Activiteiten rond William en Mary Dröle-o-Drome Beiaard-nieuws 20.000,— voor Kaap Verdië Rietkerk-uitkering (pembajaran) Bestemmingsplan Colofon Redactie: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg. Telefoon: (01180) 26251. Reacties van harte welkom. W©©k Werk in uitvoering Ter inzage Apartheid Milieukaarten, marktFocuswoningen, groepshuis, padvinders, voorbereidingsbesluiten Commissies "Tafeltje Dekje" LEKKO-dag Van Radarboot tot Jumboferry DE FAAM Woensdag 22 juni 1988 >or het oog van de Lange Jan A De Piet Heinstraat is tussen de Westerscheldeslraat en de Dorus Rijkersstraat afgesloten voor ver keer in verband met de inrichting tot 30 km/uur gebied. Ook de Noordweg wordt inge richt tot 30 km/uur-gebied tussen de Gerbrandylaan en het Hoog landse wegje. Commissies Volksgezondheid vergadert donderdag 23 juni om 16.00 uur in het pand aan de Stadhuisstraat 2. Commissie Ontwikkelingssamen werking vergadert dinsdag 28 juni om 15.00 uur in de b. en w.- kamer van het stadhuis. Op woensdag 29 juni vergadert de commissie Bestuur-Bestuurden. Deze bijeenkomst begint om 16.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. De bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. De agenda's en andere stukken liggen ter inzage bij bureau Voor lichting en de commissiesecreta ris. Voor het gebruik maken van het spreekrecht kunt u contact opnemen met de commissiesecre taris, telefoon 26251. Bij bureau Voorlichting, Stad huisstraat 2, ligt ter inzage: het (bijgesteld) Provinciaal Woonwa genplan 1985-1990/92. Op 11 juni j.l. nam een delegatie van het Middelburgse gemeente bestuur, bestaande uit Wethouder Schoenmakers en de raadsleden mevrouw Jacobs en de heer Blom, deel aan de grote nationale demonstratie tegen apartheid. In totaal demonstreerden in Amster dam meer dan 50.000 mensen. Reeds meerdere malen heeft de gemeenteraad over deze zaak gesproken, voor het laatst nog be gin dit jaar. De raad heeft zich unaniem uitgesproken tegen apartheid en tevens besloten om in Middelburg aktiviteiten te on dernemen om op verschillende ni veau's deze problematiek onder de aandacht te brengen. Van 16 tot en met 26 juni wordt dit jaar een landelijke campagne gehouden. Ook in Middelburg wordt in die periode een kollekte gehouden ten behoeve van het ANC (African National Con gress), dat in Zuid-Afrika al meer dan 75 jaar strijdt tegen de onder drukking. Meer inlichtingen bij kontaktper- soon in Middelburg: Anneke Ize- boud, Noordweg 330, telefoon 12372. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken, die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180 - 38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu van 27 juni 1988 tot en met 2 juli 1988 maandag macaroni met ham en kaas dinsdag kwartponder, spercibonen, aard appelen woensdag kip met kerriesaus, rijst donderdag hamburger, appeltjes, pommes mignonettes vrijdag runderlapje, gesneden sperziebo nen, aardappelen zaterdag carbonade, spinazie, aardappelen Gemeenteraad Niet de burgemeester, en ook niet het college van burgemeester en wet houders is hoofd van de gemeente, maar de gemeenteraad. Iedere maand, in principe op de voorlaatste maandag, vergaderen de 25 ge meenteraadsleden over'de hoofdlijnen van het beleid van de gemeente Middelburg. De eerstvolgende gemeenteraadsvergadering is op maandag 27 juni 1988 om 14.00 uur in het stadhuis. U kunt deze vergadering bijwonen vanaf de publieke tribune die bereikbaar is via de Chourtoren, ingang Lange Noordstraat. De bij de agenda behorende stukken liggen ter in zage bij bureau Voorlichting, Stadhuisstraat 2. De agendapunten vindt u hieronder, waar nodig met een korte toelichting. Opening 1. