Marrie de Muynck waarschuwt jeugd ENQUÊTE POPVOORZIENINGEN MUZIKANTEN VOOR MUZIKANTEN Yada! Yada! Brood in Piek Sport, muziek en theater op Moluks feest 11 T/M 17 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND Bunker De Opening vanuit Stedelijk Museum Engelse parade door Middelburg Enquête Instituut FFFF leeft zich uit Tentoonstelling beelden in beeld Orgelconcerten Walcherse kerken DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 10 augustus 1988 m M M lïfI® M Hï Welke bestuurder luidt Haagse popmuziek-bel? Soms worden ze er wel eens een beetje moedeloos van, de bestuursleden van de Stichting Muzikanten voor Muzikan ten. Al meer dan twee en een half jaar zijn ze bezig de kwali teit van de Zeeuwse popmuziek op te krikken en hoewel ge meente en provincie niet echt tegenwerken en ook een wel willend oor lenen, hoopt de Stichting nog steeds op een meer actievere inzet voor de popbelangen van Zeeland. Met de uitkomst van een enquête waarbij muzikanten hun wen sen kenbaar kunnen maken hoopt de stichting in ieder geval de gemeente Middelburg te overtuigen. Een gesprek met twee bestuursleden van de Stichting: Peter van Liere en Fer- re van Beveren. "Goede oefenruimte, dat is het waar het ons aan ontbreekt", zegt Ferre, pr-lid van het bestuur. "In andere provincies is met behulp van het Ministerie van WVC al heel veel voor het popgebeuren gerealiseerd, maar daar trokken de gemeentes ook voor aan de bel in Den Haag. Wij weten dat er geld voor is, maar iemand moet het wel gaan ha len. Als je ziet hoeveel er iedere keer naar Nieuwe Muziek of de fanfare-orkesten gaat, dan denk je wel eens, wanneer zijn wij nu aan de beurt", stelt het bestuurslid teleurgesteld. "Wet houder Vinke zei zelf dat ook popmuziek een vorm van heden daagse cultuur is, maar toen wij indertijd ons beleidsplan presen teerden en daarvoor alle wet houders uitnodigden kwam er niemand. Het is tekenend voor de belangstelling van de kant van de bestuurders". Voorzitter Van Liere vult aan: "Er wordt wel subsidie aan bands van bui ten Zeeland gegeven bij hun op treden hier, maar wij willen juist het niveau van de bands in de ei gen provincie omhoog brengen. En hoe dat kan? Alleen door hen behulpzaam te zijn met het op zetten van gedegen oefenruim tes, die voorzien zijn van een akoestische isolatie". De bestuursleden zijn er van overtuigd dat het nog wel even kan duren voordat de problemen rond de bunker in Park Tooren- vliedt zijn opgelost. De gemeen te zag in het aanbieden van deze onderhoudsvrije ruimte aan de stichting een goedkope oplos sing voor haar nijpende gebrek aan oefenruimte. Zeker omdat de muzikanten aanboden het te investeren bedrag in tien jaar te zullen terugbetalen. Toen teken de de buurt protest aan en die hele procedure kan nogal wat tijd gaan nemen. "Ongelofelijk, wat de mensen niet naar voren brengen", zegt Ferre, die de Wie meer weet over het maritie me gebeuren in en om Vlissin- gen en het Vliegent Hart en zijn schatten of daar juist meer van wil weten kan zaterdag 13 au gustus vanaf 8.30 uur in het Stedelijk Museum in Vlissingen terecht. Hans Zoet behandelt deze onderwerpen in zijn radio programma 'De Opening'. Ver schillende deskundigen geven een toelichting. Het VARA- programma wordt tussen 8 en 12 uur rechtstreeks vanuit het museum op Radio 2 uitge zonden. Felix Meurders bespreekt in het programma de landelijke dag- en weekbladen en opvallende ge beurtenissen van deze week. Ook de videotheken top 5 en de bibliotheken top 5 komen aan bod. Verder is er een informa tiestand van de VARA. De toe gang tot het museum is tijdens de opnamen vrij. De Guildford Phoenix Youth Band uit het Engelse Guildford is op werkvakantie. Zaterdag 13 augustus houdt de band een streetparade door de Middel burgse binnenstad. Dit op ver zoek van het Junior Drumcorps Johan Friso en de Ceremonie meesters. De parade begint om 14.30 uur en duurt tot onge veer tot 16 uur. 