Bit (Brom)fietsen worden verkocht Bouwspeelplaatsen Enquête over inspraak V erkeers(on) veiligheid Hinderwet Colofon Werk in uitvoering "Half oog" Studiefonds Week Tafeltje Dekje" Belastingplichtigen Waardering Tarief Bezwaarschrift Kwijtschelding Enquêteformulier Informatie Redactie: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg. Telefoon: (01180) 26251Reacties van harte welkom. Woensdag 29 juni 1988 DE FAAM oor het oog van de Lange Jan A De Piet Heinstraat is tussen de Westerscheldestraat en de Dorus Rijkersstraat afgesloten voor ver keer in verband met de inrichting tot 30 km/uur gebied. Ook de Noord weg wordt inge richt tot 30 km /uur-gebied tussen de Gerbrandylaan en het Hooge- landse wegje. De vakantieperiode waar de meesten van ons reikhalzend naar uitkijken, is in aantocht. Ook de ze pagina met gemeentelijke in formatie gaat een beetje op va kantie. Dat wil zeggen half, want van 13 juli tot en met 17 augustus k zult u hier een halve pagina "Door het oog van de Lange Jan" aantreffen. De redaktie wenst alle lezers een fijne en zonnige vakantie toe. Sinds 1956 kent de provincie Zee land als zovele andere provincies een studiefonds. Feitelijk is de studiefinanciering geen taak voor de lagere overheden, doch geble ken is dat de rijksoverheid tot op heden niet in staat is pasklare oplossingen te bieden voor alle studenten. De Stichting Zeeuws Studiefonds is opgericht door de gezamenlijke Zeeuwse Gemeenten, de provincie Zeeland en enkele partikuliere in stanties. Het secretariaat is opgedragen aan het Provinciaal Opbouwor- gaan Stichting Zeeland. De doelstelling van het fonds Het fonds stelt zich ten doe! steun te verlenen aan studenten van wie de ouders niet in staat zijn de stu die te financieren. Daarnaast komen ook zelfstandi ge studenten waarvoor dezelfde onmacht gekit in aanmerking. Het fonds verstrekt in principe renteloze voorschotten aan stu denten die geen, of te geringe steun kunnen krijgen van de rijks overheid. Men denke hierbij bijvoorbeeld aan vormen van particulier on derwijs; uitwonende studenten, jonger dan 18 jaar; studenten die een opleiding volgen in België (onder bepaalde voorwaarden) enzovoorts. Nadere informatie betreffende de mogelijkheden die het Zeeuws Studiefonds kan bieden, is op het secretariaat verkrijgbaar. Hier zijn tevens de aanvraagfor mulieren voor het studiejaar 1988-1989 verkrijgbaar. De aanvragen dienen zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 1 september 1988 in bezit te zijn van het secretariaat. Aanvragen die na I september 1988 worden ingediend zullen niet meer in be handeling worden genomen. Openingstijden van het secre tariaat: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur telefoon: 01180-82500 "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken, die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. IJ kunt hiervoor bellen met nummer 01180-38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu van 4 juli 1988 tot en met 9 juli 1988. maandag rundvlees, groentemix, aard appelen dinsdag varkensvlees, spinazie, aard appelen woensdag gehakt, andijvie, aardappelen donderdag carbonade, bloemkool, aard appelen vrijdag gebakken vis, groentemix, aard appelen zaterdag kipfilet, appeltjes, aardappelen Onroerend goed- belasting 1988 Eén dezer dagen heelt u de aanslag onroerend-goedbelasting 1988 aangetroffen in uw brievenbus. Met betrekking tot deze gemeentelijke belasting wordt hieronder aangegeven hoe de aanslag wordt berekendd, waar bezwaren kunnen worden inge diend en op welke wijze kwijtschelding/afschrijving aange vraagd kan worden. De onroerend-goedbelasting bestaat uit twee belastingen te we ten: één van de gebruiker van het onroerend goed en één van de "zakelijk genothebbende" van het onroerend goed (in het alge meen de eigenaar, maar ook de erfpachter, vruchtgebruiker enz.). De onroerend-goedbelasting wordt jaarlijks geheven van de ge bruiker van het onroerend goed; dat is degene die op 1 januari van het belastingjaar een onroerend goed gebruikt en van degene die op 1 januari van het belastingjaar krachtens zakelijk recht het genot heeft van een onroerend goed. Als een gebruiker in de loop van een belastingjaar verhuist, ook al gebeurt dat bijvoorbeeld op 2 ja nuari, dan moet hij toch over het gehele jaar belasting betalen. Hetzelfde geldt voor de eigenaar van een