tot21.00uur, za. van 10.00 tot 13.00 uur. NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin- vlietweg 6). Saeftinghe Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17 uur. OOST-SOUBURG Openbare Bibliotheek Kanaalstraat 58. Honderdjaar Leger des Heils Vlis singen. Ma., wo. en vr. van 13.30 tot 17.30 u., di. van 9.00 tot 12.30 u., 13.30tot 17.30, 18.30tot 20 uur, do. van 18.00tot 20.00uur, za. van 9.30 tot 12.30uur(t/m 8oktober). TERNEUZEN VVV-kantoor (Burg. Geillstraat 28). Inbraakpreventie en Vandalisme. Ma. van 13 tot 17 uur, di. tot vr. van 9.30 tot 12 en 13 tot 17 uur, za. van 9.30 tot 12 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr. 26). 'Stadhou der Willem III en de Zeeuwen', 'Opti sche telegrafie in Zeeland', schilderij en van Engelse landschapsschilders', 'De geschiedenis en conservering van de kerk', 'Authentieke boerenwa gens van de Stichting Zeeuwse In span', 'In vitrines liggen fossielen en stenen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere' en 'beeldhouwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Verbeeld ver leden; tekeningen rond het thema V.O.C. van Leendert van der Pool. Te vens in diverse vitrines foto's en teke ningen over de historie en de sloop van het Ramschip de "Schorpioen". Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur, zo. van 14 tot 17 uur. Potterie S (S. Oomstraat 1). Unieke collectie replica-spreeu wen po t- modellen. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. Stichting 'De Schotse Huizen' Jos Errens, aquarellen en potloodteke- ningen van o.a. Veere. VLISSINGEN Kroonprins Eddie Murphy tijdens de bruiloft terwijl de ver rassing binnenkomt. Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 t/m 17.30 u. Di., wo., vr., en za. van 10 u. tot 12.30 u. en van 14tot 17.30uur. Openbare Bibliotheek. (Lange Zelke 91). Anders bekeken, de Zilveren Ca mera 1987. Ma. van 13.30tot 20uur. Di., wo. en vr. van 10 tot 20 uur, za. van 10tot 12.30 uur. Bethesda St. Joseph ziekenhuis Kou- dekerkseweg 88, benedengang). Fo toclub "de Schelde", recent werk van leden van de club. De Gevangentoren (Boulevard de Ruyter). Vlissingen Vestingstad 1940-1945, tekeningen, schilderijen, schaalmodellen en maquettes. Za., zo. en wo. van 11 tot 17 uur. Hogeschool Zeeland (Edisonweg, hal). Architectuurexpositie van de af deling Bouwkunde met 3 thema's: het Schröderhuis van architect Riet veld, de stedelijke ontwikkeling van het dorp Nagele in de Noord-Oost Pol der en Almerestad in Flevoland. Op werkdagen van 9.00tot 17.00uur. Art-titude (Singel 14, vitrine galerie). De Samenkomst, Sandel Littel, schil deringen. Dagelijks van 9 tot 23 uur. Bezoek binnen na telefonische af spraak. tel. 01184-19392 of 01104-293. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten mettoeristi- sche promotie, met als thema'het ge ven van een beeld van Zeeland als va" kantieland voor iedereen. Theo Jor- dans, lithografieën. Stadhuis (hal). De Zilveren Camera 1987, op werkdagen van 10 t/m 17 Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5A, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. DONDERDAG 6 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Cry freedom' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Last Emperor' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Powaqqatsi' 20.30 uur. VRIJDAG 7 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee 2' 19 uur, 'Cry Free dom' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Crocodi le Dundee 2' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Attention Bandits' 20.00 uur, 'Powaqqatsi' 22.30 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee 2' 19 uur, 'Cry Free dom' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Crocodi le Dundee 2' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Attention Bandits' 20 uur, 'Powaqqatsi' 22.30 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dirty Dancing' 14 uur, 'No man's land', 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dirty Dancing', 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 uur, 'Cry Free dom' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Crocodi le Dundee 2' 14 uur, 'The Last Emperor' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Attention Bandits' 20.30 uur. MAANDAG 10 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Cry Freedom' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'The Last Emperor' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Attention Bandits' 20.30 uur. DINSDAG 11 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Cry Freedom' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'The Last Emperor' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Jupon Rouge' 20.30 uur. WOENSDAG 12 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Co ming to America' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'No man's land' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Cry Freedom' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Powaq- quatsi' 19 uur, 'Crocodile Dun dee 2' 21 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Attention Bandits' 20.30 uur. '3 ZATERDAG 8 OKTOBER Schuttershoftheater Middel- burg, 'Snuitje' 14 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Schuttershoftheater Middel- burg, 'Snuitje' 14 uur. WOENSDAG 12 OKTOBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Poppentheater Parabel' 15 uur. Galerie Bellamy (Bellamy 19). Liliane Vertessen, Hedendaagse beeldende kunst 1988/1989. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 uur, en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur.

de Faam | 1988 | | pagina 9