's Avonds zijn de Engelsen te gast in het clubgebouw van Jo han Friso. Met Johan Friso en Juliana's Drum Bugle Corps treedt de band donderdag 18 augustus op in Oostkapelle. hoorzitting van de buurtbewo ners bijwoonde: "Popmuzikan ten worden door velen gezien als een stel randgroepjongeren, die alleen maar last bezorgen. Terwijl de gemiddelde leeftijd van onze bandleden rond de 25 ligt en wij gewoon serieuze hardwerkende musici zijn. Eerlijk gezegd zouden wij zelf ook het liefste nieuwbouw willen, maar dat kunnen we zeker niet betalen". Peter van Liere en Ferre van Beveren. Het ideaal van de Stichting Mu zikanten voor Muzikanten is een eigen gebouw, waarin naast een kantoor en oefenruimtes ook plaats is voor een ontmoetings ruimte voor muzikanten. Bandle den en toekomstige bandleden- kunnen elkaar daar treffen, over hun muziek praten en contacten met aspirant-musici leggen. De ze voorzieningen aan de basis zouden de animo en het niveau van de popmuziek in Zeeland enorm op kunnen krikken, waar door ook optredens buiten de provincie meer tot de mogelijk heden zullen gaan behoren. De stichting is momenteel door middel van een enquête bezig het aantal muzikanten en toe komstige muzikanten te inven tariseren en hun wensen op een rijtje te zetten. Op deze wijze hoopt het bestuur met actuele gegevens meer voet aan de grond te krijgen bij de gemeente Middelburg. De formulieren kun nen worden opgehaald bij Mu ziekhandel van Damme, Muziek centrum Middelburg, Bar Seven ty Seven en American. "Laat iedereen toch reageren, vooral degenen die nog niet in een band spelen, maar dat wel wil len", zegt voorzitter-drummer Van Liere. "Met dit nieuwe cij fermateriaal hopen wij echt de gemeente te kunnen overtuigen, dat er iets moet gebeuren in on ze provincie voor de popmuzi kant. Als je ziet wat voor voor zieningen er in Limburg en Bra bant zijn, dan lopen we hier ver achter". BOEK "DE SAMENZWEERDERS" OVER MACHTSWELLUSTELINGEN Haar (acht) kinderen vonden het een goed boek. En toen durfde ze het uit te geven. "Hun oordeel was maatge vend", stelt Marry de Muynck tevreden vast. Onder de titel "De samenzwering" ligt het boek voor jeugd vanaf voort gezet onderwijs-leeftijd in de boekhandel. Het bevat "inte ressante gegevens over de tijd vóór de Franse revolutie". De 46-jarige Middelburgse geeft de winst van het boek uit handen aan Belo Horizonte in Brazilië, een project dat zich bezighoudt met dakloze kinderen. Eerder schreef de in Borsele geboren schrijfster "Verdwenen in Ne pal" in het kader van de actie Zeeland helpt Nepal. Marrie de Muynck studeerde psychologie aan de Gemeentelij ke Universiteit in Amsterdam. Na haar kandidaatsexamen stapte ze over naar de Vrije Uni versiteit. "Ik kwam uit de zware hoek van de gereformeerde kerk. Ik had min of meer afstand genomen van mijn geloof, maar het hield me toch bezig. Onder meer het begrip zonde in relatie met psychologie hield me bezig. Ik ben daardoor weer tot het ge loof gekomen. Op de Vrije Uni versiteit hield een aantal profes soren wijsbegeerte zich onder meer bezig met de ontwikkelin gen op basis van de christelijke ethiek". "Mijn vroegere geschiedenisle raar", vervolgt ze haar verhaal, "de heer De Bree zal mogelijk te vreden zijn geweest, al zijn mijn historische naspeuringen wel heel anders dan de zijne. Hij ver telde op de middelbare school in Vlissingen ontzettend veel over de Franse revolutie". Mevrouw De Muynck begon aan het boek "omdat ze verbijsterd is" over het feit dat "lieden als Robespierre, Hitler en Khomeini zoveel macht naar zich toe kun nen trekken en vervolgens mil joenen mensen in het verderf storten". Ze bestudeerde daar voor historische documenten en verwerkte die in het verhaal "De samenzwering". "Daardoor kunnen de jongeren meer inzicht krijgen in de mechanismen, die werkzaam zijn bij de politieke opkomst van slechte machtheb bers. Mijn studie-ervaring heeft me geholpen bij het integreren van het bestudeerde materiaal tot een verhaal voor jongeren". Het verhaal in "De samenzwe ring" is verzonnen. Maar de in formatie over de samenzweer ders, die functioneren onder de naam "De illuminati", is volgens de schrijfster correct. En dat al les is ontaard in een spannend jeugdverhaal. De prijs voor het boek is relatief laag: f 10, "Dat komt onder meer omdat de zetkosten laag zijn gehouden. Een professioneel zetter heeft het voor de helft van