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeen te Middelburg, gehouden op 21 maart 1988. 2. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeen te Middelburg, gehouden op 18 april 1988. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Beschikbaarstellen krediet milieu-uitvoeringsprogramma. Het gaat hier om een krediet voor het Milieu- Uitvoeringsprogramma dat in middels is gemaakt voor de jaren 1989-1992. Dit MUP geeft richt lijnen voor het gemeentelijk be leid op het gebied van luchtver ontreiniging, geluidhinder, bo dem, water en afvalstoffen. De reakties die op dit MUP zijn bin nengekomen zijn verwerkt in een eindrapport. Het ligt in het voor nemen ook de milieuthema's vei ligheid, binnenmilieu, energiever bruik en natuur en landschap ver der uit te werken. In de kosten voor het opstellen van het MUP wordt bijgedragen door het rijk. 5. Subsidie-aanvraag en project voorstel voor verkeersmilieu- kaarten. Verkeersmilieukaarten hebben als hoofdfunktie het zichtbaar ma ken en in kaart brengen van ge luidsbelastingen en luchtveront reiniging door het autoverkeer. Voor Middelburg is een dergelijk onderzoek extra belangrijk omdat zo het effekt gemeten kan worden van de verschillende aansluitmo gelijkheden van Middelburg op de Dammenroutes. De ver keersmilieukaarten kunnen een hulpmiddel zijn bij het definitief vaststellen van de meest ideale va riant van de Dammenroute. Daarnaast kan hiervan gebruik worden gemaakt bij de toepassing' van de Wet Geluidhinder en de uitvoering van het milieu uitvoe ringsprogramma. 6 Ontwerp-begroting 1989 van de Gemeenschappelijke Regeling Vuilnisstortplaats Midden- Zeeland. 7. Krediet ten behoeve van ver bouwing/vernieuwing van de openbare toiletten op het Zusterplein. 8. Verdaging beslissing op het be roep van de heer B.F.S. Abdel Malak tegen een weigering van een bouwwvergunning. 9. Beschikbaarstellen van een kre diet ten behoeve van aanleg van een voetpad bij het benzinestation aan de Rotterdamsekaai. Bij de in 1987 gemaakte inventari satie van gevaarlijke en/of ver- keersonveilige situaties bleek, dat de situatie voor voetgangers bij het benzinestation aan de Rotter damsekaai onveilig is. Voor gesteld wordt dit probleem op te lossen door de aanleg van een stukje trottoir tussen de Beatrix- brug en het benzinestation en tus sen het benzinestation en de bus halte of de stenen trap naar de jachthaven. 10. Beschikbaarstellen krediet voor het draineren van een per- 1988 In net kader van de internationale William en Mary-herdenking vin den er in Middelburg weer twee activiteiten plaats. Zaterdag 25 juni vindt van 10.00 tot 16.00 uur in de Zeeuwse Bibli otheek (Kousteensedijk 7) een landelijke bijeenkomst van de Vereniging van Belangstellenden voor de Sleepvaart "LEKKO" genaamd, plaats. Burgemeester mr. C.G.J. Rutten zal deze bij eenkomst om 11.00 uur openen. Een maritieme ruilbeurs, een ma ritieme shop, vertoning van films, een foto-expositie over de sleep vaart en een video-presentatie over de berging en de restauratie van de stoom-zeesleepboot "EBRO" maken deel uit van de LEKKO-dag. Tijdens deze dag zullen tevens haven-, kust- en zeesleepboten van diverse scheep vaartbedrijven aan de Loskade afgemeerd liggen. Met deze boten kan voor eigen risico een rond vaart worden gemaakt. Dit is de naam van een expositie die van 15 juni tot en met 17 sep tember plaatsvindt in de Zeeuwse Bibliotheek. Deze expositie geeft een beeld van de scheepvaartont wikkelingen tussen Zeeland en Engeland vanaf het midden van de vorige eeuw. Van oudsher zijn er voor de con tacten tussen Engeland en het continent schepen nodig. Het