onroerend goed. Ver koopt deze bijvoorbeeld op 2 ja nuari zijn onroerend goed, dan ontvangt hij toch een aanslag over het hele jaar. Wij willen er nog op wijzen, dat Met ingang van 1 augustus 1988 zullen gevonden (brom)fietsen, waarvan geen eigenaar bekend is geworden, bij afslag worden ver kocht aan mensen wiens (broni)fiets is gestolen. Dit zal plaatsvinden op elke 3e donder dag van de maand. Vanaf 1 augustus a.s. zal een ie der, die aangifte doet van vermis sing van zijn of haar (brom)fiets een zogenaamd "aankoopcertifi caat" ontvangen. Dit certificaat moet goed worden bewaard. Als de politie er in slaagt de ver miste fiets weer op te sporen, dan krijgt betrokkene daarover uiter aard bericht. In dat geval zal er naar worden gestreefd, dat het voertuig weer ter beschikking komt. De mogelijkheid is aanwezig, dat de brommer of fiets door een an der is gebruikt om zich eenmalig gemakkelijk te kunnen verplaat sen, waarna het voertuig ergens anders is achtergelaten. Zulke on beheerd aangetroffen fietsen of brommers komen veelal na enige tijd als "gevonden voorwerp" bij de politie terecht. Vaak ontbreken ten aanzien van "gestolen voertuigen" de essen tiële gegevens -met name het framenummer- die het mogelijk maken vast te stellen, dat een ge vonden fiets of brommer identiek is aan een ontvreemd exemplaar. De eigenaar van zo'n voertuig zal zijn eigendom natuurlijk gemak kelijk kunnen herkennen. Daar om wordt elke 3e donderdag van de maand 's ochtends van 9 tot 10 uur aan alle aangevers de gelegen heid gegeven bij het politiebu reau, Achter de Houttuinen 10, Middelburg, de daar aanwezige (brom)-fietsen te bekijken om te zien of het vermiste voertuig daar misschien bij is, zodat teruggave kan plaatsvinden. Mocht ook dat niet het gevaj zijn, dan worden door diefstal gedu peerden op dezelfde donderdag van 11.00 - 12.00 uur in de gele genheid gesteld een (brom)fiets te kopen uit de voorraad gevonden voertuigen die al langer dan twee maanden tevoren zijn gevonden en waarvoor nog geen eigenaar is komen opdagen. Die verkoop geschiedt bij afslag uitsluitend aan wegens (brom)fietsdiefstal gedupeerdeh tegen contante betaling. U ont vangt dan een aankoopcertifi caat, dat U dus goed dient te bewaren. De verkoop zal geschieden door een deurwaarder. Bij aankoop van een gevonden fiets of bromfiets wordt daarvan een aantekening gemaakt op dit certificaat. De betreffende fiets of brommer zou door de oorspron kelijke eigenaar van de koper kunnen worden teruggevorderd. Mocht zich het geval voordoen, dat betrokkenene daartoe door een derde wordt aangesproken dan wordt hij verzocht met hem of haar, samen naar het politiebu reau te gaan. De oorspronkelijke eigenaar krijgt dan de keuze: a. hij stelt prijs op teruggave van de (brom)fiets. In dat geval ontvangt de koper uit de ge meentekas, waarin de op brengst van de verkopen wordt bewaard ten behoeve van de rechthebbende, de aan koopsom terug tegen overleg ging van dit certificaat, inclu sief betaalde opknapkosten, tegen overlegging van de be treffende nota's (ook goed be waren dus); b. hij stelt prijs op de bestede koopsom, welke dan uit de zelfde kas aan hem wordt ge restitueerd en vanaf dat ogen blik kan betrokkene zich eige naar van het voertuig noemen. Vindt betrokkene buiten de poli tie om de vermiste (brom)fiets te rug, dan dient dit onmiddellijk te worden gemeld aan het politiebu reau onder overlegging van het aankoopcertificaat. Ook dit jaar worden er in Middel burg verschillende bouwspeel plaatsen gehouden. Eén op het Meiveld in Middelburg-Zuid, bij de Kinderboerderij en één op het veld bij het Trefpunt aan de Nas- saulaan. De bouwspeelplaatsen zullen plaatsvinden in de eerste vakantieweek van de basisscho len, namelijk van maandag 4 tot en met vrijdag 8 juli. Alle kinde ren van 4 tot 12 jaar zijn dan van harte welkom, voor 1,— per dag. Voor de 4 t/m 6 jarigen zijn er aparte programma's en wordt een apart gedeelte van het terrein in gericht. Zij kunnen daar naar hartelust hutten bouwen en mee- de eigendomsoverdracht plaats vindt bij inschrijving van de koopakte in de openbare registers van het kadaster. Meestal wordt bij verkoop door de notaris de be lasting verrekend tussen de koper en de verkoper. De onroerend-goedbelasting wordt geheven op basis van de waarde, die aan het onroerend goed in het economisch verkeer kan worden