de prijs ge maakt", meldt ze tot slot. Marrie de Muynck en twee van haar kinderen Overmatig drugsgebruik en een steeds wisselende samenstel ling van zijn Wild Romance kon den hem er niet van weerhou den om gewoon door te rock 'n rollen. Brood vergaat niet, maar brengt gewoon een nieuwe el pee op de markt. Zaterdag 13 augustus stort Herman Brood zich op de Piek aan de Vlissingse Hellebardierstraat. Zijn laatste elpee Yada! Yada! staat centraal bij het optreden dat om 22 uur begint. Geen band in Bar American op vrijdag 12 augustus maar een instituut. In opbouw wel te ver staan. "Fat Freddy's Freak Fe deration wenst haar publiek te vermaken met verschillende Amerikaanse muziekstijleen", licht de - in principe - tienmans formatie toe. "Doordat er altijd jongeren in opleiding het podium op worden gejaagd, kan het muzikale ni veau soms iets dalen. Daar staat tegenover dat originaliteit en eerlijkheid tot een maximum worden opgeschroefd". Het op treden in de bar aan het Middel burgse Plein 40 begint om 21.30 uur. Rien Halters, Gerhard Lentink en Gertjan Evenhuis tonen tot 28 augustus de beelden die ze van 1981 tot 1988 hebben ge maakt in de Scheldesmederij aan de Vlissingse Walstraat. Hans Paalman, directeur van het Stedelijk Museum, opent de expositie zaterdag 13 augustus om 16 uur. Tegelijkertijd wordt de publicatie 'Tochtgenoten' gepresenteerd. In het boek-staan, naast afbeel dingen van het werk van de kunstenaars, teksten van Hans Keller, Eric Bolle, Elisabeth de Schipper en Rudi van Dantzig. Boek en tentoonstelling kwa men tot stand op initiatief van CCK Dordrecht, Culturele raad Vlissingen en Provincie Zeeland. DOMBURG VVV kantoor Domburg (Schuit- vlotstraat 32). Klaus Wehnert, aqua rellen en tekeningen. Tijdens kan tooruren. Badhotel Domburg (expositiege bouwtje) beeldend vermogen, Dom- burgse Schilder- en tekenclub. Wo. en vr. van 10.00 tot 12.00 uur en 19.30 tot 21.30 uur, za. en zo. van 14.00 tot 17.00 uur. GOES Maria Magdalenakerk 'Het Gebaar', sculpturen en installaties van Harry Boom, Nicole v.d. Heijden, Jacky van Dessel en Niekje v.d. Lavoir. Ma. t/m za. van 10tot 16 uur. HOOGELANDE Kapel van St. Maarten. Marten Molle- ma, kleurpotloodtekeningen. Di. t/m zo. van 11.00 tot 18.00 uur. MEUSKERKE Gemeentehuis Mariekerke (Dorpsstraat 3). Ko Brouwer, foto's met als thema "Ontmoeting met de natuur". Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur. MIDDELBURG Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Al het figuratieve werk van Gera Dauvillier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Al het abstrakte werk van Gera Dau villier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. De Kloveniersdoelen. "Daglicht". Kunstwerken van Jan Dibbets, Al- brecht Dürer, Nankoku Hidai, Raoul de Keyser en Mar/ow Moss. Ope ningstijden: 's avonds (wisselend, verschuiven door de veranderde tij den van het ondergaan van de zon met het verstrijken van de zomer). Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uuren van 14tot 16 uur. Schouwburg (café en restaurant) Ge rard Menken, aquarellen en olie verven. Kapittelzaal (Abdij 9). New Deal schilderkunst, muurschilderingen uit de Verenigde Staten gemaakt in de periode 1933-1943. Ma. t/m vr. van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. De Vleeshal (Markt). Tom van den Boomen beelden. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13tot 17uur. Rabobank (Hal hoofdkantoor) For pleasure only Philip Veurink, olieverf schilderijen met als onderwerp "Mo de en landschappen". Openingstij den van de bank. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). In de expositieruimte: Van ra derboot tot jumbo-ferry. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10tot 13uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Annelies Plan- teijdt, sieraden en Robert Mc Neally black box serie, mixed media. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van IQtot 13uur. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Bunkers, funktie en inhoud, ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). 'Vernuft en Vlijt', De Middelburgse Tekenaca demie. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur en za. t/m ma. van 13.30 tot 17.00 uur (t/m zo. 14 augustus). NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. OOST-SOUBURG Watertoren (Rijksweg N58). Alex Vermeulen. Objecten, foto's en teke- ningen. Di. t/m zo. van 11 tot 18 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/IMatuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin- vlietweg 6). Saeftinghe Tevens Piet Rijken, schilderijen. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Hervormd centrum Huisvlijt, schilder-, teken- en borduurwerken. Do. van 14.00tot21.30uurenvr. van 19.00tot 21.30 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr. 26). 'Stadhou der Willem III en de Zeeuwen', 'Opti sche telegrafie in Zeeland', schilderij en van Engelse landschapsschilders', 'De geschiedenis en conservering van de kerk', 'Authentieke boerenwa gens van de Stichting Zeeuwse In span', Tn vitrines liggen fossielen en stenen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere'en 'beeldhouwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Verbeeld ver leden; tekeningen rond het thema V.O.C. van Leendert van der Pool. Te vens in diverse vitrines foto's en teke ningen over de historie en de sloop van het Ramschip de "Schorpioen". Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur, zo. van 14 tot 17 uur. Potterie S (S. Oomstraat 1). Unieke collectie replica-spreeu wen po t- modellen. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. VLISSINGEN Café Soif (Bellamypark). Herman F. Goetheer, olieverfschilderijen. Tij dens openingsuren (tot zo. 14 au- gusutus). Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 t/m 17.30 u. Di„ wo., vr., en za. van 10 u. tot 12.30 u. en van 14tot 17.30uur. Openbare Bibliotheek. (Lange Zelke 91). Museum '88uitgebeeld. Ma. van 13.30tot20uur. Di., wo.envr. van 10 tot 20uur, za. van 10tot 12.30uur. Scheldesmederij (Walstraat). Beel den 1981-1988, door Rien Halters, Gerhard Lentink en Gertjan E venhuis. Di.t/mzo. van 11 tot 18 uur. Vanaf za. Stedelijk Museum. (Bellamypark 19). DONDERDAG 11 AUGUSTUS 'Interscaldis, Pipes Drums, Markt, Westkapelle, 19.30 uur. 'Toeristenconcert, Koorkerk, Middelburg, 11 uur. 'Klank- en lichtspelvoorstel ling, Abdij, Middelburg, 21.00 VRIJDAG 12 AUGUSTUS 'Orgelrecital: Kees van Houten, Lutherse Kerk, Middelburg, 20.15 uur. Klank- en lichtspelvoorstel ling, Abdij, Middelburg, 21.00 uur. 'Marktorgelconcert, St. Ja- cobskerk, Vlissingen, 12.00 uur. 'Popfestival met Zeeuwse pop groepen, Ruiterplaatweg, Kam perland, 15.00 uur. 'Orgelconcert: C. Sluyter, St. Jacobskerk, Vlissingen, 12.00 uur. 'Fat, Fredy's Freak Federation, Bar American, Plein 40, Middel- burg, 21.30 uur. ZATERDAG 13 AUGUSTUS 'Gastbeiaardconcert: Henk G. van Putten, St. Jacobstoren, Vlissingen, 15.00 uur. 'Muzikale clown Goudijn, Bin nenstad, Vlissingen, 14.00 uur. 'Herman Brood, jongerenuit- gaanscentrum De Piek, Vlissin gen, 22.00 uur. 'Engels muziekkorps, bin nenstad, Middelburg, 14.30 uur. 'Muziekfestival muziekvereni ging "Caecilia", muziektent. Boulevard Banckert, Vlissingen, 13.00 uur. MAANDAG 15 AUGUSTUS 'Jazz-band, Weststraat/Schelpweg, Dom- burg, 19.00 uur. DINSDAG 16 AUGUSTUS 'Orgelconcert: Gerrit Chr. de Gier, Nieuwe Kerk, Middelburg, 20.00 uur. WOENSDAG 17 AUGUSTUS 'Zomeravondconcert, Harmo nie Voorwaarts, Toeristenkerk, Koudekerk, 19.30 uur. 'Middelburgs muziekfeest met taptoe, Markt, Middelburg, 20.00 uur. 'Volksdansgroep "Walacra", Markt, Westkapelle, 20.00 uur. 'Klank- en lichtspelvoorstel ling, Abdij, Middelburg, 21.00 uur. De Molukse Welzijnsstichting Ese Palaloi (Middelburg/Koude- kerke) viert vrijdag 12 augustus met verschillende activiteiten de zomer. Voor de kinderen zijn er om 10 uur allerlei spelen op het trapveld aan de Rijnstraat en in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat. Vanaf 15 uur staan in de Ontmoe tingskerk zang, toneel en sport centraal. In de Ontmoetingskerk zijn 's middags een fototentoonstelling en video-opnames van de Mo- lukken te zien. Daarnaast geeft de Molukse theatergroep Delta uit Amsterdam twee voorstellin gen. In de pauzes worden er Mo lukse gerechten geserveerd. Verder wordt er