scheepvaartverkeer heeft vele ont wikkelingen doorgemaakt, niet alleen op het gebied van het goe derenvervoer maar ook op het ge bied van het personenvervoer. "Van Radarboot tot Jumbofer ry" laat u zien hoe het scheep vaartverkeer tussen Zeeland en Engeland verliep en hedentendage nog verloopt. Op dinsdag 28 juni opent wethou der G.B. Schoenmakers samen met gedeputeerde de heer J.B. Ventevogel en de voorzitter van de Cultuurraad Antwerpen, de heer M. Swyngedouw, de Dröle- o-Drome. De opening vindt om 17.00 uur op het Damplein plaats. De Dröle-o-Drome biedt kunst en attractie. De spiralende metalen constructie van 12 meter breed, 14 meter hoog en 26 ton zwaar zal van 28 juni tot en met 4 augustus velen verrassen. Dit niet alleen door de opvallende kronkel maar ook vanwege de fascinerende bin nenkant. U kunt binnenin inder daad de spiraalgang bezoeken. Kleur, geluid, licht, techniek en vormgeving prikkelen de zintui gen. De Dröle-o-Drome is een ontdekkingstocht naar de top. De attractie is opgebouwd uit 292 verschillende driehoeken. De Dröle-o-Drome was reeds eer der in Antwerpen en Amsterdam te gast en is een uit België afkom stig kunstobject. ceel akkerbouwland, gelegen aan de Oude Middelburgse Haven. 11. Verordening regelende het marktwezen in de gemeente Mid delburg. In deze verordening worden de rechten en plichten vastgelegd van iedereen die betrokken is bij de donderdagse- en zaterdagmorgen- markt. Er worden zaken in vast gelegd zoals de taken van de "marktcommissie", de toewij zing van marktplaatsen, maatre gelen van orde enzovoorts. Ook wordt aandacht gevestigd op het onlangs genomen besluit dc markt voor ambachten en antiek die in de zomermaanden op de Vismarkt werd gehouden af te schaffen vanwege gebrek aan be langstelling, zowel vanuit het pu bliek als vanuit de standplaats houders. Aan de vaste commissie voor Economische Zaken is om een advies gevraagd over een eventueel alternatief. 12. Meerjarenprogramma restau ratie monumenten 1989-1993. 13. Aankoop showroom met bo venwoningen van het voormalig garagecomplex De Dreu aan de Zusterstraat. Zoals al eerder vermeld heeft de gemeente het gedeelte van het voormalig garagecomplex aan de Zusterstraat achter de showroom aangekocht voor een stadsver- nieuwingsprojekt. Voorgesteld wordt ook de showroom met bo venwoningen aan te kopen. Er worden namelijk in dit projekt zogenaamde Focuswoningen ge bouwd, woningen waarin gehan dicapten zelfstandig kunnen wo nen. Om dit mogelijk te maken worden deze woningen gekombi- neerd met een ALD-eenheid (Al gemeen Dagelijkse Levensbehoef te), waarop de bewoners van de Focuswoningen een beroep kun nen doen als ze assistentie nodig hebben. De showroom biedt voor deze eenheid een geschikte locatie. 13A. Vaststellen exploitatie-opzet "Kwekerij Dekker" (wordt nage zonden). 14. Rekening 1987 Gemeenschap pelijke Regeling Zeeuwse Muziek school. 15. Begroting 1989 Gemeenschap pelijke Regeling Zeeuwse Muziek school. 16. Beschikbaarstellen van een krediet ad 26000,ten behoeve van de aankoop van het groeps huis van de Kazan de Wolfgroep. De huidige accommodatie van de ze scoutinggroep aan de Kruitmo- lenlaan is te klein geworden en de omgeving is te gevaarlijk door passerend verkeer vlak voor het clubhuis. Inmiddels heeft de ge meente een lokatie in het Meiveld te huur aangeboden om een nieuw clubhuis te bouwen. De groep heeft hiervoor een subsidie aanvraag ingediend bij de Stich ting Jongeren Bouwen Voor Jon geren. Onder voorwaarden is deze subsidie toegekend. Bij de finan ciering is rekening gehouden met de opbrengst van de verkoop van hun huidige onderkomen. Voorgesteld wordt dat de ge meente deze gebouwen aankoopt ook om zo het terrein aan' de Kruitmolenlaan gebruiksvrij te krijgen. 