toegekend. Zeer alge meen komt dit neer op de ver koopwaarde van het onroerend goed, wanneer dit onder normale omstandigheden en vrij te aan vaarden zou worden verkocht. Op grond van wettelijke bepalin gen moeten de getaxeerde waar den minstens éénmaal per vijf ja ren worden aangepast. De onder de onroerend-goedbelasting val lende objecten zijn voor de be lastingjaren 1987 toten met 1991 getaxeerd met als peildatum voor de waardering 1 januari 1986. De ze taxatie geldt dus voor de perio de 1987 tot en met 1991 en blijft gedurende deze periode ongewij zigd. Uiteraard kan de getaxeere waarde worden gewijzigd door een verbouwing, gehele of gedeel telijke sloop of een feitelijke bestemmingswijziging van het on roerend goed. Over 1988 betalen gebruikers ƒ4,15 en zakelijk genothebben den ƒ7,30 per volle 3.000,-— getaxeerde waarde. Voorbeeld Uitgaande van een woning met een getaxeerde waarde van 165.000,— bedraagt de be lasting voor een gebruiker: 165.000,—: 3.000,— x 4,15 228,—. De zakelijk genothebbende moet betalen: ƒ165.000,—: 3.000 x 7,30 ƒ401,—. Wordt in dit geval de woning door de eigenaar bewoond, dan moet deze 629, betalen 228,— 401,—). Bezwaren tegen de aanslag onroerend-goedbelasting kunnen binnen 2 maanden na dagteke ning van de aanslag worden inge diend bij het hoofd van de afde ling Financiële Zaken, stadhuis Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. U moet echter wel aan uw beta lingsverplichting voldoen. Als u de aanslag nog niet wilt betalen verdient het aanbeveling uitstel van betaling aan te vragen. Uitstel van betaling kan worden aange vraagd bij de Ontvanger der Rijksbelastingen, Lange Noordstraat 29, 4331 CB Mid delburg. Als u meent voor kwijtschelding in aanmerking te komen kunt u daarvoor een verzoek indienen bij de ontvanger der Rijksbelastin gen,Lange Noordstraat 29, 4331 CB Middelburg. Hiervoor is een speciaal formulier aldaar ver krijgbaar. Voor kwijtschelding moet u dus niet bij de gemeente zijn. Alleen wanneer u een volle dig ingevuld kwijtscheldingsfor mulier heeft ingeleverd bij ge noemde belastingdienst wordt uw betalingsverplichting opgeschort tot dat er een beslissing is geno men op uw kwijtscheldings- verzoek. De Ontvanger hanteert bij de be oordeling van uw verzoek een aantal richtlijnen en normbedra gen. Gekeken wordt naar uw be talingscapaciteit (wat u kunt bel len naast de noodzakelijke kosten van levensonderhoud). Dit wordt bepaald door de ontvangsten van u en/of uw partner, te weten: loon/salaris (incl. vakantiegeld, pensioen, winst, sociale uitkerin gen. (inclusief een éénmalige uit kering) of alimentatie (ook voor kinderen). Daarbij wordt binnen zekere grenzen rekening gehouden met de volgende uitgaven: huur (ex clusief verwarmings- en service kosten), hypotheekrente van de eigen woning (voor dit bedrag wordt aansluiting gezocht bij de voor huursubsidie geldende grens), premies voor ziekte kostenverzekeringen. Het over blijvende bedrag is het netto besteedbaar(gezins)irikomen. Geen kwijtschelding wordt ver leend als u vermogen heeft. Voor meer informatie over kwijt schelding van onroerend- goedbelastingen kunt u een folder De Inspraakverordening die in de gemeente Middelburg van kracht is, moet worden geëvalueerd. Dit betekent dat er moet worden be keken of datgene, wat in deze ver ordening is geregeld, in voldoen de mate aansluit bij de inspraak, zoals deze in de dagelijkse prak tijk aan de Middelburgse bewoner wordt verleend. De laatste jaren zijn in bepaalde straten, wijken en kernen één of meerdere projecten in de inspraak geweest. Het gemeentebestuur wil graag bekijken of bewoners uit die bepaalde straat, wijk of kern van de inspraak gebruik hebben gemaakt en zo ja, op welke wijze. Eén dezer dagen krijgen diege nen, die van de inspraak gebruik gemaakt hebben, een enquêtefor- afhalen bij de Ontvanger der Rijksbelastingen, Lange Noordstraat 29 te Middelburg. Indien u vragen heeft over de be lastingaanslag kunt u zich richten tot de afdeling Financiële Zaken, telefoon: 01180-26251, toestel 147, 136 of 139. Over de mogelijkheid tot het krij gen van kwijtschelding wordt in formatie verstrekt door het Buro Sociaal Raadslieden, Brouwe- naarstraat 4 te Vlissingen, tele foon: 01184-17810 (openingstij den: maandag, dinsdag, donder dag en vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur en op dinsdag