gekiend, een soort bingo, en is er een Moluk se menariegroep. Aansluitend daarop laat een Moluks kinder koor een aantal liedjes horen. Met een karate-demonstratie zorgt sportschool J. Malawauw voor het sportieve aspect van de activiteitendag. Het optreden van een Molukse surpriseband moet voor een swingende afslui ting zorgen. Orgelliefhebbers kunnen zich deze week weer volop amuse ren. Vrijdagmiddag 12 augustus is er in de Vlissingse Sint Ja cobskerk tussen 12 en 12.30 uur een middagpauzeconcert van Eleonore G. Sluyter uit Eind hoven. Vrijdagavond om 20.15 uur een concert van Kees van Houten in de Lutherse Kerk te Middelburg. Dinsdag 16 augus tus verzorgt Gerrit C. de Gier uit Groenekan een concert in de Middelburgse Nieuwe Kerk. De aanvang is om 20 uur. Betje Wolff 1738-1988. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema 'het ge ven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Tevens Wim de Maat gemengde technieken. DONDERDAG 11 AUGUSTUS 'Alhambra I Vlissingen 'Rambo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19.00, 'Crocodile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Police Academy 5' 20.00 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'La Terrassa' 21.30 uur. Bibliotheektheater Middelburg 'Maurice' 20.30 uur. VRUDA G 12 AUG US TUS 'Alhambra I Vlissingen, 'Ram bo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen,'Hon- neponnetje' 19.00 uur, 'Croco dile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5' 19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 19.00 en 21.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, '9% weeks' 21.00 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Maurice' 20.30 uur. ZA TERP A G 13 AUG US TUS 'Alhambra I Vlissingen, 'Ram bo 3' 14, 19, 21.30 en 23.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19 en 23.30 uur, 'Crocodile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5' 19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 19.00 en 21.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'The Untouchables' 21.00 uur. ♦Bibliotheektheater Middel- burg, 'Maurice' 20.30 uur. ZONDAG 14 AUGUSTUS 'Alhambra I Vlissingen, 'Ram bo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19.00 uur, 'Croco dile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5'19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg 'Salsa' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'The Glenn Miller story' 21.00 uur. MAANDAG 15 AUGUSTUS 'Alhambra Vlissingen, 'Rambo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19.00 uur, 'Croco dile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5' 20.00 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Ghandi' 20.30 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Maurice' 20.30 uur. DINSDAG 16 AUGUSTUS 'Alhambra I Vlissingen, 'Ram bo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19.00 uur, 'Croco dile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5' 20.00 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Down by law' 21.00 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Maurice' 20.30 uur. WO EN SP A G 17 AUG US TUS 'Alhambra I Vlissingen, 'Ram bo 3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Hon- neponnetje' 19.00 uur, 'Croco dile Dundee 2' 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Police Academy 5' 20.00 uur. 'Electro Middelburg, 'Salsa' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'De Aanslag' 20.30 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Maurice' 20.30 uur. DONDERDAG 11 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. VRIJDAG 12 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. ZATERDAG 13 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'My Little Pony' 14.00 ZONDAG 14 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. 'Grand Theater Goes, 'Bambi' 14.00 uur. MAANDAG 8 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. DINSDAG 9 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam- bi' 14.00 uur. WOENSDAG 10 AUGUSTUS 'Alhambra II Vlissingen, 'Bam bi' 14.00 uur. 'Grand Theater Goes, 'Bambi' 14.00 uur.

de Faam | 1988 | | pagina 7