17. Compensatie premie AOW/AWW over het werkge versaandeel ziektekosten voor we duwen jonger dan 65 jaar. 18. Beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de aan passing van accommodaties, inge bracht bij de dienst Welzijnsac- commodaties. Het betreft hier noodzakelijke voorzieningen aan de gemeentelij ke kantine op het sportveld te Sint Laurens, aan wijkcentrum 't Zuiderbaken en vrouwenhuis 't Pand. 19. Beschikbaarstellen van een krediet ad 15.000,voor het herstel van de beplanting sport complex Nieuw- en Sint Joosland. Langs het "laantje" bij het sport complex staan grote, volgroeide 40-jarige populieren, die gevaar op gaan leveren. Regelmatig bre ken grote takken af, terwijl som mige bomen verrottinsverschijn- selen vertonen en de bast loslaat. Staatsbosbeheer adviseert de bo men te vellen. Zij worden vervan gen door een opgaande singelbe planting. 20. Gemeenschappelijke regeling Administratief Dienstencentrum Zeeland (A.D.Z.). 21. Verordening tot uitvoering van de artikelen 31 en 43 van de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijkarbeidsongeschikte werkloze werknemers (Wet I.A.O.W.) en Wet inkomens voorziening oudere en gedeelte lijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (Wet I.O.A.Z.). 22. Plan van scholen basisonder wijs voor de periode 1 augustus 1989 tot 1 augustus 1992. Omdat in de genoemde periode geen uitbreiding zal plaatsvinden van het aantal openbare basis scholen in Middelburg en er geen verzoek is ontvangen om een nieuwe bijzondere basisschool te stichten hoeft geen plan van scho len te worden vastgesteld. 23. Beschikbaarstellen krediet aanschaf en aanbrengen hekwerk en verwijderen restanten palissa den voormalige kleuterschoolge bouw Beneluxlaan 16. 24. Beschikbaarstellen krediet (bouwkundige) voorzieningen ge bouw H. Schaftstraat 32 en eerste inrichting drie groepen Algemeen Bijzondere school. 25. Huur van een lokaal ten be hoeve van de huisvesting van de bijzondere basisschool "Basis kwartier". 26. Toepassen artikel 74 van de Wet op het Basisonderwijs ten be hoeve van de "Buitenhove- school" voor p.c. basisonderwijs. 27. Vervanging en uitbreiding van meubilair van de "Jhr. Mr. A.F.C. de Casembrootschool" voor bijzonder basisonderwijs (toepassing artikel 74 Wet op het Basisonderwijs). 28. Toepassing artikel 74 W.B.O. inzake uitbreidingg leerlingensets "Prinsenhoveschool" voor bij zonder basisonderwijs. 29. Verlenen medewerking voor herstel van schade aan het ge- Nieuwe verordening marktwezen (agendapunt II) bouw van de "Driestrorncn- schooP'. 30. Verlenen medewerking voor herstel van schade aan het ge bouw van de "Driestromen- school". 31. Verlenen medewerking treffen energiebesparende maatregelen "Prinses Ireneschool" (so-mlk). 32. Verlenen medewerking voor herstel van schade aan het ge bouw van de School voor Prakti sche Vorming. 33. Beschikbaarstellen van een krediet voor de aanschaf van een methode Engels ten behoeve van de eindgroepen van de "Driestro- menschool" voor speciaal onder wijs aan kinderen met leer- en op voedingsmoeilijkheden (so-lom). 34. Aanvullend krediet eerste in richting "Driestromenschool" in verband meet dependancevor ming in het gebouw Arnelaan 57. 35. Beschikbaarstellen krediet a. eerste inrichting nieuwbouw (le aanschaf wasmachine); b. verhuiskosten "Korczak- school" (so/vso-zmok). 