en donderdag van 13.30 tot 15.30 uur). Alweer ruim een jaar geleden vroeg de gemeente de medewer king van haar inwoners aan een enquête over verkeersonveilige si tuaties binnen de gemeente. Alle binnengekomen reakties werden opgenomen in een rapport, dat inmiddels officieel is vastgesteld door de gemeenteraad. Het rap port bevat niet alleen een over zicht van onveilige verkeerssitua ties, maar geeft ook punten aan die nader onderzocht moeten worden. Hierbij gaat het dan niet alleen om onderzoek naar moge lijke verbeteringen van de ver keersveiligheid op gevaarlijke plaatsen, maar ook om zaken als bijvoorbeeld het zoeken naar mo gelijkheden om klachten sneller af te handelen. De uitkomsten van dit nader onderzoek zullen ook weer worden verwoord in een rapport, het zogenaamde "Ge meentelijk Verkeersveilig- heidsplan Middelburg". Terwijl er in Middelburg was be gonnen met de eerste werkzaam heden ten behoeve van een Ge meentelijk Verkeersveing- heidsplan, werd op landelijk ni veau de "ACTIE -25%" gestart. Het doel van deze actie is te ko men tot 25% minder ver keersslachtoffers in het jaar 2000 (ten opzichte van het jaar 1985). Iedere deelnemende gemeente ontvangt een startgeld van 1, per inwoner. Ook Middelburg besloot deel te nemen aan deze ac tie en kreeg daardoor een start- geld van ongeveer 39.000,—. De gemeenteraad besloot vervol gens, een gedeelte van dit geld te gebruiken voor de aanpassing van een aantal verkeerssituaties, die door de weggebruikers als onvei lig worden ervaren. Uit de reakties die waren binnen gekomen tijdens de enquête voor het Gemeentelijk Verkeersveilig- heidsplan werden twee punten ge kozen, die op korte termijn kon den worden aangepast. Het gaat hierbij om een tweetal oversteek- voorzieningen in de wijk Dau- wendaele. In de reeds aanwezige voetgangersoversteekplaatsen (ze brapaden) op de Vrijlandstraat nabij de Overloper en op de Roo- zenburglaan nabij het Buitenho- veplantsoen wordt een midden heuvel aangebracht. De straat kan dan in twee gedeelten worden overgestoken, waardoor het over steken overzichtelijker en makke lijker wordt. Daarnaast besloot de gemeente raad, een gedeelte van het start- geld te gebruiken voor de afslui ting van het gedeelte van de Na- dorstweg tussen de Noordsingel en de Sir Winston Churchill-laan voor doorgaand autoverkeer. De bedoeling hiervan is onder meer het verhogen van de verkeersvei ligheid op het kruispunt van de Nadorstweg en de Sir Winston Churchill-laan. Op het moment dat u dit artikel leest, zullen de genoemde aanpas singen al uitgevoerd zijn of bin nenkort uitgevoerd worden. Het grootste gedeelte van het startgeld van de "ACTIE -25%" is hier mee besteed. Voor de besteding van het restant worden nog voor stellen uitgewerkt. Van de verdere gang van zaken met betrekking tot de "ACTIE -25%" en het Ge meentelijk Verkeersveilig- heidsplan zult u via deze rubriek op de hoogte worden gehouden. doen aan de vele aktiviteiten die er op het programma staan, van 's morgens 10.00 uur tot 12.30 uur. Van 12.00 uur tot 12.30 uur is er een lunchpauze, waaraan ook de kleuters kunnen meedoen. De kinderen moeten hiervoor wel zelf een lunchpakket meebrengeen en krijgen er limonade bij. Om 12.30 uur kunnen de ouders/verzorgers hun kleuter dan weer ophalen. De kinderen van 7 tot 12 jaar kunnen 's morgens 10.00 uur tot 's middags 15.00 uur bouwen aan hun hutten en meedoen aan aller lei aktiviteiten. Ook zij hebben een lunchpauze van 12.00 tot 12.30 uur. Het thema staat dit jaar in het te ken van 'milieu en natuur'. Het heet daarom "Zokantook", om aan te geven dat je ook op een an dere manier hier mee om kunt gaan (Zo kan 't ook). Dit wordt gedaan op allerlei ge bied. Er komen bijzondere mi- lieuaktiviteiten, maar ook han denarbeid, sport en spel, toneel en zelfs het timmeren is in het te ken van "Zokantook". Tot slot is er een groot kampvuur. Er zullen bussen rijden om de kin deren van 7-12 jaar (GEEN KLEUTERS) van de verschillen de wijken en dorpen naar de bouwspeelplaatsen heen en terug te brengen. Voor deze speelweek zijn nog vrijwilligers nodig, die willen meehelpen om de kinderen een fijne week te bezorgen. Wie daar voor voelt en 16 jaar of ouder is, kan zich opgeven bij "de Hay- man", tel.: 01180-29004 of bij bet Trefpunt, tel.: 01180-26359. Tijdens de bouwspeelplaats op het Meiveld zal dit jaar, net als