36. Vaststelling voorbereidings besluiten. Een voorbereidingsbesluit be schermt een bestemmingsplan in voorbereiding en biedt de moge lijkheid medewerking te verlenen aan plannen, die niet met het nieuwe bestemmingsplan in strijd zijn. Voorgesteld wordt een voorberei dingsbesluit vast te stellen voor een perceel aan de Westmede en een gedeelte van park Tooren- vliedt. Voor beide geldt dat een eerder genomen voorbereidings besluit in juli vervalt, omdat een dergelijke besluit maar één jaar geldig is. Een voorbereidingsbesluit is ook nodig voor het perceel Nieuwe Vlissingseweg 366 om een auto box te kunnen veranderen tot theorielokaal voor een autorij school. En voor een gedeelte van Op zes achtereenvolgende don derdagavonden tussen 14 juli en 25 augustus zullen tussen half acht en half negen weer beiaard klanken over de stad worden uit gestrooid in het kader van de zo- meravondbeiaardconcerten. Per week houden wij u op de hoogte van uitvoerenden en van de uitge voerde werken. De melodieën die vanaf 1 juli drie maanden lang ieder kwartier van af de Lange Jan gaan klinken zijn: op het hele uur Menuet van J. Pleyel, om kwart over Motief Volkslied, op het halve uur Mu sette van J.S. Bach en om kwart vóór Motief Volkslied. Op verzoek van omwonenden wordt overigens de periode per dag dat deze melodieën gaan klin ken verkort. U zult ze dan pas la ter in de morgen horen en ze stop pen 's avonds eerder. In de tussenliggende periode hoojl u alleen de "uurslagen". Op vrijdag 10 juni heerste er een sfeervolle stemming in het stad huis. Ter gelegenheid van het be zoek van de delegatie uit de Ja panse zusterstad Nagasaki vond een heuglijke gebeurtenis plaats. De heer Tagawa, voorzitter van de raad van Nagasaki, bood bur gemeester mr. C.G.J. Rutten na melijk een bedrag van 20.000,aan ten behoeve van het adoptieproject op de Kaap- verdische Eilanden. Dit bedrag betekent een geweldige aanzet voor de adoptie van het "Jonge- reninstituut voor Beroepsoplei dingen", dat de gemeente Mid delburg samen met de zusterste den Nagasaki, Vilvoorde en Fol kestone realiseerde. Ter gelegenheid van de overhan diging van dc gelden van Nagasa ki ging burgemeester Rutten uit voerig in op de intenties van de gemeente Middelburg om de be nodigde gelden bij elkaar te krij gen. Zo zei hij dat een door de ge meenteraad geïnstalleerde Bestuurscommissie Ontwikke lingssamenwerking plannen uit werkt voor een Kaapverdische Week. Tijdens deze week zouden er allerlei activiteiten moeten plaatsvinden, zoals onder andere een muziekfestival, sportevene menten, een bazar, enzovoorts. Burgemeester Rutten bedankte de heer Tagawa voor het feit dat het bedrag van 20.000,zo snel verzameld was. het perceel Johannes Postkwar- tier om de uitbreiding van een wo ning mogelijk te maken. 37. Afwijzing verzoek om plan schadevergoeding A.M.P. van Velzen. 37A. Beroepschrift van de heer A. Vos tegen de weigering een parkeervergunning te verlenen als bedoeld in artikel 9, tweede lid aanhef en onder b. van de Parkeer- en parkeergeldverorde- ning Middelburg. 38. Vaststelling 17e begrotings wijziging 1988. 39. Beheersprogramina's. 40. Rondvraag. In 1986 was het 35 jaar geleden dat ruim 4.000 gezinnen en alleenstaan den van Molukse herkomst onder de zorg van de Nederlandse regering naar Nederland kwamen. Een groot aantal van deze groep behoorde tot het toenmalige Koninklijk Nederlands Indische Leger (KNIL). Met een uitkering en een herdenkingspenning wil de regering alsnog de openbare waardering van de Nederlandse samenleving tot uitdrukking brengen voor de inzet en diensten, die deze ex-KNIL-militairen destijds aan Nederland hebben bewezen. De wet is vernoemd naar wijlen minister mr. J.G. Rietkerk van Bin nenlandse Zaken, aangezien het voorstel van hem afkomstig was om aan deze mensen een uitkering en herdenkingspenning toe te kennen. In 1986 