vorige jaren, weer een groep van de S.P.Z. (Sociaal Pedagogische Zorg) onderdeel van het gespecia liseerde Jeugd- en Volwassenen- werk, aan de aktiviteiten deelne men. Er zal echter wel een enigs zins aangepast programma voor deze geestelijk gehandicapte kin deren zijn. muiier in de bus. Ook krijgt een aantal bewoners, die geen gebruik hebben gemaakt van de inspraak, een enquêteformulier toegezon den. Al diegenen, die een formu lier ontvangen, worden vriende lijk verzocht dit in te vullen en voor 1 september a.s. terug te zenden in de bijgesloten portvrije antwoordenveloppe. Er zullen ongeveer 650 enquêteformulieren worden verzonden. Ook die ambtenaren, die bij de gemeente Middelburg bij de in spraak zijn betrokken, zullen worden geënquêteerd. Op deze manier kunnen van diverse kan ten de bevindingen met de in spraak worden beoordeeld. Mocht u naar aanleiding van het enquêteformulier nog vragen heb ben, schroomt u dan niet om even met de medewerkers van het ge meentelijk Bureau Voorlichting in contact te treden. Dit bureau is gevestigd op het adres Stad huisstraat 2 en is bereikbaar on der telefoonnummer 01180 - 26251. In een later stadium zullen wij u van de resultaten van de enquête op de hoogte stellen. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij - onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen - vergunning ingevolge de Hinder wet hebben verleend aan: 1. Glashandel Roegiers, Brakstraat 18 te 4331 TN Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een glashandel op het perceel Brakstraat 18 te Middelburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie L, nummers 1416 en 1417; 2. de heer B. de Groot, Arnelaan 73 te 4335 TC Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een timmermans werkplaats op het perceel Oude Veerseweg 13 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nummer 1221; 3. de N.V. Pzem, Poelendaelesingel 10 te 4335 JA Middelburg voor het uitbreiden of wijzigen van een schakelstation op het perceel Elektraweg 20 te Middelburg, sectie M, nummer 106. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen ingaande heden tot 29 juli 1988 ter inzage: - elke werkdag van 8.30 tot12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg en - elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op genoemde afdeling. Inzage op die avond moet van tevoren tele fonisch worden verzocht (telefoon 01180-26251toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een monde linge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 1 van de Tijdelijke Wet Kroongeschillen staat tot 29 juli 1988 beroep open bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c van de Wet algemene bepalingen mi lieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, twee de lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een ver zoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet in tweevoud worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van Sta te. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Burgemeester en wethouders van Middelburg; gelet op artikel 24, tWeede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen mi lieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van de heer B. Midavaine, Vlasmarkt 54-56 te_4331 PG Middelburg voor een vergunningn ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten en in werking hebben van een café-restaurant op het per ceel Vlasmarkt 54-56/Kromme Weele 4 te Middelburg, ka dastraal bekend gemeente Middelburg, sectie D, nummers 3633,3398 en 2000 positief te beschikken onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terza ke zijnde stukken liggen elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 1 6.30 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middel burg tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terza ke zijnde stukken liggen hier eveneens buiten de werkuren ter inzage op donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Indien op die avond inzage wordt verlangd, dient dit van tevoren telefo nisch te worden aangevraagd, telefoon 01180-26251, toestel 413. Schriftelijk gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen bij hun college worden ingediend tot 14 juli 1988 door de aanvrager, alsmede degenen die bezwaren heb ben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken.

de Faam | 1988 | | pagina 5