is het Besluit Rietkerk uitkering van kracht geworden. Dit besluit houdt in dat personen van Molukse herkomst, die in 1951 of 1952 in groepsverband naar Nederland zijn overgebracht en nadien vielen onder de zorg van het Commissariaat Ambone- zenzorg (CAZ), in aanmerking kunnen komen vooreen jaarlijkse netto uitkering van 2.000 gulden en voor de bijbehorende herden kingspenning. Het Besluit Rietkerk-uitkering is in mei 1988 vervangen door de wet Rietkerk-uitkering. Wie kunnen er volgens de Wet in aanmerking komen voor de uit kering? - De uitkeringsgerechtigde - De weduwe of weduwnaar van een uitkeringsgerechtigde - De erfgenamen van een uitke ringsgerechtigde De uitkering bedraagt 2.000 gul den netto per kalenderjaar. De over de uitkering verschuldigde inkomstenbelasting en premiehef fing volksverzekeringen komen voor rekening van het Rijk. Aan de rechthebbende op de Rietkerk-uitkering of aan de erf genamen van de rechthebbende gezamenlijk, wordt op verzoek eenmalig de herdenkingspenning uitgereikt. Waar en hoe kan het formulier voor de Rietkerk-uitkering en de herdenkingspenning worden aan gevraagd? Het formulier kan -uitsluitend schriftelijk- aangevraagd worden bij de Stichting Administratie Indonesi sche Pensioenen (SAIP) Rietkerk-uitkering Postbus 1263 6400 BG Heerlen Om vertraging te voorkomen wordt de afzender van de aan vraag verzocht zijn of haar naam, straat, huisnummer, postcode en woonplaats duidelijk te ver melden. De uitkering hoeft maar eenmaal aangevraagd te worden. Dalam tahun 1986 Keputusan pembajaran Rietkerk telah berla- ku. Keputusan ini bcrbunji bah- wa orang-orang jang berasal dari Maluku dan diangkut selaku satu kelompok kc tanah Belanda pada tahun 1951 atau 1952 dan sesu- dahnja dipelihara oleh Komisari- at Pemeliharaan Orang-Orang Ambon (CAZ), bisa dianggap la- jak untuk suatu pembajaran tiap- tiap tahun sebesar 2.000 gulden bersih dan suatu pening peringa- tan jang bersangkutan padanja. Pada bulan Mei 1988 Keputusan pembajaran Rietkerk diganti oleh suatu undang-undang pembaja ran Rietkerk. Siapakah jang dianggap lajak me- nerima pembajaran menurut undang-undang? - Jang berhak menerima pem bajaran - Djanda atau dudanja dari jang berhak menerima pembajaran - Waris-waris dari jang berhak- menerima pembajaran Djumlah pembajaran ialah 2.000 gulden bersih tiap-tiap tahun al manak. Padjak penghasilan (in komstenbelasting) dan pembaja ran premi sosial ditanggung oleh pemerintah. Atas permohonan dari mereka jang berhak menerima pembaja ran Rietkerk atau kepada waris- warisnja, bersama-sama diberi- kan pening pcringatan. Dimana dan bagaimana pormulir untuk menerima pembajaran Rietkerk dan pening peringatan apat dimohon? Pormulir dapat dimohon - hanja dengan perantaraan sural - di Stichting Administratie Indonesi sche Pensioenen (SAIP) Rietkerk-uitkering Postbus 1263 6400 BG Heerlen Untuk mentjegah perlambatan dimohon dari sipengirim, akan mengisi dengan djelas: nama, djalan, nomor rumah, kode pos dan tempat tinggal. Pembajaran hanja satu kali dimohon. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van A: het bestemmingsplan Buitengebied teneinde de uitbreiding mogelijk te maken van de woning Molendijk 66; B: het bestemmingsplan Molenberg e.o. teneinde de bouw mo gelijk te maken van een berging bij het pand Schuttershofstraat 24. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 24 juni 1988 ge durende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter in zage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van deze voornemens, zijn bezwaren schrif telijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg.

de Faam | 1988 | | pagina 5